Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-09, 14:41   #331
asiabb1983
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wrocilam z rossa, jestem mega w☠☠☠☠iona
oczywiscie moich farb palette naturals nie ma- wycofali je z rossmana.
a dlaczego?!
bo jak mi kierownik sklepu powiedzial- zamiast tamtego teraz bedzie garnier sensation bo to zamienniki
oczywiscie moja reakcja wobec tego byla taka-
pytam go czy wie ze to sa rozne firmy? a on- naprawde?
kuzwa kto tam pracuje
i do mnie mowi- ze 111 bedzie podobne- ja mu mowie czy zdaje sobie sprawe ze tam ida inne wody... i do moich wlosow za slaba jest, a on ze wody zawsze mozna dolac
zakonczylam rozmowe dziekujac mu za wiedze, i dodalam tylko ze niech pan fryzjerki nie poucza... po czym zaczerwienil sie i zmyl
co za dzien...
ogladalam tez te nowe syossy pronature- i kompletna klapa- tylko 2 rodz blondu i to brzydkie takie, zielonkawe...
wobec mega rozczarowania rossmannem kupilam wiec a10 i bede ja robic za tydzien kolo weekendu...niech sie dzieje co chce.
niezły agent
Cytat:
no dajcie spokoj

ja z poczatku pomyslalam- ☠☠☠☠a, jestem w ukrytej kamerze?!

spokojnie kladz na ten rudy odrost i nowy, a po uplywie kolo 30 minut doloz reszte farby na miejsca gdzie rude sa dlugosci i potrzymaj jeszcze z 20 minut...

ale wiecie co?
poszalalam w sklepach
kupilam sobie nowe botki 2 bluzki, sweterek, 4x gacie...chociaz to mi humor poprawilo
zaszalałas
Cytat:
no jacha

juz pokazuje.
sweterek czarny juz jest w praniu- bo lekko byl przykurzony, ale taki zwykly obcisly dekolt łódeczka z kaszmiru, a ja kocham kaszmir dalam tylko 12zl za niego
i majty wraz z nim w praniu bo ciemne, tylko 3zl za pare,, a ja mam manie szopa pracza jak to moja mama nazywa i brzydze sie bielizny kupionej a nie upranej pokaze wam jak wyschna czyli jutro moze?
no i to co na zdjeciach- botki szare, dalam tylko 40zl bo wyprzedaz
niebieska bluzka, kroj nietoperz, gole ramiona, bardzo podobala mi sie czaszka z rozami- lubie lekko rockowe klimaty 30zl
i bluzka rozowa-koronkowa tylko 20zl wiec wiecie

Załącznik 4490265Załącznik 4490266Załącznik 4490267Załącznik 4490268Załącznik 4490269Załącznik 4490270
nietoperz fajny , koronki niestety nie lubię ale kolorek ładny a buty były by spoko jakby nie te suwaki trochę ich za dużo
wiadomo każdy ma swój gust ,ale ważne że Tobie sie podobają

czekam na Twoje farbowanko ciekawe co to wyjdzie

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-09, 14:51   #332
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w New Yorkerze, z takiego materialu elastycznego, z takiego jak ta w zalaczniku, jednokolorowe- byly czarne, chabrowe i rozowe, zapinane z tylu na zamek od gory do dolu, sukienka bez zadnych ramiaczek, z tylu na plecach u gory miala wszyte na krzyz dwie czarne gumki, chyba dla ozdoby no i z przodu na biuscie tak jakby wyszyte miseczki, ale nie usztywniane-elastyczne, mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi

ale ta z zalacznika tez fajna, nie widzialam jej a jest z wiosny 2012 amisu-NY no ale w sumie ta kiecke przymierzylam przez przypadek ,bo mierzylam bielizne i wisiala niedaleko, wiec pewnie dlatego. musze sobie jakas kupic kiecke ide na wesele, a nie chcialabym kupowac jakichs balowych, bo zaloze taka tylko raz
podobne sukienki widziałam w tally weijl z zamkiem z przodu mega sexi kupie jak bedą następnym razem

Cytat:
wrocilam z rossa, jestem mega w☠☠☠☠iona
oczywiscie moich farb palette naturals nie ma- wycofali je z rossmana.
a dlaczego?!
bo jak mi kierownik sklepu powiedzial- zamiast tamtego teraz bedzie garnier sensation bo to zamienniki
oczywiscie moja reakcja wobec tego byla taka-
pytam go czy wie ze to sa rozne firmy? a on- naprawde?
kuzwa kto tam pracuje
i do mnie mowi- ze 111 bedzie podobne- ja mu mowie czy zdaje sobie sprawe ze tam ida inne wody... i do moich wlosow za slaba jest, a on ze wody zawsze mozna dolac
zakonczylam rozmowe dziekujac mu za wiedze, i dodalam tylko ze niech pan fryzjerki nie poucza... po czym zaczerwienil sie i zmyl
co za dzien...
ogladalam tez te nowe syossy pronature- i kompletna klapa- tylko 2 rodz blondu i to brzydkie takie, zielonkawe...
wobec mega rozczarowania rossmannem kupilam wiec a10 i bede ja robic za tydzien kolo weekendu...niech sie dzieje co chce.

wody można sobie dolać co za debil

cooo???? 111 mają wycofać? ale ze wszystkich rossmanów??? WTF!!!!!!!!

Cytat:
no jacha

juz pokazuje.
sweterek czarny juz jest w praniu- bo lekko byl przykurzony, ale taki zwykly obcisly dekolt łódeczka z kaszmiru, a ja kocham kaszmir dalam tylko 12zl za niego
i majty wraz z nim w praniu bo ciemne, tylko 3zl za pare,, a ja mam manie szopa pracza jak to moja mama nazywa i brzydze sie bielizny kupionej a nie upranej pokaze wam jak wyschna czyli jutro moze?
no i to co na zdjeciach- botki szare, dalam tylko 40zl bo wyprzedaz
niebieska bluzka, kroj nietoperz, gole ramiona, bardzo podobala mi sie czaszka z rozami- lubie lekko rockowe klimaty 30zl
i bluzka rozowa-koronkowa tylko 20zl wiec wiecie
fajne zakupki, chciałabym miec taki ne za drogi sklepik w pobliżu, niestety nie zabardzo,bo ceny mają wieksze niekiedy niż w galeri w sieciówkach
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-09, 14:51   #333
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
)

czekam na Twoje farbowanko ciekawe co to wyjdzie
Też czekam z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wolałabym SE mini pro
mam teraz dotykowy też więc to nie będzie problem ale oczywiście dłuższe paznokcie muszą być wtedy wygodnie
O matko, tylko nie to Ten telefon jest okropny, sorry
Miałam go w rękach i wszystko sie tam rusza na stykach, trzeszczy, klawisze takie tyci tyci. Takie małe gówno
Mi sie marzy Xperia Neo, albo Arc Albo HTC Desire
Cytat:
w butkach wlasnie zamki mnie ujely ze sa takie inne.
chyba nie pokazywalas... pokaz

pamietam te akcje ja tak mialam z kolezankami jak mialysmy po 16-20 lat... teraz to juz kazdy zna swoje mozliwosci i takich przypalowcow nie bierzemy na imprezke jak ktos sie nawali to potem zostaje w domu ale pamietam jedna taka akcje, kumpel tz tak miauczal... po czym zrzygal mu sie na buty a moj tz w zamian, zdjal z niego sweter i dal mu do wytarcia geby to byly czasy...
Wrzuciłam do albumu zakupki

Nie no ta koleżanka jest spoko Czasem troche przegina ale przynajmniej normalna jest i mozna z nia pogadac o wszystkim. Chociaz na imprezy z nia nie lubie chodzic sama bo ona gdzies polezie, tu z kims potanczy, tam z kims potanczy, tu jakiegos powyrywa a ja zostaje sama jak kołek i sie musze zawsze od jakichs kretynów opędzać

Eh kiedys to były czasy, fakt A teraz to sie wkurzam bo wszyscy sie pochleją, mają ubaw a jakiś pierdół a ja za trzeźwa jestem zeby mnie to smieszylo Chociaz mam ubaw często jak patrze na takich nachlanych, ledwo chodzacych
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-02-09, 14:55   #334
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
wolałabym SE mini pro
mam teraz dotykowy też więc to nie będzie problem ale oczywiście dłuższe paznokcie muszą być wtedy wygodnie
zaraz sobie sprawdze co to za telefon
ja jednak trzymam sie nokii- przetestowalam wiele telefonow, ale nokia byla zawsze najblizsza memu sercu i nie psuje sie u mnie tak szybko chociaz mialam SE kiedys, juz z kolorowym wyswietlaczem i aparatem on byl nawet fajny
ooo podoba mi sie wyglada podobnie do nokii n97mini moj Tż taka ma
i widze ze ma system android- taki mam w tablecie moj tel ma symbiana- juz wczoraj dal popis- pierwszy restart hahah

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-02-09 o 14:59
buahhot jest offline  
Stary 2012-02-09, 14:59   #335
karinaa23
Raczkowanie

Kitka włosy prześliczne, też takie chcę właśnie zapoczątkowałaś z Infatuated erę przyciemniania
Ja już wcześniej pisałam na wątku (jakieś 3 tyg temu na pewno nie kojarzycie, bo ja mało się udzielam:P) pomalowałam pasemko londą perłowym blondem i wyszedł zielono buro siwy masakra... miałam wstawić fotkę, ale nie miałam jak zrzucić.... no i w końcu się zmyło i ani śladu po farbie... i właśnie proszę o poradę ekspertaBlond Bunny czy jedyne wyjście na pozbycie się tych białych kłaków to ogolić głowę? czy jakaś dekoloryzacja?nie wiem co z tym robić... tym bardziej, że nie mam w okolicy zaufanego fryzjera.. shit

xLADYx ja też ostatnio dostałam telefon Samsung Wave 3 taki prezent już na walentynki i powiem, że jest za☠☠☠isty choć trochę duży, ale szczerze polecam, samo wykonanie tel i ekran superamoled mnie przekonały, normalnie lepsza jest kolorystyka niż na tv czy lapku.
karinaa23 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:03   #336
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja się śmiałam bo TŻ kupił Samsunga Galaxy S Plus, i generalnie telefon to przenośny komputer
W kinie był to sobie dla jaj nakręcił fragment i wiecie co? Jakość lepsza niż te na ekino co wrzucają z kamer kręcone itd
Stary 2012-02-09, 15:16   #337
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Miałam go w rękach i wszystko sie tam rusza na stykach, trzeszczy, klawisze takie tyci tyci. Takie małe gówno

Nie no ta koleżanka jest spoko Czasem troche przegina ale przynajmniej normalna jest i mozna z nia pogadac o wszystkim. Chociaz na imprezy z nia nie lubie chodzic sama bo ona gdzies polezie, tu z kims potanczy, tam z kims potanczy, tu jakiegos powyrywa a ja zostaje sama jak kołek i sie musze zawsze od jakichs kretynów opędzać

Eh kiedys to były czasy, fakt A teraz to sie wkurzam bo wszyscy sie pochleją, mają ubaw a jakiś pierdół a ja za trzeźwa jestem zeby mnie to smieszylo Chociaz mam ubaw często jak patrze na takich nachlanych, ledwo chodzacych
a za co sorry? każda z nas jak widać na wątku ma inny gust łączą nas tylko włosy
nic nie trzeszczy też miałam w dłoniach nie przeszkadzają mi małe klawisze nie będę cegły nosiła mam małego LG dotykowego i chce pozostać przy małym telefonie te duże mi nie podobają się
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:17   #338
aniolek99
Zadomowienie

Cytat:
Ja się śmiałam bo TŻ kupił Samsunga Galaxy S Plus, i generalnie telefon to przenośny komputer
W kinie był to sobie dla jaj nakręcił fragment i wiecie co? Jakość lepsza niż te na ekino co wrzucają z kamer kręcone itd

iphone forever

Mam go od miesiąca ,a dzis kupilam juz 3 pokrowiec
uzaleznienie
galaxy bardzo podobny do iphone

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:19   #339
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
podobne sukienki widziałam w tally weijl z zamkiem z przodu mega sexi kupie jak bedą następnym razem

wody można sobie dolać co za debil

cooo???? 111 mają wycofać? ale ze wszystkich rossmanów??? WTF!!!!!!!!

fajne zakupki, chciałabym miec taki ne za drogi sklepik w pobliżu, niestety nie zabardzo,bo ceny mają wieksze niekiedy niż w galeri w sieciówkach
oj kotka zle przeczytalas mnie... garnier w rossmannie zostaje, az za duzo go nutrissow dzis bylo po sufit.
ja sie bardzo ciesze z mojego taniego sklepiku

Cytat:

bluzeczka sliczna a ta sukienka boska ona ma kolor rozu czy pomaranczu? super w niej masz figurke

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
Kitka włosy prześliczne, też takie chcę właśnie zapoczątkowałaś z Infatuated erę przyciemniania
Ja już wcześniej pisałam na wątku (jakieś 3 tyg temu na pewno nie kojarzycie, bo ja mało się udzielam:P) pomalowałam pasemko londą perłowym blondem i wyszedł zielono buro siwy masakra... miałam wstawić fotkę, ale nie miałam jak zrzucić.... no i w końcu się zmyło i ani śladu po farbie... i właśnie proszę o poradę ekspertaBlond Bunny czy jedyne wyjście na pozbycie się tych białych kłaków to ogolić głowę? czy jakaś dekoloryzacja?nie wiem co z tym robić... tym bardziej, że nie mam w okolicy zaufanego fryzjera.. shit

xLADYx ja też ostatnio dostałam telefon Samsung Wave 3 taki prezent już na walentynki i powiem, że jest za☠☠☠isty choć trochę duży, ale szczerze polecam, samo wykonanie tel i ekran superamoled mnie przekonały, normalnie lepsza jest kolorystyka niż na tv czy lapku.
przyciemniaj biale wlosy naturami- ale nie garnierem wszystko inne dozwolone.
Stary 2012-02-09, 15:21   #340
kitkulka
Zakorzenienie

Czeko mój brat ma xperie neo-v fajny telefonik ale dla mnie te wszystkie dotykowe, bajeranckie telefony to nie da mnie, za tępa jestem na takie rzeczy a w czerwcu czeka mnie zmiana telefonu, pewnie będę miała stres

Infatuated - zrobiłaś odrost Wellatonem?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:26   #341
zlocus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
myślę, że Infatuated i ja mamy kolor zbliżony do tego
Albo mam coś z oczami, albo złe zdjęcia oglądam.. Obie macie BARDZO jasne włosy, jeśli mam się sugerować tymi profilowymi Takie mam właśnie teraz.
A kolor Sochy jest dużo ciemniejszy.
zlocus jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:29   #342
aniolek99
Zadomowienie

Dziewczyny
Macie telewizor w pokoju ?
Bo ja mam i caly dzien leci
chyba go wyniose

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:33   #343
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

a co ? masz ochotę zamienić farbke na A10?
ja narazie spróbuję jeszcze miks 12/1 i 12/0 ale ogolnie nie narzekam na welka u mnie sie dobrze spisuje -odpukać
A10 tez mam ale jednak C12 dość mocno dała w kość moim włoskom i wolałabym ich nie narażać juz na 12%oks no chyba, że będę zmuszona
zapomniałam napisać że super ta sukienka i reszta zreszta tez

co myslicie o tej torebce http://moda.allegro.pl/elegancka-lis...100868511.html szukam szukam i nic ciekawego nie widze jedynie ta mi wpadła w oko acha i ta http://moda.allegro.pl/torebka-worek...104714351.html

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-02-09 o 15:41
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:37   #344
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
chyba go wyniose
mam ale mnie tv nie kreci, ogladam tylko o 19 moj serial brazylijski

Cytat:
ja narazie spróbuję jeszcze miks 12/1 i 12/0 ale ogolnie nie narzekam na welka u mnie sie dobrze spisuje -odpukać
A10 tez mam ale jednak C12 dość mocno dała w kość moim włoskom i wolałabym ich nie narażać juz na 12%oks no chyba, że będę zmuszona

co myslicie o tej torebce http://moda.allegro.pl/elegancka-lis...100868511.html szukam szukam i nic ciekawego nie widze jedynie ta mi wpadła w oko acha i ta http://moda.allegro.pl/torebka-worek...104714351.html
ładniejsza czerwona

oni pisza ze pomaranczowa?
Stary 2012-02-09, 15:42   #345
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
mam ale mnie tv nie kreci, ogladam tylko o 19 moj serial brazylijski

ładniejsza czerwona

oni pisza ze pomaranczowa?
podobno pomarańczowa, a ja tez widzę kolor czerwony ale chodzi mi o pomarańcz własnie albo granat -kobalt

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:44   #346
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
a za co sorry? każda z nas jak widać na wątku ma inny gust łączą nas tylko włosy
nic nie trzeszczy też miałam w dłoniach nie przeszkadzają mi małe klawisze nie będę cegły nosiła mam małego LG dotykowego i chce pozostać przy małym telefonie te duże mi nie podobają się
Sorry to taki przerywnik był hehe
Ja teraz bardziej na funkcje patrze itd. Małego telefonu nie moge mieć, jakoś nie wiem, kiedys miałam i po prostu dla mnie są niepraktyczne. Wole te większe teraz
Cytat:

bluzeczka sliczna a ta sukienka boska ona ma kolor rozu czy pomaranczu? super w niej masz figurke
Dziękuje Kolor trudno określić ale to taki koral, pomarańcz wpadający lekko w czerwień
Cytat:
Czeko mój brat ma xperie neo-v fajny telefonik ale dla mnie te wszystkie dotykowe, bajeranckie telefony to nie da mnie, za tępa jestem na takie rzeczy a w czerwcu czeka mnie zmiana telefonu, pewnie będę miała stres

Ja bym wolała zwykłą neo bo lepszy aparat ma, a ja dość często korzystam Zobaczymy, do wymiany telefonu to u mnie daleeeeko

Cytat:

Nie wiem, może ;> Narazie zostaje Wellaton i zobaczymy jak sobie bedzie radził z odrostem dalej, może też kiedyś taka mieszanke zrobie Zobaczymy jak ci wyjdzie
A A10 to ja kiedys robiłam i z tego co pamietam to mi tak jasno nie wyszło, a u Bunny bardzo podobnie do Wellatonu wiec czekam bo wrazie co, mialabym farbke na zastępstwo może

Torebka ta pierwsza
Stary 2012-02-09, 15:47   #347
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny
chyba go wyniose
w swoim pokoju dziennym mam telewizor a w sypialni nie rodzice mają tak samo
Cytat:

mnie się nie podobają obie

Zlocus - z Infą mamy średni blond, dokładnie taki jak wczoraj wklejałam zdjęcia. Jak chcesz jeszcze ciemniejszy to pofarbuj ciemnym blondem i tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2080361.jpg (131,7 KB, 35 załadowań)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:58   #348
aniolek99
Zadomowienie

Wylaczylam telewizor ,dziwne uczucie
Farbuje mi posciel na rozowo

Powkladam rozne graty do lozka (znaczy sofy)

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:59   #349
caskada
Zakorzenienie

ja uciekam juz do domu czy bede pozniej niewiem

Cytat:
Dziewczyny
chyba go wyniose
w salonie mam ,a tam gdzie spie nie mamy
Cytat:
zapomniałam napisać że super ta sukienka i reszta zreszta tez

zadna ale jakby co to ta 1 lepsza workow nie znosze bo nigdy nie mam czym go wypchac a moze bys sie skusila na jakis fajny kuferek?
Stary 2012-02-09, 16:14   #350
karinaa23
Raczkowanie

Cytat:
Ten sam model ma mój TŻ i masz rację, że efekt jest lepszy, te kolory i w ogóle szok, teraz to lepiej filmy oglądać na tym tel niż na tv do czego to doszło...

Blond Bunny a jaką konkretnie polecasz?czy ta Kitki i Infy będzie ok czy raczej nie? bo jutro wybieram się do rosska i jak stanę przed tymi farbami to w końcu wyjdę z czarną takie strzelę przyciemnianie, że własna matka mnie nie pozna hehe
karinaa23 jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:21   #351
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zaraz sobie sprawdze co to za telefon
ja jednak trzymam sie nokii- przetestowalam wiele telefonow, ale nokia byla zawsze najblizsza memu sercu i nie psuje sie u mnie tak szybko chociaz mialam SE kiedys, juz z kolorowym wyswietlaczem i aparatem on byl nawet fajny
ooo podoba mi sie wyglada podobnie do nokii n97mini moj Tż taka ma
i widze ze ma system android- taki mam w tablecie moj tel ma symbiana- juz wczoraj dal popis- pierwszy restart hahah
też długo miałam nokie i byłam bardzo zadowolona z każdej
ale potem przerzuciłam się na LG
moja mamka też ma SE no i teraz mam i ja
zaraz obczaję dokładnie go

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:

to jak ja dla mnie byle zadzwonić i muzyczki posłuchać no i mały musi być
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:28   #352
Leae
Rozeznanie

Mam pytanie do Blond Bunny - ile jest oksydantu w Palette Permanent 219? 50 ml? Jest 12%, prawda?

Leae jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:37   #353
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Princesska- dziekuje za lokówkę, już doszła

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:53   #354
kitkulka
Zakorzenienie

a mi coś kurde nie pasuje w tym kolorze nie wiem co

dzisiaj odrost jest już jaśniejszy po myciu, wyrównany, ale kurczę to chyba nie to

Bunny myślisz, że teraz z Loreal Excellence naturalny baby blond 10 mógłby mi wyjść?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-09, 17:09   #355
efcia90
Zadomowienie

Princesska mam lokówkę, dziękuję za poświęcony czas
Na początku jak otworzyłam to się przestraszyłam bo nie ma tego klipsa do zapięcia włosów przy kręceniu, tak patrzę z mamą o co chodzi i mówi "może dlatego taka przeceniona" .. Ale później skminiłam, że tak po prostu ma być i już nakręciłam sobie kawałek, super jest
A i kupiłam sobie ten podkład Rimmela Wake Me Up, w Rossie promocja na 32zł
Aaa i zamówiłam ostatnio pędzle Hakuro i Maestro, w ogóle całkiem inne malowanie, wcześniej miałam takie 'dyżurne' na pracownię i teraz zaszalałam i kupiłam te lepsze, różnica kolosalna
Stary 2012-02-09, 17:10   #356
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Princesska mam lokówkę, dziękuję za poświęcony czas
Na początku jak otworzyłam to się przestraszyłam bo nie ma tego klipsa do zapięcia włosów przy kręceniu, tak patrzę z mamą o co chodzi i mówi "może dlatego taka przeceniona" .. Ale później skminiłam, że tak po prostu ma być i już nakręciłam sobie kawałek, super jest
A i kupiłam sobie ten podkład Rimmela Wake Me Up, w Rossie promocja na 32zł
Aaa i zamówiłam ostatnio pędzle Hakuro i Maestro, w ogóle całkiem inne malowanie, wcześniej miałam takie 'dyżurne' na pracownię i teraz zaszalałam i kupiłam te lepsze, różnica kolosalna
dobrze, że piszesz o Hakuro a które zamówiłaś?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-09, 17:14   #357
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
dobrze, że piszesz o Hakuro a które zamówiłaś?
Z Hakuro zamówiłam akurat te większe, H55, H51, H54 i skośny do brwi H85 te do twarzy są takieeee cudoownneee
Stary 2012-02-09, 17:18   #358
czekoladowoo
Zakorzenienie

Zaraz zwariuje Próbuje pisać ale nie da się jak ona mi tu miauczy i miauczy i zaczepia bo chce żeby głaskać. A ja serca nie mam jak ona tak patrzy i jeszcze oczka załzawione W domu oczywiscie nawet jej nie dotkna, bo poobrażani niewiadomo o co. Pretensje że miauczy, że sie po dywanie turla, a przecież ona tylko chce zeby sie do kogoś przytulić W łazience jej przecież nie zamkne. I tak co chwile ktoś chodzi to ucieknie. Czasem jak mnie do szału doprowadza w ruji to ją zamykam bo wtedy pokrzyczy i przynajmniej spać człowiek może Kocyk swój ma to spać pójdzie i spokój na noc. No ale jak ja mam pisać teraz wrrr, zero zrozumienia w tym domu
Stary 2012-02-09, 17:23   #359
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Z Hakuro zamówiłam akurat te większe, H55, H51, H54 i skośny do brwi H85 te do twarzy są takieeee cudoownneee
wszyscy zachwalają kurde
Cytat:
Zaraz zwariuje Próbuje pisać ale nie da się jak ona mi tu miauczy i miauczy i zaczepia bo chce żeby głaskać. A ja serca nie mam jak ona tak patrzy i jeszcze oczka załzawione W domu oczywiscie nawet jej nie dotkna, bo poobrażani niewiadomo o co. Pretensje że miauczy, że sie po dywanie turla, a przecież ona tylko chce zeby sie do kogoś przytulić W łazience jej przecież nie zamkne. I tak co chwile ktoś chodzi to ucieknie. Czasem jak mnie do szału doprowadza w ruji to ją zamykam bo wtedy pokrzyczy i przynajmniej spać człowiek może Kocyk swój ma to spać pójdzie i spokój na noc. No ale jak ja mam pisać teraz wrrr, zero zrozumienia w tym domu
i koty długo tak mają taką ruję?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-09, 17:28   #360
aniolek99
Zadomowienie

Moja psina na cieczke od jakiegos czasu, tylko chodzi i wyje,placze
Jak to u bab w trakcie okresu

aniolek99 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, henna, keratynowe prostowanie, kolor, loreal, loreal długie wlosy, naturalne farby, odcień, odrosty, rozjasnianie, rudy, spalone włosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości