Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj mo瞠sz uzyska odpowied na pytania o stylizacj fryzury, farbowanie, higien i piel璕nacj w這s闚.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-05, 18:27   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 936
czy kt鏎a z was na rozja郾iane w這sy nak豉da豉 ciemna farbe??

Hej
Bo瞠 jak mnie ch這pak zobaczy to dostanie szoku. Sz豉m do fryzjera i m闚ie 瞠 chce kilka jasnych pasemek na brazowych w這sach. A on mi zrobil pasemka ale tak 瞠 mam teraz ca造 貫p jasny blond , taki jeszcze gdzieniegdzie siwy!!! i jest mi w tym okropnie

chce jak najszybciej sie tego pozbyc. Przyciemnic chociaz o pare ton闚.
boje sie nakladac znowu farbe. to by byla juz 6 koloryzacja w ciagu roku. ja juz mam obsesje na punkcie farbowania
a ten kolor co mam nie bylby zly gdyby nie te siwe refleksy ( wiem tak wychodzi w polaczeniu jasnego blondu z ciemnymi kolorami)
i chce kupic sobie farbe ciemny blond. Tylko boje sie co wyjdzie,. moze tak d逝go nie trzymac. albo wymieszac ciemny bllond z 鈔ednim blondem ??
bylam szatynka i nie chce znowu byc. chce ciemny blond !!

i jeszcze, czy na tych wlosach co mam, wyjdzie mi po farbowaniu jednolity kolor czy raczzej w 100 odcieniach?
Stary 2007-05-05, 19:09   #2
aniusia82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
Smile Dot.: czy kt鏎a z was na rozja郾iane w這sy nak豉da豉 ciemna farbe??

Czesc, ja tez mam podobny problem. Robilam sobie kilka m-cy temu pasemka u fryzjera, oczywiscie przez pierwsze tygodnie kolor byl super ale teraz to jest tragedia. ciemny kolor sie zmyl i mam bialo- zolte wlosy z odrostami. Tez chcialabym wrocic do ciemnego bladu (moj naturalny kolor) ale nie wiem jak. Moja mama rozjasnila sobie wlosy i polozyla ciemny blond i wyszly jej czarne a jak sie zmyly sa rude. Tak wiec nie polecam kombinowania na wlasna reke. Pozdrawiam
aniusia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-05, 19:40   #3
blueania
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 271
Dot.: czy kt鏎a z was na rozja郾iane w這sy nak豉da豉 ciemna farbe??

lepiej nie kombinowac bo mozesz zostac z zoltymi wlosami
blueania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-05, 20:01   #4
MyLifeIsMusic
Rozeznanie

o bo瞠 i co ja teraz mam zrobc
mama chce mnie z domu wyrzucic za ten blond
Stary 2007-05-05, 20:05   #5
blueania
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 271

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Poka wiadomo嗆
o bo瞠 i co ja teraz mam zrobc
mama chce mnie z domu wyrzucic za ten blond
napewno nie rob niczego samanajlepiej idz do fryzjera i napewno da sie cos zrobic np.ciemne pasemka i napewno wyjdzie wtedy cos fajnego
blueania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-05, 20:53   #6
mayeczka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 754

moze umyj wlosy kolorek sie troche zmyje iw etdy ocen ja raz narzekalam ze za ciemne mam a po umyciu zjasnialy innym razem byly za jasne i sciemnialy
mayeczka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 22:03   #7
SolAngelica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

odradzilabym koloryzacje w odmu na wlasna reke i t jeszcze ciemna farbe na jasne wlosy. moze bwyjsc zielony i raczej wyjdzie;/ lepiej do frzjera idz
Gdyby B鏬 cho na chwile zapomnia ze jestem tylko marionetka i podarowa mi odrobine 篡cia, wykorzysta豉bym to najlepiej jak potrafie. Prawdopodobnie nie powiedzia豉bym wszystkiego co my郵e, ale przemy郵a豉bym wszystko co powiedzia豉m...
SolAngelica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 09:59   #8
Mirabilka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

na rozja郾iane w這sy (pasemka +farba) polozylam kiedys jakis popielaty blond z loreala - wlosy wyszly ok, pozniej na to napackalam jakis cieplejszy odcien garniera i jak swiecilo s這nko to jakies zielone refleksy byly wrrrr...
Gdzie czyta豉m ale moze si wypowie na ten temat Specjalistka: ze na w這sy rozjasniane/farbowane na zimne odcienie nak豉dac najlepiej tez zimne, i odwrotnie.

Mirabilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 19:23   #9
MyLifeIsMusic
Rozeznanie

bylam u fryzjera!!!!!!!!
w這ski mam zarombiste
wreszcie jestem zadowolona !!!!!!!!!
po prostu na這篡la mi pasemka na czepek, farbe "CzekoladA".
i super teraz
a ciemny bloind m闚i豉 瞠 by wyszly zielone bo niedawno rozjasniane byly
pozdrawiam was i dzieki !
Stary 2007-11-18, 09:30   #10
KeiSa4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Jak pozby si TONERA z rozja郾ianych w這s闚???

Mialam swoje wlosy w kolorze ciemny blond rozjasnione balejarzem na jasny. Z powodu braku czasu na robienie odrost闚 chcia豉m przyciemni w這sy do swojego odcienia (1-2ton闚) i posz豉m do fryzjerki. W tym momencie mam br您owo- rudawe w這sy, wygl康am tragicznie i tak si te czuje (mam jasn cer i jasn opraw oczu...).
Na szcz窷cie kolor by robiony tonerem nie farb. Prosz pom騜cie! W tym roku to ju 3 moje przej軼ie z fryzjerami i boj si i嗆 do kolejnego bo mam jakiego pecha do nich i ka盥y na mnie wykonuje swoj wizj!

BxGAM O INFORMACJE JAK ABO GDZIE MOGE CO ZROBI ZE SWOIM NIESZCZ呇CIEM!
Zna kto dobrego fryzjera w krakowie kt鏎y mo瞠 co poradzi na moje w這sy???!!!???
KeiSa4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-18, 12:39   #11
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 530
Dot.: Jak pozby si TONERA z rozja郾ianych w這s闚???

Moze idz na reklamacje do tego salonu niech poprawiaj?Ja mialam kiedys robione wloski tonerem i szczerze nie wiem czy da sie to zmyc jakos, pewnie mozna ale to musialaby Ci zrobic fryzjerka. Mi tonek po pewnym czasie sie wyp逝ka ale nie pociesze Cie ze szybko, bo z miesi帷 sie trzyma.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-05, 19:52   #12
Vivienne
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 278
Lightbulb Z jasnego na 鈔edni blond?

Dziewczyny, mam pytanie.
Mam naturalne w這sy 鈔edni blond, ale od lat je rozja郾ia豉m (pasemka). Niedawno dosz豉m do wniosku, 瞠 czas je lekko przyciemni do 鈔edniego blondu (i nawet przez g這w mi przechodzi這, 瞠 mo瞠 uda mi si wr鏂i do natury...). W ka盥ym razie- w這sy przyciemni豉m. Kolor wyszed 鈍ietny! I do嗆 zbli穎ny do moich naturalnych w這s闚. Ale tu jest problem... jest taki tylko na rozja郾ionych w這sach... natomiast na odrostach (lekkich!) wyszed jaki taki... rudawy? I co teraz robi?
Co robi, 瞠by w這sy nie by造 rudawe?
Do fryzjera nied逝go si wybior, bo kolor zapewne mi si wymyje, ale ju teraz si zastanawiam: jakie s opcje? I jak metod pr鏏owa wr鏂i do naturalnych w這s闚?

Pom騜cie

Stanis豉w Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-05, 20:58   #13
Jagoda90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
Dot.: Z jasnego na 鈔edni blond?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mam pytanie.
Mam naturalne w這sy 鈔edni blond, ale od lat je rozja郾ia豉m (pasemka). Niedawno dosz豉m do wniosku, 瞠 czas je lekko przyciemni do 鈔edniego blondu (i nawet przez g這w mi przechodzi這, 瞠 mo瞠 uda mi si wr鏂i do natury...). W ka盥ym razie- w這sy przyciemni豉m. Kolor wyszed 鈍ietny! I do嗆 zbli穎ny do moich naturalnych w這s闚. Ale tu jest problem... jest taki tylko na rozja郾ionych w這sach... natomiast na odrostach (lekkich!) wyszed jaki taki... rudawy? I co teraz robi?
Co robi, 瞠by w這sy nie by造 rudawe?
Do fryzjera nied逝go si wybior, bo kolor zapewne mi si wymyje, ale ju teraz si zastanawiam: jakie s opcje? I jak metod pr鏏owa wr鏂i do naturalnych w這s闚?

Pom騜cie
hm jedyny spos鏏 to chyba czeka a odrosn , cho ja nie wiem mam do Ciebie inne pytanie, jak farb/szamponetk robi豉 ten '鈔edni blond' ?

Edytowane przez Jagoda90
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:10
Jagoda90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-06, 05:50   #14
Vivienne
Zakorzenienie

Malowa豉m u fryzjera

Stanis豉w Lem

Stary 2009-07-06, 17:14   #15
Vivienne
Zakorzenienie

Up

Stanis豉w Lem

Stary 2009-07-06, 19:08   #16
sexysoul
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 027

mia豉m troch podobn sytuacj, aktualnie chodz z kolorowymi w這sami, og鏊nie wi瘯szo嗆 w這s闚 wpada w rud - uroki zmycia farby. W og鏊e mia豉m ci篹kie histori z tym, dlatego teraz nic z nimi nie robi豉m d逝gi czas, za jaki czas id robi blond pasemka.
Najlepiej spyta fryzjerki co o tym s康zi.. Samemu si nie bawi w jakie pr鏏y naprawiania bo b璠ziesz potem 豉dnie 瘸這wa豉 - przyk豉d ja : P
sexysoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-06, 21:03   #17
Vivienne
Zakorzenienie

Bez fryzjera to ja nie zamierzam nic kombinowa, ale ciekawa jestem jakie s opcje i co mo積a zrobi 瞠by te w這sy na czubku nie by造 rudawe, tylko identyczne jak reszta...

Stanis豉w Lem

Stary 2009-07-07, 16:14   #18
sexysoul
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 027

Nie wiem, niestety Ci nie pomog. Moje w這sy na czubku pocz徠kowo wpada造 w wi郾ie (nie wiem jakim cudem, ale okej).. to dopiero by豉 katastrofa.
sexysoul jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-28, 22:35   #19
gusiagatko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 202
Z rozja郾ianych w這s闚 na lekko ciemniejsze? Jak farb?

Witam serdecznie !! Mam nadziej, 瞠 podpowiecie mi jak zmieni/przyciemni m鎩 obecny kolor w這s闚. Od kilku dobrych lat rozja郾ia豉m pasemkami w這sy u fryzjera, ale niestety bardzo si zniszczy造 i postanowi豉m je troch przyciemni. Marzy mi si troch, ciemniejszy, naturalniejszy blond w zimnym odcieniu (co jak w za陰czonych fotkach) s to odcienie zbli穎ne do mojego naturalnego kolorku w這s闚.

Podpowiedzcie prosz jak farb uda mi si uzyska taki odcie? Mo瞠 macie jakie do鈍iadczenia? I jak farbowa w這sy? Najpierw odrosty a p騧niej reszta? by by造 w miar r闚no zafarbowane...

Za陰czam fotki:
1. m鎩 obecny kolor wraz z odrostami (teraz s ju troch wi瘯sze)
2 /3 kolor, kt鏎y chcia豉bym osi庵n望

pozdrawiam Was seredcznie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 01052009454.jpg (19,6 KB, 798 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1top_trendy425.jpg (14,3 KB, 697 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Belle-Color-11-Jasny-popielaty-blond-22435-big.jpg (5,3 KB, 582 za豉dowa)

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-29, 11:41   #20
Natalia1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: Z rozja郾ianych w這s闚 na lekko ciemniejsze? Jak farb?

do陰czam si do pytania
te o takim kolorku marz ...
niestety jak ju pisa豉m w innym po軼ie, fryzjerka zrobi豉 mi miodowy blond kt鏎y wyszed rudawy ;/ teraz ten rudawy chce przykry w豉郾ie takim kolorem jak na za陰czonej 2 i 3 fotce ...
Natalia1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-29, 16:12   #21
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
Wpisy w blogu: 1

Ja r闚nie do陰czam si do pytania, obecnie mam troszke wi瘯sze odrosty ni na zdj璚iu, (zdj璚ie z kwietnia), ciagle nie wiem co z nimi zrobic, narazie zapuszczam. Dodam ze koncowki i okolo polowa wlosow nadaje sie do sciecia, takie sa brzydkie. Zastanawiam si nad farbami profesjonalnymi bez amoniaku Richesse de Diacolor lub jakies podobne, macie mo瞠 jakies pomys造?

Tej farby, kt鏎ej zdj璚ie przytoczy豉 w 3 zdj璚iu u篡wa豉m, to jest Belle Color kolor bodajze 11 - wyszed szaro, przyciemni mi w這sy ale po 2-3 myciach by okropnie z馧ty, takze w efekcie mia豉m lekko przyciemnione ale z馧te - straszne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (11,4 KB, 2503 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy 2.jpg (3,0 KB, 2468 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy 3.jpg (3,1 KB, 2470 za豉dowa)
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-29, 16:21   #22
holga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

podpinam si do w徠ku

Sama chcia豉bym przyciemni w這sy o 2, 3 tony, aby usun望 odrosty. Mam naturalnie ciemny blond, w這sy farbowane na ja郾iejsze. Pr鏏owa豉m przyciemnia, ale po kilku zmyciach zn闚 powraca豉m do punktu wyj軼ia Nawet bardzo ciemny br您 znikn掖 po ok.10 myciach g這wy;(
Na razie te zapuszczam, nie farbuje, bo nie mam pomys逝

holga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-31, 13:30   #23
gusiagatko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 202

Szkoda, w takim razie farba Belle Color kolor odpada fajny kolor na opakowaniu ale niestety skoro po czasie w這sy robi si 鄴速e to wol nie ryzykowa. P鏦i co nic nie robi z moimi w這sami... a odrosty coraz wi瘯sze hehe ale nie chce ryzykowa wyst徙ienia 鄴速ych w這s闚 a tym samym ich niepotrzebnie niszczy. Mia豉m nadziej, 瞠 taka farba zr闚na troch kolor w這s闚 z odrostami i nie bed ju musia豉 ich wi璚ej rozja郾ia...poczekam mo瞠 jednak co si uda z nimi zrobi bo rozja郾ianiu ju dzi瘯uj

pozdrawiam

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-31, 17:33   #24
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 716
Smaczny profil Zafirah
Smaczne przepisy1

疾by przyciemni rozja郾iane w這sy potrzebna jest specjalna mieszanka farby dlatego polecam wizyt u fryzjera. W這sy rozja郾iane s mocno "wytrawione" i ciemny kolor nie b璠zie sie na nich trzyma, potrzeba najlepiej kilka koloryzacji aby dobrze zapigmentowa w這s. Takie w這sy przy farbowaniu nale篡 traktowa tak jak siwe - po wybraniu odpowiedniego koloru np. 7.23 (豉dny ciemny blond opalizuj帷o-z這cisty) nale篡 zmiesza go w proporcji p鏊 na p鏊 z farb naturalna na tym samym poziomie czyli tutaj b璠zie to 7. Farba w kolorze naturalnym zast徙i nam pigmenty, kt鏎ych nie ma w rozjasnianych w這sach a farba z wybranym refleksem nada odpowiedni odcie. Dlatego w豉郾ie polecam fryzjera bo to jest troche skomplikowane i trudne do zrobienia sklepowymi farbami, kt鏎e nie maja jak dla mnie konkretnej i rzetelnej numeracji.
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 18:10   #25
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Podnosz temat,chcia豉bym ufarbowa w這sy na jaki naturalny blond,nie za jasny.Mo瞠 kto doradzi jaki odcie z palety diacolor by豚y odpowiedni.Tyle tam r騜nych odcieni 瞠 ci篹ko mi si zdecydowa,mo瞠 kt鏎a z Was u篡wa tej farby,tyle razy ju si zawiod豉m wybieraj帷 kolor z palety 瞠 wol zapyta
mmmysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-31, 23:24   #26
kumkumkum1986
Raczkowanie

Te mysle od jakiegos czasu nad Diacolorem ale widzialam palete kolorow i zaden mi sie nie spodobal ehh
Stary 2009-09-03, 21:41   #27
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Kupi豉m na alegro diacolor 9.13i9.02 zamierzam pomiesza i zobacz co z tego b璠zie.Na innym forum kto ju poleca t mieszank
mmmysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-04, 00:34   #28
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka wiadomo嗆
Kupi豉m na alegro diacolor 9.13i9.02 zamierzam pomiesza i zobacz co z tego b璠zie.Na innym forum kto ju poleca t mieszank
Kochana a wrzucisz fotki? Bardzo jestem ciekawa efektu.

Btw tez chcialam zamowic na allegro bo w zwyklym sklepie stacjonarnym z artykulami fryzjerskimi moge kupic farbe w cenie tylko ciut wiekszej niz przez internet, ale za to ten relewator (czy tam utleniacz) juz tylko w butki 1000 ml za prawie 50 zl Szkoda mi tyle kasy, oczywiscie jezeli farba mi sie spodoba to kupie cala butle bo napewno bardziej sie oplaca. A jakie te kolory sokladnie mja nazwe? jaki masz obecnie kolor wlosow? Moj masz kilka postow wyzej
Stary 2009-09-04, 08:23   #29
kreolkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie do陰czam si do pytania, obecnie mam troszke wi瘯sze odrosty ni na zdj璚iu, (zdj璚ie z kwietnia), ciagle nie wiem co z nimi zrobic, narazie zapuszczam. Dodam ze koncowki i okolo polowa wlosow nadaje sie do sciecia, takie sa brzydkie. Zastanawiam si nad farbami profesjonalnymi bez amoniaku Richesse de Diacolor lub jakies podobne, macie mo瞠 jakies pomys造?

Tej farby, kt鏎ej zdj璚ie przytoczy豉 w 3 zdj璚iu u篡wa豉m, to jest Belle Color kolor bodajze 11 - wyszed szaro, przyciemni mi w這sy ale po 2-3 myciach by okropnie z馧ty, takze w efekcie mia豉m lekko przyciemnione ale z馧te - straszne.
Kumkumkum piekny masz kolor na tych zdj璚iach prosz zdrad czym farbowa豉 wcze郾iej
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-04, 22:02   #30
olcia_8715
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
GG do olcia_8715

Witam dziewczyny!! Mam do was pytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie...po nieudanym farbowaniu zosta豉m z jasnymi odrostami i ciemnymi wlosami na calej glowie...w jaki sposob mam przykryc te rudawe odrosty zeby wyrownaly sie kolorystycznie z ciemnymi wlosami??czy np bardzo ciemny braz podchodzacy pod czarny to zalapie??blagam o szybka odpowiedz!!!!
olcia_8715 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
kora d瑿u, przyciemnianie, przyciemnianie w這s闚, tlenione w這sy, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a