Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-16, 13:14   #1081
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle jestem zajeta jak tz siedzi w domu
wczoraj bylam u fryz zrobilam odrost no i odradzila mi przyciemnianie
zreszta ,ja poki co nie mysle juz o tym ,bo widocznie mialam chwilowy kryzys
fotki wstawie pozniejbo wlosy narazie mokre, musialam umyc po swojemu
dobrze, że minął Twój kryzys, bo jak pisałam - nie wyobrażam sobie Ciebie w ciemniejszych włosach, a tym bardziej w takim odcieniu jak nam kiedyś pokazałaś, tej Agnieszki Popielarskiej czy Popielewicz, wtedy to byś dopiero wyglądała smutno

ciekawe co mi strzeli do głowy jak przyjdzie wiosna ta Londa 18 świetlany blond to chyba wychodzi jasna i popielata?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:14   #1082
caskada
Zakorzenienie

asabb jest juz dobrze

bunny no i ladnie wyprostowane widzeno dobra raz mozna

nadrabiam......
Stary 2012-02-16, 13:15   #1083
kitkulka
Zakorzenienie

widziałyście gdzieś w sklepach koronkowe bokserki (bluzki) ? albo body?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:20   #1084
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady, ja chyba też ale ten kolor 200 bo 203 to już dla mnie za ciemny
a ja jeszcze nad kolorkiem pomyślę ale ten 203 mi wydaję się jakiś pomarańczowy ten 200 stapia się idealnie jakby nic nie było na buziaku a oto mi chodzi w podkładzie dla mnie najlepiej dwa zmieszane

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałyście gdzieś w sklepach koronkowe bokserki (bluzki) ? albo body?
ale z chęcią się dowiem też gdzie są
mam takie czarne body ale niecałe koronkowe tylko rękawki i kawałek nad dekoltem reszta kryta
fajnie wyglądają do spódniczki albo spodni więc też szukam
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:22   #1085
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja już zjadłam pączka z truskawką
a ja z roza

Cytat:
jeszcze takich KOLORKÓW pragnę jak je dorwę to nie oprę się i będę już zaspokojona
roz najpiekniejszy to ccc?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Buuuunnnyyyy teraz masz jawnie przesrane bo bede marudzić

Czy mi sie wydaje czy jest jaśniej niż 219? Na rozpuszczonych nie widać wogóle tej różnicy. Na tych 2 ostatnich już widać, ale lampa pewnie ci gore pociemniła co? Nie no jest pięknie

A teraz zdaje się totalnie na ciebie Myślisz że jest sens u mnie zmieniać Welka na a10? Wyjdzie mniej żółto i ciut jaśniej? Jaśniej w sumie nie musi, ale mniej żółto, o Po Wellku w sztucznym świetle w łazience na odroście mam taki kolor hmmm chłodny beż z perłowym blaskiem, w dziennym no to jest żółtawo.
Myślisz że zdałaby egzamin? Czy dać sobie spokój?

Przyznam że myśle o tym żeby pojaśnić całość troszke, do takiego stopnia jak miałam w zeszle wakacje, jeszcze przy farbowaniu c10 przed przyciemnianiami Ale znowu dołu nie ruszy... i znowu bedzie mnie różnica wkurzać, także zostawmy to A pewnie i tak by mi pojaśniały z czasem przy a10

Jezu znowu mi dałaś dylemat No i najwazniejsze, myslisz ze bedzie duza roznica w kondycji wlosow przy ewentualnej zmianie? Bo nie ukrywam - farbowałam Palette i było wszystko dobrze, czasem troche bardziej suche, troche sie łamały, ale zeszłam z tych najbardziej osłabionych końców i było ok. Po zmianie na Wellka siadły - bez tony odżywki są po prostu suchutkie. Najlepiej sie sprawdza, bezsilikonowa maska + odżywka z silikonami na końce jeszcze do spłukiwania, albo maska z silikonami ale to ponad 30 minut musze trzymać. Pytanie czy to faktycznie Wellaton mi te włosy podsusza, czy to zbieg okolicznosci i wychodzą poprzednie zniszczenia?

Decyduj za mnie błagam
Jezu jak ci zazdroszcze tych kudłów

Lady u ciebie byłoby to trudne do stwierdzenia w 100 % poprawnie, bo opalasz sie na solarium a opalenizna po solarium ma czesto odcien inny niz ta naturalna. Ale to tak naprawde nie jest wazne. Jak ci tak na tym zależy to przyłóż sobie np coś złotego i srebrnego do twarzy, albo jakieś inne kolory które sa ewidentnie ciepłe i zimne. Zobaczysz w czym ci lepiej Jak zimne to zimny typ, jak ciepłe to ciepły.

Pięknie Jasno i chłodno

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Tak sobie mów
to teraz od tej zazdrosci wszystkie wlosy mi wypadna
jest jasniej o jakis pelny ton a moze i poltora bo kolor czysty.
tak lampa mi jakies dziwne efekty na wlosach robi
na pewno wyszloby ci jasniej.
czy mniej zolto sama sobie odpowiedz- ale dodam jeszcze ze zdjecia zawsze ciut przeklamuja kolor, a ja idealnie mam w tej chwili kolor majiblondu 901s:

lo 4.jpg

jak patrze w lustro- to jest idealnie taki samiutki kolor.
wiec czy jest twoim zdaniem zolty?
konce i tak kiedys zetniesz a bedziesz miec gore i dlugosci w koncu rowne.
kondycja? bajeczna- nawet gdy zmywalam farbe i nie dalam odzywki wlosy mam miekkie, a dzis jak puszek sa po odzywce loreala repair 5 ale ja po palette zawsze mialam kondycje ok.
zadnego przesuszenia nic takiego
mysle ze mozesz smialo sprobowac na malym odroscie- takim do 3 tyg i trzymaj uczciwie 55-60 minut, naloz na odrost nowy i lekko zaciagnij na stary, nie zaluj farby- wywal cala na same odrosty a na koniec zmalaksuj na 5 minut i zobaczysz jak bedzie.
do welka zawsze mozesz wrocic... te kolory sa mega podobne, beda sie zlewac ze soba.
jak na moje oko to ten wellaton ci nie sluzy bo dziwnie zauwazasz pogorszenie jakosci wlosow odkad go uzywasz... po farbie zniszczenia wychodza szybciej niz po rozjasniaczu- od nastepnego mycia najczesciej

Cytat:
Bunny pięknie Ci chwyciło, a długość włosów masz powalającą! Też chcę takie długie! sam sex
ślicznie jest

Asiu oby Ci ta londa służyła, bo wyszło o wiele lepiej niż po Wellatonie no i widać refleksy
sam sex mowisz to co proste czy krecone?

Cytat:
Bunny śliczne masz włoski takie długie, też takie chceeeee !
urosna jak bedziesz dbala, nawet sie nie obejrzysz

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

tak kochana, wiem często jak wychodzimy biorę piłeczkę, albo rzucam jej patyki, tylko, że ona szybko traci zainteresowanie i woli sobie czas spędzać po swojemu czyli chodzić i niuchać z tymi ciasteczkami to dobry pomysł, zawsze dostawała nagrodę jak się załatwiła na dworze, teraz już z siusianiem nie mamy problemu, także ciasteczka wykorzystamy jako nagrodę za zareagowanie na wołanie dziękuję

no właśnie bunny, Ty masz chociaż tą możliwość, że możesz zabrać ją do mamy na ogród, żeby się wyhasała, ja nie bardzo mam ją gdzie zabrać..
na spacerach osiedlowych ją na pewno nie będę puszczała teraz ma w sobie tyle energii, że poleciałaby w długą i tragicznie to by się skończyło, wyleciała by na drogę i bach
jak już - to myślałam właśnie o puszczaniu jej w parku, ale może poczekam jeszcze najpierw nauczę ją, żeby ZAWSZE reagowała na zawołanie, a dopiero, jak podrośnie, dojrzeje, może dam jej troszkę swobody, zobaczę jeszcze

no, TŻ ma gust jak przeglądałam na blogu bunny wpis o Twoim przyciemnieniu, to stwierdziłam, że jednak ładniejszy ten obecny kolor tamten zrobił się za biały

jakbyś Syossem robiła odrost, to pewnie by się odznaczał od długości, ale wyczytałam już, że wstępnie na następne farbowanie pójdzie londa 17 widziałam zdjęcia tej dziewczyny, która nią robiła i muszę powiedzieć, że noooo, jestem pod wrażeniem, fajny kolor jej wyszedł, a włosy ma cud miód także będę trzymała kciuki

i daj znać jak już świnki pooglądasz

super sexi leżą te spodnie
a grzywka fajna, buzia całkiem inaczej wygląda

zdrówka Paulinko

to takie Twoja przytulanki?

u mnie też jest masa tej zimy chyba jeszcze tyle nie było
dzisiaj rano jechałam od TŻ do pracy 25minut, normalnie zajmuje mi to niecałe 10 - normalnie lodowisko

śliczne serduszko butki też fajne, pod kolor święta, TŻ sam wybierał?

ja dostałam nieprzyzwoite wdzianko i naszyjnik z serduszkiem

czeeeeeść Adzi dawno Cię nie było, a to wszystko przez Mamę odwiedziła Cię?

ładnie, widać, że ochłodziło
Asiu, wiesz co.. ja to mam wrażenie, że Ty farbujesz włosy co tydzień-dwa i zawsze to jest jakaś kombinacja

mówiłam, że najbardziej podobało mi się po 219?! to teraz zmieniam zdanie! na zdjęciach widać, że a10 wyszła jeszcze czyściej niż 219 super
encha ja ci powiem jeszcze cos...o psach.
lola jest typem kanapowca- absolutnie sie podporzadkowala mnie i mojemu tz. czyli- my kladziemy sie do lozka poodladac film- ona tez lezy z nami i spi wtedy lub oglada... my jemy obiad- ona je z nami, tz idzie do pracy ja spie do 9-10 jeszcze- ona spi ze mna.
ja ide na zakupy- ona juz czeka pod drzwiami...
robi totalnie to samo co my najczesciej.
od malego mamy swoja ciekawa zabawe- ze jak ja przywiaze pod sklepem to ona od razu sobie siada i czeka az wyjde, nie schizuje nie lata...jak wyjde z zakupami i odczepie ja to cala droge powrotna jakby ciagnie mnie do domu na smyczy- czyli lapie ja zabkami skaczac do niej- bo ja reke podnosze i odbiega ode mnie na cala dlugosc smyczy automat. caly czas patrzac na mnie i ciaganac za swoj koniec, czasem jeszcze łebkiem potrzasa po czym przybiega do mnie jak bumerang... jak jest przy mnie znow lapie sam koniec i znow odbiega na dlugosc i wraca i tak caluska droge do domu- z przerwa na kupe czy siusiu.
po takim wyjsciu jest mega zmeczona i rozladowana.
do tego jak sa znajome pieski to sie bawi z nimi, ale na smyczy.
dla mnie to niezbedna kontrola- bo juz nie raz jakis wielki agresywny pies by ja zagryzl a to ja uratowalo, bo na smyczy predko ja sciagnelam za swoje nogi a to dalo nam cenne sekundy albo obcy pies kapitulowal...albo mnie przewrocil wtedy ten amstaff... ale uratowalam ja.
dzis lola w chwili zagrozenia sama ucieka za moje nogi.
dla mnie to swietne.
w domu mamy swoja zabawe w aportowanie i kopanie sie po nogach- lola staje tylem do moich stop i mnie kopie tylna noga i czeka az stopa ja odkopne i tak godzinami uwielbia to.
takze ma jak spozytkowac energie, uwazam ze nic jej nie brakuje, moze tylko ciut ja rozpuscilismy i stara sie nami manipulowac
watpie by samotne spacery na spuszczeniu daly jej wiecej radosci niz kontakt aktywny z tz i ze mna na smyczy...
bo ja jak spaceruje to nie jak niektorzy- ze tylko chodniczkiem i ciagna tego psa za soba... ja sie nie brzydze stac kolo kupy ktora lola wacha, czy wlezc za nia w zywoplot
uwazam ze jestem dobra pania a lola jest szczesliwa i tyle
dla mnie puszczenie psa gdziekolwiek na terenie nieogrodzonym i nie wylacznie naszym jest niebezpieczenstwem... zawsze moze nadleciec inny pies, agresywny, jakies dziecko... i bedzie wypadek.
a nie oszukujmy sie- 90% psow gdy widzi innego to do niego leci a swojego pana ma wtedy w d i przyjdzie na wolanie, owszem, ale dopiero jak owego psa obwacha- czytaj moga sie juz pogryzc majac smycz- zawsze masz kontrole bo po prostu w zagrozeniu psa sciagasz na sile do siebie...albo rozdzielasz bo swojego ciagniesz i stajesz miedzy nie...
przemysl to prosze na spokojnie bo ilu ludzi tyle racji...

czyli teraz a10
Stary 2012-02-16, 13:23   #1086
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ale z chęcią się dowiem też gdzie są
mam takie czarne body ale niecałe koronkowe tylko rękawki i kawałek nad dekoltem reszta kryta
fajnie wyglądają do spódniczki albo spodni więc też szukam
no właśnie, mi chodzi o coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cdfb3bac4b8573acd716707.jpg (28,8 KB, 69 załadowań)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:24   #1087
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja z roza

czy mniej zolto sama sobie odpowiedz- ale dodam jeszcze ze zdjecia zawsze ciut przeklamuja kolor, a ja idealnie mam w tej chwili kolor majiblondu 901s:

Załącznik 4505044

kondycja? bajeczna- nawet gdy zmywalam farbe i nie dalam odzywki wlosy mam miekkie, a dzis jak puszek sa po odzywce loreala repair 5 ale ja po palette zawsze mialam kondycje ok.
mysle ze mozesz smialo sprobowac na malym odroscie- takim do 3 tyg i trzymaj uczciwie 55-60 minut, naloz na odrost nowy i lekko zaciagnij na stary, nie zaluj farby- wywal cala na same odrosty a na koniec zmalaksuj na 5 minut i zobaczysz jak bedzie.
do welka zawsze mozesz wrocic... te kolory sa mega podobne, beda sie zlewac ze soba.
jak na moje oko to ten wellaton ci nie sluzy bo dziwnie zauwazasz pogorszenie jakosci wlosow odkad go uzywasz... po farbie zniszczenia wychodza szybciej niz po rozjasniaczu- od nastepnego mycia najczesciej

urosna jak bedziesz dbala, nawet sie nie obejrzysz

encha ja ci powiem jeszcze cos...o psach.
lola jest typem kanapowca- absolutnie sie podporzadkowala mnie i mojemu tz. czyli- my kladziemy sie do lozka poodladac film- ona tez lezy z nami i spi wtedy lub oglada... my jemy obiad- ona je z nami, tz idzie do pracy ja spie do 9-10 jeszcze- ona spi ze mna.
ja ide na zakupy- ona juz czeka pod drzwiami...
robi totalnie to samo co my najczesciej.
od malego mamy swoja ciekawa zabawe- ze jak ja przywiaze pod sklepem to ona od razu sobie siada i czeka az wyjde, nie schizuje nie lata...jak wyjde z zakupami i odczepie ja to cala droge powrotna jakby ciagnie mnie do domu na smyczy- czyli lapie ja zabkami skaczac do niej- bo ja reke podnosze i odbiega ode mnie na cala dlugosc smyczy automat. caly czas patrzac na mnie i ciaganac za swoj koniec, czasem jeszcze łebkiem potrzasa po czym przybiega do mnie jak bumerang... jak jest przy mnie znow lapie sam koniec i znow odbiega na dlugosc i wraca i tak caluska droge do domu- z przerwa na kupe czy siusiu.
po takim wyjsciu jest mega zmeczona i rozladowana.
do tego jak sa znajome pieski to sie bawi z nimi, ale na smyczy.
dla mnie to niezbedna kontrola- bo juz nie raz jakis wielki agresywny pies by ja zagryzl a to ja uratowalo, bo na smyczy predko ja sciagnelam za swoje nogi a to dalo nam cenne sekundy albo obcy pies kapitulowal...albo mnie przewrocil wtedy ten amstaff... ale uratowalam ja.
dzis lola w chwili zagrozenia sama ucieka za moje nogi.
dla mnie to swietne.
w domu mamy swoja zabawe w aportowanie i kopanie sie po nogach- lola staje tylem do moich stop i mnie kopie tylna noga i czeka az stopa ja odkopne i tak godzinami uwielbia to.
takze ma jak spozytkowac energie, uwazam ze nic jej nie brakuje, moze tylko ciut ja rozpuscilismy i stara sie nami manipulowac
watpie by samotne spacery na spuszczeniu daly jej wiecej radosci niz kontakt aktywny z tz i ze mna na smyczy...
bo ja jak spaceruje to nie jak niektorzy- ze tylko chodniczkiem i ciagna tego psa za soba... ja sie nie brzydze stac kolo kupy ktora lola wacha, czy wlezc za nia w zywoplot
uwazam ze jestem dobra pania a lola jest szczesliwa i tyle
dla mnie puszczenie psa gdziekolwiek na terenie nieogrodzonym i nie wylacznie naszym jest niebezpieczenstwem... zawsze moze nadleciec inny pies, agresywny, jakies dziecko... i bedzie wypadek.
a nie oszukujmy sie- 90% psow gdy widzi innego to do niego leci a swojego pana ma wtedy w d i przyjdzie na wolanie, owszem, ale dopiero jak owego psa obwacha- czytaj moga sie juz pogryzc majac smycz- zawsze masz kontrole bo po prostu w zagrozeniu psa sciagasz na sile do siebie...albo rozdzielasz bo swojego ciagniesz i stajesz miedzy nie...
przemysl to prosze na spokojnie bo ilu ludzi tyle racji...

czyli teraz a10
z różą pączków nie lubię

wiedziałam, że różowe spodobają Ci się

to fleq mi nie podoba się ich model takie papcie ale kolorki boskie
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:24   #1088
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
nie napisałam, że mam ciemną karnację
mówiłam nie raz, że Mulatką nie jestem, śniadej karnacji nie mam, ale nie mam też skóry w odcieniu kości słoniowej, dlatego takie białe włosy do mnie nie pasują

no i właśnie, nie widziałaś mnie na żywo

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

po powrocie najwyżej podeślę Ci fotki na maila jak będziesz chciała na bloga wrzucać na pewno nie będę, a tutaj zawsze zżera jakość i kiepsko widać
oczywiście, że będę chciała także przypomnę się po Twoim powrocie

Cytat:

Kitka koniecznie słoneczko i zdjęcia z Tobą, żeby pozazdrościć Ci opalenizny

mówił, że podobały mu się się obie pary i kolory ale, że walentynki to wziął czerwone

nigdy nie pisałam, że jestem normalna
TŻ wiedział co Ci radość sprawi
na Wielkanoc może będą żółte, jak kurczaczki?

normalna, nienormalna - każda z nas ma swoje słabości, Ty masz buty

Cytat:
odradziła? dlaczego?

czekam na zdjęcia zrobionych jasnych włosków

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:25   #1089
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
proste oczywiście, byłam za prostymi, ale pod warunkiem, że są takie prościutkie idealnie jak pokazałaś fotki po suszeniu na szczotkę to wtedy przepadłam
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:26   #1090
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a jakich argumentow uzyla?

Cytat:
Mi kryzys tez powoli mija I nawet bardziej o czyms jasniejszym mysle niz ciemniejszym
A kawał czasu juz nawet ogladalam same fotki ciemnych wlosow
wiosna idzie!!! blondyny jasnieja
Cytat:
dobrze, że minął Twój kryzys, bo jak pisałam - nie wyobrażam sobie Ciebie w ciemniejszych włosach, a tym bardziej w takim odcieniu jak nam kiedyś pokazałaś, tej Agnieszki Popielarskiej czy Popielewicz, wtedy to byś dopiero wyglądała smutno

ciekawe co mi strzeli do głowy jak przyjdzie wiosna ta Londa 18 świetlany blond to chyba wychodzi jasna i popielata?
smutno i staro no sorry jestem szczera

Cytat:
asabb jest juz dobrze

bunny no i ladnie wyprostowane widzeno dobra raz mozna

nadrabiam......
czyli krecone...?
znow nie wiem jakie nosic
Stary 2012-02-16, 13:26   #1091
xLADYx
Zakorzenienie

Bunny proste
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:28   #1092
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny proste
oczywiście, że proste wysuszone na szczotce

Bunny a nosisz czasami przedziałek na boku? też jestem ciekawa jakbyś wyglądała
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:29   #1093
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
proste oczywiście, byłam za prostymi, ale pod warunkiem, że są takie prościutkie idealnie jak pokazałaś fotki po suszeniu na szczotkę to wtedy przepadłam
wiesz niestety mam swiadomosc ze takie modelowanie na co dzien nie zda egzaminu bo jestem leniwa i szkoda mi wlosow wiec w takiej sytuacji chyba lepiej te krecone...
Stary 2012-02-16, 13:29   #1094
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
oczywiście, że będę chciała także przypomnę się po Twoim powrocie

TŻ wiedział co Ci radość sprawi
na Wielkanoc może będą żółte, jak kurczaczki?

normalna, nienormalna - każda z nas ma swoje słabości, Ty masz buty

odradziła? dlaczego?

czekam na zdjęcia zrobionych jasnych włosków
żółte chcę!
on wie, że najlepszy prezent dla mnie to buty albo torebka
myślę, że nie tylko dla mnie ale i dla każdej kobiety
każda ma jakieś słabości

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-16 o 13:30
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:29   #1095
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

na fotach z dzis mam przedzialek na boku na lewej stronie
Stary 2012-02-16, 13:32   #1096
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

zdecydowanie!

ja też jestem ciekawa

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
a jakich argumentow uzyla?

czyli krecone...?
znow nie wiem jakie nosic
niestety taka prawda

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
wiesz niestety mam swiadomosc ze takie modelowanie na co dzien nie zda egzaminu bo jestem leniwa i szkoda mi wlosow wiec w takiej sytuacji chyba lepiej te krecone...
osz Ty leniu
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:33   #1097
_paulinka2
Wtajemniczenie

Kitko skąd wzięłaś te zdjęcie ? to jest jakiejś bloggerki ? pokażesz mi ją ?

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:34   #1098
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
na fotach z dzis mam przedzialek na boku na lewej stronie
o sorry, teraz zobaczyłam, że rzeczywiście
Cytat:
Kitko skąd wzięłaś te zdjęcie ? to jest jakiejś bloggerki ? pokażesz mi ją ?
nie wiem kto to

wzięłam fotkę z www.loveit.pl
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:36   #1099
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
zdecydowanie!

ja też jestem ciekawa

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

niestety taka prawda

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

osz Ty leniu
przyznaje bez bicia ze jestem leniwa i moge tak wloski robic tylko na wyjatkowe okazje

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
o sorry, teraz zobaczyłam, że rzeczywiście

nie wiem kto to

wzięłam fotkę z www.loveit.pl
probowalam tez robic maxymalnie na boku ale wtedy mam mega konia twarz o niee.... nie pokaze wam!
Stary 2012-02-16, 13:37   #1100
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
przyznaje bez bicia ze jestem leniwa i moge tak wloski robic tylko na wyjatkowe okazje

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

probowalam tez robic maxymalnie na boku ale wtedy mam mega konia twarz o niee.... nie pokaze wam!
to prosimy na blondynkowe spotkanie

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
nas nie musisz się wstydzić
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:38   #1101
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
kusi

w środę popielcową trzeba oglądać KLAN! Rysiu umrze!
kolejny

dobra wiecej nie nadrabiam

encha odradzila tlumaczac to moim innym wygladem po przyciemnieniuja narazie nie mysle o tym ...poczekam do wiosny kiedy slonko przygrzeje i zobacze wtedy czy najdzie mnie cos czy nie

co do biegania psow to moj D jest okrutnie energicznym psemon wogole w dzien nie spi ,,nie polozy sie tylko stoi na nogach..teraz tz uczy go "daj lape" i "siad" sprawy czystosci sa juz zakonczone u nas wszystko robi na podworku i pokazuje kiedy chce wyjsc
tz zabiera go poza miasto i tam puszcza luzem w polu zeby sie wybiegaltak jak np dzis wlasnie z nim pojechal w miescie ,zwlaszcza w miejscu gdzie mieszkamy nie ma mozliwosci zeby pies chodzil bez smyczy zreszta kazdy ma psa na smyczynigdy niewiadomo jak dany pies zareaguje i czy rzuci sie na innego psa czy na dziecko czy wpadnie pod samochod..patrol uliczny pilnuje aby psy byly na smyczy a psy ras groznych w kagancu dodatkowotylko w parku psy moga latac luzem..
dlatego jak jestem w pl to jestem w szoku ze luzem lataja sobie pittbule czy amstaffy bez kaganca nawetbo wlasciciel twierdzi ze ma psa ulozonego
dlatego zawsze takim delikwentom zwracam uwage na to ze jesli lata luzem w miejscu gdzie pelno ludzi psow czy dzieci to prosze zalozyc mu kaganiec na pysk
Stary 2012-02-16, 13:42   #1102
aniolek99
Zadomowienie

Jeszcze ten nowy od Marty z Na wspolnej niedlugo zginie w wypadku

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:42   #1103
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
to prosimy na blondynkowe spotkanie

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

nas nie musisz się wstydzić
jasne ze nie musze nie ma mowy

Cytat:
kolejny

dobra wiecej nie nadrabiam

encha odradzila tlumaczac to moim innym wygladem po przyciemnieniuja narazie nie mysle o tym ...poczekam do wiosny kiedy slonko przygrzeje i zobacze wtedy czy najdzie mnie cos czy nie

co do biegania psow to moj D jest okrutnie energicznym psemon wogole w dzien nie spi ,,nie polozy sie tylko stoi na nogach..teraz tz uczy go "daj lape" i "siad" sprawy czystosci sa juz zakonczone u nas wszystko robi na podworku i pokazuje kiedy chce wyjsc
tz zabiera go poza miasto i tam puszcza luzem w polu zeby sie wybiegaltak jak np dzis wlasnie z nim pojechal w miescie ,zwlaszcza w miejscu gdzie mieszkamy nie ma mozliwosci zeby pies chodzil bez smyczy zreszta kazdy ma psa na smyczynigdy niewiadomo jak dany pies zareaguje i czy rzuci sie na innego psa czy na dziecko czy wpadnie pod samochod..patrol uliczny pilnuje aby psy byly na smyczy a psy ras groznych w kagancu dodatkowotylko w parku psy moga latac luzem..
dlatego jak jestem w pl to jestem w szoku ze luzem lataja sobie pittbule czy amstaffy bez kaganca nawetbo wlasciciel twierdzi ze ma psa ulozonego
dlatego zawsze takim delikwentom zwracam uwage na to ze jesli lata luzem w miejscu gdzie pelno ludzi psow czy dzieci to prosze zalozyc mu kaganiec na pysk
i tego caskada zazdroszcze tam u was... bo u mnie na osiedlu wszystkie psy lataja luzem! tylko ja z lola na smyczy i wlasciciele maja smycz w lapie a nie przy psie dlatego ja sie zwyczajnie boje i musze myslec za tych debili
a uwagi nie zwrocisz bo albo w leb dostaniesz w bialy dzien albo ci samochod podpala jak jednemu u nas w zeszlym roku
w takim miejscu mieszkam, tak musze zyc- policja jak przyjezdza suka to nawet nie wysiada
Stary 2012-02-16, 13:42   #1104
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
a ja z roza

Załącznik 4505044

To w takim razie spróbuje a10 Odrost będzie musiał być chyba 4-tygodniowy bo w tym tygodnu już nie ma bata żeby mi ktoś pofarbował, a sama zepsuje na pewno.'
A z ta kondycja to dokładnie to co mówisz, ja po c12 bez odżywki przy spłukiwaniu samej farby czułam że są gładkie, mięciutkie, przy Welku tego nie ma nawet po odżywce. Teraz było lepiej ale i tak gorzej niż po palette.
No i masz racje, bede miała góre w końcu równą a przeciez na tym mi najbardziej zależy.
Także w przyszłym tygodniu pofarbuje A na stary odrost zawsze troche przeciągam farbe, bo mimo wszystko caly czas powiedzmy z 2 farbowań wstecz kolor sie odznacza i na to musze dać farbe.
Cytat:

Mózg mi sie rozjaśnił
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:44   #1105
xLADYx
Zakorzenienie

Klanu to ja wieki nie oglądałam
obejrzę jak będzie ostatani odcinek tej polskiej mody na sukces

taki miałam ładny plan wczoraj a dzisiaj wszystko szlak trafił

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Jeszcze ten nowy od Marty z Na wspolnej niedlugo zginie w wypadku
samolot pierdyknie?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
jasne ze nie musze nie ma mowy
więc?
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:46   #1106
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
MAm to samo
Dlatego jedynie moge podpinac jakimiś klamrami, a rano grzywka prostownica ewentualnie.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:53   #1107
aniolek99
Zadomowienie

Nie wypadek samochodowy bedzie

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:56   #1108
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

i tego caskada zazdroszcze tam u was... bo u mnie na osiedlu wszystkie psy lataja luzem! tylko ja z lola na smyczy i wlasciciele maja smycz w lapie a nie przy psie dlatego ja sie zwyczajnie boje i musze myslec za tych debili
a uwagi nie zwrocisz bo albo w leb dostaniesz w bialy dzien albo ci samochod podpala jak jednemu u nas w zeszlym roku
w takim miejscu mieszkam, tak musze zyc- policja jak przyjezdza suka to nawet nie wysiada
rozumiem i wiem ze sa tacy delikwenci jak w kazdym polskim pewnie miescie jesli zwracam uwage to u siebie na osiedlu i tu raczej mi nikt krzywdy nie zrobi ale na innym koncu miasta moglabym dostac w leboczywiscie w Polsce
dlatego dziwie sie ze sami swoji ludzie i tyle nienawisci niezrozumienia ..

strasznie dlugo schna mi te kudly chyba poczestuje skalp suszarka
Stary 2012-02-16, 13:56   #1109
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Nie wypadek samochodowy bedzie
ta Marta to mnie w☠☠☠☠ia od dłuższego czasu

oglądam seriale na tvnplayer jak nie mogę spać

Kitka oglądałam Julkę i wiedziałam, że ten Twój kolega będzie gejem
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 13:57   #1110
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Klanu to ja wieki nie oglądałam
obejrzę jak będzie ostatani odcinek tej polskiej mody na sukces

taki miałam ładny plan wczoraj a dzisiaj wszystko szlak trafił

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

samolot pierdyknie?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

więc?
nie pokaze sie wam i juz z koniowa twarza

Cytat:
MAm to samo
Dlatego jedynie moge podpinac jakimiś klamrami, a rano grzywka prostownica ewentualnie.
nie no ja z klamrami to chodze po domu i sprzatam to na miasto bym tak nie poszla

Tagi
blond, farbowanie, henna, keratynowe prostowanie, kolor, loreal, loreal długie wlosy, naturalne farby, odcień, odrosty, rozjasnianie, rudy, spalone włosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości