proste w這sy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-05, 21:22   #1
kaasieeeek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

proste w這sy.

aff. od jaki 4 lat prostuje w這sy. stosowa豉m wszystkiego 瞠by te w這sy nie kr璚i造 si zaraz po wyj軼iu na dw鏎 [ no mo瞠 nie wszystkiego ] ale na prawde irtyuje mnie to prostowanie kilka razy w tygodniu praktycznie co dzie ;/ kole瘸nka wyprostuje w這sy jednego dnia to trzymaj jej si do 2-3 dni. a ma gorzej kr璚one ni ja. na prawde mnie ju szlag trafia tym bardziej, 瞠 ju te w這sy przesta造 mi w sumie rosn帷... bo sa popalone... macie jakie sposoby na proste w這sy przynajmniej na ca造 dzie ?
kaasieeeek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 22:20   #2
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: proste w這sy.

Jaka masz prostownice? Najwieksza role to wlasnie odgrywa ona. Moje wlosy sa krecone i strasznie geste, zainwestowalam w lepsza prostownice z remingtona +uzywam mgielki termoochronnej. Wlosy sa w miare proste przez caly dzien chyba ze pada deszcz lub jest jakas rosa wtedy wiadomo ze sie zacznaja krecic. Rano jedynie przeprosotwuje koncowki ktore po snie lekko mi sie powykrecaja ;]
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 22:38   #3
kaasieeeek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

dosy star. a jak polecasz? ;>
kaasieeeek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-06, 10:34   #4
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 811

nie lepiej zaakceptowac krecone w這sy i dbac o nie? napisa豉s,ze wlosy Ci nie rosna i sa popalone, po co je dalej dobijac prostownica?
Ja bym wola豉 miec zadbane loczki niz proste siano,ale to Twoje w這sy i zrobisz jak zechcesz.
astra85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-06, 11:50   #5
pszczola2000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833

Cytat:
Napisane przez kaasieeeek Poka wiadomo嗆
aff. od jaki 4 lat prostuje w這sy. stosowa豉m wszystkiego 瞠by te w這sy nie kr璚i造 si zaraz po wyj軼iu na dw鏎 [ no mo瞠 nie wszystkiego ] ale na prawde irtyuje mnie to prostowanie kilka razy w tygodniu praktycznie co dzie ;/ kole瘸nka wyprostuje w這sy jednego dnia to trzymaj jej si do 2-3 dni. a ma gorzej kr璚one ni ja. na prawde mnie ju szlag trafia tym bardziej, 瞠 ju te w這sy przesta造 mi w sumie rosn帷... bo sa popalone... macie jakie sposoby na proste w這sy przynajmniej na ca造 dzie ?

s造sza豉 o keratynowym prostowaniu w這s闚? Zabieg np Encanto?

Go w這ski Go!

(70cm)

Po ENCANTO mo積a my w這sy ju po 3h!!

pszczola2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-06, 13:13   #6
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Napisane przez astra85 Poka wiadomo嗆
nie lepiej zaakceptowac krecone w這sy i dbac o nie? napisa豉s,ze wlosy Ci nie rosna i sa popalone, po co je dalej dobijac prostownica?
Ja bym wola豉 miec zadbane loczki niz proste siano,ale to Twoje w這sy i zrobisz jak zechcesz.
Dok豉dnie! Zadbane loczki wygl康aj bardzo fajnie, s seksowne, odm豉dzaj. Zmienianie ich na si喚 nic nie przyniesie dobrego.

To samo w drug stron, ja mam proste jak druty, kompletnie nie podatne na kr璚enie, uk豉danie. I kiedy zachcia這 mi si loczk闚, zrobi豉m sobie trwa陰, nie musz chyba pisa, 瞠 zamiast 郵icznych loczk闚 mia豉m popalone siano ?
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 14:44   #7
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Co do prostownicy nie musi byc od razu taka z hurtowni fryzjerskiej za 500zl;p ja moge Ci polecic Remingtona Shine Therapy, da豉m za nia 180z. Nie zauwazylam zadnego odzywienia wlosow jak obiecuje producent ale swietnie prostuje moje geste wlosy nie szarpiac ich i nie pl帷z帷. Znam ten bol od jakis 4-5 latach notorycznie prostowalam wlosy bo nie trawilam swoich lokow ;] Jesli chcesz tak bardzo miec proste zainwestuj w lepsza prostownice a wiadomo ze z czasem tez plytki sie zuzywaja, kup jakies dobre maski nawilzajace tylko nie pal ich codziennie ;] Ja tez niegdys mialam manie na "idelanie" gladkie i proste wlosy i katowalam je codziennie prostownica. Teraz zmadrzalam i albo wi您e w koka ale wgniatam pianke i zyja sobie wlasnym zyciem;p Jedynie grzywke prostuje raz na 3 dni a cale wlosy na jakies wieksze okazje lub pare razy w miesiacu dla odmiany
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 11:51   #8
Venibbeth
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do Venibbeth

Zawsze mia豉m problem z pusz帷ymi si i faluj帷ymi w這sami, kt鏎e robi造 si g豉dkie dopiero po u篡ciu prostownicy. Niestety stawa造 si coraz bardziej suche. Od jakiego czasu po umyciu w這s闚 smaruj je olejem kokosowym- nalewam go troch na d這 (mniej wi璚ej ilo嗆 taka co ziarenko zielonego groszku), rozprowadzam w r瘯ach i nak豉dam na w這sy (wi璚ej na ko鎍闚ki, a reszt przeci庵am mniej wi璚ej od 2/3 d逝go軼i w這s闚). U mnie si to sprawdzi這, daje efekt identyczny jak prostownica a zamiast niszczenia- nawil瘸 w這sy. Wiadomo nale篡 pami皻a 瞠by nie przesadzi, bo b璠zie si wygl康a這 jak z brudn g這w.
Polecam

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.