Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-11, 12:38   #211
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziewczytny, a cazy któraś z was poleca/odradza tangle teezer? bo mam duży problem z kołtunieniem się włosów, ale 50zł za szczotkę trochę (bardzo!) mnie odstrasza...

mam trochę podobne odczucia co do oleju i zastanawiam się nad zainwestowaniem w inny szampon. ale to kiedyś. polecam wam kosmetyki joanna professional do utrzymania popielatego koloru - bardzo fajne!

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:44   #212
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
to ja nie wiem co jest nie tak ja myje w akademiku zwyklym szamponem za 4 zl dla dzieci, a w domu reconstruujacym i kazdy zmywa olej za pierwszym razem
Wlasnie umylam wlosy - no TERAZ o sa rzeczywiscie super: pelen polysk i sypkosc

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczytny, a cazy któraś z was poleca/odradza tangle teezer? bo mam duży problem z kołtunieniem się włosów, ale 50zł za szczotkę trochę (bardzo!) mnie odstrasza...

mam trochę podobne odczucia co do oleju i zastanawiam się nad zainwestowaniem w inny szampon. ale to kiedyś. polecam wam kosmetyki joanna professional do utrzymania popielatego koloru - bardzo fajne!
Ktos pisal juz tu o tej szczotce i chwalil, ma tez super opinie na KWC.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:49   #213
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wlasnie umylam wlosy - no TERAZ o sa rzeczywiscie super: pelen polysk i sypkosc

Ktos pisal juz tu o tej szczotce i chwalil, ma tez super opinie na KWC.
ale jest taka droga... to mnie skutecznie powstrzymuje

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:50   #214
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
mnie tez kusila ta szczotka
ale faktycznie troche droga i jeszcze ponoc na allegro podrobki sa

ale ja nie mam w sumie bardzo wielkich problemow z rozczesaniem wlosow, wiec nie wiem czy mi sie oplaca...

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-02-11, 12:53   #215
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
a dużo kosztuje taka sesa? jak pachnie? ja z olejów używałam tylko rycynowego (masakra) i kokosowego. Na długo zostawiasz sesę na włosach? ja w kokosowym śpię ;p właśnie siedzę sobie z KeraBondem na włosach, ale za chwilę lecę to spłukać, bo już mi w kark zimno.
ja płąciłam 30 zł za 90 ml, w sumie w porównania do kokosa drogi ale dla moich włosów o wiele lepszy. Ja w ogóle miałam wrażenie, że po kilku użyciach kokos przestał działać na moje włosy
pachnie wg mnie jak kadzidło, ale co nos to inne opinie niektórzy porównują go nawet z... moczem raz zostawiłam do tej pory na noc -wlosy potem były cuuudowne w dotyku, a kolejny raz na 4 godziny pod folią i ręcznikiem zostawiłam i już nie było takiego efektu jak po nocy ale i tak super
Cytat:
Mam zielona Alterre, ktora bardzo lubie i ktora normalnie nie robi takich numerow. Ale moze po prostu moje wlosy nie potrzebuja natluszczenia - w sumie blyszcza sie same z siebie. I obojetnie jakiego oleju uzywam - zawsze mam straki
No zielona na pewno jest dobra, bo sama mam i ze spłukiwaniem kokosa nie miałam nigdy problemu za pierwszym myciem, a nakładałam go dużo za dużo jak się potem dowiedziałam
może to zależy od włosa...
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przez 8h chodziłam z kokosem, rycyną i miodem na włosach, efekt? gładkie i miękkie włoski a wczoraj zamówiłam na all Sesę (przez te zachwyty kat123) i mam nadzieję, że będzie działać cuda marzą mi się błyszczące, gładkie włosy <marzy>

a co do olejów spożywczych, kokos jest olejem spożywczym i wiele dziewczyn go stosuje, na jakimś wątku kiedyś czytałam, że oliwa z oliwek też jest chwalona, więc na pewno mają pozytywne działanie
mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziona zapach może odrzucać (ja go lubię akurat ), ale dla efektu warto daj znać po pierwszym użyciu!!!

ja się jakoś nie mogę przekonać do spożywczych jak zaglądam za olejami to typowo do włosów, zresztą one chyba są dodatkowo wzbogacane -jak np. kokos Daburowy

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 14:07   #216
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość

Mieszkasz we Wrocławiu? Kocham to miasto - to piękne Stare Miasto.. achh..
Tak, od całkiem niedawna ale już podbił moje serce

A żeby nie było offtopu, dodam zdjęcia gdzie lepiej widać róznicę kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1778.jpg (55,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1781.jpg (63,1 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez niemniej_jednak
Czas edycji: 2012-02-11 o 14:08
niemniej_jednak jest offline  
Stary 2012-02-11, 14:09   #217
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja się jakoś nie mogę przekonać do spożywczych jak zaglądam za olejami to typowo do włosów, zresztą one chyba są dodatkowo wzbogacane -jak np. kokos Daburowy
a mi wlasnie raczej nie odpowiadaly te z dodatkami ziolowymi

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
A żeby nie było offtopu, dodam zdjęcie gdzie lepiej widać róznicę kolorów
fajna roznica, taka naturalna
i widac ze masz zdrowe wlosy

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-02-11, 14:15   #218
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
i widac ze masz zdrowe wlosy
Długo o to walczyłam jak słyszę podobne rzeczy to rozpiera mnie duma ale jeszcze dużo przede mną- apetyt rośnie w miarę jedzenia
Stary 2012-02-11, 14:39   #219
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:

ja zamiast tej "magicznej" szczotki wolałabym kupić drewniany grzebień i rzadko rozstawionymi zębami. Na allegro takie są. Taniej, ekologicznie i stylowo

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
ja płąciłam 30 zł za 90 ml, w sumie w porównania do kokosa drogi ale dla moich włosów o wiele lepszy. Ja w ogóle miałam wrażenie, że po kilku użyciach kokos przestał działać na moje włosy
pachnie wg mnie jak kadzidło, ale co nos to inne opinie niektórzy porównują go nawet z... moczem raz zostawiłam do tej pory na noc -wlosy potem były cuuudowne w dotyku, a kolejny raz na 4 godziny pod folią i ręcznikiem zostawiłam i już nie było takiego efektu jak po nocy ale i tak super

No zielona na pewno jest dobra, bo sama mam i ze spłukiwaniem kokosa nie miałam nigdy problemu za pierwszym myciem, a nakładałam go dużo za dużo jak się potem dowiedziałam

mam nadzieję, że nie będziesz zawiedziona zapach może odrzucać (ja go lubię akurat ), ale dla efektu warto daj znać po pierwszym użyciu!!!

narobiłaś mi chęci tą sesą pewnie się skuszę jak się spieniężę

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-02-11, 14:47   #220
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
ja zamiast tej "magicznej" szczotki wolałabym kupić drewniany grzebień i rzadko rozstawionymi zębami. Na allegro takie są. Taniej, ekologicznie i stylowo

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

narobiłaś mi chęci tą sesą pewnie się skuszę jak się spieniężę
Właśnie... muszę sobie zamówić ten z Body Shopu przypomniałaś mi ale to za tydzień

polecam Sesę choć nie wiem czy na każdego będzie miała takie dobre działanie

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 15:33   #221
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Właśnie... muszę sobie zamówić ten z Body Shopu przypomniałaś mi ale to za tydzień

polecam Sesę choć nie wiem czy na każdego będzie miała takie dobre działanie
spróbować nie zaszkodzi pisałaś, że niektórzy mówią, że sesa śmierdzi sikami... a używałaś Amli?? ona dopiero wali moczem!

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:06   #222
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Tez bym w zyciu tyle za nia nie dala i zgadzam sie z Espoir - wole szczotki z naturalnych materialow. Moze i jest ta tangle teezer calkiem skuteczna, ale cena jest wysrubowana reklama pod niebiosa Pewnie jak moda na nia minie bedzie dostepna w sklepach "wszytsko za 4zl" (bo tyle tez jest warta!).

Cytat:

Wroc! Tu moze byc klucz do sukcesu - ile to jest duzo za duzo i ile nakladasz teraz? Bo wydaje mi sie wrecz niemozliwe, ze wszystkim sluzy tylko ja taka ofiara jestem i laze ze strakami Ja w sumie nakladam tego tyle, ze wlosy sa w tym dokladnie umoczone. Niedobrze?

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Tak, od całkiem niedawna ale już podbił moje serce

A żeby nie było offtopu, dodam zdjęcia gdzie lepiej widać róznicę kolorów
Ale fajne, zdrowe i blyszczace wloski

Cytat:
Dokladnie Ja mam drewniana szczotke ktora ma niby masowac skore glowy i powodowac lepsze ukrwienie. Kto wie, moze ma to jakies znaczenie.
Cytat:
spróbować nie zaszkodzi pisałaś, że niektórzy mówią, że sesa śmierdzi sikami... a używałaś Amli?? ona dopiero wali moczem!
Moczem? O rany, szkoda. Chcialam ja wyprobowac, bo gdzies wyczytalam, ze daje zimny odcien wlosom i napalilam sie na nia jak szczerbaty na suchary Nie wiem oczywiscie, czy to prawda z tym odcieniem, bo zdania sa podzielone - zauwazylas moze jakas roznice?

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:06   #223
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Nie nie używałam, Sesa to mój drugi olej zaczynam od tych z najlepszymi opiniami ale jeśli naprawdę śmierdzi to chyba nigdy się nie skuszę

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:24   #224
NEWTREND
Rozeznanie

Cytat:
mnie tez kusila ta szczotka
ale faktycznie troche droga i jeszcze ponoc na allegro podrobki sa

ale ja nie mam w sumie bardzo wielkich problemow z rozczesaniem wlosow, wiec nie wiem czy mi sie oplaca...

Mam tangle teezer i jestem z niej bardzo zadowolona, nie szarpie nie wyrywa włosów, szybko rozczesuje. Co mnie cieszy to bardzo szybko się ją czyści, używam jej 2 miesiące i wygląda jak nowa. Ale fakt z ceną przesadzają, mogłaby kosztować choć o połowę mniej.

Wklejam zdjecia z moim 9 miesięcznym odrostem. Mam dylemat kusi mnie żeby obciąć znów na boba a z drugiej strony chcę zapuścic - całe życie miałam długie do pasa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q1.jpg (65,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q2.jpg (77,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg q3.jpg (93,3 KB, 45 załadowań)
NEWTREND jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:37   #225
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Wroc! Tu moze byc klucz do sukcesu - ile to jest duzo za duzo i ile nakladasz teraz? Bo wydaje mi sie wrecz niemozliwe, ze wszystkim sluzy tylko ja taka ofiara jestem i laze ze strakami Ja w sumie nakladam tego tyle, ze wlosy sa w tym dokladnie umoczone. Niedobrze?
omg, to tak jak ja i to źle właśnie teraz wiem, że 1-2 łyżki wystarczą ma mojego bobka ale jak już mówiłam jeszcze mi się strąki nie zdarzyły, a zawsze myję tylko raz
wiesz jak robię? Wylewam troszkę na mały talerzyk, maczam palce i najpierw nakładam na skalp (nienawidzę tego słowa od razu widzę Indianina ze skalpem w ręce ), a potem rozcieram na dłoni i nakładam na końcówki i resztę rozczesuję grzebieniem i gotowe. Wcale nie muszą ociekać olejem by było dobrze

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:38   #226
niemniej_jednak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Mam tangle teezer i jestem z niej bardzo zadowolona, nie szarpie nie wyrywa włosów, szybko rozczesuje. Co mnie cieszy to bardzo szybko się ją czyści, używam jej 2 miesiące i wygląda jak nowa. Ale fakt z ceną przesadzają, mogłaby kosztować choć o połowę mniej.

Wklejam zdjecia z moim 9 miesięcznym odrostem. Mam dylemat kusi mnie żeby obciąć znów na boba a z drugiej strony chcę zapuścic - całe życie miałam długie do pasa.
Dla mnie TT jest wybawieniem np. po umyciu włosów po nafcie

Piękne włosy! Prostujesz? W każdej z tych dwóch propozycji byłoby im świetnie, ale jako fanka zapuszczania i zwolenniczka długich włosów polecałabym drugą wersję
Stary 2012-02-11, 16:39   #227
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
masz zdjęcia włosów do pasa?

śliczny odrost

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 16:56   #228
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie TT jest bardzo wygodny, rozczesuje włosy bez wyrywania. Moja koleżanka, która ma prawie afrykańskie włosy, z godziny czesania i rozplątywania zeszła do 15 minut.
Nie słyszałam żeby na allegro były podróbki, należy pamiętać o tym, że na prawdziwej szczotce są jeszcze napisy.

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:14   #229
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
dla mnie TT jest bardzo wygodny, rozczesuje włosy bez wyrywania. Moja koleżanka, która ma prawie afrykańskie włosy, z godziny czesania i rozplątywania zeszła do 15 minut.
Nie słyszałam żeby na allegro były podróbki, należy pamiętać o tym, że na prawdziwej szczotce są jeszcze napisy.
A z czego ona jest zrobiona? Ta część rozczesująca jest elastyczna (te druty -nie wiem jak to nazwać )??? Jak się czyści?

Ja mam ze szczotkami największy problem, bo na moich włosach dużo kurzu się zbiera i się na szczotce wokół drutów zbierają takie koty (wiecie co to są koty z kurzu? ) i nie idzie tego wyczyścić do końca bynajmniej nie znam na to sposobu... Moja szczotka z naturalnego włosia to już w ogóle koszmar, bo wplątało się tych kotów na włosiu... i kolejna szczotka do wyrzucenia...
i zawsze to samo -czy to naturalne wlosie, czy drewniana, metalowa... Każda po jakimś czasie używania laduje w śmietniku, bo nie mogę powyciągać tego kurzu...

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-11 o 17:17
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:15   #230
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
omg, to tak jak ja i to źle właśnie teraz wiem, że 1-2 łyżki wystarczą ma mojego bobka ale jak już mówiłam jeszcze mi się strąki nie zdarzyły, a zawsze myję tylko raz
wiesz jak robię? Wylewam troszkę na mały talerzyk, maczam palce i najpierw nakładam na skalp (nienawidzę tego słowa od razu widzę Indianina ze skalpem w ręce ), a potem rozcieram na dłoni i nakładam na końcówki i resztę rozczesuję grzebieniem i gotowe. Wcale nie muszą ociekać olejem by było dobrze

To by oczywiscie wyjanialo kilka kwestii... Ja sobie wlosy wlasciwie marynowalam w tym oleju Ok, ide do kata sie wstydzic.

Cytat:

Cudne. Gdybym takie miala to pewnie bym zapuszczala - wszystkie sa rownej dlugosci, super. Ale to zalezy od tego, czy pasuja Ci do twarzy/sylwetki, same dlugie wlosy to nie wszystko.

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:18   #231
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
A z czego ona jest zrobiona? Ta część rozczesująca jest elastyczna (te druty -nie wiem jak to nazwać )??? Jak się czyści?

Ja mam ze szczotkami największy problem, bo na moich włosach dużo kurzu się zbiera i się na szczotce wokół drutów zbierają takie koty (wiecie co to są koty z kurzu? ) i nie idzie tego wyczyścić do końca bynajmniej nie znam na to sposobu... Moja szczotka z naturalnego włosia to już w ogóle koszmar, bo wplątało się tych kotów na włosiu... i kolejna szczotka do wyrzucenia...
i zawsze to samo -czy to naturalne wlosie, czy drewniana, metalowa... Każda po jakimś czasie używania laduje w śmietniku, bo nie mogę powyciągać tego kurzu...
Ja mam szczotke taka jak na zalaczonym obrazku i sobie bardzo chwale Czysci sie super i nie zbiera... kotow? ()
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szczotka-drewniana-do-masazu-igly-drewniane.jpg (57,8 KB, 9 załadowań)

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:34   #232
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
nie widziałam żeby był to inny plastik; po prostu jest cieńszy to się gnie właśnie trzeba uważać i zawsze stawiać na brzuszku żeby nie powyginać drutów. Aha i można szczotce zdjąć brzuszek i wtedy jest pojemnik na gumki itp. a czyszczę tak, że po farbowaniu został mi ten pędzelek z grzebykiem z drugiej strony i jeżdżę pędzlem w różne strony a włosy się do niego przyczepiają ale tak naprawdę co tydzień trzeba wyciągnąć ze 20, super przeciwdziała wypadaniu

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:53   #233
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

To by oczywiscie wyjanialo kilka kwestii... Ja sobie wlosy wlasciwie marynowalam w tym oleju Ok, ide do kata sie wstydzic.
tak jak ja to może spróbuj dać mniej przy kolejnym stosowaniu nie ma się co wstydzić -uczymy się całe życie
Cytat:
Ja mam szczotke taka jak na zalaczonym obrazku i sobie bardzo chwale Czysci sie super i nie zbiera... kotow? ()
no z drewnianymi tymi no... (no powiedzcie mi jak to się nazywa! ) -i ja też już taką przerabiałam, ale między gumę a drewniane... te no... no koty mi się tam wbijały i poszła do śmietnika tak samo metalowa, a teraz naturalna ale zauważyłam, że ze wszystkich moich znajomych tylko moje włosy tak te koty zbierają nie wiem czemu... może naturalne przestaną? bedą tak gładkie, że aż kurz będzie się z nich ześlizgiwał?
Cytat:
nie widziałam żeby był to inny plastik; po prostu jest cieńszy to się gnie właśnie trzeba uważać i zawsze stawiać na brzuszku żeby nie powyginać drutów. Aha i można szczotce zdjąć brzuszek i wtedy jest pojemnik na gumki itp. a czyszczę tak, że po farbowaniu został mi ten pędzelek z grzebykiem z drugiej strony i jeżdżę pędzlem w różne strony a włosy się do niego przyczepiają ale tak naprawdę co tydzień trzeba wyciągnąć ze 20, super przeciwdziała wypadaniu
a te wystające z brzuszkiem to jeden element czy są powbijane w brzyszek? Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi tak jak normalna ma metalowe druty powbijane w brzuszek z gumy na przykład.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:58   #234
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
a te wystające z brzuszkiem to jeden element czy są powbijane w brzyszek? Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi tak jak normalna ma metalowe druty powbijane w brzuszek z gumy na przykład.
to jest jeden element więc nie wypadną (mi w zwykłych szczotkach wypadały albo przynajmniej odpadały im plastikowe łebki)

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-02-11, 17:58   #235
NEWTREND
Rozeznanie

Cytat:
masz zdjęcia włosów do pasa?

śliczny odrost

niestety nie mam zdjęć w tej chwili. Mam na innym komputerze. Włosków nie prostuję od listopada, wtedy ściełam włoski bo były w niezbyt dobrej kondycji. Zaczełam o nie bardzo dbać i teraz widze efekty. Prostownica nie jest juz potrzebna.
NEWTREND jest offline  
Stary 2012-02-11, 18:02   #236
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
to jest jeden element więc nie wypadną (mi w zwykłych szczotkach wypadały albo przynajmniej odpadały im plastikowe łebki)
O widzisz, to pomyślę o Tangle bo skoro to jeden element to i koty się łatwo ściągnie (o ile w ogóle się osadzą, bo na zwykłych szczotkach łapały się właśnie przy samym dole, tam gdzie już druty włażą w szczotkę). A jaką masz? dwukolorową czy jedno? -bo na all widzę, że są dwa różne modele

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 18:03   #237
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
sporo za duzo
sprobuj mniej dawac

Cytat:
i kolejna u ktorej nie widze gdzie sie zaczynaja farbowance

tez mam dylemat czy sciac wlosy czy zapuszczac dalej
a akurat mam najdluzsze wlosy jakie chyba w zyciu mialam

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-02-11, 18:08   #238
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
O widzisz, to pomyślę o Tangle bo skoro to jeden element to i koty się łatwo ściągnie (o ile w ogóle się osadzą, bo na zwykłych szczotkach łapały się właśnie przy samym dole, tam gdzie już druty włażą w szczotkę). A jaką masz? dwukolorową czy jedno? -bo na all widzę, że są dwa różne modele
dwukolorowe są 2x mniejsze i zamykane dodatkowym brzuszkiem, do używania np. na uczelni. Ja mam zwykłą, dużą różową chciałam czarną ale po tym jak tydzień szukałam czarnego grzebienia na czarnym pudełku po pędzlach odpuściłam (oczywiście miałam inne grzebienie)

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-02-11, 18:14   #239
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
niestety nie mam zdjęć w tej chwili. Mam na innym komputerze. Włosków nie prostuję od listopada, wtedy ściełam włoski bo były w niezbyt dobrej kondycji. Zaczełam o nie bardzo dbać i teraz widze efekty. Prostownica nie jest juz potrzebna.
wrzuć jak będziesz miała dostęp Fajnie mieć proste włosy moje się falują, ale i tak je kocham zupuszczę, to może się będą ładnie układać bo teraz mały horrorek

dziewczyny!!! co ile podcinacie włosy?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
dwukolorowe są 2x mniejsze i zamykane dodatkowym brzuszkiem, do używania np. na uczelni. Ja mam zwykłą, dużą różową chciałam czarną ale po tym jak tydzień szukałam czarnego grzebienia na czarnym pudełku po pędzlach odpuściłam (oczywiście miałam inne grzebienie)
Dobra, to teraz mam prośbę wklej zdjęcie obok jakiegoś przedmiotu albo trzymając ją na dłoni -chciałabym wiedzieć jakiej jest wielkości
Ale jak szukałaś czarnego grzebienia? w sensie, że go nie widziałaś bo się zakamuflował jak kameleon?

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
tez mam dylemat czy sciac wlosy czy zapuszczac dalej
a akurat mam najdluzsze wlosy jakie chyba w zyciu mialam
Wiesz jak ja mam? Jak już mnie raz najdzie "ochota" na zmianę fryzury to już dotąd za mną chodzi, dopóty włosy nie pójdą pod nożyczki -mogę się opierać miesiąc, dwa ale w końcu i tak mnie zaciągnie do fryzjera -dlatego teraz mam boba, a nie włosy do połowy pleców -.-

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-02-11, 18:18   #240
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny!!! co ile podcinacie włosy?

ja podcinalam ostatnio w polowie grudnia

Cytat:
Wiesz jak ja mam? Jak już mnie raz najdzie "ochota" na zmianę fryzury to już dotąd za mną chodzi, dopóty włosy nie pójdą pod nożyczki -mogę się opierać miesiąc, dwa ale w końcu i tak mnie zaciągnie do fryzjera -dlatego teraz mam boba, a nie włosy do połowy pleców -.-
ja na szczescie jestem za leniwa zeby pojsc do fryzjera

Tygrryska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości