Jaki makijaż? Pytanie do Pani Agnieszki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-08-26, 13:03   #1
Ainah
Przyczajenie

Jaki makijaż? Pytanie do Pani Agnieszki!

Witam,
Mam pytanie do forumowej wizażystki.
Potrzebuję porady w sprawie makijażu na wesele - będę świadkiem. Szczególnie interesują mnie kolory, jakich mogę używać do makijażu oczu (oczy mam stalowo-szare, kolor sukienki:pastelowo-zgaszone pistacja i żółty, materiał mieni się pod światło na złoty kolor).
Pozdr
Ainah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 13:18   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Jaki makijaż? Pytanie do Pani Agnieszki!

Ale chcesz bardziej stonowany makijaż, czy odważny czy też ma jedynie trochę nawiązywać do kolorów kreacji?

Pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 13:20   #3
Ainah
Przyczajenie

Najchętniej dwie wersje: jedną na codzień, a drugą trochę odważniejszą na to wesele, może właśnie nawiązującą do stroju. Czy złoty cień na powiekach to przesada? Jedynie taki pomysł przyszedł mi do głowy...
Stary 2003-08-26, 13:22   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ja bym raczej nawiązała w makijazu deliktnie do tego koloru pistacji z połączeniu ze złotem, a wzmocniłabym go ciemnym brązem lub czernią.

Zaraz jadę do centrum i zerknę na cienie. Myślę, że znajdę coś odpowiedniego

Pozdrowionka

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2003-08-26, 14:04   #5
Ainah
Przyczajenie

Suuuuper!
Tylko jak mam to zrobić, tzn wzmocnić- dać jakiś kontur, czy tylko przyciemnić na zewnątrz? Mam takie dziwne oczy- niby małe a trochę tak jakby na wierzchu i nie podobają mi się powieki... Dlatego mam problemy też z makijażem na codzień- zawsze wydaje mi się, że źle wygląda, szczególnie obrysowanie oka kredką.Zupełnie nie wiem też jakie kolory do mnie pasują.
Stary 2003-08-27, 10:28   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej
Znalazłam w ofercie Chanel śliczne cienie, moim zdaniem idealne na tę okazję. To są poczwórne cienie nr 74 Nymphea. Mają śliczne kolory: pistację, brzoskwinię, brąz i delikatny róż.
Tymi cieniami możesz zrobić makijaż na kilka sposobów. Możesz przykładowo położyć na całą powiekę pistację i dać mocniejsze akcenty przy zew. i wew. kąciku oka brzoskwinią i różem a potem przy zew. kąciku oka wzmocnić rysunek brązem.

Lub użyć jako bazy brzoskwini, a ożywiać pistacją i wzmacniać brązem.
Nie zapominaj również o dolnej powiece. Nałóż na nią kolor.

NIe obrysowuj oka kredką. Same cienie na pewno wystarczą żeby tan rysunek oka był wyraźny. Możesz je również wypróbować na mokro, ale wydaje mi się, że nakładanie ich aplikatorem z gąbeczką będzie najlepszym rozwiązaniem.

Mocno wytuszuj jedynie rzęsy.

Masz naprawdę śliczne oczy. Nie powinnaś jedynie ciemnymi cieniami dodatkowo podkreślać tej linii załamania górnej powieki. (Bo potęgujesz efekt okrągłego oka, podobnie jak malując kreskę okalając oko.) Nakładaj tam jedynie jasne cienie, a ciemnymi cieniuj jedynie przy zew. kąciku oka.

Zerknij sobie jeszcze na ten makijaż w linku i na zdjęciu. Nie musi być oczywiście aż tak kolorowy, jeśli źle się w tym czujesz, ale może Cię czymś natchnie.

http://www.wizaz.pl/images/dominika_...z_kwiatowy.php

Z innych propozycji cieni, to jeszcze proponuje ciemniejsze nieco cienie YSL nr 1 Ombres Vibration Duo ( brudne złoto i zieleń);

Lub Bourjois 48 pistacja,
08 jasne złoto,
51 ciemne złoto
08 miedź;

Pozdrowionka

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (20,9 KB, 3 załadowań)
Stary 2003-08-27, 12:21   #7
Ainah
Przyczajenie

Bardzo dziękuję, makijaż jest śliczny! Na pewno skorzystam z pomysłu
Jeśli chodzi o makijaż na codzień, to warto w moim przypadku trzymać się jakiś konkretnych kolorów i ich odcieni, czy jest to bez znaczenia- uważać tylko na to cieniowanie w zewn kąciku oka?
Ze standardu w perfumeriach wciskają mi cienie w kolorach głębokiej albo "zgniłej" zieleni, co do których mam mieszane uczucia- dlatego do tej pory wybierałam tylko bezpieczny jasny beż (trochę nudne, choć do pracy w sam raz Jakie jest Twoje zdanie?
Jeszcze raz dzięki za uwagi i fotki- serdecznie pozdrawiam!
Stary 2003-08-27, 16:50   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Nie proponowałbym Ci Ainah kupna tych cieni na jedną tylko okazję Będzie Ci również w nich super na codzień. Świetnie będzie na przykład wyglądał ten róż w połączeniu z brązem lub brzoskwinia z brązem, lub wszystki ete kolory razem. Zobaczysz, że na powiekach będą wyglądały bardzo subtelnie i świeżo.

Co do innych kolorów, to bardzo twarzowe bedą dla Ciebie róż, lila , fiolet, szarości w połączeniu z grafitem czy granatem.

Pozdrowionka

AgaZ
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości