Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-17, 12:08   #4471
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niestety tak. Istnieje takie ryzyko.

Myślałam, ze znajdę tańszą alternatywę dla Kanebo, ale chyba niekoniecznie

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:11   #4472
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie f&m jest typowo do zadań specjalnych. Ostatnio testowałam wytrzymałosć mojego ślubnego make upu i powiem Wam, że revlon cs plus f&m plus odpowiednia technika nakładania i dobrze nawilżona twarz równa się makijaż nie do zdarcia- utrzymał się w stanie zbliżonym do ideału przez 14 godz co jak dla mnie jest niemałym sukcesem
Jednak przyznam, że bałabym się go stosować na co dzień gdyż skóra momentalnie ulega przesuszeniu i na dłuższą metę to cudo raczej odpada.

Haha ja wczoraj byłam w swojej naturze i oczywiście przywitał mnie stand CC, na który miałam ochotę zwrócić
Zapytana o dostawę nowej LE naturzanka, poczęstowała mnie wzrokiem z milionem sztylecików i bąknęła krótko: "nie" po czym odwróciła się i zaczęła rozpakowywać jakiś towar Pewnie moja mina była bezcenna Btw mam mocne przekonanie, że one coś ukrywają, w sensie limitkę, nie chcą jej wystawić przed gazetką i wszystkim klientkom mówią, że nie ma i koniec

Czarny liner kupiłam jak tylko wszedł w nowościach, mam go do teraz i stosunkowo niedawno zaczęłam używać bo skończyłam ten z DW i śmiało mogę powiedzieć, że nie zmienił konsystencji, nie stał się grudkowaty, ani nic z tych rzeczy. Jedynie co, to wydaje mi się, że nie jest tak rozpływający się jak przedtem, ale wg mnie to akurat wpływa na korzyść bo przy aplikacji nie maże się tak bardzo
dzisiaj pewnie wszystko wystawią ze startem gazetki, chciałam błyszczyk z n. catrice i może róż, ale nie mam jak pojechać dziś niestety

Aalicia24 jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:32   #4473
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
dzisiaj pewnie wszystko wystawią ze startem gazetki, chciałam błyszczyk z n. catrice i może róż, ale nie mam jak pojechać dziś niestety

Ja właśnie też, dlatego wczoraj stwierdziłam, że tyle nalatałam się za tym różem do n. że nie jest mi do szczęścia potrzebny- jak trafię to kupię, jeśli nie- to też przeżyję. W chwili obecnej muszę skupić się na stroiku do włosów i butach ślubnych
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:51   #4474
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość

Myślałam, ze znajdę tańszą alternatywę dla Kanebo, ale chyba niekoniecznie
To jeśli myślisz o essence, to raczej nie....
Natomiast BenNye, jak najbardziej. Nie jest drogi.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Ja właśnie też, dlatego wczoraj stwierdziłam, że tyle nalatałam się za tym różem do n. że nie jest mi do szczęścia potrzebny- jak trafię to kupię, jeśli nie- to też przeżyję. W chwili obecnej muszę skupić się na stroiku do włosów i butach ślubnych
Gratulacje Czuprynko. Kiedy szczęśliwy dzień?
Śniegowa jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 12:54   #4475
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Gratulacje Czuprynko. Kiedy szczęśliwy dzień?

Cholera, coraz bliżej... A szczęśliwy... czy ja wiem, zdecydowanie wolę mój panieński stan Za gratulacje serdecznie dziękuję
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:01   #4476
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Cholera, coraz bliżej... A szczęśliwy... czy ja wiem, zdecydowanie wolę mój panieński stan Za gratulacje serdecznie dziękuję
Oj tam, fajnie jest mieć się do kogo przytulić w długie zimowe wieczory Ja za 2 mce 16 rocznicę mam
Stary 2012-05-17, 13:13   #4477
nhung
Zadomowienie

Przepraszam, że wrócę do tematu Ale nie wiecie może, jak to jest, że na Allegro wciąż co chwilę ktoś wrzuca rozświetlacz Crystalliced (zazwyczaj nowy)? Myślicie, że aż tyle osób kupiło spory zapas, żeby sprzedawać w necie 3 (a nawet 6!) razy drożej?
nhung jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:17   #4478
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wrócę do tematu Ale nie wiecie może, jak to jest, że na Allegro wciąż co chwilę ktoś wrzuca rozświetlacz Crystalliced (zazwyczaj nowy)? Myślicie, że aż tyle osób kupiło spory zapas, żeby sprzedawać w necie 3 (a nawet 6!) razy drożej?
A może wrzuca, bo się nie sprzedał? Nie wiem, tak dywaguję. Bo myślę że głupie jest kupienie go powyżej 20PLN. Nie mniej jednak lubię go, używam często i prawie kończę.
Stary 2012-05-17, 13:23   #4479
nhung
Zadomowienie

Cytat:
A może wrzuca, bo się nie sprzedał? Nie wiem, tak dywaguję. Bo myślę że głupie jest kupienie go powyżej 20PLN. Nie mniej jednak lubię go, używam często i prawie kończę.
Nie miałam na myśli jednej konkretnej osoby, tylko ogólnie różne osoby, różni sprzedawcy
Mój dziś przyszedł po 1,5 tygodniu czekania (sprzedawca wysłał mi go w zwykłej kopercie i zwykłym listem za 2 zł, a ja zapłaciłam 7 zł za list polecony priorytetowy ) i też się z nim polubiłam. W sumie dopiero niedawno zorientowałam się, że zapłaciłam za niego tyle, ile dałabym za rozświetlacz w płynie Inglota
nhung jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:25   #4480
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Oj tam, fajnie jest mieć się do kogo przytulić w długie zimowe wieczory Ja za 2 mce 16 rocznicę mam

Gratulacje Mam skromna nadzieję, że i ja dotrwam w swego rodzaju szczęśliwości do takiej rocznicy

Cytat:
Wow! Nie tylko pogromczyni ll-ek ale i kryształków Ja swój z HW mam i nabożnie czczę, co by na mój "wielki dzień" wystarczyło
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:53   #4481
zuzanuss
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Cytat:

no dzisiaj 0 11.30 bylo wszystko, moze trafilam akurat jak wylozyly, ale ja nie wzielam nic (jakby jutro jeszcze cos zostalo i nie moglybyscie jechac to ja Wam moge cos kupic, bo bede rano w rze)
siłownia
zuzanuss jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:53   #4482
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Nie miałam na myśli jednej konkretnej osoby, tylko ogólnie różne osoby, różni sprzedawcy
Mój dziś przyszedł po 1,5 tygodniu czekania (sprzedawca wysłał mi go w zwykłej kopercie i zwykłym listem za 2 zł, a ja zapłaciłam 7 zł za list polecony priorytetowy ) i też się z nim polubiłam. W sumie dopiero niedawno zorientowałam się, że zapłaciłam za niego tyle, ile dałabym za rozświetlacz w płynie Inglota
No to lipka trochę. Inglot wydajniejszy. I chyba troszkę trwalszy.

Cytat:
Gratulacje Mam skromna nadzieję, że i ja dotrwam w swego rodzaju szczęśliwości do takiej rocznicy

Wow! Nie tylko pogromczyni ll-ek ale i kryształków Ja swój z HW mam i nabożnie czczę, co by na mój "wielki dzień" wystarczyło
Dzięki

Pamiętałaś. Miłe.

Sama chcesz się malować?
Stary 2012-05-17, 14:01   #4483
partycypacja
Raczkowanie

Ja używam rozświetlacza Crystalliced prawie codziennie i jest baardzo wydajny. Mam schowany jeden nowy na zapas ale nie zdążę zużyć i chętnie się wymienię na coś jeżeli ktoś jest chętny
partycypacja jest offline  
Stary 2012-05-17, 14:16   #4484
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
no dzisiaj 0 11.30 bylo wszystko, moze trafilam akurat jak wylozyly, ale ja nie wzielam nic (jakby jutro jeszcze cos zostalo i nie moglybyscie jechac to ja Wam moge cos kupic, bo bede rano w rze)
jutro jak pogoda pozwoli to się wybiorę może, tylko wątpię co się ostanie, chociaż nymphelia się jakimś dużym zainteresowaniem nie cieszy...

Aalicia24 jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:12   #4485
anibiaa
Rozeznanie

Będę dziś w N.
Czy jak zastanę róż z MM to komuś brać? Sobie nie zamierzam, bo różowy, a ja brzoskwinia, więc jak to mówią "przyjmuję tylko poważne oferty"
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:22   #4486
lilly_rose
Raczkowanie

O 14.30 w Toruńskiej Naturze na Starówce była nietknięta i dziewicza limitowanka MM (trzy róże) to samo tyczy się nowej limitowanki z Catrice- caluteńka na standzie.
lilly_rose jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:37   #4487
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Rozejrzyj się za BenNye
Mi zależy bardziej na sypańcu do matowania, a niekoniecznie utrwalania, bn to raczej nie moja półka ale dzięki za wskazówki
Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
Ja używam rozświetlacza Crystalliced prawie codziennie i jest baardzo wydajny. Mam schowany jeden nowy na zapas ale nie zdążę zużyć i chętnie się wymienię na coś jeżeli ktoś jest chętny
Ja mam to samo, mam w zapasie iiiiiiiiiiiiii mam :P

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:41   #4488
buahhot
Marcelover ♥♥♥

a ja mam jeden rozświetlacz Crystalliced do wymiany z tym, że była wyciśnięta jedna pompka

buahhot jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:20   #4489
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość

Zuzuś, dzięki Skarbie za propozycję, ale nie będę na siłę za różem gonić bo już mi się to znudziło. Jak trafię na niego to kupię, jeśli nie to i tak mam róży od groma i ciut ciut

Cytat:

Dzięki

Pamiętałaś. Miłe.

Sama chcesz się malować?

Tak sama. Wiem wiem, powiesz, że ręka będzie mi się trzęsła i że lepiej żeby zrobił to ktoś kto jest profesjonalistą, ale myślę, że dam radę i nadmiernej krzywdy sobie nie uczynię
Teraz tylko waham się co do kolorystyki makijażu oka, ale pewnie postawię na delikatny róż lekko opalizujący na złoto z brązem przyciemniającym kącik plus moja ukochana kreska i mocno wytuszowane rzęsy. Nie wiem jeszcze czy nie skuszę się na jakieś kępki, ale jeśli tak to musiałabym je zakupić już, co by móc potestować ich aplikację... Baaardzo podobają mi się takie piękne wachlarze rzęs bez wyraźnego rozróżnienia na naturalne i sztuczne
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:33   #4490
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Żartujesz Wysłał zwykłym listem, nie poleconym? U mnie na poczcie by mu nie przyjęli tego. Ale po co mieć dowód nadania, po co mieć pewność, ze dojdzie jak można 5 zeta zaoszczędzić

Ja dostałam kiedyś zawieszkę poleconym, ale w zwykłej kopercie. Była luzem wrzucona do koperty. 50 gr było komuś szkoda, żeby wrzucic ją do bąbelkowej. Przynajmniej można by mieć wtedy pewność, ze nie wypadnie, gdy się koperta rozerwie.

Cytat:
Ale faaajnie Zazdraszczam i gratuluję
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:53   #4491
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie

ja niestety za swoj rozswietlacz z crystalliced tez przeplacilam- na allegro kupilam
duzo dalam jak za essence, a w niemczech widzialam go w promocji za 1,50 euro !!!!!!!!!!!!!!!!!

pisalam o tym na blogu (linkw podpisie)

rozswietlacz jest bardzo wydajny, uzywam malutka ilosc na dwa policzki, nigdy nie potrzebowalam wycisnac cala pompke do konca

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:17   #4492
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja dostałam kiedyś zawieszkę poleconym, ale w zwykłej kopercie. Była luzem wrzucona do koperty. 50 gr było komuś szkoda, żeby wrzucic ją do bąbelkowej. Przynajmniej można by mieć wtedy pewność, ze nie wypadnie, gdy się koperta rozerwie.
Gdzie można kupić koperty bąbelkowe za 0,50 zł?
Stary 2012-05-17, 18:20   #4493
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Np. w moim sklepie papierniczym najmniejsze kosztują 30gr, największe ok 2zł do wysyłek tylko tam kupuję

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:25   #4494
anibiaa
Rozeznanie

Nie było nic w Naturach dwóch, róże MM i Nymphelia wyszły
Tak więc nie poczynię zakupu nikomu z naszego wątku

Co do rozświetlacza Crystalliced, to mam ledwie zaczęty, jest ładny...nawet bardzo, ale od czasu jak kupiłam Cream Colour Base z MAC ten się kurzy na dnie komódki a'la Em

Za to kupiłam podkład Stay Matte z Rimmela, tak - ten znienawidzony przez większość KWC i to już moja druga tubka - tak trudno o podkład bez silikonów i tłuszczu, a ten się sprawdza - lekko kryje, nie czuję go na twarzy i nie zanieczyszcza mojej cery do tego upomniałam się () o gratis Lakier I<3 Rimmel, wzięłam miętę była też fuksja i kobalt...hmm, ciekawe, czy jakiś facet by wiedział jakie to lakiery
perfect

Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:27
anibiaa jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:47   #4495
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Na poczcie Ale za 40gr jest malutka, tylko np. na 1 puder.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 18:54   #4496
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Ja kupuję u siebie na poczcie. Za 50 gr dostanę najmniejszą, ale na zawieszkę by wystarczyła. Na rozświetlasz też

A propos rozświetlaczy to ja mam jeden zaczęty i jeden w zapasie, dzięki Wizażankom Żałuję, ze tylko jeden w zapasie, bo jest super
Stary 2012-05-17, 19:27   #4497
Stace
Zakorzenienie

Wy tu jesteście obeznane - myślicie, że róż, kolor 40 Natural Beauty pasuje bladolicym ? Bo podobał mi się efekt na policzku, ale śmignęłam szybko, nie zastanowiłam się dobrze, no i teraz myślę, czy nie będzie jednak za ciemny.. I nie wiem czy kupić.

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline  
Stary 2012-05-17, 19:28   #4498
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
na poczcie mam za 60 groszy babelkowa na CD
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2012-05-17, 20:13   #4499
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
[

Tak sama. Wiem wiem, powiesz, że ręka będzie mi się trzęsła i że lepiej żeby zrobił to ktoś kto jest profesjonalistą, ale myślę, że dam radę i nadmiernej krzywdy sobie nie uczynię
Teraz tylko waham się co do kolorystyki makijażu oka, ale pewnie postawię na delikatny róż lekko opalizujący na złoto z brązem przyciemniającym kącik plus moja ukochana kreska i mocno wytuszowane rzęsy. Nie wiem jeszcze czy nie skuszę się na jakieś kępki, ale jeśli tak to musiałabym je zakupić już, co by móc potestować ich aplikację... Baaardzo podobają mi się takie piękne wachlarze rzęs bez wyraźnego rozróżnienia na naturalne i sztuczne
Hehehe. Skąd wiedziałaś... Ja wylądowałam ze szczotką w oku i czerwonym okiem
Kępki możesz spokojnie top choice, ale w klej zainwestuj- DUO w Inglocie za około 25 pln

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Ale faaajnie Zazdraszczam i gratuluję
Nie wiedziałś Prezesie?
Stary 2012-05-17, 20:42   #4500
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Hehehe. Skąd wiedziałaś... Ja wylądowałam ze szczotką w oku i czerwonym okiem
Kępki możesz spokojnie top choice, ale w klej zainwestuj- DUO w Inglocie za około 25 pln

Nie wiedziałś Prezesie?
yyyy wiedziałam, wiedziałam

A tak serio to myślałam, ze w lipcu. Nie wiem skąd mi się to wzięło...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości