Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-05, 23:50   #1591
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mam u siebie dziwne swiatlo i malenkie zadrapanie czy sucha skorka i zamienia mi sie to w pieprzyk.
Moglabys rozwinac bo chyba nie zrozumialam .
Stary 2012-03-06, 00:00   #1592
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Moglabys rozwinac bo chyba nie zrozumialam .
Robia mi sie przebarwienia w postaci pieprzykow na policzkach, bo taka moja reakcja na promienie swietlne - uv. Mam sucha wrazliwa skore, zadnych pryszczy czy wiekszych zaskornikow (czasem jakas pojedyncza potwora okolomiesiaczkowa), zadnych zmarszczek (male mimiczne), wystarczylby mi tylko porzadny nawilzacz. Aletylko pojawi sie mi male zadrapanie, depilacja woskowa wasika czy chocby slad po 'zimnie' nad warga i zmienia mi to kolor. Dbam o to, ale nie lubie bawic sie w preparaty punktowe, ja juz po calosci wole z jakims smarowidlem

Przeskok myslowy.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-03-06 o 00:01
guacamole jest offline  
Stary 2012-03-06, 00:24   #1593
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Robia mi sie przebarwienia w postaci pieprzykow na policzkach, bo taka moja reakcja na promienie swietlne - uv. Mam sucha wrazliwa skore, zadnych pryszczy czy wiekszych zaskornikow (czasem jakas pojedyncza potwora okolomiesiaczkowa), zadnych zmarszczek (male mimiczne), wystarczylby mi tylko porzadny nawilzacz. Aletylko pojawi sie mi male zadrapanie, depilacja woskowa wasika czy chocby slad po 'zimnie' nad warga i zmienia mi to kolor. Dbam o to, ale nie lubie bawic sie w preparaty punktowe, ja juz po calosci wole z jakims smarowidlem

Przeskok myslowy.
No wlasnie sie zastanawialam jak Ci sie robi pieprzyk. Juz wiem, ze przebarwienie mialas na mysli .

Probowalas Neostrate? Podobno na swieze zmiany pigmentacyjne jest dobra. Ja sama probowalam, ale na moje mocne (i w wiekszosci stare) przebarwienia nie pomogla.
Stary 2012-03-06, 00:30   #1594
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
No wlasnie sie zastanawialam jak Ci sie robi pieprzyk. Juz wiem, ze przebarwienie mialas na mysli .

Probowalas Neostrate? Podobno na swieze zmiany pigmentacyjne jest dobra. Ja sama probowalam, ale na moje mocne (i w wiekszosci stare) przebarwienia nie pomogla.
Moje przebarwienia sa w postaci ciemnych pieprzykow na policzkach i szarawych smug nad warga i na skroniach. Ogolnie, o ile te pierwsze zyja wlasnym zyciem . te drugie daja sie wywabic. Nie mam cierpliwosci do miejscowego smarowania - Neostrata jest ok, rozmydla troche kolorek, ten przebarwiony wasik mi zdjela. problem u mnie to pozoztalosc po opryszczce, ktorej dostalam na policzku. Kilka lat sie mi to tylko czerwienilo, a teraz zaczelo szarzec. To tez smaruje Neostrata - widze, ze mi sie to zluszcza. Jednak nie jestem taka 'regularna' i nie grozi mi najwrazniej 'osiagniecie maksymalnego efektu'.
Serum czy skoncentrowany lotion 'wywabiajaco-prewencyjny' to juz lepszy pomysl, w przypadku takich nieregularnych 'pacjentek'
guacamole jest offline  
Stary 2012-03-06, 00:31   #1595
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Guacamole, a jaki dokładnie produkt Neostraty używasz?
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-03-06, 00:38   #1596
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Guacamole, a jaki dokładnie produkt Neostraty używasz?
O taki

http://www.outlineskincare.co.uk/med...hteninggel.jpg

A kupowalam chyba tu, jak sie nie myle: http://www.dermacaredirect.co.uk/
Rok temu mieli inna polityke cenowa dot. wysylki. Kosztowalo tylko jakies 3 funty. teraz jest 6.90 ale mozna duzo pakowac

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-03-06 o 00:43
guacamole jest offline  
Stary 2012-03-06, 00:45   #1597
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
O taki

http://www.outlineskincare.co.uk/med...hteninggel.jpg

A kupowalam chyba tu, jak sie nie myle: http://www.dermacaredirect.co.uk/
Rok temu mieli inna polityke cenowa dot. wysylki. Kosztowalo tylko jakies 3 funty. teraz jest 6.90 ale mozna duzo pakowac
dziękuję
Jutro sobie poczytam więcej o tym specyfiku. Chce sobie sprawić cos na przebarwienia. Tylko nie chce mi się samej robić żadnych mieszanek, wolę coś gotowego
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-03-06, 00:45   #1598
jamestown
Avada kedavra.

Tak mi sie przypomnialo a propo's przebarwien, ze podobno Acne Derm dziala na nie swietnie. Jest tani i ponoc bardzo skuteczny. Jeszcze nie mialam okazji wyprobowac.
Stary 2012-03-06, 00:53   #1599
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak mi sie przypomnialo a propo's przebarwien, ze podobno Acne Derm dziala na nie swietnie. Jest tani i ponoc bardzo skuteczny. Jeszcze nie mialam okazji wyprobowac.
dzięki zaraz sobie poszukam
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-03-06, 07:24   #1600
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
A ja przegladam dalej recenzje i znalazlam jedna, ktora doslownie doprowadzila mnie do smiechu. Mialam naprawde ciezki dzien, wiec taka zmiana humoru jest mila.
Niemniej jak sie juz troche uspokoilam i czytam te idotyzmy jeszcze raz to naprawde az slow brak (recenzja Gamila Secret, Cleansing Bar Lively Lemongrass ).
Ja sie zastanawiam czemu nikt tego nie usuwa.

Co do skory to ja ostatnio testuje firme Bandi i jestem mile zaskoczona.
Kiedys mialam faze fascynacji Guerlain, ale nawet serum nawilzajace bylo dla mnie za slabe. Konsystencja lekka jak chmurka, ale dzialanie slabiutkie niestety.

btw: Estee chyba najtaniej z ich stron kupowac .
ooo i jak Bandi, daje rade?
aaaa i powalila mnie odkrywcza pani konsuntantka mowiaca, ze dior ma mala szczoteczke, cale szczescie, ze Ci powiedziala, bo sama bys na to w zyciu nie wpadla

laski te pedzelki fajne sa? ja ich nie znam
myslicie, ze ten zestaw fajny bedzie? ostatnio moja mama narzekala na brak pedzelkow, to bym jej sprawila

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2012-03-06 o 07:34
ilios jest offline  
Stary 2012-03-06, 07:28   #1601
xnika
Rozeznanie

Dziewczyny, jednak nie zdecydowałam się na tego nowego Dior'a New Look, akurat przy mnie konsultantka się nim malowała :/ i jak dla mnie słaby efekt, zresztą ona później tez poprawia innym tuszem, bo za słaby efekt.

Kupiłam jednak zwykłego Diorshow i go uwielbiam.
xnika jest offline  
Stary 2012-03-06, 07:58   #1602
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Corii, jeśli jesteś chętna to trzeci pędzelek będzie dla ciebie.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-03-06, 08:56   #1603
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

ja tez kupuje, a co mi tam.
irsin jest offline  
Stary 2012-03-06, 09:01   #1604
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja tez kupuje, a co mi tam.
Też bym kupiła, ale nie mam przy sobie karty kredytowej wrr

Soso jest offline  
Stary 2012-03-06, 09:34   #1605
Olafia72
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jakby komuś nadbyły pędzelki to jestem chętna
Olafia72 jest offline  
Stary 2012-03-06, 09:41   #1606
uroczysko
Zadomowienie

Testuję właśnie Green Tea & Rose Hydrating Face Serum z JMO i póki co, sprawdza się znakomicie. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania no i przyjemnie pachnie (zapachem przypomina mi peeling enzymatyczny z Sampara Skórki nie są już tak widoczne, no ale zobaczymy wieczorem, jak długo to nawilżenie potrwa...
uroczysko jest offline  
Stary 2012-03-06, 09:48   #1607
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jednak nie zdecydowałam się na tego nowego Dior'a New Look, akurat przy mnie konsultantka się nim malowała :/ i jak dla mnie słaby efekt, zresztą ona później tez poprawia innym tuszem, bo za słaby efekt.

Kupiłam jednak zwykłego Diorshow i go uwielbiam.
Ja go kupiłam i efekt mi się podoba Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ale mam wrażenie, że - co jest typowe dla tuszy Diora - robi "owadzie łapki" czy jak to tam się nazywa Fajna szczoteczka. Ja jednak lubię nakładać kilka warstw tuszu, przeczesywać rzęsy po kilka razy (jakoś tak się przyzwyczaiłam, mam wrażenie, że jak nałożę jedną to to za mało ), no i niestety to prowadzi tylko do tego, że tusz skleja mi rzęsy Potem próbuję ratować się igłą i je rozczesywać, i robią mi się gdzieniegdzie grudki. Ale tak właśnie myślę, że to wina mojego sposobu nakładania tuszu Nie umiem się przyzwyczaić do tuszy, gdzie wystarczy jedna warstwa

Aha, no i niestety tusz robi mi delikatną pandę pod oczami. Może to była akurat wina pogody, duża wilgoć była w powietrzu (bo jak do tej pory Diorki nie robiły mi pandy).
Stary 2012-03-06, 09:57   #1608
damon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Jakby komuś nadbyły pędzelki to jestem chętna
Jak Corii zrezygnuje, to będzie dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja go kupiłam i efekt mi się podoba Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ale mam wrażenie, że - co jest typowe dla tuszy Diora - robi "owadzie łapki" czy jak to tam się nazywa Fajna szczoteczka. Ja jednak lubię nakładać kilka warstw tuszu, przeczesywać rzęsy po kilka razy (jakoś tak się przyzwyczaiłam, mam wrażenie, że jak nałożę jedną to to za mało ), no i niestety to prowadzi tylko do tego, że tusz skleja mi rzęsy Potem próbuję ratować się igłą i je rozczesywać, i robią mi się gdzieniegdzie grudki. Ale tak właśnie myślę, że to wina mojego sposobu nakładania tuszu Nie umiem się przyzwyczaić do tuszy, gdzie wystarczy jedna warstwa

Aha, no i niestety tusz robi mi delikatną pandę pod oczami. Może to była akurat wina pogody, duża wilgoć była w powietrzu (bo jak do tej pory Diorki nie robiły mi pandy).
A ja dzięki Diorkowi kładę teraz jedną warstwę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Do tej pory tusz miał mi rzęsy pogrubiać i myślałam, że to najlepsza opcja dla mojego oka, więc waliłam nawet trzy warstwy. Ale teraz widzę, że jedna warstwa newlooka wydłuża mi fajnie rzęski, rozdziela je i wygląda to tak niby naturalnie, ale jednocześnie bardzo ładnie. Jak go wykończę, to pewno ponownie nie kupię. Ale tylko dlatego, że uwielbiam testować nowe tusze. Do tej pory w życiu kupiłam tylko Fatale więcej niż raz Z efektu jestem zadowolona, szkoda że się nie zmywa tak jak chanelek, ale podobnie miałam z Lancomiakami, więc nie jest jakoś specjalnie źle.

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-03-06, 10:33   #1609
Pauline13
Wtajemniczenie

A ja dzisiaj wybieram sie na konsultacje Dior Obzerkam ten tusz Ciekawe czy konsultantka będzie miala jakies probki.
Stary 2012-03-06, 10:55   #1610
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

A ja dzięki Diorkowi kładę teraz jedną warstwę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Do tej pory tusz miał mi rzęsy pogrubiać i myślałam, że to najlepsza opcja dla mojego oka, więc waliłam nawet trzy warstwy. Ale teraz widzę, że jedna warstwa newlooka wydłuża mi fajnie rzęski, rozdziela je i wygląda to tak niby naturalnie, ale jednocześnie bardzo ładnie.
to ja podpiszuje po tym co napisała Damon

mnie ten tusz i efekty jakie daje bardzo odpowiadaja i ta czerń jednak zmywanie go mnie lekko drazni ostatni patent to najpierw YR dwufaziwy a potem micel spphora i wreszcie mam czyste rzęsy, nie wykluczma ze jesli trafi mi sie okazja kupię go ponownie choc raczje bedzie to jakaś nowinka
hola ola jest offline  
Stary 2012-03-06, 10:58   #1611
Sala
Rozeznanie

Zamawiałam z iHerb pędzel ecotools do bronzera pod koniec stycznia, tą zwykłą przesyłką, i przyszedł po jakichś 3 tygodniach. Dobrze zapakowany, przesyłką rejestrowaną, przy czym paczki są jakoś nadawane zbiorczo i dalej rozsyłane przez jakąś firmę z Polski. UC tego w każdym razie nie tykał. Wysyłka nastąpiła w kilka godzin od zamówienia.

Ceny super, bo właściwie wychodzi połowa tego, co w Polsce... W środku dwie próbki: herbata i jakiś eko napój rozpuszczalny

Jakby ktoś jeszcze chciał zniżkę, to na kod QIG768 jest minus 5 dolarów przy pierwszym zamówieniu. Jak ktoś już zamawiał, to chyba wystarczy na innego maila zamówić, ewentualnie na męża/ TŻ/ mamę itd
Sala jest offline  
Stary 2012-03-06, 11:31   #1612
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tak Damonku, jestem dalej chętna
Jak będziesz miała wyciągi z karty, to daj znac ile mam Ci przelać i inne takie dane

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 130 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-03-06, 12:06   #1613
felicity
Raczkowanie

GG do felicity

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zamawiałam z iHerb pędzel ecotools do bronzera pod koniec stycznia, tą zwykłą przesyłką, i przyszedł po jakichś 3 tygodniach. Dobrze zapakowany, przesyłką rejestrowaną, przy czym paczki są jakoś nadawane zbiorczo i dalej rozsyłane przez jakąś firmę z Polski. UC tego w każdym razie nie tykał. Wysyłka nastąpiła w kilka godzin od zamówienia.

Ceny super, bo właściwie wychodzi połowa tego, co w Polsce... W środku dwie próbki: herbata i jakiś eko napój rozpuszczalny

Jakby ktoś jeszcze chciał zniżkę, to na kod QIG768 jest minus 5 dolarów przy pierwszym zamówieniu. Jak ktoś już zamawiał, to chyba wystarczy na innego maila zamówić, ewentualnie na męża/ TŻ/ mamę itd
Ale musi byc tez inna karta probowalam na inne nazwisko i adres (sasiadka ) ale znizke zabralo, jak wpisalam dane karty:/
felicity jest offline  
Stary 2012-03-06, 12:36   #1614
Sala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Ale musi byc tez inna karta probowalam na inne nazwisko i adres (sasiadka ) ale znizke zabralo, jak wpisalam dane karty:/
A to nieładnie Przy czym większość osób ma więcej niż jedną kartę (np. debetową i kredytową, ewentualnie swoją i małżonka ), więc powinno sobie poradzić...
Sala jest offline  
Stary 2012-03-06, 12:40   #1615
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo i jak Bandi, daje rade?
aaaa i powalila mnie odkrywcza pani konsuntantka mowiaca, ze dior ma mala szczoteczke, cale szczescie, ze Ci powiedziala, bo sama bys na to w zyciu nie wpadla
Bandi daje rade narazie. Wydaje mi sie, ze nieco moje zaskorniki lepiej sie maja dzieki Bandi. Do tego nie wysusza, nie piecze.
Nie jest zle.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też bym kupiła, ale nie mam przy sobie karty kredytowej wrr
Alez nie trzeba kredytowki. Ja wszedzie place zwykla karta bankomatowa z CVV.
Stary 2012-03-06, 13:37   #1616
elizziak
Zakorzenienie

Dziewczyny, dzięki za info o pędzlach na iherb - kliknęłam też, bo słyszałam o nich dużo dobrego.
Stary 2012-03-06, 14:08   #1617
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
W sieci zdarzają się kody unwersalne, że tak powiem, dla wszystkich, wpisz w Google np. 'iHerb promo code'- ja w ten sposób właśnie obniżyłam wartość swojego zamówienia.

Moje pędzelki z iHerb też szły 3 tyg. (w tym przez Święta), UC dziabnął tylko swoją pieczątkę

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:11   #1618
damon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak Damonku, jestem dalej chętna
Jak będziesz miała wyciągi z karty, to daj znac ile mam Ci przelać i inne takie dane
Ok, to zaklepane. Wyciąg pewno będzie jutro, bo mBankpowolny jest w przetwarzaniu danych Już się nie mogę doczekać Nawet mi się śniło, że już go mam. Ale w śnie skubaniec szorstki był jak diabli.

Takie koszmary mam po dostawie z HQhair. Paletka przyszła, a jakże. Ale uszkodzona. Napisałam, odpisali, że im przykro i żebym zdjęcia podesłała, co też zrobiłam. I cisza Dziś znów napisałam, że halo,co jest grane? Jak na razie brak odzewu. Mam na nich mega focha
Ale na pocieszenie właśnie briefka przyniósł mi paczuszkę z cudnym strojem Frei I pasuje, ha!

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:16   #1619
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Ale na pocieszenie właśnie briefka przyniósł mi paczuszkę z cudnym strojem Frei I pasuje, ha!
Ym, kto, z czym?
uroczysko jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:23   #1620
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Ok, to zaklepane. Wyciąg pewno będzie jutro, bo mBankpowolny jest w przetwarzaniu danych Już się nie mogę doczekać Nawet mi się śniło, że już go mam. Ale w śnie skubaniec szorstki był jak diabli.
A nie widzisz u siebie kwoty w blokadzie? U mnie od razu po zakupie mialam zablokowane pieniadze .

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości