Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne myśli, chwile prywatności, spotkania...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-25, 12:09   #1
Rubinooka88
Przyczajenie

Rozciąganie pochwy

Czesc kobietki mam dosyc nietypowa sprawe.mam 22 lata. 2 miesiace temu wykonano u mnie zabieg usuniecia blony dziewiczej,wykonywal moj ginekolog w szpitalu,poniewaz blona byla zbyt sztywna i stawiala duzy opor i duzy bol podczas prob 1 razu.
Teraz obecnie nie jestem w zadnym zwiakzu,wiec nie mam tez partnera seksualnego.Wiec nie przezylam jeszcze swojego pierwszego razu.
Chcialam sie jednak spytac,jak mogę rozciagnąc moją pochwe,nie majac juz tej okropnej blony, by w przyszlosci moj pierwszy raz byl bezbolesny,bo moja pochwa bedzie nie tylko bez blony ale tez rozciagnieta co nie bedzie mi sprawialo bolu Mysle ze skoro mam na to czas i ochote,to moglabym nad tym popracowac. Macie jakies pomysly w jaki sposob moglabym ja rozciagnac?Moze np.tamponem?Dziwnie se cuzje na mysl o wlasnych palcach...troche sie tego boje hehe.
Proszę o mądre rady i nie naśmiewanie się
Pozdrawiam was gorąco i czekam na podpowidzi
Stary 2012-02-25, 12:13   #2
MrsStatham
Rozeznanie

GG do MrsStatham
Dot.: Rozciąganie pochwy

nie wiem w końcu czy chcesz ją skurczyć czy rozciągnąć? na skurczenie to chyba tylko ćwiczenie mięśni Kegla. na rozciągnięcie to nie wiem, ale na pewno nie tampon...
MrsStatham jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:35   #3
pfffh
Raczkowanie

Nie rozumiem po co chcesz ją rozciągać. Przecież standardowy penis nie jest wielkości przerośniętego kabaczka. Jak będziesz odpowiednio podniecona i wilgotna to taki rozmiar europejski wejdzie bezboleśnie.
Ale skoro musisz ją rozciągać to zapytaj ginekologa, bo nie wiem czy w Polsce są olejki, które kobiety wcierają żeby uelastycznić "otwór" (w Niemczech jest to polecane szczególnie kobietom w ciąży).
pfffh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:36   #4
Kaja-ja
Wtajemniczenie

GG do Kaja-ja

Cytat:
Napisane przez Rubinooka88 Pokaż wiadomość
Czesc kobietki mam dosyc nietypowa sprawe.mam 22 lata. 2 miesiace temu wykonano u mnie zabieg usuniecia blony dziewiczej,wykonywal moj ginekolog w szpitalu,poniewaz blona byla zbyt sztywna i stawiala duzy opor i duzy bol podczas prob 1 razu.
Teraz obecnie nie jestem w zadnym zwiakzu,wiec nie mam tez partnera seksualnego.Wiec nie przezylam jeszcze swojego pierwszego razu.
Chcialam sie jednak spytac,jak mogę rozciagnąc moją pochwe,nie majac juz tej okropnej blony, by w przyszlosci moj pierwszy raz byl bezbolesny,bo moja pochwa bedzie nie tylko bez blony ale tez rozciagnieta co nie bedzie mi sprawialo bolu Mysle ze skoro mam na to czas i ochote,to moglabym nad tym popracowac. Macie jakies pomysly w jaki sposob moglabym ja rozciagnac?Moze np.tamponem?Dziwnie se cuzje na mysl o wlasnych palcach...troche sie tego boje hehe.
Proszę o mądre rady i nie naśmiewanie się
Pozdrawiam was gorąco i czekam na podpowidzi
Dla mnie nie na nic dziwnego we "własnych palcach".
Miałam podobny problem (tzn. bez zabiegu, ale ból przy każdej próbie). Razem z TŻ, albo sama w domu się "rozciągałam".
Stretching pochwy według mnie najlepiej wykonywać właśnie palcami. Bo inne sprzęty (tampon, wibrator, kaszanka ) nie dają "wyczucia"... w tym sensie, że palcami wyczuwasz, gdzie musisz nacisnąć, jak poruszać palcami, masz "skalę porównawczą" - najpierw jeden palec, potem dwa, trzy... no i przede wszystkim ważne jest rozluźnienie. Jeśli będziesz spięta to nawet ołówka do dziurki nie wciśniesz
Ja się rozciągałam właśnie palcami i jak przyszło wreszcie co do czego, to ból był dużo mniejszy niż przy pierwszej próbie.
Kaja-ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:20   #5
Rubinooka88
Przyczajenie

o tamponie myslalam,zeby pochwa sie przyzwyczaila ze "cos w niej jest" i poki co,cos mniejszego od penisa.czyli tampon.a co do strechingu pochwy to fakt...wiem ze palce najlepsze...myslalam tylko ze jest jakis inny sposob
Stary 2012-02-29, 15:41   #6
andzia1989r
Zakorzenienie

Skoro nie masz błony, to wątpię aby Cię bolało.

Ja mam problem w normalnych warunkach zaaplikowac sobie tampon mini, a jak przychodzi co do czego, jest odpowiednie nawilżenie, to z czymś o wiele większym nie ma żadnego problemu ani bólu.
andzia1989r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:59   #7
Rubinooka88
Przyczajenie

No ja wiem ze ból sie pojawia,poneiwaz niedawno mój "niedoszly partner" z ktorym seksu nie uprawialam ale sie piescilismy, chciał mnie stymulowac palcem, jak go wsadzil doslownie kawałek to poczułam ostry ból.A błony na 100% nie mam....zaznaczam,zeby zadna nie sugerowala ze moj zaufany lekarz ktory zrobil mi zabieg pod narkoza,ze moze uspił mnie na darmo heh.Zreszta,sprawdzałam jak "ona" tam sie zmienila i sie zmienila otwór wiekszy jest,ktorego wczesniej nie było widocznego tak..

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości