dekoloryzacja->rudo-czerwono-brązowy kolor- jak rozjaśnić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-16, 18:30   #1
tralalala11
Przyczajenie

dekoloryzacja->rudo-czerwono-brązowy kolor- jak rozjaśnić?

Witam.
Mam nadzieję ze któraś z wizażanek mi pomoże

Dzisiaj zrobiłam dekoloryzacje. Zachwycona opiniami, użyłam dekoloryzatora Renee Blanche.

Co prawda udało mi się pozbyć koloru czarnego, ale niestety moje włosy wyszły rudo-czerwono-brązowe- gdzie nie gdzie widać moje naturalne ciemny blond. Liczyłam na to, że włosy będą jaśniejsze i zakupiłam farbę- również renee blanche, 8.31S-jasny blond z odcieniem piasku- zdjęcie w załączniku, oraz utleniacz 9%.

Co mam zrobić, żeby włosy były jaśniejsze i żeby pozbyć się czerwieni/rudości?
Jaki odcień farby mam wybrać (Najbardziej zależałoby mi, żeby byłą to farba renee blanche, ponieważ posiadam już utleniacz )
Ogólem chciałabym dojść do ciemnego blondu, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to trochę potrwa.

Na farbowaniu nie znam się praktycznie w ogóle. Jedynie farbowałam właśnie na czarno trzy razy- a to nie było zbytnio skomplikowane

Mam nadzieję, że któraś z wizażanek mi pomoże. Z góry dziekuje za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (9,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0620 (800x600).jpg (42,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0622 (800x600).jpg (46,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0623 (800x600).jpg (52,3 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez tralalala11
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:32 Powód: dodanie zdjęć
tralalala11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:17   #2
tralalala11
Przyczajenie

Dot.: dekoloryzacja->rudo-czerwono-brązowy kolor- jak rozjaśnić?

I jeszcze mam takie pytanie co by się stało gdybym nałożyła tą farbę, której pisałam?
Stary 2012-02-17, 11:16   #3
piiz
Raczkowanie

Ja poradziłabym Ci udanie się do fryzjera jeśli zależy Ci na kondycji włosów.Podobno po dekoloryzacji trzeba nałożyć farbę bo w przeciwnym wypadku włosy ściemnieją .
Ja do blondu schodziłam z ciemnego brązu dwoma balejażami w odstępie 6 tygodni i uważam,że to najlepsza droga do ładnego blondu

piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:33   #4
tralalala11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Ja poradziłabym Ci udanie się do fryzjera jeśli zależy Ci na kondycji włosów.Podobno po dekoloryzacji trzeba nałożyć farbę bo w przeciwnym wypadku włosy ściemnieją .
Ja do blondu schodziłam z ciemnego brązu dwoma balejażami w odstępie 6 tygodni i uważam,że to najlepsza droga do ładnego blondu
no właśnie już są troche ciemniejsze i całkowicie nie wiem co robić ;/
a właśnie ostatnio czytałam, że nie powinno się farbowac włosów po dekoloryzacji, bo wtedy ciemnieją i to jednach chyba prawdą nie było

i teraz nie wiem czy mam szybko farbowac jakąś farbą?
użyć tego co mam? czy pójść do sklepu i kupić jakąś zwykłą, bo zanim zamówię i przyjdzie to pare dni minie, bo teraz weekend

a co do balejażu to właśnie chciałabym go uniknąć ..
Stary 2012-02-17, 13:17   #5
katrin27s
Przyczajenie

Witaj
ja rowniez polecam zeby profesjonalista zobaczyl kondycje wlosow.napisz ile razy malowalas wlosy na czarno (tzn przez ile lat) czy masz dlugie wlosy,krotkie grube ,cienkie ,krecone?bo to jest bardzo wazne przy dekoloryzacji.mozesz przeslac mi zdjecie jak wlosy wygladaja teraz to moze uda ci sie pomoc.powiem szczerze to ciezko moze byc a tym ciemnym blondem..odwieczny problem brunetek,kiedy chca miec jasniejszy odcien.mozesz rozniez zrobic balejazem,ja przewaznie tak robie wychodze z tego koloru balejazem i po jakims czasie mozna polozyc blond,ale nie jasny blond bo moze sie wyplukiwac.mam nadzieje ze jakos ci pomoglam
katrin27s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:26   #6
piiz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tralalala11 Pokaż wiadomość
no właśnie już są troche ciemniejsze i całkowicie nie wiem co robić ;/
a właśnie ostatnio czytałam, że nie powinno się farbowac włosów po dekoloryzacji, bo wtedy ciemnieją i to jednach chyba prawdą nie było

i teraz nie wiem czy mam szybko farbowac jakąś farbą?
użyć tego co mam? czy pójść do sklepu i kupić jakąś zwykłą, bo zanim zamówię i przyjdzie to pare dni minie, bo teraz weekend

a co do balejażu to właśnie chciałabym go uniknąć ..

Balejaż dobrym rozjaśniaczem(Platinum Loreal) na prawdę nie niszczy bardzo włosów,może troszkę,ale ja nie zauważyłam pogorszenia w kondycji włosów.Po pierwszym cieniutkim balejazu od razu miałam efekt ciemnego blondu na głowie,po drugim już efekt jasnego blondu.
Na tym etapie jakim jesteś nie wiem czy ta farba którą masz będzie odpowiednia,masz ciągle za ciemne włosy i konieczna byłaby kolejna dekoloryzacja lub kąpiel rozjaśniająca.Może wstaw zdjęcia na wątek Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy,tam dziewczyny mają spore doświadczenie w koloryzacji włosów i może coś Ci doradzą.

piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 15:03   #7
tralalala11
Przyczajenie

hmm zrobiłam tak..
na drugi dzień moje włosy z czerwieni zrobiły się brązowe i miałam moje odrosty ciemny blond. no i poszłam do fryzjera, powiedziała mi zebym połozyła sobie ciemny blond garniera-zeby złapał mi odrosty i przyszła do niej na nastepny dzień na pasemka. No i połozyłam ten ciemny blond i odrostów mi prawie nie chwyciło a reszta włosów czarna:/ no i do punktu wyjścia ;/ nie wiem jak to mozliwe ;/ no ale dzisiaj poszłam na pasemka i u góry na odrostach mam jasny blond, a dalej miodowe ;/ no i ogólem beznadziejnie to wygląda.. no ale nic chyba nie ma innego wyjscia tylko schodzić pasemkami po troche z koloru..
Stary 2012-02-19, 16:40   #8
nimphae
Przyczajenie

Będziesz musiała trochę "przecierpieć" ten okres, kiedy kolor włosów nie wygląda idealnie. Ale dla wymarzonego efektu naprawdę warto Wydaje mi się, że takie stopniowe rozjaśnianie jest najlepszym rozwiązaniem, bo przede wszystkim nie niszczy włosów. Wytrwałości! ;d
nimphae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 11:25   #9
tralalala11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nimphae Pokaż wiadomość
Będziesz musiała trochę "przecierpieć" ten okres, kiedy kolor włosów nie wygląda idealnie. Ale dla wymarzonego efektu naprawdę warto Wydaje mi się, że takie stopniowe rozjaśnianie jest najlepszym rozwiązaniem, bo przede wszystkim nie niszczy włosów. Wytrwałości! ;d
No to jest chyba najlepsze wyjście. Jakoś przecierpię )
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości