Pochwalmy się swoimi włosami - część IV - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-06, 11:52   #3181
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
A ja aktualizuję swoje włosy.
Kolor naturalny, włosy nie farbowane od 4 miesięcy, jak widać odrostów brak. Na ostatnim zdjęciu kolorek inny, bo słoneczko bardziej przyświeciło.
Jak widać na zdjęciach włosy jeszcze są pocieniowane, ciągle schodzę z tych schodków.

Piękne włosy, jak zwykle. Strasznie podoba mi się kolor na ostatnim zdjeciu

Cytat:
Napisane przez smyrgotka Pokaż wiadomość
Witajcie, tak ogladam te wasze piekne wlosy ze az mowie a co tam tez Wam swoje pokaze ostatnio pokazywalam wam moje wlosy jak byly proste wiec teraz dla odmiany pokaze Wam jak ostatnio pomeczylam sie i pokrecilam
I niestety nie mam zdjecia bardziej z bliska moich wlosow tylko takie ktore bylo robione na inne potrzeby ale mysle ze troche przynjamniej cos widac...
Masz piękne włosy, ja jestem pełna podziwu- mieć taką długość przy Twoim wzroście Ileż to zapuszczania A Twoje włosy wyglądają świetnie zarówno zakręcone jak i proste. Masz takie naturalne przejścia koloru, że to aż wygląda jakbyś miała farbowane włosy. Ale taki urok naturalnego blondu- ciemniejsze włosy u nasady

Strasznie zazdroszczę Ci długości, naprawdę. Dla mnie jest idealna, chociaż pewnie niektórzy uważają, że takie włosy są już za długie. Z tymi pofalowanymi mogłabyś grać Falbalę z Asterixa

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Aktualizacja bo byłam u fryzjera. Podcięłam 10 cm i wycieniuowałam włosy. W trym poście zaraz po KLIK w załączniku już ułożone "po mojemu"
Obecna długość 60 cm. i wreszcie mam idealne końcówki
Jak zwykle pięknie Masz niesamowity ten skręt

Cytat:
Napisane przez Sorenn Pokaż wiadomość
Hej hoł, mój pierwszy post tutaj

Tak wiec, moje wlosy zapuszczam 3-4 lata odkad mialam krociutkie, po uszy... Droga przez meke, jakis czas prostowałam ponad 1,5 roku codziennie, co skonczylo sie niedobrze dla kudłów. Od roku prostuję je tylko okazjonalnie, raz na 3 miesiace, dla odmiany Nie suszę.

Na tych zdjeciach koncówki wygladaja na wysuszone, ale to dlatego ze reszta jest pokrecona (chociaz naturalnie mam podobne fale) po warkoczu, i te koncówki jakoś tak zostały, byly podcinane 4 cm 2 miesiace temu, wiec są w porządku : )
Masz fajne fale po warkoczu, co do końcówek- tak to już jest, ale nie wiadomo czy lepiej, jak są proste czy jak się robi warkocz do końca, bo wtedy to już na końcówkach to nie sa w zasadzie fale/loki tylko jakieś nie wiadomo co Swoją drogą, czy Ty masz takie grube włosy czy po prostu jest ich tak dużo?

Moje ukochane włosy jak z azjatyckiego horroru Ale, żeby nie było- to naprawdę komplement Strasznie mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Zuzka Z Pokaż wiadomość
Dodaje swoje aktualne
Oo, zapuszczasz naturalki? Jeśli tak, to od kiedy? Mnie się Twoje cieniowanie podoba ogólnie, tylko, że po prostu jeszcze troszkę mało jest włosów na samym dole. Fajne masz te włoski

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój debiut tu i moje sianko podekoloryzacyjne
A ściągałaś tylko sztuczny barwnik czy rozjaśniałaś? Boże, w ogóle ile Ty masz tych włosów!

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
To sprawa częściowo się wyjaśniła Ale zobacz, wątpię, że między naszymi włosami jest aż 6-7 cm różnicy

Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że użyczyłam zdjęcia z Twojej galerii
Macie świetne włosy

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
No to robię aktualizację nie wiedziałam że tak dużo czasu minęło odkąd pokazałam tu włosiska.. przypomnę:
1. zdjęcie dodawałam już tutaj 1 maja, włosy wyprostowałam wtedy bo były nienaturalnie poskręcane.
2. zdjęcie z dzisiaj czyli minęło 3 miesiące, a ja mam wrażenie że urosły tylko trochę.. włosy nie prostowane.. mierzyłam je ostatnio i mam 61 cm od czubka głowy, ale w maju nie mierzyłam bo nie wiedziałam jak się to robi;p Należy wspomnieć że olejuję je przed prawie każdym myciem, no i trochę więcej dbam, może się zmobilizuję i jeszcze bardziej będę dbać;p
3.zdjęcie na dodatek w świetle padającym z boku, kolor już inaczej wygląda chyba tak bardziej jak powinien
Oj, urosły, urosły, widać różnicę Tylko na drugim zdjęciu są lekko pofalowane a nawet takie ułożenie włosów potrafi zabrać sporo z długości
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-06, 12:57   #3182
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Hej regularnie oglądam wasze włosy i dążę uparcie do takich ideałów...a moim guru długości i skrętu jest ewalucja (pozdrawiam,masz piękne włosy ) dziś pokazuje swoje, będę schodzić z cieniowania, przepraszam za kuchnię w tle ale ciężko samej zrobić sobie zdjęcia przepraszam też za puch...w taką pogodę cieżko mi to ogarnąć, wczoraj były myte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z bliska.jpg (111,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z daleka.jpg (104,7 KB, 167 załadowań)

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2012-08-06, 13:11   #3183
Leae
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
A no chyba nie, bardziej tak 3 ? Ciężko mi wychodzi ocenianie na oko Bo teraz przy mierzeniu mi wychodzi 51 cm
Tośmy wyśrodkowały i rozwiązały zagadkę
Zagadka stulecia Nie no, każda może mierzyć po swojemu, byle zawsze tak samo Ja mierzę i będę mierzyć właśnie tak jak pokazałam na zdjęciu, bo chyba najłatwiej znaleźć punkt, do którego przyłożyć początek centymetra i od tego miejsca u mnie 50 cm to akurat do zapięcia stanika - czyli mój pierwszy cel Zawsze chciałam mieć długość 50 cm i do zapięcia stanika (na początek oczywiście), akurat okazało się, że to ten sam cel, więc mam 2 w 1

Cytat:
No to robię aktualizację nie wiedziałam że tak dużo czasu minęło odkąd pokazałam tu włosiska.. przypomnę:
1. zdjęcie dodawałam już tutaj 1 maja, włosy wyprostowałam wtedy bo były nienaturalnie poskręcane.
2. zdjęcie z dzisiaj czyli minęło 3 miesiące, a ja mam wrażenie że urosły tylko trochę.. włosy nie prostowane.. mierzyłam je ostatnio i mam 61 cm od czubka głowy, ale w maju nie mierzyłam bo nie wiedziałam jak się to robi;p Należy wspomnieć że olejuję je przed prawie każdym myciem, no i trochę więcej dbam, może się zmobilizuję i jeszcze bardziej będę dbać;p
3.zdjęcie na dodatek w świetle padającym z boku, kolor już inaczej wygląda chyba tak bardziej jak powinien
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

Masz piękne włosy, ja jestem pełna podziwu- mieć taką długość przy Twoim wzroście Ileż to zapuszczania
Dokładnie to samo pomyślałam

Cytat:

Macie świetne włosy

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej regularnie oglądam wasze włosy i dążę uparcie do takich ideałów...a moim guru długości i skrętu jest ewalucja (pozdrawiam,masz piękne włosy ) dziś pokazuje swoje, będę schodzić z cieniowania, przepraszam za kuchnię w tle ale ciężko samej zrobić sobie zdjęcia przepraszam też za puch...w taką pogodę cieżko mi to ogarnąć, wczoraj były myte
Fajne kręciołki

Leae jest offline  
Stary 2012-08-06, 14:20   #3184
Lethie
Zadomowienie

Witam, od pół roku dbam intensywnie o moje włosy, a ponieważ mam dzisiaj bad hair day to się przyszłam tu pocieszyć i zmotywować podziwianiem w załączniku "chwalę się" swoimi lipcowymi włosami

Cytat:
A tutaj Wam jeszcze wklejam jak moje wlosy wygladaja od tylu...
Śliczne włosy i jaka długość

Cytat:
I znowu piękne długie włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14lipca12(2).jpg (79,1 KB, 156 załadowań)

Moje włosy
Lethie jest offline  
Stary 2012-08-06, 14:46   #3185
Czarna93
Zakorzenienie

Cytat:
Zagadka stulecia Nie no, każda może mierzyć po swojemu, byle zawsze tak samo Ja mierzę i będę mierzyć właśnie tak jak pokazałam na zdjęciu, bo chyba najłatwiej znaleźć punkt, do którego przyłożyć początek centymetra i od tego miejsca u mnie 50 cm to akurat do zapięcia stanika - czyli mój pierwszy cel Zawsze chciałam mieć długość 50 cm i do zapięcia stanika (na początek oczywiście), akurat okazało się, że to ten sam cel, więc mam 2 w 1
Ja zawsze myślałam, że przy zapięciu stanika będę już zadowolona, ale wcale nie jestem

Smog piękne loki :brawo:
Czarna93 jest offline  
Stary 2012-08-06, 14:52   #3186
Leae
Rozeznanie

Cytat:
Ja zawsze myślałam, że przy zapięciu stanika będę już zadowolona, ale wcale nie jestem

Smog piękne loki :brawo:
Ja zapewne też nie będę zadowolona, tak myślę, że dla mnie 70 cm byłoby idealne

Leae jest offline  
Stary 2012-08-06, 15:38   #3187
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
Ja to samo, teraz mam do lokci i tez jestem srednio zadowolona Chcialabym zeby do lokci siegala wiekszosc wlosow a wycieniowany "ogon" gdzies tam za biodra i wtedy powiem z czystym sumieniem "mam dlugie wlosy"
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2012-08-06, 15:45   #3188
Czarna93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja to samo, teraz mam do lokci i tez jestem srednio zadowolona Chcialabym zeby do lokci siegala wiekszosc wlosow a wycieniowany "ogon" gdzies tam za biodra i wtedy powiem z czystym sumieniem "mam dlugie wlosy"
Ja na razie czekam do łokci, mam nadzieję, że potem nie przesunę granicy na biodra
Czarna93 jest offline  
Stary 2012-08-06, 15:57   #3189
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na razie czekam do łokci, mam nadzieję, że potem nie przesunę granicy na biodra
Nie chcę Cię straszyć, ale ja jak dochodziłam do długości do kości ogonowej to zaczęłam myśleć, że może fajnie byłoby mieć włosy za tyłek Tak czy inaczej- ja zaczęłam czuć, że mam długie włosy dopiero jak były one za biodra. Czyli teraz sobie poczekam...
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-06, 17:01   #3190
Czarna93
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chcę Cię straszyć, ale ja jak dochodziłam do długości do kości ogonowej to zaczęłam myśleć, że może fajnie byłoby mieć włosy za tyłek Tak czy inaczej- ja zaczęłam czuć, że mam długie włosy dopiero jak były one za biodra. Czyli teraz sobie poczekam...
To wesoło
A ja podglądam Twojego bloga i włosy bardzo szybko ci rosną ! Nie dawno Cię ciachnęli do zapięcia stanika, a już są do talii
Zawsze pisałaś, że rosną Ci wolniutko, więc jestem w jeszcze większym szoku
Czarna93 jest offline  
Stary 2012-08-06, 18:06   #3191
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
To wesoło
A ja podglądam Twojego bloga i włosy bardzo szybko ci rosną ! Nie dawno Cię ciachnęli do zapięcia stanika, a już są do talii
Zawsze pisałaś, że rosną Ci wolniutko, więc jestem w jeszcze większym szoku
Bo też zawsze mi rosły max. 1 cm na miesiąc No, trochę przyśpieszały po niektórych kosmetykach (Garnier Neril tonik plus żel aloesowy, troszkę po Vatice czy po masce Elseve total repair), ale po obcięciu poważnie wzięłam się za wcierki i suplementację- włosy szczególnie szybko rosły mi w maju i czerwcu, kiedy potrafiłam stosować wcierki 2, czasami nawet 3 razy dziennie. Do tego suplementy. Teraz akurat nie stosuję suplementów typowo włosowych a i we wcierkach się opuściłam, co widać w przyroście. Więc jednak systematyczność bardzo dużo daje. No i u mnie duet Garnier Neril i Jantar jest nie do pokonania chyba Myślę, że CP się nieźle spisywało, Sufrin też, włosy rosły szybciej jeszcze jakiś czas po skończeniu suplementacji.

Tak więc dziewczyny, warto próbować Niekoniecznie trzeba przesadzać, jak ja na początku, ale w sumie mogłam sobie na to pozwolić, bo nie mam wrażliwej skóry głowy i wcierki mi nie zaszkodziły
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-06, 22:01   #3192
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
chryste panie , co to za kolor

ejzii jest offline  
Stary 2012-08-06, 23:35   #3193
evelineau
Zakorzenienie

Cytat:

\

Moje ukochane włosy jak z azjatyckiego horroru Ale, żeby nie było- to naprawdę komplement Strasznie mi się podobają

Dzieki za bardzo nietypowy komplement. Wstawiajac tu zdj myslalam o tym
Cytat:
Bardzo ladne

Cytat:
Mam tak samo
Stary 2012-08-07, 00:40   #3194
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiuleeek0052 Pokaż wiadomość
Mama zamiar znów znaleźć odrobię czasu i poświęcić swoim kłaczkom troszkę więcej zainteresowania oraz myślę nad podcięciem końcówek bo są takie nijakie ...
śliczne włoski, podcięłaś końcówki?
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
To i ja chcialam aktualizować, swiezo przefarbowane z czerni na ciemny brąz i ponownie podcięte
piękne, gładkie, błyszczące

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Wieki cale tu nie zagladalam ale wczoraj nadrobilam ze 40 stron wstecz i widze, ze Wasze wlosy sa coraz piekniejsze a ja mam coraz wiecej "wlosowych guru"
uwielbiam je
Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Włosy po podcięciu
jak najbardziej na tak

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez milkyjelly Pokaż wiadomość
Teraz ja
W brązie i rudym, teraz są ciut jaśniejsze i podcięte. :<
ale skręt
Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
A co tam,pochwalę się ;P.
Wreszcie 57 cm i to 100 % naturlisch ( po 2 latach zmagań).Natomiast pielęgnacja zaniedbana,więc wracam do olejowania i nie-suszenia . Cel: 70 cm.

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
PS. Aktualizuje moje. Rosną i mają się dobrze
bardzo ładne, a i zdjęcie super

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
:
A ja aktualizuję swoje włosy.
Kolor naturalny, włosy nie farbowane od 4 miesięcy, jak widać odrostów brak. Na ostatnim zdjęciu kolorek inny, bo słoneczko bardziej przyświeciło.
Jak widać na zdjęciach włosy jeszcze są pocieniowane, ciągle schodzę z tych schodków.
piękny kolor schodki troszkę widać, jak wyjdziesz na prostą będą jeszcze piękniejsze
Cytat:
Witajcie, tak ogladam te wasze piekne wlosy ze az mowie a co tam tez Wam swoje pokaze ostatnio pokazywalam wam moje wlosy jak byly proste wiec teraz dla odmiany pokaze Wam jak ostatnio pomeczylam sie i pokrecilam
I niestety nie mam zdjecia bardziej z bliska moich wlosow tylko takie ktore bylo robione na inne potrzeby ale mysle ze troche przynjamniej cos widac...
widać bardzo ładny blond
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Aktualizacja bo byłam u fryzjera. Podcięłam 10 cm i wycieniuowałam włosy. W trym poście zaraz po KLIK w załączniku już ułożone "po mojemu"
Obecna długość 60 cm. i wreszcie mam idealne końcówki
10cm odważna dziołcha

Cytat:
Napisane przez Sorenn Pokaż wiadomość
Na tych zdjeciach koncówki wygladaja na wysuszone, ale to dlatego ze reszta jest pokrecona (chociaz naturalnie mam podobne fale) po warkoczu, i te koncówki jakoś tak zostały, byly podcinane 4 cm 2 miesiace temu, wiec są w porządku : )
piekne te fale, lubię
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-08-07, 00:44   #3195
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
śliczne włoski, podcięłaś końcówki?

piękne, gładkie, błyszczące

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

uwielbiam je

jak najbardziej na tak

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

ale skręt

bardzo ładne, a i zdjęcie super

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

piękny kolor schodki troszkę widać, jak wyjdziesz na prostą będą jeszcze piękniejsze

widać bardzo ładny blond

10cm odważna dziołcha

piekne te fale, lubię
dziekuje
Stary 2012-08-07, 00:45   #3196
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuzka Z Pokaż wiadomość
Dodaje swoje aktualne
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Zuzka, ja bym podcięła twoje włosy. Żeby takich poszarpanych końcówek nie było. (ale ja mam spaczenie, lubię włosy do prosta ścięta. )
zgadzam się, poza tym bardzo ładne włoski trzeba urezać nieco
Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mój debiut tu i moje sianko podekoloryzacyjne
ale dużo włosów
Cytat:
łooo na ostatnim zdj. wspaniały kolor
Cytat:
a czmu chcesz schodzić z cieniowania? wg mnie tak jest fajnie dobra objętość, super skręt, troszkę puszku, ale nie dużo
Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Witam, od pół roku dbam intensywnie o moje włosy, a ponieważ mam dzisiaj bad hair day to się przyszłam tu pocieszyć i zmotywować podziwianiem w załączniku "chwalę się" swoimi lipcowymi włosami
szkoda, że mało wyraźny odcień włosków ale widać, że są w dobrej kondycji, ładne końcówki
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-08-07, 00:52   #3197
Maliniarka
Zakorzenienie

uch, nadrobiłam, aż miło popatrzeć na Wasze włoski

to ja pokazuję moje:

1,2,3 połowa lipca jakaś brązowa spłukana szamponetka
4,5,6 dzisiaj, farbowane Marion do 24 myć nr 24 jasny brąz (jak wszystko u mnie wyszedł ciemniej i z rudawą poświatą), ostatnio podcięłam około 3 cm spodnią warstwę

od ponad roku CG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k (2).jpg (26,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k (3).jpg (43,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2012.jpg (63,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marion 24 mycia nr 24 jasny brąz.jpg (47,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marion 24 mycia nr 24 jasny brąz (2).jpg (28,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marion 24 mycia nr 24 jasny brąz (3).jpg (31,8 KB, 132 załadowań)
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-08-07, 08:26   #3198
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
chryste panie , co to za kolor
karmelowa czekolada welli,czasem odświeżam ją szamponetką delia blond nr.7

Cytat:
Fajne kręciołki

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Bardzo ladne

Cytat:
a czmu chcesz schodzić z cieniowania? wg mnie tak jest fajnie dobra objętość, super skręt, troszkę puszku, ale nie dużo
Dziękuję

Maliniarko masz rację zostawiam narazie tak jak jest i zapuszczam dalej. Bardzo podoba mi się jak Ty masz obcięte włosy i nawet myślałam nad tym żeby do takiego koloru przyciemnić ale boję się, że będę wyglądała na chorą bo jestem za blada

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline  
Stary 2012-08-07, 09:15   #3199
smyrgotka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała taki naturalny kolor. Ale widzę trochę włosów do ścięcia. Ale i tak są piękne
Dziekuje

Cytat:
Piękne są, mimo, że końcówki mogłyby być podcięte . Ale i tak bardzo mi się podobają i świetna figura
ojej dziekuje za komplement

Cytat:
Smyrgotka, ale długie
Dziekuje dluuuuugo czekalam na wymarzona dlugosc

Cytat:

Masz piękne włosy, ja jestem pełna podziwu- mieć taką długość przy Twoim wzroście Ileż to zapuszczania A Twoje włosy wyglądają świetnie zarówno zakręcone jak i proste. Masz takie naturalne przejścia koloru, że to aż wygląda jakbyś miała farbowane włosy. Ale taki urok naturalnego blondu- ciemniejsze włosy u nasady

Strasznie zazdroszczę Ci długości, naprawdę. Dla mnie jest idealna, chociaż pewnie niektórzy uważają, że takie włosy są już za długie. Z tymi pofalowanymi mogłabyś grać Falbalę z Asterixa
Od zawsze mialam dlugie wlosy z tym ze zazwyczej siegaly mi do 3/4 plecow ale zawsze marzylam o wlosach za tylek i pewnego dnia postanowilam do tego dazyc, pozegnalam sie z fryzjerem koncowki sama sobie obcinalam i mam dlugosc o jakiej marzylam ale masz racje przy moim wzroscie 180cm strasznie dlugo wlosy mi rosly ale nigdzie mi sie nie spieszylo a co do koloru to czasem mi to przeszkadza ze u nasady sa takie ciemne i wszyscy mi sie pytaja ,,o widze ze zapuszczasz naturalki bo masz juz duzy odrost...''
Dziekuje ciesze sie ze Ci sie podobaja I faktycznie czesc osob twierdzi ze za dlugie ale tak szczerze mowiac dla mnie jeszcze za ktotkie zapuszczam dalej ale na tego asterixa bym nie wpadla

[QUOTE=Leae;35
Dokładnie to samo pomyślałam
[/QUOTE]

Dzieki

Cytat:

Dziekuje

Cytat:

widać bardzo ładny blond
dziekuje

BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline  
Stary 2012-08-07, 09:23   #3200
smyrgotka
Raczkowanie

Cytat:
Ja zapewne też nie będę zadowolona, tak myślę, że dla mnie 70 cm byłoby idealne
Cytat:
Cytat:
Cytat:
O j zgadzam sie... granica sie przesowa wraz ze wzrostem naszych wlosow chyba sa nie liczne wsrod nas ktore stwierdza z czystym sumieniem ''mam idealna dlugosc i ani centymetra wiecej''
Nawet dla mnie moja dlugosc jeszcze nie jest wystarczajaca
Mialo byc do tylka i jest... a jednak wciaz zapuszczam i czemu? Bo granica sie przesunela moze jak zaczne sie o nie potykac to wtedy stwierdze z czystym sumieniem '' no dobra przesadzilam''

BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:03   #3201
soonik
Raczkowanie

chciałam wam powiedzieć że ja również marzę o włosach mega długich, ostatnio mówię sobie tak do pieprzyka;p (mam w pasie takiego;p) ale jak już brakuje mi tylko trochę to wiem że ta długość mnie nawet nie ucieszy;p ale ja od początku sobie powiedziałam że będę zapuszczać dokąd mi włosy pozwolą, ich stan, kondycja itp.. włosy rozjaśniam więc nie nastawiam się że uda mi się je zapuścić za tyłek, ale kto wie?;D moja "szwagierka" takie za tyłek ma i chce ściąć całe do ucha! muszę jej to wybić z głowy na jej miejscu do kolan bym zapuszczała a potem do ziemi Kiedyś w TV widziałam taką babkę co urządzali jakiś dom i ona była jakąś pewnie od wystroju i miała proste długie włosy do ziemi! i nosiła rozpuszczone! Nawet gęste miała na ta długość..Zakochałam się a wszyscy w pokoju że za długie;p

Maliniarka Nawet ten spłukany kolor ładnie wyglądał no ale ten to już masakra!cudny, no ale to zasługa Twoich pięknych loków, błyszczących i żywych wyglądają jak prosto od fryzjera, niesamowite.. Nie widziałam piękniejszych naturalnych loków!

Edytowane przez soonik
Czas edycji: 2012-08-07 o 10:04
soonik jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:22   #3202
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
to ja pokazuję moje:

od ponad roku CG
córko moja!

Boskie są i gęste (mów co chcesz i tak widzę )

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-08-07, 16:29   #3203
evelineau
Zakorzenienie

Cytat:

to ja pokazuję moje:

4,5,6 dzisiaj, farbowane Marion do 24 myć nr 24 jasny brąz (jak wszystko u mnie wyszedł ciemniej i z rudawą poświatą), ostatnio podcięłam około 3 cm spodnią warstwę

od ponad roku CG
cudowne
Stary 2012-08-07, 21:57   #3204
xaggg
Raczkowanie

Cytat:

to ja pokazuję moje:

od ponad roku CG
jaaaaaaki piękny skręęt!

Cytat:

I znowu piękne długie włosy

jakie zdrowe końcówki!

a propos tematu o długości włosów, wg mnie maksymalna długość do łopatek, ew. linii bioder, za biodra to już przestrasznie mi się nie podoba, no ale co kto lubi

Mój blog o urodzie, kosmetykach, pielęgnacji i modzie.
Przystanek uroda, odkryj kobiecą stronę blogowania!

_________________________ __________
xaggg jest offline  
Stary 2012-08-07, 22:59   #3205
Lethie
Zadomowienie

Cytat:
szkoda, że mało wyraźny odcień włosków ale widać, że są w dobrej kondycji, ładne końcówki
Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
jakie zdrowe końcówki!
Dziękuje, komplementu odnośnie końcówek w życiu bym się nie spodziewała W tamtym miesiącu je 2 razy podcinałam bo były na nich białe kropki i się łamały, coś to dało bo już nie jest tak źle ale za to długość ciągle taka sama

Moje włosy
Lethie jest offline  
Stary 2012-08-08, 01:10   #3206
amandaa_16
Raczkowanie

GG do amandaa_16

Nie mam się czym chwalić.. ale wstawiam (są naturalnie kręcone, ale prostuję niestety)
+ włosy siostry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17 czerwca.jpg (25,0 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7505.jpg (32,6 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7482.jpg (27,4 KB, 288 załadowań)
amandaa_16 jest offline  
Stary 2012-08-08, 07:10   #3207
isi rici
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amandaa_16 Pokaż wiadomość
Nie mam się czym chwalić.. ale wstawiam (są naturalnie kręcone, ale prostuję niestety)
+ włosy siostry
Śliczne
I odstaw prostownicę Kochana, szkoda włosów

isi rici jest offline  
Stary 2012-08-08, 07:26   #3208
katelaura
Raczkowanie

Cytat:
+ włosy siostry

Cudne włosy, ale ja bym postawiła na naturalność i nie prostowała
Stary 2012-08-08, 10:44   #3209
smyrgotka
Raczkowanie

Cytat:
+ włosy siostry
masz przepiekne wlosy wiem ze prostownica jest nie zdrowa ale nic nie robi na mnie wiekszego wrazenia niz prosciutenkie dlugie wlosy wiem po sobie jak nie wyprostuje wlosow to sa takie sobie... ot zwykle wlosy ale jak wyprostuje to moge sie na nie gapic godzinami ale twoje i proste i krecone sa sliczne

BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline  
Stary 2012-08-08, 11:45   #3210
Cathe_Elen
Raczkowanie

Cytat:
+ włosy siostry
Piękne te kręcone! Nie prostuj! A siostra też ma śliczne.
Cathe_Elen jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości