Sugestie mile widziene-szczególnie dot. fryzurki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-09, 18:25   #1
kacha8580
Przyczajenie

Smile

Sugestie mile widziene-szczególnie dot. fryzurki:)

Hej. Jak każdą kobietę co jakiś czas naszła mnie chęć na zmiany w wyglądzie.
Po nieudanym obcięciu włosów na krótko jestem w fazie zapuszczania.
Mogę liczyć na jakieś rady kobietki?
Obecnie mam włoski jak na zdjęciach z krótkimi-strasznie tęskni mi się do takich jak z fotki z długimi.... Tylko, że są bardzo problemowe mimo pielęgnacji. Są cięzkie i szorstkie-na codzien modeluje je z pomocą grubej szczotki. Chciałabym aby jak trochę podrosną (bo krotkich średnio się czuje) zaczęły się jakoś układac-ale nie wiem czy to nie marzenie ściętej głowy.
Do rzeczy.
Myślałam o lekkiej zmienie koloru-jaki odcień brązu by mi pasował? (kiedyś miałam ciemny braz-obecnie średni plus slady po jasnych pasemkach).
Naturalne równiez średni brąz
I jeszcze-jakie kolory do mnie pasują według Was? Bo w sumie ja najlepiej czuję się w brązie i wszystkich odcieniach beżu ale trochę mi się już to znudziło-mojej szafie też przydałaby sie metamorfoza. Ogólnie bardzo mile widziane rady odnośnie wszystkiego Pozdrawiam ciepło. Kacha8580
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0359.jpg (38,6 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0699.jpg (55,9 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (14,5 KB, 166 załadowań)
kacha8580 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:16   #2
UstySsia
Zadomowienie

Dot.: Sugestie mile widziene-szczególnie dot. fryzurki:)

Ogólnie, to widziałabym Cię nawet w czarnych włosach
Na pierwszym zdjęciu wyglądasz ładnie z tą dłuższą grzywką, ostatnie trudno jest ocenić, bo masz okulary. Dodaj więcej, wyraźnych zdjęć , bo tak trudno będzie nam ocenić Twój typ urody i co do Ciebie pasuje

UstySsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 14:59   #3
kacha8580
Przyczajenie

czarne włoski kiedyś mialam, czulam się nieźle ale zachciało mi się powrotu do naturalnych (wiadomo-odrosty i meczarnia z farbowaniem).
Jedna fota właśnie w ciemnych włosach a druga najwyraźniejsza jaką znalazlam, wtedy byłam troche opalona i po niezbyt udanym cieniowaniu włosów;/
Mam jasną karnację i nie wiem na jaki kolor włosów postawić?
I na jaką fryzurę i dlugośc włosów?
Kazda obiektywna sugestia na wagę złota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0013.jpg (68,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4020491.jpg (58,7 KB, 126 załadowań)
Stary 2012-02-11, 00:09   #4
Shiruki
Raczkowanie

Co do Twojego kolorku to ładnie Ci w tych ciemnych brązikach (taki czarnisty czarny często wygląda trochę sztucznie).
Widać, że masz raczej gęste i grube włosy, a takie zdecydowanie lepiej (przynajmniej wg. mnie) wyglądają w dłuższej wersji. Sama jestem posiadaczką takowych i pamiętam, że kiedy mi je w podstawówce podstępnie ścieli na krótko wyglądałam tragicznie Cóż to była wtedy za tragedia
Moje włosy z natury zawsze były super suche i szorstkie, dla mnie zbawieniem (prócz kombinowanych maseczek z mazidłowo-biochemio-urodowych półproduktów) okazał się olej lniany. Ale bynajmniej nie NA głowie (chociaż btw. olejowanie to też super sprawa) . Poczytaj sobie o diecie dr. Budwig i tym oleju. U mnie efekt przyszedł bardzo szybko. A już najpiękniejszą muzyką dla moich uszu był ostatnio komplement koleżanki zachwycającej się jakie to mam BŁYSZCZĄCE i zdrowe włosy! (a są mniej więcej do pasa) Gdzie ja zawsze miałam na głowie skrzyżowanie mopa z sianem Także będę to każdemu polecać do znudzenia! hehe
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 07:54   #5
Kalabus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kacha8580 Pokaż wiadomość
Hej. Jak każdą kobietę co jakiś czas naszła mnie chęć na zmiany w wyglądzie.
Po nieudanym obcięciu włosów na krótko jestem w fazie zapuszczania.
Mogę liczyć na jakieś rady kobietki?
Obecnie mam włoski jak na zdjęciach z krótkimi-strasznie tęskni mi się do takich jak z fotki z długimi.... Tylko, że są bardzo problemowe mimo pielęgnacji. Są cięzkie i szorstkie-na codzien modeluje je z pomocą grubej szczotki. Chciałabym aby jak trochę podrosną (bo krotkich średnio się czuje) zaczęły się jakoś układac-ale nie wiem czy to nie marzenie ściętej głowy.
Do rzeczy.
Myślałam o lekkiej zmienie koloru-jaki odcień brązu by mi pasował? (kiedyś miałam ciemny braz-obecnie średni plus slady po jasnych pasemkach).
Naturalne równiez średni brąz
I jeszcze-jakie kolory do mnie pasują według Was? Bo w sumie ja najlepiej czuję się w brązie i wszystkich odcieniach beżu ale trochę mi się już to znudziło-mojej szafie też przydałaby sie metamorfoza. Ogólnie bardzo mile widziane rady odnośnie wszystkiego Pozdrawiam ciepło. Kacha8580
Przedłuż włosy. A kolor - ciemny!
Stary 2012-02-11, 08:33   #6
MalaArielka
Wtajemniczenie

Moim zdaniem lepiej Ci w krotszych- np. w bobie. Chociaż na zdjęciach z dłuższymi nie widać Ci twarzy, ale wydaje się to takie pospolite, a z krótszymi wyglądasz oryginalnie
MalaArielka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:56   #7
Kaminka24
Rozeznanie

Tak w bobie Ci bardzo ładnie Ale aby grzywka nie była za krótka tak jak na jednym zdjęciu, bo to niekoniecznie pasuje
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 12:58   #8
blondi001993
Raczkowanie

GG do blondi001993

czarny- NIE NIE i jeszcze raz NIE .
Wygląda to u Ciebie bardzo sztucznie, tutaj taka ladna usmiechnieta dziewczyna, a tu taki zolty bez zadnego polysku. Ja bym Cię widziala w swietlistym brązie, ale to dopiero jak zapuscisz wloski i koniecznie dbaj o nie caly czas, na pewno Ci się odwdzięczą buziaki

platyna für immer
blondi001993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 00:31   #9
manqa
Przyczajenie

Kolor - brąz ale żywszy , dałabym orzech.
Jesli chodzi o fryzurkę, według mnie najlepiej bedzie Ci we włosach do ramion, ściete prosto , moze z lekkim cieniowaniem i proponuje grzywkę (może byś nawet na bok )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (30,3 KB, 19 załadowań)
manqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 09:47   #10
kacha8580
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedzi Dziewczyny. Ostatecznie przekonałyście mnie że nie warto już kombinowac z przyciemnianiem włosów .
Co do fryzury to teraz jestem na etapie zapuszczania i pielęgnacji. Powiem Wam, ze strasznie nabrały tempa po zestawie: skrzypovita+lotion seboradinu+wax. Mam nadzieję, że do lata już bądą w miarę dłuższe.
Najgorsze, że mam fobię po fryzjerce która zrobiła mi taki fryz jak na fotce z niebieską bluzką-do dzisiaj odrasta mi to tragiczne cieniowanie
skąd się biora tacy fryzjerzy
Grzywkę już na szczęście mam w tej dłuzszej wersji
W wolnej chwili doradźcie mi jeszcze coś o makijażu bo szczerze mówiąc też ciągle się gubię w kosmetykach do makijażu. Używam podkładu i tuszu, czasem bronzera.
Mam jasną, przesuszoną cerę wiec na pierwszym miejscu zawsze używam kremu przed malowaniem.
I jeszcze pytanko nr 2; w jakich ubraniach byście mnie widziały
Dziękuję
Stary 2012-02-12, 22:10   #11
blondi001993
Raczkowanie

GG do blondi001993

Oj Kochana uwierz, można na takich fryzjerów trafić, ze szok.
Jja bylam u fryzjera RAZ W ZYCIU, ktorego prosząc o zafarbowanie mi odrostów na platynę, poprostu zostawil mi na glowie zoltko, po czym wyszlam i nie zaplacilam. Jakos tylko sobie samej ufam.
Jesli chodzi o Ciebie to wierze, ze wytrwasz w tych postanowieniach, choc wiedz, że jest ciężko pomiedzy takimi krotkimi wlosami, a dlugimi, ten czas zapuszczania jest najgorszy Jak to sie przetrwa to juz na pewno dasz rade; )
Patrzac na to zdj w niebieskiej bluzce widze, ze masz swietne rysy twarzy.
Masz taką aryjską urode, jakbym siebie widziala
Pasowałby Ci na codzien lekki makijaz, ale podkreslilabym na Twoim miejscu szczególnie oczy, bo są naprawdę super..
Moze jakis jasny cien w wewnetrznym kaciku oka a np szary w zewn? Do tego cieniutka kreska eyelinerem, najlepiej szarym badz czarnym, do tego tusz no i wiadome, podklad i bronzer. To wszystko, jestes ładną kobietką, tylko musisz to podkreslic
A jesli chodzi o ubrania hmm.. trudno mi okreslic, to wiesz, zalezy od Ciebie w czym np. czujesz sie najlepiej. Ja nieznając Cię mogę po zdjeciach stwierdzic, ze wyobrazalabym sobie Ciebie elegancko.Spodnica z wysokim stanem, jakas koszula, ale wiadome wszystko zalezy gdzie pracujesz, czy sie uczysz bo nie zawsze styl mozna z tym wszystkim pogodzic
Buziaki gorące !

platyna für immer
blondi001993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:27   #12
kacha8580
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedzi.
Mam wielką ochote na wiosenne zmiany w swojej szafie bo za dużo tam brązu i zieleni
I jeszcze nie wiem co zrobić z odrastającą grzywką-bo jest gruba i zrobiła się 'niefajna'
Pasowałaby mi fryzura jak na fotce w załączniku?
Plus zmiana koloru na orzechowy brąz?
p.s i możecie mi jeszcze podpowiedzieć jakie kolory mogą być dla mnie odpowiednie?
Na codzień studiuje i nie przepadam za sportowym stylem.
Jakieś wskazówki ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anita%2020.jpg (20,3 KB, 19 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości