Przyciemnienie rozja郾ianych w這s闚 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-16, 19:45   #61
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437
Dot.: Jak przyciemnic odcie blondu.

Mnie te korci przyciemnienie na zim z mojego jasnego blondu na sredni blond
Zakupi豉m tak farbk http://www.goldmax.pl/images/londacolor_17.jpg
i zastanawiam si czy za ciemne nie wyjd.
Niestety w necie nie ma nigdzie zdj耩 po farbowaniu t farb.
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 21:27   #62
Zielonooka Dorka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
jak chcesz przyciemni to mo瞠sz po這篡c farbe z obnizon wod np do 3% albo 4,5% innym rozwi您aniem jest pigmentacja, zeby farba si nie wyp逝ka豉.
Tylko musisz rozr霩nic czy chcesz jak na pocz徠ku mowisz-opalizuj帷y blond, czy jak potem, 瞠 ciep造 opalizuj帷y to per豉 a wiec raczej ch這dny kolorek, to wybierz 2 po przecinku. A je郵i "ciep造" to wybierz 3 po przecinku, czyli z這to
z drogeryjnych farb mog Ci poleci syoss 鈔edni blond, efekt my郵e, 瞠 taki jak oczekujesz, tyle, 瞠 trzeba by go zapigmentowa bo si szybko wyp逝kuje
A co to znaczy "zapigm皻owa"? Opalizuj帷y mia豉m na mysli cos takiego jak l'oreal jasny blond z這cisto opalizuj帷y na przyk豉d
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...alizujacy.aspx

Kiedy zrobi豉 z loreala nie pamietam kt鏎a linia nautralny sredni blond i na rozjasniane wyszedl szary wiec to musi byc cos cieplego.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Marzy mi sie tez cos takiego: http://www.pudelek.pl/artykul/36274/...e_byc_gwiazda/

ale to chyba tylko fryzjer wchodzi w gre...
Zielonooka Dorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 17:39   #63
xxxkasia03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Z rozja郾ianych w這s闚 na lekko ciemniejsze? Jak farb?

hej. nie dawno za這篡豉m tu konto i wybaczcie jesli nie tu gdzie trzeba napisa豉m, bo mam problem. Mam polowe w這sow na gorze blond a na dole br您. wczoraj je rozja郾i豉m bo chce mie blond na dolnej cz窷ci g這wy i wysz造 mi rude. co mam zrobi? co mi radzicie? my郵a豉m pomalowa je farb z Joanny Szlachetna per陰, bo w豉snie na taka farbe malowa豉m w這sy na gornej czesci g堯wy. prosz o szybk odpowied.
xxxkasia03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-06, 10:14   #64
arashii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303
Z baaaardzo jasnego blondu na ciemn czekolad

Dziewczyny mam teraz w這sy bardzo ja郾iutkie blond , je瞠li chcia豉bym w domu pomalowa sobie jakim ciemnym br您em lub ciemn czekolad to : w這sy wysz造by mi bez 瘸dnych rudych czy 鄴速ych refleks闚 ,pasemek ? czy jednak by造by te okropne refleksy ?
arashii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-06, 17:03   #65
karolka1980-80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 848
Dot.: Z baaaardzo jasnego blondu na ciemn czekolad

Cytat:
Napisane przez arashii Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam teraz w這sy bardzo ja郾iutkie blond , je瞠li chcia豉bym w domu pomalowa sobie jakim ciemnym br您em lub ciemn czekolad to : w這sy wysz造by mi bez 瘸dnych rudych czy 鄴速ych refleks闚 ,pasemek ? czy jednak by造by te okropne refleksy ?
Je郵i zafarbujesz drogeryjnymi farbami to br您owy na pocz徠ku b璠zie si spiera do miedzianego odcienia, ale po 3 czy 4 farbowaniu powinno by ju ok, przynajmniej tak to ze mn by這

karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-12, 12:14   #66
milu86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Mnie te korci przyciemnienie na zim z mojego jasnego blondu na sredni blond
Zakupi豉m tak farbk http://www.goldmax.pl/images/londacolor_17.jpg
i zastanawiam si czy za ciemne nie wyjd.
Niestety w necie nie ma nigdzie zdj耩 po farbowaniu t farb.
I jak Lavia15 zafarbowa豉 t farb z Londy o kt鏎ej pisa豉s?? czy mog豉bym prosi o fotki ?? lub recenzje??
milu86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 14:25   #67
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Poka wiadomo嗆
Marzy mi sie tez cos takiego: http://www.pudelek.pl/artykul/36274/...e_byc_gwiazda/

ale to chyba tylko fryzjer wchodzi w gre...
Ja w豉郾ie ostatnio u fryzjerki za篡czy豉m sobie taki kolor -zrobi豉 mi matrixem, jest identyczny, ale niestety nieodpowiedni do mojego typu urody
Teraz te chc przyciemni moje d逝go rozja郾iane w這sy, bo s w fatalnym stanie... Tylko si chyba wstrzymam i po nowym roku to zrobi, bo si boj przed sylwestrem

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-01, 22:28   #68
karolinka_0012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hej dziewczyny m鎩 naturalny kolor to sredni blond i bardzo chcialabym do niego powrocic. Od kilku lat rozjasnialam wlosy, teraz kiedy zdecydowalam sie je sciemnic farba splukuje sie po ok. 2 tygodniach jest sens kupowac kolejna farbe? zalezy mi na tym by kolor sie utrzymal dosc dlugo... macie jakies propozyjce sredniego blondu?
karolinka_0012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-01, 22:53   #69
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinka_0012 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny m鎩 naturalny kolor to sredni blond i bardzo chcialabym do niego powrocic. Od kilku lat rozjasnialam wlosy, teraz kiedy zdecydowalam sie je sciemnic farba splukuje sie po ok. 2 tygodniach jest sens kupowac kolejna farbe? zalezy mi na tym by kolor sie utrzymal dosc dlugo... macie jakies propozyjce sredniego blondu?
Mi si dosy dobrze Champagne L'Oreal Recital Preference trzyma. Tak po miesi帷u gwa速ownie zja郾ia, ale te ju nie do ko鎍a. Mo瞠 spr鏏uj

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2012-02-01, 23:53   #70
dziolcha86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 222

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka wiadomo嗆
Mi si dosy dobrze Champagne L'Oreal Recital Preference trzyma. Tak po miesi帷u gwa速ownie zja郾ia, ale te ju nie do ko鎍a. Mo瞠 spr鏏uj
安ietny jest ten kolorek! Zauwa篡豉m, 瞠 kolorek zja郾ia - malowa豉m ponad miesi帷 temu, ale i tak nadal jest ok
U篡wa豉 mo瞠 jakiej innej farbki, kt鏎a podobnie wychodzi do odcienia Champagne? Podczas koloryzacji bardzo szczypa豉 i piek豉 mnie sk鏎a g這wy szukam jej odpowiednika z innych firm...
Stary 2012-02-02, 12:10   #71
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka wiadomo嗆
安ietny jest ten kolorek! Zauwa篡豉m, 瞠 kolorek zja郾ia - malowa豉m ponad miesi帷 temu, ale i tak nadal jest ok
U篡wa豉 mo瞠 jakiej innej farbki, kt鏎a podobnie wychodzi do odcienia Champagne? Podczas koloryzacji bardzo szczypa豉 i piek豉 mnie sk鏎a g這wy szukam jej odpowiednika z innych firm...
Tak, ten kolor bardzo elegancko si spiera i wygl康a ca造 czas tak jakby celowo by tak zrobiony
Niestety nie u篡wa豉m nic podobnego, bo... postanowi豉m ca趾owicie porzuci farbowanie ale my郵, 瞠 wszystko co ma w nazwie numer 8.3 powinno wychodzi podobnie

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2012-02-02, 12:29   #72
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

Robi豉m kiedy tym Champagne, i by豉m nawet zadowolona. Wyszed tak:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg champ.jpg (27,6 KB, 252 za豉dowa)
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 12:32   #73
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
Robi豉m kiedy tym Champagne, i by豉m nawet zadowolona. Wyszed tak:
Mi wyszed troch ciemniej

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2012-02-21, 01:41   #74
hg18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation Przyciemnienie rozja郾ianych w這s闚

Witam
Pewnie ju du穎 os鏏 o tym pisa這 wiec prosze o przekierowanie do odpowiedniego tematu .

Przez 2 lata rozja郾ia豉m moje w這sy (bardzo ciemny blond ) do jasnego blondu ,bardzo je to zniszczy這 wi璚 ostatnio postanow豉m ze je przyciemni . Najlepiej by這by na這篡 farbe o kolorze zbli穎nym do moje naturalnego . Problem wyglada tak 瞠 juz 2 razy przyciemnia豉m moje w這ski i za ka盥ym razem kolor mi sie wyp逝kuje i mam na g這wie ciemne odrosty i do tego sp逝kany kolor do brzydkiego 鄴速ego blondu .

moje pytanie brzmi jak na sta貫 przyciemni moje rozja郾iane w這sy .
hg18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 09:19   #75
karolinka_0012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Przyciemnienie rozja郾ianych w這s闚

Cytat:
Napisane przez hg18 Poka wiadomo嗆
Witam
Pewnie ju du穎 os鏏 o tym pisa這 wiec prosze o przekierowanie do odpowiedniego tematu .

Przez 2 lata rozja郾ia豉m moje w這sy (bardzo ciemny blond ) do jasnego blondu ,bardzo je to zniszczy這 wi璚 ostatnio postanow豉m ze je przyciemni . Najlepiej by這by na這篡 farbe o kolorze zbli穎nym do moje naturalnego . Problem wyglada tak 瞠 juz 2 razy przyciemnia豉m moje w這ski i za ka盥ym razem kolor mi sie wyp逝kuje i mam na g這wie ciemne odrosty i do tego sp逝kany kolor do brzydkiego 鄴速ego blondu .

moje pytanie brzmi jak na sta貫 przyciemni moje rozja郾iane w這sy .
Mia豉m ten sam problem. Przez kilka lat rozja郾ia豉m w這sy. 2x robi豉m farb perfect mousse 鈔edni blond i po 2 tygodniach w這sy znowu stawa造 si bardzo jasne. W ko鎍u kupi豉m garnier 7 color naturals. Wyszed praktycznie br您owy, ale ju po tygodniu zacz掖 si spiera i jest 鈍ietny! Dodam, 瞠 przez 2 tygodnie my豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym (czyta豉m, 瞠 wtedy szybciej farba si spiera).
karolinka_0012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 17:40   #76
evesta20
Przyczajenie

Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

Hej, jestem tu nowa i mam do was pytanko. Jestem szatynka z blond pasemkami , ale chcialabym miec cale wloski jasny blond. Jak tego dokonac? Zalacze plik ze zdjeciem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_4843.jpg (57,9 KB, 127 za豉dowa)
evesta20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 19:04   #77
kamusia510
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
Dot.: Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

Ja na pocz徠ki posz豉 bym do fryzjera 瞠by samemu nie kombinowa. A p騧niej znale潭 odpowiedni kolor blondu i farbowa nim odrosty

13.09.2009 <3 Mati

kamusia510 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 19:15   #78
_Whatever_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Blond pasemka na ciemnych wlosach. Jak wyrownac kolor ???

j.w.

od siebie dodam, 瞠 masz 鈍ietny kolor w這s闚, oby nie 瘸這wa豉 przefarbowania si na blond

http://na-wlasnej-skorze.blogspot.com
_Whatever_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 12:09   #79
negii
Przyczajenie

przej軼ie z jasnego blondu do naturalnego koloru

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Od jaki 2 lat systematycznie rozja郾iam w這sy na kolor bardzo jasny blond. Niestety w這sy bardzo si zniszczy造 i chcia豉bym powr鏂i do naturalnego koloru, lecz unikaj帷 mega widocznych odrost闚 na p馧 g這wy. Pocz徠kowo chcia豉m pofarbowa w這sy na kolor zbli穎ny do odrost闚 ale to jednak nie jest dobry pomys bior帷 pod uwag kondycj moich w這s闚. Pomy郵a豉m nad szamponem koloryzuj帷ym (podobno nie niszczy w這s闚) - i tu pojawia si moje pytanie. Od jakiego czasu czytam na r騜nych forach o tym i cz瘰to napotykam opinie, 瞠 w這sy po farbowaniu wysz造 zielone (!!!). Czy zna kto SPRAWDZONY szampon koloryzuj帷y kt鏎y m鏬豚y pokry moje w這sy ?

Edytowane przez negii
Czas edycji: 2012-03-16 o 12:19
negii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 14:57   #80
bronks1000
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
powr鏒 do naturalnego koloru

Pomocy. Moje w這sy po ci捫y strasznie si os豉bi造. S matowe, szare i bez wyrazu, a do tego 10 cm odrostu. W zwi您ku z tymi przypad這軼iami postanowi豉m da im odpocz望 i nie rozja郾ia ich. Ale wygl康am jak zapuszczona kobieta i mam ju tego do嗆. Chcia豉m je ufarbowa na kolor zbli穎ny do odrost闚, ale fryzjerka powiedzia豉, 瞠 kolor si nie przyjmie i tam gdzie mam jasne wyjd zielone. Diametralnie nie chcia豉m zmienia koloru na br您 czy inny ciemniejszy. Czy jest jakie wyj軼ie czy ratuje mnie tylko czekanie, a wszystko odro郾ie.
bronks1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 16:37   #81
Madziulena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Dot.: powr鏒 do naturalnego koloru

W sumie mam ten sam problem, a raczej mia豉m. W sobote potraktowa豉m je farb ciemny blond (odc. 15 z Londy) i z z這cistego blondu przesz豉m na br您 a ko鎍闚ki to mam nawet czarne, wi璚 radz ci uwa瘸. Wyszed mi za ciemny kolor i teraz czekam, a si zregeneruj, 瞠bym mog豉 je troch rozja郾i
ehhh...
Stary 2012-03-19, 18:45   #82
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

A jaki masz kolor naturalek? Sama k豉d豉m farbe na rozja郾iane wlosy, co prawda by造 to tylko pasemka ale nie wysz豉 zadna ziele We na pocz徠ek kup farb w odcieniu jakiego jasnego blondu np z poziomu 8 i wypr鏏uj na jakim pasemku z ty逝 glowy by w razie czego nie by這 go az tak wida. I zobacz co wysz這, jak bedzie ok to k豉d na ca貫 w這sy ;p Je郵i kolor sie przyjmie to potem mo瞠sz za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejsz sredni lub ciemny blond z poziomu 7/6 w zaleznosci jakiego koloru sa Twoje naturalne w這sy. A jeszcze lepszym pomys貫m chod bardziej czasoch這nnym i mniej niszcz帷ym w這sy b璠zie uzywanie szamponetek omijaj帷 odrosty by przyciemnic te rozja郾ione

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:52
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-20, 08:19   #83
bronks1000
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Jestem blondynk. Z tym, 瞠 przez rozja郾ianie moje w這sy sta造 si ciemniejsze. Ale og鏊nie to blond. Po prostu s teraz bez wyrazu, dwukolorowe, szare. Chcia豉m da im odpocz望 od rozja郾iania. Po ci捫y w niekt鏎ych miejscach zupe軟ie wypad造, albo po prostu odpad造 te rozja郾iane. Troch si boj, abym nie 瘸這wa豉. Zawsze chcia豉m mie troch ciemniejsze, bo w闚czas wygl康aj zdrowo, b造szcz si i by豉 by to dla mnie odmiana.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Musz wybra si do sklepu i zobaczy ten kolor. Po prostu denerwuj mnie odrosty i z tego co czytam u Pani ja te mam odcie na odrostach z這cisty. Wi璚 na pewno wyjdzie tak samo.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulena Poka wiadomo嗆
W sumie mam ten sam problem, a raczej mia豉m. W sobote potraktowa豉m je farb ciemny blond (odc. 15 z Londy) i z z這cistego blondu przesz豉m na br您 a ko鎍闚ki to mam nawet czarne, wi璚 radz ci uwa瘸. Wyszed mi za ciemny kolor i teraz czekam, a si zregeneruj, 瞠bym mog豉 je troch rozja郾i
ehhh...
Musz wybra si do sklepu i zobaczy ten kolor. Po prostu denerwuj mnie odrosty i z tego co czytam u Pani ja te mam odcie na odrostach z這cisty. Wi璚 na pewno wyjdzie tak samo.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Poka wiadomo嗆
A jaki masz kolor naturalek? Sama k豉d豉m farbe na rozja郾iane wlosy, co prawda by造 to tylko pasemka ale nie wysz豉 zadna ziele We na pocz徠ek kup farb w odcieniu jakiego jasnego blondu np z poziomu 8 i wypr鏏uj na jakim pasemku z ty逝 glowy by w razie czego nie by這 go az tak wida. I zobacz co wysz這, jak bedzie ok to k豉d na ca貫 w這sy ;p Je郵i kolor sie przyjmie to potem mo瞠sz za jakis czas kupic farbe o ton ciemniejsz sredni lub ciemny blond z poziomu 7/6 w zaleznosci jakiego koloru sa Twoje naturalne w這sy. A jeszcze lepszym pomys貫m chod bardziej czasoch這nnym i mniej niszcz帷ym w這sy b璠zie uzywanie szamponetek omijaj帷 odrosty by przyciemnic te rozja郾ione
Fryzjerka ca造 czas namawia mnie na rozja郾iane. M闚i, 瞠 jak zmieni kolor to powr鏒 do blondu b璠zie trwa rok i oczywi軼ie trzeba b璠zie 軼i望 w這sy. Chyba zam闚i na Allegro jak捷 peruk i po prostu zobacz jak wygl康am.
bronks1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-20, 11:13   #84
201701261449
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 407
Wpisy w blogu: 2

A mo瞠 zetnij resztki farby do odrost闚? Kr鏒kie fryzurki tez s fajne a do tego bardzo wygodne. Tak najszybciej pow鏂isz do naturalnego koloru w這s闚 i zrobisz poz康ek z dwukolorowymi pasmami.

Wtedy mo瞠sz je pofarbowa np. henn (te naturalne, farbowanych mo瞠 nie z豉pa, da inny odcie etc.) , lub pozostawi takie.

Postaw na zdrowe odzywianie, suplementacj, dzi瘯i czemu sk鏎a b璠zie roz鈍ietlona i 豉dniejsza. Staraj si spedza du穎 czasu na dworze, od czasu do czasu sobie zafunduj g喚bsze od篡wianie/ nawil瘸nie w這s w salonie (je郵i masz mo磧iwo軼i i ch璚i). Troch wyci趾u i nie b璠ziesz wygl康a na 'zapuszczon'
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 00:11   #85
domka141
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Pomocy ! Farbowanie

Cze嗆 dziewczyny chcia豉bym zapyta jakiej mam farby u篡 aby wyszedl mi ciemny blond na moich rozja郾ionych w這sach czy w og鏊e da sie to zrobi ! prosze o opinie dodaje fotki koloru moich w這s闚 i takiego jaki chce uzyska
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01930.jpg (38,3 KB, 111 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2_399.jpg (17,1 KB, 97 za豉dowa)
domka141 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-10, 12:44   #86
klaudiaaa95
Przyczajenie

Chce przycmieni rozjs鎴one w這sy POMOCY

Hej wczoraj zrobi豉m co bardzo g逝piego i rozja郾i豉m w這sy z moich naturalnych 鈔edni br您 na ciemny blond ,wysz這 to okropnie , nier闚nomiernie i wgl mi nie pasuje ;( nie wiem co robi ... kupi豉m szmponetke z palette 鈔edni br您 ale boje si cokolwiek robic bo wyjdzie rudy i b璠zie jeszcze gorzej , my郵 瞠 najlepiej is do fryzjera ale te nie chce niszczyc farbuj帷 w這sy farbami z amoniakiem . Co robi ?
klaudiaaa95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-10, 13:32   #87
Immo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 031
Dot.: Chce przycmieni rozjs鎴one w這sy POMOCY

Id do fryzjera - dobierze odcie i po這篡 profesjonaln farb.

Zreszt przyciemnianie tak nie niszczy w這s闚 jak rozja郾ianie
Immo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-10, 16:26   #88
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa95 Poka wiadomo嗆
Hej wczoraj zrobi豉m co bardzo g逝piego i rozja郾i豉m w這sy z moich naturalnych 鈔edni br您 na ciemny blond ,wysz這 to okropnie , nier闚nomiernie i wgl mi nie pasuje ;( nie wiem co robi ... kupi豉m szmponetke z palette 鈔edni br您 ale boje si cokolwiek robic bo wyjdzie rudy i b璠zie jeszcze gorzej , my郵 瞠 najlepiej is do fryzjera ale te nie chce niszczyc farbuj帷 w這sy farbami z amoniakiem . Co robi ?
Palette nie u篡waj bo wyjdzie jeszcze gorzej
Najlepiej po這篡 profesjonaln farb bez amoniaku w naturalnym kolorze twoich w這s闚, je郵i masz jak捷 fotk z w這skami w naturalnym kolorze to wklej a ja doradz ci kolor.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 09:46   #89
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

witajcie dziewczeta
czy kt鏎as ma juz doswiadczenia z przechodzenia z bardzo jasnego blondu na jasniutki braz??? zamieszczam swoje jasne w這sy i efekt kt鏎y chce mniej wiecej osi庵na.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg user756458_pic130897_1337275456.jpg (3,5 KB, 346 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img142409.fryzury-srednie.1430098.jpg (4,9 KB, 348 za豉dowa)

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 10:57   #90
Fencze
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

nie ma czego takiego jak "ja郾iutki br您"... to drugie zdj璚ie to te blond

Tagi
kora d瑿u, przyciemnianie, przyciemnianie w這s闚, tlenione w這sy, w這sy blond rozja郾ione, w這sy br您 rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.