Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-29, 10:14   #1951
kat123
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ale faaaaaajna fryzurka!!! Jej, tez chce taka! Tylko ze nie wiem jak ja zakonczyc i chyba mi rece odpadna (bo odpadaja mi juz przy pojedynczym, co dopiero przy dwoch!). Jejku, jak ja podziwiam ludzi, ktorzy umieja takie rzeczy. Ja umiem komus zrobic, ale mnie nie ma kto - watpie, zeby TZ umial mi zrobic francuza
robisz do końca oba, potem rozplątujesz do dowolnej długosci (i modlisz się, by się nie rozwalił ) i robisz z tego jeden dobieraniec -no po prostu je łączysz. Ja potem końcówkę wpycham pod spod, pod włosy i podpinam jakbym miała dłuższe to albo by trzeba było kok ukręcic, albo po prostu zostawić warkocz wiszący )

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o fajny pomysł
sama bym tego nie wymyśliła pewnie, ale tez nie mam z czego zrobić koka
jak nie masz z czego? a to na zdjęciu to co?

wiecie co, nie mogłam oddać krwi... mam za mało czerwonych płytek... i teraz mi smutno, bo drugi raz mi się nie udało

PS sorry za błędy, pisze z telefonu, a on różne dziwy wyprawia czasem ;-)

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-29 o 10:33
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-29, 10:24   #1952
Kwiatecek
Zadomowienie

GG do Kwiatecek

Jej jakie macie piekne wloski
Mi sie osobiscie podoba klos pleciony, ale niestety mam wlosy za krotkie, nie dosc ze bob tp kazalam sobie zrobic jeszcze jeden stopien na wysokosci uszu, takie ala cieniowanie ale dobrze robi na poprawe gestosci wlosow bo wtedy szybko gora sie pobudza do rosniecia
Henna, za 2,50 taka to u mnie 3 dni i nie ma juz sladu na brwiach ale ja czesto myje buzke z racji tlustej skory, ale wam poradze w salonie zapytac czy mozna kupic fryzjerska, ja tak kupuje, za kopiasta lyzke placilam dyszke a efekt taki , ze trzyma sie mi do miesiaca i wogole lepiej to wyglada, tylko trzeba szybko zmyc zaraz po nalozeniu bo inaczej wyglada sie jak brwi zrobione markerem a wtedy trzeba czekac az samo sie wymyje bo to nie idzie wymyc odrazu.
Stary 2012-03-29, 10:36   #1953
Hazel_Eyed
Zadomowienie

kat123 super fryzurki
aż mnie natchnęłaś - też mam te gumki z Rossa (2 sztuki) i próbowałam kiedyś tak zawinąć włosy na jedną z nich (fryzura kok "na skarpetę") ale mi nie szło - za dużo włosów mi uciekało i stwierdziłam, że chyba za krótkie są, ale spróbuję użyć tej gumki jak wypełniacza koka może coś z tego wyjdzie
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-29, 10:41   #1954
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
robisz do końca oba, potem rozplątujesz do dowolnej długosci (i modlisz się, by się nie rozwalił ) i robisz z tego jeden dobieraniec -no po prostu je łączysz. Ja potem końcówkę wpycham pod spod, pod włosy i podpinam jakbym miała dłuższe to albo by trzeba było kok ukręcic, albo po prostu zostawić warkocz wiszący )

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

wiecie co, nie mogłam oddać krwi... mam za mało czerwonych płytek... i teraz mi smutno, bo drugi raz mi się nie udało

nie martw sie, ja też 2 razy nie dałam rady bo mam niedociśnienie

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-29, 11:03   #1955
mauupa
Przyczajenie

Cytat:
nie jesteś jedna mam to samo ale mam swoje sposoby jak mimo to oddać, jedyny problem ze potem mdleje . ale z tego co wiem to buraków powinnaś więcej jeść no i żelazo, w szpinaku jest go sporo tylko trzeba z mięsem wcinać.(i najlepiej jak mało przetworzone)

Kat123 skoro mogę pytać to zapytam co do OMO to jeśli dobrze rozumiem najpierw odżywka na całą głowę, może być domowa maseczka co kolwiek co odżywia, potem szampon ale przy samej głowie żeby tylko pijana mi myła resztę włosów, a potem znowu odżywka? (a swoją drogą jakie odżywki polecacie)

Agaa91 dziękuje za uwage odnośnie avonu, przyjże się jak to działa na mnie.

A i jeszcze jedno pytanie, kiedyś używałam szamponu dla dzieciaków jak i odżywki, i miałam wrażenie że moje włosy to lubiły, potem się skończyły, a że niedostępne w polsce to i wróciłam do l'oreali dla dorosłych. Myślicie że to możliwe że dorosłe włosy lepiej się czują z szamponem dla dzieci?
mauupa jest offline  
Stary 2012-03-29, 11:55   #1956
ludwila
Zakorzenienie

kat123-zainspirowałaś mnie teraz to spróbowania z tymi warkoczami- zobaczymy czy mi się uda na koczek mam jeszcze za krótkie włoski jednak, ale myślę, że już niebawem może mi się udać szykuje się dzisiaj dzień czesania włosów:P

ludwila jest offline  
Stary 2012-03-29, 12:47   #1957
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
No też racja

Wpadłam tylko pokazać Wam mojego podwójnego dobierańca niestety rozwalił się pod koniec, jak już łączyłam dwa w jeden nad karkiem ale trudno, jest jak jest, a najgorzej to chyba nie wygląda

No, to ja lecę do krwiodawstwa! Buziak dziewczyny, miłego dnia!
jak slicznie ja tez chce taka fryzurke

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-29, 14:04   #1958
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 super fryzurki
aż mnie natchnęłaś - też mam te gumki z Rossa (2 sztuki) i próbowałam kiedyś tak zawinąć włosy na jedną z nich (fryzura kok "na skarpetę") ale mi nie szło - za dużo włosów mi uciekało i stwierdziłam, że chyba za krótkie są, ale spróbuję użyć tej gumki jak wypełniacza koka może coś z tego wyjdzie
Ja zapomniałam, że wypełniacz i skarpeta to nie to samo bo ja na jak na skarpętę nawinęłam -zrobiłam kitkę, potem na jej czubek przyłożyłam gumkę i zaczęłam nawijać w stronę głowy A to co wyłaziło siłą upychałam a potem podpięłam a żeby było łatwiej najpierw nawinęłam tak, że tylko dwa boki były zakryte gumki i na końcu po prostu rozłożyłam włosy na całość ale jako wypełniacz też się pewnie da
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie martw sie, ja też 2 razy nie dałam rady bo mam niedociśnienie
ja mam poprawić dietę i przyjść za 2 miesiące.
Cytat:
Napisane przez mauupa Pokaż wiadomość
nie jesteś jedna mam to samo ale mam swoje sposoby jak mimo to oddać, jedyny problem ze potem mdleje . ale z tego co wiem to buraków powinnaś więcej jeść no i żelazo, w szpinaku jest go sporo tylko trzeba z mięsem wcinać.(i najlepiej jak mało przetworzone)

Kat123 skoro mogę pytać to zapytam co do OMO to jeśli dobrze rozumiem najpierw odżywka na całą głowę, może być domowa maseczka co kolwiek co odżywia, potem szampon ale przy samej głowie żeby tylko pijana mi myła resztę włosów, a potem znowu odżywka? (a swoją drogą jakie odżywki polecacie)
Lekarz mi właśnie mówił: buraki, zielone warzywa, czerwone mięso... wątróbka itd.

Ja nie nakłądam na całą głowę, tylko od ucha w dół z tego co wiem tak jest lepiej, bo na całą głowę mogą się włosy szybciej przetłuszczać. Potem myjesz głowę szamponem (ja jak Ci mówiłam -rozwadniam i pienię szampon w kubku, wylewam na skalp, masuję i potem dopiero końcówki myję pianą) i nakładasz treściwą odżywkę/maskę
Ja polecam Alterrę czerwoną i zieloną dwa razy w tygodniu używam czerwonej na oba O i mam wtedy megacudne włosy a jak jestem u TŻ to mam tu odżykę Isana z olejem z babusu (poleca go wiele dziewczyn do OMO jako pierwsze O) i jej używam też jakoś 2 razy w tygodniu i mogę je polecić
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
kat123-zainspirowałaś mnie teraz to spróbowania z tymi warkoczami- zobaczymy czy mi się uda na koczek mam jeszcze za krótkie włoski jednak, ale myślę, że już niebawem może mi się udać szykuje się dzisiaj dzień czesania włosów:P
Wstaw zdjęcia jak coś upleciesz

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jak slicznie ja tez chce taka fryzurke
To łapki do góry i rób hihi, ale z takimi długimi włosami, to na bank by cudny podwójny wyszedł bo u mnie to z każdej strony coś wychodzi. Poza tym już się trochę rozwalił mimi utrwalenia lakierem Tylko, przy długim ręcę pewnie bardziej bolą,

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-29, 14:18   #1959
Hazel_Eyed
Zadomowienie

wlazłam właśnie na stronę ZrobSobieKrem i widzę - jest wyciąg z aloesu (ostatnio był niedostępny) to dawaj do koszyka, i tak sobie nawrzucałam półproduktów, że mi wyszło zamówienie za 100zł teraz siedze i dumam z czego zrezygnowac.
Na pewno wezmę hydrolat, kreatyne, elastyne, witaminki i aloes do psikadła na włosy , ale jeszcze pare rzeczy rozważam... Ech, ciężkie jest życie kobiety

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-29 o 15:50
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-29, 14:26   #1960
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Tylko, przy długim ręcę pewnie bardziej bolą,
Przy krotkich tez bola Probowalam zrobic, ale po 5 minutach zaklelam siarczyscie i zrobilam zwyklago kucyka...

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-29, 15:00   #1961
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Kat123 - jakby coś ten komentarz na blogu to mój, ten o kaletniku

Stary 2012-03-29, 15:16   #1962
Tygrryska
Zakorzenienie

Orientujecie sie moze czy mozna pokrzywe/skrzyp slodzic? albo zaparzyc np z jakas owocowa? czy to jakos wplywa na dzialanie?

Cytat:
Muszę Wam to pokazać! Wiecie jakie mam krótkie włosy... Dziś w Rossmannie kupiłam gumkę do włosów za 2,99 zrobioną z... sznurówki (w załączniku) i tak się gapię na nią i nagle <olśnienie!> -przecież to wygląda jak wypełniacz do koka. No to myk na włosy i ta-dam! I na moim bobku się udało w sumie. Za pierwszym razem! Co Wy na to?
bardzo ladnie jednak z krotkich wlosow tez mozna sporo fryzur zrobic
ja bardzo lubie kombinowac z wlosami, rozne warkocze, dobierance, koki itp
chociaz jak scielam sporo 2 mce temu to takie warkocze na bok nie sa zbyt efektowne

Cytat:
co do henny to faktycznie rozjasnia i w salonach kosmetycznych uzywa sie tak samo henny rozrabianej z woda utleniona , wiec tez rozjasniac bedzie. Zaprzeczenie kosmetyczki wiaze sie widocznie z tym, ze gdyby to przyznala, to moze klientka wiecej by z zabiegu farbowania brwi czy rzes nie korzystala
no wlasnie, jak ktos ma w miare ciemne brwi/rzesy to mysle ze lepiej sobie odpuscic henne..
ja np mam swoje jasne tak czy siak wiec uzywam

Cytat:
w sumie to nie ta henna rozjansnia tylko wlasnie woda utleniona tak to jest w tym zawodzie, ze trzeba troche kitu wciskac, zeby zarobic przeciez fryzjerki tez wciskaja nam FANTASTYCZNE produkty do wlosow, tylko czemu te super kosmetyki maja tak beznadziejne sklady? wlosy sa po nich piekne, ale nie przez to, ze zostaly zregenerowane, tylko powleczone silikonami, ich cudowne dzialanie jest tylko do kolejnego mycia
niestety, trzeba samemu poszukac informacji co jest lepsze

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-29, 15:45   #1963
ludwila
Zakorzenienie

Cytat:
Wstaw zdjęcia jak coś upleciesz

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

hehe. pierwsze podejście nieudane. kurcze, grzywka mi wychodzi z warkocza, nic się nie trzyma..
Będę musiała znaleźć coś innego..albo poczekać z miesiąc aż najkrótsze kłaczki z mojej grzywki odrosną mi trochę..ajj..a miałam takie plany już, nooo

ludwila jest offline  
Stary 2012-03-29, 15:59   #1964
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Kat123 - jakby coś ten komentarz na blogu to mój, ten o kaletniku
O jak miło wiedzieć a na zdjęciu też Ty? Bo z tego co zrozumiałam prowadzisz bloga z kimś jeszcze na spółę?
Cytat:
hehe. pierwsze podejście nieudane. kurcze, grzywka mi wychodzi z warkocza, nic się nie trzyma..
Będę musiała znaleźć coś innego..albo poczekać z miesiąc aż najkrótsze kłaczki z mojej grzywki odrosną mi trochę..ajj..a miałam takie plany już, nooo
Spróbuj podtapirować lekko żeby do tyłu się sama wygięła, albo lakierem spryskaj delikatnie

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-29, 16:18   #1965
ludwila
Zakorzenienie

Cytat:
Spróbuj podtapirować lekko żeby do tyłu się sama wygięła, albo lakierem spryskaj delikatnie
dzięki ;* następnym razem spróbuję, teraz mi się już nie chcę, a poza tym mam troche przetluszczone wlosy.. i zaraz cos na nie poloze :P

Nie wiem, czy mogę Was tutaj prosić, ale byłabym wdzięczna, jakbyście kliknęły link w podpisie dotyczący konkursu.Z góry dziękuję ;*

Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-03-29 o 16:22
ludwila jest offline  
Stary 2012-03-29, 16:27   #1966
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

bo są za krótkie na koczka

chętnie bym krew oddawała, tylko że słabnę ;(
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-03-29, 16:42   #1967
anngeli
Zadomowienie

Byłam dzisiaj na zakupach, ale ramoneski nie kupiłam
Muszę jeszcze w parę miejsc na dniach pojechać w poszukiwaniu jej.
Za to przyjechały ze mną 1 eleganckie spodnie z kantem (pierwsze takie w mojej szafie), spódniczka, bluzka z falbanami, masażer do głowy bo mój się gdzieś przepadł, serum do biustu, balerinki w kolorze nude, suplement na włosy z Dopelherz ale formuła z dodatkowym skrzypem i na koniec w aptece zauważyłam kurację z olejkiem arganowym z marionu. Tylko nie serum a raczej odżywka b/s w sprayu. Fajnie pachnie, a szukałam czegoś co zabezpieczy końce a do tego ma w składzie jakiś olejek, cena całkiem przystępna ok. 8 zł.
Serum z Avonu wydałam, nie służyło mi... Chyba ten alkohol. Dobrze, że odstawiłam.

Dzisiaj w galerii zauważyłam w lustrze, w ostrym świetle swój odrost i byłam zachwycona nim, jednak zmartwiona trochę - że jest taki mały, bo już bym chciała taki na pół głowy

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-03-29, 17:05   #1968
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Orientujecie sie moze czy mozna pokrzywe/skrzyp slodzic? albo zaparzyc np z jakas owocowa? czy to jakos wplywa na dzialanie?

bardzo ladnie jednak z krotkich wlosow tez mozna sporo fryzur zrobic
ja bardzo lubie kombinowac z wlosami, rozne warkocze, dobierance, koki itp
chociaz jak scielam sporo 2 mce temu to takie warkocze na bok nie sa zbyt efektowne
skrzyp z herbata owocówa jest gorszy niż bez. Ale myślę, że nie wpłynie to na działanie.

dzięki
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zakupach, ale ramoneski nie kupiłam
Muszę jeszcze w parę miejsc na dniach pojechać w poszukiwaniu jej.
Za to przyjechały ze mną 1 eleganckie spodnie z kantem (pierwsze takie w mojej szafie), spódniczka, bluzka z falbanami, masażer do głowy bo mój się gdzieś przepadł, serum do biustu, balerinki w kolorze nude, suplement na włosy z Dopelherz ale formuła z dodatkowym skrzypem i na koniec w aptece zauważyłam kurację z olejkiem arganowym z marionu. Tylko nie serum a raczej odżywka b/s w sprayu. Fajnie pachnie, a szukałam czegoś co zabezpieczy końce a do tego ma w składzie jakiś olejek, cena całkiem przystępna ok. 8 zł.
Serum z Avonu wydałam, nie służyło mi... Chyba ten alkohol. Dobrze, że odstawiłam.

Dzisiaj w galerii zauważyłam w lustrze, w ostrym świetle swój odrost i byłam zachwycona nim, jednak zmartwiona trochę - że jest taki mały, bo już bym chciała taki na pół głowy
uuu porządne zakupy ;-) a jaka spódnica? pokaż baleriny

haha każda by chciała

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-29, 17:12   #1969
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
skrzyp z herbata owocówa jest gorszy niż bez. Ale myślę, że nie wpłynie to na działanie.
sprobuje
jutro kupie skrzyp i pokrzywe, ale nie w torebkach tylko sypane, takie niby sa lepsze

przy okazji kupie tez siemie lniane i wyprobuje maske i plukanke z niego
ogolnie teraz bede miala z jakis tydzien lub dwa, kiedy bede miala wiecej wolnego wiec moje wlosy na tym skorzystaja

i na pewno zrobie zdjecia odrostom i moze kilku fryzurom

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-29, 17:21   #1970
Tasiax
Rozeznanie

Cytat:
prawda? sama bym pewnie nie kupiła, bo drogie, ale dostałam w prezencie. zadaje szyku
To szkoda, ze drogie Ale piękniutkie naprawdę
Kurcze ostatnio coś mi sie za bardzo spódnice podobają, a znając mnie to mam upodobanie bardziej do spodni, chyba się jakaś zmiana szykuje

K.
Tasiax jest offline  
Stary 2012-03-29, 18:03   #1971
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
sprobuje
jutro kupie skrzyp i pokrzywe, ale nie w torebkach tylko sypane, takie niby sa lepsze

i na pewno zrobie zdjecia odrostom i moze kilku fryzurom
na zdjęcia czekam w takim razie
Hmm ja piję ekspresówki, bo wygodniej... Ale też słyszałam, że sypane lepsze
Cytat:
dzięki ;* następnym razem spróbuję, teraz mi się już nie chcę, a poza tym mam troche przetluszczone wlosy.. i zaraz cos na nie poloze :P

Nie wiem, czy mogę Was tutaj prosić, ale byłabym wdzięczna, jakbyście kliknęły link w podpisie dotyczący konkursu.Z góry dziękuję ;*
Najgorzej jak gładki, krótszy włos i ucieka nie gwarantuję, że Ci pomoże -ale a nóż

Kliknęłam

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-29, 18:58   #1972
keyti84
Raczkowanie

Hej. Kiedyś napisałam że jak miną 2 lata od ostatniego farbowania to wstawię zdjęcia. Podczytuję was od 1,5 roku.teraz już mam całe naturalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2010.jpg (57,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesień 2010.jpg (165,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paźdz 2010.jpg (175,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paźdz 2011.jpg (151,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzec 2012.jpg (160,5 KB, 69 załadowań)
keyti84 jest offline  
Stary 2012-03-29, 19:14   #1973
Kicia131
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez keyti84 Pokaż wiadomość
Hej. Kiedyś napisałam że jak miną 2 lata od ostatniego farbowania to wstawię zdjęcia. Podczytuję was od 1,5 roku.teraz już mam całe naturalne.
Gratulacje!!!!!! Piękne włosy!!!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline  
Stary 2012-03-29, 21:21   #1974
Tasiax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez keyti84 Pokaż wiadomość
Śliczne !

K.
Tasiax jest offline  
Stary 2012-03-29, 21:48   #1975
agaa91
Rozeznanie

keyti84 śliczny kolor naturalek, a jak błyszczą

ja się podłamałam troszkę... muszę przejść na dietę, ale nie po to żeby schudnąć (czego nie chcę, bo i tak wysoka chudzina ze mnie), tylko żeby się pozbyć grzybów z jelit. Byłam na testach w tym tygodniu i mam 11 grzybów, z czego 2 w ilości mocno przekraczającej normę przez 2 miesiące będę się katować, zmuszać do niektórych potraw i muszę odstawić wiele smakołyków.. mam nadzieję, że efekty będą, no i może na włosy to pozytywnie wpłynie i zrobią się ładniejsze, bo ponoć mam tak "zapchane" jelita, że witaminy i minerały są bardzo słabo wchłaniane ;/ Może jak się pozbędę tych grzybków to będą radykalne zmiany na lepsze

aaaa i czy ja też mogłabym prosić o głosy na mnie w linku w podpisie? z góry dziękuję i daję buziaka

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-03-29, 21:53   #1976
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
O jak miło wiedzieć a na zdjęciu też Ty? Bo z tego co zrozumiałam prowadzisz bloga z kimś jeszcze na spółę?
ja ale jeszcze z długimi włosami. bloga prowadzę z dobrą znajomą, tak sobie gotujemy...

Stary 2012-03-30, 00:23   #1977
201604130914
Konto usunięte

hej lasencje "stare" i "nowe". Ile mnie nie bylo? ktos mnie jeszcze wogole pamieta? nie dałam rady wszystkiego przeczytać, wymieklam na 57str. Macie piekne odrosty, cieszę się, że trwacie w niefarbowaniu. Ja też nie farbuję, wlosy rosną powoli, ale rosną im dłuższe tym bardziej wyrazisty mają kolor, teraz mam co drugi włos jasno popielaty i co drugi ciemnozłoty, z prawie białymi refleksami przy twarzy. Ciekawie to wyglada, na pewno farbą bym takiego balejażu nie osiągnęła
201604130914 jest offline  
Stary 2012-03-30, 00:45   #1978
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Mi.a gratuluję naturalek.

Co do pogrubionego - farbowałaś same farbowańce, czy również odrost? Ja w chwili obecnej mam już jakieś 2cm odrostu i niestety kontrast dość mocno rzuca się w oczy.

I druga sprawa...zdradź sposób na naturalne przyciemnianie. Czyżby słynna płukanka z kory dębu? A może coś innego?

na początku zafarbowałam włosy na odcień podobny do moich naturalnych (mając jeszcze na głowie platynę), ale kolor oczywiście szybko się wypłukał. później jeszcze kilka razy malowałam same farbowańce, starając się uzyskać jak najbardziej naturalny efekt (niestety źle się może wyraziłam :P wszystko było robione trwałą farbą) - w tym celu 'machałam' sobie gęsto cieniutkie pasemka na tych farbowańcach w odcieniu zbliżonym do mojego naturalnego...i tak czekałam i czekałam aż w końcu mam swoje!

aha, to Twoje 'farbowańce' na zdjęciu? bo wyglądają zdrowo i mają piękny kolor!

dziewczyny, świetne te Wasze koki i warkocze!!! dlaczego ja nie mam za grosz talentu do czesania swoich własnych włosów

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2012-03-30 o 00:48
mi.a jest offline  
Stary 2012-03-30, 08:41   #1979
mauupa
Przyczajenie

Tygrryska o co chodzi z maseczką z siemia lnianego? jestem bardzo ciekawa i z chęcia bym wykorzystała.

a co do pokrzyw to akurat preferuje styl a la babcia, czyli rękawicę, nazrywać, ususzyć, a potem gotowe do parzenia

Kat123 dziękuje za odpowiedź, jutro już skorzystam z tej metody, aż nie mogę się doczekać.

koczki koczkami ale mam wrażenie że męczą włosy, ja najbardziej lubie koszyczek jak zrobię po południu to cyknę fote.
mauupa jest offline  
Stary 2012-03-30, 11:00   #1980
makeupnotwar
Wtajemniczenie

widzę, że zapoczątkowałam modę na koki na naszym wątku powiem wam, że dziwnie się czuję w całych swoich włosach, zupełnie inaczej niż w blond-rudo-brązowych ombre. Odrost wydawał mi się szary, a teraz widzę, że mam po prostu brązowe włosy ładne, brązowe kudełki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02219.jpg (38,0 KB, 65 załadowań)

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości