Farby Syoss Pro Nature - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-22, 00:30   #31
Aguuulek
Przyczajenie

Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej dziewczyny, postanowiłam odezwać się pierwszy raz na forum
Kilka dni temu farbowałam włosy farbą Syoss Pro Nature odcieniem ciepły czerwony brąz. Kolor niestety nie wyszedł taki jak na opakowaniu (liczyłam na bardziej czerwony) ale i tak jestem zadowolona z efektów. W dziennym świetle wygląda jak bardzo ciemny brąz (prawie nie widać odcienia czerwonego), patrząc 'pod światło' bordo natomiast na słońcu widać mnóstwo czerwonych refleksów i w takiej wersji podoba mi się najbardziej Jak wspomniałam kolor jest bardzo ciemny, dla mnie trochę za ciemny ale liczę na to, że się jeszcze zmyje. Po farbowaniu włosy są bardzo miękkie w dotyku i mega lśniące - co cieszy mnie najbardziej
Podsumowując jestem zadowolona z farbowania ale nie wiem czy nie będę szukać czegoś bardziej czerwonego
Oczywiście załączam zdjęcia kolorku przed farbowaniem i po:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss.jpg (67,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00728.jpg (17,3 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00739m.jpg (50,3 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00775.jpg (24,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00776.jpg (29,6 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00778.jpg (27,6 KB, 118 załadowań)
Aguuulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:28   #32
PaulaAra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aguuulek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, postanowiłam odezwać się pierwszy raz na forum
Kilka dni temu farbowałam włosy farbą Syoss Pro Nature odcieniem ciepły czerwony brąz. Kolor niestety nie wyszedł taki jak na opakowaniu (liczyłam na bardziej czerwony) ale i tak jestem zadowolona z efektów. W dziennym świetle wygląda jak bardzo ciemny brąz (prawie nie widać odcienia czerwonego), patrząc 'pod światło' bordo natomiast na słońcu widać mnóstwo czerwonych refleksów i w takiej wersji podoba mi się najbardziej Jak wspomniałam kolor jest bardzo ciemny, dla mnie trochę za ciemny ale liczę na to, że się jeszcze zmyje. Po farbowaniu włosy są bardzo miękkie w dotyku i mega lśniące - co cieszy mnie najbardziej
Podsumowując jestem zadowolona z farbowania ale nie wiem czy nie będę szukać czegoś bardziej czerwonego
Oczywiście załączam zdjęcia kolorku przed farbowaniem i po:
Sama jestem posiadaczką blond włosów i w ciemnych byłoby mi okropnie, ale bardzo podoba mi się Twój kolorek
PaulaAra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:36   #33
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Aguuulek! masz bardzo fajny kolor i piękne włosy!!!
Stary 2012-03-25, 22:11   #34
elizia92
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej Dziewczyny ! Od dawna miałam problem z farbowaniem włosów, ponieważ Zawsze uzyskiwałam odcień z rudymi, miedzianymi refleksami. Moje włosy po kilku myciach stawały się nienaturalnie żółte, szczególnie w sztucznym świetle. Dziś kupiłam farbę Syoss "Chłodny jasny blond". Tu informacja dla wszystkich, którzy boją się, że ten odcień może wyjść za jasny..tak jak z resztą w nazwie. Nic podobnego! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z koloryzacji! Włosy wyglądają mega naturalnie. Pamiętajcie, że kolor na opakowaniu jest O WIELE jaśniejszy niż w rzeczywistości wychodzi.... Poza tym, włosy po farbowaniu są bardzo miękkie i lśniące, jak z reklamy odżywki do włosów Gorąco polecam! Eh niestety z dzisiejszym farbowaniem pożegnałam moje ukochane Ombre hair, za którymi wprost szalałam! W przyszłości planuję dodać jaśniutkie blond refleksy, szczególnie przy końcówkach - wyglądają obłędnie. Mam nadzieję, że będziecie równie zadowolone po koloryzacji Tym odcieniem, jak ja Pozdrawiam!
elizia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:23   #35
PaulaAra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elizia92 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ! Od dawna miałam problem z farbowaniem włosów, ponieważ zawsze uzyskiwałam odcień z rudymi, miedzianymi refleksami. Moje włosy po kilku myciach stawały się nienaturalnie żółte, szczególnie w sztucznym świetle. Dziś kupiłam farbę syoss "chłodny jasny blond". Tu informacja dla wszystkich, którzy boją się, że ten odcień może wyjść za jasny..tak jak z resztą w nazwie. Nic podobnego! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z koloryzacji! włosy wyglądają mega naturalnie. Pamiętajcie, że kolor na opakowaniu jest o wiele jaśniejszy niż w rzeczywistości wychodzi.... Poza tym, włosy po farbowaniu są bardzo miękkie i lśniące, jak z reklamy odżywki do włosów:d gorąco polecam! Eh niestety z dzisiejszym farbowaniem pożegnałam moje ukochane ombre hair, za którymi wprost szalałam! W przyszłości planuję dodać jaśniutkie blond refleksy, szczególnie przy końcówkach - wyglądają obłędnie. Mam nadzieję, że będziecie równie zadowolone po koloryzacji tym odcieniem, jak ja pozdrawiam!
prosimy o zdjęcia!
Stary 2012-03-27, 23:27   #36
Vea
Rozeznanie

Czekamy na foteczki !!! Najlepiej w świetle dziennym
Stary 2012-03-31, 20:35   #37
Kosia_
Przyczajenie

Dołączam się, i też niecierpliwie czekam na fotki w świetle dziennym 8-52

www.biger.pl
Biger na Facebooku
Kosia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:51   #38
Vea
Rozeznanie

Chyba się nie doczekamy....uhmmm, 1 post tej "wizażanki" sprawia, że odnoszę wrażenie, że to reklama kogoś z syoss'a

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:13
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:07   #39
Szmaragdowa Czarownica
Przyczajenie

Witam Drogie Wizażanki!

A ja wczoraj skuszona pięknymi kolorami tej serii kupiłam farbę nr 5-21 "Jasny czekoladowy brąz" i pofarbowałam moje długo nie farbowane włoski i... tragedia!!!! Mam teraz włosy czarne jak noc!!! Ach,głupi człowiek Kiedyś pofarbowałam włosy zwykłym Syoss'em,to był kolor o ile pamiętam 5-8 "Orzechowy brąz" i było tak samo-mimo przestrzegania instrukcji i wymaganego czasu trzymania farby na włosach miałam czarne kłaki jak diabli!!!! Ale koleżanka pofarbowała sobie właśnie farbą z serii Pro Nature i jej kolor wyszedł przepiękny,więc ja też się skusiłam,bo pomyślałam,że może udoskonalili tego Syoss'a ale gdzie tam! Kolor wyszedł taki tępy,płaski.Włosy są bardzo matowe w dotyku,nawet mimo użycia dołączonej odżywki z miłorzębu japońskiego
Nie wiem dlaczego moje włosy tak reagują na Syoss'a.Nie są zniszczone,nie farbuję ich często (raz na 3-4 miesiące),nie używam prostownicy ani żadnych kosmetyków do ich stylizacji na co dzień (typu pianka czy lakier) tylko raczej na jakąś okazję (ślub,większa impreza).Nie suszę ich ciepłym strumieniem powietrza,stosuję odżywki,dbam o dietę bo to co jem też wpływa na ich kondycję,więc jak widzicie staram się je dobrze traktować.Są cienkie,ale to zasługa genów po rodzicach-mama też ma takie.Ale jest ich dużo i nawet fryzjerka,do której chodzę na ich podcinanie chwali,że są takie zdrowe.
Nie wiem co teraz zrobić-chciałam trochę odświeżyć kolor na Święta i na wiosnę no i proszę-wyszedł czarny turban!
Mam nadzieję,że kolor się trochę wypłucze...
Jak dla mnie-farba totalny niewypał!

Szmaragdowa Czarownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:36   #40
PaulaAra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Szmaragdowa Czarownica Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki!

A ja wczoraj skuszona pięknymi kolorami tej serii kupiłam farbę nr 5-21 "Jasny czekoladowy brąz" i pofarbowałam moje długo nie farbowane włoski i... tragedia!!!! Mam teraz włosy czarne jak noc!!! Ach,głupi człowiek Kiedyś pofarbowałam włosy zwykłym Syoss'em,to był kolor o ile pamiętam 5-8 "Orzechowy brąz" i było tak samo-mimo przestrzegania instrukcji i wymaganego czasu trzymania farby na włosach miałam czarne kłaki jak diabli!!!! Ale koleżanka pofarbowała sobie właśnie farbą z serii Pro Nature i jej kolor wyszedł przepiękny,więc ja też się skusiłam,bo pomyślałam,że może udoskonalili tego Syoss'a ale gdzie tam! Kolor wyszedł taki tępy,płaski.Włosy są bardzo matowe w dotyku,nawet mimo użycia dołączonej odżywki z miłorzębu japońskiego
Nie wiem dlaczego moje włosy tak reagują na Syoss'a.Nie są zniszczone,nie farbuję ich często (raz na 3-4 miesiące),nie używam prostownicy ani żadnych kosmetyków do ich stylizacji na co dzień (typu pianka czy lakier) tylko raczej na jakąś okazję (ślub,większa impreza).Nie suszę ich ciepłym strumieniem powietrza,stosuję odżywki,dbam o dietę bo to co jem też wpływa na ich kondycję,więc jak widzicie staram się je dobrze traktować.Są cienkie,ale to zasługa genów po rodzicach-mama też ma takie.Ale jest ich dużo i nawet fryzjerka,do której chodzę na ich podcinanie chwali,że są takie zdrowe.
Nie wiem co teraz zrobić-chciałam trochę odświeżyć kolor na Święta i na wiosnę no i proszę-wyszedł czarny turban!
Spokojnie moim zdaniem przez tydzień do świąt farba trochę się wypłucze i będzie piękny. Wiem po sobie, ja farbuję włosy na blond z Mixing Colors Syoss'a i przez tydzień moje włoski też są ciemne, a później w sam raz.

Dziś będąc w Rossmannie zakupiłam Syoss ProNature 8-1 Naturalny Jasny Blond początkowo chciałam Naturalny Ciemny Blond, ale nauczona doświadczeniem farbowania włosów w domu oraz komentarzami na temat najjaśniejszej farby z tej gamy od innych wizażanek w tym poście, spodziewam się, że kolor na początku i tak wyjdzie o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu. Mam zamiar nałożyć farbę tydzień po świętach, dlatego zainteresowane kolorkiem dziewczyny będą musiały poczekać chwilkę na mój komentarz i OBIECUJĘ- zdjęcia

Jedyne, czego się obawiam to to, że Syoss Mixing Colors, Mix Migdałowo Pralinowy, którego używam jest na poziomie 7 i ma ciepły odcień, a ProNature na poziomie 8- czyli jaśniejszym i reklamowany jest jako naturalny- więc boję się, że włoski mogą wyjść zielonkawe ale cóż, raz się żyje!

Jeśli któraś z was już używała tego kolorku to proszę o opinie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SYOSS_ProNature_81_Naturalny_jasny_blond.jpg (16,3 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2012-04-03 o 20:43
Stary 2012-04-05, 22:01   #41
kasienka3110
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Szmaragdowa Czarownica Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki!

A ja właśnie nałożyłam sobie ten kolor (choć bardzo się bałam) i jest super!!! zobaczymy jak jutro w świetle dziennym, myślę że będzie jaśniejszy ciutke... Także będzie jeszcze fajniej bo ja chciałam jak najjaśniejszy brązik jakiś...także zobaczymy rano ale jak na razie pierwszy efekt fajny
kasienka3110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:11   #42
PaulaAra
Przyczajenie

Tak, jak obiecywałam, wrzucam zdjęcia włosów po farbowaniu Naturalnym Jasnym Blondem.

Włosy farbowałam wczoraj wieczorem, dziś zrobiłam zdjęcia. Kolor jest ciemniejszy niż na opakowaniu, ale jak dla mnie to oczywiste, bo zawsze tak jest po paru myciach będzie taki jak z opakowania.

Wcześniej włosy farbowałam mixem pralinowo- migdałowym Syoss Mixing Colors. ProNature ma przyjemniejszy, mniej ostry zapach i o wiele lepszą odżywkę o ślicznym zapachu poza tym po zmyciu farby i wysuszeniu włosów nie czuć zapachu farby, w Mixing Colors czuć ją było aż do kolejnego mycia.

Kolor mi się podoba, jest naprawdę naturalny chociaż na chwilę obecną to jest naturalny średni blond, a nie jasny blond zobaczymy, co będzie dalej!

Zapomniałam dodać, że na długość moich włosów wystarczyło 1 opakowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07370.jpg (120,7 KB, 577 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (123,4 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07357.jpg (138,1 KB, 624 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_8993664.jpg (47,4 KB, 133 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2012-04-11 o 11:13
Stary 2012-04-12, 00:33   #43
Vea
Rozeznanie

kolorek fajny , a jak kondycja włosków po farbowaniu? bo to są farby "low amonia" = obniżona zawartość amoniaku.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-14 o 09:23
Stary 2012-04-12, 00:54   #44
fryz5
Zakorzenienie

na opakowaniu low amonia, niby go mniej a jak zobaczyłem skład to na 2 czy 3 miejscu tak jak w innych farbach więc kogo my tu oszukujemy ;D

PaulaAra masz jasny blond koło średniego blondu "to nawet nie stało" ^^
powiedz, a naturalne jakie masz? bo widze odrost cieplejszy ale większej różnicy nie ma. masz może zdjęcie odrostu?
Stary 2012-04-12, 12:10   #45
Kasia_820
Przyczajenie

Witam czy ktoś jeszcze używał jasnego chłodnego blondu 8.52??? jestem na etapie poszukiwania koloru i strasznie mi się ten spodobał... moje włosy mają tendencje do łapania zółci niestety mam nadzieję, że ten wychodzi podobny jak na opakowaniu, choć spodziewam się że ciemniejszy jeśli posiadacie zdjecia po użyciu tego kolorku to będę wdzięczna jak kilka wrzucicie pozdrawiam

Edytowane przez Kasia_820
Czas edycji: 2012-04-12 o 12:30
Kasia_820 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:11   #46
PaulaAra
Przyczajenie

Mój naturalny kolor to taki mysi, szaro-bury blond. Wcześniej farbowany a jasny blond u fryzjera, który wyglądał jak rudo-żółty, a następnie mixem pralinowo-migdałowym Syoss'a. I na mix zafarbowałam tym Naturalnym jasnym blondem. Faktycznie odrost ma delikatnie inny kolor, ponieważ farba pokryła naturalny kolor
W rzeczywistości kolor po farbowaniu jest ciemniejszy odrobinę niż na zdjęciu, ale podoba mi się.

Kondycja włosów? Jestem zadowolona, farba nie zniszczyła mi włosów, są miłe w dotyku. Podejrzewam, że jedyne odczucie mniejszej ilości amoniaku to łagodniejszy zapach farby a odżywka dołączona do opakowania jest moim zdaniem fantastyczna, szkoda, że nie można jej kupić oddzielnie w sklepach.
Stary 2012-04-13, 14:51   #47
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor to taki mysi, szaro-bury blond. Wcześniej farbowany a jasny blond u fryzjera, który wyglądał jak rudo-żółty, a następnie mixem pralinowo-migdałowym Syoss'a. I na mix zafarbowałam tym Naturalnym jasnym blondem. Faktycznie odrost ma delikatnie inny kolor, ponieważ farba pokryła naturalny kolor
W rzeczywistości kolor po farbowaniu jest ciemniejszy odrobinę niż na zdjęciu, ale podoba mi się.

Kondycja włosów? Jestem zadowolona, farba nie zniszczyła mi włosów, są miłe w dotyku. Podejrzewam, że jedyne odczucie mniejszej ilości amoniaku to łagodniejszy zapach farby a odżywka dołączona do opakowania jest moim zdaniem fantastyczna, szkoda, że nie można jej kupić oddzielnie w sklepach.
PaulaAra, ten kolor jest ciepłym odcieniem? czy jest bardzo miodowy czy raczej złocisty?
Stary 2012-04-13, 17:28   #48
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, jak obiecywałam, wrzucam zdjęcia włosów po farbowaniu Naturalnym Jasnym Blondem.

Włosy farbowałam wczoraj wieczorem, dziś zrobiłam zdjęcia. Kolor jest ciemniejszy niż na opakowaniu, ale jak dla mnie to oczywiste, bo zawsze tak jest po paru myciach będzie taki jak z opakowania.

Wcześniej włosy farbowałam mixem pralinowo- migdałowym Syoss Mixing Colors. ProNature ma przyjemniejszy, mniej ostry zapach i o wiele lepszą odżywkę o ślicznym zapachu poza tym po zmyciu farby i wysuszeniu włosów nie czuć zapachu farby, w Mixing Colors czuć ją było aż do kolejnego mycia.

Kolor mi się podoba, jest naprawdę naturalny chociaż na chwilę obecną to jest naturalny średni blond, a nie jasny blond zobaczymy, co będzie dalej!

Zapomniałam dodać, że na długość moich włosów wystarczyło 1 opakowanie
Super kolor wyszedl , bardzo ladny naturalny jasny blond i jest tak jak pisze Fryz5 bardzo mi sie podoba

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2012-04-13 o 17:29
Anitast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:04   #49
PaulaAra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
PaulaAra, ten kolor jest ciepłym odcieniem? czy jest bardzo miodowy czy raczej złocisty?
Tak, to raczej ciepły kolor. Ale raczej złocisty niż miodowy przypuszczałam, że właśnie ten taki będzie.
Bo 8.52 jest prezentowany jako chłodny, a 8.1 i 8.52 to ten sam poziom więc skoro jeden jest chłodny, a drugi naturalny to różnica musiała być ;d

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Super kolor wyszedl , bardzo ladny naturalny jasny blond i jest tak jak pisze Fryz5 bardzo mi sie podoba

Dziękuję też jestem zadowolona!
Stary 2012-04-17, 13:33   #50
mrth00
Przyczajenie

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było! Zgodnie z obietnicą wstawiam fotkę moich włosów miesiąc po farbowaniu kolorem 8.52. Jak widzicie, włosy zjaśniały bardzo wg mnie, ale ja mam tak zawsze, kolor szybko się wypłukuje. No nic, nie wiem co mam sądzić o tej farbie po tym czasie. Same oceńcie. Na razie daję sobie spokój z farbowaniem, ale pewnie nie na długo Myślałam nad szwedzkim blondem z biokapu albo baby blond z loreal excellence. Farbowałyście może tymi farbami? Wiem, że to wątek o syossie, ale jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi farbami to proszę o opinię, choćby na privie
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (44,2 KB, 388 załadowań)
mrth00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:49   #51
PaulaAra
Przyczajenie

Hej! To znowu ja

Wróciłam, aby pokazać Wam, jak prezentują się moje włosy po farbowaniu farbą ProNature Naturalny Jasny Blond, po 3 tygodniach

1 zdjęcie to włosy dzień po farbowaniu
2 i 3 zdjęcia to włosy po 3 tygodniach od farbowania
4 zdjęcie- opakowanie mojego koloru
5 zdjęcie- 4 tygodnie po farbowaniu

Wciąż jestem bardzo zadowolona z farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07370.jpg (122,5 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07827.jpg (129,1 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07833.jpg (128,4 KB, 434 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb31_8993664.jpg (47,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (60,6 KB, 521 załadowań)

Edytowane przez PaulaAra
Czas edycji: 2012-05-12 o 01:02
Stary 2012-04-30, 22:45   #52
Anitast
Wtajemniczenie

PaulaAra bardzo ladny kolorek mimo ze juz 3 tyg minely , bardzo mi sie podoba taki wlasnie naturalny super , czekam az u mnie wejda do sklepow bo mam Syossa ale jak na razie tylko tego pierwszego nawet mixow jeszcze tu w Italii nie widzialalm , a ten kolorek bardzo ladny jest
Stary 2012-05-07, 23:09   #53
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Hej! To znowu ja

Wróciłam, aby pokazać Wam, jak prezentują się moje włosy po farbowaniu farbą ProNature Naturalny Jasny Blond, po 3 tygodniach

1 zdjęcie to włosy dzień po farbowaniu
2 i 3 zdjęcia to włosy po 3 tygodniach od farbowania
4 zdjęcie- opakowanie mojego koloru

Wciąż jestem bardzo zadowolona z farby
PaulaAura - fantastyczny masz ten kolorek . Ja już zakupiłam "Twoją" farbkę i farbuję włoski w niedzielę . Mam nadzieję, że wyjdzie mi równie ślicznie, jak Tobie

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-11 o 21:01
Stary 2012-05-13, 12:52   #54
Vea
Rozeznanie

Ja już jestem po farbowaniu Syoss ProNature 8-1 Naturalny jasny blond i powiem Wam, że:
1. po nałożeniu byłam lekko zszokowana -> farba robiła się coraz bardziej ciemna i przybierała kolor...gloniasty!!! ale.... nauczona doświadczeniem stwierdziłam, że kolor musi mieć czas na pełne rozwinięcie i postanowiłam poczekać wymagane 30 minut
2. po zmyciu farby (woda leciała żółtawa) włosy wyglądały naprawdę na baaaaaardzo ciemne, dosłownie jak jasny brąz, ale... tym także się nie przeraziłam (no może troszkę ) i stwierdziłam, że skoro są mokre to logiczne jest, że wyglądają na ciemniejsze
3. Kondycja włosków po farbowaniu jest u mnie lepsza niż "przed" !!! - Naprawdę !!! mam 100x lepsze włosy niż wcześniej, gdy były przetrawione i pozbawione zupełnie barwnika przez baaaaaaardzo jasny blond. Syoss ProNature 8-1 fajnie jakby "uzupełnił" te puste miejsca we włosie i już nie są sianowate i sztywne, no ale farbka ma naprawdę świetny skład (m.in.) znaczną ilość ekstraktu z aloesu klik! (5-ta analiza)
4. teraz włosy są na etapie samoistnego schnięcia i widzę, że nie są takie ciemne, jak wtedy, gdy były mokre -> wcześniej, przed farbowaniem, miałam bardzo jasny blond z poziomu 10-ego (zbyt jasny jak dla mnie) a teraz mam blond z poziomu 8,5, no ale jak pisała PaulaAura, pewnie zjaśnieje po kilku myciach. Kolorek wyszedł w ciepłej tonacji (no ale w końcu to naturalny blond, więc nie mam zastrzeżeń), można powiedzieć, że mam taki miodowy kolorek.
5. foteczki "przed" i "po" wstawię, gdy włoski wyschną już zupełnie.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-16 o 15:10
Stary 2012-05-14, 11:15   #55
Vea
Rozeznanie

Syoss ProNature 8-1 "Jasny naturalny blond" 8-1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Opakowanie farby.jpg (47,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1. PRZED.jpg (41,7 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2. Tak ciemno wyszedł ten jasny blond....jpg (46,0 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3. Gładsze włosy po farbowaniu ;-).jpg (60,8 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4. PO syoss pronature 8-1.jpg (58,4 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.ProNature syoss 8-1..jpg (43,8 KB, 336 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-14 o 22:05
Stary 2012-05-15, 19:29   #56
claudiiin
Zadomowienie

Pieknie Wam wyszly te kolorki dziewczyny! Jestem na etapie szukania drogeryjnego zamiennika dla L'oreala, ktorego zaleta sa oferowane popielate odcienie, ale podejrzewam te farby o powodowanie u mnie wypadania wlosow Stad moje pytanie - czy po tym Syossie zaczely Wam wypadac wlosy badz wypadanie sie wzmoglo?

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:36   #57
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Pieknie Wam wyszly te kolorki dziewczyny! Jestem na etapie szukania drogeryjnego zamiennika dla L'oreala, ktorego zaleta sa oferowane popielate odcienie, ale podejrzewam te farby o powodowanie u mnie wypadania wlosow Stad moje pytanie - czy po tym Syossie zaczely Wam wypadac wlosy badz wypadanie sie wzmoglo?
Włoski są naprawdę świetne po tej farbie, ale wiecie co...byłam dzisiaj na wsi u koleżanki na grillu, strasznie fajnie było i w ogóle , wróciłam do domku, umyłam włoski i...powiem Wam, że po wyschnięciu mój fajny kolorek zrobił się porudawy - wcześniej miałam naprawdę jasny blond i rozumiem, że kolor szybciej się wypłucze, ale nie o to chodzi, tylko o fakt, że tak mega szybko zmienił się na niekorzyść...Kurcze, już nie wiem, czym się farbować, bo syoss pronature był dla moich włosów "naprawczą" formułą - po żadnej farbie nie miałam tak gładkich, fajnych włosów, ale co z tego??? Skoro kolor nie taki ...zrobiłabym tym chłodnym blondem, ale nie chcę efektu jakiś srebrnych włosów, preferuję bardziej naturalne tony, no ale ten naturalny - na moich włosach - wybija na rudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Po 3-im myciu..jpg (46,0 KB, 228 załadowań)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-15 o 22:50
Stary 2012-05-15, 23:10   #58
magda bajtek
Wtajemniczenie

Cytat:
Włoski są naprawdę świetne po tej farbie, ale wiecie co...byłam dzisiaj na wsi u koleżanki na grillu, strasznie fajnie było i w ogóle , wróciłam do domku, umyłam włoski i...powiem Wam, że po wyschnięciu mój fajny kolorek zrobił się porudawy - wcześniej miałam naprawdę jasny blond i rozumiem, że kolor szybciej się wypłucze, ale nie o to chodzi, tylko o fakt, że tak mega szybko zmienił się na niekorzyść...Kurcze, już nie wiem, czym się farbować, bo syoss pronature był dla moich włosów "naprawczą" formułą - po żadnej farbie nie miałam tak gładkich, fajnych włosów, ale co z tego??? Skoro kolor nie taki ...zrobiłabym tym chłodnym blondem, ale nie chcę efektu jakiś srebrnych włosów, preferuję bardziej naturalne tony, no ale ten naturalny - na moich włosach - wybija na rudo
Faktycznie kolorek rudawy! Ja nie zdecyduję się w takim razie ta tą farbkę, nie lubię jak kolor rudzieje! Cały czas zastawiam się nad matrixem, korci mnie,żeby wypróbować, a z drugirj strony jestem zadowolona z montibello 9.13
magda bajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:18   #59
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie widzę żadnej rudości
Stary 2012-05-15, 23:21   #60
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Faktycznie kolorek rudawy! Ja nie zdecyduję się w takim razie ta tą farbkę, nie lubię jak kolor rudzieje! Cały czas zastawiam się nad matrixem, korci mnie,żeby wypróbować, a z drugirj strony jestem zadowolona z montibello 9.13
No niestety...Ja w ogóle rozważam jeszcze opcję tego "chłodnego jasnego blondu" 8-52, ale dałabym oksy 9% (zwłaszcza ze względu na to, że ta farba nie zniszczyła mi włosków), co by znowu nie uzyskać odcienia zbyt ciemnego i nie narażać się na kolejny szok . Co do Matrixa również mnie korci, ale ma ethanolamine (sól amonowa) w składzie i to mnie powstrzymuje...

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja nie widzę żadnej rudości
Oj, rudość jest...w realu byś tego nie zakwestionował
A Ty, Fryzie5 czym teraz farbujesz? Wiem, że z color sensation garniera nie byłeś zadowlony (tak jak ja ). Więc?

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-15 o 23:25
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości