Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-06, 20:11   #121
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Z tego, co pamietam to ta szminka ma kolor zgaszonego owocu granatu.
To kolekcja z lata 2009 o ile sie nie myle .
Stary 2012-02-06, 20:20   #122
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Szaleje ta nasza premierówna no no no

Biedaczysko nie ma nawet bazy pod cienie ale przyznaje że kiedyś korzystała

Bazy nie ma ale na meteoryty ją stać a nakładanie puszkiem to jak w jakimś survivalu

http://tagomago.pl/produkt/1000064/G...-3g/?folder=13
Ma któraś ten kolorek?
napisała, że to meteorki jej mamy
Stary 2012-02-06, 20:24   #123
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zrodel bylo pare. Nie zapisuje sobie tego typu informacji.
Polece wiec google .

Naleczowianka to byl tylko przyklad .
Polecam unikac tych wysokozmineralizowanych jak Muszynianka.
Niskozmineralizowanych tez nie polecam. Im blizej do kranowki niz do mineralnej.
Zrodlana to kranowka rowniez .

Bierz taka, ktora na etykiecie jest opisana jako sredniozmineralizowana .

Co do atomizerow to mozesz kupic metalowy. Nada sie calkien niezle .
woda zrodlana nie jest kranowka skad taki pomysl?
kranowa mozna nazwac wody stolowe (swojego czasu C-C miala taka na B w ofercie)

a dlaczego wysokomineralizowane sie nie nadaja? mozna sobie nimi zrobic krzywde? i jakie bys polecila? (bo ja tylko Zywca pijam, to jedyna woda (zrodlana), ktora ma smak, wg mnie )
magda s. jest offline  
Stary 2012-02-06, 20:42   #124
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
woda zrodlana nie jest kranowka skad taki pomysl?
kranowa mozna nazwac wody stolowe (swojego czasu C-C miala taka na B w ofercie)

a dlaczego wysokomineralizowane sie nie nadaja? mozna sobie nimi zrobic krzywde? i jakie bys polecila? (bo ja tylko Zywca pijam, to jedyna woda (zrodlana), ktora ma smak, wg mnie )
Wody zrodlane nie sa krystalicznie czyste.
Pytasz skad taki pomysl. To nie pomysl, ale nauka. Bylo przeprowadzanych wiele badan na ten temat.
Najwieksza wada wody z kranu w zaleznosci od miejsca zamieszkiwania jest twardosc i obecnosc metali ciezkich. Stan wody zalezy tez od sposobu uzdatniania oczywiscie.

Nie zyjemy w sredniowieczu. Wody zrodlane sa zanieczyszczone. W kranie przynajmniej chlor Ci bakterie zabija. Pijac wode zrodlana bakterie i mozliwe, ze i metale ciezkie masz gratis.
Filtr zastosowany do kranowki pozbywa sie wiekszosc syfu. Zrodlanki sie nie uzdatnia. Koniec koncow przefiltrowana kranowa jest czystsza niz zrodlana.

Wysokozmineralizowana moze byc szkodliwa.
Woda wysokozmineralizowana jest podciagnieta pod kategorie wod leczniczych. Pija sie je z przepisu lekarza.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-02-06 o 21:00
jamestown jest offline  
Stary 2012-02-06, 20:50   #125
Dinulka
Zakorzenienie

tak, też zauważyłam, że o makijażu Kasia nie za dużo wie
Szczególnie po tym poście. Ale lubię zaglądać na blog od czasu do czasu, bo miły dla oka
Dinulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 20:55   #126
kraven
Zakorzenienie

A ja chcialam zapytac czy ktoras z Was uzywa nowego tuszu Bourjois? Bo dla mnie jest super ale rzesy zaczely mi po niej wypadac Czy ktoras ma podobnie?

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:15   #127
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Wody zrodlane nie sa krystalicznie czyste.
Pytasz skad taki pomysl. To nie pomysl, ale nauka. Bylo przeprowadzanych wiele badan na ten temat.
Najwieksza wada wody z kranu w zaleznosci od miejsca zamieszkiwania jest twardosc i obecnosc metali ciezkich. Stan wody zalezy tez od sposobu uzdatniania oczywiscie.

Nie zyjemy w sredniowieczu. Wody zrodlane sa zanieczyszczone. W kranie przynajmniej chlor Ci bakterie zabija. Pijac wode zrodlana bakterie i mozliwe, ze i metale ciezkie masz gratis.
Filtr zastosowany do kranowki pozbywa sie wiekszosc syfu. Zrodlanki sie nie uzdatnia. Koniec koncow przefiltrowana kranowa moze byc czystsza niz zrodlana.

Wysokozmineralizowana moze byc szkodliwa.
Woda wysokozmineralizowana jest podciagnieta pod kategorie wod leczniczych. Pija sie je z przepisu lekarza.
w dzisiejszych czasach to nic nie jest czyste (a juz krystalicznie, to w ogole), jest mniej lub bardziej zanieczyszczone, niestety.

a podzial wod to Minister Zdrowia wprowadzil kiedys...dlatego zdziwilo mnie to zrownanie zrodlanej z kranowka

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

dziewczyny, mozecie polecic jakas dobrze nawilzajaca maseczke?
magda s. jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:15   #128
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
w dzisiejszych czasach to nic nie jest czyste (a juz krystalicznie, to w ogole), jest mniej lub bardziej zanieczyszczone, niestety.

a podzial wod to Minister Zdrowia wprowadzil kiedys...dlatego zdziwilo mnie to zrownanie zrodlanej z kranowka
Syf prawny w naszym kraju to temat na osobna opowiesc. Lobbing i ogolna nieznajomosc tematu prawodawcy to kolejny tomik opowiesci.
Z takich ciekawszych rzecz: do 1990 roku bylo w Polsce tylko dwadziesciapare zrodel mineralnych. Prawodawca potem obnizyl kryteria dla wod i zrodel zrobilo sie nagle ponad 500.

Wszystko jest teraz zasyfione, to prawda. O ile wod mineralnych czy zrodlanych sie nie uzdatnia stricte (mozliwe jest ozonowanie) to kranowke juz tak. Filtrownie kranowki pozbawia ja syfu. W mineralnej czy zrodlanej syf zostanie, ale to przeciez "natura w butelce" .

Nie wiem czy wiesz, ale sa badania, ktore wykazuja w wodach mineralnych obecnosc pierwiastkow promieniotworczych.

Polecam poczytac o wodzie bo to naprawde ciekawy temat. Wiekszosc ludzi niewiele na ten temat wie i kupuje mineralne cuda gorsze jakosciowo od kranowki w duzych miastach.
Stary 2012-02-06, 21:18   #129
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
ost napisano o 21:03 ----------

dziewczyny, mozecie polecic jakas dobrze nawilzajaca maseczke?

Ja lubię maseczkę kompres łagodzący tołpy. Są w szaszetkach, można stosować też pod oczy. Mam ją właśnie na sobie
kevschaa jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:34   #130
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Damon dziekasek
Tak, faktycznie Lancomiaki maja krotki zywot uzywania jesli chodzi o efekty poczatkowe. No, ale Doll mialam miniaturke i ten ten miniaturke, to nie ma czego zalowac Wlasnie ostatnio myslalam o tym, ze opalcalo by sie lepiej kupowac i uzywac miniaturek nizli pelnowymiarowki. Chcialam nabyc diora nowego, ale nie ma na allegro jeszcze mini wersji.

Dziekuje
ASinguliera YSL mialas Olu ?

Monik, no bo moze na zdjeciu nie wyglada to jak podupadle firany, ale serio, zmarnialy mi ostatnio, byly dluuuzsze Ale coz, starosc nie rados
Eve miałam singuliera szalu nie bylo od początku ale wiesz co rzesy to oponia a Twoje firany to

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
ależ piękne rzesiska .Szczerze zazdraszczam a hypnose też kocham ale go narazie zdradzę z diorem którego własniezakupiłam wszystko przez kuszenia moniq_c

Ja też ale podkładu nie dostałam bo rzekomo się skończyły ale ja zakupy robiłam w krakowskiej dostałam za to pokaźnych rozmiarów próbkę nowego kremu EL -Revitalizing Supreme
Skusiłam się jeszcze na rozświetlający róż z nowej kolekcji Sisley-a i jestem w nim zakochana
Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja lubię maseczkę kompres łagodzący tołpy. Są w szaszetkach, można stosować też pod oczy. Mam ją właśnie na sobie
hola ola jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:36   #131
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Syf prawny w naszym kraju to temat na osobna opowiesc. Lobbing i ogolna nieznajomosc tematu prawodawcy to kolejny tomik opowiesci.
Z takich ciekawszych rzecz: do 1990 roku bylo w Polsce tylko dwadziesciapare zrodel mineralnych. Prawodawca potem obnizyl kryteria dla wod i zrodel zrobilo sie nagle ponad 500.

Wszystko jest teraz zasyfione, to prawda. O ile wod mineralnych czy zrodlanych sie nie uzdatnia stricte (mozliwe jest ozonowanie) to kranowke juz tak. Filtrownie kranowki pozbawia ja syfu. W mineralnej czy zrodlanej syf zostanie, ale to przeciez "natura w butelce" .

Nie wiem czy wiesz, ale sa badania, ktore wykazuja w wodach mineralnych obecnosc pierwiastkow promieniotworczych.

Polecam poczytac o wodzie bo to naprawde ciekawy temat. Wiekszosc ludzi niewiele na ten temat wie i kupuje mineralne cuda gorsze jakosciowo od kranowki w duzych miastach.
o matko i corko

Cytat:
czy to TA?

wlasnie zauwazylam, ze w drogeriach wiekszosc maseczek powedrowala w saszetki, a ja nie znosze tej formy pakowania
magda s. jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:41   #132
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
o matko i corko

czy to TA?

wlasnie zauwazylam, ze w drogeriach wiekszosc maseczek powedrowala w saszetki, a ja nie znosze tej formy pakowania
Tak to ta Ja zużywam ją na 4 użycia. Dobrze że jest chociaż na pół przedzielona... Drugą nawilżającą tołpy też polecam wypróbować jest to peeling hydroenzymatyczny który jest maseczką nawilżającą (wiem to skomplikowane ) Kiedyś widywałam je w rossmanie, teraz tylko w superpharm
kevschaa jest offline  
Stary 2012-02-06, 21:50   #133
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Tak to ta Ja zużywam ją na 4 użycia. Dobrze że jest chociaż na pół przedzielona... Drugą nawilżającą tołpy też polecam wypróbować jest to peeling hydroenzymatyczny który jest maseczką nawilżającą (wiem to skomplikowane ) Kiedyś widywałam je w rossmanie, teraz tylko w superpharm
dzieki, poczytam o niej, a przy najblizszej wizycie w SP pewnie kupie na probe
magda s. jest offline  
Stary 2012-02-06, 22:01   #134
Dinulka
Zakorzenienie

James, a Ty pijasz mineralkę czy kranówkę?
Dinulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 22:03   #135
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
James, a Ty pijasz mineralkę czy kranówkę?
Ja nie pijam w ogole wody .
Stary 2012-02-06, 23:32   #136
MissScareAll
Zakorzenienie

Dziewczyny, jeśli lubicie oryginalne kolorki w stylu MACa to polecam przetestować kolorówkę Topshop
Dzisiaj z okazji urodzin sprawiłam sobie trochę ich rzeczy i jestem zachwycona Nieziemskie kolory, pigmentacja i konsystencje na medal i, co mnie najbardziej zaskoczyło - super trwałość! M.in. kremowy róż- pomadka Neon Rose, Lip Stick Bolero, szminka Pillow Talk, jasnozłoty rozświetlacz, lakiery, flamaster do ust, który przetrwał calutki dzień, co mi się nie zdarza... Kosmetyki produkowane są we Włoszech ale bardzo przypominają mi te MACowe i o dziwo mokre chusteczki na standzie były z MACa, więc może mają coś wspólnego ze sobą
W każdym razie warto spróbować i przepraszam za mały offtop ale nie mogłam powstrzymać swojego zachwytu
Stary 2012-02-06, 23:37   #137
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz.4

Ja zrezygnowałam z myśli o nowym Diorze i kupiłam tusz High Impact
Lenka87 jest offline  
Stary 2012-02-07, 00:55   #138
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

BB krem EL c.d.
Dobrze trzyma mat - dla mnie wręcz za dobrze. Moja cera po kilku godzinach wygląda w nim matowo, ale i ziemiście Wyglądam na bardzo zmęczoną.
Nie wchodzi w załamania zmarszczek.
Bardzo dobrze stapia się ze skórą.
Nie spływa, nie ściera się.
Jak przedtem pisałam, wg mnie krycie średnie, jak przy lekkim podkładzie, ale większe i stabilniejsze od kremu tonującego.
BB aplikowałam pędzlem do podkładu, więc rozprowadzał się dobrze. Przedtem nałożyłam serum odżywcze L'Occitane. Mam wrażenie, że sam BB krem EL byłby dla mnie za mało treściwy. Wieczorem miałam lekko przesuszoną skórę, jak po aplikacji podkładu matującego.

Myślę, że może być dobry dla cer tłustych i mieszanych lub tych, które lubią matujące podkłady.

Ja na razie wstrzymuję się z zakupem. Przeraził mnie efekt ziemistości i zmęczonej cery po 6 h.
Na pewno wypróbuję go jeszcze latem, bo takie rozwiązanie 3 w 1 to dobry pomysł. Poza tym testowanie go w taką mroźną pogodę nie jest w porządku
Teraz powracam do chanelkowego kompaktu Teint Innocence, bo on najlepszy dla mnie na mrozy -15
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-02-07, 01:50   #139
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Kiedy jest szansa na -30% do Sephory? Na cały asortyment... :marzy:
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2012-02-07, 02:29   #140
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
zgadzam się! wczoraj siedziałam z tą tołpą na twarzy, niechcący przekroczyłam czas trzymania, a krzywdy nie zrobiła - mam wrażliwą naczynkową cerę. po zmyciu - skóra miękka, oczyszczona i co najważniejsze dla mnie - brak uczucia ściągnięcia

endorfina123 jest offline  
Stary 2012-02-07, 07:51   #141
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Kiedy jest szansa na -30% do Sephory? Na cały asortyment... :marzy:
w grudniu

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-02-07, 10:10   #142
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
BB krem EL c.d.
Dobrze trzyma mat - dla mnie wręcz za dobrze. Moja cera po kilku godzinach wygląda w nim matowo, ale i ziemiście Wyglądam na bardzo zmęczoną.
Nie wchodzi w załamania zmarszczek.
Bardzo dobrze stapia się ze skórą.
Nie spływa, nie ściera się.
Jak przedtem pisałam, wg mnie krycie średnie, jak przy lekkim podkładzie, ale większe i stabilniejsze od kremu tonującego.
BB aplikowałam pędzlem do podkładu, więc rozprowadzał się dobrze. Przedtem nałożyłam serum odżywcze L'Occitane. Mam wrażenie, że sam BB krem EL byłby dla mnie za mało treściwy. Wieczorem miałam lekko przesuszoną skórę, jak po aplikacji podkładu matującego.

Myślę, że może być dobry dla cer tłustych i mieszanych lub tych, które lubią matujące podkłady.

Ja na razie wstrzymuję się z zakupem. Przeraził mnie efekt ziemistości i zmęczonej cery po 6 h.
Na pewno wypróbuję go jeszcze latem, bo takie rozwiązanie 3 w 1 to dobry pomysł. Poza tym testowanie go w taką mroźną pogodę nie jest w porządku
Teraz powracam do chanelkowego kompaktu Teint Innocence, bo on najlepszy dla mnie na mrozy -15
To ja chyba w ogóle nie będę testować, bo na mnie też b. szybko wybijają te ziemiste tony w podkładach

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-02-07, 10:13   #143
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie najlepszą maseczką jest kojąco-nawilżająca Avene (w tubce), cudnie odżywia, zmiękcza skórę, nie ma mowy o suchych skórkach a przy tym nie zapycha, spokojnie można zostawić ją na skórze np. na noc
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2012-02-07, 11:36   #144
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mowilam jakis czas temu, ze piatki diora nawalone brokatem
Albo nawalone brokatem albo nawalone perłą po prostu festyn aż zapragnęłam matów...
milili jest offline  
Stary 2012-02-07, 13:25   #145
jassjass
Raczkowanie

Douglas uruchumił box-of-beauty
http://www.douglas.pl/douglas/Aktual...wl.001840.0026
40zł + 13,50zł przesyłka, łącznie 53,50zł
mnie osobiście nie kusi ale fajnie, że się pojawiło i do tego jeszcze ostrzegli co w środku...
Stary 2012-02-07, 13:29   #146
Nicole`_
Zakorzenienie

Mnie nie nęci... zobaczymy co dalej będą dodawać.
Nicole`_ jest offline  
Stary 2012-02-07, 13:42   #147
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez jassjass Pokaż wiadomość
Douglas uruchumił box-of-beauty
http://www.douglas.pl/douglas/Aktual...wl.001840.0026
40zł + 13,50zł przesyłka, łącznie 53,50zł
mnie osobiście nie kusi ale fajnie, że się pojawiło i do tego jeszcze ostrzegli co w środku...
o, dali nam to co w Niemczech w grudniu http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...zien-2011.html
ilios jest offline  
Stary 2012-02-07, 14:00   #148
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o, dali nam to co w Niemczech w grudniu http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...zien-2011.html
Pewnie im zostało 300 pudełek i teraz próbują sprzedać Ciekawe czy to jednorazowa akcja czy na stałe wprowadzą boxy.

A teraz uwaga uwaga na hqhair.com pojawiła się paletka Naked 2
36 funciaków.
soulie jest offline  
Stary 2012-02-07, 14:40   #149
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli lubicie oryginalne kolorki w stylu MACa to polecam przetestować kolorówkę Topshop
Dzisiaj z okazji urodzin sprawiłam sobie trochę ich rzeczy i jestem zachwycona Nieziemskie kolory, pigmentacja i konsystencje na medal i, co mnie najbardziej zaskoczyło - super trwałość! M.in. kremowy róż- pomadka Neon Rose, Lip Stick Bolero, szminka Pillow Talk, jasnozłoty rozświetlacz, lakiery, flamaster do ust, który przetrwał calutki dzień, co mi się nie zdarza... Kosmetyki produkowane są we Włoszech ale bardzo przypominają mi te MACowe i o dziwo mokre chusteczki na standzie były z MACa, więc może mają coś wspólnego ze sobą
W każdym razie warto spróbować i przepraszam za mały offtop ale nie mogłam powstrzymać swojego zachwytu
Potwierdzam, też polecam, lubię zwłaszcza ich kredki do ust, które mają neonowe kolorki i matowe wykończenie A ceny przyjazne dla portfela
Stary 2012-02-07, 15:40   #150
jennifer777
Wtajemniczenie

Jestem

Koleżanka ostatnio kupiła sobie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49890,instant-bucolique-le-prisme-visage-bucolique-puder-prasowany.html&next=1 użyłam i stwierdzam, że jestem zachwycona, makijaż trzymał mi się do wieczora, jednak zastanawiam się, czy lepsze będzie to, czy meteoryty...

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości