Za ciemne w這sy po farbowaniu - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-07, 16:47   #1
martuss89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question

Za ciemne w這sy po farbowaniu

Jestem naturaln ciemn blondynk, wczoraj kupi豉m farb Pelette w piance w kolorze ciemnego blondu, 瞠by podkre郵i m鎩 kolor. Spodziewa豉m si, 瞠 mog wyj嗆 ciemne, ale nie a tak. Jest teraz zima, blada twarz przy tak ciemnych w這sach nie wygl康a zbyt dobrze. Czyta豉m na r騜nych forach, 瞠 dziewczyny stosuj szampony przeciw逝pie穎we, 瞠by kolor im wyblak. Ja jednak nie chc czeka i wol ponownie zafarbowa w這sy. Teraz pytanie jaki kolor mog po這篡, 瞠by nie wyszed rudy? Czy mo瞠 jakie pasemka? Czy fryzjer jest tutaj mi w stanie pom鏂 tak, 瞠by unikn望 dekoloryzacji? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam!
martuss89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 17:01   #2
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: Za ciemne w這sy po farbowaniu

Palette najgorsza farba na rynku jaka istnieje to po 1. Po 2 jesli chcesz uzyskac ciemny blond to kupujesz farbe o 1-2 tony jasniejsza bo drogeryjne zawsze wychodza ciemniej, czyli w twoim przypadku powinna to byc farba sredni blond. Myj szamponami przeciwlupiezowymi, szoruj mocno z 3 razy naloz szampon przy jednym umyciu Domyslam sie ze chcesz je rozjasnic do ciemnego blondu zblizonego do Twojego naturalnego? Mialam podobny problem tyle ze ja schodze obecnie z rudego na sredni blond. Radze Ci nie kombinowac w domu, sama tak robilam i stracilam mase kasy na farby itp zamiast od razu wybrac sie do jakiegos profesjonalisty... W moim przypadku wyglada to tak ze jestem po wizycie jasnych pasemek na calej glowie ktore mniej wiecej pokryly ten rudy a potem za 2-3 tyg bedziemy nakladac farbe blond u fryzjera. Moze w Twoim przypadku bedzie podobnie ale skoro masz ciemniejsze moga to byc np. 2 wizyty pasemek a na 3 dopiero farbowanie

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:13
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 17:26   #3
martuss89
Przyczajenie

w sumie mia豉m wybra ja郾iejszy, ale panicznie ba豉m si, 瞠 wyjdzie rudy, no i teraz mam... bardzo ciemny ch這dny odcie br您u... tak to mo積a nazwa o ile br您 mo瞠 by ch這dny b璠 stosowa豉 si do Twoich zalece do pi徠ku i w sobot chyba p鎩d do fryzjera, bo oszalej.
Dzi瘯i za odp!
Stary 2012-02-07, 19:56   #4
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Co do dekoloryzacji rzadko jaki fryzjer sie tego podejmuje bo to bardzo inwazyjny zabieg i strasznie niszczy wlosy! I do tego jest bardzo kosztowny. Ja mialam taki sam zamair jak Ty, moj naturalny kolor wlosow to taki sredni blond cos wpadajacy w popiel nie mozna dokladnie okreslic w kazdym razie wybralam sie do fryzjera bo chcialam go jakos ozywic po czym on namowil mnie na jakis kolor ktory po 2 tyg spra mi sie do okropnego marchewkowo-rudego czegos i zaczelo sie moje kombinowanie w domu ;] Kupa siana poszla na farby itp ale bylo jeszcze gorzej bo zadna farba nie chciala mi zakryc tej marchewy ;[ Teraz wlasnie jestem na etapie tych pasemek i bede chciala polozyc farbe sredni blond, z pewnoscia nie wyjdzie kolor taki jak moj naturalny chociaz bardzo bym chciala zebym juz nie musiala farbowac ;] Mimo wszystko jesli bedzie zblizony do naturalnego bede bardzo zadowolona...Takze ja moge powiedziec szczerze zaluje ze poszlam wtedy zafarbowac wlosy a co najgorsze ze dalam sie namowic na ten wstretny kolor ;/ Moglam chociaz uzyc szamponetki jak zachcialo mi sie zmiany Takze Tobie radze to samo nie kombinuj tylko udaj sie do fryzjera i pamietaj nie kazdy jest tak samo kompetenty, ja sie sporo nachodzilam nim znalazlam jakiegos porzadnego ktory w koncu wybawil mi ta rudosc:P
a do czasu wizyty u fryzjera myj tymi szamponami przeciwlupiezowymi np. nizoralem chociaz odrobine da ;] Pozdrawiam
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 20:15   #5
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Zostaw w這sy na tydzie lub dwa, bo w przeciwnym razie je zniszczysz. Ja郾iejsza farba nie pokryje ciemniejszej. Musia豉by u篡 dekoloryzatora lub rozja郾iacza, ale wtedy uzyskasz "marchew", kt鏎 trzeba b璠zie pokry kolejn farb.
Chyba lepiej przecierpie jaki czas i my w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, nie s康zisz?
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 21:18   #6
Blondinbella
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 402

ja bym na Twoim miejscu pare dni poszorowa豉 szamponem przeciw逝pie穎wym je郵i dalej efekt nie b璠zie zadowalaj帷y id do fryzjera on Ci zrobi pasemka ja tak zawsze robie gdy z ciemnych schodze do blondu a wci庵u 3 lat zdazalo mi si to 3 razy
Blondinbella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 21:47   #7
AnnetteK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK

Jak mi si dzia這 podobnie, to my豉m po prostu szamponem przeciw逝pie穎wym albo takim do blond w這s闚 -Timotei Z這ciste Refleksy , po kilku dniach kolor by ju o wiele lepszy. Nie ma sensu ich niszczy znowu farbowaniem w tak kr鏒kim odst瘼ie czasu...nast瘼nym razem kupuj ja郾iejsze odcienie i tyle
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 22:48   #8
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Opr鏂z szamponu przeciw逝pie穎wego istnieje te szare myd這
Pasemka to nie jest dobry pomys. Ewentualnie mo瞠sz zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷, jaki kolor chcesz uzyska?

Edytowane przez GrassIsGreener
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:51
GrassIsGreener jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 02:04   #9
natusia167
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do natusia167

Ja osobiscie farbowalam wlosy palett i jestem zadowolona, ale nie o tym mowa. Palett ma chyba to do siebie ze kolor na poczatku zawsze wychodzi ciemniejszy,a pozniej pluka sie i dochodzi do koloru z opakowania.

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 10:37   #10
martuss89
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny za rady. Tydzie pomyj szamponem przeciw逝pie穎wym, a potem musz do i嗆 do tego fryzjera, albo na pasemka, albo, 瞠by w ostateczno軼i 軼i庵n掖 mi ten kolor i na這篡 nowy. Wiem, 瞠 to niestety niszczy w這sy, ale nie mog chodzi z tak ciemnymi w這sami, zw豉szcza, 瞠 w niedziel id na chrzciny z moim ch這pakiem. Daw Wam jaki b璠zie tego efekt. Pozdrawiam!
Stary 2012-02-08, 12:50   #11
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez martuss89 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny za rady. Tydzie pomyj szamponem przeciw逝pie穎wym, a potem musz do i嗆 do tego fryzjera, albo na pasemka, albo, 瞠by w ostateczno軼i 軼i庵n掖 mi ten kolor i na這篡 nowy. Wiem, 瞠 to niestety niszczy w這sy, ale nie mog chodzi z tak ciemnymi w這sami, zw豉szcza, 瞠 w niedziel id na chrzciny z moim ch這pakiem. Daw Wam jaki b璠zie tego efekt. Pozdrawiam!
Hej, mi zawsze pomaga na這瞠nie maski na w這sy (czepek, r璚znik) na 1-2 h, a potem sp逝kanie. U mnie dzia豉 to tak, 瞠 maska wyci庵a nadmiar pigmentu, kt鏎y wdar si we w這sy podczas farbowania. Przy sp逝kiwaniu widz, 瞠 woda jest kolorowa a w這sy ja郾iejsze (czasem robi 2 takie serie, w zale積o軼i od tego, jak bardzo za ciemno mi wyszed kolor). Spr鏏uj, mo瞠 akurat u Ciebie zadzia豉
Stary 2012-02-09, 01:01   #12
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

ja kiedy u篡wa豉m ch這dnego ciemnego blondu z palette i na poczatku wychodzi bardzo ciemno, jak jasny br您, ale po tygodniu si spiera, wi璚 nie panikuj

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-10, 22:52   #13
martuss89
Przyczajenie

Mia造軼ie racj, kolor rzeczywi軼ie si troch "spra", mimo tego nie wytrzyma豉m i posz豉m dzisiaj do fryzjera na dekoloryzacj. Uzyska豉m miodowy blond, jestem ca趾iem zadowolona, tylko m鎩 portfel niestety ucierpia.
Jeszcze raz dzi瘯i za rady! Pozdrawiam!
Odpowiedz

Tagi
ponowne farbowanie, za ciemne w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.