Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-18, 13:35   #3931
margoltka
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie wszystkie mydełka z LF są takie same, ja uwielbiam ich tłuste, nawilżające mydła, to cedrowe też nie zrobiło na mnie wrażenia

Proszę, przenieś swój post na wątek plotkowy
Ja mydełka LF bardzo lubię, czekam na swoje zamówienie Maluteńkie, bo tylko plastelinka, mydełka (przywrotnik i panna dziewanna), płukanka i baza. Zrobię swoje mydełka

Mydełka LF lubię za delikatność. Nie przesuszają mnie, mojemu synkowi też służą. Oczywiście nie wszystkie są takie same. Jedne są bardziej tłuste i nawilżające, inne bardziej tępe.

Anakazar prawda kosmetyk za darmo! Miałam dzisiaj pisać posta na bloga, ale idziemy zaraz szukać wiosny. W tak piękny dzień, nie można siedzieć w domu

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-03-18, 13:37   #3932
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pozwolę sobie do was dołączyć.
Jestem na etapie: czytania, notowania... Zasatanawiam się, czy znajdę cos odpowiedniego dla mnie pośród naturalnych kosmetyków.

.
Witaj

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dobre!

Ja też zawsze muszę mieć zmyty makijaż. A mycie buzi 2 razy dziennie i spryskiwanie mgiełką (lub wcześniej smarowanie kremem) tak mi weszło w nawyk, że nie pamiętam, kiedy je sobie darowałam. Nawet po zmianie pielęgnacji ani razu nie odpuściłam sobie glinki. Jestem z siebie dumna. Natomiast prysznic i mycie włosów raz dziennie od zawsze były dla mnie koniecznością. Inaczej całe ciało i głowa mnie dosłownie swędzą i mam wizję, że jestem oblepiona szlamem (wiem, to już obsesja). Nie nadawałabym się do programów typu survival, oj nie... Za to już gorzej z pielęgnacją, którą wykonuję rzadziej - maseczką, serum, maską na włosy i olejowaniem. Na lenia pomógł mi tygodniowy plan, który sobie rozpisałam w tabelce. Ale i tak zdarza mi się zgrzeszyć. No i w ogóle zaniedbuję mazidła do ciała, ale to już inna historia. Muszę nad tym popracować.

Skąd ja to znam. Kilka lat temu kolega, który odprowadzał mnie po imprezie, musiał stać u mnie pod łazienką i nasłuchiwać czy się nie utopiłam. Mimo kiepskiego stanu uparłam się, że muszę wziąć prysznic. Kiedy próbowałam się ubrać, spodnie od piżamy wpadły mi do brodzika, ale co tam! Położyłam się w kompletnie mokrych. Dobrze, że sobie nie przeziębiłam newralgicznych miejsc.

edit.
Oj, jaka ja nieuprzejma. Witaj, Biala! I uważaj na te kusicielki.
No masz Ci ją - odezwała sie ta, co nigdy niczym nie kusi
Nawet nie iwesz, jak Cię rozumiem paszczę to wysmaruję, ale balsamy, masła do ciała jakoś zawsze za daleko, albo w niewłasciwym miejscu stoją i strasznie rzadko po nie sięgam musimy cos z tym zrobić!!!!

Małgosia - rozumiem, że masaz stópek przez męża był z masełkiem w zestawie a nie masz łaskotek? Ja to bym nie dała rady, straszne łaskotki mam w stopach!

Z powodu pięknej pogody pies wyprowadził sie na taras...... Ja też co tak będzie biedna psina sama siedziała........
Stary 2012-03-18, 13:55   #3933
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No masz Ci ją - odezwała sie ta, co nigdy niczym nie kusi
Nawet nie iwesz, jak Cię rozumiem paszczę to wysmaruję, ale balsamy, masła do ciała jakoś zawsze za daleko, albo w niewłasciwym miejscu stoją i strasznie rzadko po nie sięgam musimy cos z tym zrobić!!!!

Z powodu pięknej pogody pies wyprowadził sie na taras...... Ja też co tak będzie biedna psina sama siedziała........
Hihi, byłam ciekawa czy ktoś zwróci na to uwagę.

Z balsamami to problem mam taki, że po pierwsze - duża powierzchnia do wysmarowania, po drugie - nie chce mi się czekać aż się wchłonie, żeby założyć spodnie. No i zwyczajnie zapominam, bo tak jak piszesz - nie stoją pod ręką. Ale czas się wziąć w garść, bo niedługo przyjdzie pora odsłaniania nóg i trochę głupio razić takimi sucharami.

A ja dzisiaj wyjdę na długi spacerek, żeby też skorzystać z tej pięknej pogody.
Melya jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:15   #3934
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Hihi, byłam ciekawa czy ktoś zwróci na to uwagę.

Z balsamami to problem mam taki, że po pierwsze - duża powierzchnia do wysmarowania, po drugie - nie chce mi się czekać aż się wchłonie, żeby założyć spodnie. No i zwyczajnie zapominam, bo tak jak piszesz - nie stoją pod ręką. Ale czas się wziąć w garść, bo niedługo przyjdzie pora odsłaniania nóg i trochę głupio razić takimi sucharami.

A ja dzisiaj wyjdę na długi spacerek, żeby też skorzystać z tej pięknej pogody.

wiesz..... ja balsamy mam tak bardzo pod ręką, że juz bardziej sie nie da a i tak zawsze znajdę powód, żeby nie uzyć ale własnie te gołe suchary przerażaja w związku z pojawieniem sie ładnej pogody.........
Stary 2012-03-18, 14:16   #3935
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Biała witaj
Ania, nie wiedziałam, że masz psa! Pokaż
Pogoda jest cudowna, wlasnie wróciłam z zakupów ale głupia zapomniałam zajść do Rossmanna po jakieś smarowidło do ciała

jp91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:34   #3936
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pozwolę sobie do was dołączyć.
Jestem na etapie: czytania, notowania... Zasatanawiam się, czy znajdę cos odpowiedniego dla mnie pośród naturalnych kosmetyków.

Leczę się u dermatologa (mój problem to zaskórniki, kilka krostek, czerwone plamki po nich) - stosuje teraz miejscowo lek duac. Na codzień potrzebuję czegoś łagodnego do mycia oraz bezpiecznego nawilżenia. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę?

Aktualnie używam - żel myjący Ziaja Med kuracja lipidowa oraz do natłuszczenia euceryna (od dermy). Zaro makijażu (tylko korektor maskujący wypryski). Niestety skóra po dłuższym stosowaniu jest sucha, szorstka, pojawiają się malutkie zaskórniki. Potrzebuję zmiany.
Witaj. Ja polecam Cleansery Auberey Organics, poza tym bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z wątkiem. Bardzo dużo osób tutaj wchodzi i pyta o to, co już zostało 100 razy napisane. Nie obrażaj się, ale nie ma sensu po prostu wałkować wciąż tego samego

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam ze spaceru. Dziewczyny spacer w tak piękny dzień, to najlepszy kosmetyk. A jak poprawia samopoczucie. Cudo!
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pogoda jest cudowna,
Właśnie wróciliśmy, pięknie jest

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dlatego się cieszę, że się nie maluję.
Ale brud to nie tylko makijaż. Nie wydaje Ci się, ze miałabyś większe poczucie własnej wartości, gdybyś wreszcie zaczęła dbać o siebie? Niewiele Ci brakuje do tego, żeby się cieszyć z własnego wyglądu, tylko trzeba chcieć! Zmusić się, to nie jest przecież żaden wyczyn. Pomyśl, ile w życiu jest takich rzeczy i spraw, których nigdy nie opanujesz, zawsze będą za trudne, ale nie to.
Korah jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:35   #3937
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Biała witaj
Ania, nie wiedziałam, że masz psa! Pokaż
Pogoda jest cudowna, wlasnie wróciłam z zakupów ale głupia zapomniałam zajść do Rossmanna po jakieś smarowidło do ciała
Justynka wrzuciłam zdjęcie kundla na plotkowym
Ja byłam ostatnio w rossie i nic, zupełnie mnie nie skusiło!!!!
Stary 2012-03-18, 14:38   #3938
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Mnie kusi ta seria Tołpy Eco Spa. Składy nie idealne, ale dobre i mają dobre recenzje w KWC
Korah jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:47   #3939
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
ale uważaj, bo jeszcze Ci tak zostanie na zawsze ta wstrzemięźliwość od zakupów
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie kusi ta seria Tołpy Eco Spa. Składy nie idealne, ale dobre i mają dobre recenzje w KWC
A pokaż, które to? Bo oglądałam ostatnio w Naturze coś z Tołpy i skład miało fatalny.

jp91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:51   #3940
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
A pokaż, które to? Bo oglądałam ostatnio w Naturze coś z Tołpy i skład miało fatalny.
http://wizaz.pl/search/index.php?cat...&szukaj=Szukaj

Czasem w promocji są w rossie
Korah jest offline  
Stary 2012-03-18, 14:55   #3941
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
A to! Dziekuję patrzyłam jednak na coś innego, ale opakowanie miało piękne, bardzo w stylu eko.

jp91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 15:56   #3942
anula_ga
Zakorzenienie

Pytanie może głupie ale i tak zapytam.
Czy uzywając tonik migdałowy 5% dwa razy dziennie powinnam sobie darowac maseczki? Chciałam jak co tydzień rzucic na paszczę maseczke z neem, albo z glinką.
Stary 2012-03-18, 15:59   #3943
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Czy uzywając tonik migdałowy 5% dwa razy dziennie powinnam sobie darowac maseczki? Chciałam jak co tydzień rzucic na paszczę maseczke z neem, albo z glinką.
nie głupie Peelingi mozesz sobie darować, ale maseczka ładnie pozdejmuje Ci resztki martwego naskórka i suche odstające skórki. Efekt oczyszczenia będzie spotęgowany. Żeby nie podrazniać skóry, po maseczce możesz sobie darować kwas.

jp91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 15:59   #3944
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Myślę, ze łagodzące i kojące maseczki można a z glinkami to ponoć różnie bywa przy kwasach.
Korah jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:05   #3945
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Myślę, ze łagodzące i kojące maseczki można a z glinkami to ponoć różnie bywa przy kwasach.
Glinki podrasowane olejem i spryskiwane często hydrolatem lub nałożone w czasie kąpieli krzywdy nie zrobią, wręcz przeciwnie. Czesto przy kwasach jest tak, że nie widzimy łuszczenia dopóki nie nałożymy makijażu. Żeby nie było suchych skórek, dobrze jest położyć na twarz jaką glinkę. Przy wrażliwych i łatwo przesuszających się skórach radze nałożyć na kilka minut.

jp91 jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:16   #3946
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
nie głupie Peelingi mozesz sobie darować, ale maseczka ładnie pozdejmuje Ci resztki martwego naskórka i suche odstające skórki. Efekt oczyszczenia będzie spotęgowany. Żeby nie podrazniać skóry, po maseczce możesz sobie darować kwas.
Cytat:
Glinki podrasowane olejem i spryskiwane często hydrolatem lub nałożone w czasie kąpieli krzywdy nie zrobią, wręcz przeciwnie. Czesto przy kwasach jest tak, że nie widzimy łuszczenia dopóki nie nałożymy makijażu. Żeby nie było suchych skórek, dobrze jest położyć na twarz jaką glinkę. Przy wrażliwych i łatwo przesuszających się skórach radze nałożyć na kilka minut.

ten tonik jest tak słaby, że nie spodziewam sie po nim jakiegokolwiek łuszcznia, tym bardziej, że nigdy wczesniej nie miałam. Ale własnie bałam sie przegiąć z oczyszczaniem
Dziekuje Ci bardzo - to nałożę sobie neem, ale zmyje bez robienia peelingu

Korah co do łagodzących, kojących czy nawilżających maseczek to wiem. Nawet wskazane podratowac nimi paszczę po kwasiku miałam watpliwość co do oczyszczających.
Stary 2012-03-18, 16:28   #3947
Klolcia
Zadomowienie

anula, przepraszam cię najmocniej, że ci wcześniej nie napisałam co to za odżywka. Całkiem o tym zapomniałam To jest ta odżywka klik
Klolcia jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:30   #3948
kasik71
Raczkowanie

A co dziewczyny sądzicie o tych szamponach ja mam ten:
http://www.bioarp.pl/Szampon_ziolowy...ionych-35.html
dopiero raz użyłam i nawet nie musiałam po nim użyć odżywki , były mięciutkie, błyszczące, i jakby grubsze, zobaczymy co dalej,
mam też ochotę na ich ampułki:
http://www.bioarp.pl/Naturalne_ziolo...daniu-123.html
bo odkąd przewlekle choruję, to mi się strasznie sypią, a lekarz tylko wzrusza ramionami, że tak widocznie musi być, dobrze że nowe dzidziuśki mi ciągle rosną bo był już łysa była
kasik71 jest offline  
Stary 2012-03-18, 16:32   #3949
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
anula, przepraszam cię najmocniej, że ci wcześniej nie napisałam co to za odżywka. Całkiem o tym zapomniałam To jest ta odżywka klik
No co Ty
Dziękuję Ci bardzo - firma mnie ostatnio zainteresowała tym bardziej sie ciesze na możłiwość przetestowania
Stary 2012-03-18, 16:49   #3950
kasik71
Raczkowanie

Cytat:
No co Ty
Dziękuję Ci bardzo - firma mnie ostatnio zainteresowała tym bardziej sie ciesze na możłiwość przetestowania
Anula, a co ty już poleciałaś testować tę nową odżywkę, nie rzucisz oczkiem na ten mój szamponik, ty guru szamponowe nasze

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-03-18 o 16:51
kasik71 jest offline  
Stary 2012-03-18, 17:11   #3951
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Anula, a co ty już poleciałaś testować tę nową odżywkę, nie rzucisz oczkiem na ten mój szamponik, ty guru szamponowe nasze

nie, nie polecialam testowac, wmuszam w dziecko obiad i gości mam.

Wiesz, nie podoba mi się w szamponie cocamide dea - generalnie DEA budzi we mnie niechęć. Tym bardziej, że występuje razem z magnesium laureth sulfate. Jakoś mnie ten duet nie przekonuje......
Nie uzywałam szamponów tej firmy, ale chyba sie nie skusze, bo mam powazne obawy co do jego naturalności......
Stary 2012-03-18, 17:40   #3952
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
A co dziewczyny sądzicie o tych szamponach ja mam ten:
http://www.bioarp.pl/Szampon_ziolowy...ionych-35.html
dopiero raz użyłam i nawet nie musiałam po nim użyć odżywki , były mięciutkie, błyszczące, i jakby grubsze, zobaczymy co dalej,
mam też ochotę na ich ampułki:
http://www.bioarp.pl/Naturalne_ziolo...daniu-123.html
bo odkąd przewlekle choruję, to mi się strasznie sypią, a lekarz tylko wzrusza ramionami, że tak widocznie musi być, dobrze że nowe dzidziuśki mi ciągle rosną bo był już łysa była
Cytat:

nie, nie polecialam testowac, wmuszam w dziecko obiad i gości mam.

Wiesz, nie podoba mi się w szamponie cocamide dea - generalnie DEA budzi we mnie niechęć. Tym bardziej, że występuje razem z magnesium laureth sulfate. Jakoś mnie ten duet nie przekonuje......
Nie uzywałam szamponów tej firmy, ale chyba sie nie skusze, bo mam powazne obawy co do jego naturalności......
Właśnie to samo miałam napisać Mi się składy tych produktów również nie podobają, trafiłam na nie już jakiś czas temu.
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-03-18, 18:01   #3953
kasik71
Raczkowanie

Hm to ja muszę powtórzyć tę lekcję której tematem był szampon skusiłam się na niego bo zachwalany że jest bez sls i parabenów ale to w takim razie jeszcze nie idealnie choć te ziołowe nawet taki Farmony jest lepszy niż te marketowe Pantene i Dove
A czy taki Alvy z kofeiną jest bliżej natury
http://www.kosmetyki-alva.pl/index.p...ch-wlosow-8300
I czy warto coś wcierać w skórę głowy jak włoski wypadają bo łykanie suplementów już mi nic nie daje, a może warto do skóry głowy sięgnąć po takie BETULECO z brzozy
kasik71 jest offline  
Stary 2012-03-18, 18:10   #3954
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Hm to ja muszę powtórzyć tę lekcję której tematem był szampon skusiłam się na niego bo zachwalany że jest bez sls i parabenów ale to w takim razie jeszcze nie idealnie choć te ziołowe nawet taki Farmony jest lepszy niż te marketowe Pantene i Dove
A czy taki Alvy z kofeiną jest bliżej natury
http://www.kosmetyki-alva.pl/index.p...ch-wlosow-8300
I czy warto coś wcierać w skórę głowy jak włoski wypadają bo łykanie suplementów już mi nic nie daje, a może warto do skóry głowy sięgnąć po takie BETULECO z brzozy
alva ma ecocert, więc nie ma sensu kombinować jaki ma skład napewno naturalny.
Ja wcierałam w głowe olej zapobiegający wypadaniu i pobudający cebulki włosowe (ja miałam sesę, ale khadi ma tez fajny olej na porost)
Stary 2012-03-18, 19:01   #3955
kasik71
Raczkowanie

Cytat:
alva ma ecocert, więc nie ma sensu kombinować jaki ma skład napewno naturalny.
Ja wcierałam w głowe olej zapobiegający wypadaniu i pobudający cebulki włosowe (ja miałam sesę, ale khadi ma tez fajny olej na porost)

Anula,
to jakbym się skusiła na ten polecany przez Ciebie olejek Khadi to może warto połączyć pielęgnację i do tego szampon wzmacniający Khadi ???
Moje włosy są do ramion, po ziołowej farbie ciemny brąz CeCe, średniej grubości, na drugi dzień po myciu już mocno przyklapnięte, po myciu za to muszę się napracować suszarką bo każdy w inna stronę idzie, strasznie sie elektryzują i nawet jak pięknie ułożę na szczot,ę to i tak stoją mi takie siana na czubku głowy beznadziejnie to wygląda a jak użyję za dużo odżywki aby je ujarzmić to mam zaraz maslo na łepetynie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki idę zrobić SPA mojemu nastolatkowi, dał się o dziwo namówić na peeling savon noir, bo ma takie jakieś kostropate plecy i klatkę (chyba ma dziewczynę czy co?)

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-03-18 o 18:58
kasik71 jest offline  
Stary 2012-03-18, 19:51   #3956
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Anula,
to jakbym się skusiła na ten polecany przez Ciebie olejek Khadi to może warto połączyć pielęgnację i do tego szampon wzmacniający Khadi ???
Moje włosy są do ramion, po ziołowej farbie ciemny brąz CeCe, średniej grubości, na drugi dzień po myciu już mocno przyklapnięte, po myciu za to muszę się napracować suszarką bo każdy w inna stronę idzie, strasznie sie elektryzują i nawet jak pięknie ułożę na szczot,ę to i tak stoją mi takie siana na czubku głowy beznadziejnie to wygląda a jak użyję za dużo odżywki aby je ujarzmić to mam zaraz maslo na łepetynie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki idę zrobić SPA mojemu nastolatkowi, dał się o dziwo namówić na peeling savon noir, bo ma takie jakieś kostropate plecy i klatkę (chyba ma dziewczynę czy co?)
Kciuki są! Daj znac jak poszło
Taaaa.......dziewczyna wiele by wyjasniała.....
Nie miałam wzmacniającego khadi - więc nic konkretnego nie powiem na jego temat.
Jedyne co moge napisac od siebie, to ja sie obawiam jego ciężkości - ale dużo zależy od włosów. Ja mam cienkie i delikatne i łatwo je przeciążyć (khadi z amla dla mnie za ciężki).
Ten szampon alvy z kofeiną całkiem miło do mnie mówi , chociaz jego tez nie miałam. Kofeina fajnie pobudza cebulki wlosowe może szampon z kofeina i olejek z ziółkami byłby lepszą kombinacją niz oba kosmetyki z ziółkami?
Ale to wiesz, tak sobie na "sucho" kombinuję
Włosy sie elektryzują czasem z powodu przesuszenia. Stosujesz maski nawilżające do włosów? Taka maska raz na tydzień potrafi cuda zdziałać
Niestety bywają tez przypadki (np. ja) kiedy elektryzują sie, bo lubią......
Mi suszarka z jonizacją pomogła.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-18 o 19:55
anula_ga jest offline  
Stary 2012-03-18, 20:07   #3957
Ishani
Zadomowienie

Dziewczyny kochane, mogłybyście polecić jakiś dobry filtr? Ślinię się na myśl o jmo, ale cena 150zł jest dla mnie nie do przełknięcia No chyba, że starcza na 4 miesiące codziennego stosowania
Mogłybyście coś więcej powiedzieć o filtrze Phenome? Jest w porządku, wygląda się jak upiór, czy może nie jest aż tak źle?
Ishani jest offline  
Stary 2012-03-18, 20:09   #3958
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Małgosia - rozumiem, że masaz stópek przez męża był z masełkiem w zestawie a nie masz łaskotek? Ja to bym nie dała rady, straszne łaskotki mam w stopach!
Taa... robi masaż ale kiepsko mu to wychodzi, niestety - ie ma porównania z masażem, jaki potrafią zrobić małe łapki mojej córki Tylko,ze jaj się nie zawsze chce a mąż dał sobie wmówić, że taki masaż to przyjemność i nagroda dla niego

Cytat:
Witaj. Ja polecam Cleansery Auberey Organics, poza tym bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z wątkiem. Bardzo dużo osób tutaj wchodzi i pyta o to, co już zostało 100 razy napisane. Nie obrażaj się, ale nie ma sensu po prostu wałkować wciąż tego samego
Ja się zawsze zastanawiam, czy ktokolwiek szukający podpowiedzi na jakieś konkretne pytanie jest w stanie się przez te wątki przekopać... co innego, jeśli ktoś by to czytał jak powieść ubaw po pachy

A z tej serii Tołpa Eko mam serum - olejek i bardzo mi się podoba Mam już trzecią butlę...

Cytat:
Ja trzymam Podziel się potem, jak Wam poszło. U mnie ostatnio małe obsuwy na tym froncie, ale pamiętam, jak latem zrobiłam mojemu synowi peeling stóp. Nie pamiętam, co mnie do tego pchnęło, ale tego wrzasku do końca życia nie zapomnę. Reszta rodziny myślała, że go odzieram ze skóry

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-03-18, 20:30   #3959
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, mogłybyście polecić jakiś dobry filtr? Ślinię się na myśl o jmo, ale cena 150zł jest dla mnie nie do przełknięcia No chyba, że starcza na 4 miesiące codziennego stosowania
Mogłybyście coś więcej powiedzieć o filtrze Phenome? Jest w porządku, wygląda się jak upiór, czy może nie jest aż tak źle?
JMO to poezja, a nie filtr. jest kremowy, bardzo szybko wtapia się w cerę. ale ostatnio jak zaczęłam się kwasić to próbuję zużyć jeszcze phenome. i tak doszłam do wniosku, że da się go ujarzmić. konsystencja co prawda nieciekawa (oddziela się w nim trochę wody w dodatku), ale jak teraz nie mam mnóstwa zapchanych porów i mi tak nie wchodzi filtr we wszystkie zakamarki to całkiem nieźle się go rozprowadza. bielenie u mnie jest podobne dla obu, po jakiś pół godziny oba wyglądają już spoko, choć ja od razu matuję bambusem. tak podsumowując to w przecenie -70% phenome kupiłabym bez wahania (idzie go ogarnąć po kilku aplikacjach więc to cena odpowiadająca włożonemu wysiłkowi), za -50% już bym się zastanowiła. choć mówię, kto raz spróbuje JMO już w każdym filtrze będzie widział jakieś ale, więc mogę nie być obiektywna... Małgosia może Ci przedstawić bardziej obiektywną opinię

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja się zawsze zastanawiam, czy ktokolwiek szukający podpowiedzi na jakieś konkretne pytanie jest w stanie się przez te wątki przekopać... co innego, jeśli ktoś by to czytał jak powieść ubaw po pachy
jak przyszłam na wątek to półtora wątku przeczytałam właśnie jak jakąś powieść. jak kiedyś chciałam coś znaleźć i kojarzyłam mniej więcej w którym momencie powinnam, to muszę powiedzieć że i tak było ciężko...

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-03-18, 20:35   #3960
kasik71
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja trzymam Podziel się potem, jak Wam poszło. U mnie ostatnio małe obsuwy na tym froncie, ale pamiętam, jak latem zrobiłam mojemu synowi peeling stóp. Nie pamiętam, co mnie do tego pchnęło, ale tego wrzasku do końca życia nie zapomnę. Reszta rodziny myślała, że go odzieram ze skóry
Poszło nawet lepiej niż się spodziewałam trochę młody stękał jak go kessa szorowałam (dobrze że dwie kupiłam to mu zaserwowałam nową hardocorową), bo sam sobie jeszcze na ryjek nałożył , tylko za późno mu powiedziałam, aby uważał na okolice oczu i nosa, więc go zaczęło trochę szczypać.
Olejowania mu nie proponowałam bo to troche za dużo jak na raz by musiał przeżyć.
Acha, na maseczkę polecaną przez Was NEEM się nawet zgodził (muszę więc sobie kupić, no przecież dziecku nie odmówię).
A do włosów zaczął używać mojego (jeszcze nieekologicznego co prawda) bo stwierdził, że ma zbyt przesuszone włosy Cuda i dziwy się dzieją Dziewczyny na razie się wypiera
kasik71 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości