Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-17, 18:51   #1501
chemist
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
30 zł za samą Sesę. W porównaniu do kokosa, który kosztuje 10 za 150 ml to jest dużo
no to faktycznie, ale ja nastepnym razem kupie duza butle bo za 45 zl bede miala 180 ml. moze tez wieksza butla bedzie bardziej oplacalna dla Ciebie?

powiedz mi jak dlugo stosujesz? czy zauwazylas ze wlosy po niej szybciej rosna?
chemist jest offline  
Stary 2012-03-17, 19:20   #1502
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
no to faktycznie, ale ja nastepnym razem kupie duza butle bo za 45 zl bede miala 180 ml. moze tez wieksza butla bedzie bardziej oplacalna dla Ciebie?

powiedz mi jak dlugo stosujesz? czy zauwazylas ze wlosy po niej szybciej rosna?
Dla mnie ta mała wystarczy myślę gdzieś na pół roku, więc nie mam potrzeby zamawiać dużej, choć kto wie... bo fakt jest taki, że taniej wychodzi

Stosuję chyba jakoś od połowy stycznia już nie pamiętam kiedy ją zamawiałam. Niestety nie zauważyłam przyśpieszenia porostu ale nie używam jej regularnie co mycie czy 2. Raz w tygodniu używam. Ale na pewno przypisuję jej zatrzymanie wypadania włosów Sesie i Vitapilowi i polepszenie kondycji w duecie z kokosowym olejem

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-17, 19:58   #1503
Muffka_
Zakorzenienie

Mam pytanko: skad zamawiacie Sese? I czy ona nadaje sie tez do jasniejszych wlosow...? Slyszalam cos o zielonym odcieniu i przyciemnieniu
Muffka_ jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:20   #1504
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

że peruki lubi to spoko, ale peruki z odrostem? Jak ja ją uwielbiałam jak miała taki mocny styl -podczas promocji płyty Rated R (teledysk do Russian Roulette uwielbiam), a potem nagrała kolejną, zrobiła się na czerwono i już nie mogłam ani jej słuchać, ani na nią patrzeć
PS Mówiłam Ci, że zazdroszczę Ci testowania Alterry? Szczęściara
mi się też nie chce wierzyć, ze to peruka jakoś
dzięki sama jestem w szoku, w poniedziałek odbieram kosmetyki
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:32   #1505
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jakie? co zakupilas?
dziewczyny mam takie pytanko. moja kumpela jedzie do Polski i moze kupic mi pare rzeczy, czy mozecie cos mi polecic co wam szczegolnie przypadlo do gustu takiego co mozna kupic tylko u nas? bardzo prosze o jakies porady na mojej liscie jest pare rzeczy takich jak isana z olejkiem bombasu, altera maska z granatem, altera olejek brzoza i pomarancza, jantar. to sa rzeczy ktore chce sprobowac albo ktore juz znam takie np jak jantar wcierka. ale was prosze o podpowiedzenie mi czegos jeszcze.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mam pytanko: skad zamawiacie Sese? I czy ona nadaje sie tez do jasniejszych wlosow...? Slyszalam cos o zielonym odcieniu i przyciemnieniu
hej, ja kupilam sese na ebayu. szczerze mowiac to nie wiem czy ma wlasciwosci przyciemniajace, masz blond wlosy i chciala bys tego uniknac?
chemist jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:40   #1506
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
hej, ja kupilam sese na ebayu. szczerze mowiac to nie wiem czy ma wlasciwosci przyciemniajace, masz blond wlosy i chciala bys tego uniknac?
Dokladnie....tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem No ale jak wykoncze Alterre to chyba sie skusze, mam nadzieje ze obejdzie sie bez niespodzianek...
Muffka_ jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:47   #1507
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Na allegro Mogę Ci polecić dobrego sprzedawcę, bo zamawiałam kilkakrotnie już u tej Pani i zawsze wszystko było super.

Mi się wydaje, że na początku mi trochę przyciemniła, ale naprawdę nieznacznie. Ale teraz już tego nie zauważam. Zieleni nie masz się co bać, gdyby ktoś miał mieć zielone włosy, to ja bym je miała na pewno
Cytat:
No ciekawe
A używałaś już Alterry?
Cytat:
jakie? co zakupilas?
dziewczyny mam takie pytanko. moja kumpela jedzie do Polski i moze kupic mi pare rzeczy, czy mozecie cos mi polecic co wam szczegolnie przypadlo do gustu takiego co mozna kupic tylko u nas? bardzo prosze o jakies porady na mojej liscie jest pare rzeczy takich jak isana z olejkiem bombasu, altera maska z granatem, altera olejek brzoza i pomarancza, jantar. to sa rzeczy ktore chce sprobowac albo ktore juz znam takie np jak jantar wcierka. ale was prosze o podpowiedzenie mi czegos jeszcze.
Babassu nie bombasu
Zielona seria alterry (szampon + odżywka) -cudowne są
Hmm... ja na przykład bardzo lubię serum Wonder Gliss Kura http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...-w-sprayu.html

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:51   #1508
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Dokladnie....tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem No ale jak wykoncze Alterre to chyba sie skusze, mam nadzieje ze obejdzie sie bez niespodzianek...
ja tez stosowalam rozne oleje do ciemnych wlosow takie jak amla albo khadi ale moich blond farbowancow nie ruszylo nic, wiec moze sprobuj, jak zauwazysz ze cos sie zaczyna przyciemniac to przerwiesz. a moze jakies plukanki po myciu wlosow? ja sosuje z octu jablkowego. ale z cytryny tez jest dobra i by powstrzymala chyba ten proces....

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Na allegro Mogę Ci polecić dobrego sprzedawcę, bo zamawiałam kilkakrotnie już u tej Pani i zawsze wszystko było super.

Mi się wydaje, że na początku mi trochę przyciemniła, ale naprawdę nieznacznie. Ale teraz już tego nie zauważam. Zieleni nie masz się co bać, gdyby ktoś miał mieć zielone włosy, to ja bym je miała na pewno

No ciekawe
A używałaś już Alterry?

Babassu nie bombasu
Zielona seria alterry (szampon + odżywka) -cudowne są
Hmm... ja na przykład bardzo lubię serum Wonder Gliss Kura http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...-w-sprayu.html
ach juz pytalam sie ciebie o ta odzywke gliss Kura, dzieki za przypomnienie oczywiscie dodam do mojej wlosowej listy. a zielona seria tzn co dokladnie boo wiesz ja jestem nie w temacie bo nie mam na co dzien a musze dokladnie podac nazwe
chemist jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:54   #1509
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

ach juz pytalam sie ciebie o ta odzywke gliss Kura, dzieki za przypomnienie oczywiscie dodam do mojej wlosowej listy. a zielona seria tzn co dokladnie boo wiesz ja jestem nie w temacie bo nie mam na co dzien a musze dokladnie podac nazwe
Mmm... Alterra do włosów pozbawionych blasku i łamliwych PSZENICA I MORELA http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...-pszenica.html no i szampon z tej samej serii

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-17, 20:59   #1510
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Mmm... Alterra do włosów pozbawionych blasku i łamliwych PSZENICA I MORELA http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...-pszenica.html no i szampon z tej samej serii
dziekuje
chemist jest offline  
Stary 2012-03-17, 21:00   #1511
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
ja sesę kupiłam w sklepie internetowym helfy
co do przycienienia to raczej nie przyciemnia ani nie zieleni - przynajmniej mi się to nie dzieje, ale ja blondynką nie jestem
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-17, 21:36   #1512
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
jakie? co zakupilas?
nic nie kupiłam, po prostu dostałam się do testowania na wizażu
Cytat:
No ciekawe
A używałaś już Alterry?
właśnie nie, a w zestawie jest jakiś szampon, więc zobaczymy
Stary 2012-03-17, 22:04   #1513
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

właśnie nie, a w zestawie jest jakiś szampon, więc zobaczymy
Pewnie granat i aloes -jest najpopularniejszy Udanego, przyjemnego testowania

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-17, 22:31   #1514
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie granat i aloes -jest najpopularniejszy Udanego, przyjemnego testowania
a dziękuję

w poniedziałek zaopatrzę się w jakieś olejki do włosów itd, muszę je wzmocnić. mama dziś powiedziała, ze nie mam wcale zniszczonych włosów, ale mam w rażenie, że jakbym ścięła to by szybciej rosły. żal mi jednak mimo wszystko. ale zobaczymy jak to będzie po ostrej pielęgnacji
Stary 2012-03-17, 22:38   #1515
agaa91
Rozeznanie

ale naskrobałyście

taka piękna wiosna dzisiaj przyszła, że aż zrobiłam sobie zdjęcia włosków w słońcu będąc u babci
wrzucam (bez lampy, przepraszam za to, że nie rozczesane, ale nie miałam ze sobą grzebienia , aaa i jak się dobrze przyjrzycie to na czubku głowy możecie dostrzec moje baby hair, wczoraj po myciu nie rozczesałam włosów i dzisiaj strasznie rzucały się w oczy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzis.jpg (89,7 KB, 69 załadowań)

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 11:05   #1516
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wiecie co, to chyba dziala, te naturalne sposoby rozjasniajace...uzywam ta maske drozdzowa, ale dodaje do niej rozjasniajace>miod, cytryne, cynamon. I po okolo 10 razach moj Tz zapytal mnie co zrobilam z wlosami, ze mi sie konce rozjasnily a on nie wie co ja tam na glowe nakladam, wiec nie mogl miec tego zasugerowane ode mnie
u mnie też działa usłyszałam od koleżanki, że swoich naturalnych mam jakiś inny odcień, po czym ona stwierdziła, że nie wie dlaczego tak, a ja trzymałam ją w nieświadomości
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-03-18, 11:59   #1517
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ale naskrobałyście

taka piękna wiosna dzisiaj przyszła, że aż zrobiłam sobie zdjęcia włosków w słońcu będąc u babci
wrzucam (bez lampy, przepraszam za to, że nie rozczesane, ale nie miałam ze sobą grzebienia , aaa i jak się dobrze przyjrzycie to na czubku głowy możecie dostrzec moje baby hair, wczoraj po myciu nie rozczesałam włosów i dzisiaj strasznie rzucały się w oczy )
to już cały odrost?

u mnie tez wczoraj pogoda była ładna, dziś niestety, nie

stuknęły 2 miesiące, odkąd ścięłam włosy, mam wrażenie, że wcale nie urosły ten 1 cm jest, ale nie pomogły drożdże, szybciej rosnąć nie zaczęły.

zdjęcia w swietle dziennym bez lampy i z lampą w pomieszczeniu.
bez lampy wychodzą mdłe, ale z lampą kolor jest mocno przekłamany, naprawdę jest jaśniejszy.

no i ten spray do włosów, skład:
aqua, hydrolized milk protein, canina fruit oil, collagen amino acids, keratin amino acids, silk amino acids, soy amino acids, wheat amino acids, follic acid (B9), riboflavin (B2), parfum, citric acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone (chyba dobrze przepisałam).

głównie dla włosów, nie na porost, choć na skórę głowy tez można, ale dziś wypróbowałam po raz pierwszy, dałam za dużo, włosy są trochę "brudne"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2miesza.jpg (48,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2mieszap2.jpg (47,3 KB, 33 załadowań)
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-18, 12:08   #1518
Hazel_Eyed
Zadomowienie

kaguya a co to za spray? gdzie kupiłaś?
poza tym śliczne włoski masz fajny kolorek
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-18, 12:13   #1519
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kaguya a co to za spray? gdzie kupiłaś?
poza tym śliczne włoski masz fajny kolorek
przypominam, że nie mieszkam w Polsce spray jakiejś rosyjskiej firmy, ślicznie pachnie, takim waniliowym mlekiem

a włoski... cóż, jesli mówimy o naturalnym kolorze, nie tym z flesza, to ja mówię na niego "kolor lnu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img%20095.jpg (42,9 KB, 23 załadowań)
Stary 2012-03-18, 12:20   #1520
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
przypominam, że nie mieszkam w Polsce spray jakiejś rosyjskiej firmy, ślicznie pachnie, takim waniliowym mlekiem

a włoski... cóż, jesli mówimy o naturalnym kolorze, nie tym z flesza, to ja mówię na niego "kolor lnu"
aaa no to raczej nie dostane go nigdzie

tak się ostatnio zastanawiam i zastanawiam i chyba będę próbować sama sobie jakieś psikadło do włosów ukręcić z półproduktów - tylko jeszcze sama nie wiem jakie i co tam dokładnie powrzucać na pewno wyciąg z aloesu - to to na 100% jeszcze jakieś witaminy, proteiny... ech
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-18, 12:39   #1521
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
to już cały odrost?

stuknęły 2 miesiące, odkąd ścięłam włosy, mam wrażenie, że wcale nie urosły ten 1 cm jest, ale nie pomogły drożdże, szybciej rosnąć nie zaczęły.

bez lampy wychodzą mdłe, ale z lampą kolor jest mocno przekłamany, naprawdę jest jaśniejszy.

aqua, hydrolized milk protein, canina fruit oil, collagen amino acids, keratin amino acids, silk amino acids, soy amino acids, wheat amino acids, follic acid (B9), riboflavin (B2), parfum, citric acid, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone (chyba dobrze przepisałam).

głównie dla włosów, nie na porost, choć na skórę głowy tez można, ale dziś wypróbowałam po raz pierwszy, dałam za dużo, włosy są trochę "brudne"
nie, jeszcze niestety nie cały jeszcze końcówki są rozjaśnione, na zdj aż tak tego nie widać, może to przez to, że zdj robiłam po 17 i słońce zaczynało już zachodzić. Z tyłu głowy do obcięcia zostało jakieś 2 cm włosów, gorzej z przodu, z prawej strony, bo mam przedziałek na boku i wydaje się, że z tej strony wolniej mi rosną włoski, tu będę musiała obciąć pewnie jakieś 6 cm, ale to za jakieś 2-3 miesiące dopiero

jak to Ci nie urosły? ja ze zdjęć widzę, że jednak urosły
i masz bardzo ładny kolor naturalek
Ty to masz szczęście, trafiasz na perełki patrząc na składy

agaa91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 13:02   #1522
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
tak się ostatnio zastanawiam i zastanawiam i chyba będę próbować sama sobie jakieś psikadło do włosów ukręcić z półproduktów - tylko jeszcze sama nie wiem jakie i co tam dokładnie powrzucać na pewno wyciąg z aloesu - to to na 100% jeszcze jakieś witaminy, proteiny... ech
no i zawsze takie psikadło będzie bez konserwantów tez bym sobie zrobiła, ale boję się, że przeciąży mi włosy. a po płukankach mam siano

Cytat:
nie, jeszcze niestety nie cały jeszcze końcówki są rozjaśnione, na zdj aż tak tego nie widać, może to przez to, że zdj robiłam po 17 i słońce zaczynało już zachodzić. Z tyłu głowy do obcięcia zostało jakieś 2 cm włosów, gorzej z przodu, z prawej strony, bo mam przedziałek na boku i wydaje się, że z tej strony wolniej mi rosną włoski, tu będę musiała obciąć pewnie jakieś 6 cm, ale to za jakieś 2-3 miesiące dopiero

jak to Ci nie urosły? ja ze zdjęć widzę, że jednak urosły
i masz bardzo ładny kolor naturalek
Ty to masz szczęście, trafiasz na perełki patrząc na składy
no może trochę urosły właśnie widzę te twoje jasne końcówki, ale to tak malutko zostało sztucznych
teraz zawsze patrzę na skład, bo mam bzika na punkcie włosów. Co dziwne, cera przymuje wszystko (no i tłuszczy się jak cholera, to mnie chroni), paznokci nie maluję, nie dbam jakos szczególnie a rosną i sa mocne, ale włosy... chucham i dmucham, bo od kilkunastu lat miałamm siano i farbowańce.
Wiesz to taka terapia, albo reakcja na stres - mogłam farbować włosy 3 razy w tygodniu!
Stary 2012-03-18, 13:05   #1523
TwojaKokaina
Zakorzenienie

kaguya - miałam podobnie ścięte i wrażenie, że nie rosną teraz się właśnie zastanawiam na ponownym ścięciem
Stary 2012-03-18, 13:20   #1524
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
kaguya - miałam podobnie ścięte i wrażenie, że nie rosną teraz się właśnie zastanawiam na ponownym ścięciem
ja bym chciała te przy szyi ściąć, ale miałam zapuszczać
Stary 2012-03-18, 13:58   #1525
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
w poniedziałek zaopatrzę się w jakieś olejki do włosów itd, muszę je wzmocnić. mama dziś powiedziała, ze nie mam wcale zniszczonych włosów, ale mam w rażenie, że jakbym ścięła to by szybciej rosły. żal mi jednak mimo wszystko. ale zobaczymy jak to będzie po ostrej pielęgnacji
wlasnie sie zastanawiam... czy to tylko zludzenie ze wlosy jak sa krotsze to szybciej rosna?

Cytat:
ale naskrobałyście

juz blisko celu jestes
ja mam takie abby hair juz dosc dlugie, ze masakrycznie wygladam przy wietrznej pogodzie

Cytat:
Co dziwne, cera przymuje wszystko (no i tłuszczy się jak cholera, to mnie chroni), paznokci nie maluję, nie dbam jakos szczególnie a rosną i sa mocne, ale włosy... chucham i dmucham, bo od kilkunastu lat miałamm siano i farbowańce.
Wiesz to taka terapia, albo reakcja na stres - mogłam farbować włosy 3 razy w tygodniu!
moze wlasnie co za duzo to niezdrowo?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

o prosze, u mnie dzis dokladnie 6 miesiecy mija

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:06   #1526
Sweet Cake
Przyczajenie

Heeej dziewczynki dawno mnie tu nie było mam sporo lektury do nadrobienia mój odrościk ma już ok 8 cm
Muszę się czymś pochwalić i od razu poprosić o poradę:
właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży! stosuję Jantar i zastanawiam się czy nie zaprzestać? Czytałam na internecie, że należy powstrzymać się od różnej chemii kosmetycznej przede wszystkim przez pierwsze 3 miesiące ale Jantar to chyba jedna z najbardziej naturalnych składem odżywek jak myślicie? (nie znam się na składach :P )
Używam też magicznej odżywki Revitalash na rzęsy a tam na opakowaniu było napisane, że nie przeprowadzali badań na szkodliwość stosowania odżywki w ciąży więc chyba lepiej odstawić... Szkoda bo rzęski urosły mi sporo i tak się cieszyłam bo zawsze miałam króciutkie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline  
Stary 2012-03-18, 15:57   #1527
chemist
Raczkowanie

Cytat:
to już cały odrost?

moze sprobuj jantar do wcierana w skore glowy, mi pomaga strasznie na porost.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweet Cake Pokaż wiadomość
Heeej dziewczynki dawno mnie tu nie było mam sporo lektury do nadrobienia mój odrościk ma już ok 8 cm
właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży! stosuję Jantar i zastanawiam się czy nie zaprzestać? Czytałam na internecie, że należy powstrzymać się od różnej chemii kosmetycznej przede wszystkim przez pierwsze 3 miesiące ale Jantar to chyba jedna z najbardziej naturalnych składem odżywek jak myślicie? (nie znam się na składach :P )
Używam też magicznej odżywki Revitalash na rzęsy a tam na opakowaniu było napisane, że nie przeprowadzali badań na szkodliwość stosowania odżywki w ciąży więc chyba lepiej odstawić... Szkoda bo rzęski urosły mi sporo i tak się cieszyłam bo zawsze miałam króciutkie

Gratuluje dzidziusia!!
ja tez jak karmilam piersia to szukalam po necie czy nie jest szkodliwy jantar i gdzies znalazlam ze nie, w sumie sklad jest bardzo przyjazny i nie stosujesz przeciez przez cala ciaze;-)

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-18 o 16:00
chemist jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:53   #1528
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
gratuluje z całego serca! niech się dzidziuś zdrowo rozwija to musi być piękny stan być w ciąży teraz będziesz miała podwójną motywację do zapuszczania naturalek

agaa91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 19:00   #1529
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży!
GRATULUJĘ!!!! Jaka miła wiadomość w ten dzień Który tydzień? No, to teraz dzidziuś skorzysta z tego, że mama nie farbuje włosów -nie będzie musiał wąchać tych wszystkich amoniaków z farb etc.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-18, 20:27   #1530
Kariar8
Raczkowanie

Czytam Was namiętnie od jakiegoś miesiąca. Dzisiaj i na mnie przyszedł kryzys, gdy zobaczyłam w słońcu moje przeraźliwie spłukane, rudawo-słomkowe odcienie we włosach Ale może od początku. Włosów nie farbuje od 6 stycznia 2012, powodem podjęcia decyzji o przestaniu farbowania był fatalny!! stan włosów spowodowane ciągłym farbowaniem, eksperymentowaniem w poszukiwaniu idealnego koloru i zadowalającej trwałości. Podziwiam Was, niektórym zazdroszczę pokaźnych odrostów, ale dalej nie poddaje się. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Kariar8 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości