Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:13   #1741
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś dwa takie wieczory kosztowały 2 kilo Takie niewinne obżeranie się czipsami...
no jak są w sklepie zamknięte w opakowaniu to mogę przejść obojętnie ale jak stoją na widoku to jestem zgubiona
tak samo nie mogę jedździć na wczasy all inclusive bo nie można mnie wyciągnąć z jadalni
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:34   #1742
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no jak są w sklepie zamknięte w opakowaniu to mogę przejść obojętnie ale jak stoją na widoku to jestem zgubiona
tak samo nie mogę jedździć na wczasy all inclusive bo nie można mnie wyciągnąć z jadalni

Ja bardzo żałuję, że w zeszłym roku nie wygrały Krewetki po Tajsku Lay's, były fantastyczne Teraz na samo wspomnienie ślinka mi cieknie!
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:57   #1743
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dostałam maila od Marionnaud
"Pomadki i błyszczyki w promocyjnej cenie:
-20% na jedną sztukę
-30% na dwie sztuki"
Promocja trwa w dniach 7-11 marca
No no całkiem nieźle ale ja juz i tam mam full mazideł do ust. No chyba że jakąś dior addict upoluję bo one są mega fajne.

Co do trumienek to kupiłam sobie rouge g b20 Berry i wszystko pięknie ładnie w perfumerii a na ustach juz u nie nie bardzo się czuję

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32778622]Tak (0 RH+).



Tylko, ze dla mnie za duzo sera tam jest (nie lubie bialego), wiec nie jadam sernika.
Jedynie z bialym serem to jadam pierogi ruskie mojej mamy i babci. Dodaja sporo cebuli i ziemniakow, wiec ten ser ani nie smierdzi ani mi nie obrzydza calosci jedzenia.

Dodam, ze jako dziecko bylam prawdziwym skarbem do zywienia . Moja mama potrafi idealnie wiec robi niesmierdzace jedzenie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Tak patrze na te Wasze przepisy i oprocz sera sa jeszcze inne dyskwalifikujace skladniki. W przepisy Zochawks budyn a w przepisie Soso wisnie - na zdjeciu pomarszczone jakies a ja nie jadam pomarszczonych, odgniecionych badz obitych owocow nawet na przestrzeni 1 cm kwadratowego.

Co do wisni to nawet drzemu nie lubie. Wisnie w dzemie maja ta skorke (ja mowie na nia "odwlok") i ona jest dziwna jakas.[/QUOTE]

No nie dziwię Ci się bo ja ciepłego twarogu w życiu nie tknę. Jak jest wyciągnięty z lodówki to nie śmierdzi. Nawet taki suchy potrafię zjeść łyżeczką (efekt diety białkowej) Tak ciepły twaróg to wali jak z obory (pamiętam jak w szkole był ciepły makaron z twarogiem bleee)

Co do budyniu to on ma tylko zagęścić masę wiec jest niewyczuwalny.
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Też tak mam





I co dalej, jak go robisz
Twaróg zmielony (kupuje tylko w kostkach bron boze w wiaderku) dodaję 10 zółtek i kręcę pałką. Dodać 2łyzki ziemniaczanej i budyń proszek i aromaty. Ubić na sztywno kremówkę. Ubić na sztywno białka na koniec dodając 2szk cukru zeby się rozpuścił. Do twarogu dodać śmietanę i delikatnie wymieszać i do tego dodać białka również wymieszać (masy jest bardzo dużo) Na dużej blaszce wyłożonej papierem ułożyć herbatniki i wylać na to masę. Piec na termoobiegu w 180stopniach przez godzinę. Polukrować i schłodzić.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

W D promocja. Przy zakupie za min 199zł kosmetyków Estee Lauder paletka do makijażu (chyba ust) w prezencie.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:21   #1744
Pauline13
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 2 361
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny czy to prawda że daja teraz w Doug. probki Chanel Sublime maskary?
__________________
Wymiana Listopad
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789273
Pauline13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:21   #1745
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Twaróg zmielony (kupuje tylko w kostkach bron boze w wiaderku) dodaję 10 zółtek i kręcę pałką. Dodać 2łyzki ziemniaczanej i budyń proszek i aromaty. Ubić na sztywno kremówkę. Ubić na sztywno białka na koniec dodając 2szk cukru zeby się rozpuścił. Do twarogu dodać śmietanę i delikatnie wymieszać i do tego dodać białka również wymieszać (masy jest bardzo dużo) Na dużej blaszce wyłożonej papierem ułożyć herbatniki i wylać na to masę. Piec na termoobiegu w 180stopniach przez godzinę. Polukrować i schłodzić.
Dziękuję bardzo , w weekend robię
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:38   #1746
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Pauline13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda że daja teraz w Doug. probki Chanel Sublime maskary?
Ja dzis robilam zakupy i pytalam wlasnie pania o nie to mocno zdziwiona powiedzialam ze "sto lat nie mialysmy miniaturek tuszow" ..
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:06   #1747
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Zapomniałam dodać że dziś zmacałam 2 nowe róże od Chanel/ Jeden różowy drugi brzoskwiniowy. Szału nie zrobiły ale cenowo bardziej przystępne niż horizon coś ok 170zł. Do tego 3 niebieskie lakiery i całkiem fajny podkład w kremie taki lekki minimalnie kryjący.

Co do cieni EL tych cyber metalic to one były tylko limitowanką i już je wycofują ze sprzedaży. A chciałam fioletowy sobie kupczyć bo pink do mnie leci.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-03-07 o 21:27 Powód: literówka
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:31   #1748
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hej, hej, jakie róże/ lakiery/ podkład? To w PL? Możesz podać nazwy czy wrzucić linkę? Z góry dzięki.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:43   #1749
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Może chodzi o Vitalumiere Aqua w kompakcie?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:45   #1750
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Hej, hej, jakie róże/ lakiery/ podkład? To w PL? Możesz podać nazwy czy wrzucić linkę? Z góry dzięki.
Ja rozy i podkladu nie kojarze zadnych nowych. Na stronie tez nic nie ma .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:53   #1751
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32788549]Ja rozy i podkladu nie kojarze zadnych nowych. Na stronie tez nic nie ma .[/QUOTE]

Też zajrzałam
Na amerykańskiej wersji strony zniknął Pink Explosion ze sklepu I Horizona też nie ma
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:59   #1752
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32788549]Ja rozy i podkladu nie kojarze zadnych nowych. Na stronie tez nic nie ma .[/QUOTE]
No własnie, właśnie - też staram się być na bieżąco z chanelką, a tu co? Jakiesi nowości wprowadziliby, u nas, tak po cichu, a my nic nie wiemy? Niemożliwe! Na letnią za wcześnie, różanej nie ma w PL - pytanie, co widziala koleżanka w takim razie? Napięcie rośnie....
Żartuję trochę, ale naprawdę jestem ciekawa - podkład w kompakcie to wiem, że będzie, ale że już?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:03   #1753
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A widziałyście jesienno-zimowy róż?
http://cafemakeup.com/2012/03/07/cha...akeup-preview/
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:09   #1754
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A fuuuu! Taki buras na polikach mamy nosić? Niedoczekanie! Ale lakier - "brudnolila taupe" już niczego, niczego sobie...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:10   #1755
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jakis miesiac temu babeczka w D. mowila mi, ze byly na szkoleniu m.in. 3 niebieskie lakiery maja wejsc, ze sie malowaly i takie fajne. Ale tez nic wiecej sie nie dowiedzialam. Skojarzylo mi sie z ta limitowanka na Fashion's Night Out - moze to to?
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:14   #1756
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A widziałyście jesienno-zimowy róż?
http://cafemakeup.com/2012/03/07/cha...akeup-preview/

Taki odcień dla odważnych , ale podobają mi się kolory ciuchów, a szczególnie na tym zdjęciu z wisiorem
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:14   #1757
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Znaczy dżinsowe - ubiegłoroczna limitka, z takim opóźnieniem? Aaa to fajnie by było, one śliczne są (a jeden mam, to wiem, co piszę) - ale nieco rzadsze niż zimowa seria i ostatnie kolekcje, tak jakby w tej gorszej nieco formule z poprzednich lat.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:21   #1758
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Znaczy dżinsowe - ubiegłoroczna limitka, z takim opóźnieniem? Aaa to fajnie by było, one śliczne są (a jeden mam, to wiem, co piszę) - ale nieco rzadsze niż zimowa seria i ostatnie kolekcje, tak jakby w tej gorszej nieco formule z poprzednich lat.
Tak sobie dopowiedzialam, bo innych nie kojarze 3 niebieskich Okaze sie jak zwykle przy nastepnej wizycie w S albo D, czy w dobrym kierunku wyobraznia mnie poprowadzila
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:27   #1759
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No własnie, właśnie - też staram się być na bieżąco z chanelką, a tu co? Jakiesi nowości wprowadziliby, u nas, tak po cichu, a my nic nie wiemy? Niemożliwe! Na letnią za wcześnie, różanej nie ma w PL - pytanie, co widziala koleżanka w takim razie? Napięcie rośnie....
Żartuję trochę, ale naprawdę jestem ciekawa - podkład w kompakcie to wiem, że będzie, ale że już?
Ja się nie znam na Chanel ale sephorzanka powiedziała że ledwo dostali.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32788549]Ja rozy i podkladu nie kojarze zadnych nowych. Na stronie tez nic nie ma .[/QUOTE]
Róże 2 brzoskwinka i ciepły róż. Pomieszane dają efekt horizona.
Strasznie ubrokacone u górze.
Takie podłużne one są. Coś takiego http://26.media.tumblr.com/tumblr_lx...yjoto1_500.jpg
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Może chodzi o Vitalumiere Aqua w kompakcie?
Tak, w okrągłym pudełku o takim http://www3.images.coolspotters.com/...ct-profile.jpg

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Hej, hej, jakie róże/ lakiery/ podkład? To w PL? Możesz podać nazwy czy wrzucić linkę? Z góry dzięki.
W Polsce w Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Jakis miesiac temu babeczka w D. mowila mi, ze byly na szkoleniu m.in. 3 niebieskie lakiery maja wejsc, ze sie malowaly i takie fajne. Ale tez nic wiecej sie nie dowiedzialam. Skojarzylo mi sie z ta limitowanka na Fashion's Night Out - moze to to?
Tak 3 niebieskie lakiery takie http://www.makeup4all.com/wp-content...l-polishes.jpg
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 22:30   #1760
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No to wpadlam. Myslalam, ze nie bedzie ich w PL i kase zaoszczedze. Przepadlam:P A dopiero dzis przyszly male Essie i Opik...
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:31   #1761
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Róże 2 brzoskwinka i ciepły róż. Pomieszane dają efekt horizona.
Strasznie ubrokacone u górze.
Takie podłużne one są. Coś takiego http://26.media.tumblr.com/tumblr_lx...yjoto1_500.jpg
Tweedowe roze to nie nowosc, ale regularna kolekcja .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:34   #1762
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Czyli to żadne nowości? Ehhh wiosennego looka schowali i wystawili to co pokazałam.
http://www.temptalia.com/chanel-twee...hotos-swatches

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32789538]Tweedowe roze to nie nowosc, ale regularna kolekcja .[/QUOTE]

Babeczka powiedziała że to nowe są a ja jak powiedziałam na chanel sie nie znalm (dopiero od niedawna używam droższych kosmetyków)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:36   #1763
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mnie najbardziej podnieca ten podkład w kompakcie
I te z serii Le Blanc, których u nas niet

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-03-07 o 22:39
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:38   #1764
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dobra, to ja idę jutro sprawdzać, coś Ty zobaczyła, dzięki za info. Może wstawili świąteczne tweedowe z ubr.? Kompakt to fajnie, że jest, trzeba obadać, no i dżinsiaki warte oglądania na pewno.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:32   #1765
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
śliczne kupuj
żałuję, że mi takie nie pasują


ja też, mam drobną buzię - chyba zacznę szukać w działach dziecięcych
i kliknelam
jeszcze wczoraj dla pewnosci poszlam przymierzac i myslalam, ze sie wylecze, ale okazuje sie, ze RayBany - czy to wayfaryery czy aviatory to jedyne okulary, w ktorych nie wygladam jak kosmita wayfarery jedne mam - brazowe, to teraz czas na srebre aviatory [mialam tycie tycie wyrzuty sumienia, ale zostaly one rozwiane dzis rano, kiedy splynela dnio-kobieca kasa od Tatusia i z pracy i okazalo sie, ze okulary mi funduja mezczyzni ]
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ojj no, wiem przecie! tylko mi ślinka pociekła... na myśl o dwóch talerzach z mięskiem... jedyne mięsko jakie w tej chwili mogę to drób, no i ryby
Ja tak miałam na słodkie, odkąd biorę błonnik z chromem - przeszło mi totalnie co nie znaczy, że nie zjadłabym czegoś jakby mi ktoś pozwolił i pod nos podstawił...

serio??? aż dziwne...

haha ja tak niedługo będę miała z zakupami kosmetycznymi
ooo - ja mam czeste migreny, musze sprobowac zakupoterapii
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
skad ja to znam
jak tylko sobie postanowie, że zaczynam się odchudzać to od razu umieram z głodu i jem trzy razy więcej
jesli chodzi o czipsy to mam na tyle silną wolę, że ich nie kupuję, ale niech no trafię na imprezę gdzie są czipsy, to cały wieczór spędzam przy miseczce z nimi
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no jak są w sklepie zamknięte w opakowaniu to mogę przejść obojętnie ale jak stoją na widoku to jestem zgubiona
tak samo nie mogę jedździć na wczasy all inclusive bo nie można mnie wyciągnąć z jadalni
do mnie niestety wolaja nawet w sklepie, ale mam na tyle rozsadku jeszcze, ze jak mam chipsoglod, to kupuje najmniejsza paczuszke, bo wiem, ze jak kupie jakas megapake, to w porywach tez moze dam rade pozrec
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać że dziś zmacałam 2 nowe róże od Chanel/ Jeden różowy drugi brzoskwiniowy. Szału nie zrobiły ale cenowo bardziej przystępne niż horizon coś ok 170zł. Do tego 3 niebieskie lakiery i całkiem fajny podkład w kremie taki lekki minimalnie kryjący.

Co do cieni EL tych cyber metalic to one były tylko limitowanką i już je wycofują ze sprzedaży. A chciałam fioletowy sobie kupczyć bo pink do mnie leci.
moze przystepniej niz horizon, ale pojemnosc to 1/4 horizona zwykle, wiec cenowo i tak sobie tlumacze, ze horizon byl oszczednoscia
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 06:51   #1766
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32778622]Tak (0 RH+).



Tylko, ze dla mnie za duzo sera tam jest (nie lubie bialego), wiec nie jadam sernika.
Jedynie z bialym serem to jadam pierogi ruskie mojej mamy i babci. Dodaja sporo cebuli i ziemniakow, wiec ten ser ani nie smierdzi ani mi nie obrzydza calosci jedzenia.

Dodam, ze jako dziecko bylam prawdziwym skarbem do zywienia . Moja mama potrafi idealnie wiec robi niesmierdzace jedzenie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Tak patrze na te Wasze przepisy i oprocz sera sa jeszcze inne dyskwalifikujace skladniki. W przepisy Zochawks budyn a w przepisie Soso wisnie - na zdjeciu pomarszczone jakies a ja nie jadam pomarszczonych, odgniecionych badz obitych owocow nawet na przestrzeni 1 cm kwadratowego.

Co do wisni to nawet drzemu nie lubie. Wisnie w dzemie maja ta skorke (ja mowie na nia "odwlok") i ona jest dziwna jakas.[/QUOTE]

Oj krejzolu Chętnie bym Ci coś upiekła A bezy lubisz? Robię boski tort bezowy
Ciasteczek Oreo nie lubię, ohyda. W ogóle tego typu ciastek nie lubię, nawet bardzo nie lubię.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
W temacie serników to polecam też taki sernik
spróbuję ;-) Uwielbiam ciasta z tego blogu

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
skad ja to znam
jak tylko sobie postanowie, że zaczynam się odchudzać to od razu umieram z głodu i jem trzy razy więcej
jesli chodzi o czipsy to mam na tyle silną wolę, że ich nie kupuję, ale niech no trafię na imprezę gdzie są czipsy, to cały wieczór spędzam przy miseczce z nimi
mam tak samo

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A fuuuu! Taki buras na polikach mamy nosić? Niedoczekanie! Ale lakier - "brudnolila taupe" już niczego, niczego sobie...
Do konturowania może się nadać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:00   #1767
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
super, że już jest Vitalumiere Aqua uwielbiam, to i ten chętnie pomacam cena pewnie w okolicach 180zł?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:03   #1768
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Byłam w D. i wystawionych jest bardzo dużo kosmetyków Chanel YSL i DIOR na - 50 %. Kupiłam dwie pomadki Chanelkowe po 74 zł i YSL po 39 zł !!!!!!!!! Oczywiście kolorki mocno przebrane ale można coś jeszcze wyszperać. Dużo kosmetyków z pielęgnacji Clarins przecenionych jak ktoś używa.
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:29   #1769
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny,
czy sprzwdzałyście przecenione kosmetyki z Douglasa na checkcosmetic?
Czy są w miarę świeże czy to czyszczenie zaplecza ze staroci?
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 08:39   #1770
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Chanelkowe pomadki są z 2010 roku ale YSL wychodzi mi 2005 na checkosmetic i teraz szukam w necie kiedy była ta kolekcja co by nie zrobić awantury w D. bezpodstawnie...
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.