Pomocy kobitki!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-23, 16:10   #1
OlZuMo
Zadomowienie

Pomocy kobitki!!!

Siemanko kochane od wczoraj mecze jeden makijaż i krew mnie zalewa bo nie wychodzi to co powinno Daje fotki obczajcie i dajcie rady co tu zmienić żeby choć troszeczke przypominał makijaż Dody a może
macie pomysł na inne cienie to tez piszcie chetnie skożystam
Oczy;
Cienie Loreal infailible indefectible Black,Hourglass Beige
kredka czarna U.M.A
i cień avon czarny
Twarz
Loreal perfect match
bronzer Hoola benefit
Usta
błyszczyk H&M
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda-newsweek-okladka-1-40[1].jpg (81,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7523.jpg (39,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7531.jpg (28,6 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7521.jpg (26,5 KB, 129 załadowań)
OlZuMo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:49   #2
dianeee86
Zadomowienie

Dot.: Pomocy kobitki!!!

Ale przecież te makijaże są bardzo podobne jeżeli chodzi o pomalowanie oczu co jedynie widzę to to że kolor w wenetrzym kąciku w makijażu Dody jest chyba bardziej wpadający w beż, a poza tym nie wiem czy dobrze widze, ale u Ciebie na lewej powiece jest ciemny cień odrobinkę niżej niż na prawej ale ja moge zle widziec albo swiatło tak pada a poza tym to sie już nie czepiam
dianeee86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:35   #3
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
Ale przecież te makijaże są bardzo podobne jeżeli chodzi o pomalowanie oczu co jedynie widzę to to że kolor w wenetrzym kąciku w makijażu Dody jest chyba bardziej wpadający w beż, a poza tym nie wiem czy dobrze widze, ale u Ciebie na lewej powiece jest ciemny cień odrobinkę niżej niż na prawej ale ja moge zle widziec albo swiatło tak pada a poza tym to sie już nie czepiam
Kochanie dobrze widziasz jest krzywo a i ten podkład z Loreal on jest czasem dziwny może ma któraś z was??u mnie to jak mu się zachce to wygląda całkiem ładnie a tu jakieś plamki nie wiem o co come oni ten beżowy w słoiczku wyglada całkiem podobnie jak u Dody a na zdj i w ogóle jakoś jaśniej nie wiem sama musze ciemniejszego delikatnie beżu poszukać tylko bardzo błyszczącego
Stary 2012-02-23, 18:50   #4
madzioha
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 9
GG do madzioha

Hmm moja droga moim zdaniem Twój ciemny cień jest za bardzo podciągnięty pod łuk brwiowy, poza tym ten sam ciemny cień jest za blisko wewnętrznego kącika oka i styka się z początkiem brwi. Kolor w wewnętrzym kąciku ka u dody jest beżowy, praktycznie w kolorze jej skóry z tym że jest iskrzący, brokatowy. Cały wewnętrzny kącik oka doda ma czarny, u Ciebie jakby się kończył na 3/4 długości dolnej linii rzęs, poza tym wew. kącik wzdłuż górnych nie jest praktycznie wogóle zaznaczony ciemną kredką, cieniem, a u doday jak najbardziej tak to takie SUBTELNE różnice, ale jednak są (: mam nadzieję, że pomogłam. A i jeszcze moje oko wychwyciło jedną rzecz, mianowicie doda na zdjęciu ma chyba lekko zaznaczone załamanie powieki w wew.kąciku oka kolorem ciemniejszym o jakieś 2 tony od swojej cery.

madzioha prosi o głosy na jej recenzje Garniera

btw prawie idealna kopia
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 09:19   #5
_Ala_
Zadomowienie

A wiecie Wy co... Nie jestem na razie w stanie ocenić różnic pomiędzy makijażami. Przyglądam się Twoim zdjęciom i jestem w szoku. Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że na zdjęciach jest Natalia Lesz!!! Strasznie jesteś do niej podobna w tym makijazu I wyglądasz w nim szałowo A Doda zasłoniła się paluchami i myśli, że błyszczy

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:01   #6
Patalus
Zakorzenienie

fakt, tak jak Ala pisze jesteś trochę podobna do Lesz
makijaż bardzo podobny, tylko jak dla mnie ciut za mocno wyciągnięty pod brwi, ale poza tym jest fajnie
Stary 2012-02-24, 10:56   #7
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Ala_ Pokaż wiadomość
A wiecie Wy co... Nie jestem na razie w stanie ocenić różnic pomiędzy makijażami. Przyglądam się Twoim zdjęciom i jestem w szoku. Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że na zdjęciach jest Natalia Lesz!!! Strasznie jesteś do niej podobna w tym makijazu I wyglądasz w nim szałowo A Doda zasłoniła się paluchami i myśli, że błyszczy
hahah na serio do Lesz jestem podobna ??moze pogrzebie na necie i taki jej makijażyk strzele hihihino ja też jestem na takim etapie że raczej bym nikomu nic nie doradziła hihihino troszkę zasłoniła tymi palcami całość i ciężko sie połapać jak to jest w zewnętrznym kąciku zakończone Tak czy siak dziex za miłe słówka

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
fakt, tak jak Ala pisze jesteś trochę podobna do Lesz
makijaż bardzo podobny, tylko jak dla mnie ciut za mocno wyciągnięty pod brwi, ale poza tym jest fajnie
No też mi się tak wydaje że się troszkę rozpędziłam i za wysoko to wszystko poszło Nawet nie przypuszczałam ze komuś się spodoba ten makijaż wrzucając go tu raczej nastawiałam się na negatywny odbiór A z tą Lesz to wy tak na serioo???

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Hmm moja droga moim zdaniem Twój ciemny cień jest za bardzo podciągnięty pod łuk brwiowy, poza tym ten sam ciemny cień jest za blisko wewnętrznego kącika oka i styka się z początkiem brwi. Kolor w wewnętrzym kąciku ka u dody jest beżowy, praktycznie w kolorze jej skóry z tym że jest iskrzący, brokatowy. Cały wewnętrzny kącik oka doda ma czarny, u Ciebie jakby się kończył na 3/4 długości dolnej linii rzęs, poza tym wew. kącik wzdłuż górnych nie jest praktycznie wogóle zaznaczony ciemną kredką, cieniem, a u doday jak najbardziej tak to takie SUBTELNE różnice, ale jednak są (: mam nadzieję, że pomogłam. A i jeszcze moje oko wychwyciło jedną rzecz, mianowicie doda na zdjęciu ma chyba lekko zaznaczone załamanie powieki w wew.kąciku oka kolorem ciemniejszym o jakieś 2 tony od swojej cery.

madzioha prosi o głosy na jej recenzje Garniera

btw prawie idealna kopia
Dzieki zwrócę uwage następnym razem na twoje szczegóły (tylko narazie to musze dobrego ciemnego cienia poszukać i beżu z brokatem )
Stary 2012-02-24, 11:05   #8
Patalus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość

No też mi się tak wydaje że się troszkę rozpędziłam i za wysoko to wszystko poszło Nawet nie przypuszczałam ze komuś się spodoba ten makijaż wrzucając go tu raczej nastawiałam się na negatywny odbiór A z tą Lesz to wy tak na serioo???
serio ale tylko na tych zdjęciach, bo na innych nie widzę podobieństwa i w sumie dobrze, bo jesteś o wiele ładniejsza, a za urodą Lesz jakoś nie przepadam tak bardzo
Stary 2012-02-24, 11:39   #9
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
serio ale tylko na tych zdjęciach, bo na innych nie widzę podobieństwa i w sumie dobrze, bo jesteś o wiele ładniejsza, a za urodą Lesz jakoś nie przepadam tak bardzo
Hehe no właśnie ja też dlatego jestem w lekkim szoku a coś mi mówiło nie wrzucaj tych zdj hihihia teraz masz babo placek
Stary 2012-02-24, 12:36   #10
Śniegowa
Oby do wiosny

Makijaż super. Jeśli jesdnak chodzi o jak najwierniejsze odwzorowanie, to madzioha ma rację- troszkę za wysoko cień pociągnęłaś. Jeśli o beż złotawy błyszczący chodzi, to jak tylko zobaczyłam fotkę Dody to pomyslałam o sypkim cieniu MySecret - numer 2

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-24 o 12:41
Śniegowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:19   #11
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Makijaż super. Jeśli jesdnak chodzi o jak najwierniejsze odwzorowanie, to madzioha ma rację- troszkę za wysoko cień pociągnęłaś. Jeśli o beż złotawy błyszczący chodzi, to jak tylko zobaczyłam fotkę Dody to pomyslałam o sypkim cieniu MySecret - numer 2
Dziex i wpadnie w moje łapiki MySecret a dobry matowy czarny mocny a nie jakieś byle co które po lekkim roztarciu zamienia sie w szary
Stary 2012-02-24, 15:15   #12
Disnejova
Zadomowienie

Makijaż ładny jeżeli chodzi o wykonanie widac ze sie staralas jak przyjrzec sie dokladnie to roznica troszke jest krzywo ale tego nie widac nie martw sie kochana i wstawiaj dalej swoje cudenka ja pomaluje lewe oko jest idealne a prawe jak pijana nawet jakpokojnie sie maluje zawsze dwa oka mam inne a o tuszu nie wspomne widocznie coś z moim prawym okiem nie tak jest .

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 15:35   #13
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Makijaż ładny jeżeli chodzi o wykonanie widac ze sie staralas jak przyjrzec sie dokladnie to roznica troszke jest krzywo ale tego nie widac nie martw sie kochana i wstawiaj dalej swoje cudenka ja pomaluje lewe oko jest idealne a prawe jak pijana nawet jakpokojnie sie maluje zawsze dwa oka mam inne a o tuszu nie wspomne widocznie coś z moim prawym okiem nie tak jest .
Hahahah wiesz ja mam dwa różne tzn inny kształt delikatnie i czasem muszę sie nieźle napocić aby to miało ręce i nogi hihihmoże też i przez to czasem wychodzi krzywo a makijaże na pewno bedą nowe ale w nastepnym tygodniu w tej chwili jestem właśnie po maseczce pod oczy z miodu i żółtka weekend dla mojej twarzy poświęcam na odpoczynek i relaks I każdej z was takie SPA proponuję
Stary 2012-02-24, 15:38   #14
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Hahahah wiesz ja mam dwa różne tzn inny kształt delikatnie i czasem muszę sie nieźle napocić aby to miało ręce i nogi hihihmoże też i przez to czasem wychodzi krzywo a makijaże na pewno bedą nowe ale w nastepnym tygodniu w tej chwili jestem właśnie po maseczce pod oczy z miodu i żółtka weekend dla mojej twarzy poświęcam na odpoczynek i relaks I każdej z was takie SPA proponuję
Robię dziś takowe. Najpierw na jogę idę, potem kąpiel w mojej ukochanej soli farmona, maseczka z glinki na ryjek, piling solny, potem olejowanie włosów.
Może winko do tego pysznościowe czerwone i weeeeeeeekend
Stary 2012-02-24, 16:13   #15
OlZuMo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Robię dziś takowe. Najpierw na jogę idę, potem kąpiel w mojej ukochanej soli farmona, maseczka z glinki na ryjek, piling solny, potem olejowanie włosów.
Może winko do tego pysznościowe czerwone i weeeeeeeekend
Ooo tak i to mi sie podoba ja jutro peeling z kawki (też super sprawa na ciałko pupka robi sie jak u niemowlaczka hihihi)a ta sól farmona co to takiego bo brzmi całkiem ciekawie ja na włoski olej kokosowy testuje a jak nie olej to maseczka z jogurtu oliwy miodu i żółtkano jogi nie uprawiam zbieram sie do aerobiku bo wiosna za pasem a tu schabiki gdzie niegdzie widac
Stary 2012-02-24, 17:23   #16
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Ooo tak i to mi sie podoba ja jutro peeling z kawki (też super sprawa na ciałko pupka robi sie jak u niemowlaczka hihihi)a ta sól farmona co to takiego bo brzmi całkiem ciekawie ja na włoski olej kokosowy testuje a jak nie olej to maseczka z jogurtu oliwy miodu i żółtkano jogi nie uprawiam zbieram sie do aerobiku bo wiosna za pasem a tu schabiki gdzie niegdzie widac
Sól do kąpieli Farmona Uwieeeelbiam
Stary 2012-02-24, 23:11   #17
smyrgotka
Raczkowanie

jak dla mnie cod, miod i malina bardzo mi sie podoba taki w moim stylu, i wygladasz w nim bardzo ladnie a jesli chodzi o roznice to przedewszystkim kolorystyka inna ale ogolnie nawet podobny

BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:53   #18
malwak
Raczkowanie

jak dla mnie booomba.
malwak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:00   #19
Roksia
Raczkowanie

biało-srebrny zastąpiłabym czymś bardziej wpadającym w beż, a nawet ciut brązowy, zdecydowanie opalizujący.

Ciemny cień jest okej, choć zgadzam się, że wyciągnięty nieco zbyt wysoko. Osobiście jednak, żeby maksymalnie zgrać obie wersje użyłabym 'ciepłej' czerni, czyli trochę czystszej, bo ta u ciebie, moim zdaniem wpada w srebro. żeby zgubić ten efekt możesz czerń rozetrzeć ciepłym brązem i przy linii rzęs wzmocnić efekt dodatkową porcją czarnej matowej kredki.

I nie bój się zrobić w wewnętrznym kąciku ciemnej linii nieco grubszej, bo Doda ma oko obrysowane mocniej. A że masz ładne oczy możesz sobie na to pozwolić.

Generalnie wszystkim tym wyżej chciałam powiedzieć, że Na orginale makijaż jest ciepły, gładki, a u ciebie drobinkowo-chłodny.
Mam nadzieję, że jako tako logicznie to wszystko brzmi ;D

Pozdrawiam (;
Stary 2012-02-25, 17:20   #20
karozem
Przyczajenie

Wydaje mi sie ze Doda ma mocno obrysowana powieke kredka a u Ciebie kredka/kontur oka nie jest tak bardzo widoczny A tak to bardzo podobnie z tym ze masz mocniej podciagniete cieniem pod luk brwiowy niz Doda. Pozdrawiam
karozem jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości