Manicuire hybrydowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-06, 21:18   #1
domelka90
Przyczajenie

Manicuire hybrydowy

Zakochałam się w tym sposobie malowania paznokci. Czemu? bo pomaluję raz i efekt jest na ok.2 tygodnie. Bez odpryskiwania, bez zbędnych nerwów, że dotknę mokry lakier i muszę malować jeszcze raz.
Niestety ta zabawa jest dla mnie za droga, żeby chodzić do kosmetyczki co 2 tygodnie i płacić po ok.50 zł. Stwierdziłam, że kupię zestaw i sama zacznę robić sobie manicuire hybrydowy.

I tutaj moje pytanie. Czy któraś z Was robi sobie sama to w domu? czy możecie polecić jakąś firmę z allegro, którą przetestowałyście? nie chcę wywalać kasy w błoto, a chcę kupić cały zestaw.

Słyszałam, że INS mają dobre lakiery żelowe tak samo em nail. Nie próbowałam, ale może któraś z Was? a jeśli nie te to może jakieś inne dostępne na allegro?
czytałam dużo dobrego o firmie Jessica, niestety zestaw startowy jest dla mnie za drogi(planuję wydać max.120 zł. na razie na nic innego mnie nie stać. Tylko proszę nie piszcie, żebym uzbierała kasę i kupiła droższy, bo tego nie zrobię. Na razie mam ważniejsze wydatki)

Proszę o pomoc, może któraś z Was coś doradzi?przeszukałam forum i nic nie znalazłam na ten temat, dlatego pytam
domelka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:45   #2
TOMASZKA
Raczkowanie

Dot.: Manicuire hybrydowy

Chyba nie szukałaś dokładnie: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ight=hybrydowy , http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ight=hybrydowy http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ight=hybrydowy
I jeszcze to nie wszystko...
TOMASZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:16   #3
domelka90
Przyczajenie

No właśnie nigdzie w tych tematach nie widzę żadnych poleconych na allegro a mnie dokładnie chodzi o te dostępne na allegro

Edytowane przez domelka90
Czas edycji: 2012-02-07 o 20:18
Stary 2012-02-08, 16:15   #4
byliczka
Zakorzenienie

dlatego nie widzisz, bo skoro nie ma co polecać to się tego nie poleca. Szkoda wydawać pieniądze na coś co po prostu nie trzyma sie płytki, odchodzi jak naklejka. lepiej zainwestować w porządniejsze hybrydy, koniec końcow koszt nie jest jakiś horrendalny, więc spokojnie można odłożyć kilkanaście zł więcej i kupić coś, co da Ci pewność że nie będzie marnotrawieniem złociszy
Stary 2012-02-08, 20:25   #5
domelka90
Przyczajenie

byliczka przeszukałam te tematy od deski do deski, przeszukałam też inne fora i znalazłam jeden produkt wart uwagi. Skusiłam się, zobaczymy czy warto
Stary 2012-02-15, 07:56   #6
mms7
Przyczajenie

A możesz zdradzić jaki to ?
mms7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:32   #7
madzias1987
Raczkowanie

Dziewczyny mam nadzieję, że nie będziecie złe bo ja tak z innej beczki troszkę ale przeszukałam już tyle wątków na forum i nie znalazłam odp na jedno pytanko...Od dłuższego czasu żeluję sobie naturalną płytkę (jednofazówką) i chciałabym przejść na lakiery hybrydowe. Nie chcę spiłowywać żelu do końca bo nie chcę sobie zniszczyć paznokci (zresztą pewnie po tak długim czasie żelowania są w fatalnym stanie:| ). I jak myślicie jak zachowa się hybryda nałożona na cieniutkiej warstwie żelu? pliisss pomóżcie
madzias1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości