Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-03, 10:35   #4771
Solciuchna
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zdjecia takie, jak zamiescilas rzadza sie swoimi prawami. Przede wszystkim Fotoszopem. Zdjecia robione sa przez profesjonalistow, nastepnie sa obrabiane. Nie zapominaj o roznych filtrach, obiektywach i innych cudach-wiankach fotograficznych.

Makijaze na gale wygladaja mniej wiecej tak: najpierw mocne nawilzenie, na to serum liftingujace (napina skore przez co pory sa mniej widoczne). Nastepnie szpachla podkladu, aby zakryc co natura dala i na to roz i rozswietlacz. Na zywo wyglada to paskudnie, ale dobra lampa aparatu lagodzi ciezkosc makijazu.

W poszukiwaniu inspiracji polecam YT i niesmiertelne siostry Pixiwoo. Kiedys dobra inspiracja byly nasze forumowe Moje Makijaze, ale tam niestety tez Fotoszop kroluje.
(...)
Potwierdzam Ale z drugiej strony, jeśli zależy Ci na tym, żeby ładnie wyjść na zdjęciach, a nie na samej imprezie, to może i być tona tapety

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cały czas rozmyślam o tym makijażu w S./D., czy w Macu.... i tak w sumie to zaczęłam już na poważnie myśleć o samodzielnym pomalowaniu się, zwłaszcza, że nie planuję bardzo mocnego makijażu ani bardzo trudnego. Bardziej zależy mi po prostu na dobrych i trwałych kosmetykach.
(...)
Ja w zeszłym roku tak desperacko szukałam miejsca, gdzie mogę zrobić makijaż. Jak do tej pory 3 razy byłam w MACu, ale nie byłam zachwycona. Przede wszystkim, jeśli się nie uprę, to zawsze nakładają mi za ciemny podkład, że wyglądam jakbym wyszła z solarium Nie podoba mi się też jak malują tam oczy, nic specjalnego, ja ładniej sobie je maluję. Zawsze jak stamtąd wychodzę, mam wrażenie, że wyglądam jak obca osoba, nie jestem do siebie podobna. A ja chciałabym podkreślić swoją urodę, a nie przemalowywać sobie twarz

Skończyło się na tym, że umalowałam się sama, koleżanka wizażystka jedynie doradziła mi jakie kosmetyki dokupić, i makijaż trzymał mi się pięknie całą noc
Stary 2012-06-03, 11:16   #4772
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:

Nigdy nie uda Ci sie osiagnac takiego efektu, jak ze zdjecia, do ktorego link wrzucilas. Glownie taki efekt pozwala osiagna silnie swiatlo, wiec o ile z lampa nie chodzisz to nie da rady .

Pozwolilam sobie tez kawalek obejrzec. Tylko kilka minut wytrzymalam. Mejkap straszny. Odcien za zolty i za ciemny. Do tego te niepomalowane okolice oczu, ktore na zoltej twarzy wygladaja smiesznie. Slowo "panda" nabiera nowego znaczenia .

btw: tam tez jest bardzo silne swiatlo, wiec tradycyjnie filmik sobie rzeczywostosc sobie.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Pingwinku, a probowalas zmieszac podklad ze Strobem MACa?
mnie oczy też nie powaliły na tym filmiku ale chyba już mniej wiecej wiem jakim tropem mam iść jeżeli chodzi o twarz, jej modelowanie

aa i nie próbowałam mieszać podkładu ze Strobem MACa, ja nawet nie wiem o co chodzi
dopiero teraz sprawdziłam co to za cudo , szkoda tylko że ma tak mało recenzji na KWC, ale przejdę się do Maca i przyjrzę się mu z bliska

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z Panią która asystowała w malowaniu Edzi Górniak.
Krem serum napinające
Korektor rozświtlający na całą twarz
podkład
korektor pod oczy i punktowo
podkład kryjący w kompakcie
sypki puder
bronzer rozświetlacz

i dobrze ustawione światło (w kontrakcie programu gdzie była jurorem światło padało tak żeby żadna zmarcha nie była widoczna ni nic)
skubana wie jak może się uśmiechać zeby jej ten tynk nie popękał
oj to ja już dziękuję wolałabym nie męczyć sobie tak cery
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:25   #4773
magtru
Rozeznanie

Widziała w S. z Clinique'a Super City bolck 40 ml za 79 zł- znacie ten kosmetyk? Warto kupić?
magtru jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:31   #4774
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Krem serum napinające
podkład
sypki puder
bronzer rozświetlacz

i dobrze ustawione światło (w kontrakcie programu gdzie była jurorem światło padało tak żeby żadna zmarcha nie była widoczna ni nic)
Tak jak mowilam: serum, szpachla i rozswietlacz. Ciekawe jak jej pory wygladaja po takiej tapecie.

Cytat:
mnie oczy też nie powaliły na tym filmiku ale chyba już mniej wiecej wiem jakim tropem mam iść jeżeli chodzi o twarz, jej modelowanie

aa i nie próbowałam mieszać podkładu ze Strobem MACa, ja nawet nie wiem o co chodzi
dopiero teraz sprawdziłam co to za cudo , szkoda tylko że ma tak mało recenzji na KWC, ale przejdę się do Maca i przyjrzę się mu z bliska
Podklad ze swoim High Beamem mieszac probowalas?
Stary 2012-06-03, 11:43   #4775
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak mowilam: serum, szpachla i rozswietlacz. Ciekawe jak jej pory wygladaja po takiej tapecie.

Podklad ze swoim High Beamem mieszac probowalas?
próbowałam, ale jakoś wolę HB używać jako typowego rozświetlacza na kości policzkowe. Właśnie pogmerałam na YT w sprawie tego Strobe i chyba wpadłam , pragnę go już w wersji płynnej
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:49   #4776
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
(...)
Ja w zeszłym roku tak desperacko szukałam miejsca, gdzie mogę zrobić makijaż. Jak do tej pory 3 razy byłam w MACu, ale nie byłam zachwycona. Przede wszystkim, jeśli się nie uprę, to zawsze nakładają mi za ciemny podkład, że wyglądam jakbym wyszła z solarium Nie podoba mi się też jak malują tam oczy, nic specjalnego, ja ładniej sobie je maluję. Zawsze jak stamtąd wychodzę, mam wrażenie, że wyglądam jak obca osoba, nie jestem do siebie podobna. A ja chciałabym podkreślić swoją urodę, a nie przemalowywać sobie twarz
(...)
To ja tak mam w Douglasie. Jak dostanę kupon na makijaż to chodze zobaczyć co ze mnie zrobią. Zawsze muszę pani mówić, że lubię wyglądać blado, dziwnie się na mnie patrzy, ale nakłada pasujący podkład, a nie "opalający".
W Macu byłam tylko na dobieraniu podkładu i kolor był ok, ale grubość szpachlowa. Do tego pani przysypała mnie pudrem w ilości niesamowitej.
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Pani powiedziała, że ta promocja była kiedyś, ale teraz to jest inna - mają zniżki 20-40% na wybrane produkty.

Próbowałam właśnie do Warszawy na ich numer kontaktowy, ale zero odzewu
Byłam wczoraj w krakowskim M. i faktycznie nie ma promocji na wyłączoność.
Z drugiej storny panie powiedziały mi, że promocje są w całej sieci takie same, więc niemożliwe żeby gdzieś była
alkaxy jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:58   #4777
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
próbowałam, ale jakoś wolę HB używać jako typowego rozświetlacza na kości policzkowe. Właśnie pogmerałam na YT w sprawie tego Strobe i chyba wpadłam , pragnę go już w wersji płynnej
Nie ma za co .
Stary 2012-06-03, 12:13   #4778
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma za co .
no właśnie, eh
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-03, 12:30   #4779
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A czy wiesz, ze jak się ma mieszaną cerę, to Strobe Cream powoduje wzmożone świecenie w strefie T i szybsze wydzielanie sebum w tych miejscach?
U mnie Strobe sprawdza sie tylko pod podkład matujący i long lasting, a konkretnie pod Pro Longa Mac-wego, a i tak po kilku godzinach się świece.
Jesli chcesz widocznie rozświetlić buzię na jakąs imprezę, to polecam użyć pudru maca- Silver Dusk na czoło, szczyt nosa, pod łukiem brwiowym, na brodę, łuk kupidyna i na szczyty kosci policzkowych oczywiście.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 527 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-03, 13:13   #4780
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czy wiesz, ze jak się ma mieszaną cerę, to Strobe Cream powoduje wzmożone świecenie w strefie T i szybsze wydzielanie sebum w tych miejscach?
U mnie Strobe sprawdza sie tylko pod podkład matujący i long lasting, a konkretnie pod Pro Longa Mac-wego, a i tak po kilku godzinach się świece.
Jesli chcesz widocznie rozświetlić buzię na jakąs imprezę, to polecam użyć pudru maca- Silver Dusk na czoło, szczyt nosa, pod łukiem brwiowym, na brodę, łuk kupidyna i na szczyty kosci policzkowych oczywiście.
ja akurat mam cerę suchą (teraz ) , ale dzięki za podpowiedź, temu pudrowi też się przyjrzę, choć jakoś wolę płynne kosmetyki
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-03, 13:24   #4781
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
ja akurat mam cerę suchą (teraz ) , ale dzięki za podpowiedź, temu pudrowi też się przyjrzę, choć jakoś wolę płynne kosmetyki
Jak suchą, to powinno być ok

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 527 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-06-03, 14:18   #4782
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj w krakowskim M. i faktycznie nie ma promocji na wyłączoność.
Z drugiej storny panie powiedziały mi, że promocje są w całej sieci takie same, więc niemożliwe żeby gdzieś była
Skoro z niej skorzystałam, to jednak jest możliwe, żeby gdzieś była
Podobna akcja była przecież z vipami w S.
W jednych były rabaty 20% bez problemu, w innych ani widu ani słychu o promocji.
lilith_ed jest offline  
Stary 2012-06-03, 14:34   #4783
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Posiadaczki nowych meteorytów, które już zdążyły je przetestować - warto? nie warto? Jakoś przy limitce zimowej więcej dyskusji o efektach było, a przy pućkach - głównie o polowaniu na nie. I w sumie nie wiem, czy polować
Ja jestem posiadaczką i uwazam ze jest bardzo fajny Ja uzywam go troszke jako rozswietlacza na srodkową czesc twarzy, fajnie photoshop'uje i nie widac zbytnio brokatu. Uwazam ze dokonalam dobrego zakupu.. Wkurza mnie tylko ta paskudna gąbka zamiast puszku

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja je macałam w sklepie i wg mnie warto, brokatu aż tak dużo nie ma, troszkę jest, ale jak mocno je nalozyłam na rękę, to nie świecił się jakos makabrycznie, ani nie był widoczny za bardzo.
potwierdzam

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2012-06-03, 15:07   #4784
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Krem serum napinające
podkład
sypki puder
bronzer rozświetlacz

Szok. Jej twarz musi wyglądać świetnie po całym dniu noszenia takiej skorupy

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Corii
Ja je macałam w sklepie i wg mnie warto, brokatu aż tak dużo nie ma, troszkę jest, ale jak mocno je nalozyłam na rękę, to nie świecił się jakos makabrycznie, ani nie był widoczny za bardzo.
potwierdzam
Mnie kulaski nie kuszą, ale cieniom się chętnie przyjrzę. Ciekawe, jak z pigmentacją

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-06-03, 15:31   #4785
mikam121
Zadomowienie

Cytat:
Pingwinku, zawsze masz jeszcze jedno wyjscie - Wizaz. Jest tu podforum z katalogiem wizazystek. Odszukaj te ze swoje miasta, obejrzyj ich prace i moze umiejetnosci ktorejs Ci sie spodobaja .
Moglabym prosic o linka do tych katalogow ? Wyszukiwarka nic mi nie pokazuje
Stary 2012-06-03, 16:14   #4786
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Skoro z niej skorzystałam, to jednak jest możliwe, żeby gdzieś była
Podobna akcja była przecież z vipami w S.
W jednych były rabaty 20% bez problemu, w innych ani widu ani słychu o promocji.
ja również skorzystałam z tej promo w M. kupiłam 2 produkty z TheBalm - Bahama Mama i Hot Mama, zapłaciłam jak za jeden

endorfina123 jest offline  
Stary 2012-06-03, 18:26   #4787
p4w
Zakorzenienie

byłam na makijażu Bobbi Brown - było super
Pani poświęciła mi duuużo czasu i mimo, ze byłam umówiona tylko na twarz skorygowała mój makijaż oczu, poprawiła brwi z odpowiednim komentarzem, a oprócz tego pokazała jak malowałaby moje usta - więc w sumie poza cieniami i rzęsami zrobiła wszystko

wszystko komentowała i pokazywała, porozmawiałam z nią i spróbuję zastosować się do jej rad bo wszyscy zauważyli, ze inaczej - lepiej wyglądam

kupiłam już korektor różowy i ten podwójny z pudrem pod oczy wg rad makijażystki i chyba zakochałam się w tej marce

jeśli któraś się zastanawia czy iść to polecam

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2012-06-03 o 18:28
p4w jest offline  
Stary 2012-06-03, 22:06   #4788
PannaEwelina
Zakorzenienie

W temacie filtrów 'ciekawostka':http://www.sfora.pl/KROTKO-Zobacz-ja...y-twarz-g44126

(Dobrze, że chociaż zaskórniaków mu przybyło, kasa zawsze się przydaje)

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-06-03, 22:37   #4789
.domi
Wtajemniczenie

GG do .domi

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
James dzięki za poradę z filtrami, mój portfel będzie cięższy o całe 110zł bo nie kupie bazy MACa DDDDD

Pingwinku makijaże w Sephora są płatne w Douglasie są przy zakupach (oraz z BB darmowe)-generalnie to ja wolałabym zapłacić za makijaż i mieć świadomość,ze mogę więcej wymagać niżeli ktoś robi mi coś za darmo; Wiadomo,że moim zdaniem jeśli powiesz że chcesz makijaż na jakaś uroczystość to za darmo pomalują cię trochę tak , mam wrażenie "z łaską";
Jeśli chodzi o platny makijaż to mogę Ci polecić:
Sephora Arkadia- Anna G. (blondynka co prowadzi bloga sephory blogmakijaz.pl)
Sephora na Marszałowskiej- Ula
Sephora na Ostrobramskiej (Gocław)-Wiktoria

.domi
propo serum to zależy od jego właściwości. Oczywiście jeśli w okolice oczu będziesz nakładać serum zwerzające pory i redukujące wydzielanie sebum możesz przesuszyć sobie okolice oczu( podobnie w przypadku mocno lifting ującego preparatu) w innych okolicznościach nie powino Ci zaszkodzić;
gdybym dostała takie info w perfumerii byłabym zachwycona, dziękuję Ci.

(Pani na pytanie "dlaczego"powiedziała , że za mocne,
na następne "dlaczego" to samo )

konkretnie chodziło o serum ANR EL i One essential diora
.domi jest offline  
Stary 2012-06-04, 01:37   #4790
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Przyszlam sie pochwalic. Bylam w S. i D. W obu sklepach zrobilam zakupy. Kupilam jednak same potrzebne rzeczy. Pierwszy raz tak rozsadne zakupy zrobilam. Normalnie zawsze glupot nakupuje i potem nie wiem co z tym zrobic. Jestem z siebie dumna.

Zakupy zakonczyly sie jednak malym dramatem. Zgubilam gdzies kolczyk . To zaden unikat, ot, zwykla wkrecana perla. Niemniej byly ze mna dlugo .

Panie w S. mnie wpieniaja. Pierwszy raz to mowie, ale mam juz ich dosc. Sa wredne, gapia sie. Dzis sie dobrala dziewoja z EL, Guerlain i czegos tam jeszcze; staly, gapily sie i komentowaly. Normalnie przekupy na targu. Stala obsluga nie lepsza. Z fochem odpowiadaja na kazde pytanie, patrza z laska. Dzis zwlaszcza Kasia i pan przy kosci (Lukasz?).
W D. zdecydowanie lepiej. Dziewoje milsze dzis byly. Polecam zwlaszcza Pania Blodynke (nie pamietam imienia) od Bobbi.
jestem pełna podziwu dla tak roztropnych zakupów

Cytat:
W S. kupilam:

- krem do buziaka EL,
- zmywacz Sally Hansen,
- zel do usuwania skorek Sally Hansen (polowalam na niego lata, ale wczesniej nie byl dostepny w Polsce; Allegro nie lubie, wiec czekalam dzielnie i sie doczekalam ).

W D. kupilam:
- bibulki matujace BB,
- balsam Korresa. Pochwycilam ten z cynamonem i pomarancza bo szukalam czegos z drobinkami. Zapytalam jeszcze pania w D. (zapomnialam zerknac przez wyjsciem w KWC) czy to aby napewno ten. Pani potwierdzila. Okazalo sie, ze wzielam wersje bez drobinek . Nawet nie wiedzialam, ze taka jest . Nie pachnie najgorzej, wiec zuzyje go dzielnie.

Jak widac powyzej zadnych ekscesow, dwudziestej paletki cieni, Flowerbombki bo butelka ladna, niczego z brokatem bo ladne itp itd. Przemyslane zakupy do bolu.
Jedynym niepraktycznym ekscesem moze byc balsam, ale chec zakupu balsamu rozswietlajacego z drobinkami to czysty wolontariat dla swiata. Nogi mam biale i aby ludzi nie straszyc balsam chcialam kupic .
bardzo fajne zakupy, daj znać jak bibułki Bobbi się sprawują

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Dziś w M. udało mi się skorzystać z promocji -50% przy zakupie dwóch rzeczy z marek na wyłączność
Wymiotłam połowę asortymentu JMO
wow jak nie zdążyłam w weekend zrobić zakupów, byłam w CH Reduta w sobote juz po 21 i wiedziałam, że w Sephorze wisiały plakaty z informacją, że w ten weekend rabat minus 20% - chyba dla wszystkich bo wisiał wieli plakat. Pewnie w Marionnaud też była promocja.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
byłam na makijażu Bobbi Brown - było super
Pani poświęciła mi duuużo czasu i mimo, ze byłam umówiona tylko na twarz skorygowała mój makijaż oczu, poprawiła brwi z odpowiednim komentarzem, a oprócz tego pokazała jak malowałaby moje usta - więc w sumie poza cieniami i rzęsami zrobiła wszystko

wszystko komentowała i pokazywała, porozmawiałam z nią i spróbuję zastosować się do jej rad bo wszyscy zauważyli, ze inaczej - lepiej wyglądam

kupiłam już korektor różowy i ten podwójny z pudrem pod oczy wg rad makijażystki i chyba zakochałam się w tej marce

jeśli któraś się zastanawia czy iść to polecam
juhuuu! super, cieszę się, że Ci się podobało
ja już kocham Bobbi B.

Przeżyłam dziś mały szok - poszłam do MACa po podkład Pro Longwear, bo brakowało mi jakiegoś mocniejszego krycia i przekonana byłam, że powinnam mieć odcień NC25, a pani dobrała mi NC35
W domu nałożyłam i chyba jest ok. Jutro testy w świetle dziennym. Jakoś dziwnie zmienia mi się odcień skóry

Kupiłam też pomadkę idealnie pasującą do różu Bobbi Brown Pale Ping 9 - kolor pomadki to Bare Again - mojej ulubionej formuły Sheen Supreme
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-06-04, 01:42   #4791
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
Moglabym prosic o linka do tych katalogow ? Wyszukiwarka nic mi nie pokazuje
Prosze tu.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
jestem pełna podziwu dla tak roztropnych zakupów
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
bardzo fajne zakupy, daj znać jak bibułki Bobbi się sprawują
Jasne, pouzywam i dam znac.

Pierwsze wrazenie na plus: jest ich duzo, sa bardzo tanie, bibulka jest duza.
Stary 2012-06-04, 04:31   #4792
jamestown
Avada kedavra.

Wstawac Drogie Panie, wstawac .

Pozwole sie pozalic . Znow mam problem z osemka. Dziaslo gorne mam tak spuchniete, ze ryjka swojego zamknac normalnie nie moge. Tym razem na szczescie (albo na razie) nie boli .

Ech,... .
Stary 2012-06-04, 07:55   #4793
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

Pozwole sie pozalic . Znow mam problem z osemka. Dziaslo gorne mam tak spuchniete, ze ryjka swojego zamknac normalnie nie moge. Tym razem na szczescie (albo na razie) nie boli .

Ech,... .
biedactwo

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-06-04, 08:28   #4794
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Ech,... .
Współczuję
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-06-04, 10:45   #4795
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zochawks
Krem serum napinające
podkład
sypki puder
bronzer rozświetlacz
(...)
A znacie jakieś fajne serum liftingujące?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

A co to tego Strobe'a MACa to mi się bardzo kojarzy z bazą pod podkład Avonu, kiedyś była taka w sprzedaży, identyczny efekt
Stary 2012-06-04, 10:50   #4796
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna;34494257[B
]A znacie jakieś fajne serum liftingujące? [/B]

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

A co to tego Strobe'a MACa to mi się bardzo kojarzy z bazą pod podkład Avonu, kiedyś była taka w sprzedaży, identyczny efekt

polecam mam cere mieszana
http://www.patandrub.pl/pl/sklep/eko...1.produkt.html
hola ola jest offline  
Stary 2012-06-04, 11:08   #4797
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:

Ech,... .
Współczuję i życzę powrotu do zdrowia
pingwinek=] jest offline  
Stary 2012-06-04, 11:10   #4798
hola ola
Zakorzenienie

Jamesku współczuje, trzymaj sie Kochana
hola ola jest offline  
Stary 2012-06-04, 11:35   #4799
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz przetestuję
Stary 2012-06-04, 11:52   #4800
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A znacie jakieś fajne serum liftingujące?

SVR - super A Pat&Rub mam zamiar wypróbowac

Soso jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości