Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-29, 19:32   #2191
margoltka
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
chciałabym kiedyś zasłużyć na te ach, ach może niedługo złapię za aparat i wkleję lutowe zakupy
To szybko pstryk pstryk. Jak nie masz aparatu to Tomo pożyczy, wszak dzisiaj wygrał

Anula jak podkład u Ciebie.

Wiecie zastanawia mnie jedna rzecz. Dostałam teraz mail od pani ze sklepu z LivingNature i okazuje się, że niektóre podkłady nie mają oryginalnego "kapturka" Wysłałam zatem mail z zapytaniem, czy chodzi o pompkę, czy tą górną część - nakretkę. Troche to dziwne gdyby chodziło o pompkę Co o tym myślicie?

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:32   #2192
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Margoltka..........
uderzyłaś w mój czuły punkt. Madara.
Mam wielką i niespełnioną jeszcze do tej pory słabość do madary (miałam tylko krem tonujący i kilka próbek kremów )
A teraz jak wprowadzam w zycie plan odwykowy na miesiąc to Ty mnie kusić bedziesz........
Ale za to juz wiem jaka będzie moja nagroda za wstrzemięźliwość zakupową w marcu

Siedzę sobie z moja maseczką na paszczy. Mam nadzieje na zatarcie śladów stosowania peelingu phenome
Stary 2012-02-29, 19:37   #2193
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To szybko pstryk pstryk. Jak nie masz aparatu to Tomo pożyczy, wszak dzisiaj wygrał

Wiecie zastanawia mnie jedna rzecz. Dostałam teraz mail od pani ze sklepu z LivingNature i okazuje się, że niektóre podkłady nie mają oryginalnego "kapturka" Wysłałam zatem mail z zapytaniem, czy chodzi o pompkę, czy tą górną część - nakretkę. Troche to dziwne gdyby chodziło o pompkę Co o tym myślicie?
to jak Tomo pożyczy to już biegnę robić zdjęcie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margoltka..........
uderzyłaś w mój czuły punkt. Madara.
Mam wielką i niespełnioną jeszcze do tej pory słabość do madary (miałam tylko krem tonujący i kilka próbek kremów )
A teraz jak wprowadzam w zycie plan odwykowy na miesiąc to Ty mnie kusić bedziesz........
Ale za to juz wiem jaka będzie moja nagroda za wstrzemięźliwość zakupową w marcu

Siedzę sobie z moja maseczką na paszczy. Mam nadzieje na zatarcie śladów stosowania peelingu phenome
nie mogę się doczekać tej maseczki uuupsss zaraz Ci za nią zapłacę, bo zapomniałam!

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:41   #2194
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Na stronie jest to napisane, o tutaj
Klolcia jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:50   #2195
margoltka
Wtajemniczenie

Czytałam to Klolciu, tylko po prostu mnie to dziwiło, dlaczego podkład ma zastępczą pompkę.
Pani odpisała:
W sumie to oryginał, bo tak dostarczony przez Living Nature. Living Nature tłumaczy się chwilowymi trudnościami z dostawcą tych czarnych pompek.
Rzecz w tym, że dozownik wraz z pompką nie wygląda tak jak na zdjęciach - brak kapturka. Kapturka nie da się jednak ot tak nałożyć, trzeba wymienić całą pompkę.
Moim zdaniem nie trzeba nic wymieniać, bo wszystko działa. Ale gwoli poprawności proponujemy wymianę lub zniżkę.

edit. Niepotrzebnie zasiałam panikę. Na zagranicznym blogu pokazany jest podkład ze strebnym kapturkiem. Przepraszam dziewczyny.

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:18
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:53   #2196
aga89s
Rozeznanie

z dedykacją dla Tomo

zdjęcie nr 1 - to Tomo świetnie zna i powinien zrobić duże ach, ach bo to jego mamusia mnie tak zgubiła
zdjęcie 2 - szampon khadi, powinna być jeszcze heenara ale nie mam już oryginalnego opakowania, krem oczyszczający alva, puder jadwigi z targów
zdjęcie 3 - reszta fenomenalnych zakupów

a i jeszcze maseczki Anuli to nie ma... i zakupów, które jeszcze do mnie idą...

w ogóle to wszem i wobec oświadczam, że za 4h zacznie się mój postny miesiąc bez zakupów :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0699.jpg (70,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0700.jpg (78,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0701.jpg (68,8 KB, 42 załadowań)

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-29 o 19:56
aga89s jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:56   #2197
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
z dedykacją dla Tomo

zdjęcie nr 1 - to Tomo świetnie zna i powinien zrobić duże ach, ach bo to jego mamusia mnie tak zgubiła
zdjęcie 2 - szampon khadi, powinna być jeszcze heenara ale nie mam już oryginalnego opakowania, krem oczyszczający alva, puder jadwigi z targów
"ach ach" chociaż Tomo powtarza właśnie "o, o ". Piękne zakupy.

<ależ ta pani z pudru Jadwigi się pręży >

margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:56   #2198
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Czytałam to Klolciu, tylko po prostu mnie to dziwiło, dlaczego podkład ma zastępczą pompkę.
Pani odpisała:
W sumie to oryginał, bo tak dostarczony przez Living Nature. Living Nature tłumaczy się chwilowymi trudnościami z dostawcą tych czarnych pompek.
Rzecz w tym, że dozownik wraz z pompką nie wygląda tak jak na zdjęciach - brak kapturka. Kapturka nie da się jednak ot tak nałożyć, trzeba wymienić całą pompkę.
Moim zdaniem nie trzeba nic wymieniać, bo wszystko działa. Ale gwoli poprawności proponujemy wymianę lub zniżkę.
Jak wszystko działa to chyba będzie ok. Fajnie, że proponują zniżkę i o tym piszą. Nie każdy sklep by tak zrobił.
Klolcia jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:17   #2199
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

Wiesz, trudno mi cos powiedzieć, bo kolor był naprawde kiepsko dopasowany do mojej twarzy i przez to nie wyglądał na mnie zbyt efektownie.....Na początku ładnie matowił, ale zaczęłam się błyszczec stosunkowo szybko i tym mniej ładnym blyskiem. Do najtrwalszych mam wrażenie, że nie należy.
Poniewaz nie bardzo mam ochote latac po pracy z twarzą nienaturalnego koloru to dalsze testy zostawie sobie na weekend
No i obawiam się, że nie znajde dla siebie dobrego odcienia.
Cytat:
to jak Tomo pożyczy to już biegnę robić zdjęcie

nie mogę się doczekać tej maseczki uuupsss zaraz Ci za nią zapłacę, bo zapomniałam!
daj sobie spokój! policzymy sie jak sie spotkamy!!
Cytat:
z dedykacją dla Tomo

w ogóle to wszem i wobec oświadczam, że za 4h zacznie się mój postny miesiąc bez zakupów :P
no, no się obłowiłaś
marzec bedzie ciężkim miesiącem - ja tez przystepuje do akcji marzec bez zakupów

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:19
anula_ga jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:21   #2200
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jak wszystko działa to chyba będzie ok. Fajnie, że proponują zniżkę i o tym piszą. Nie każdy sklep by tak zrobił.
ale to w koncu chodzi o pompke czy taka nakladke, zeby pompka sie nie wcisnela, jak podklad lezy gdzies byle gdzie?
bo ja mam czarna pompke i wlasnie te podklady nie maja tych "ochraniaczy" czy kapturkow czy jak to nazwac a wiec i glupio wrzucic je tak niedbale do byle torby... pompke mozna jednak zablokowac i w sztywnej kosmetyczce, jak sie go ladnie postawi za gumka przy scianie, nic nie powinno sie stac

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Wiesz, trudno mi cos powiedzieć, bo kolr był naprawde kiepsko dopasowany do mojej twarzy i przez to nie wyglądał na mnie zbyt efektownie.....Na początku ładnie matowił, ale zaczęłam się błyszczec stosunkowo szybko i tym mniej ładnym blyskiem. Do najtrwalszych mam wrażenie, że nie należy.
POniewaz nie bardzo mam ochote latac po pracy z twarzą nienaturalnego koloru to testy innego koloru zostawie sobie na weekend
No i obawiam się, że nie znajde dla siebie koloru.
tez sie wlasnie obawiam, ze z kolorem bedzie problem... sprobuj w weekend fawn jeszcze, albo cos sobie wymieszaj i polecam wyprobowac go na kremie alvy
cloche jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:30   #2201
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tez sie wlasnie obawiam, ze z kolorem bedzie problem... sprobuj w weekend fawn jeszcze, albo cos sobie wymieszaj i polecam wyprobowac go na kremie alvy
dzięki
a własnie....... mój krem alvy chyba mi stary podwędził

Siedzę właśnie z olejem macadami od Gayenki na włosach i kremem z różowa glinką od Fiolki na paszczy
Po maseczce ryjek sporo lepszy
Stary 2012-02-29, 20:34   #2202
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
z dedykacją dla Tomo

Same skarby
Cytat:
Wiesz, trudno mi cos powiedzieć, bo kolor był naprawde kiepsko dopasowany do mojej twarzy i przez to nie wyglądał na mnie zbyt efektownie.....Na początku ładnie matowił, ale zaczęłam się błyszczec stosunkowo szybko i tym mniej ładnym blyskiem. Do najtrwalszych mam wrażenie, że nie należy.
Poniewaz nie bardzo mam ochote latac po pracy z twarzą nienaturalnego koloru to dalsze testy zostawie sobie na weekend
No i obawiam się, że nie znajde dla siebie dobrego odcienia.

daj sobie spokój! policzymy sie jak sie spotkamy!!

no, no się obłowiłaś
marzec bedzie ciężkim miesiącem - ja tez przystepuje do akcji marzec bez zakupów
Ja też

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:38   #2203
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja też

w kupie raźniej!!!!!

Martwię sie tylko o byt sklepów......bo coraz więcej nas-odwykowców.
No cóż- reszta musi za nas nadrabiać

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:39
anula_ga jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:39   #2204
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
ale to w koncu chodzi o pompke czy taka nakladke, zeby pompka sie nie wcisnela, jak podklad lezy gdzies byle gdzie?
bo ja mam czarna pompke i wlasnie te podklady nie maja tych "ochraniaczy" czy kapturkow czy jak to nazwac a wiec i glupio wrzucic je tak niedbale do byle torby... pompke mozna jednak zablokowac i w sztywnej kosmetyczce, jak sie go ladnie postawi za gumka przy scianie, nic nie powinno sie stac
Chodzi o pompkę. Spanikowałam. Później zastanowiłam się i w sumie jeszcze nie zdarzyło mi się wynosić podkładu z domu. W dalsze podróże, które po urodzeniu synka, zdarzają się rzadko, kosmetyki jadą we własnym kuferku (a raczej kufrze). Zdecydowałam więc, że oryginalna mi niepotrzebna.

margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:47   #2205
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Wydaje mi się, że chodzi o tą nakładkę. Tylko, że Pani piszę, że podkłady nie wyglądają tak jak na zdjęciach, a ja na zdjęciach nie widzę żadnej nakładki tylko samą pompkę. Już nie ogarniam Możesz pomęczyć jeszcze Panią o co chodzi

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

O, już wyjaśniłaś Możesz podać link do bloga ?
Klolcia jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:50   #2206
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa na tym wątku, swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno i nie mam jeszcze takiej wiedzy jak Wy, ale postaram się, to nadrobić, bo szczerze przyznam, że nie przebrnęłam przez wszystkie wątki Kiedy trafiłam na ten wątek moja córeczka miała gorączkę i niezbyt znalazłam czas, aby wszystko przeczytać.

Na początku skupiłam się na mojej buźce i już widzę poprawę Teraz zamierzam stopniowo wymieniać wszystkie moje kosmetyki na naturalne.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i pozowolicie, abym doskonaliła swoją wiedzę i być może kiedyś będzie ona tak wielka jak Wasza

Załączam zdjęcia moich produktów, mam nadzieję, że nie wplątał się tam żaden nienaturalny kosmetyk, gdyż nie byłam pewna czy wszystkie moje półprodukty można zaliczyć do naturalnych
Witaj Kojarzę Cię z wątku włosowego, mam racje? piękna kolekcja
Cytat:

Co ile dni robisz tą maseczkę?
Cytat:
z dedykacją dla Tomo

Alva! Cudaśne zakupy

Wiecie co, z tym wzmacnianiem włosów po goleniu to chyba tylko takie złudzenie, bo im włos dłuższy tym cieńszy a taki nowy, odrastający jest twardy i gruby, po dłuższym czasie przestaje taki być. Przynajmniej ja tak mam w okolicach twarzy, nóg.
A z podcinaniem końcówek, to racja, u dzieci to coś zmienia, ale u dorosłych to nie bardzo. Odżywiać możemy tylko cebulki i to one sprawiają, że nasze włosy będą przecudowne, końcówki to końcówki, trzeba o nie dbać i ścinać, żeby nie były jak miotły.
Sekretny a brałaś jakieś hormony na te swoje zbędne włoski? Szkoda bardzo, że z tym laserem Ci nie wyszło.
Nie mów, że nie czujesz się kobieca i to się nie zmieni, najpierw musisz zmienić to w głowie. Choćby nie wiem co z Tobą zrobili najlepsi styliści i wizażyści to nadal możesz być niezadowolona, jak nie zaakceptujesz siebie. Każda z nas ma coś co w naszym mniemaniu jest brzydkie a dla innych to żaden problem, wręcz przeciwnie.

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:51   #2207
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że chodzi o tą nakładkę. Tylko, że Pani piszę, że podkłady nie wyglądają tak jak na zdjęciach, a ja na zdjęciach nie widzę żadnej nakładki tylko samą pompkę. Już nie ogarniam Możesz pomęczyć jeszcze Panią o co chodzi

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

O, już wyjaśniłaś Możesz podać link do bloga ?
Oczywiście http://www.rottenotter.com/2012/01/l...uminating.html

margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:54   #2208
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Martwię sie tylko o byt sklepów......bo coraz więcej nas-odwykowców.
No cóż- reszta musi za nas nadrabiać
No właśnie Dziewczyny, kryzys szaleje a Wy jeszcze chcecie swoje trzy grosze dołożyć
Wiem co zrobię: dla podtrzymania ledwo dychającej gospodarki będę w marcu kupować więcej

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-02-29, 20:54   #2209
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Co ile dni robisz tą maseczkę?
do tej pory robiłam raz w tygodniu.
Ale po peelingu postanowiłam dzisiaj zrobic (ostatnio robiłam w sobotę)
Stary 2012-02-29, 20:55   #2210
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Justynko hormony nic nie zmienią. Po pierwsze jestem przeciwniczką leków, tabletek, hormonów szczególnie. Tak mnie wychowano i to mi odpowiada, więc tego nie zmieniam. Po drugie hormony nie usuną już istniejących włosków tylko powodują, że nowe nie wyrosną, ale... odstawienie tabletek robi wielkie BUM i wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Poza tym moje hormony były w porządku, robiłam badania, więc nie było wskazań aby je brać. Ten ginekolog u którego byłam w tamtym tygodniu mówił mi, że jego córka też ma z tym problemu, a również z punktu zdrowotnego jest wszystko dobrze i nawet on nie poleca tabletek, mówi, że teraz kobiety biorą je jak cukierki, bo tyle się mówi jakie one bezpieczne i jak poszły do przodu, ale to jednak nadal tabletki i nadal ingerencja w ciało czymś obcym. Wkurza mnie, że wielu moich znajomych dostaje tabletki antykoncepcyjne na trądzik, na łupież, na łojotok, na policystyczne jajniki, na owłosienie, niedługo na ból głowy będą to g*wno przepisywać. Skoro w temacie. To jestem ciekawa, co za antykoncepcję mam stosować w przyszłości skoro hormonalnej nie chcę.
A co do naszego wątku. To ja w marcu zamierzam kupować, a jak. I będę się chwalić.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:00   #2211
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie Dziewczyny, kryzys szaleje a Wy jeszcze chcecie swoje trzy grosze dołożyć
Wiem co zrobię: dla podtrzymania ledwo dychającej gospodarki będę w marcu kupować więcej
no właśnie my chcemy nasz trzy grosze zabrac
Malgosia - byłam pewna, że przemysł kosmetyczny może na Ciebie liczyc!

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A co do naszego wątku. To ja w marcu zamierzam kupować, a jak. I będę się chwalić.
a to cos nowego
Stary 2012-02-29, 21:02   #2212
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Justynko hormony nic nie zmienią. Po pierwsze jestem przeciwniczką leków, tabletek, hormonów szczególnie. Tak mnie wychowano i to mi odpowiada, więc tego nie zmieniam. Po drugie hormony nie usuną już istniejących włosków tylko powodują, że nowe nie wyrosną, ale... odstawienie tabletek robi wielkie BUM i wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Poza tym moje hormony były w porządku, robiłam badania, więc nie było wskazań aby je brać. Ten ginekolog u którego byłam w tamtym tygodniu mówił mi, że jego córka też ma z tym problemu, a również z punktu zdrowotnego jest wszystko dobrze i nawet on nie poleca tabletek, mówi, że teraz kobiety biorą je jak cukierki, bo tyle się mówi jakie one bezpieczne i jak poszły do przodu, ale to jednak nadal tabletki i nadal ingerencja w ciało czymś obcym. Wkurza mnie, że wielu moich znajomych dostaje tabletki antykoncepcyjne na trądzik, na łupież, na łojotok, na policystyczne jajniki, na owłosienie, niedługo na ból głowy będą to g*wno przepisywać. Skoro w temacie. To jestem ciekawa, co za antykoncepcję mam stosować w przyszłości skoro hormonalnej nie chcę.
Wachlarzyku na policystyczne jajniki, gdybym nie dostała pigułki nie miałabym synka. Poza tym policystyczne jajniki powodują często ogromnie zaburzenia hormonalne, które pigułka reguluje. Tak było w moim przypadku.

Tu jeszcze wiadomość od sklepu z Living Nature: Dziękuję za zamówienie. Jutro wysyłam podkład. Proszę to sobie obejrzeć, kapturek-pompkę może Pani i później wymienić lub ostatecznie cały flakonik odesłać z powrotem.
Dodam jeszcze, że w flakonach mieści się ok. 40 ml podkładu, czyli 10 ml więcej niż oficjalna zawartość.

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-29 o 21:08
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:06   #2213
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Wachlarzyku na policystyczne jajniki, gdybym nie dostała pigułki nie miałabym synka. Poza tym policystyczne jajniki powodują często ogromnie zaburzenia hormonalne, które pigułka reguluje. Tak było w moim przypadku.
Tak wiem Margoltko. U mnie również je podejrzewano i badano pod tym kątem. Naprawdę z owłosieniem i hormonami przeszłam bardzo dużo. Trafiłam na złego lekarza, ginekologa. Jego pomocnica (nie wiem kim ta babka była) wprost powiedziała do lekarza, a ja byłam obok: Ooo, jaka ona owłosiona, jak facet. Miałam 16 lat i nogi mi się ugięły. Długo po tym wychodziłam, dłuuugo, dłuuugo. Sam lekarz był zero delikatny, zero intymności, ta pomocnica się całemu badaniu przyglądała. Dlatego tyle lat zwlekałam z ponownym pójściem do lekarza.
A jeszcze potem czytałam o tym (trafiłam na forum z kobietami chorymi na hirsutyzm) jak takim owłosionym kobietkom ciężko znaleźć pracę, męża, mieć rodzinę, dzieci, znajomych. Dla 16 latki, której szczególnie mama nie wspierała to ciężka sprawa.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
a to cos nowego
Po prostu chcę aby Wasz odwyk był pełną piersią i te katusze cielesno-duchowe. Nie musisz mi dziękować.

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-29 o 21:08
Stary 2012-02-29, 21:11   #2214
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
do tej pory robiłam raz w tygodniu.
Ale po peelingu postanowiłam dzisiaj zrobic (ostatnio robiłam w sobotę)
aaa widzisz jak czas szybko leci, miałam wrażenie, że co 2-3 dni
Cytat:
Też nie jestem za tym by przyjmować hormony, ale czasem trzeba i rozumiem to. Szkoda, że nie bardzo jest co zrobić z Twoim problemem. A badałaś testosteron? Nie znam się na tym, ale moja znajoma miała dużo zawyżony tesosteron i miała dużo problemów.
A sposobów na antykoncepcje jest dużo, na pewno coś znajdziesz jak będziesz potrzebować

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:12   #2215
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
edit: Jeszcze mi się przypomniało Piłyście może herbatki Pukka? Też sobie kupiłam i jestem ich niezmiernie ciekawa.
Tak sa bardzo smaczne uwielbiam je ja wogole jestem herbaciara i co nowego to probuje

Tez jestem mega owlosiona i tez wosk wole od depilatora ale zbieram na laser i nie na IPL bo ten to tani 99,00 zl tylko na LSD i tu sporo trzeba isc 5-6 razy i jak sobie policzylam to co chce ogolic x 6 to ale zbieram
marcelinka12 jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:15   #2216
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
aaa widzisz jak czas szybko leci, miałam wrażenie, że co 2-3 dni

Też nie jestem za tym by przyjmować hormony, ale czasem trzeba i rozumiem to. Szkoda, że nie bardzo jest co zrobić z Twoim problemem. A badałaś testosteron? Nie znam się na tym, ale moja znajoma miała dużo zawyżony tesosteron i miała dużo problemów.
A sposobów na antykoncepcje jest dużo, na pewno coś znajdziesz jak będziesz potrzebować
Tak, badałam, kilka razy. Norma jest od 17 chyba do 70 paru, ja miałam 30 parę, więc norma jak najbardziej i to nie na zasadzie, że ledwo, ledwo w normie, więc jak widzisz z punktu zdrowotnego naprawdę ze mną okay. Nie wiadomo skąd to mam. Wosk nie działa, laser nie działa, jak pech to pech.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Tak sa bardzo smaczne uwielbiam je ja wogole jestem herbaciara i co nowego to probuje

Tez jestem mega owlosiona i tez wosk wole od depilatora ale zbieram na laser i nie na IPL bo ten to tani 99,00 zl tylko na LSD i tu sporo trzeba isc 5-6 razy i jak sobie policzylam to co chce ogolic x 6 to ale zbieram
A powiedz, bo może wiesz, zapomniałam o to wtedy zapytać, te kilka lat temu. Czy laser jest w ogóle bezpieczny? W sensie czy przy dłuższym stosowaniu nie powoduje np. raka czy coś.

Treningi

Stary 2012-02-29, 21:15   #2217
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Witamy.
Zbiory robią wrażenie. Mi tylko ziaja ulga nie pasuje, ma wprawdzie całkiem, całkiem skład, ale ma również DMDM i inne takie.
No właśnie tez tak myślałam jak chodzi o Ziaja Ulga, że nie do końca jest naturalna

Cytat:
Izuz fajnie, że do nas dołączyłaś Zbiory piękne i zasługują na "ach, ach" (powiedzenie mojego synka, trzeba na nie zasłużyć pięknymi zbiorami lub zakupami )
Ach te Nasze Kochane dzieciaczki, same słodkości

Cytat:
Witam, witam
Przedstawiam pomysłodawczynię listy złych składników
Zresztą od razu napisałam, że to pomysł Izus.
cieszę się, że jesteś
Witam

Taka lista wydaję mi się, że naprawdę by pomogła
Ja jeszcze należę do tych co poszukają informacji, które mnie interesują, ale są też takie osoby co wolą co chwilę pytać

Właśnie tak patrzyłam sobie na ten szampon Khadi, szkoda tylko, że taki drogi, bo myję włoski codziennie i szampony mi szybko schodzą A teraz czekają mnie wydatki, wesele, OC i co najważniejsze to 2 latka mojej córeczki

No i widziałam dziewczyny, że rozmawiałyście o włosach. Ja też mam cienkie i mimo, że moja mama jak byłam mała robiła wszystko, aby mi je zagęścić nic się nie udało z tym zrobić Takie geny
Szkoda, że nie mam na głowie takich grubych i mocnych włosów jak na nogach
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:16   #2218
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
z dedykacją dla Tomo

Ależ zazdraszczam, szczególnie tego filtra, bo też mam smaka, ale to dopiero bliżej wiosny. Gdzie kupowałaś JMO, na feelunique? I powiedz, jak zestaw do mycia i smarowania, próbkę balsamu miałam, ale żelu nie.
Stary 2012-02-29, 21:17   #2219
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Witaj Kojarzę Cię z wątku włosowego, mam racje? piękna kolekcja
Dziękuję

Tak dobrze kojarzysz, włosy to jedna z moich manii od jakiegoś czasu
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-29, 21:24   #2220
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
Tak, badałam, kilka razy. Norma jest od 17 chyba do 70 paru, ja miałam 30 parę, więc norma jak najbardziej i to nie na zasadzie, że ledwo, ledwo w normie, więc jak widzisz z punktu zdrowotnego naprawdę ze mną okay. Nie wiadomo skąd to mam. Wosk nie działa, laser nie działa, jak pech to pech.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A powiedz, bo może wiesz, zapomniałam o to wtedy zapytać, te kilka lat temu. Czy laser jest w ogóle bezpieczny? W sensie czy przy dłuższym stosowaniu nie powoduje np. raka czy coś.
nie nie powoduje raka duzo o tym czytalam i jest bezpieczny oczywscie z opinii dermatologow laser tylko wnika w cebulke wlosa niszczac ja przy czym nie uszkadza skory...ja ide
marcelinka12 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości