Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-16, 19:31   #1261
Elisss
Raczkowanie

GG do Elisss
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

rr
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dlatego ja nie unikam silikonow w zadnym kosmetyku poza szamponem ale jesli chodzi o konserwanty, alkohole i parabeny to mam je pod lupazwlaszcza w kosmetykach kladzionych na skore ..

tz pojechal do kolegi czyli dwie godziny dla mnie
Ja niestety źle reaguje na silikony, tzn. moje wlosy... skora tez ale to inny dział.

Fryzjerka dopiero mi to uświadomiła, gdy nie mogłysmy dojsc do tego co dzieje sie z wlosami.
Stary 2012-02-16, 19:36   #1262
kitkulka
Zakorzenienie

dziewczyny,
wiecie może kiedy będzie nowy sezon przepisu na życie?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:38   #1263
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny,
nie wiem ale też czekam
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:39   #1264
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
dziewczyny,
miał być od marca,ale narazie nic nie mówią
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:41   #1265
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
marzec tuż tuż

niech ten śnieg spierdziela

dziewczyny mama mnie uświadomiła, że teraz muszę pokupować parę skórkowych/ skórzanych nowych szpilek, bo przecież wiosną też może padać deszcz więc niestety na tych planowanych 3 parach nie skończy się
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:44   #1266
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Elisss Pokaż wiadomość
rr

Ja niestety źle reaguje na silikony, tzn. moje wlosy... skora tez ale to inny dział.

Fryzjerka dopiero mi to uświadomiła, gdy nie mogłysmy dojsc do tego co dzieje sie z wlosami.
no z tymi fryzjerkami to roznie bywa moja np dobrze maluje ,scina wlosy ,ale pojecia o silikonach itp to zeroweaz nie miesci mi sie w glowie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

a ja mam tyle zaleglosci przez tz na kompie ze o tv to moge posnic na kilka dni..
Stary 2012-02-16, 19:51   #1267
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem ale też czekam
Cytat:
kurczę no nowe programy już wchodzą więc może dadzą niedługo
Cytat:
marzec tuż tuż

niech ten śnieg spierdziela

dziewczyny mama mnie uświadomiła, że teraz muszę pokupować parę skórkowych/ skórzanych nowych szpilek, bo przecież wiosną też może padać deszcz więc niestety na tych planowanych 3 parach nie skończy się
a Lady! wczoraj pisałaś, że ja chciałam śnieg, ale ja go chciałam tylko na ŚWIĘTA! później też pisałam, że go nie potrzebuję
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:56   #1268
xLADYx
Zakorzenienie

Kitka no to masz szczęście teraz to pamiętam
musimy jakieś modły wspólne odprawić na wygnanie śniegu

idę kąpieli zażyć
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 19:57   #1269
caskada
Zakorzenienie

a u mnie nie ma sniegu i chyba juz nie bedzie ...pada mokro i cieplo na plusie dzis skoczylo do 10 i jak wyszlam z psem to na bose stopki zalozylam swoje cichobiegi
Stary 2012-02-16, 20:00   #1270
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ej no błagam niech zostanie chociaz do soboty bo chce ulepić bałwana Chociaż TŻ mówi, że jednego już mam
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:04   #1271
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ho,ho.. to sie dowiedzialam na swój temat ciekawostek... szkoda tylko ,że kilka z dziewczyn które tak pieknie mnie podsumowały przy okazji słodzą mi ile wlezie w PW itp...

Eh...
moze powiesz wiec ktore to? a moze brak odwagi?
a najlepiej zacytuj te wychwalajace cie momenty

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale to raczej skrytykowano stwierdzenie że silikonów trzeba unikać - co jest nieprawdą. Bo po 1 nie trzeba unikać, a można jeśli się ma takie widzimisię i to nam sluży, po 2 nie trzeba unikać wszystkich, po 3 wystarczy umieć ich używać. I są osoby ktore ich uzywaja i sobie chwalą - bo im służą, i nie jest to wcale wielkie zło.

Bzdurą jest też unikanie silikonów w preparatach do termoochrony bo one maja działanie ochronne, unikać należy alkoholu o działaniu wysuszającym - takim jak np w jedwabiu biosilka. (co nie wyklucza tego ze są osoby którym odpowiada).

Nie oceniam twojej osoby bo cie nie znam, ale to co napisałaś w tym poście na blogu jest bzdurą i wprowadzasz wg mnie wiele osób w błąd. Napisałabym i to samo pod notką ale nie chce mi się logować
dokladnie

Cytat:
ja się przyznam, pytałam o podkład rozświetlający Wake Me Up czy będzie dobry do mojej mieszanej/tłustej cery

ale co innego radzić o używaniu czegoś co się używało, a co innego pisać o czymś o czym nie ma się pojęcia

Cytat:
A to dziwne bo ja czytalam ze dla lata wlasnie zreszta zawsze mnie do takiego typu przypisywano i tak w szkole uczono.
A to psikus by był jakbym sie okazała wiosną Bo oczy mam bardzo charakterystyczne jeśli chodzi o barwe, tak sądze przynajmniej
Ale raczej wątpie bo cere mam chyba zimną, chociaż podkład wole żółtawy bo do szyi lepiej pasuje
czeko jestes latem nie kombinuj... pamietajcie ze liczy sie ktore cechy przewazaja a oczy to ost oceniany element.

Cytat:
Bzdurą nie jest stwierdzenie ze silny silikon źle dzial na wlosy jak np. cyclopentosiloxane ktory znajduje sie np w mgielce Marion. Tego silikonu nie zmyjesz szamponem i po czasie masz wlosy do ściecia, co innego np. dimethicone.
od kiedy on jest trudno zmywalny? a sorki, przeciez jak sie ulotni to nie ma co zmywac- jedna akcja prostownica i go nie ma, poszedl w obieg powietrza to co tu zmywac

Cytat:
Ale ty tam nie piszesz o silnych i słabych silikonach, ale o tym żeby ich wszystkich unikać jak ognia. I to jest bzdura. Bo owszem podział na te dobre i złe jest. I jednych unikać się powinno, a innych nie.
Takie jest moje zdanie i go nie zmienie. Wg mnie stwierdzenie, którego użyłaś, czyli to, że w preparatach termoochronnych należy unikać silikonów jest bzdurą.
I nie wyssałam tego z palca, bo twierdzą tak również dr. farmacji czy chemii. Bunny która jest fryzjerką też raczej sobie ot tak tego nie wymyśliła.

A tak to notka nie jest rzeczowa, i wprowadza w błąd. Bo powinnaś od razu napisać o rozgraniczeniu tych silikonów skoro w ten sposób "ugryzłaś" temat. Tak uważam i myśle, że mam do tego prawo.

A włosy do ścięcia to myśle troche przesadzone... po prostu żeby włosy oczyscic trzebaby się pewnie mocno namęczyć jeśli stosowalo sie taki preparat codziennie. Ja z Marionu akurat stosowałam mleczko z tym, że raz na jakiś czas i sie obyło bez zbednych problemów na szczęście.
racja

Cytat:
Edytowalam o rozszerzenie pojecia silikony ; zbyt czesto stosuje skroty myslowe i tyle... ale fakt; wy profesjonalistki wiecie ze dzielimy silikony na rozpuszczalne w wodzie i nierozpuszczalne. Moj blad.

Nie rozumiem tylko skąd to szyderstwo... w głowie mi sie to nie mieści...

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Skąd w was tyle złych emocji ?

Wystarczylo zostawic komentarz pt. zbyt ogolnie napisals o silikonach, a nie jest to tak, bo wygląda to tak, że...

Ale nie.. lepiej wziąć i powiesić na kimś psy...
szyderstwo? my po prostu nie znosimy ludzkiej glupoty i dezinformacji chyba nie sadzisz ze ci przyklasniemy ze piszesz byle pisac

Cytat:
Cyclopentasiloxane należy do gatunku silikonów cyklicznych, zwanych też silikonami lotnymi. Oznacza to, że po pewnym czasie związek ten wyparowuje samoistnie z miejsca jego aplikacji. Cyclopentasiloxane jest polimerem opartym na organicznym krzemie i z racji swej lekkości stanowi doskonałą bazę dla kosmetyków do twarzy (kremy, balsamy, silikonowe bazy pod makijaż, podkłady). Równie często ów silikon lotny wykorzystuje się w produkcji kosmetyków do włosów (odżywki, pianki, kremy do stylizacji, sera).
o wlasnie to to to!

Cytat:
Podział silikonów:

wymagające silnych detergentów do usunięcia (cyclomethicone, cyclopentasiloxane, trimethylsilylamodimethic one, trimethylsiloxysilicates

źrodło - http://kosmetykowo.eu/?p=463
jakiez madre zrodlo! a jakie profesjonalne
na logike droga eliss jesli cos wystepuje jako tzw. D5- ang skrot , jest zwiazkiem piecioatomowym wegla, tlenu, wodoru i siarki to MUSI byc lotne i usuwalne!
Jest palne przy 73 stopniach C wiec samo uzycie sprzetow grzejacych- kolo 100-200 stopni sprawia ze sie ulatnia
no i musialam siegnac po chemie fryzjerska, by to prostowac
Stary 2012-02-16, 20:06   #1272
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

Pięknie Jasno i chłodno

Cytat:

Asiu oby Ci ta londa służyła, bo wyszło o wiele lepiej niż po Wellatonie no i widać refleksy
oby oby
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

ładnie, widać, że ochłodziło
Asiu, wiesz co.. ja to mam wrażenie, że Ty farbujesz włosy co tydzień-dwa i zawsze to jest jakaś kombinacja

robiłam dwa tygodnie temu
ojej ,przynajmniej wątek ciekawy przez te moje kombinacje
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tutaj jeszcze ładniej wyglądają przerzucasz się na Londę?

jeżeli będzie ok przynajmniej te dwa tygodnie z kolorem to tak
Cytat:
Cytat:
widziałam kiedyś na mieście babkę z wałkami
ja kiedyś jedną widziałam w kościele z jednym wałkiem centralnie z tyłu na środku głowy
Cytat:

Asia ślicznie Ci wyszło zostaniesz przy londach?

jeżeli będzie kolor ok na dłużej to tak
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
OOOO SZOK, CUDOWNIE! Szczególnie te w dziennym świetle.

Pamiętacie może co mi w londzie kitkulkowej nie pasowało? ;d Bo ja nie pamiętam, a kolor zaraz po farbowaniu był zarąbisty wg mnie.

jestem póki co mega zadowolona
Cytat:
wrzucam tak na szybko fociaki i uciekam narazie
oczywiscie jak zwykle samorobki
pieknie jak zwykle
Cytat:
[/COLOR]dziewuszki troszkę pije mnie lewy bucik od Tż myślicie, że rozchodzą się
a masz prawidła może ? chyba że załóż skarpete na stope i pochodź tak przez troche w tym bucie aż się rozczłapie lekko
ja zazwyczaj prawidła ze skarpetą na noc wkładam do buta i na drugi dzień jest ok
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Asia
Kombinator!!!!!
ale powielam zdanie dziewczyn, chyba najlepiej teraz wyszło

kombinatorko od razu przecież dąże do mojego ukochanego jaśniutkiego blondu metodą prób i błędów

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:16   #1273
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
o kochana witaj
jesteś w końcu! a wiedziałam rano jak wstałam miałam o Ciebie pytać gdzie jesteś i zapomniałam
widzę udzieliła Ci się wiosna świetnie
koralowo-malinowe
ja teraz poszerzam kolekcję szpilek
ale udało Ci się dorwać bronzer
Jestem,jestem kochana
malinowe spodenki to jedne z czterech jakie zakupilam
Mam cala kolekcje kolorystyczna
Chciała bym zobaczyc Twoje wszystkie buty
Kolekcja musi być powalajaca

Kiteczko
To czekam na wieści od Ciebie
A brazer to mi sie trafił jak ślepej kurze ziarno

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Asiu
Dobrze,ze chcesz osiagnac spełnienie
Bede Cie dopingowac
Tylko obawiam sie,ze zniszczysz sobie tym wloski ( tak czestym farbowaniem)
Wiesz co mam na myśli?prawda

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:21   #1274
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ale jestem tylko człowiekiem,a zrobiono tu ze mnie jakąs kreature, a najbardziej to zszokowana jestem epitetami opisujacymi mnie... nie do wiary po prostu...

Dzieki dziewczyny, mozna na was liczyc.
a kto cie nazwal kreatura bo chyba przoeczylam dziewczyno masz jakis przerost ego, wysmiany zostal tylko twoj brak wiedzy, nie ty sama
polecam sie na przyszlosc

Cytat:
Z tym cyclopentasiloxane i tym ze jest ciezko zmywalne to musi byc jakis powielany błąd, bo nawet zagraniczne źródła mówią o tym, że jest jednym z tych lotnych, lekkich.
ja wam powiem jak to jest...

Cytat:
Piszac o cyclopentosiloxane brałam informacje z internetu... już nie wiem w co wierzyć

Moge sie mylic - mam prawo do tego, ale wedlug źródel to silikon cięzki i zmywalny mocnymi detergentami.

Prezentujac kosmetyki na blogu w 99% podaje ich skład, to norma, bo fakt; czesto zdarzają się bomby.
internet najlepsze zrodlo wiedzy

Cytat:
Ale u ciebie tez ten cyclopentasiloxane jako ciezko zmywalny dałaś. To jak w koncu jest?
chodzi o sls

Cytat:
wiecie co, to jest smutne ,jak nie smieszne ze wiele osob unika silikonow czy sls - substancji dzialajacych powierzchniowo ,a zapomina o parabenach ktore wnikaja do organizmu
dokladnie
Cytat:
Dziewczyny zajrzyjcie do klubu
zaraz pedze.

nie chce mi sie, ale sprostuje dalej bo mam chyba dosc i mdlo mi- moze za duzo nalesnikow z rozana marmolada?
ale nie, chyba to nie to...

jakis debil zle tlumaczyl z ang publikacji.
taka prawda. jest sporo zle tlumaczonych nawet ksiazek! z chemia i sa sprostowania w kolejnych wydaniach... kto sie zna na chemii- jak ja po chemiku, ten dojdzie prawdy... rozwali zw. na atomy, sprawdzi z czym reaguje i jak...
u nas wizazanki chwycily- ze trudno zmywalny i ok, sama woda ok.
tylko dlaczego nikt sie nie zastanawia ze wlasnie taki oblepiajacy sylikonik nie zmyje sie woda- wiadomo zjawisko skraplania wody itp, o tym pisac nie bede, woda nie wnika i splywa silikon zostaje- jak tluszcz na patelni ale zmyje sie srodkiem chemicznym- nie kazdym to prawda- musi byc to co rozpusci zwiazki wegla... sls np.
ale wiele innych rowniez.
szampony sa coraz lepsze, za chwile wymysla mnostwo zwiazkow rozniez rozpuszczajacych silikon w myciu a delikatniej...
a dla tych ktorzy uzywaja bez sls- niech przejada prostownica czy lokowka na minimum ustawien i fruuu... poszlo w powietrze nie ma co zmywac
ale problem....
na prosty rozum- jesli cos jest w deo w kulce, lakierach do wlosow, kremach na morde, i olejku do opalania- musi dac sie zmyc!
nie wiem rozumiecie mnie?
to ma chronic... cos jak prezerwatywa na wlosy
wiec jak ktos prostuje wlosy z uporem maniaka to tez niech nawala tego na leb na potege bo tylko dzieki temu sunaca wrzaca prostownica nie pojara wlosow a ten wlasnie sylikonik z gliss kura np.
kapujecie?
Stary 2012-02-16, 20:29   #1275
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a kto cie nazwal kreatura bo chyba przoeczylam dziewczyno masz jakis przerost ego, wysmiany zostal tylko twoj brak wiedzy, nie ty sama

chodzi o sls

dokladnie

zaraz pedze.

nie chce mi sie, ale sprostuje dalej bo mam chyba dosc i mdlo mi- moze za duzo nalesnikow z rozana marmolada?

taka prawda. jest sporo zle tlumaczonych nawet ksiazek! z chemia i sa sprostowania w kolejnych wydaniach... kto sie zna na chemii- jak ja po chemiku, ten dojdzie prawdy... rozwali zw. na atomy, sprawdzi z czym reaguje i jak...
tylko dlaczego nikt sie nie zastanawia ze wlasnie taki oblepiajacy sylikonik nie zmyje sie woda- wiadomo zjawisko skraplania wody itp, o tym pisac nie bede, woda nie wnika i splywa silikon zostaje- jak tluszcz na patelni ale zmyje sie srodkiem chemicznym- nie kazdym to prawda- musi byc to co rozpusci zwiazki wegla... sls np.
szampony sa coraz lepsze, za chwile wymysla mnostwo zwiazkow rozniez rozpuszczajacych silikon w myciu a delikatniej...
a dla tych ktorzy uzywaja bez sls- niech przejada prostownica czy lokowka na minimum ustawien i fruuu... poszlo w powietrze nie ma co zmywac
ale problem....
na prosty rozum- jesli cos jest w deo w kulce, lakierach do wlosow, kremach na morde, i olejku do opalania- musi dac sie zmyc!
wiec jak ktos prostuje wlosy z uporem maniaka to tez niech nawala tego na leb na potege bo tylko dzieki temu sunaca wrzaca prostownica nie pojara wlosow a ten wlasnie sylikonik z gliss kura np.
kapujecie?
Bunny ja czaje tylko nadal nie wiem czy ten silikon jest lotny czy trzeba go zmyć szamponem z SLS lotny,tak jak wcześniej pisałam,tak

A z prezerwatywą na włosy wygrałaś
Stary 2012-02-16, 20:29   #1276
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

a masz prawidła może ? chyba że załóż skarpete na stope i pochodź tak przez troche w tym bucie aż się rozczłapie lekko
ja zazwyczaj prawidła ze skarpetą na noc wkładam do buta i na drugi dzień jest ok
prawidła a co to takiego już wpisuję w google
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:30   #1277
Adzi07
Zakorzenienie

Novo
Stokrotko Ciebie tez paznokcie bolały po aplikowaniu tej odżywki z Eveline?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:32   #1278
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

chodzi o sls

dokladnie

zaraz pedze.

ale problem....
kapujecie?
melduje, że kapuje
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:33   #1279
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

ale problem....
kapujecie?
amenos
Stary 2012-02-16, 20:40   #1280
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem,jestem kochana
malinowe spodenki to jedne z czterech jakie zakupilam
Mam cala kolekcje kolorystyczna
Chciała bym zobaczyc Twoje wszystkie buty
Kolekcja musi być powalajaca

Kiteczko
To czekam na wieści od Ciebie
A brazer to mi sie trafił jak ślepej kurze ziarno

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Asiu
Dobrze,ze chcesz osiagnac spełnienie
Bede Cie dopingowac
Tylko obawiam sie,ze zniszczysz sobie tym wloski ( tak czestym farbowaniem)
Wiesz co mam na myśli?prawda
ja jeszcze nie byłam w NL po tą 4 do kolekcji torebkę ale jutro mam czas to podjadę przy okazji zobaczę może będą jakieś ładnie buciki do wakacji pokaże Wam buciki wszystkie ale jak urządzę ściankę/szafę najwięcej to mam czarnych butów i to zamszowych a zamsz w tym kolorze jakoś nieatrakcyjnie wychodzi na zdjęciach, które robię jak zakurzony

spodnie w innym kolorze na każdy dzień tygodnia

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Ej no błagam niech zostanie chociaz do soboty bo chce ulepić bałwana Chociaż TŻ mówi, że jednego już mam
niech wypier...

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
a u mnie nie ma sniegu i chyba juz nie bedzie ...pada mokro i cieplo na plusie dzis skoczylo do 10 i jak wyszlam z psem to na bose stopki zalozylam swoje cichobiegi
u mnie też na plusie i leży taka ciapa albo pada z deszczem
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:41   #1281
blond bunny
Zakorzenienie

dobra mam podsumowanie:
W rzeczywistości lotne silikony szybko wyparowują w powietrze po dostarczeniu składników odżywczych do skóry i włosów.

one sa nosnikiem, jako sliska lepka substancja- doprowadzaja co trzeba i blokuja tego odparowanie same utleniajac sie... zatrzymaja wilgoc i wode.
a wiec nie moga sie odlozyc we wlosie.
nawet jesli ich nie domyjemy- one sie rozloza i odparuja.
wymagaja sls- bo sa wodoodporne- czyli musi byc chemia do zmycia a sls jest najpopularniejsze.
ale oznacza to ze zmyc go mozemy nawet plynem do hig int a nie powiecie ze one sa agresywne
Stary 2012-02-16, 20:44   #1282
snowhitee
Zakorzenienie

o mamuniu ale mi zaserwowałyście nadrabiania byłam za zakupach i mam swoje granatowe cygaretki w zawrotnej cenie 39,90zł

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

wrzucam foty w róznym oświetleniu :
przy oknie ,zdala od okna i w słońcu
ale fajnie

Cytat:

przemyślałam i biorę ten podkład Rimmela
dobry wybór

Cytat:
wrzucam tak na szybko fociaki i uciekam narazie
oczywiscie jak zwykle samorobki
pięęęękne lokasy i kolor zdecydowanie jest Twój

Cytat:
ej to już nie blog, tylko jej strona teraz może być bardziej "za☠☠☠ista"
ejj no ale jesteście ja tam bym chciała bardzo mieć własną stronę nie ma co wyśmiewać tego

Cytat:
wiecie co moze bede okrutna ale mi jej wlosy wogole sie nie podobaja wiem sama mam nie lepszeale jej akurat nie sa ani zadbane jakos szczegolnie ,ani ladne kolorystycznie

napewno dzis odezwe sie u niej na blogu w sprawie tych silikonow zobacze jak zareaguje
a moim zdaniem jej włosy przeszły sporą metamorfozę i mi się podobają bardzo a co do koloru to Kasiu nie przesadzaj, możesz porównywać swój rozjasniaczowy blond? wiadomo masz idealny bo rozjasniaczem robiony mało dziewczyn może uzyskać podobnie idealny kolor samymi farbami.. Eliza przynajmniej się stara, rzuciła rozjaśniacz (do czego zresztą sama też ją namawiałam nie raz ) Ma normalny ładny, jasny blond, nie wiem po co to czepianie

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
: boze widzisz i nie grzmisz
a czy któras z was prostowała na jedwab chi?
ja ale teraz mam swoją nową miłość mleczko got2be

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
prawidła a co to takiego już wpisuję w google
uwielbiam Cię

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:46   #1283
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Caskada mam 2 pytania do Ciebie
Stary 2012-02-16, 20:50   #1284
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
ja jeszcze nie byłam w NL po tą 4 do kolekcji torebkę ale jutro mam czas to podjadę przy okazji zobaczę może będą jakieś ładnie buciki do wakacji pokaże Wam buciki wszystkie ale jak urządzę ściankę/szafę najwięcej to mam czarnych butów i to zamszowych a zamsz w tym kolorze jakoś nieatrakcyjnie wychodzi na zdjęciach, które robię jak zakurzony ::
Ta,co dzien to inny kolor

Czekam z niecierpliwoscia na ta kolekcje

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:52   #1285
aniolek99
Zadomowienie

Kitka ładny ten twoj znajomy chyba ze to makeup

Lady Asia odnoscnie tego wałka

Snow ,a z got2be mialam kiedys taki sprej w fioletowej butelce

Znacie jeszcze jakies dobre odzywki do rzes ?
Mam dosc rycynowego

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:53   #1286
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o mamuniu ale mi zaserwowałyście nadrabiania byłam za zakupach i mam swoje granatowe cygaretki w zawrotnej cenie 39,90zł

dobry wybór

uwielbiam Cię

skąd i gdzie zdjęcia cena super

dobry to okaże się bo jeszcze nie wiem jaki kolor jutro będę głowić się
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:53   #1287
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Caskada jak będziesz to odpowiedz mi proszę

1. Olejek rycynowy- ponoć przyspiesza porost tylko boję się,że go nie zmyję jak nałożę na włosy i tak sobie wymyśliłam czy coś by mi dało jakbym dolała pare kropel do szamponu bo wiadomo,że podczas mycia masuje się skórę głowy i tylko pare kropel,żebym nie chodziła z tłustymi włosami.

2. Zauważyłam,że po Amli znacznie poprawił mi się stan włosów czy to możliwe,że parafina tak na nie działa?
Stary 2012-02-16, 20:54   #1288
blond bunny
Zakorzenienie

usuna go na pewno:
mirystyl alcohol, lauryl alcohol, cetearyl alcohol, imidazole, oraz pochodne betainy, glicyny.
Stary 2012-02-16, 20:56   #1289
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Ta,co dzien to inny kolor

Czekam z niecierpliwoscia na ta kolekcje
najlepiej też chce takie kolorki spodni i spódniczek niech tylko mnie ktoś wesprze finansowo w realizacji tego planu
ale obiecałam sobie, że jeszcze max. 5 kolorków

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Kitka ładny ten twoj znajomy chyba ze to makeup

Lady Asia odnoscnie tego wałka

Snow ,a z got2be mialam kiedys taki sprej w fioletowej butelce

Znacie jeszcze jakies dobre odzywki do rzes ?
Mam dosc rycynowego
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...m-do-rzes.html polecam
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-16, 20:57   #1290
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada jak będziesz to odpowiedz mi proszę

1. Olejek rycynowy- ponoć przyspiesza porost tylko boję się,że go nie zmyję jak nałożę na włosy i tak sobie wymyśliłam czy coś by mi dało jakbym dolała pare kropel do szamponu bo wiadomo,że podczas mycia masuje się skórę głowy i tylko pare kropel,żebym nie chodziła z tłustymi włosami.

2. Zauważyłam,że po Amli znacznie poprawił mi się stan włosów czy to możliwe,że parafina tak na nie działa?
ja nie caskada ale 1 bez sensu
spc z szamponu rozlozy olejek wiec wlosy nic nie poczuja
jakby tam nic nie bylo...

Tagi
blond, farbowanie, henna, keratynowe prostowanie, kolor, loreal, loreal długie wlosy, naturalne farby, odcień, odrosty, rozjasnianie, rudy, spalone włosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości