jak zakamuflować pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-08-31, 19:42   #1
pikusia
Raczkowanie

jak zakamuflować pory

Agnieszko i inne miłe dziewczyny, mam na środku policzków mocno rozszerzone pory. Jakie sztuczki mozna zastosować, by zmniejszyć ich widoczność. Ja zawsze nakładam podkład, puder i jeszcze puder brazyjący. Ciągle mam wrażenie, że cera właśnie w tym miejscu jest pagórkowata. No i właśnie, czy powinny być to kosmetyki rozświetlające, czy raczej matujące, czy, jeśli używam różu, to z błyszczącymi drobinkami , czy bez? Wygrzebałam tu informacje, że powinnam stosować podkłady liftingujace. Czy Sculptor Rich HR mozna stosować do cery mieszanej? Wiekiem dorosłam, jak najbardziej. Uff...Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek sugestie.
pikusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-31, 21:52   #2
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte
Re: jak zakamuflować pory

Podłączam się do pytanka
Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 09:13   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Joanko
Jeśli chodzi o mocno rozszerzone pory to lepiej je maskują podkłady matujące. Najlepiej je nakładać dokładnie je wklepując i stosując na niego sypki puder. Jeśli chodzi o róż to może być z rozświetlającymi drobinkami, ale i tak go przecież stosujesz na kości policzkowe czy w zagłębieniu policzków, a tam rozszerzone pory są zawsze dużo mniejsze.

Jeśli chodzi o podkład HR Sculptor Rich, to raczej nie widzę przeciwwskazań. Ale najlepiej jak wypróbujesz go wcześniej. I mała jeszcze uwaga. Pod podkłady matujące lepiej jest nakładać kremy, które poleca sam producent lub kremy typowo nawilżające lub liftingujące, ale żeby nie miały dodatkowo substancji matujących. Czasami taka kombinacja potrafi się zwarzyć.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 21:38   #4
pikusia
Raczkowanie

Grażynko, jesteś wielka !! Uczyniłam, tak jak polecałaś-wklepałam podkład matujący (double wear EL w miejsce, gdzie szczególnie widoczne były pory , po czym utrwaliłam to pudrem sypkim(przy pomomcy roztartego puszka ), następnie pokryłam różem( brązującym) miejsca na kościach policzkowych i we wgłębieniach policzków (na wszelki wypadek ). I wyglądałam pięknie, co stwierdził mój teść i ja mu wierzę. Mam jeszcze sporo pytań, ale na dzisiaj dziękuje serdecznie- joanka
Stary 2003-09-01, 22:46   #5
pikusia
Raczkowanie

Dodam jeszcze, że nie używam kremów matujących, bo rzeczywiscie warzą się z matujacymi podkładami, natomiast świetnie sprawdza się pod taki kosmetyk(jeśli to kogoś zainteresuje) LIFTING z serii AA face potrójne działanie przeciwzmarszczkowe-: Q10-R- C(błyskawicznie wygładzjący zmarszczki pod krem).Z tym, że kremu już na niego nie używam.
Stary 2003-09-01, 22:47   #6
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

A jak ja mam 22 lata to chyba nie mogę używaż takiego kremu liftingującego? Czy mogę? Jak nie, to co innego nakładać pod matujący podkład???
Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-02, 15:30   #7
pikusia
Raczkowanie

Moim zdaniem możesz, bo nic nadzwyczajnego nie ma w tym tzw. liftingu oprócz substancji pielęgnujacych. Nie jest tłusty, ani w inny sposób obciążający skórę. Sądzę, że jest dostosowany do każdego wieku.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości