jak z ciemnego br您u na karmelowy/orzechowy br您. pomocy ! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-23, 19:10   #1
paulqa94
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 683

jak z ciemnego br您u na karmelowy/orzechowy br您. pomocy !

dziewczyny pom騜cie, jak to zrobi? w這sy mam do嗆 ciemny br您, a chcia豉bym uzyska karmel, mo瞠 bardziej orzech. obejdzie sie bez fryzjera i dekoloryzacji? prosze o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P2190853df.jpg (58,9 KB, 183 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 21068_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_af003332529c15924499efcb026f0cdb.jpg (19,3 KB, 155 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wosy-clip-in-przedua-779961128.jpg (32,0 KB, 215 za豉dowa)
paulqa94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-24, 08:35   #2
sylvietta86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229
Dot.: jak z ciemnego br您u na karmelowy/orzechowy br您. pomocy !

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Poka wiadomo嗆
dziewczyny pom騜cie, jak to zrobi? w這sy mam do嗆 ciemny br您, a chcia豉bym uzyska karmel, mo瞠 bardziej orzech. obejdzie sie bez fryzjera i dekoloryzacji? prosze o pomoc
To samo w豉郾ie pr鏏uj zrobi mojej siostrze... Po ostatnim farbowaniu wysz造 jej bardzo ciemne w這sy. Wobec tego zrobi豉m jej pasemka rozja郾iaczem, takie cienkie a potem po這篡豉m farb bodaj瞠 jaki karmelowo-orzechowy br您. Efekt fajny, ma ciut ja郾iejsze w這sy z refleksami teraz planuj zrobi jej te pasemka jeszcze g窷ciej i na ca貫j g這wie (wtedy zrobi豉m to tylko na po這wie) i znowu po這篡 na nie jak捷 ja郾iejsz farb. Ma這 inwazyjna metoda, tyle, 瞠 czasoch這nna. W ka盥ym razie nie trzeba 軼i庵a koloru a do lata mo瞠 si uda zrobi z這ty ciemny blond
sylvietta86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-24, 14:18   #3
Hadassa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525
Dot.: jak z ciemnego br您u na karmelowy/orzechowy br您. pomocy !

Ja dosz豉m z br您u do karmelowego odcienia w ci庵u kilku miesi璚y... Nie stosowa豉m 瘸dnych kosmetyk闚 do w這s闚 farbowanych. Przez jaki(g鏎a) miesi帷 czasu u篡wa豉m szamponu przeciw逝pie穎wego. Mo積a popr鏏owa z octem i cytryn, kt鏎e r闚nie pomagaj pozby si koloru. Ja nie robi豉m tego codziennie, mo瞠 przez tydzie :P. Kiedy kolor troszk (naprawd tylko troszk) zja郾ia kupi豉m sobie farb 'ciemny blond' z loreala. W這sy ponownie troszk zja郾ia造. Za jaki miesi望 'pralin' piank z schwarzkopa i po miesi帷u znowu. Kolor przez te kilka miesi璚y ja郾ia i ja郾ia a w koncu obecnie na g這wie mam w豉郾ie taki sobie orzech.

Rozumiem, 瞠 Tw鎩 kolor to pierwsze zdj璚ie? Teraz dopiero zobaczy豉m jak ju si rozpisa豉m. Ja mia豉m kolor zbli穎ny do tego na trzecim zdj璚iu, tylko troch ciemniejszy, wi璚 u Ciebie mo瞠 by troch trudniej...

A je郵i brak Ci cierpliwo軼i, to faktycznie najlepiej zacz望 od pasemek, bo inaczej w kr鏒kim czasie nie da rady.

Edytowane przez Hadassa
Czas edycji: 2012-02-24 o 14:21
Hadassa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.