Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-02, 13:53   #4741
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
O kurcze, a ja wczoraj kupowałam balsam Decleor i odżywkę do włosów JMO i dostałam tylko 15% zniżki (miałam kupon)
Zadzwon na infolinie i upewnij sie co do tej znizki. Jak sie potwierdzi to wroc do M. . Jakies top-secret znizki sa moim zdaniem nieporozumieniem i prowadza do roznych profitow tej samej grupy klientow.
Stary 2012-06-02, 13:58   #4742
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zadzwon na infolinie i upewnij sie co do tej znizki. Jak sie potwierdzi to wroc do M. . Jakies top-secret znizki sa moim zdaniem nieporozumieniem i prowadza do roznych profitow tej samej grupy klientow.
Zaraz tak właśnie zrobię.

Edit. Zadzwoniłam do Mario w Krakowie i pani powiedziała, że nie ma już tej promocji. Bez sensu to wszystko - w jednej perfumerii jest, w innej nie ma

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2012-06-02 o 14:00
Iwi82 jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:11   #4743
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Zaraz tak właśnie zrobię.

Edit. Zadzwoniłam do Mario w Krakowie i pani powiedziała, że nie ma już tej promocji. Bez sensu to wszystko - w jednej perfumerii jest, w innej nie ma
Juz nie ma? A do kiedy byla? Jesli do wczoraj a Ty wczoraj robilas zakupy to wszystko okej.

btw: sprobuj na infolinie zadzwonic a nie do M. One tam rzadko cos wiedza.
Stary 2012-06-02, 14:19   #4744
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Juz nie ma? A do kiedy byla? Jesli do wczoraj a Ty wczoraj robilas zakupy to wszystko okej.

btw: sprobuj na infolinie zadzwonic a nie do M. One tam rzadko cos wiedza.
Pani powiedziała, że ta promocja była kiedyś, ale teraz to jest inna - mają zniżki 20-40% na wybrane produkty.

Próbowałam właśnie do Warszawy na ich numer kontaktowy, ale zero odzewu
Iwi82 jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:28   #4745
lilith_ed
Zakorzenienie

Ja zakupy robiłam dziś w M. w Wwie i mi ekspedientka powiedziała, że promocja obowiązuje na pewno podczas tego weekendu.
lilith_ed jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:32   #4746
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Pani powiedziała, że ta promocja była kiedyś, ale teraz to jest inna - mają zniżki 20-40% na wybrane produkty.

Próbowałam właśnie do Warszawy na ich numer kontaktowy, ale zero odzewu
Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Ja zakupy robiłam dziś w M. w Wwie i mi ekspedientka powiedziała, że promocja obowiązuje na pewno podczas tego weekendu.
Masakra. Normalnie jak zabawa w gluchy telefon.
Stary 2012-06-02, 15:17   #4747
magtru
Rozeznanie

Na stronie Marionnaud do wydrukowania kupon na 15 % znizkę do wykorzystania do 3.06
magtru jest offline  
Stary 2012-06-02, 17:47   #4748
muchli
Raczkowanie

Ktoś tu ostatnio pisał, że chciał kupić w Sephorze Roll-on urgency spots Express Solution Blemish Eraser ale nie było. Dziś widziałam go u siebie, na dodatek przeceniony na 19zł. Ja sama mam i też polecam. Były też małe kremiki pomagające leczyć ranki, słyszałam, że też fajne.
muchli jest offline  
Stary 2012-06-02, 18:12   #4749
Absit
Zadomowienie

witajcie, czy ktoras z wroclawskich wizazanek moze mi podpowiedziec w ktorej sephorze sa dostepne kosmetyki z serii Terra Azzurra Guerlain??

bede wdzieczna za odpowiedz poniewaz jestem spoza Wroclawia i nie chce mi sie uskuteczniac wycieczek od Sephory do Sephory
Absit jest offline  
Stary 2012-06-02, 18:19   #4750
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
witajcie, czy ktoras z wroclawskich wizazanek moze mi podpowiedziec w ktorej sephorze sa dostepne kosmetyki z serii Terra Azzurra Guerlain??

bede wdzieczna za odpowiedz poniewaz jestem spoza Wroclawia i nie chce mi sie uskuteczniac wycieczek od Sephory do Sephory
W Dominikanskiej sa napewno.
Stary 2012-06-02, 19:08   #4751
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Corii a na jakim efekcie Ci zależy?

Tak się składa,ze używałam wszystkie wymienione przez Ciebie tusze i najgorszym z nich był HR koroka- jakoś mizerny efekt i w ogóle, tusz bardzo przeciętny;

Bardzo dobrze wspominam Eyes to Kill , miałam już go parę razy; To coś pomiędzy YSL a HR Python;
To znaczy... bardzo ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy , mam wrażenie,że je zagęszczacza bo robi się ich dużo i są długie ,ale nie daje takiej objętości jak YSL ;
Pamiętam,ze masz ładne naturalnie rzęsy więć z Armaniego (Klasycznego) powinnaś być zadowolona;
Uzuniu, a najlepiej efekt teatralny aby dawał, czyli max. volume, maxymalne lenght, i maxymalne curl - nawet pod czoło

Dziękuję za pomoc już miałam dzisiaj brac koronkę, bo była w zestawie ze zmywakiem i kremem pod oczy, ale pomyślałam, ze poczekam jeszcze i chyba dobrze zrobiłam. Z Pythona w sumie byłam zadowolona, bo pięknie unosił rzęsy i otwierał oko, pogrubiał, ale po paru wsrtswach - lepszy był w pogrubianiu ysl, natomiast słaby w podkręcaniu - każdemu coś brak Z HR miałam kiedyś 2 Panterki pdo rząd i bardzo sobie chwaliłam, a może by sie skusić na jej następcę Extravaganzę
A Armani ... no przyznam, ze ciągnie mnie do niego, bo tyle o nim na blogach peanów naczytałam się, ze szok, ale tez i była, ze efekt gorszy niz po ysl, wiec zgłupiałam z lekka prawdę mówiąc
Wiec albo skusze się na Armaniego któregoś, albo wrócę po ysl, bo w S. widziałam z zestawem ze zmywakiem i kremem.
Wychodzi mi z Twojego posta, ze jednak najlepszy jest ysl klasyczny efc
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Głosuję zdecydowanie za Armanim, helenki i YSL wg mnie dają ciut mniej spektakularny efekt, choć też bardzo dobry.
Najadko, no to chyba trzeba tego Armaniego wypróbować, bo nie mam czym malować już rzęsisk

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 388 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-02, 20:33   #4752
pumka_83
Raczkowanie

a w Warszawie gdzieś dostanę Terra Azzurra ?
W Gdańsku nawet nie słyszeli o tej kolekcji :/
pumka_83 jest offline  
Stary 2012-06-02, 20:36   #4753
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzuniu, a najlepiej efekt teatralny aby dawał, czyli max. volume, maxymalne lenght, i maxymalne curl - nawet pod czoło

Dziękuję za pomoc już miałam dzisiaj brac koronkę, bo była w zestawie ze zmywakiem i kremem pod oczy, ale pomyślałam, ze poczekam jeszcze i chyba dobrze zrobiłam. Z Pythona w sumie byłam zadowolona, bo pięknie unosił rzęsy i otwierał oko, pogrubiał, ale po paru wsrtswach - lepszy był w pogrubianiu ysl, natomiast słaby w podkręcaniu - każdemu coś brak Z HR miałam kiedyś 2 Panterki pdo rząd i bardzo sobie chwaliłam, a może by sie skusić na jej następcę Extravaganzę
A Armani ... no przyznam, ze ciągnie mnie do niego, bo tyle o nim na blogach peanów naczytałam się, ze szok, ale tez i była, ze efekt gorszy niz po ysl, wiec zgłupiałam z lekka prawdę mówiąc
Wiec albo skusze się na Armaniego któregoś, albo wrócę po ysl, bo w S. widziałam z zestawem ze zmywakiem i kremem.
Wychodzi mi z Twojego posta, ze jednak najlepszy jest ysl klasyczny efc

Najadko, no to chyba trzeba tego Armaniego wypróbować, bo nie mam czym malować już rzęsisk
Też mam takie zdanie o EFC, b. fajnie zagęszcza, ale nie podkręca. Zwykła panterkowa Helena mnie z kolei totalnie zawiodła, u mnie tylko poczerniała rzęsy Eyes to kill sama jestem ciekawa

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-06-02, 21:55   #4754
pingwinek=]
Zakorzenienie

Dziewczyny, cały czas rozmyślam o tym makijażu w S./D., czy w Macu.... i tak w sumie to zaczęłam już na poważnie myśleć o samodzielnym pomalowaniu się, zwłaszcza, że nie planuję bardzo mocnego makijażu ani bardzo trudnego. Bardziej zależy mi po prostu na dobrych i trwałych kosmetykach.

Widzę się w takim makijażu :
http://www.zeberka.pl/img_new/2012/0...-simple-11.jpg

i chciałabym Was podpytać co do bazy, podkładu i różu, jak myślicie czego używają makijażyści, że aktorki na eventach mają taką rozświetloną/ wybieloną cerę??
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-02, 22:20   #4755
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
i chciałabym Was podpytać co do bazy, podkładu i różu, jak myślicie czego używają makijażyści, że aktorki na eventach mają taką rozświetloną/ wybieloną cerę??
Rozświetlenie to nic innego jak użycie kosmetyku rozświetlajacego w kamieniu, sypkiego lub w kremie. A poza tym umiejętne operowanie bronzerem, różem no i dobry podkład, korektor i puder.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-06-02 o 22:21
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 388 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-02, 22:57   #4756
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Dziewczyny, cały czas rozmyślam o tym makijażu w S./D., czy w Macu.... i tak w sumie to zaczęłam już na poważnie myśleć o samodzielnym pomalowaniu się, zwłaszcza, że nie planuję bardzo mocnego makijażu ani bardzo trudnego. Bardziej zależy mi po prostu na dobrych i trwałych kosmetykach.

Widzę się w takim makijażu :
http://www.zeberka.pl/img_new/2012/0...-simple-11.jpg

Zdjecia takie, jak zamiescilas rzadza sie swoimi prawami. Przede wszystkim Fotoszopem. Zdjecia robione sa przez profesjonalistow, nastepnie sa obrabiane. Nie zapominaj o roznych filtrach, obiektywach i innych cudach-wiankach fotograficznych.

Makijaze na gale wygladaja mniej wiecej tak: najpierw mocne nawilzenie, na to serum liftingujace (napina skore przez co pory sa mniej widoczne). Nastepnie szpachla podkladu, aby zakryc co natura dala i na to roz i rozswietlacz. Na zywo wyglada to paskudnie, ale dobra lampa aparatu lagodzi ciezkosc makijazu.

W poszukiwaniu inspiracji polecam YT i niesmiertelne siostry Pixiwoo. Kiedys dobra inspiracja byly nasze forumowe Moje Makijaze, ale tam niestety tez Fotoszop kroluje.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
A bierzesz pod uwage tylko te wymienione przez Ciebie tusze? Ja ostatnio znalazlam calkiem dobry. Lekko pogrubia, nieco wydluza, przede wszystkim nie skleja (mam liche rzesy i u mnie czesto bylo to problemem). Na oczach o wiele lepiej od koszmarnego Extase Diora wyglada.
Mnie FC YSL pogrubial swietnie, ale sklejal jak cholera, do tego szybko wysechl. Ten "moj" mnie tak ladnie nie pogrubia, ale kluch mi nie robi i ladnie oko podkresla. Moje lichosci zwane rzesami ciezko ogarnac a ten spawdza sie niezle.
Do tego tani jak barszcz (kupilam na promocji za pol darmo prawie ).
Stary 2012-06-02, 23:20   #4757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A bierzesz pod uwage tylko te wymienione przez Ciebie tusze? Ja ostatnio znalazlam calkiem dobry. Lekko pogrubia, nieco wydluza, przede wszystkim nie skleja (mam liche rzesy i u mnie czesto bylo to problemem). Na oczach o wiele lepiej od koszmarnego Extase Diora wyglada.
Mnie FC YSL pogrubial swietnie, ale sklejal jak cholera, do tego szybko wysechl. Ten "moj" mnie tak ladnie nie pogrubia, ale kluch mi nie robi i ladnie oko podkresla. Moje lichosci zwane rzesami ciezko ogarnac a ten spawdza sie niezle.
Do tego tani jak barszcz (kupilam na promocji za pol darmo prawie ).
Tak James, tylko wymienione, bo to już przedostatni etap selekcji
ysl nigdy mi nie skleił rzęs, co najwyżej wersja Shocking.
Wysychać też nie wysychał migiem, średnio 6 miesięcy spokojnie go zawsze używałam.
A jaki to Twój tusz jest?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-02, 23:33   #4758
uzunia
Wtajemniczenie

Corii generalnie taki najmocniejszy efekt faktycznie daje YSL, mnie akurat bardziej pasuje Armanii Eyes To Kill klasyczny,bo bardzo ładnie rozdziela a na co dzień preferuje delikatniejszy makijaż;
Do tej pory Armanich zużyłam 3 a YSl fax 2 (generalnie to zużyłam ich więcej ale czarnych tylko 2); efekt sztucznych rzęs naprawdę jest świetny,ale jest też gęsty i łatwo o przesadę;

Pingwinku uprzejmie donoszę,ze modelka ma nałożony bronzer pod kością policzkową , morelkowy róż nad bronzerem i rozświetlacz szampański na skroni i nad różem?
Może tu będzie dla Ciebie podpowiedz http://blogmakijaz.pl/naturalne-piekno.html (swoją drogą to ta makijażystka z Arkadii o której pisałam)
albo jedna z moich ulubionych make-up blogerek http://www.youtube.com/user/MichellePhan

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2012-06-02, 23:47   #4759
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:
Zdjecia takie, jak zamiescilas rzadza sie swoimi prawami. Przede wszystkim Fotoszopem. Zdjecia robione sa przez profesjonalistow, nastepnie sa obrabiane. Nie zapominaj o roznych filtrach, obiektywach i innych cudach-wiankach fotograficznych.

Makijaze na gale wygladaja mniej wiecej tak: najpierw mocne nawilzenie, na to serum liftingujace (napina skore przez co pory sa mniej widoczne). Nastepnie szpachla podkladu, aby zakryc co natura dala i na to roz i rozswietlacz. Na zywo wyglada to paskudnie, ale dobra lampa aparatu lagodzi ciezkosc makijazu.

W poszukiwaniu inspiracji polecam YT i niesmiertelne siostry Pixiwoo. Kiedys dobra inspiracja byly nasze forumowe Moje Makijaze, ale tam niestety tez Fotoszop kroluje.[COLOR="Silver"]
no tak, co racja to racja zapomniałam trochę o tych cuda-wiankach
niemniej muszę się rozejrzeć za nowym rozświetlaczem i bronzerem, bo mój makijaż jest jakiś taki płaski, mimo używania różu i high beama

dzięki za odp

Cytat:
Pingwinku uprzejmie donoszę,ze modelka ma nałożony bronzer pod kością policzkową , morelkowy róż nad bronzerem i rozświetlacz szampański na skroni i nad różem?
Może tu będzie dla Ciebie podpowiedz http://blogmakijaz.pl/naturalne-piekno.html (swoją drogą to ta makijażystka z Arkadii o której pisałam)
albo jedna z moich ulubionych make-up blogerek http://www.youtube.com/user/MichellePhan

no to teraz mam co oglądaaać , pierwszy filmik tej blogerki właśnie pokazał mi jak mam uzyskać te rozświetlenie o które mi chodziło więc bardzo dziękuję za link
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-02, 23:57   #4760
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii generalnie taki najmocniejszy efekt faktycznie daje YSL, mnie akurat bardziej pasuje Armanii Eyes To Kill klasyczny,bo bardzo ładnie rozdziela a na co dzień preferuje delikatniejszy makijaż;
Do tej pory Armanich zużyłam 3 a YSl fax 2 (generalnie to zużyłam ich więcej ale czarnych tylko 2); efekt sztucznych rzęs naprawdę jest świetny,ale jest też gęsty i łatwo o przesadę;
No to mam zagwostkę, czy spróbować Armaniego, czy wrócić do ysl i cieszyć sie efektem jaki daje

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-03, 00:17   #4761
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tak James, tylko wymienione, bo to już przedostatni etap selekcji
ysl nigdy mi nie skleił rzęs, co najwyżej wersja Shocking.
Wysychać też nie wysychał migiem, średnio 6 miesięcy spokojnie go zawsze używałam.
A jaki to Twój tusz jest?
Jasne, rozumiem. Zapytalam, bo chcialam pomoc . Mam nadzieje, ze cos z przedostatniego etapu selekcji wybrac sie uda .

Tusz All in one MUF (tu).

Cytat:
no tak, co racja to racja zapomniałam trochę o tych cuda-wiankach
niemniej muszę się rozejrzeć za nowym rozświetlaczem i bronzerem, bo mój makijaż jest jakiś taki płaski, mimo używania różu i high beama

dzięki za odp
Nigdy nie uda Ci sie osiagnac takiego efektu, jak ze zdjecia, do ktorego link wrzucilas. Glownie taki efekt pozwala osiagna silnie swiatlo, wiec o ile z lampa nie chodzisz to nie da rady .

Cytat:
no to teraz mam co oglądaaać , pierwszy filmik tej blogerki właśnie pokazał mi jak mam uzyskać te rozświetlenie o które mi chodziło więc bardzo dziękuję za link
Pozwolilam sobie tez kawalek obejrzec. Tylko kilka minut wytrzymalam. Mejkap straszny. Odcien za zolty i za ciemny. Do tego te niepomalowane okolice oczu, ktore na zoltej twarzy wygladaja smiesznie. Slowo "panda" nabiera nowego znaczenia .

btw: tam tez jest bardzo silne swiatlo, wiec tradycyjnie filmik sobie rzeczywostosc sobie.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Pingwinku, a probowalas zmieszac podklad ze Strobem MACa?

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-06-03 o 00:16
jamestown jest offline  
Stary 2012-06-03, 00:21   #4762
uzunia
Wtajemniczenie

James a w której sieci można kupić MUF? W M.?

Jeśli chodzi o filmik to również się zgadzam,że podkład się wydaje zółty,ale myślę,że akurat ten podkład Givenchy ma bardzo kiepską kolorystykę - nie wiem czy miałyście okazje testować? Moim zdaniem to jeden z gorszych podkładów tej marki.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2012-06-03, 00:26   #4763
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
James a w której sieci można kupić MUF? W M.?

Tak . Czytalam tez kiedys, ze maja w jakims centrum w Warszawie swoje osobne stoisko.

Cytat:
Jeśli chodzi o filmik to również się zgadzam,że podkład się wydaje zółty,ale myślę,że akurat ten podkład Givenchy ma bardzo kiepską kolorystykę - nie wiem czy miałyście okazje testować? Moim zdaniem to jeden z gorszych podkładów tej marki.
Ciemnieja jak szalone.
Stary 2012-06-03, 00:27   #4764
Absit
Zadomowienie

Cytat:
W Dominikanskiej sa napewno.

dzieki
Absit jest offline  
Stary 2012-06-03, 00:37   #4765
Sasabina
maskott

Cytat:
Tak . Czytalam tez kiedys, ze maja w jakims centrum w Warszawie swoje osobne stoisko.
A we Wrocławiu w drogerii w Ferio Gaj też jest stand MUF
Sasabina jest offline  
Stary 2012-06-03, 01:02   #4766
zochawks
Zakorzenienie

Rozmawiałam z Panią która asystowała w malowaniu Edzi Górniak.
Krem serum napinające
Korektor rozświtlający na całą twarz
podkład
korektor pod oczy i punktowo
podkład kryjący w kompakcie
sypki puder
bronzer rozświetlacz

i dobrze ustawione światło (w kontrakcie programu gdzie była jurorem światło padało tak żeby żadna zmarcha nie była widoczna ni nic)
skubana wie jak może się uśmiechać zeby jej ten tynk nie popękał
Stary 2012-06-03, 09:14   #4767
Pauline13
Wtajemniczenie

Dziewczyny czy są może w Douglasie jeszcze jakies miniatury podkładów, takie jak np.Clinique czy EL ?
Stary 2012-06-03, 09:15   #4768
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z Panią która asystowała w malowaniu Edzi Górniak.
Krem serum napinające
Korektor rozświtlający na całą twarz
podkład
korektor pod oczy i punktowo
podkład kryjący w kompakcie
sypki puder
bronzer rozświetlacz

i dobrze ustawione światło (w kontrakcie programu gdzie była jurorem światło padało tak żeby żadna zmarcha nie była widoczna ni nic)
skubana wie jak może się uśmiechać zeby jej ten tynk nie popękał
Na samą myśl o takiej warstwie tynku mi twarz o(d)pada ;-)

Posiadaczki nowych meteorytów, które już zdążyły je przetestować - warto? nie warto? Jakoś przy limitce zimowej więcej dyskusji o efektach było, a przy pućkach - głównie o polowaniu na nie. I w sumie nie wiem, czy polować

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-06-03 o 09:17
basiao84 jest offline  
Stary 2012-06-03, 10:03   #4769
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Posiadaczki nowych meteorytów, które już zdążyły je przetestować - warto? nie warto? Jakoś przy limitce zimowej więcej dyskusji o efektach było, a przy pućkach - głównie o polowaniu na nie. I w sumie nie wiem, czy polować
Ja je macałam w sklepie i wg mnie warto, brokatu aż tak dużo nie ma, troszkę jest, ale jak mocno je nalozyłam na rękę, to nie świecił się jakos makabrycznie, ani nie był widoczny za bardzo.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-06-03, 10:13   #4770
damon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość
a w Warszawie gdzieś dostanę Terra Azzurra ?
W Gdańsku nawet nie słyszeli o tej kolekcji :/
W Gdańsku od czwartku Azzura jest na Matarni.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości