Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-14, 21:59   #4321
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aa ten, któraś to mi kiedyś polecała Pantene do loków jako odżywka bs. To też przez okno trzeba wywalić?

mozesz mi oddac
Stary 2012-03-14, 22:02   #4322
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
Ja chyba dawałam właśnie go do analizki Cascadzie i z tego, co pamiętam to nie jest najlepszy składowo, ale mi na buziaku nic nie robił,a mam tendencję do pryszczochów zapychaczowych.

O właśnie dopisała już.
spróbuję majątku nie kosztuje,a może akurat mi przypasuje
teraz kupiłam ten Kobo,ale świecę się po nim strasznie pod koniec dnia
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to już chyba nie zmieści się
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:10   #4323
xLADYx
Zakorzenienie

Dziewczyny uzależniacie i jesteście złodziejkami... czasu
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:10   #4324
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

mozesz mi oddac
<rzuca przez okno> to złap tylko
Stary 2012-03-14, 22:18   #4325
Carolajn
Rozeznanie

Cześć dziewczyny

Mam pytanie z innej beczki. Planuję zakup kremu do buzi i zależy mi przede wszystkim na tym żeby silnie nawilżał ale nie zapychał gdyż mam cerę wrażliwą mieszaną skłonną do niespodzianek. Może to zabrzmi śmiesznie ale raz mam wrażenie że dość mocno się przetłuszcza a raz zupełnie na odwrót czuję że potrzeba jej solidnego nawilżenia ponieważ jest matowa i wyraźnie widać suche skórki. Chodzi mi konkretnie o coś lekkiego ale silnie nawilżającego co nadawałoby się pod makijaż do tej pory stosowałam Olay Active hydrating hydrożel nawilżający na dzień do skóry tłustej i mieszanej oraz na noc Bambino z tlenkiem cynku. Poniekąd jestem zadowolona z tego zestawu ale mam ochotę na coś nowego ponieważ hydrożelu kończę już swoje drugie opakowanie. Co polecacie?

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:23   #4326
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam pytanie z innej beczki. Planuję zakup kremu do buzi i zależy mi przede wszystkim na tym żeby silnie nawilżał ale nie zapychał gdyż mam cerę wrażliwą mieszaną skłonną do niespodzianek. Może to zabrzmi śmiesznie ale raz mam wrażenie że dość mocno się przetłuszcza a raz zupełnie na odwrót czuję że potrzeba jej solidnego nawilżenia ponieważ jest matowa i wyraźnie widać suche skórki. Chodzi mi konkretnie o coś lekkiego ale silnie nawilżającego co nadawałoby się pod makijaż do tej pory stosowałam Olay Active hydrating hydrożel nawilżający na dzień do skóry tłustej i mieszanej oraz na noc Bambino z tlenkiem cynku. Poniekąd jestem zadowolona z tego zestawu ale mam ochotę na coś nowego ponieważ hydrożelu kończę już swoje drugie opakowanie. Co polecacie?
Dziewczyny polecały Babydream z Rossmana
ja używam Eucerin na dzień
Stary 2012-03-14, 22:25   #4327
xLADYx
Zakorzenienie

dobranoc Blondyneczki
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:49   #4328
niereformowalna
BAN stały

Cześć dziewczyny
Jaki to może być odcień blondu ?
Karmelowy ? Miodowy ? Średni blond ?
Może wiecie jaką farbą uzyskać taki kolor ? Albo chociaż coś zbliżonego
( z jasnego piaskowego blondu )

ttt.jpg
niereformowalna jest offline  
Stary 2012-03-14, 22:56   #4329
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecały Babydream z Rossmana
ja używam Eucerin na dzień
od jakiegoś czasu chodzi za mną coś aptecznego nie wiem czemu ale kosmetyki dostępne w aptekach wydaja mi się jakieś bezpieczniejsze. Dodam jeszcze że już kilka lat męczę się ze swoją cerą i stosowałam mnóstwo antybakteryjnych i przeciwtrądzikowych produktów - chyba nawet nie dałabym rady ich wszystkich zliczyć. Mogę jedynie stwierdzić że to wszystko gówno daje a jedynie wysusza skórę która wygląda po takich kuracjach fatalnie - swędzi piecze jest sucha odwodniona podrażniona (niestety w niektórych tego typu preparatach jest mnóstwo alkoholu) zadowolona byłam jedynie z Vichy zielonej serii (miałam krem na dzień żel do mycia twarzy i podkład) niestety mój portfel nie był z nich zadowolony jakiś czas temu odstawiłam wszystkie te preparaty na rzecz delikatnych oczyszczaczy i nawilżaczy i moja cera znacznie się poprawiła nie chcę testować bez końca ponieważ pomimo tego że raczej cierpliwa ze mnie osoba i potrafię na wiele rzeczy przymknąć oko to już mnóstwo kosmetyków mnie zawiodło (głównie tych ww) i jestem tym trochę zmęczona. Musiałabym natomiast nie być kobietą żeby trwać przy jednym kosmetyku i nie mieć ochoty na coś nowego

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
dobranoc Blondyneczki
Dobrej nocy

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2012-03-15, 00:23   #4330
asia_102
Wtajemniczenie

Blondaski dorzuciłam swoje 3 grosze w klubie

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2012-03-15, 08:31   #4331
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
od jakiegoś czasu chodzi za mną coś aptecznego nie wiem czemu ale kosmetyki dostępne w aptekach wydaja mi się jakieś bezpieczniejsze. Dodam jeszcze że już kilka lat męczę się ze swoją cerą i stosowałam mnóstwo antybakteryjnych i przeciwtrądzikowych produktów - chyba nawet nie dałabym rady ich wszystkich zliczyć. Mogę jedynie stwierdzić że to wszystko gówno daje a jedynie wysusza skórę która wygląda po takich kuracjach fatalnie - swędzi piecze jest sucha odwodniona podrażniona (niestety w niektórych tego typu preparatach jest mnóstwo alkoholu) zadowolona byłam jedynie z Vichy zielonej serii (miałam krem na dzień żel do mycia twarzy i podkład) niestety mój portfel nie był z nich zadowolony jakiś czas temu odstawiłam wszystkie te preparaty na rzecz delikatnych oczyszczaczy i nawilżaczy i moja cera znacznie się poprawiła nie chcę testować bez końca ponieważ pomimo tego że raczej cierpliwa ze mnie osoba i potrafię na wiele rzeczy przymknąć oko to już mnóstwo kosmetyków mnie zawiodło (głównie tych ww) i jestem tym trochę zmęczona. Musiałabym natomiast nie być kobietą żeby trwać przy jednym kosmetyku i nie mieć ochoty na coś nowego
to widzę,że masz problem podobny do mojego
Wiesz ja używam całej serii przeciwtrądzikowej serii Eucerin, no tonik używam inny,bo tamten mi się już skończył. Kosmetyki wygrałam jakiś czas temu na wizażu i są bardzo fajne,ale zwyczjnie mnie na nie stać nie kupie toniku,który starcza mi na miesiąc za 40 zł
Poza tym po wypróbowaniu licznych dostępnych kosmetyków uważam,że to jedna wielka ŚCIEMA
Pryszcze nie są powodem kosmetyków (przynajmniej nie moje, nie mówię o zapychaczach czy innych dziadostwach),ale organizmu, diety. Odstawiłam nawet całkowicie słodycze i też na niewiele się to zdało.
Jedyne co mi pomogłe to tabletki anty,a dokładnie Cyprest
i chyba będę musiała do nich wrócić, tylko nawet nie mam kiedy wybrać się do ginekologa
Stary 2012-03-15, 08:54   #4332
caskada
Zakorzenienie

czesc
aleee piekny dzien pozniej po poludniu jade znow do szpitala do tz moze wieczorem juz wyjdzie ..

sluchajcie co do kosmetykow z apteki to nie kojarzcie ich z kosmetykami leczniczymi
bez wzgledu na miejsce sprzedazy wszystkie kosmetyki podlegaja tym samym prawom.
kosmetyki apteczne zazwyczaj przeznaczone sa do skor problematycznych , ale nie lecza ,nie sa lekami czesto takie kosmetyki roznia sie skladem ale wiekszosc kosmetykow aptecznych mozemy tez znalezc w drogerii np popularny Vichy

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
im mniej kosmetykow dla skory tym lepiej
wszystkie kosmetyki to chemia
ja potrafie sie nie malowac ani nie klasc zadnego kremu na buzie przez kilka dni
wystarczy mi makijaz oka pozatym skora na buzi musi tez byc dotleniona a nie wiecznie pod maska kremu , podkladu, pudru, czy bog wie czego tam jeszczena pozniejsze lata to wszystko pozniej wylezie
niewiem jaka masz sytuacje czy pracujesz codziennie , ale zaserwuj swojej skorze taki odpoczynek od kosmetykow wogole
Stary 2012-03-15, 10:36   #4333
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny uzależniacie i jesteście złodziejkami... czasu
a tam... na ploty zawsze jest czas

Cytat:
Napisane przez niereformowalna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jaki to może być odcień blondu ?
Karmelowy ? Miodowy ? Średni blond ?
Może wiecie jaką farbą uzyskać taki kolor ? Albo chociaż coś zbliżonego
( z jasnego piaskowego blondu )

Załącznik 4559206
to foto przeklamuje bo aniston zawsze ma balejaze z naturalnych i popielatych blondow... ale tu jest bezowy blond jakies 8.13 i 9.13.

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondaski dorzuciłam swoje 3 grosze w klubie
dziekujemy

Cytat:
czesc
aleee piekny dzien pozniej po poludniu jade znow do szpitala do tz moze wieczorem juz wyjdzie ..

sluchajcie co do kosmetykow z apteki to nie kojarzcie ich z kosmetykami leczniczymi
bez wzgledu na miejsce sprzedazy wszystkie kosmetyki podlegaja tym samym prawom.
kosmetyki apteczne zazwyczaj przeznaczone sa do skor problematycznych , ale nie lecza ,nie sa lekami czesto takie kosmetyki roznia sie skladem ale wiekszosc kosmetykow aptecznych mozemy tez znalezc w drogerii np popularny Vichy

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

ja potrafie sie nie malowac ani nie klasc zadnego kremu na buzie przez kilka dni
wystarczy mi makijaz oka pozatym skora na buzi musi tez byc dotleniona a nie wiecznie pod maska kremu , podkladu, pudru, czy bog wie czego tam jeszczena pozniejsze lata to wszystko pozniej wylezie
niewiem jaka masz sytuacje czy pracujesz codziennie , ale zaserwuj swojej skorze taki odpoczynek od kosmetykow wogole
ja tez tak robie niech skora sobie pozyje
Stary 2012-03-15, 10:54   #4334
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to widzę,że masz problem podobny do mojego
Wiesz ja używam całej serii przeciwtrądzikowej serii Eucerin, no tonik używam inny,bo tamten mi się już skończył. Kosmetyki wygrałam jakiś czas temu na wizażu i są bardzo fajne,ale zwyczjnie mnie na nie stać nie kupie toniku,który starcza mi na miesiąc za 40 zł
Poza tym po wypróbowaniu licznych dostępnych kosmetyków uważam,że to jedna wielka ŚCIEMA
Pryszcze nie są powodem kosmetyków (przynajmniej nie moje, nie mówię o zapychaczach czy innych dziadostwach),ale organizmu, diety. Odstawiłam nawet całkowicie słodycze i też na niewiele się to zdało.
Jedyne co mi pomogłe to tabletki anty,a dokładnie Cyprest
i chyba będę musiała do nich wrócić, tylko nawet nie mam kiedy wybrać się do ginekologa
A robiłaś badania hormonów? Bo ja miałam podobnie. Pomogło tylko Diane ale pamiętam że przy badaniu testosteronu wyszedł mi ponad norme lekko i podejrzewam że tu był problem. One niestety są dość drogie (polecam robić w laboratorium na pogotowiu np - opołowe taniej), ale często wyjaśniają problem
A tabletki anty nie wyleczą problemu tylko go zakryją

Cytat:
czesc

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale ty chyba też uważasz,że Vichy nie są zbyt dobre? Ja wogóle na Vichy nie patrze, jak sie nasłuchałam na zajęciach to tego w rękach mieć nie chce a broń Boże na twarzy

Ja teraz podkład nakładam, ale wiem, że mnie nie zapycha. Jak nigdzie nie wychodze to chodze bez. Zrobi sie cieplej, buzia mi nabierze koloru to też odstawie podkład i bede używać samego pudru transparentnego
Teraz niestety mam chyba lekki wysyp AZSu i niezbyt dobrze sie czuje wychodząc z jednym policzkiem w różowych krostkach i plamkach...

Trzymam kciuki żeby TŻ wyszedł do domu

Skorzystałam z tego że ładna pogoda za oknem i zrobiłam fotki kłaków 3 tygodnie po farbowaniu Zaraz wstawie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-03-15, 11:07   #4335
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ok wstawiam Doszłam do wniosku że jak patrze na włosy to mam to samo złudzenie co z kolorem twarzy - ciepło-zimne Raz mi sie wydaje że jestem bardziej ciepła, raz ze bardziej zimna

A dzisiaj znów bede słuchać o tym jaką jestem wiosną Chyba na złość jeszcze coś czarnego ubiore

Zdjęcia robiłam na balkonie po słonecznej stronie Dla porównania ostatnie w domu przy oknie po stronie z cieniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5310014.jpg (89,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310015.jpg (74,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P53100162.jpg (59,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310022.jpg (44,1 KB, 40 załadowań)
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-03-15, 11:24   #4336
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Umyłam dzis włosy i próbowałam je ułozyć - po prostu tragedia wyć mi sie chce - kolor hu...wy i po prosu mam ochotę ściąć je na glace.... ;(

Chciałam zostac przy moim blondzie i miec pare pasemek na głowie i co mam efekt siedzenia tydzien pod rynną dziurawa...

Jestem bardzo załamana stanem i wygladem moich włosów.

One chyba odpuściły na dobre , ja tez....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 045.jpg (27,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 046.jpg (47,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 055.jpg (53,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 056.jpg (30,5 KB, 32 załadowań)
Stary 2012-03-15, 11:34   #4337
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam Doszłam do wniosku że jak patrze na włosy to mam to samo złudzenie co z kolorem twarzy - ciepło-zimne Raz mi sie wydaje że jestem bardziej ciepła, raz ze bardziej zimna

A dzisiaj znów bede słuchać o tym jaką jestem wiosną Chyba na złość jeszcze coś czarnego ubiore

Zdjęcia robiłam na balkonie po słonecznej stronie Dla porównania ostatnie w domu przy oknie po stronie z cieniem
wloski ewidentnie zimne... mimo sloneczka, kolor staje sie naturalny, obojetny, ale cien zdradza ze to zimny blond.
czeko a ty wierzysz ze jestes wiosna?
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Umyłam dzis włosy i próbowałam je ułozyć - po prostu tragedia wyć mi sie chce - kolor hu...wy i po prosu mam ochotę ściąć je na glace.... ;(

Chciałam zostac przy moim blondzie i miec pare pasemek na głowie i co mam efekt siedzenia tydzien pod rynną dziurawa...

Jestem bardzo załamana stanem i wygladem moich włosów.

One chyba odpuściły na dobre , ja tez....
paulinko a co z nimi nie tak?
moze ten kolor idealny nie jest, te ciemne pasemka ciut za ciemne, ale uczesane niezle i nie wygladaja jakos tragicznie... co ci sie nie podoba? wiesz kondycja to kwestia dluzszego ich maltretowania... to sie od razu nie zmieni... a juz na pewno nie przy pantene...
Stary 2012-03-15, 11:44   #4338
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wloski ewidentnie zimne... mimo sloneczka, kolor staje sie naturalny, obojetny, ale cien zdradza ze to zimny blond.
czeko a ty wierzysz ze jestes wiosna?

paulinko a co z nimi nie tak?
moze ten kolor idealny nie jest, te ciemne pasemka ciut za ciemne, ale uczesane niezle i nie wygladaja jakos tragicznie... co ci sie nie podoba? wiesz kondycja to kwestia dluzszego ich maltretowania... to sie od razu nie zmieni... a juz na pewno nie przy pantene...

No właśnie , załatwiłam je rozjasniczem z woda 12%-tka.

Ogólnie dochodze do wniosku ze ''cała zmarniałam'' począwszy od stanu skóry/cery , przytyłam ,mam kiepski nastrój...

Powód BRAK PRACY I KASY!

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-03-15 o 11:49
7Paulina7 jest offline  
Stary 2012-03-15, 11:55   #4339
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
No właśnie , załatwiłam je rozjasniczem z woda 12%-tka.

Ogólnie dochodze do wniosku ze ''cała zmarniałam'' począwszy od stanu skóry/cery , przytyłam ,mam kiepski nastrój...

Powód BRAK PRACY I KASY!
a czyli dol klasyczny... mam to samo
jestem do dupy bo nie mam pracy na dobra umowe i za dobra stawke nie lapiac sie byle czego- jestem uwazana przez rodzine za obiboka a ja po prostu mam szacunek do siebie.
z poczatku sie przejmowalam, teraz mam w pupie.
poczytaj sobie fajny watek na plotkowym- wlasnie o szukaniu pracy i jej braku- wizazanki bardzo madrze pisza i stanowia fajne wsparcie- mi humor z rana poprawilo

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600122&page=6

i jeszcze o bezrobotnych- tez fajne.
Stary 2012-03-15, 11:58   #4340
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tym robiłaś?
http://sklepcosmedica.pl/loreal-syos...-o_l_3231.html
nie znam tych nowości ostatnio to w ogóle w farbach sklepowych nie siedzę, nie wiem co nowego wchodzi na półki

tak tym
a Ty nie masz co rozglądać się za farbami jak Alfa tak pięknie Ci wychodzi
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-03-15, 11:59   #4341
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny tz w domu i pokazal mi swoj kamyczek ktorego juz sie pozbyl droga naturalna
a wyglada on tak calkiem spory

a teraz uciekam spokojnie juz do sklepu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (32,4 KB, 52 załadowań)
Stary 2012-03-15, 12:16   #4342
Nikola17
Zadomowienie

Cascada mam malą prośbę mogłabyś zerknąć na skład tego kremu?
bedę wdzięczna

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...we-na-noc.html

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Co do wczorajszego farbowania muszę powiedzieć ,że jestem zadowolona
kolor jest ładny i naprawdę wygląda bardzo naturalnie. Natomiast calkiem odbiega od tego który jest na pudełku. Jest ciemniejszy, wydaje mi się ,że ta farba ma wodę 6% gdyż przyciemniła mi włosy.
Za jakąś godzinkę wstawie zdjęcia
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-03-15, 12:44   #4343
Ania09121983
Zadomowienie

Witam Moje Drogie dawno mnie tu nie było...ale przyznaje że podglądam czasem

http://www.goldmax.pl/farba-joanna-m...d-p-13720.html
dziewczyny myślicie ze sa jakieś szanse żeby ten kolor wyszedł mi na bardzo jasnych włosach (kiedys rozjasniane)
robiłam tym szamponem i sie udało tylko że szybko sie spłukało , może farba bedzie trwalsza.
możecie wogóle cos powiedziec o tych farbach??
a może lepiej ten http://www.goldmax.pl/farba-joanna-m...nd-p-5113.html
kiedys tu pisałyście jakiego odcienia nie należy kłaść na b.jasne włosy zeby nie było zielonkawej poświaty...to były ciepłe odcienie czy zimne??

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2012-03-15 o 12:46
Ania09121983 jest offline  
Stary 2012-03-15, 13:21   #4344
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny tz w domu i pokazal mi swoj kamyczek ktorego juz sie pozbyl droga naturalna
a wyglada on tak calkiem spory

a teraz uciekam spokojnie juz do sklepu
o prosze mowilam ze sam da rade a nie tam jakies zabiegi
dzielny byl, wynagrodz mu
Stary 2012-03-15, 14:14   #4345
kitkulka
Zakorzenienie

cześć

byłam w klubie i ja napisałam niezłe wypracowanie, więc się nie przestraszcie
kitkulka jest offline  
Stary 2012-03-15, 14:27   #4346
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
Witam Moje Drogie dawno mnie tu nie było...ale przyznaje że podglądam czasem

http://www.goldmax.pl/farba-joanna-m...d-p-13720.html
dziewczyny myślicie ze sa jakieś szanse żeby ten kolor wyszedł mi na bardzo jasnych włosach (kiedys rozjasniane)
robiłam tym szamponem i sie udało tylko że szybko sie spłukało , może farba bedzie trwalsza.
możecie wogóle cos powiedziec o tych farbach??
a może lepiej ten http://www.goldmax.pl/farba-joanna-m...nd-p-5113.html
kiedys tu pisałyście jakiego odcienia nie należy kłaść na b.jasne włosy zeby nie było zielonkawej poświaty...to były ciepłe odcienie czy zimne??

Mi sie ten karmelowy blond szalenie podoba tylko czy on nie będzie podchodził pod rudy??
Stary 2012-03-15, 14:29   #4347
xLADYx
Zakorzenienie

witajcie Blondyneczki

znana jest Wam ta firma?
http://www.provea.com/Provea/ProveaF...ionalHome.aspx
xLADYx jest offline  
Stary 2012-03-15, 14:35   #4348
Solciuchna
Zakorzenienie

Drogie Dziewczyny nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, więc pomyślałam o tym wątku Od razu na wstępie przyznaję się, że jestem totalnie zielona w temacie farbowania, włosy farbowałam sobie 2 razy w życiu i to na brązowo

Swoje naturalne włosy mam bardzo jasne (załącznik 1), ale chciałam sobie strzelić platynę (załącznik 2) Zależy mi na takim nieco sztucznym, charakternym efekcie właśnie.

Boję się jednak wybierać spośród istniejących w sklepie farb, bo to różnie wychodzi. Np. kiedyś moja mama - też jasnowłosa - kupiła sobie blond farbę a włosy wyszły jej różowe Poza tym boję się jeszcze, że nie będę potrafiła dopasować odcienia, więc nie chcę kombinować.

Dlatego też kupiłam sobie Rozjaśniacz (załącznik 3). No właśnie, tylko sama nie wiem do końca, czy to jest rozjaśniacz czy dekoloryzator. Słyszałam, że po dekoloryzatorze zostają mało estetyczne placki kolorów Ale w skład zakupionego produktu wchodzi kilka różnych mikstur : rozjaśniacz osobno i dekoloryzator osobno. Waham się więc, czy może użyć samego rozjaśniacza?

Bardzo proszę, doradźcie mi Dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user383588_pic100961_1308088817.jpg (35,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wildfox+swim+high+waisted.jpg (252,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30656x.jpg (42,1 KB, 15 załadowań)
Stary 2012-03-15, 14:36   #4349
_paulinka2
Wtajemniczenie

Króliczku kochany ! doczytałam Twojego posta co do moich włosków. odpiszę Ci na pw , bo niestety teraz już zmykam do pracy.. ok ? dziękuję Ci ślicznie za zainteresowanie

ja mam zamiar chyba kupić takie szpileczki jak ma Lady czerwone, tylko że ja szare i czaję się już od dawna na miętowe rurki

wiecie co... ostatnio jestem tak przemeczona, że jak Amelka idzie spać w południe to ja usypiam razem z nią :/ w ogóle niekontrolowanie

Asiu Jasia przepraszam, za pomyłkę i wprowadzenie w błąd blondasków ! ale tak myślałam o Tobie tego dnia jak to przeżyłaś itd

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-03-15, 14:38   #4350
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Miałam spytac odnośnie olejowania bo uzywam od jakiegos czasu Vatiki ale tak średnio mi słuzy.

Wyczytałam że ten tez mogłabym spróbować

http://allegro.pl/sesa-ajurwedyjski-...179294811.html

Lub tez oleje lniany, argandowy?

Tagi
blond, farbowanie, henna, keratynowe prostowanie, kolor, loreal, loreal długie wlosy, naturalne farby, odcień, odrosty, rozjasnianie, rudy, spalone włosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości