Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-18, 13:32   #4531
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej kolor piękny.
Ogólnie lakiery z Essence nie trzymają się u mnie zbyt długo. Choć muszę pochwalić te z nudziarskiej serii. Hazelnut cream pie mam na paznokciach 4 dzień i wygląda nieźle- końcówki są starte zaledwie odrobinkę
Ooo, kolorek bardzo na tak
U mnie z trwałością Essence bywa różnie, tak do 4 dni wyglądają znośnie [z drobnymi niedoskonałościami], ale jakość kolekcji Eclipse, jeśli chodzi o lakiery, była tragiczna. Wieczorem malowałam jedną warstwę, a rano już pojawiały się przetarcia na końcach i odpryski

Natomiast muszę też trochę je pochwalić. Malowałam niedawno tym czarnym i ani na jotę nie zgęstniał .
Trwałość też udało mi się jako-tako opanować, dużo lpiej się trzymał na bazie z odżywki Barbra.

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-05-18, 14:05   #4532
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy.Czy możecie mnie nakierować na drogerię Blue w Uniwersamie Grochów?Bo kompletnie nie mam pojęcia gdzie to jest.Tzn gdzie jest Uniwersam to wiem ale chodzi o drogerię.

A żeby nie było tak offtopowo to muszę przyznać, że 15 sekundowy usuwacz do skórek jest genialny!
Nie dość, że usuwa skórki to jeszcze jakby wygładza całą skórę wokół paznokcie, wszystko jest gładkie, zero zadziorków i suchości.Super!
hmm patrząc od strony ronda Wiatraczna, to po lewej stronie uniwersamu...na parterze po zewnętrznej stronie, tam gdzie graniczy z bazarkiem ;p

jaka bieda z limitkami, kiedy wejdzie cos bardziej wiosennego ?
Stary 2012-05-18, 14:16   #4533
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
hmm patrząc od strony ronda Wiatraczna, to po lewej stronie uniwersamu...na parterze po zewnętrznej stronie, tam gdzie graniczy z bazarkiem ;p
Aaa czyli tam gdzie akurat nigdy nie chodzę
Dziękuję

kuki9 jest offline  
Stary 2012-05-18, 14:27   #4534
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Dziewczyny z Warszawy.Czy możecie mnie nakierować na drogerię Blue w Uniwersamie Grochów?Bo kompletnie nie mam pojęcia gdzie to jest.Tzn gdzie jest Uniwersam to wiem ale chodzi o drogerię.

A żeby nie było tak offtopowo to muszę przyznać, że 15 sekundowy usuwacz do skórek jest genialny!
Nie dość, że usuwa skórki to jeszcze jakby wygładza całą skórę wokół paznokcie, wszystko jest gładkie, zero zadziorków i suchości.Super!
Kurczę, chcę go, a w centrum go nie ma (powinnam znów zajrzeć, bo dawno nie byłam). A już mam w ogóle taaaką listę zakupów do Natury.
Stary 2012-05-18, 14:33   #4535
coco_kiciusia
Zadomowienie

wróciłam
Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Znalazłam inną aukcję z nieco tańszym za... 55zł http://allegro.pl/essence-crystallic...285590332.html
Visez, uwielbiam Twój podpis

odnośnie tej laski, sprzedawała wcześniej Crystalliced za 65 zł - a teraz patrzcie jak spuściła z tonu - ma 2 za 29 zł promocja normalnie
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Tu też CaH był za 40 a idzie za 30
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Też odnoszę takie wrażenie.
Emilka
"zakochana (o dzięki wizażu)"?
Cytat:
Udało mi się wczoraj wymęczyć krem i wodę termalną avene Też wygrane, wcześniej byłam ciekawa tej wody dobrze ze jej nie kupiłam bo jak dla mnie to ona kompletnie nic nie robiła...
Też ją mam, na szczęście małe opakowanie, i mam takie same odczucia... miała zmniejszać podrażnienia i w ogóle tego nie odczułam... na jedno by wyszło - wziąć sobie wody mineralnej do butelki z atomizerem.
Cytat:
http://allegro.pl/essence-vampire-s-...267011032.html acha.... unikat... i to jeszcze licytacja haha
A tu cena jaka była taka jest - 47 zł! może też wystawię swoje do zimy nie planuję ich używać, stracą mi na wartości i co ja biedna zrobię
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
spóźnione wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś kiedy będzie można polować na Fruity?
Ja nie, ale chciałam pochwalić twojego bloga. Punkt 3 z notki "porady na wiosnę" mnie rozłożył na łopatki
Cytat:
Napisane przez Blur135 Pokaż wiadomość
A tak zupełnie od czapki - możecie polecić jakiś pędzelek do ust? Bo mam pomadkę All about cupcake i choć kolor cudny, to nie mogę jej nałożyć ładnie. Pomyślałam, że pędzelek by ułatwił. Dodam, że fajnie byłoby, gdyby pędzelek nie był drogi
Z Avonu kosztuje kilkanaście zł i lele mówiła że jest odpowiednikiem Catricowego pędzla z którejśtam limitki, która do nas nie doszła chyba female w każdym razie ja go zamawiam i zdam relację.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto
Hej, przepraszam za bezpośredniość ale niezłą masakrę Ci ta pani makijażystka zrobiła. Niedociągniety puder przy nosie i to niedobrany odcień (beżowa maska na Twojej różowej cerze), nieroztarte cienie (w jednym kolorze?) położone tak, że zmniejszają oczy i brzydka kreska (nierówna, za wysoko i za duża).
Zimny typ urody się ociepla? weźcie... to tak jakbym ja na swoją żółtą i naczynkową cerę walnęła sobie świnkowy podkład dobrze, że Mąż kazał jak najszybciej zmyć!
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
pozdrawiam wszystkie bladolice
słońce ma naprawdę zgubny wpływ na skóre, przekonałam się 2 lata temu po intensywnym opalaniu - skóra sucha jak wiór, totalnie taka... nijaka. poza tym porozszerzały mi się pory... i oczywiście do teraz są takie same przez to. a ilość przybyłych piegów to była jakaś masakra.

a teraz mam gdzieś, że jestem blada, unikam słońca. a co ludzie mówią to mi koło lata.
ale fakt z tymi podkładami mam problemo momentami, jak są to drogie raczej.
To ja trochę kontrowersyjna jestem bo w ferworze ogólnego szału na filtry jestem zdania że to świetny wymysł marketingowców
że niby noszenie filtrów ma cudownie zahamować starzenie? Nie wierzę!
Zdaję sobie sprawę z działania UVA i UVB ale czy aby na pewno one i tylko one są winne a unikanie słońca w cudowny sposób sprawi że zmarszczki nam się nie przytrafią?
Na mnie słońce działa rewelacyjnie. Nie to że opalam się bez filtrów, przy średniej karnacji używam od 6 do 15 (polskie warunki) przy czym na buzię zawsze silniejszy. W każdym razie - zawsze po wakacjach mam wygładzoną buzię, pozamykane naczynka, znikają mi zaskórniki a w zimie wyglądam okropnie (oczywiście rozumiem, że są osoby, które muszą lub chcą unikać słońca i to szanuję) ach i uwielbiam piegi (po czasie znikają) - tak, wiem że to reakcja obronna na słońce.
Moja mama ma taki sam stosunek do tego jak ja i się trzyma - a wręcz nikt jej nie wierzy, że ma tyle lat co ma i niektórzy biorą ją za moją siostrę jednym słowem mam dobre geny i myślę, że całoroczne smarowanie się filtrami nie jest mi potrzebne
nie powiem, rozważałam to i czytałam trochę, ale dla mnie nie ma to większego sensu.
A teraz możecie krytykować przyjmę też konstruktywne argumenty, bo tylko krowa nie zmienia poglądów
PS i tak kupiłam sobie filtr Soraya SPF 45, bloker czasem się przydaje recenzje ma świetne a do tego jak usłyszałam że go wycofują podobno... to już tak na wszelki wypadek go wzięłam a datę przydatności ma długą - do końca 2014 r
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Cieszyć to i ja się cieszę z MM bo będę polować na róż i dwa cienie, ale pytanie brzmi: dlaczego tak cholernie długo trzeba na to czekać, zanim szacowna natura ruszy swoje drogeryjne dupsko i zrobi krok w kierunku rozdystrybuowania produktów
Nie no, umarłam
Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dość że przesadziłam z kolorem to jeszcze pół twarzy pomaziałam tymi różami. Zgniję w piekle dla nieumiejących nakładać róż.
Stary 2012-05-18, 14:35   #4536
summerisgone
Zakorzenienie

Tylko się wtrące: nie kupujcie vipery high life 802. U mnie potrzebował 5! warstw żeby zakryć końcówki i nie wysechł do końca aż do następnego dnia rano.
summerisgone jest offline  
Stary 2012-05-18, 15:15   #4537
munj
Zadomowienie

GG do munj

Dziewczyny, widzę, że na pierwszej stronie tego nie ma, ale w Gdańsku essence można również dostać w Galerii Przymorze w Naturze i są tam dwie naprawdę dobrze uzupełnione kasetki oraz jedną kasetkę essence posiada też Natura na rogu przy Miszewskiego
munj jest offline  
Stary 2012-05-18, 15:20   #4538
Biała Dama
Zakorzenienie

ale miałam dzisiaj farta, w mojej Naturze pojawily się limitowanki essence i catrice (marble mania/nymphelia) i wszystkie produkty były po przyjrzeniu się dogłębnym szczególnie różom , wzięłam ten z catrice piękny jest, ten z essence mi się nie spodobał,
z essence wybralam jedynie lakier 04 peaches (właśnie mi schnie na paznokciach ) i kusi mnie jeszcze ten malinowy kolor , chyba po niego wrócę (ktoś ma, polecacie?)
Biała Dama jest offline  
Stary 2012-05-18, 16:18   #4539
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 052199 Pokaż wiadomość
jasnoniebieski pieeeekny jest z gosh'a z tej serii OH MY GOSH (około 14.50zl) a miętowy cudny z Vipery High Life nr chyba 802 i z tej nowej serii belcanto <3
kolor jest piękny ale słabo kryje

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2012-05-18, 16:55   #4540
rudaaa90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ale miałam dzisiaj farta, w mojej Naturze pojawily się limitowanki essence i catrice (marble mania/nymphelia) i wszystkie produkty były po przyjrzeniu się dogłębnym szczególnie różom , wzięłam ten z catrice piękny jest, ten z essence mi się nie spodobał,
z essence wybralam jedynie lakier 04 peaches (właśnie mi schnie na paznokciach ) i kusi mnie jeszcze ten malinowy kolor , chyba po niego wrócę (ktoś ma, polecacie?)
mam malinkę, polecam jak najbardziej. Jak Ci się malowało tym brzoskwiniowym? Ja byłam bardzo niezadowolona...

rudaaa90 jest offline  
Stary 2012-05-18, 17:07   #4541
_Lovely_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Też polecam ten malinowy, pisałam o nim klik Jeśli chodzi o krycie to jest świetny bo wystarcza 1 warstwa, jeśli o wytrzymałość to mnie strasznie odpryskiwał sam, wiec trzeba go używać z jakimś utrwalaczem.
_Lovely_ jest offline  
Stary 2012-05-18, 18:55   #4542
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
mam malinkę, polecam jak najbardziej. Jak Ci się malowało tym brzoskwiniowym? Ja byłam bardzo niezadowolona...
u mnie nie było tak źle, może dlatego, że mam bardzo krótkie paznokcie teraz.... wystarczyły mi dwie warstwy, wysycha bardzo szybko, tyle, że lekko smuży ale kolor jest bardzo ładny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04bez tytułu1.jpg (45,1 KB, 21 załadowań)
Biała Dama jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:54   #4543
buffy249
Rozeznanie

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie tych perfum, które Essence miało wprowadzić? Bo właśnie wyczytałam na pewnym niemieckim blogu, że nie miała to wcale być limitowanka, tylko zapachy mają wejść do stałego asortymentu... więc może jest szansa, że będą również u nas?
buffy249 jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:09   #4544
_Lovely_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie tych perfum, które Essence miało wprowadzić? Bo właśnie wyczytałam na pewnym niemieckim blogu, że nie miała to wcale być limitowanka, tylko zapachy mają wejść do stałego asortymentu... więc może jest szansa, że będą również u nas?
To ciekawa informacja Tylko, skoro niby stała oferta, to czemu Natura napisała, że u nich tego nie będzie?
_Lovely_ jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:56   #4545
Finlora
Zakorzenienie

Coraz lepiej współpracuje mi się z tuszem z MM, chyba polecę do Natury po drugi na zapas
Tylko boję się, że mogą być już macane

Finlora jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:29   #4546
emememsik
po prostu Em :)

Perfumy to stała oferta.
Stary 2012-05-18, 23:12   #4547
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
bierz lepiej rzęski w pasku, kępki szybciej się odklejają i zostaje nieładne, łyse miejsce... Ardell ma fajne rzęsy - od bardziej naturalnych po wyraźne, teatralne, na zdjęciu moje ulubione 102 Demi Black
Dzięki Cucumuś za odzew i radę muszę przemyśleć jeszcze całą sprawę, ale czas zaczyna mnie lekko poganiać

Dziś przy okazji małego rozglądania się po sklepach trafiłam do TE, gdzie napotkałam stand MM razem z malinowymi lakierami. Nawet jeden miałam już w koszyku, kiedy zauważyłam że pomiędzy lakierami c&g stoi sobie idealny dupe do tego z MM. Kolor 92 better late than never jest moim zdaniem niemalże identyczny- moje oko wychwyciło ledwie zauważalną różnicę o jakieś pół tonu i to nie jestem pewna czy nie było to spowodowane grą świateł drogeryjnych. Zatem po skalkulowaniu wzięłam 92 bo bardziej się opłaca, a kolor identyczny jak na mój gust Teraz czas na wielkie testowanie
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:46   #4548
Truflowa Babeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coraz lepiej współpracuje mi się z tuszem z MM, chyba polecę do Natury po drugi na zapas
Tylko boję się, że mogą być już macane
Fajnie, że ci spasował ten tusz Ja namówiłam na niego mamę, chociaż specjalnie się nie opierała mojemu kuszeniu
Tusz jest bardzo pojemny, to znając mnie, będę go miała ze trzy lata (tusz z Maybelline, taki różowy z zieloną zakrętką mam już chyba trzy lata, już ledwo go widać, ale ciągle jest...a maluję się nim codziennie od jakiegoś roku...)
Swoją drogą mem teraz okazję wypróbowywania kosmetyków pielęgnacyjnych z Essence, póki co wykańczam krem pielęgnacyjny z granatem i bambusem i jestem bardzo zadowolona Ceny też są bardzo przystępne (za kremy od 1,99 do 2,99 euro), w tym tygodniu zaczaję się na tonik, bo ten obecnie używany jest już na wykończeniu. Żałuję, że te kosmetyki nie są dostępne w Polsce
Truflowa Babeczka jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:53   #4549
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
(...)
Tusz jest bardzo pojemny, to znając mnie, będę go miała ze trzy lata (tusz z Maybelline, taki różowy z zieloną zakrętką mam już chyba trzy lata, już ledwo go widać, ale ciągle jest...a maluję się nim codziennie od jakiegoś roku...) (...)
Babeczko, nie boisz się, że w tym tuszu już się jakieś życie zalęgło? wiesz, nie pytam złośliwie...ale ja nawet mniej niż 2-3 mies. od otwarcia już jestem czujna...czasem może aż za bardzo, ale wącham, oglądam różne mazidła, sprawdzam czy ich czas nie rusza...a tusz to już w ogóle - przecież idzie o nasze oczy
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:56   #4550
zoila
Klientka w krawacie

Dziewczyny, czy któraś z was ma cień Jazzed Up i wie jak wydobyć z niego miętowy kolor? Bo to holo, opalizujące na fioletowo- na palcu mam jeszcze miętę, ale na oku wychodzi tylko fiolet... Buuu.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2012-05-19, 11:13   #4551
Truflowa Babeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Babeczko, nie boisz się, że w tym tuszu już się jakieś życie zalęgło? wiesz, nie pytam złośliwie...ale ja nawet mniej niż 2-3 mies. od otwarcia już jestem czujna...czasem może aż za bardzo, ale wącham, oglądam różne mazidła, sprawdzam czy ich czas nie rusza...a tusz to już w ogóle - przecież idzie o nasze oczy
Uwierz mi, gdyby pojawiła się najmniejsza oznaka, że coś jest z tym tuszem nie tak, to zaraz wylądowałby w koszu...ale nic się nie dzieje, nie podrażnia, nie zmienił zapachu, w ogóle nie czuję, że mam go na rzęsach. Bardzo bym chciała szybciej zużywać tusze, bo jest tyle nowości i różnych rodzajów, że mam ogromną ochotę na eksperymentowanie i zmienianie tuszu. Ale tusze się mnie trzymają strasznie długo, zużycie w 6 m-cy to dla mnie abstrakcja, mimo codziennego malowania i pociągania kilkoma warstwami. Może masz jakiś patent na szybsze zużycie tuszu? Bo tuszu który wciąż jest dobry jakoś szkoda mi wyrzucać...
Stary 2012-05-19, 13:10   #4552
2016070150903
Konto usunięte

wróciłam na wiosnę do błyszczyka z limitki Blossoms, kolor Flowerkissed, cudo.
2016070150903 jest offline  
Stary 2012-05-19, 14:54   #4553
Finlora
Zakorzenienie

Chciałam kupić dzisiaj drugi tusz z MM na zapas, były 2 i oba macane W poniedziałek pójdę do drugiej Natury, może będę miała więcej szczęścia.

Finlora jest offline  
Stary 2012-05-19, 15:09   #4554
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
wróciłam

Aaaa...! Specjalistka od megaśnych postów zrobiła dragon's entry! Cześć lasencja

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

A ja do ballerinowego pomarańczowego- razem z 16-stką od Kate M. pięknie się komponuje
czuprynka jest offline  
Stary 2012-05-19, 15:16   #4555
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szok. Luksusowe agencje . We Wro zdzierają taksówkarze .

Lakier Thirsty... Do dziś płaczę, że go nie kupiłam .
masakra z tymi taksami, ja płaciłam 2 dychy od PZU do siebie a ostatnio 30-35 wołają

Cytat:

Nie mogę się na niego natknąć, a szkoda

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
też ostatnio do niego wróciłam, tylko ja mam kolor naive
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2012-05-19, 16:26   #4556
201607231719
Konto usunięte

Witam wszystkie essencomaniaczki
Mam parę pytań.

Polecacie eyelinery w słoiczku? Są lepsze od catrice? Jakie kolory są trwałe? Są jakieś buble, jeśli chodzi o kolory?

Jest jakiś błyszczyk/pomadka w kolorze brzoskwiniowym?

Jaki bronzer polecacie?
201607231719 jest offline  
Stary 2012-05-19, 17:23   #4557
Truflowa Babeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mam parę pytań.

Polecacie eyelinery w słoiczku? Są lepsze od catrice? Jakie kolory są trwałe? Są jakieś buble, jeśli chodzi o kolory?

Jaki bronzer polecacie?
Witaj
eyelinery w słoiczkach polecamy, że się tak wypowiem w imieniu wszystkich. Zbierają świetne opinie Sama mam cztery kolory (zielony, fioletowy--->niestety wycofane, oraz dwa z limitowanki BB z Sun Club) i jestem w nich zakochana od jakiegoś miesiąca maluję się praktycznie tylko nimi, na zmianę
Jeśli uda ci się znaleźć jakiś zielony albo fioletowy w koszyczku wyprzedażowym to bierz

Jesli chodzi o pomadki/błyszczyki to wiem, że jest brzoskwiniowy z SWM, zdaje się że nr 3, sama się na niego czaję SWM to jak błyszczyk i pomadka w jednym

Brązera nie mogę ci żadnego polecić, bo nie mam essensowych
Stary 2012-05-19, 17:35   #4558
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Witaj
eyelinery w słoiczkach polecamy, że się tak wypowiem w imieniu wszystkich. Zbierają świetne opinie Sama mam cztery kolory (zielony, fioletowy--->niestety wycofane, oraz dwa z limitowanki BB z Sun Club) i jestem w nich zakochana od jakiegoś miesiąca maluję się praktycznie tylko nimi, na zmianę
Jeśli uda ci się znaleźć jakiś zielony albo fioletowy w koszyczku wyprzedażowym to bierz

Jesli chodzi o pomadki/błyszczyki to wiem, że jest brzoskwiniowy z SWM, zdaje się że nr 3, sama się na niego czaję SWM to jak błyszczyk i pomadka w jednym

Brązera nie mogę ci żadnego polecić, bo nie mam essensowych
Dzięki
To dlatego nie było fioletu Wycofali a jakie kolory wprowadzili? widziałam tylko czarne.
201607231719 jest offline  
Stary 2012-05-19, 17:47   #4559
Truflowa Babeczka
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki
To dlatego nie było fioletu Wycofali a jakie kolory wprowadzili? widziałam tylko czarne.
Niestety, Essence zawaliła sprawę i kiedy inne firmy kosmetyczne wprowadzają kolorowe tusze i linery, oni właśnie je wycofali...zamiast zieleni i fioletu dali szary, w sumie śliczny kolorek, ale nie wiem, dlaczego pozbyli się tamtych...
Stary 2012-05-19, 19:38   #4560
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Mam parę pytań.

Jaki bronzer polecacie?
osobiście wolę catrice
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości