Przyciemnienie rozja郾ianych w這s闚 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-05, 00:24   #31
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Z rozja郾ianych w這s闚 na lekko ciemniejsze? Jak farb?

Cytat:
Napisane przez olcia_8715 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny!! Mam do was pytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie...po nieudanym farbowaniu zosta豉m z jasnymi odrostami i ciemnymi wlosami na calej glowie...w jaki sposob mam przykryc te rudawe odrosty zeby wyrownaly sie kolorystycznie z ciemnymi wlosami??czy np bardzo ciemny braz podchodzacy pod czarny to zalapie??blagam o szybka odpowiedz!!!!
O kurcze, faktycznie sie zalatwilas To chyba wyglada jeszcze gorzej niz czarne odrosty rozjasnianych na bardzo jasno wlosach, ale mysle ze jakis bardzo ciemny kolor powinien wyrownac.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆
Kumkumkum piekny masz kolor na tych zdj璚iach prosz zdrad czym farbowa豉 wcze郾iej
Moj kolor jest o wiele bardziej cieply (czyli z馧ty) w rzeczywistosci, niz na zdjeciach. Nie wiem czemu tak wyszed, ale na tych zdjeciach wielu osobom sie podoba, a w rzeczywistosci nikt mi nie mowi ze mam ladny kolor, tudziez nie pyta jaka farba farbowalam. A kolor ten uzyskalam po zastosowaniu wielu farb, zaczynajac od Belle Color ( nr 111), poprzez Natural&Easy (kolor srebrzysty bardzo jasny blond), Excell 10, Casting, Nutrisse, Excellence Creme, Recital Preference... Poprostu mialam na glowie chyba wszystko oprocz Palette
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-05, 08:16   #32
olcia_8715
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
GG do olcia_8715

No ja tez mam taka nadzieje ale boje sie ze ten ciemny koror jeszcze na inny odbarwi odrosty no nic...trzeba bedzie cos zrobic bo fryzjerom juz nie wierze..tyle razy zniszczyli mi wlosy wlasnie farbowaniem ze nie mam zaufania juz do nikogo...
olcia_8715 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-07, 19:08   #33
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

9.13 to bardzo jasny be穎wy 9.02 to bardzo jasny opalizujacy
Na alegro mo積a kupi zestaw czyli farb ,rewelator i szampon-nie trzeba rewelatora kupowa osobno-ja tak zrobi豉m.
Jutro b璠 farbowa to napisz jak wysz這
mmmysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 17:55   #34
mmmysia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Kolor wyszed super,幢e si czu豉m w bardzo jasnym blondzie,tak nienaturalnie.Teraz mam naprawd fajny naturalny blond,troch ba豉m si te 瞠by nie wygl康a jak szara myszka ale wysz這 idealnie tak jak chcia豉m.Napewno b璠 farbowa t mieszank.Potaram si wklei fotki
mmmysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 20:57   #35
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka wiadomo嗆
Kolor wyszed super,幢e si czu豉m w bardzo jasnym blondzie,tak nienaturalnie.Teraz mam naprawd fajny naturalny blond,troch ba豉m si te 瞠by nie wygl康a jak szara myszka ale wysz這 idealnie tak jak chcia豉m.Napewno b璠 farbowa t mieszank.Potaram si wklei fotki

Nie mog si juz doczeka fotki
Stary 2009-09-09, 21:12   #36
morin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

dziewczyny a nie lepiej tonerem sprobowa przyciemni? czy zmienic odcie.Ja ostatnio z platyny chce zejsc na swoj w豉sny kolor i uzywam toneru matrixa i powiem szczerze ze jestem zadowolona oczywiscie kolor nie jest po pewnym czasie taki sam bo wiadomo ale chociazby oxydant to tylko1,8% wiec nie zniszczy tak jak prawdziwa farba.a za 3-4 tyg. mozna znowu poprawic
morin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 18:56   #37
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez morin Poka wiadomo嗆
dziewczyny a nie lepiej tonerem sprobowa przyciemni? czy zmienic odcie.Ja ostatnio z platyny chce zejsc na swoj w豉sny kolor i uzywam toneru matrixa i powiem szczerze ze jestem zadowolona oczywiscie kolor nie jest po pewnym czasie taki sam bo wiadomo ale chociazby oxydant to tylko1,8% wiec nie zniszczy tak jak prawdziwa farba.a za 3-4 tyg. mozna znowu poprawic
Napiszesz cos wiecej o tych tonerach? jakie sa odcienie do wyboru (chodzi mi w szczegolnosci o blondy), chcialabym czegos co delikatnie rozswietli moje naturalne srednioblond wlosy, poniewaz moj naturalny jest troche za ciemny i dziwnie sie w nim czuje, ale w takich bardzo rozjasnionych tez nie. Jaka jest cena tych tonerow?
Stary 2009-10-16, 11:09   #38
chciwy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Z niecierpliwo軼i czekam na zdj璚ia
chciwy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-16, 14:45   #39
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chciwy Poka wiadomo嗆
Z niecierpliwo軼i czekam na zdj璚ia
Je tez wci捫 czekam
Stary 2009-10-16, 16:15   #40
morin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

wiecie co powiem tak toner nazywa sie matrix color sync ma sporo roznych odcieni ja robilam np kolor jasny blond mokka i w pierwszym momencie wyszedl taki jak na moje oko sredni braz ale to jest tak ze pierwsze dwa mycia jest taki potem sie wymywa jak szampon koloryzujacy tylko jest troche trwalszy niz szampon.(zamotalam troche ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi)fajne w nim jest to ze np odcien zostaje ja nie mam juz takiego platynowego sztucznego tylko naturalny blond chociaz juz toner dawno sie zmy.Nie wiem jak wyglada to jesli chodzi o rozjasnianie o ton np. mysle ze moze dal by rade ale tylko minimalnie bo to nie jest woda utleniona przeciez .pozniej wrzuce wam foto jak ta platyna wyglada po tym tonerze jak sie juz zmy moze komus sie przyda ta wiedzaaha a cena to 25z starcza mi na 2 razy +woda to jest akurat tanie 1l to kolo20z

Edytowane przez morin
Czas edycji: 2009-10-16 o 16:16
morin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-16, 17:16   #41
kumkumkum1986
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez morin Poka wiadomo嗆
wiecie co powiem tak toner nazywa sie matrix color sync ma sporo roznych odcieni ja robilam np kolor jasny blond mokka i w pierwszym momencie wyszedl taki jak na moje oko sredni braz ale to jest tak ze pierwsze dwa mycia jest taki potem sie wymywa jak szampon koloryzujacy tylko jest troche trwalszy niz szampon.(zamotalam troche ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi)fajne w nim jest to ze np odcien zostaje ja nie mam juz takiego platynowego sztucznego tylko naturalny blond chociaz juz toner dawno sie zmy.Nie wiem jak wyglada to jesli chodzi o rozjasnianie o ton np. mysle ze moze dal by rade ale tylko minimalnie bo to nie jest woda utleniona przeciez .pozniej wrzuce wam foto jak ta platyna wyglada po tym tonerze jak sie juz zmy moze komus sie przyda ta wiedzaaha a cena to 25z starcza mi na 2 razy +woda to jest akurat tanie 1l to kolo20z
Ja mam u g鏎y ok 10 cm odrosty w kolorze mysiego blondu, a dalej wlosy rozjasnione do takiego bardzo jasnego blondu, Kiedys mialam jakas obsesje na punkcie farb ktore mialy "popielaty" w nazwie, w efekcie teraz po tych wielu popielach mam teraz wlosy jasne ale takie szarawe, takie dziwne. Z kolei moj naturalny kolor jest p豉ski, taki pospolity, nieokre郵ony, taki zwyczajny, chcia豉bym im nadac jakiejs g喚bi, zeby wydawa造 si bardziej 篡we.. no nie wiem jak to okre郵ic. Chcialabym wyprobowac tego tonera, cena nie jest az taka straszna, wiele razy przymierzalam sie by kupic w koncu Richesse Diacolor ale za kazdym razem mialam dylemat, czy zamowic na allegro caly komplet farba + relewator w ilosci odpowiedniej w stosunku do farby, czy zaryzykowaci kupic w zwyklym sklepie fryzjerskim cala butle 1 litrowa i farbe. Kiedy mialam okazje zobaczyc na zywo palete kolorow Richesse i zaden kolor mi sie nie spodobal szczerze mowiac, musialabym pomieszac ze 2 kolory a to juz jest wiekszy koszt. Na dodatek nie wiem jaki jest moj typ urody, jakie kolory mi pasuja, czy sloneczne czy bardziej platynowe, popielate, ciemne, jasne... w jasny blondzie nie czulam sie za dobrze bo uwydatnial moje problemy z cera naczynkowa (twarz wydawala sie ciagle zar騜owiona), oczy mam niebieskoszare takie zimne, gdy kupowalam farby popielate to zawsze kolor wychodzil dos這wnie szary, taki brunatny, ciemnek olory tez nie s dla mnie (mam jasna oprawe oczu, raz przetrzymalam farbe i wyszly mi brazowe, wygladalam jak topielica dodam ze do fryzjera nie chce isc, nie wiadomo czy bede w 100% zadowolona, kiedys moja kolezanka poszla na delikatne refleksy, ktore miay byc 0,5 tonu jasniejsze od jej naturalnych wlosow, efekt wg pana fryzjera mial byc mega naturalny i co sie okazalo ... wyszla z pasemkami, a raczej pasmami chyba z 10 tonow jasniejszymi, wygladala jak skunks, :/ pasemka mialy byc rozmyte, naturalne a zrobili jej pasma rowno oddalone od siebie z niewiarygodn dok豉dnoscia, jak by jej doczepili takie paski, tragedia:/
Stary 2009-12-23, 20:33   #42
wizaz20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Przyciemni super jasny popielaty blond

Witam

Farbuje w這sy farb z Garniera Color Naturals 111 (super jasny popielaty blond, farbowa豉m ni 3 razy). Chcia豉bym przyciemni kolor jednak nie chce ciemnego blondu My郵a豉m o farbie L'oreal Preference odcie Copenhague (jasny blond popielaty) jednak boje si,瞠 kolor wyjdzie za ciemny :/

Ciep貫 odcienie w og鏊e do mnie nie pasuj.

Jak farb wybra? Bardzo prosz o rad
wizaz20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-23, 21:38   #43
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241
Dot.: Przyciemni super jasny popielaty blond

bardzo ci瞛ko bedzie Ci przyciemic w這sy. Z w豉snego doswiadczenia wiem ze albo wychodza siwe albo 鄴速e albo ...br您owe (naturalny blond z Garniera) moze sprobuj najpierw lepiej szamponetka?
niebieski BoMbel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-23, 21:51   #44
wizaz20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Przyciemni super jasny popielaty blond

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Poka wiadomo嗆
bardzo ci瞛ko bedzie Ci przyciemic w這sy. Z w豉snego doswiadczenia wiem ze albo wychodza siwe albo 鄴速e albo ...br您owe (naturalny blond z Garniera) moze sprobuj najpierw lepiej szamponetka?
na przyk豉d jakiej szamponetki u篡?
wizaz20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-01, 17:05   #45
mami3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Cool przyciemnianie blond w這s闚

witam,
chcia豉bym przyciemni moje blond w這sy. niestety jakie dwa lata temu u篡豉m farby wellaton kt鏎y mia minimalnie przyciemni w這sy a wysz造 prawie br您owe na szcz窷cie po jakim miesi帷u farba sp逝ka豉 si postanowi豉m wtedy wr鏂i do poprzedniego bardzo jasnego blondu i tak jest do dzi. u篡wam farby loreal bardzo bardzo jasny blond popielaty. chcia豉bym aby moje w這sy by造 bardziej naturalne. najlepeij gdyby kolor by zbli穎ny do tego na obrazku:
http://www.zeberka.pl/img/ela/1960.jpg lub
http://bi.gazeta.pl/im/7/5031/z5031067M.jpg
i teraz pytania:
jaka farba mog豉by da mi po膨dany efekt?
czy kiedy zafarbuj w這sy na ciemniejszy blond to farba b璠zie si szybko s逝kiwa czy mo瞠 zale篡 to od firmy farby?
z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
mami3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-02, 20:50   #46
LaChocolatte
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: przyciemnianie blond w這s闚

mam ten sam problem i chc mie takie same w這sy

kupi豉m karmelow czekolad Welli i si boj jej u篡
LaChocolatte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-03, 10:18   #47
zielona87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 895

mam dokladnie ten sam problem i jedna z m康rych wiza瘸nek powiedziala mi ze kolor wyjdzie nier闚ny bo mam nier闚no zniszczone wlosy. fryzjerka potwierdzila
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC

Zrzucam t逝szczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-03, 17:37   #48
mami3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

LaChocolatte jak zafarbujesz to napisz jak wysz造 dzi si rozgl康a豉m ze farbami ale nic ciekawego nie znalaz豉m a do鈍iadczenie mnie nauczy豉, 瞠 pi瘯ny kolor na obrazku ma si nijak do efektu
mami3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-27, 14:12   #49
bbb85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej ja uzywam matrix color sync juz dosc dlugo ,
kiedy malowa豉m w這sy sklepowymi farbami i bardzo je zniszczy豉m mia豉m wr璚z siano i wypada造 mi strasznie i niestety musia豉m z do pasa 軼i望 do ramion i czeka豉m a mi moje odrosn masakra.
Od tamtej pory nie malowa豉m niczym ba豉m si ze b璠e musia豉 przechodzi przez to jeszcze raz.
Jakis rok temu doszlam juz do swoich naturalnych i przy podcinaniu wlosow fryzjerka zaproponowala mi wlasnie matrix color sync na poczatku uzywalam odcieni naturalnym praktycznie nierozniacych sie od moich naturalnych sama natura bez podcieni nr. 8n mieszany z 6n moje wlosy byly mieciutkie super sie rozczesywa造 i ten kompleks 鈍ietnie je od篡wi i mia造 taki delikatny odcie ale 豉dniejszy ni naturalne w豉sne w這sy , pozniej posz豉m nast瘼ny raz i wzie豉m juz sama 6n i bylo jeszcze lepiej ten odcien byl o ton ciemniejszy niz moj wlasny, wlosy w coraz lepszej kondycji wrecz zdrowe calkowicie.
Odrosty byly niewidoczne kolor stopniowo sie wyplukiwal ale w doskonaly sposob bez zadnych refleksow rudosci poprostu zdrowy naturalny odcien. Teraz skoro juz wiem ze ta farba nie niszczy wogole wlosow a wrecz je naprawia i utrzymuje w spanialej kondycji pomalowalam na nr5n i byly przyznam ciemnawe taki sreni z ciemnym braz ale wygladal super wlosy swieca sie wsciekle doskonale rozczesuja nie wypadaja ten kolor od mojego naturalnego rozni sie 3tony stopniowo sie wyplukuje do mojego naturalnego w pierwszym miesiacu pojawiaja sie delikatne odrosny ale w nastepnym juz zanikaja a farba pozostaje na wlosach i nadal je odzywia teraz zdecyduje sie na nr4n juz ciemny braz i bede co 3miesiace robic tylko odrosty i delikatnie odswiezac reszte wlosow gdyz dobrze mi jest w ciemnym kolorze i zamierzam zostac przy nim jezeli mi sie znudzi farba bez problemu sie wyplucze po kilku miesiacach.
Bardzo polecam ta farbe! pomogla mi wroic do zdrowych wlosow. Zawsze marzylam o ciemnych wlosach i teraz bez z ta farba moge sobie na nie pozwolic
bbb85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-30, 16:24   #50
Nivantusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam
Mam ma造 problem, by豉m wczoraj u fryzjerki. Chcia豉m mie jasny blond, popielaty. Naturalnie mam 鈔edni / ciemny blond, taki... mysi. Ot騜 fryzjerka po這篡豉 mi na w這sy mas rozja郾iacza i to wszystko. Teraz mam w這sy, kt鏎e wygl康aj tragicznie, s praktycznie bia貫, z 鄴速awymi refleksami i kilkoma niebieskimi pasemkami u do逝 (!).
I teraz mam pytanie, czy mog te w這sy przyciemni tak, 瞠by z powrotem mie 鈔edni blond, kt鏎y wygl康a naturalniej? Poniewa po wczorajszej przygodzie zrazi豉m si do rozja郾iania w這s闚:/.
Chcia豉bym je przyciemni, poniewa postanowi豉m, 瞠 to koniec z malowaniem w這s闚 na jaki czas, ale p鏦i co MUSZ jako naprawi ten kolor (nie moge si z takimi w這sami pokaza w szkole:/) By豉bym wdzi璚zna za szybk odpowied, i przyk豉dy farb kt鏎ych mog u篡
Nivantusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-31, 20:08   #51
201703061427
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 737

PODBIJAM jakich uzyc farb by z platyny szamponu by zejsc z platyny na 豉dny naturalny blond ??? Prosz pom騜cie... ile farb trzyma na w這sach ?
201703061427 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-01, 09:07   #52
natajla86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Czesc Dziewczyny. Jesli chcecie przyciemnic wlosy rozjasnione to najlepiej uzyc farby z odcieniem opalizujacym badz popielatym, ktore zamaskuja zolte badz pomaranczowy odcien wlosa. Jesli chcecie przyciemnic o 2-3 tony to trzeba uzyc koloru do podciagniecia, np. jesli wybieracie farbe na poziomie 9 badz 8 to do farby domieszac 3-4 cm koloru 8.30, ktore wpada w zloto, jesli na poziomie 7 to do podciagniecia 7.43 badz 7.45. Jesli chcecie podciemnic o 4 tony badz wiecje to najpierw naklada sie 10 cm koloru do podciagniecia wymieszany z sama woda a nastepnie naklada sie odrost z oxydantem 6% no i na koncu znowu kiolor zadany z 6 % woda... radze udac sie do fryzjera, bardz kupic sobie potrzebny zestaw. Takie kolory jak na zdjeciu najlepiej uzyskac przez wymieszanie kilku kolor, sama zastanawiam sie nad takim i wlosy mam tez mocno utlenione, przez co sa suche i zniszczone, ciagle je glubie, mimo tego, ze bardzooo o nie dbam. Ja mysle nad mieszanka farb majirel 9.1 z 8.2 i 7.31 .... zobaczymy co z tego wyjdzie

Edytowane przez natajla86
Czas edycji: 2011-09-01 o 09:09
natajla86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-01, 14:04   #53
cold one
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

Hej, a ja mam nieco inne pytanie.. Rozja郾i豉m sobie naturalne w這sy (ciemny blond) sprayem John Frieda i maj teraz taki kolor s這neczny blond. Podobam si sobie w ja郾iejszych w這sach, ale w pewnym momencie niepotrzebnie u篡豉m sprayu i s za jasne (nie, 瞠 幢e wygl康am tylko chcia豉bym troszk ciemniejsze...). I chcia豉m si zapyta czy jest jaki spos鏏, aby przyciemni takie w這sy bez farby? My郵a豉m o tym, aby my w jakim szamponie dla br您owych w這s闚 lub jakie p逝kanki... Ale nie wiem co mo瞠 z tego wyj嗆 Chyba, 瞠 jaki szampon koloryzuj帷y?

Co radzicie?
cold one jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 11:51   #54
MonotlenekDiwodoru
Przyczajenie

Pomys na przyciemnienie

Witam, mam w這sy tlenione WOD UTLENION (wiem, bardzo inteligentne i w豉郾ie tego okropnie 瘸逝j...) w po陰czeniu ze sprayem rozja郾iaj帷ym. Ostatnie "rozja郾ianie" wod mia這 miejsce oko這 2-3 miesi璚y temu, a sprayem oko這 p馧tora miesi帷a temu... M鎩 naturalny kolor to nieco ciemniejszy, mysi blond, do kt鏎ego chcia豉bym wr鏂i, ale bardziej zale瘸這by mi na nieco ciemniejszym odcieniu. nie chc za bardzo czeka, a mi odrosn, poniewa b璠zie to trwa這 bardzo d逝go (w這sy rosn mi wolno) i dzisiaj wpad豉m na pomys umycia w這s闚 szamponetk (tylko w豉郾ie nie wiem jaki odcie br您u), a p騧niej u篡cie p逝kanki z kory d瑿u. czy to w og鏊e co zdzia豉 na tlenione w這sy? 瞠by tylko by造 cho troch ciemniejsze... szamponetka mi je chwyci?
MonotlenekDiwodoru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 15:59   #55
OnaIono
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Pomys na przyciemnienie

Na Twoim miejscu spr鏏owa豉bym profesjonalnych farb np. goldwell, matrix b康 CHI. Mam je sprawdzone, kolory wychodz zgodne z kolorem na palecie. Ostatnim razem skusi豉m si na Artego- niestety na moje w這sy si nie nadaje, w這sy przez d逝gi czas by造 "t瘼e, brak po造sku, strasznie si kruszy造, tak瞠 jej nie polecam.
A swoj drog szamponetka raczej nie da Ci upragnionego efektu, zreszt ci篹ko doradzi , bez foto w這sk闚;( Pozdrawiam.
OnaIono jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 17:08   #56
MonotlenekDiwodoru
Przyczajenie

Dot.: Pomys na przyciemnienie

moje w這sy jeszcze ca趾iem niedawno by造 okropnie zniszczone, fryzjerka m闚i豉, 瞠 po moich eksperymentach cud, 瞠 mi nie wypad造... ale podratowa豉m je WAXem, teraz nie s jeszcze takie jak by造 co prawda, ale s ju o wiele wiele zdrowsze s cienkie, niestety.
jak by豉m dzisiaj w drogerii spyta si o rad, dosta豉m odpowied, 瞠 najlepszy b璠zie szampon koloryzuj帷y Garniera bez amoniaku, kolor 鈔edni blond. teraz juz sama nie wiem, dosta豉m m皻liku...
MonotlenekDiwodoru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 10:21   #57
Zielonooka Dorka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171
Jak przyciemnic odcie blondu.

Witam! Mam bardzo jasny blond. Do tej pory farbowany wellatonem najja郾iejszym, co u mnie daje efekt zblizony do platyny. Chcia豚ym teraz uzyska kolor ciemniejszy taki 鈔edni blond opalizuj帷y, bardziej naturalny. Niestety wczesniejsze pr鏏y po這瞠nia koloru ciemniejszego blondu konczyly sie na rozjasnionych wlosach efektem szarej "brudnej szmaty" a ja chcia豉m co ciep貫go. Mo瞠 kt鏎a z was poradzi豉 sobie z tym problemem i jak御 farba dostepn w sklepach przyciemnila sobie blond? Fryzjer to ostateczno嗆 bo na moich dlugich wlosach kosztowalby przeszlo 200 zl. Wiem, 瞠 na rozja郾ione bardzo trudno uzyskac naturalny efekt. Producenci farb powinni stworzyc taka linie farb ktore mozna klasc na rozja郾ione wlosy
Zielonooka Dorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 11:27   #58
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544
Dot.: Jak przyciemnic odcie blondu.

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Poka wiadomo嗆
Witam! Mam bardzo jasny blond. Do tej pory farbowany wellatonem najja郾iejszym, co u mnie daje efekt zblizony do platyny. Chcia豚ym teraz uzyska kolor ciemniejszy taki 鈔edni blond opalizuj帷y, bardziej naturalny. Niestety wczesniejsze pr鏏y po這瞠nia koloru ciemniejszego blondu konczyly sie na rozjasnionych wlosach efektem szarej "brudnej szmaty" a ja chcia豉m co ciep貫go. Mo瞠 kt鏎a z was poradzi豉 sobie z tym problemem i jak御 farba dostepn w sklepach przyciemnila sobie blond? Fryzjer to ostateczno嗆 bo na moich dlugich wlosach kosztowalby przeszlo 200 zl. Wiem, 瞠 na rozja郾ione bardzo trudno uzyskac naturalny efekt. Producenci farb powinni stworzyc taka linie farb ktore mozna klasc na rozja郾ione wlosy
jak chcesz przyciemni to mo瞠sz po這篡c farbe z obnizon wod np do 3% albo 4,5% innym rozwi您aniem jest pigmentacja, zeby farba si nie wyp逝ka豉.
Tylko musisz rozr霩nic czy chcesz jak na pocz徠ku mowisz-opalizuj帷y blond, czy jak potem, 瞠 ciep造 opalizuj帷y to per豉 a wiec raczej ch這dny kolorek, to wybierz 2 po przecinku. A je郵i "ciep造" to wybierz 3 po przecinku, czyli z這to
z drogeryjnych farb mog Ci poleci syoss 鈔edni blond, efekt my郵e, 瞠 taki jak oczekujesz, tyle, 瞠 trzeba by go zapigmentowa bo si szybko wyp逝kuje
infatuated jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 12:37   #59
justpl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

No w豉郾ie tez kombinuj i czytam czytamw w徠kach i nei wiem na jak farb sie zdecydowac by troch przyciemni...a mo瞠 poczekac przez zime a same zaciemniej :
zdj1 moj kolor, zdj2 - jaki bym chcia豉 uzyskac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (31,8 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg MODELK~1.jpg (4,1 KB, 783 za豉dowa)
justpl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 13:20   #60
justpl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

mo瞠 t farba :
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg g1287d.jpg (42,0 KB, 90 za豉dowa)
justpl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
kora d瑿u, przyciemnianie, przyciemnianie w這s闚, tlenione w這sy, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.