Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-26, 10:15   #1801
Tygrryska
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Cześć! U mnie prawie mija 7 miesięcy z tej okazji w świetle słonecznym odrościk (btw u mnie dziaiaj troche ŚNIEZY)

p.s. jezzzzu, ale dzisiaj miałam sen
super
jakie jasne i jak malo juz farbowancow

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-26, 11:10   #1802
kat123
Zakorzenienie

ale naskrobalyscie przez weekend ;-) trochę ponadrabialam
ją wczoraj miałam kryzys. już miałam farbę w ręce, ale na szczęście TZ nie pozwolił mi jej kupić, a dziś mi już przeszło :-P idę dziś do rossmanna zapolować na coś do włosów, może olej... który z alterry polecacie?
a może jakieś inne pomysły- co słowom na wiosnę kupić? ;-)
a w ogóle doszlam do wniosku, że moje włosy już odżyły -już nie są sianowate.

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-26, 12:34   #1803
ludwila
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć! U mnie prawie mija 7 miesięcy z tej okazji w świetle słonecznym odrościk (btw u mnie dziaiaj troche ŚNIEZY)

gratulację;*

A ja muszę stwierdzić, że w tym tygodniu moje włosy odżyją Wróciłam od lekarza, mam cały tydzień zwolnienia. Także będę miała bardzo dużo czasu na dopieszczenie swoich skarbów;p

Kupiłam dzisiaj naftę kosmetyczną i zastanawiam się nad tym w jaki sposób jej użyć. Już myślałam o maseczce z żółtkiem , alee.. nie znalazłam jajek w lodówce, co zmienia moje plany całkowicie, muszę coś wymyśleć.. Może macie jakies pomysły?
Może coś z olejkiem rycynowym?

ludwila jest offline  
Stary 2012-03-26, 12:56   #1804
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wróciłam do Was po weekendzie, na szybko przeczytałam co naskrobałyście (wybaczcie mi to, ale jakoś w tym tygodniu brakuje mi czasu) i tylko się Wam pochwalę:

Dzisiaj stuknęło mi 18 miesięcy bez rozjaśniania !! :
super!! gratulacje

Cytat:

bardzo ladny odroscik i to juz 7 miesiecy, oby tak dalej!

a ja dawno nie zagladalam, ale bylam chora, w sumie dalej jestem, ale juz lepiej ze mna. Wlosy nie ucierpialy na pielegnacji, bo robilam to co zwyklea i musze powiedziec, ze przez to uzywanie drozdzy wlosy sa o jeden dzien dluzej swieze

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:02   #1805
HoneyRose
Raczkowanie

Cytat:
Zdradź szczegóły...

Ludwila mogę Ci polecić maseczkę jogurtową. Potrzebujesz jedynie 2 łyżki jogurtu naturalnego oraz łyżkę oliwy z oliwek. Myślę, że spokojnie możesz ją zastąpić olejem rycynowym.

A tak na marginesie: są tu "grzywacze"?

Nigdy nie miałam grzywki, a ostatnio naszła mnie wielka ochota na grzywkę zaczesywaną na bok.

Zastanawiam się, czy takie cięcie wymaga stylizacji, czy po prostu wystarczy sprawna ręka fryzjera i grzywka będzie się układać na bok. Wiem, że dużo zależy od tego, jak mi się układają włosy, ale jestem w stanie zaryzykować, o ile nie będę musiała smarować grzywki jakimiś maziogami np. lakierem, czy żelem do stylizacji.

Włosy mam proste.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (8,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka2.jpg (13,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka3.jpg (10,9 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:04
HoneyRose jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:08   #1806
ludwila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Ludwila mogę Ci polecić maseczkę jogurtową. Potrzebujesz jedynie 2 łyżki jogurtu naturalnego oraz łyżkę oliwy z oliwek. Myślę, że spokojnie możesz ją zastąpić olejem rycynowym.

Chętnie spróbuję przy najbliższej okazji A co do grzywki-jeżeli masz proste włosy, to myślę, że nie byłoby z nia problemow Ja mam wlosy lekko falowane, grzywke mam od wielu, wielu lat.. i nie narzekam. w sumie nie musiałabym jej prostować-kwestia przyzwyczajenia myślę

ludwila jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:14   #1807
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Zdradź szczegóły...
zdradzić, na pewno?

co do grzywek, to ja chyba mam, ale zawsze nosze na bok i prawie jej nie widac. staram sie zapuscic, bo mam tlusta cere, zwlaszcza czoło, wiec grzywka szybko sie przetluszcza! jesli chcesz taka na bok, ale zakrywającą czoło, to popros fryzjera,żeby ściął asymetrycznie - bedziesz mogła ja zaczesywać, jak chcesz
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:16   #1808
Exquise
Zadomowienie

Uwielbiam swój naturalny kolor włosów, ale muszę zmienić tą fryzurę, lekkie jasne blond pasemka takie naturalne mi się marzą... Kobieta zmienną jest a ja już dawno nie miałam zmian i czuję, że tego teraz potrzebuję. Głupio mi trochę, bo wy mi tak komplementowałyście włoski -ich kolor a ja tu teraz majaczę o pasemkach; nie chcę się pozbywać naturalnego koloru, chcę tylko je ozdobić blond pasmami, czy to też grzech ?

Co robić ? (wczoraj wiedziałam, dziś już kryzys) Nie mam teraz wsparcia: mama mówi "a to idź do fryzjera zawsze to inaczej będzie"
Eh mam 24 lata, juz i tak długo noszę swoje
Exquise jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:29   #1809
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
zdradzić, na pewno?
To moze tylko napisz tylko Z KIM, a jak i ile razy pomin
P.S. Za farbowanie takich slicznych wloskow na czarno nalezy sie A pewnie jeszcze Cie zainteresuje, ze wyczytalam, ze mozna zrobic plukanke z kwiatu malwy zeby uzyskac popiel! Kupilam juz malwe i zobaczymy jak zadziala
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Uwielbiam swój naturalny kolor włosów, ale muszę zmienić tą fryzurę, lekkie jasne blond pasemka takie naturalne mi się marzą... Kobieta zmienną jest a ja już dawno nie miałam zmian i czuję, że tego teraz potrzebuję. Głupio mi trochę, bo wy mi tak komplementowałyście włoski -ich kolor a ja tu teraz majaczę o pasemkach; nie chcę się pozbywać naturalnego koloru, chcę tylko je ozdobić blond pasmami, czy to też grzech ?

Co robić ? (wczoraj wiedziałam, dziś już kryzys) Nie mam teraz wsparcia: mama mówi "a to idź do fryzjera zawsze to inaczej będzie"
Daj sobie 3 dni na przemyslenie

Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:34
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:33   #1810
Exquise
Zadomowienie

Już jakiś czas mam takie "przebłyski" z tym blondem Dzisiaj widząc piękne słoneczko zachciało mi się coś jasnego na głowie i moje nogi prawie poniosły mnie do fryzjera...
Exquise jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:37   #1811
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
A tak na marginesie: są tu "grzywacze"?

Nigdy nie miałam grzywki, a ostatnio naszła mnie wielka ochota na grzywkę zaczesywaną na bok.

Zastanawiam się, czy takie cięcie wymaga stylizacji, czy po prostu wystarczy sprawna ręka fryzjera i grzywka będzie się układać na bok. Wiem, że dużo zależy od tego, jak mi się układają włosy, ale jestem w stanie zaryzykować, o ile nie będę musiała smarować grzywki jakimiś maziogami np. lakierem, czy żelem do stylizacji.

Włosy mam proste.
przy prostych włosach myślę, że nie będzie problemu z układaniem się grzywki, ja od konca gimnazjum przez ładne pare lat (dopiero w ubiegłym roku zapusciłam i aktualnie nie mam) nosiłam grzywki na bok... czasem dłuższe, czasem krótsze, a mam włosy falujące, ale że tak powiem od połowy, bo przy głowie sa proste. Zawsze jakoś mi sie ta grzywka sama układała, końce się tam czasem wywinęły jakoś, ale nie wygladało to źle i tylko myłam ją czasem co dzień jak była nieswieża albo zwichrowana po nocy (bo ja się zasadniczo wiercę w nocy ). Tak więc jak masz ochotę to spróbuj

Cytat:

najlepiej nie podejmuj decyzji tak na chybcika, daj sobie jeszcze kilka dni, "prześpij się" z tematem może pojutrze stwierdzisz, że nie warto?

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:38
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-26, 13:52   #1812
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
To moze tylko napisz tylko Z KIM, a jak i ile razy pomin
nie było czynów, tylko emocje nie wiem, skąd takie myśli, trafiłam do domu pewnej hmmm kobiety, ktora uczyla mnie tajnikow bsdm

NO PROSZĘ NIE FARBUJCIE PIĘKNYCH ODROSTÓW!!! TO CHWILOWA SŁABOŚĆ, A POTEM BĘDZIECIE PRZYCHODZIĆ NA TEN WĄTEK I PŁAKAĆ!!!:b acik:
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-26, 15:10   #1813
TwojaKokaina
Zakorzenienie

własnie, nie farbowac i nie poddawać się
teraz wiosna, piękna pora, włosy budzą się do życia po zimie i zaczną porządnie rosnąć

a u mnie dziś małe zakupy kosmetyczne
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-03-26, 15:20   #1814
HoneyRose
Raczkowanie

Cytat:
nie było czynów, tylko emocje nie wiem, skąd takie myśli, trafiłam do domu pewnej hmmm kobiety, ktora uczyla mnie tajnikow bsdm
Ulala.

Ja z reguły mam bardzo dziwaczne sny...dziś przykładowo śniło mi się, że w mojej piwnicy buszował tyranozaur, a ja z tego powodu bałam się pójść tam po ziemniaki.

Cytat:
Już jakiś czas mam takie "przebłyski" z tym blondem Dzisiaj widząc piękne słoneczko zachciało mi się coś jasnego na głowie i moje nogi prawie poniosły mnie do fryzjera...
Mnie z kolei korci przyciemnienie (jak już mi odrosną włosy), ale naturalnymi metodami. Ponoć fajne efekty daje płukanka z kory dębowej.
HoneyRose jest offline  
Stary 2012-03-26, 15:50   #1815
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Ulala.

Ja z reguły mam bardzo dziwaczne sny...dziś przykładowo śniło mi się, że w mojej piwnicy buszował tyranozaur, a ja z tego powodu bałam się pójść tam po ziemniaki.
a już myslałam, że tylko mnie się takie rzeczy głupie śnią
np. kiedyś mi się śniło, że przeszła trąba powietrzna i że schowałam się w piwnicy i potem wyszłam i łaziłam boso po mieście, albo też, że się wybrałam do sklepu po lakier do paznokci i tam się pobiłam z jakąś babką bo był tylko jeden
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-26, 16:10   #1816
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję
...odrost ? To całe moje naturalne, z odrostem pożegnałam się ok 7 m-cy temu
oj przepraszam hah, ale te z góry wydają się inny mieć kolor, ale to pewnie od słońca, ale i tak cudne są!

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ludwila - piękne naturalki, a i kolor odrostów i farbowanych b. podobny do moich! bosko

Hazel_Eyed - piękne!!! chociaż ja bym ciachnęła, chociaż może niepotrzebnie tak mówię, bo się za bardzo nie odznaczają. śliczna z Ciebie dziewczyna!

Tygrryska - wiele kobiet ma taki odrost/naturalki więc myślę że się aż tak nie rzuca w oczy. mam jednego kolegę, który twierdził, że odrosty są pociągające... dobrze, że nie trafił na ten wątek

a ja mam dylemat. wrzucę wam fotkę jak TŻ mi dziś zrobi w dziennym świetle . według fryzjerów i wszystkich koleżanek mam włosy jak marzenie - jest ich dużo i są proste, ale nie wiem, czy jest sens zapuszczać. na razie chyba będę je miała krótsze (i naturalne oczywiście!)... chyba jednak taki knypson jak ja (ok 167cm) ładnie wygląda w krótszych. wygodna sprawa kiedy się biega (staram się! dziś zakwasy nie dają mi żyć ) i żyje aktywnie. z drugiej strony długie włosy to dużo możliwości jeśli chodzi o fryzury... moja przyjaciółka, właścicielka lichych włosów zawsze ciosa mi kołki na głowie, że niejedna sprzedałaby duszę za moje włosy a ja je znów ścięłam

mam taką koleżankę, ma z 150 i falowane włosy do pasa i wygląda okropnie, nie dba o nie poza zapuszczaniem i są sianowate, ale... poza tym te włosy ją przytłaczają. często dotyczy to tzw mrocznych lasek - nieważne, w jakim stanie są włosy, ważne, żeby wyhodować jak najdłuższe... :P

w metrze czy na uczelni często widzę dziewczyny które mają cienkie, rzadkie włosy (często też zmasakrowane farbą, albo bardzo jasną albo czarną) które na siłę noszą długie, szpecąc się tylko...
hehe ja mam 158 i nie uważam się za bardzo niską osobę, ale masz rację mi też się nie podobają u niektórych bardzo długie włosy, według mnie to co komu pasuje bo ja np. jestem niska, ale pasują mi długie włosy, oczywiście nie za długie, ale takie do połowy pleców, a niektórym bardzo pasują krótkie fryzurki i w długich by wyglądali po prostu dziwnie takie jest moje zdanie..
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:19   #1817
kat123
Zakorzenienie

Ja póki co się oglądam za każdymi długimi włosami, nieważne pasują czy nie, farbowane czy naturalne (oczywiście te drugie podziwiam bardziej ) -pewnie dlatego, że sama marzę o długich włosach
Ale fakt -nie każdemu długie włosy pasują i nie każdy o nie dba, a nie ma nic gorszego niż wiszące pióra smętnie...
jak byłam malutka miałam takie do pupy tak do 5 roku życia chyba i były śliczne ale niestety teraz mam bobka i ciągle muszę tył spinkami podcinać -już się nie mogę doczekać aż tyle urosną, by chociaż się łapały całe
I właśnie siedzę z Sesą i w turbanie w nadziei, że to przyśpieszy wzrost jutro może popytam o Jantar lub Seboradin w aptekach jak będę szła na uniwerek... nigdy nie używałam wcierek, raz kiedyś Radicalu ale szybko mi się znudziło

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-26 o 17:22
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:32   #1818
HoneyRose
Raczkowanie

Mam jeszcze pytanie odnośnie grzywki - jaka Wam się bardziej podoba?

Nr 1 - krótka na bok; nr 2 - długa, ale nosiłabym ją zakładając za ucho lub spinając spinką.

Twarz mam chyba okrągłą...a w każdym razie pyzatą.

Kat123 zamierzasz kupić szampon Seboradin? Ten z wyciągiem z rzepy? Kiedyś go używałam i był naprawdę fajny, ale słabo się pienił, co dla mnie - właścicielki mega-przetłuszczających się włosów - było niestety sporym minusem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (43,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120217.jpg (84,8 KB, 3 załadowań)
HoneyRose jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:41   #1819
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wróciłam do Was po weekendzie, na szybko przeczytałam co naskrobałyście (wybaczcie mi to, ale jakoś w tym tygodniu brakuje mi czasu) i tylko się Wam pochwalę:

Dzisiaj stuknęło mi 18 miesięcy bez rozjaśniania !! :

Cytat:

A ja znów po weekendzie mam tyły ;p zwłaszcza, że był to week studencki i jeszcze w sobotę egzamin był, ale wyniki dopiero w piątek. Tak czy siak, humor mam co raz lepszy jak patrzę na pogodę za oknem, zrobiłam dzisiaj z mamą "przepierkę" w mojej wielkiej szafie i wywaliłam 1/4 ubrań (o ile nie więcej) które trzymałam z sentymentu a były na mnie nawet rozmiarowo już niedobre itp. Jejuu jak mi teraz lżej, bo ubrania zimowe na strych dodatkowo poszły). Teraz to miło posiedzieć przed otwartą szafą minimalizm, porządek i wszystko to co potrzebuje pod ręką, dla mnie bajka.
Oprócz tego mam wrażenie, że moje włosy urosły tak wizualnie (znów ) i w końcu widać odrost.
Nie myślę o tym, jaki byłby już długi - co się stało nieodstanie, trzeba sie cieszyć tym co mamy, dbać o to i doceniać.
Zmienia mi się nastawienie do świata, poglądy, gust "modowy" itp. wiec może to ma taki wpływ na moje włosy i na to, że ich już nie katuje tak
Moja ciocia mi powiedziała dzisiaj, że człowieka światopogląd i wszystko się zmienia co 7 lat i może dlatego tak u mnie jest bo w lutym stuknęło mi oczko Niby coś w rodzaju zabobonu, ale może to prawda?

Ten tydziń będzie typowo praktyk-owy, ale za to w weekend nie mam szkoły więc się pewnie wyśpię i oprócz tego spędzimy z TŻ jakiś normalny romantyczno-leniwy dzień. Oczywiście leniwy pod względem - żadnych obowiązków większych, ciężkich robót domowych jak i w garażu( z naciskiem na to ostatnie ) I jeszcze muszę znaleźć czas, żeby wybrać się na zakupy

A oto moje maleństwo które mnie dzisiaj ucieszyło, że widać go w końcu tak, że mogę go ująć na aparacie
W podłóg Waszych super długich odrostów to pikuś, ale ten pikuś też w końcu urośnie
Co do długości - ja kocham długie włosy i czuje się, wyglądam i pasują mi, więc celem początkowym są włosy za biust, a potem do linii ostatniego żeberka (zależy kto jak ma rozmieszczone).
Ja mam 166-167 i chętnie bym komuś oddała te 5-6 cm. Wśród swoich znajomych, jestem jedną z najniższych osób, w dodatku jestem dość drobna, a mimo to czasami mi się marzyło, żeby być niższą .
Kuzynka zawsze mierzyła wzrost przy futrynie, a mi nigdy na nim nie zależało. Najchętniej zatrzymałabym się na 160
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15214.jpg (43,6 KB, 30 załadowań)

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:47   #1820
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Mam jeszcze pytanie odnośnie grzywki - jaka Wam się bardziej podoba?

Nr 1 - krótka na bok; nr 2 - długa, ale nosiłabym ją zakładając za ucho lub spinając spinką.

Twarz mam chyba okrągłą...a w każdym razie pyzatą.

Kat123 zamierzasz kupić szampon Seboradin? Ten z wyciągiem z rzepy? Kiedyś go używałam i był naprawdę fajny, ale słabo się pienił, co dla mnie - właścicielki mega-przetłuszczających się włosów - było niestety sporym minusem.
Nie nie -mam na myśli wcierkę a co do słabo pieniących się szamponów -próbowałaś myć głowę metodą kubeczkową? To dobry sposób na wszystkie mało pieniące się szampony

A jeśli chodzi o grzywkę -obie ładne, ale mi się strasznie podobają te krótsze aczkolwiek taką zapuścić potem... Ja się chyba z 1,5 roku męczyłam i aktualnie jestem bez grzywkowcem (nie licząc tego co mi się po rozjaśnieniu wykruszyło ) -ale z powodu wygody, a nie estetyki

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Anngeli -> mówię "witaj" do Twojego odrościku jeszcze niedawno sama taki miałam, a teraz już się stety niestety bardziej rzuca w oczy hihi
Święta idą a Ty się bedziesz byczyć? mi na piątek teściowa już taką listę robót przygotowała, że już mnie ręce bolą na samą myśl

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:12
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:55   #1821
Hazel_Eyed
Zadomowienie

HoneyRose mnie sie zawsze bardziej takie krótsze podobały ale wiadomo, że to ty potem bedziesz nosić i tobie się ma podobać, zawsze możesz zrobić taką dłuższą, a jak stwierdzisz, że jednak to nie to i za długa jednak to skrócić
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:18   #1822
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nie nie -mam na myśli wcierkę a co do słabo pieniących się szamponów -próbowałaś myć głowę metodą kubeczkową? To dobry sposób na wszystkie mało pieniące się szampony

A jeśli chodzi o grzywkę -obie ładne, ale mi się strasznie podobają te krótsze aczkolwiek taką zapuścić potem... Ja się chyba z 1,5 roku męczyłam i aktualnie jestem bez grzywkowcem (nie licząc tego co mi się po rozjaśnieniu wykruszyło ) -ale z powodu wygody, a nie estetyki

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Anngeli -> mówię "witaj" do Twojego odrościku jeszcze niedawno sama taki miałam, a teraz już się stety niestety bardziej rzuca w oczy hihi
Święta idą a Ty się bedziesz byczyć? mi na piątek teściowa już taką listę robót przygotowała, że już mnie ręce bolą na samą myśl
mój odrościk też Wita hehe
Byczyć zamierzam się w weekend , w tygodniu nie mam teraz kiedy, a jeszcze chcę znaleźć czas na zakupy ale nie tylko spożywcze na święta, a taki ubraniowe. Chciałam sobie coś fajnego kupić na Wielkanoc. Wiosna idzie muszę kwitnąć
Mam nadzieję, że mi się palec wygoi u nogi (ten duży, miałam szyty, bo coś się tam zrobiło i zabieg był w piątek rano, ale wczoraj zmieniałam opatrunek i jest już znacznie lepiej).
Moje czarne szpiloki z Deichmanna czekają od końca lutego na swoją kolej
Ale w pierwszej kolejności kupić muszę - ramoneskę, bo jak nie kupię to będzie mnie dręczyła nocami

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:20
anngeli jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:28   #1823
TwojaKokaina
Zakorzenienie

anngeli - porządki poprawiają nastrój, ja mam tak zawsze jak wywalę większość na śmieci widzę, że jesteś w moim wieku i też z lutego, a u mnie też się ciągle światopogląd zmienia, więc to raczej normalne
jakiś czas się tu nie udzielałam, a pamiętam, ze zaczynałaś chyba miesiąc później niż ja, farbowałaś w międzyczasie? O.o
Stary 2012-03-26, 18:36   #1824
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
anngeli - porządki poprawiają nastrój, ja mam tak zawsze jak wywalę większość na śmieci widzę, że jesteś w moim wieku i też z lutego, a u mnie też się ciągle światopogląd zmienia, więc to raczej normalne
jakiś czas się tu nie udzielałam, a pamiętam, ze zaczynałaś chyba miesiąc później niż ja, farbowałaś w międzyczasie? O.o
W lutym jakoś przykrywała mi siostra pasemka które miałam i miała nie ruszyć odrostu, ale nie w każdym miejscu jej się to udało Ale pod spodem mam sporo większe odrosty niż na wierzchu
Na szczęści tym razem ten światopogląd zmienił mi się w końcu na lepsze i mam nadzieję, że będzie się rozwijał ku dobremu.
A z tym wywalaniem ubrań - oj tak, normalnie takie poukładanie czuje dzięki zwykłej szafie Wrócił mi tzw. apetyt na życie.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:47   #1825
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Byczyć zamierzam się w weekend , w tygodniu nie mam teraz kiedy, a jeszcze chcę znaleźć czas na zakupy ale nie tylko spożywcze na święta, a taki ubraniowe. Chciałam sobie coś fajnego kupić na Wielkanoc. Wiosna idzie muszę kwitnąć
Mam nadzieję, że mi się palec wygoi u nogi (ten duży, miałam szyty, bo coś się tam zrobiło i zabieg był w piątek rano, ale wczoraj zmieniałam opatrunek i jest już znacznie lepiej).
Ale w pierwszej kolejności kupić muszę - ramoneskę, bo jak nie kupię to będzie mnie dręczyła nocami
Ja już mam strój na święta Zielona ołówkowa spódnica w kolorze dojrzałego groszku z brązowym paskiem (zakochałam się w niej jak tylko zobaczyłam ), żółta (ale nie tak nachalnie żółta) bokserka i potrzebuję do tego żakietu jakiegoś ładnego Na spódnicę dostałam od teściowej na zająca
Anngeli, co Ci się zrobiło?
Pokaż szpile choćby zdjęcie z neta
A propos stóp -tak mnie dziś baleriny obtarły, że jeden wielki bąbel zaczynam mieć wrażenie że są za duże, bo mi się noga w nich trochę przemieszcza a nie było rozmiaru w sklepie 37 i nie miałam porównania i teraz będę cały czas myśleć o tym... Muszę sobie chyba waty w palce napchać

ej ja nie wiem co to ramoneska

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:51
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:51   #1826
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
W lutym jakoś przykrywała mi siostra pasemka które miałam i miała nie ruszyć odrostu, ale nie w każdym miejscu jej się to udało Ale pod spodem mam sporo większe odrosty niż na wierzchu
Na szczęści tym razem ten światopogląd zmienił mi się w końcu na lepsze i mam nadzieję, że będzie się rozwijał ku dobremu.
A z tym wywalaniem ubrań - oj tak, normalnie takie poukładanie czuje dzięki zwykłej szafie Wrócił mi tzw. apetyt na życie.
takie buty to teraz jestem w temacie
Stary 2012-03-26, 19:00   #1827
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja już mam strój na święta Zielona ołówkowa spódnica w kolorze dojrzałego groszku (zakochałam się w niej jak tylko zobaczyłam ), żółta (ale nie tak nachalnie żółta) bokserka i potrzebuję do tego żakietu jakiegoś ładnego Na spódnicę dostałam od teściowej na zająca
Anngeli, co Ci się zrobiło?
Pokaż szpile choćby zdjęcie z neta
A propos stóp -tak mnie dziś baleriny obtarły, że jeden wielki bąbel zaczynam mieć wrażenie że są za duże, bo mi się noga w nich trochę przemieszcza a nie było rozmiaru w sklepie 37 i nie miałam porównania i teraz będę cały czas myśleć o tym... Muszę sobie chyba waty w palce napchać

ej ja nie wiem co to ramoneska
Paznokieć mi sie wrastał do środka. Nie było tego widać wcale a wcale. Po prostu po pewnym czasie palec spuchł lekko i bolało jak chodziłam, a jak mnie ktoś udeptał to masakra. O butach typu szpilki mogłam zapomnieć Dobrze, że już po wszystkim. Teraz czekać aż sie zagoi.
No to fajny strój faktycznie brakuje marynarki.
Też kiedyś w jedne balerinki napchałam waty, ale wnerwiała mnie bo kiedyś zdejmując buty u kogoś bym ją wyciągnęła
Ramoneska to teraz taka popularna, skórzana zazwyczaj kurteczka, troszkę krótsza niż typowe skórki. Różne style są, z zasuwakami na boku, z kołnierzem, bez. Modne są kolorowe i mi się podobają, ale kupię w jakimś beżowym albo szarym kolorze, żeby mi do wszystkiego pasowała.
Zobaczymy czy znajdę jakąś cenowo w miarę i taką by mi trafiła w gust, bo modeli i kolorów wiele. To jedna przykładowa z googli http://imageshack.us/photo/my-images/96/1467153756.jpg/
A to moje buty z Deichmanna ---> klik na żywo są wg mnie ładniejsze i "czubek" nie jest spiczasty tak jak się wydaje na zdjęciu. Może przy większych rozmiarach, ale przy tych małych wyglądają super.
Marzą mi się jeszcze nudziaki, takie błyszczące
Ale póki co zatrzymam się na tej ramonesce (też będzie z pieniędzy "króliczkowych" od taty ), o ile w ogóle coś znajdę.

Tu znalazłam ładniejsze, które bardziej odpowiadają modelowi którego będę szukać:
klik1 i klik2

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:04
anngeli jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:08   #1828
HoneyRose
Raczkowanie

Cytat:

Skoro obcasy czekają, to życzę szybkiego wykurowania palucha.

Parę dni temu zajrzałam do szafy, ale jeszcze nie robiłam porządków. Z ciuchami jest u mnie naprawdę kiepsko. Schudłam z rozmiaru 38 (góra)/42 (dół) na 36/38 i część ciuchów nie nadaje się w ogóle do noszenia (zwłaszcza spodnie). Z drugiej jednak strony szkoda mi zaopatrywać się w cokolwiek nowego, skoro dalej się odchudzam.
HoneyRose jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:11   #1829
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
mi tez się podobają ramoneski najbardziej te czarne skórzane

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:13   #1830
Hazel_Eyed
Zadomowienie

anngeli ja ramoneskę już chyba 3 sezon "kupuję" ale jakos nic jeszcze mi w oko nie wpadło (albo było po prostu za drogie), w tamtym roku na wiosnę sobie taka pikowaną beżową z poduszeczkami w ramionach na allegro kupiłam i całkiem fajnie się nosi ale jak to z baba bywa przydałaby się jeszcze inna jakaś i nadal szukam czarnej w przystępnej cenie i dobrze leżącej
A! fajne szpilki

kat123 ramoneska to rodzaj kurtki

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-26 o 19:16
Hazel_Eyed jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości