Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-06, 11:06   #91
uzunia
Wtajemniczenie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dopisuje się do wątku DDDDDDD

a żeby nie spoilerować to na tych sephorowych -30% na wybrane zapachy jest coś ciekawego?

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:26   #92
hola ola
Zakorzenienie

jestem i ja

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Estee Lauder-revitalizing-supreme-global-anti-aging-creme testuję od kilku dni łącznie z serum, jak na razie efekt powalający, buzia gładziutka, nawilżona jak z photoshopa
mówisz? mam 2 próbki - czas na test

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
pieknie, piękne rzęsy

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, ślicznie
Jak przeczytałam Hypnose, to jakoś od razu skojarzyłam z Drama. A jakoś zachwycona nim nie byłam. Hypnose kiedyś też używałam, ale to było zaraz po tym, jak już nigdzie nie było Fatale i nic nie mogło ukoić mojego rozczarowania. W rankingu Hypnose najpierw jest solo, potem Dolleyes, a na szarym końcu Drama. Niestety Lancomiaki szybko się wysuszają i gdzieś po 2 miechach trzeba je albo reanimować, albo kupić coś innego. Dziś Dolleyes mnie załamał- same grudy. Gęste rzęsy, ale z grudami Muszę spróbować, go wskrzesać, a jak nie uda się, to z radością pognam po nowego Diorka
W sumie te grudki by tak nie przeszkadzały, gdybym nie zobaczyła jaką fajną szczotkę ma ten Diorek
zgadzam sie z Toba

poza tym po 2 mcach Doll mnie rozczarowuje max, raz ze grudy to dwa po kilku godzinach potrafi się osypywać mam armani maestro od zeszłych wakacji, kończy sie juz ale nic nie stracił ze swoich właściowści
chanel imminitable uzywałam przez 5-6 mcy i nic sie z nim złego nie działo, jednym słowem Lancome mówie zdecydowanie nie!!
i slinie sie na nowego diorka

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:27 Powód: literówka
hola ola jest offline  
Stary 2012-02-06, 12:09   #93
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

melduje sie

ancyk88 jest offline  
Stary 2012-02-06, 12:53   #94
moniq_c
Zakorzenienie

rety, Corii - Ty narzekasz że Ci firanki podupadły??????
to ja bym bardzo chciała żeby moje wyglądały tak w pełnej glorii jak Twoje osłabione...
tusz faktycznie daje radę, ale ja jakoś tak do Lancomiaków nie mam przekonania
Stary 2012-02-06, 13:33   #95
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Lisa Eldridge w swoim nowym filmiku używa najnowszego podładu EL Invisible fluid. Po jej reklamie już nie mogę się doczekać kiedy wejdzie KLIK
Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ciekawe tylko czy będzie względnie kryjący i trwały, skoro jest z założenia 'invisible'
ciekawy może być będę go wypatrywać. Faktycznie, Lisa bardzo dużo go nakłada na twarz.
choć od jakiegoś czasu przymierzam się do Laury Mercier. Nie ma jej w PL, ale planuję w marcu kupić na Tru

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Daj znać, też chciałam go przetestować ale boli mnie wydanie 165zł na krem tonujący . Póki co przez weekend przetestowałam Givenchy Matissime Eclat i jest naprawdę super! Czekam jeszcze na nowego Clarinsa...
dam znać wieczorem jak się sprawdził
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-02-06, 13:53   #96
Dinulka
Zakorzenienie

Dziewczyny, mam na zbyciu groupon na minus 100 zł przy zakupie perfum na tagomago. Kliknęłam 2 dla siebie i dla mamy, a nie doczytałam, że nie obowiązuje to pełnej oferty, a teraz patrzę i nie obejmuje to zapachów, które chciałam. Może któraś z Was chciała kupić coś, co jest w ofercie dla grouponu?
Dinulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 14:42   #97
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

malduje sie
ilios jest offline  
Stary 2012-02-06, 15:14   #98
pingwin2
Zakorzenienie

melduje się i chyba będę częstszym gościem, bo jakoś znowu kolorówka zaczęła mnie bawić
Moja opinia o EL BB kolor 01 - bardzo fajny, świetnie się trzyma, kryje słabo, ale dla mnie wystarczając, nie podkreśla skórę, nie wazy się, nakładam na goła skórę jak krem, ma ten boski ogórkowy zapach. Jedyny minus to kolor, za ciemny i za pomarańczowy, ale przypudrowany mineralnym diorem fajnie się dopasował.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-02-06, 15:31   #99
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
melduje się i chyba będę częstszym gościem, bo jakoś znowu kolorówka zaczęła mnie bawić
Moja opinia o EL BB kolor 01 - bardzo fajny, świetnie się trzyma, kryje słabo, ale dla mnie wystarczając, nie podkreśla skórę, nie wazy się, nakładam na goła skórę jak krem, ma ten boski ogórkowy zapach. Jedyny minus to kolor, za ciemny i za pomarańczowy, ale przypudrowany mineralnym diorem fajnie się dopasował.
Ja chciałam dzisiaj wziąć sobie próbeczkę tego EL BB, ale niestety w Krakowie w Bonarce jeszcze go nie ma
Kupiłam za to nowy tusz Diora i dostałam mini podkład w kompakcie
Stary 2012-02-06, 15:36   #100
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ano właśnie, gdyby nie ten kolor... Niestety jestem taki bladzioch, że przypudrowanie nie pomogło. Dla mnie jeszcze ten krem mógłby łatwiej się rozprowadzać
uroczysko jest offline  
Stary 2012-02-06, 15:39   #101
elizziak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja chciałam dzisiaj wziąć sobie próbeczkę tego EL BB, ale niestety w Krakowie w Bonarce jeszcze go nie ma
A co to za minipodkład? Przewijało się to w kilku postach, ale nadal konkretnie nie wiem Napiszesz coś więcej? (albo foteczka...)
Stary 2012-02-06, 15:40   #102
pingwin2
Zakorzenienie

rzeczywiście tępy jest, ja jestem tez jasna i jest za ciemny, ale w sumie tylko Bobbi Brown Sand i chanel 10 mi pasuje, wiec zawsze smaruje tez szyje, a na reszte ciała balsam brązujący

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-02-06, 15:50   #103
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A co to za minipodkład? Przewijało się to w kilku postach, ale nadal konkretnie nie wiem Napiszesz coś więcej? (albo foteczka...)
Foteczka to może dopiero wieczorem, bo teraz jestem w pracy, więc nie dam rady.

Podkład Diorskin Forever Compact Flawless Perfection Fusion Wear Makeup SPF 25. Mam w odcieniu Light Beige (pojemność 3g)
Stary 2012-02-06, 16:11   #104
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Foteczka to może dopiero wieczorem, bo teraz jestem w pracy, więc nie dam rady.

Podkład Diorskin Forever Compact Flawless Perfection Fusion Wear Makeup SPF 25. Mam w odcieniu Light Beige (pojemność 3g)
jest tylko jeden odcień do wyboru?
Stary 2012-02-06, 16:13   #105
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
jest tylko jeden odcień do wyboru?
Chyba tak, choć przyznam, że nie pytałam.
Stary 2012-02-06, 16:38   #106
dejona
Raczkowanie

Cytat:
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
ależ piękne rzesiska .Szczerze zazdraszczam a hypnose też kocham ale go narazie zdradzę z diorem którego własniezakupiłam wszystko przez kuszenia moniq_c

Cytat:
Ja też ale podkładu nie dostałam bo rzekomo się skończyły ale ja zakupy robiłam w krakowskiej dostałam za to pokaźnych rozmiarów próbkę nowego kremu EL -Revitalizing Supreme
Skusiłam się jeszcze na rozświetlający róż z nowej kolekcji Sisley-a i jestem w nim zakochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6614.jpg (103,7 KB, 83 załadowań)
dejona jest offline  
Stary 2012-02-06, 16:40   #107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, ślicznie
Jak przeczytałam Hypnose, to jakoś od razu skojarzyłam z Drama. A jakoś zachwycona nim nie byłam. Hypnose kiedyś też używałam, ale to było zaraz po tym, jak już nigdzie nie było Fatale i nic nie mogło ukoić mojego rozczarowania. W rankingu Hypnose najpierw jest solo, potem Dolleyes, a na szarym końcu Drama. Niestety Lancomiaki szybko się wysuszają i gdzieś po 2 miechach trzeba je albo reanimować, albo kupić coś innego. Dziś Dolleyes mnie załamał- same grudy. Gęste rzęsy, ale z grudami Muszę spróbować, go wskrzesać, a jak nie uda się, to z radością pognam po nowego Diorka
W sumie te grudki by tak nie przeszkadzały, gdybym nie zobaczyła jaką fajną szczotkę ma ten Diorek
Damon dziekasek
Tak, faktycznie Lancomiaki maja krotki zywot uzywania jesli chodzi o efekty poczatkowe. No, ale Doll mialam miniaturke i ten ten miniaturke, to nie ma czego zalowac Wlasnie ostatnio myslalam o tym, ze opalcalo by sie lepiej kupowac i uzywac miniaturek nizli pelnowymiarowki. Chcialam nabyc diora nowego, ale nie ma na allegro jeszcze mini wersji.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
pieknie, piękne rzęsy

poza tym po 2 mcach Doll mnie rozczarowuje max, raz ze grudy to dwa po kilku godzinach potrafi się osypywać mam armani maestro od zeszłych wakacji, kończy sie juz ale nic nie stracił ze swoich właściowści
chanel imminitable uzywałam przez 5-6 mcy i nic sie z nim złego nie działo, jednym słowem Lancome mówie zdecydowanie nie!!
i slinie sie na nowego diorka
Dziekuje
ASinguliera YSL mialas Olu ?
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
rety, Corii - Ty narzekasz że Ci firanki podupadły??????
to ja bym bardzo chciała żeby moje wyglądały tak w pełnej glorii jak Twoje osłabione...
tusz faktycznie daje radę, ale ja jakoś tak do Lancomiaków nie mam przekonania
Monik, no bo moze na zdjeciu nie wyglada to jak podupadle firany, ale serio, zmarnialy mi ostatnio, byly dluuuzsze Ale coz, starosc nie rados

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-02-06, 16:41   #108
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość

Ja też ale podkładu nie dostałam bo rzekomo się skończyły ale ja zakupy robiłam w krakowskiej dostałam za to pokaźnych rozmiarów próbkę nowego kremu EL -Revitalizing Supreme
Skusiłam się jeszcze na rozświetlający róż z nowej kolekcji Sisley-a i jestem w nim zakochana
Jaki śliczny ten róż Ile kosztował???
Stary 2012-02-06, 16:43   #109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
ależ piękne rzesiska .Szczerze zazdraszczam a hypnose też kocham ale go narazie zdradzę z diorem którego własniezakupiłam wszystko przez kuszenia moniq_c

Dziekuje
No ja tez sie zastanawiam nad nowym Diorem Ale nie ukrywam, ze przezornie wolalabym miniature

Slicznie wyglada ten roz Sisley, a pokazesz na pliku albo na rece swatche?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-02-06, 16:46   #110
Nicole`_
Zakorzenienie

Dziewczyny miałyście kiedyś styczność z lakierem do paznokci, który wcześniej zamarzł? Przyszło moje zamówienie i lakiery pozamarzały

Boję się, że będą do niczego...
Nicole`_ jest offline  
Stary 2012-02-06, 16:53   #111
najada_naj
Zadomowienie

Jezu, nie mów - z tymi lakierami, do mnie właśnie lecą z daleka... A jakbyś je wsadzila do ciepłej, nie gorącej wody, to nie wrócą do formy?
najada_naj jest offline  
Stary 2012-02-06, 17:18   #112
jamestown
Avada kedavra.

Macalam dzis nowa kolekcje Diora. Zenua do kwadratu. Zielone cienie sa podbite brokatem. Wyglada to jednak nieladnie. Kolory nieco rozmyte. No, rozczarowanie spore.

Roze tez bez szalu, choc lepsze niz te zielenie pod wzgledem jakosci.

Macalam nowe czworki z linii regularnej. Khaki mnie zawiodly. Nie znosze mieszanych wykonczen w jednej palecie. Nie wyobrazam sobie matowego khaki i mocno perlowego zlota razem na jeden powiece.
Co do kolorow czterech paletek to niby nic nowego i zaskakujacego, ale praktycznie wszystko kolory sa nowe (repromote paru jasnych odcieni tylko).

Pojawil sie nowy zapach Ferragamo - Segnorina. Zapach jest lekki, kwiatkowy. Mnie nie powalil, ale moze sie komus spodoba. Butelka za to sliczna. Prosta, ale niebywale urokliwa.
Stary 2012-02-06, 17:42   #113
Nicole`_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jezu, nie mów - z tymi lakierami, do mnie właśnie lecą z daleka... A jakbyś je wsadzila do ciepłej, nie gorącej wody, to nie wrócą do formy?
Już nie kombinuję z temperaturami. Postawiłam na półce, niech powoli odtajają...
Nicole`_ jest offline  
Stary 2012-02-06, 17:47   #114
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Już nie kombinuję z temperaturami. Postawiłam na półce, niech powoli odtajają...
Slusznie robisz moim zdaniem. Jesli mozna je uratowac to tylko trzymajac w temperaturze pokojowej.
Pewnie Ci sie warstwa olejowa od wodnej rozdzielila badz dopiero rozdzieli, wiec zanim je okrecisz to porzadnie nimi potrzasnij. Odstaw na troche i potrzasnij ponownie. Powinno pomoc .
Stary 2012-02-06, 17:59   #115
dejona
Raczkowanie

Cytat:
Jaki śliczny ten róż Ile kosztował???
Z 15 % rabatem 272 zł
Cytat:
Dziekuje
No ja tez sie zastanawiam nad nowym Diorem Ale nie ukrywam, ze przezornie wolalabym miniature

Slicznie wyglada ten roz Sisley, a pokazesz na pliku albo na rece swatche?
Pokaże ale jutro w świetle dziennym bo mi mój aparat jak z lampą robię to kolorki przekłamuje
dejona jest offline  
Stary 2012-02-06, 18:40   #116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Macalam dzis nowa kolekcje Diora. Zenua do kwadratu. Zielone cienie sa podbite brokatem. Wyglada to jednak nieladnie. Kolory nieco rozmyte. No, rozczarowanie spore.

Roze tez bez szalu, choc lepsze niz te zielenie pod wzgledem jakosci.
Mowilam jakis czas temu, ze piatki diora nawalone brokatem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-02-06, 18:59   #117
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Mowilam jakis czas temu, ze piatki diora nawalone brokatem
Mam sporo diorkowych paletek i te zielone sa najslabsze jakosciowo jakie widzialam .

O ile na inne Diorki nie narzekam to te naprawde sa be.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-02-06 o 19:01
jamestown jest offline  
Stary 2012-02-06, 19:00   #118
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
weźcie mnie nie straszcie ja czekam na moją China Glaze Electropop... upłaczę się jak mi pozamarzają...

Dejona: piękny róż

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2012-02-06, 19:13   #119
jamestown
Avada kedavra.

Moj promyk slonca i radosc w ten smutny dzien, czyli madrosci zebrane Kasi Tusk na temat makijazu .

"Zdarzało mi się korzystać z dobrodziejstw podkładu pod cień, ale w obecnym czasie nie posiadam go w swojej kolekcji. Jedyne więc co mogę zrobić, aby przedłużyć trwałość mojej mizernej pracy, to dokładnie rozprowadzić fluid na całej twarzy (tylko nie za dużo!) a potem delikatnie przypudrować twarz moim Maciem (oczywiście nie omijając powiek)."

Dopiero po drugim przeczytaniu tekstu dotarlo do mnie, ze piszac podklad pod cien ma na mysli baze .

A tutaj w ramach oszczedzania na pedzlach tutorial jak nakladac meteorki zalaczona gabka .
Stary 2012-02-06, 19:43   #120
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Moj promyk slonca i radosc w ten smutny dzien, czyli madrosci zebrane Kasi Tusk na temat makijazu .

"Zdarzało mi się korzystać z dobrodziejstw podkładu pod cień, ale w obecnym czasie nie posiadam go w swojej kolekcji. Jedyne więc co mogę zrobić, aby przedłużyć trwałość mojej mizernej pracy, to dokładnie rozprowadzić fluid na całej twarzy (tylko nie za dużo!) a potem delikatnie przypudrować twarz moim Maciem (oczywiście nie omijając powiek)."

Dopiero po drugim przeczytaniu tekstu dotarlo do mnie, ze piszac podklad pod cien ma na mysli baze .

A tutaj w ramach oszczedzania na pedzlach tutorial jak nakladac meteorki zalaczona gabka .
Szaleje ta nasza premierówna no no no

Biedaczysko nie ma nawet bazy pod cienie ale przyznaje że kiedyś korzystała

Bazy nie ma ale na meteoryty ją stać a nakładanie puszkiem to jak w jakimś survivalu

http://tagomago.pl/produkt/1000064/G...-3g/?folder=13
Ma któraś ten kolorek?

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości