Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-12, 23:40   #4081
novelove
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny
A tutaj się znowu robią jakieś konflikty i niedopowiedziane historie. Lepiej sobie wyjaśnić o co chodzi, bo teraz wielkie konspiracje, co kto zawinił i o co w ogóle chodzi
Stary 2012-03-12, 23:41   #4082
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
po a10 robia na mnie nieziemskie wrazenie

wielka blond krolica rozwazy swoja decyzje
a widzisz gdyby nie ty to bym wogóle o a10 nie pomyślała

O litościwa
Cytat:
niestety zrezygnowalam z tej pracy... a moze na szczescie
mam duze poczucie godnosci i szacunku do ludzi i siebie- nie moglam dawac tak sie wykorzystywac...
w skrocie- zawazylo- zmiany po 12h, toksyczna atmosfera w pracy- juz pierwszego dnia uslyszalam obgadywanie mnie!
wymyslanie niestworzonych historii o mnie... do tego kierowniczka traktowala mnie jak powietrze bo scielam sie z nia podczas rozmowy o fryzjerstwie- niby ona tez fryzjerka szkolona u lubelskich slaw a jak dla mnie banialuki gadala i umiejetnosci na bakier- miala rudy odrost i krzywo obciete wlosy wiec jak jeszcze uslyszalam o obnizonej pensji to powiedzialam- do widzenia! z dnia na dzien, niech szukaja innego barana.
no i ja do pracy nie ide plotkowac i obgadywac innych wspolpracownikow i klientow- tylko sie wykazywac zawodowo- najwyrazniej bylam zbyt profesjonalna
ale mam na to wyje*ane. znajde lepsza fuche.
kochanie

na jajko?
kotku
Niezła kierowniczka
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
[

Kocham reklamę intimissimi i tą dziewuszkę, co w niej występuję Ruchałabym jak dzika kuna w agreście xD

O I DZIEWCZYNKI
Postanowiłam zostać honorową dawczynią krwi! Jutro idę do szpitala porobić wszelkie badania. Czy któraś z was jest? Czy pobieranie krwi bardzo boli?

Ja nie jestem ale mój TŻ jest i daje rade Ale wiem że dużo zależy od kompetencji pielęgniarki bo są takie co potrafią zrobić bez bólu a są takie co ci sie 5 minut męczą żeby żyłe znaleźć.
Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
To tak odnośnie tej jajecznicy- postanowiłam się pochwalić Ludzie jakoś dziwnie na mnie dzisiaj patrzyli... Kolor w rzeczywistości dużo bardziej żółty.
A spróbuj moze na to nałożyć Joanne Naturalny Blond Ja nakładałam po rozjaśnieniu z czerni i ładnie przygasiło Zrobił sie znośny kolor
Cytat:
to dziwne ze jeszcze zwrotu nie masz...
a z tz... coz zawiodl mnie tak bardzo ze musialam sie wygadac i w koncu przez lzy wygadalam sie... mamie pow zebym sie pakowala, brala lole i przyjechala do niej, ale nie pojechalam.
zacisnelam zeby, spalam w drugim pokoju z psem...
no i to co zwykle- poprzysieglam zemste. w odpowiednim czasie.
nie bedzie sie spodziewal...
ja takiego bolu i hanby nie zapominam... ale nie chce pisac szczegolowo, bo nie chce by kazdy czytal.

Jej
Przykro... a zapowiadało się że wszystko ok między wami.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-03-13, 00:07   #4083
blond bunny
Zakorzenienie

nove czyzbys miala jakies wyrzuty sumienia? Jak to mowia uderz w stol a nozyce sie odezwa...
Nie chce pisac w klubie przez pewne osoby i taka moja decyzja,chyba mam prawo? Czy szukasz sensacji? Ja nie widze zadnego konfliktu.
Stary 2012-03-13, 00:49   #4084
novelove
Zakorzenienie

Blond Bunny
Nie szukam ani sensacji, ani nic Po prostu od pewnego czasu przewija się wątek, że nawet już w klubie nie można nic napisać, bo coś coś coś, więc nie wiem, czy takie rzucanie ogólnikami jest dobre, bo tylko pogłębia to chorą atmosferę i podjudza do braku zaufania oraz swobodnych rozmów na każdy temat.

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-03-13 o 00:50
novelove jest offline  
Stary 2012-03-13, 08:32   #4085
caskada
Zakorzenienie

czesc
ja dzis o poranku

bunny wchodze i widze ze jestes az mi sie zrobilo radosniej na duszyciesze sie ze jestes i nie przejmuj sie "kims" tam nie ma sensu to tylko internetwazne ze juz jestes
naprawde nie chcialo mi sie wczoraj juz zagladac na wizaz przez jakies dziwne historie
co do pracy to jednak wielka szkoda ze tak wyszlo, zazdrosc nie zna granic tak samo jak plotkarstwo ma dlugi jezor
co do tz ,to bardzo mi przykro
Stary 2012-03-13, 08:50   #4086
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
o to chodzi ze po ost wydarzeniach to i w klubie nie bardzo...
brak zaufania do calosci teamu a jak napisze na pw do wybranych- to sie dogadaja i wyjdzie kto nie dostal i bedzie zal potem do mnie...
jest takie 4 osobki co mi zaszly za pazurki...
Pewnie ja jestem w tych 4ech osobkach...
Zwyczajnie nie mialam siły napisac do Ciebie w weekend jesli o to chodzi, wrocilam styrana po pracy. Tylko krotko nadrobilam watek i spac.
Mam nadzieje, ze rozumiesz.

A ktos Cie, ze tak powiem, z czyms zdradzil, ze nie mozesz zaufac?

Jeśli uważacie, że nie jestem wg Was godna zaufania to moge odejsc, tylko potrzebuje od Was taki sygnal.

buahhot jest offline  
Stary 2012-03-13, 09:50   #4087
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
a widzisz gdyby nie ty to bym wogóle o a10 nie pomyślała

O litościwa

Niezła kierowniczka

Ja nie jestem ale mój TŻ jest i daje rade Ale wiem że dużo zależy od kompetencji pielęgniarki bo są takie co potrafią zrobić bez bólu a są takie co ci sie 5 minut męczą żeby żyłe znaleźć.

A spróbuj moze na to nałożyć Joanne Naturalny Blond Ja nakładałam po rozjaśnieniu z czerni i ładnie przygasiło Zrobił sie znośny kolor

Jej
Przykro... a zapowiadało się że wszystko ok między wami.
jak to w zyciu- raz lepiej raz gorzej, a cios zawsze przychodzi w najgorszym momencie zeby dobic... przeciez takie jest moje zycie zawsze jak zle- i sie sypie to naraz. nigdy jedna rzecz.

Cytat:
Blond Bunny
Nie szukam ani sensacji, ani nic Po prostu od pewnego czasu przewija się wątek, że nawet już w klubie nie można nic napisać, bo coś coś coś, więc nie wiem, czy takie rzucanie ogólnikami jest dobre, bo tylko pogłębia to chorą atmosferę i podjudza do braku zaufania oraz swobodnych rozmów na każdy temat.
no sama widzisz i to juz jakis czas nikt tam nie chce pisac, bo sa osobki ktore zamiast pomoc, poradzic to sycza jadem i ponizaja proszacego o rade- nawet ostatnia sytuacja intymna...
mnie nie chodzi zeby teraz robic ruletke rosyjska- boze, ktoraz to zawinila wielkiej bunny! skandal! tylko chodzi mi o to by pewne osoby sie zastanowily- i albo niech nie pisza jak maja byc zlosliwe i wredne, bo ktos kto ma dany problem, w danej chwili go to przerasta nawet jesli to glupota w stylu jakie buty kupic, albo niech sie wczuja i mu cos doradza, ale spokojnie, stonowanie...nawet ja tego w klubie doswiadczylam jakim to dnem jestem...
inna rzecz ze jak wam cos trzeba to bunny zawsze jest, natomiast potrzeb czy prosb bunny sie nie szanuje i zlewa... a niech sie od☠☠☠☠☠☠☠i, nie mam czasu... a wystarczylaby chwila szczerosci.
kiedys inaczej bylo w klubie i wiecej sie pisalo.
moze wszystkiego nie czytalas odkad doszlas

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ja dzis o poranku

bunny wchodze i widze ze jestes az mi sie zrobilo radosniej na duszyciesze sie ze jestes i nie przejmuj sie "kims" tam nie ma sensu to tylko internetwazne ze juz jestes
naprawde nie chcialo mi sie wczoraj juz zagladac na wizaz przez jakies dziwne historie
co do pracy to jednak wielka szkoda ze tak wyszlo, zazdrosc nie zna granic tak samo jak plotkarstwo ma dlugi jezor
co do tz ,to bardzo mi przykro
tobie chce podziekowac przede wszystkim za walke o mnie... nie spodziewalam sie i zrobilas mi nie lada niespodzianke a wiem ze jestes zabiegana...
juz wrocilas do pracy? synek zdrowy?
nie martwmy sie moim tz, jak zwykle poplakalam, lola mnie po twarzy lizala i cichutko wyla, dajac mi sile i juz jest normalnie choc chlodno.
albo sie poprawi albo popsuje, jak w zyciu.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Pewnie ja jestem w tych 4ech osobkach...
Zwyczajnie nie mialam siły napisac do Ciebie w weekend jesli o to chodzi, wrocilam styrana po pracy. Tylko krotko nadrobilam watek i spac.
Mam nadzieje, ze rozumiesz.

A ktos Cie, ze tak powiem, z czyms zdradzil, ze nie mozesz zaufac?

Jeśli uważacie, że nie jestem wg Was godna zaufania to moge odejsc, tylko potrzebuje od Was taki sygnal.
mamy taki watkowy dlugi jezor ale jeszcze nie mam 100% pewnosci kto nim jest nie rzuce oskarzenia nie majac pewnosci ale ukladanka sie sklada... i podle jest to ze nie wszyscy sa szczerzy i moze przez to watek choruje?
na pw wszystko wyjasnione

a teraz bez glupot juz mi tu pisac co u ktorej sie dzialo jak mnie nie bylo i co kupila ktora bo nie wierze ze zadna nic nie kupila nie bylybyscie soba!
a co z kotka? ktos cos wie?
Stary 2012-03-13, 09:54   #4088
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej

zaraz lecę do sklepu po świeże bułeczki i lecę do pracy na drugą zmianę
u mnie tak ponuro dzisiaj na dworze

Dziewczyny widziałyście nową serię odżywek i szamponów Syossa? na opakowaniu jest napisane,że bez silikonów i parabenów

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2012-03-13 o 09:57
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-03-13, 10:03   #4089
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny widziałyście nową serię odżywek i szamponów Syossa? na opakowaniu jest napisane,że bez silikonów i parabenów
ja jeszcze nie, ale nie boisz sie siana? odzywki bez silikonow sa raczej slabe...wystarczy ci taka pielegnacja?
Stary 2012-03-13, 10:11   #4090
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ja jeszcze nie, ale nie boisz sie siana? odzywki bez silikonow sa raczej slabe...wystarczy ci taka pielegnacja?
pewnie nie wystarczy tylko jestem ciekawa czy naprawde jest bez tych silikonów, parabenów ...
ostatnio kocham moje włosy jak je pospikam tym gliss kurem czarnym są takie gładziutkie
Stary 2012-03-13, 10:12   #4091
caskada
Zakorzenienie

bunny tak ja pracuje , to wiesz taka praca na zlecenie i mam placone za godziny synek zdrowy
a napisalam na forum technicznym, bo nie moglam podarowac tego nie jestesmy pionkami,ktore mozna wyrzucac i karac jak w jakiejs gierce wirtualnej jestesmy tu ludzmi i mamy swoje uczucia
Stary 2012-03-13, 10:17   #4092
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
pewnie nie wystarczy tylko jestem ciekawa czy naprawde jest bez tych silikonów, parabenów ...
ostatnio kocham moje włosy jak je pospikam tym gliss kurem czarnym są takie gładziutkie
a ja swoje po tym do farbowanych albo z jedwabiem- ten rozowy no... mega gladkosc i miekkosc i doskonale chroni przed prostownica- sporo mniej pary idzie z wlsow czyli wlos zatrzymuje czesc wilgoci

Cytat:
bunny tak ja pracuje , to wiesz taka praca na zlecenie i mam placone za godziny synek zdrowy
a napisalam na forum technicznym, bo nie moglam podarowac tego nie jestesmy pionkami,ktore mozna wyrzucac i karac jak w jakiejs gierce wirtualnej jestesmy tu ludzmi i mamy swoje uczucia
to taka dodatkowa praca, ale tez fajnie. na twoje pierdulki starczy.
wiem, ale sporo ryzykowalas...
Stary 2012-03-13, 10:19   #4093
malibu389
Przyczajenie

farbowanie dlugich wlosów

witam, mam wlosy dlugosci takiej jak na zdjęciu, , zamierzam kupic Loreal Excellence Creme 9.3 Bardzo Jasny Blond Złocisty
wyczytalam że
Opakowanie zawiera:
  • Serum Ochronne 12 ml
  • Buteleczkę-aplikator zawierający 72 ml Kremu Utleniającego
  • Aplikator-Grzebyk
  • Tubę Ochronnego Kremu Koloryzującego 48 ml
  • Flakon Odżywki Ochronnej 44 ml
  • Ulotkę z instrkcją stosowania
  • Parę rękawiczek wysokiej jakości
chcialabym się zorientować ile opakowań farby musze kupić aby nie miec póżniej przykrej niespodzianki związanej z brakiem farby
prosze o odpowiedz
z góry dziękuje pozdrawiam
Beata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kinga_kolaz.jpg (79,2 KB, 43 załadowań)
malibu389 jest offline  
Stary 2012-03-13, 10:28   #4094
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
jak to w zyciu- raz lepiej raz gorzej, a cios zawsze przychodzi w najgorszym momencie zeby dobic... przeciez takie jest moje zycie zawsze jak zle- i sie sypie to naraz. nigdy jedna rzecz.

no sama widzisz i to juz jakis czas nikt tam nie chce pisac, bo sa osobki ktore zamiast pomoc, poradzic to sycza jadem i ponizaja proszacego o rade- nawet ostatnia sytuacja intymna...
mnie nie chodzi zeby teraz robic ruletke rosyjska- boze, ktoraz to zawinila wielkiej bunny! skandal! tylko chodzi mi o to by pewne osoby sie zastanowily- i albo niech nie pisza jak maja byc zlosliwe i wredne, bo ktos kto ma dany problem, w danej chwili go to przerasta nawet jesli to glupota w stylu jakie buty kupic, albo niech sie wczuja i mu cos doradza, ale spokojnie, stonowanie...nawet ja tego w klubie doswiadczylam jakim to dnem jestem...
inna rzecz ze jak wam cos trzeba to bunny zawsze jest, natomiast potrzeb czy prosb bunny sie nie szanuje i zlewa... a niech sie od☠☠☠☠☠☠☠i, nie mam czasu... a wystarczylaby chwila szczerosci.
kiedys inaczej bylo w klubie i wiecej sie pisalo.
moze wszystkiego nie czytalas odkad doszlas

a teraz bez glupot juz mi tu pisac co u ktorej sie dzialo jak mnie nie bylo i co kupila ktora bo nie wierze ze zadna nic nie kupila nie bylybyscie soba!
Kochana ja wierze że w końcu się odbijesz... ale widze że u ciebie podobnie jak u mnie, że sie wali wszystko na raz. Ale pamiętaj że zawsze rano wstaje słońce! I u ciebie też wstanie

Nie wiem ja tak uwagi nie zwróciłam ale może faktycznie coś w tym jest co mówisz... ja sie staram zawsze jakoś doradzić, pomóc, bo wiem, że no jakby nie było, to gdy jest źle to słowo wsparcia nawet od właściwie "obcych" osób podnosi na duchu. No a jeśli ktoś inaczej uważa to ja nic na to nie poradze, jestem sobą tutaj

Kotka chyba była ostatnio i mówiła że z psinką wszystko wporządku, na spacery wychodzą. Napisałam tez w klubie teraz, Kotka przeczytaj jak będziesz

Ja przyznam że ostatnio coraz rzadziej bywam na wątku, tzn bywam codziennie i czytam ale pisze rzadziej bo po prostu jak mam wolne to siedze u TŻ. A że od jakiegoś czasu nasz związek odżywa, i mimo tego że sie wzajemnie irytujemy to w końcu mamy to za czym tęskniłam.

No i odpoczywam bo oddałam prace licencjacką

A ja cie zaskocze bo nie kupiłam nic
Cytat:
I zadowolona jesteś? Chyba ci odpowiada taka praca?
Stary 2012-03-13, 10:42   #4095
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ja nic nie kupilam niestety albo stety
Cytat:
Hej

nie widziałam tej serii
ale mam bez silikonow ta odzywke timotei delight- dla mnie jest za lekka jednak i zeby ja zuzyc klade od polowy wlosow najpierw ja, po 5minutach dokladam troche odzywki z silikonem. Wtedy jest ok
Ale z drugiej strony mam ta odzywke nutri gloss cristal z elseve, ktora jest bez silikonow i parabenow i jednak bardzo ja lubie, jest znacznie lepsza niz timotei jesli chodzi o efekt, z drugiej strony nie ma tyle godnych uwagi ekstraktow. Ale mimo wszystko pasuje mi
Cytat:
Ja przyznam że ostatnio coraz rzadziej bywam na wątku, tzn bywam codziennie i czytam ale pisze rzadziej bo po prostu jak mam wolne to siedze u TŻ. A że od jakiegoś czasu nasz związek odżywa, i mimo tego że sie wzajemnie irytujemy to w końcu mamy to za czym tęskniłam.

haha
ja tez musze zaczac pisac

buahhot jest offline  
Stary 2012-03-13, 10:46   #4096
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny no jak moge nie byc zadowolona mam prace tzw wolny strzelec, pracuje w poradni psychologicznej ,ale nie sama , bo jeszcze nie moge przy doktorku
do moich zadan nalezy robienie testow, notowanie przebiegu "choroby" danego pacjenta i inne mniejsze zadania,umawianie, ustalanie przyczyn, wypisanie recepty i blabla. sama narazie nie moge nikogo" leczyc "i stawiac diagnoz jeszcze za mala w tym jestem i nie mam potrzebnych papierkowto sa lata szkolen i szkol
mam placone za godziny i jestem zadowolona , bo nie sa to male pieniadze
nie jestem rozrzutna i nie kupuje niczego bez potrzebyteraz sie skupiam na wyposazeniu mieszkania w PL
zreszta u mnie od dawna w zakupach jest jeden scenariusz-> synek->dom->ja
tz jest samowystarczalny

bunny dziwna sprawa u ciebie z ta praca to takie niesprawiedliwe az takie chamstwo panuje
Stary 2012-03-13, 10:46   #4097
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

nie widziałam tej serii
ale mam bez silikonow ta odzywke timotei delight- dla mnie jest za lekka jednak i zeby ja zuzyc klade od polowy wlosow najpierw ja, po 5minutach dokladam troche odzywki z silikonem. Wtedy jest ok
Ale z drugiej strony mam ta odzywke nutri gloss cristal z elseve, ktora jest bez silikonow i parabenow i jednak bardzo ja lubie, jest znacznie lepsza niz timotei jesli chodzi o efekt, z drugiej strony nie ma tyle godnych uwagi ekstraktow. Ale mimo wszystko pasuje mi

haha
Nie ma sie co śmiać Ale w końcu jest dobrze

Kurcze ciekawe czy mi by pasowala ta Timotei... ale cos wątpie
Stary 2012-03-13, 10:49   #4098
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Nie ma sie co śmiać Ale w końcu jest dobrze

Kurcze ciekawe czy mi by pasowala ta Timotei... ale cos wątpie
no dla mnie jest niestety za lekka zuzywam ją troche na siłę

buahhot jest offline  
Stary 2012-03-13, 10:51   #4099
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam, ale tam to igła i większa jest i dłużej ciągnie
wiem
podziwiam
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-13, 10:51   #4100
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

nie widziałam tej serii

haha
a ja zapomniałam napisać,ale tą nutri gloss też kupiłam i jest boska jak dla mnie
Stary 2012-03-13, 10:59   #4101
xLADYx
Zakorzenienie

7Paulina7
rozumiem następnym razem może będzie tak jakbyś chciała
a póki co pielęgnuj

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dobrze że mnie ostrzegłaś
a miałam jej niebrać ,a potem po nią wróciłam
kupowanie farb to chyba Twoje uzależnienie Asiu

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:

dokładnie, wiem coś o tym

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Buahhot ja w weekendy też rzadko bywam na wizażu albo wcale

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-03-13 o 10:54
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-13, 11:11   #4102
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Hej

u mnie też ponuro
nie widziałam jeszcze tych odżywek
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dlaczego uzależnienie?
korzystając z promo w rossku na garniera( którego i tak wypróbuję ) i londe kupiłam bo po co mam potem przepłacać?
zresztą kupiłam je bo je i tak wykorzystam nierozumiem jakie uzależnienie w tym widzisz przecież nie kupuje całej palety farb
ty tez lubisz kupować buciki nie?

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-03-13, 11:14   #4103
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malibu389 Pokaż wiadomość
witam, mam wlosy dlugosci takiej jak na zdjęciu, , zamierzam kupic Loreal Excellence Creme 9.3 Bardzo Jasny Blond Złocisty
wyczytalam że
Opakowanie zawiera:
  • Serum Ochronne 12 ml
  • Buteleczkę-aplikator zawierający 72 ml Kremu Utleniającego
  • Aplikator-Grzebyk
  • Tubę Ochronnego Kremu Koloryzującego 48 ml
  • Flakon Odżywki Ochronnej 44 ml
  • Ulotkę z instrkcją stosowania
  • Parę rękawiczek wysokiej jakości
chcialabym się zorientować ile opakowań farby musze kupić aby nie miec póżniej przykrej niespodzianki związanej z brakiem farby
prosze o odpowiedz
z góry dziękuje pozdrawiam
Beata
na takie wlosy minimum 3-4 opak.

Cytat:
Kochana ja wierze że w końcu się odbijesz... ale widze że u ciebie podobnie jak u mnie, że sie wali wszystko na raz. Ale pamiętaj że zawsze rano wstaje słońce! I u ciebie też wstanie

Nie wiem ja tak uwagi nie zwróciłam ale może faktycznie coś w tym jest co mówisz... ja sie staram zawsze jakoś doradzić, pomóc, bo wiem, że no jakby nie było, to gdy jest źle to słowo wsparcia nawet od właściwie "obcych" osób podnosi na duchu. No a jeśli ktoś inaczej uważa to ja nic na to nie poradze, jestem sobą tutaj

Kotka chyba była ostatnio i mówiła że z psinką wszystko wporządku, na spacery wychodzą. Napisałam tez w klubie teraz, Kotka przeczytaj jak będziesz

A ja cie zaskocze bo nie kupiłam nic

I zadowolona jesteś? Chyba ci odpowiada taka praca?
no jasne ze sie odbije, zla passa, dobra passa, zla passa..
o prosze praca juz napisana? gratki
nic nie kupilas...?

Cytat:

nie widziałam tej serii

haha
kolejna mnie zawiodla dobrze ze lady zakupy i princeski juz oblookalam ale czuje niedosyt
ja skusilam sie przez was na ten szampon ale jeszcze nie testowalam.

Cytat:
dziewczyny no jak moge nie byc zadowolona mam prace tzw wolny strzelec, pracuje w poradni psychologicznej ,ale nie sama , bo jeszcze nie moge przy doktorku
do moich zadan nalezy robienie testow, notowanie przebiegu "choroby" danego pacjenta i inne mniejsze zadania,umawianie, ustalanie przyczyn, wypisanie recepty i blabla. sama narazie nie moge nikogo" leczyc "i stawiac diagnoz jeszcze za mala w tym jestem i nie mam potrzebnych papierkowto sa lata szkolen i szkol
mam placone za godziny i jestem zadowolona , bo nie sa to male pieniadze
nie jestem rozrzutna i nie kupuje niczego bez potrzebyteraz sie skupiam na wyposazeniu mieszkania w PL
zreszta u mnie od dawna w zakupach jest jeden scenariusz-> synek->dom->ja
tz jest samowystarczalny

bunny dziwna sprawa u ciebie z ta praca to takie niesprawiedliwe az takie chamstwo panuje
to jeszcze nic.
spotkalam ostatnio na ulicy moja kumpelke z liceum. starala sie o prace w pewnej drogerii o jakiej wam pisalam, a wy ze drogo tam... moze pamietacie? najlepsze jest to ze ogloszenie o kasjera/sprzedawce wisi i wisi... a system jest taki ze biora cie na tydzien probny po 10-12h co drugi dzien, na koniec obiecuja odezwac tel i nie dzwonia! robia tak juz od kilku mcy! szkolenia zadnego zero, masz stanac i sprzedawac kosmetyki rozkladac towar, robic cenki, radzic klientom itp.
a na koniec nawet telefonu i kolejna osoba... oczywiscie nikomu nie placa- bo przeciez tydz probny jest darmowy
zastanawiam sie czy mozna by to zglosic do inspekcji pracy... kolezanki bylo mi serio zal jak patrzylam na jej zbolala mine...

Cytat:
a ja zapomniałam napisać,ale tą nutri gloss też kupiłam i jest boska jak dla mnie
moze i ja kupie?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
7Paulina7
rozumiem następnym razem może będzie tak jakbyś chciała
a póki co pielęgnuj

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

dokładnie, wiem coś o tym

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Buahhot ja w weekendy też rzadko bywam na wizażu albo wcale
no coz kazdy ma jakies
Stary 2012-03-13, 11:17   #4104
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hej!

u mnie też ponuro

dlaczego uzależnienie?
korzystając z promo w rossku na garniera( którego i tak wypróbuję ) i londe kupiłam bo po co mam potem przepłacać?
zresztą kupiłam je bo je i tak wykorzystam nierozumiem jakie uzależnienie w tym widzisz przecież nie kupuje całej palety farb

a nie mowilam przyganial kociol garnkowi, a sam kociol jak moj dziadek mawia
Stary 2012-03-13, 11:29   #4105
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
[/B]

a co do tej odżywki to bardzo fajna, włosy po niej mięciutkie i błyszczące
Stary 2012-03-13, 11:31   #4106
caskada
Zakorzenienie

snow ciekawe co u ciebie wszystko ok
Stary 2012-03-13, 11:35   #4107
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

a co do tej odżywki to bardzo fajna, włosy po niej mięciutkie i błyszczące
a jak rozczesywanie? bo wlasciwie dla mnie to najwazniejsze bo z tym mam klopot, placza sie pieruny...
Stary 2012-03-13, 11:39   #4108
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
a jak rozczesywanie? bo wlasciwie dla mnie to najwazniejsze bo z tym mam klopot, placza sie pieruny...
wiesz nie wiem,bo ja nie mam problemów z rozczesywaniem
ale są gładkie, jak po odżywce z silikonami, mi się dobrze rozczesują
Stary 2012-03-13, 11:43   #4109
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
[/B]
smolił tak to brzmi

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
hej!

u mnie też ponuro

dlaczego uzależnienie?
sugerowałam się Twoimi zapasami o których pisałaś kiedyś
i częstym farbowaniem
chociaż tańszy koszt
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-13, 11:43   #4110
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz nie wiem,bo ja nie mam problemów z rozczesywaniem
ale są gładkie, jak po odżywce z silikonami, mi się dobrze rozczesują
bo moje wlosy ostatnio sie fochuja chyba dlatego, ze chcialam im dolozyc jeszcze kilka pieknych cm
jak przestalam co miesiac podcinac to placza sie, robia mini koltunki... i sa mega kaprysne- a moze to zemsta ze zaczelam je czesac, a nie robie falek?
np. odzywke nivea kochaja i sie pieknie czesza, ale musze myc co 2 dni bo tluszcz... a jak daje im elseve 5 repair to nie rozczesze za chiny ludowe wydre pol glowy, naklne sie a one jeszcze gorzej koltunieja... i chyba musze podkarmic je maskami bo zle sie dzieje... chyba chca dociazenia

Tagi
blond, farbowanie, henna, keratynowe prostowanie, kolor, loreal, loreal długie wlosy, naturalne farby, odcień, odrosty, rozjasnianie, rudy, spalone włosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości