Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-24, 15:58   #1
asiunia_:)
Przyczajenie

Nieudany bob!!

Dziewczyny, pomóżcie. Byłam wczoraj u fryzjera i poprosiłam o boba takiego jak na 1 zdj. i wyszlam z czyms takim... Nie wiem co to ma być.. Z tyłu mam zostawione jakieś krótkie włoski, zapytałam po co, bo nie ładnie to wygląda, fryzjerka mi powiedziała, że jak je wytnie to tył nie będzie się układał w bombke i tak ma być. Co radzicie,? Jak można to naprawić, żeby z tyłu wyglądało lepiej? Uważacie, że dobrze zostało to zrobione? Chce jutro iść na poprawkę i proszę o wasze zdanie na ten temat

Edytowane przez asiunia_:)
Czas edycji: 2012-05-18 o 09:33
asiunia_:) jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:12   #2
BlueRoses
Rozeznanie

Dot.: Nieudany bob!!

Moim zdaniem nie zrobiła Ci tego skosu , masz włosy obciete tak na rowno i postopniowane , one z tyłu powinne być ostrzyżone tak na lekko poł okrągło zeby bokiem wygladalo jak skos , mysle ze powinna Ci to poprawic ,Po prostu skrócic tyl.
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:14   #3
blond bunny
Zakorzenienie

moze to i przykre ale nikt ci tego boba nie poprawi
bo nie bardzo jest jak... ona ci za bardzo sciela gorna warstwe fryzury- pod katem 90 stopni cieniowala zamiast z gornej partii uczynic warstwe najdluzsza i ciac ja w naturalnym spadku...
teraz trzeba czekac az wlosy z gory odrosna, bo przeciez nie wygoli ci tak wysoko karku bo bedzie ci caly dol sterczal...
niemniej obie formy sa bobem i mysle ze fryzjerka zle cie zrozumiala...
Stary 2012-02-24, 16:17   #4
asiunia_:)
Przyczajenie

A ile czasu potrzeba, żeby ta górna warstwa urosła.. miesiąc, dwa?
asiunia_:) jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:21   #5
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiunia_:) Pokaż wiadomość
A ile czasu potrzeba, żeby ta górna warstwa urosła.. miesiąc, dwa?
a to juz sobie sama odpowiedz... trzeba zmierzyc od koncow tej gornej warstwy do koncowek dolnej- ile to cm?
wlosy rosna srednio ok 1,5cm miesiecznie... mysle ze ze 2 mce to gora.
ale ja bym tego juz nie podcinala, masz po prostu za krotko ostrzyzone- zobacz na foto- modelka ma wlosy do konca szyi a ty chyba do polowy?
Stary 2012-02-24, 16:23   #6
Kisame
Zakorzenienie

bardzo ładnie Ci w tej fryzurce! Ja bym nic nie zmieniała

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho

UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:55   #7
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
bardzo ładnie Ci w tej fryzurce! Ja bym nic nie zmieniała
tez tak myśle. ja bym zostawiła i sie nie przejmowała
Stary 2012-02-24, 17:08   #8
Hadassa
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, pomóżcie. Byłam wczoraj u fryzjera i poprosiłam o boba takiego jak na 1 zdj. i wyszlam z czyms takim... Nie wiem co to ma być.. Z tyłu mam zostawione jakieś krótkie włoski, zapytałam po co, bo nie ładnie to wygląda, fryzjerka mi powiedziała, że jak je wytnie to tył nie będzie się układał w bombke i tak ma być. Co radzicie,? Jak można to naprawić, żeby z tyłu wyglądało lepiej? Uważacie, że dobrze zostało to zrobione? Chce jutro iść na poprawkę i proszę o wasze zdanie na ten temat
Kurczę, no faktycznie ten bob jakiś nieudany...ale ogólnie patrząc fruzura nie jest zła, więc poczekałabym te kilka miesięcy i dopiero wtedy poszła na poprawkę, bo teraz trudno tutaj będzie coś wyczarować, chyba, że trafisz na cud fryzjera, bo rozumiem, że nie wybierasz się do tego samego.
Hadassa jest offline  
Stary 2012-02-24, 18:50   #9
Phoenix2
Raczkowanie

Jest dobrze, nie zadreczaj sie niepotrzebnie.
Nosilam kiedys taka fryzurke wielokrotnie i przyznam sie, ze kusi mnie powrot do niej, tylko zapuszczanie wlosow bylo uciazliwe wlasnie przy mocno wycieniowanym tyle.
Phoenix2 jest offline  
Stary 2012-02-25, 12:07   #10
Kaminka24
Rozeznanie

Ej, w cale nie jest źle. Ładnie jest
Kaminka24 jest offline  
Stary 2012-02-25, 12:48   #11
nerla
Zadomowienie

A ja bym osobiście ten tył podcięła/podgoliła żeby zachować ładny wypukły kształt tyłu boba... bo to niechlujnie jest zrobione a na tą fryzure z 1 zdj się nie da poprawić trzeba troche zapuścić.
http://www.fryzury.net.pl/wp-content...010_bob-11.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/fryzury/fryzury-srednie-24.jpg
http://www.kobieta.pl/uploads/RTEmag...6677ed.jpg.jpg

Moja praca to moja pasja!
włosy,makijaż www.alterlook.blogspot.co m

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2012-02-25 o 12:50
nerla jest offline  
Stary 2012-02-25, 17:04   #12
missmimmi86
Przyczajenie

Cytat:
Jeśli pokazałaś fryzjerce to samo zdjęcie, co nam to ewidentnie nie jest to dobrze zrobione. Ścieła za krótko górną warstwę a potem nie mogła uzyskac kształtu.
Teoretycznie masz prawo do reklamacji, ale chyba lepiej poczekac kilka miesięcy i isc do DOBREGO-czytaj sprawdzonego fryzjera.
Cierpliwosci życzę.
missmimmi86 jest offline  
Stary 2012-02-25, 21:45   #13
Karamika
Przyczajenie

hmmm...piszac o reklamacji takiej fryzury...ktora jest za krotka...to niby co maja zrobic u fryzjera...doczepic pasemka??stalo sie...zapusc wlosy i tyle...ale uwazam,ze jest ci bardzo ladnie...gora 2 miesiace i odrosna na twoja dlugosc.ja bym nie placila za fryzure i tyle-reklamacje w takim przypadku sa dziwne do rozstrzygniecia.
Karamika jest offline  
Stary 2012-02-26, 14:56   #14
rapunzel8
Zadomowienie

Rzeczywiście nieudany ten bob i w ogóle włosy niezbyt ładnie obcięte, no ale z poprawkami to lepiej poczekać, bo włosy sa za krótkie. A następna wizyta już koniecznie u innej fryzjerki.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2012-02-27, 12:05   #15
Emilcia_1616
Zakorzenienie

no fryzjerka sie nie popisala. odczekaj z miesiac niech wlosy ci podrasna i idz do innego fryzjera. wlosy beda sie ukladac w skos jesli ci je z tylu podgoli bo te krotsze na karku z reguly brzydko sue ukladaja. dlatego wlosy sie tam podgala i przykrywa to dluzszymi. to co teraz masz to nie jest bob wogole. poza tym mam krotke wlosy z przodu przez co nie bedziesz mogla miec duzego skosu, musisz zapuscic!

24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-02-27 o 12:07
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-02-29, 07:46   #16
dropiata
Raczkowanie

Rzeczywiście nie wszyscy fryzjerzy sobie radzą z taką fryzurą, a zawsze myślałam że to jedna z prostszych fryzur jest. Też miałam nieudane ścięcie, ale o niebo gorsze od w. wymienionego. Tak mi wycięła nie tylko tył , ale też bok z jednej strony, że nie wiedziałam czy śmiac się czy płakac, drugi bok pozostał dłuższy, taki prosty- taka niby asymetria, tylko że to groteskowo wyglądało. Cóż, doczepiłam kilka pasemek do tego wyciętego boku, ale po 3 tygodniach odpadły i już nic nie robilam. Pół roku chyba minęło, zanim to krótsze w miarę odrosło. Teraz już mam długie włosy, odechciało mi się chodzic do fryzjera, mieszkam w niedużym mieście i niestety nie ma tu renomowanych salonów , gdzie poziom fryzjerstwa na pewno jest lepszy. Sorry że tak piszę, ale jestem troche rozgoryczona, bo już wiele razy chciałam miec ładnego boba, tak półokrągło ściętego , a w efekcie był albo za krótki, za ostro wycięty, albo prawie nic nie ruszone i równy , prosty tył.

Edytowane przez dropiata
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:52
dropiata jest offline  
Stary 2012-02-29, 09:52   #17
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cóż bob to to nie jest. Fryzjerka się nie popisała... ale przynajmniej jest równo
Na Twoim miejscu zostawiłabym włosy w spokoju na kilka miesięcy. Niech sobie odrosną, bo teraz nie ma co poprawiać. Będziesz miała trochę czasu na znalezienie dobrego fryzjera, który będzie wiedział jak uzyskać efekt ze zdjęcia. Najlepiej żebyś wtedy wydrukowała i wzięła ze sobą, bo nie zawsze się tak wytłumaczy, że efekt będzie taki jak oczekujemy (niektórych ponosi fantazja).

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2012-03-07, 12:45   #18
agnisia029
Raczkowanie

moim zdaniem musisz troszkę poczekać, aż włosy odrosną - ale bardzo ładnie wyglądasz
agnisia029 jest offline  
Stary 2012-03-16, 23:50   #19
takaja13
Zakorzenienie

Jestem frzyzjerka z 12 letnim stazem i powiem Ci ,ze jak najbardziej da rade poprawic tego a`la boba gore Ci wycieniowala aby wlosy z tylu ladnie sie ukladaly i byly pelne,fryzjer musi Ci poprostu tyl ``podciagnac`` do gory tyl bedzie krotszy ale efekt fajny
nie zalamuj sie tylko idz do innego frzyjera albo do tego samego salonu i powiedz,ze chcesz zareklamowac ta fryzure ale nie usluge wykonna inny stylista
pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości