Makijaż na siłownię... ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-10, 17:30   #31
magdaxxx
Rozeznanie

GG do magdaxxx
Dot.: Makijaż na siłownię... ?

No właśnie mam dość ciemną karnację To poszukam tej Alterry w Rossmanie )
Stary 2012-02-11, 18:21   #32
magdaxxx
Rozeznanie

GG do magdaxxx

A czy taki krem tonujący też trzeba zmywać wieczorem? Tak jak makijaż?

I czy można na krem tonujący nałożyć trochę korektora bądź normalnego podkładu???

HELP!
Stary 2012-02-11, 18:35   #33
Stace
Zakorzenienie

po co ci podkład jak masz już krem tonujący

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:58   #34
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
A czy taki krem tonujący też trzeba zmywać wieczorem? Tak jak makijaż?

I czy można na krem tonujący nałożyć trochę korektora bądź normalnego podkładu???

HELP!
Toner ma wlasciwosci pielegnujace, ale pozostawia lekka warstwe 'makijazowa', wiec trzeba go zmyc. Ponoc sa specjalne mineralne pudry pielegnacyjne, np. cos u Bare Minerals, ktore mozna nosic w ciagu dnia, albo obsypac twarz tuz przed snem. Ale to juz inna bajka.

Taki toner jest bardzo fajny jesli chodzi o mieszanie z innymi kosmetykami. Ja mieszam np. z odrobina bronzera/ jasnego podkladu, filtrem czy np. z rozswietlaczem.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
po co ci podkład jak masz już krem tonujący
Jak chcesz skonczyc jakis podklad, a nie chcesz wyrzucac, mozesz go wmieszac w nawilzajacy toner. Jak jest zima i jestes jasna - mozesz dodac odrobiny jasnego fluidu, a latem - bronzera.
Dla mnie podklady w wiekszosci sa ciezkie, a tonery niekiedy zbyt lekkie. Mieszam sobie, by uzyskac idealna proporcje.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:47   #35
magdaxxx
Rozeznanie

GG do magdaxxx

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Toner ma wlasciwosci pielegnujace, ale pozostawia lekka warstwe 'makijazowa', wiec trzeba go zmyc. Ponoc sa specjalne mineralne pudry pielegnacyjne, np. cos u Bare Minerals, ktore mozna nosic w ciagu dnia, albo obsypac twarz tuz przed snem. Ale to juz inna bajka.
Ja mam bronzer z bare Minerals z Loreala! Mogę zatem go użyć na siłownię? : D

Minerały jak wnikną w pory to chyba się nic nie stanie Gorzej, jesli by mi makijaż spłynął... ale użyję Lasting Finish z Rimmela pomieszanego z kremem tonującym lekko, to moze nic takiego się nie stanie. Z tego co pamiętam to w LO zawsze ćwiczyłam w normalnym makijażu i nic nie spływało, to jak teraz ograniczę ilość tapety to może też nic takiego nie będzie miało miejsca
Stary 2012-02-12, 12:00   #36
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
Ja mam bronzer z bare Minerals z Loreala! Mogę zatem go użyć na siłownię? : D

Minerały jak wnikną w pory to chyba się nic nie stanie Gorzej, jesli by mi makijaż spłynął... ale użyję Lasting Finish z Rimmela pomieszanego z kremem tonującym lekko, to moze nic takiego się nie stanie. Z tego co pamiętam to w LO zawsze ćwiczyłam w normalnym makijażu i nic nie spływało, to jak teraz ograniczę ilość tapety to może też nic takiego nie będzie miało miejsca
Generalnie możesz się czymkolwiek wysmarować. Nikt Ci przecież nie zabroni . Chodzi jedynie o Twój komfort.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:09   #37
magdaxxx
Rozeznanie

GG do magdaxxx

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Generalnie możesz się czymkolwiek wysmarować. Nikt Ci przecież nie zabroni . Chodzi jedynie o Twój komfort.
No to spróbuję w ten sposób Jak spłynie to będę miała nauczkę na przyszłość ^^

Dam znać po 1wszej wizycie, może komuś się przyda
Stary 2012-03-19, 21:40   #38
v-x-n
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Właśnie o to podejście mi chodzi! Makijaż nie powinien wpływać na pewność siebie bo zaczynamy popadać w paranoje którą idealnie obrazuje ta reklama http://youtu.be/86aVzMJQV64 Jak wychodzisz do warzywniaka też się malujesz? Jak idziesz na basen to też?
A ja jednej rzeczy nie rozumiem - że Ty nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że w przypadku niektórych osób wygląd (makijaż) BĘDZIE wpływał na samoocenę. Sorry, ale np. osoba mająca trądzikową cerę raczej będzie się czuć niekomfortowo z gołą twarzą (nie mówię tu o dwóch pryszczach na krzyż, mówię np. o ropnych, wielkich i czerwonych wulkanach rozsianych po całej twarzy). Ja np., odpowiadając na Twoje pytanie, tak, maluję się do przysłowiowego warzywniaka. Maluję, czyli: chociaż nakładam odrobinę korektora na największe niedoskonałości. Nie po to, żeby się wypindrzyć, a po to, żeby mieć jakiś komfort psychiczny, bo moja skóra pozostawia WIELE do życzenia. Mogę wyjść bez tuszu, różu, podkładu - ale odrobina korektora na największe pryszcze czy blizny to jest ledwie kilka sekund, a samopoczucie o niebo lepsze.

Nikt tu nic nie mówił o nakładaniu pełnego makijażu, bo to jest owszem, wręcz chore (sama jestem za brakiem makijażu na siłowni czy w ogóle podczas wysiłku), ale jeżeli ktoś wie, że będzie się źle czuł, że wszystkie niedoskonałości na wierzchu go przyblokują, sprawią, że będzie się wstydzić czy czuć niekomfortowo - to dlaczego niby nie nałożyć punktowo odrobiny dobrego korektora? Korektor czy lekki krem tonujący to nie eyeliner czy kredka, dobrze nałożony nie jest widoczny, nie spłynie, a pozwoli na lepsze samopoczucie.

Niby siłownia, idzie się ćwiczyć, niby nieważne jak wyglądasz czy co masz na sobie, ale poszłybyście w np. poplamionych ciuchach? (mam tu na myśli np. olbrzymią plamę z kawy czy keczupu na jasnych spodniach). Ja bym nie poszła, bo wolę czysty dres, w poplamionym czułabym się skrępowana, jak jakaś fleja. Tak samo z niedoskonałościami - jak są naprawdę wielkie, to wolę je przykryć korektorem i nie ma to nic wspólnego z chęcią podobania się komuś.
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 23:21   #39
Pigeons
Rozeznanie

Sama planuję zacząć biegać niedługo i nie zamierzam nakładać podkładu mimo że mojej cerze sporo brakuje do doskonałości. Wystarczy mi korektor.
Cera problematyczna wygląda znacznie gorzej podczas wysiłku z makijażem niż idealna cera (również z makijażem). Podkład zaczyna spływać, gromadzić się we wszystkich nierównościach, koszmar.

Co do ostatniego komentarza to za bardzo nie rozumiem analogię trądziku i brudnego dresu. Poplamiony strój to niechlujstwo, a trądzik to choroba na którą często nawet nie mamy wpływu.
Pigeons jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 04:31   #40
themaggies
Raczkowanie

ja bym Ci kremu tonujacego, przy cerze tlustej badz mieszanej nie polecala, nie zdazysz dojsc na silownie a juz Ci sie buzia bedzie swiecila, nie wspomne juz o jakims wysilku.
themaggies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:06   #41
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Sama planuję zacząć biegać niedługo i nie zamierzam nakładać podkładu mimo że mojej cerze sporo brakuje do doskonałości. Wystarczy mi korektor.
Cera problematyczna wygląda znacznie gorzej podczas wysiłku z makijażem niż idealna cera (również z makijażem). Podkład zaczyna spływać, gromadzić się we wszystkich nierównościach, koszmar.

Co do ostatniego komentarza to za bardzo nie rozumiem analogię trądziku i brudnego dresu. Poplamiony strój to niechlujstwo, a trądzik to choroba na którą często nawet nie mamy wpływu.
Dokładnie!

Co do analogii trądziku i dresu - jak się dres poplami to się go pierze a nie zakłada coś na niego żeby przykryć plamę. Tak samo z trądzikiem - trądzik się leczy a nie smaruje korektorem.
Stary 2013-04-05, 21:00   #42
ever-dream
Wtajemniczenie

A myślicie, że delikatny makijaż (róż, kredka i korektor) na pilates jest ok?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości