demakijaż, a raczej jego brak- skutki uboczne??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-11, 18:09   #31
Szczepcio
BAN stały

Dot.: demakijaż, a raczej jego brak- skutki uboczne???

Ja też zawsze zmywam makijaż, inaczej nie zasne
Szczepcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 18:37   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez oshinek
no znajac dowcip mojego faceta to "pomógłby" mi oczyscic twarz swoim kremem do golenia.....buahahha
i może odkryłabyś nowy cudowny środek do swojej cery

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:09   #33
oshinek
Wtajemniczenie

oj ale kiepsko by z nim było jakby mi swoje mazidło położył na twarz Za to czasami mam ochote pomalować go jak śpi, hahha już kiedyś ze znajomkami zrobilismy mu taki numer nad jeziorem, był miss jeziora , no ale potem mi sie oberwało za to ....

Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka

oshinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 23:09   #34
Juliettt
Rozeznanie

GG do Juliettt

Spanie z makijazem ? brrrrrrr.........nigdy !...zbrodnia ! ;-P
Juliettt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 23:29   #35
szczesciarka
Raczkowanie

Ja sobie nie wyobrażam położenia się spać w makijażu.Faktem jest że nie używam podkładu tylko krem,tusz i trochę pudru w kamieniu ale po powrocie do domu wiem ,że moja skóra jest strasznie zanieczyszczona, spocona i tłusta...coś okropnego .Zresztą nigdy nie byłam w takim stanie ,żeby nie dać razy umyć buźki .Co do braku demakijażu to mam koleżankę ,która oszczędzała na kosmetykach i spała w pełnym make-up'ie a rano tylko wycierała wacikiem tusz który jej się rozmazał i na wierzch kładła następną warstwę to samo z podkładem .I chyba czy będą skutki uboczne to zależy od cery bo u niej nie było żadnych ,nigdy nie miała problemów ze skórą .
szczesciarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:23   #36
margitta
Zakorzenienie

Ja mam to szczęście albo nieszczęście, że noszę soczewki, które muszę, ale to MUSZĘ zdjąć przed pójściem spać pod groźbą ciężkich chorób oczu. Więc już mi weszło w nawyk, że nawet jak wracam o 4 choćby na czworakach to dobrnę do tej łazienki, ściągnę soczewki, umyję zęby, zmyję makijaż, przetrę twarz tonikiem i nałożę krem rano mogę nie pamiętać, ale widzę

Po prostu nie ma siły żebym zasnęła bez tego.
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 11:06   #37
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez oshinek
oj ale kiepsko by z nim było jakby mi swoje mazidło położył na twarz Za to czasami mam ochote pomalować go jak śpi, hahha już kiedyś ze znajomkami zrobilismy mu taki numer nad jeziorem, był miss jeziora , no ale potem mi sie oberwało za to ....
może wystarczyło ładnie poprosić i sam by się zgodził

Stary 2005-07-12, 12:14   #38
oshinek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
może wystarczyło ładnie poprosić i sam by się zgodził
nie sądze Aga, może gdyby był transwestyta nie miałby oporów....Poza tym wtedy nad jeziorem był baaardzo zmęczony...

Stary 2005-07-12, 12:57   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

U mnie też nie ma możliwosci, żebym poszła spać umalowana... Zmyję twarz choćby mleczkiem i tonikiem jesli nie mam juz siły na zel. Po rpostu bym nie usnęła, wyrzuty sumienia by mi nie dały Nawet jak wróciłam z imprezy o 5 nad nanem, to znalazłam tyle siły żeby make-up zmyć, chociaż oczy mi sie już kleiły.
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 12:59   #40
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez oshinek
nie sądze Aga, może gdyby był transwestyta nie miałby oporów....Poza tym wtedy nad jeziorem był baaardzo zmęczony...
dlaczego od razu transwestyta? Mój mąż ,gdybym go poprosiła ,zgodziłby się oczywiście nie wyszedłby na dwór w makijażu

Stary 2005-07-12, 13:15   #41
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie

Smile Dot.: demakijaż, a raczej jego brak- skutki uboczne???

Cytat:
Napisane przez lexie
Po prostu bym nie usnęła, wyrzuty sumienia by mi nie dały Nawet jak wróciłam z imprezy o 5 nad nanem, to znalazłam tyle siły żeby make-up zmyć, chociaż oczy mi sie już kleiły.
Mam dokladnie to samo ... Chocby na spiocha, ale zmycie makijazu i umycie zebow to koniecznosc - inaczej nie zasne
~~~JOLA~~~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 13:46   #42
oshinek
Wtajemniczenie

a mój na taką propozycję odpowiedziałby mi że chyba za długo byłam na słońcu , no ale może po ślubie spróbuję.Może coś z niego bedzie, bo kiedys dał sie przekonać(w ramach oczywiscie zabawy)i założył moje obcisłe dzinsy. Ale naprawde bosko wygladał, w życiu się tak nie uśmiałam

Stary 2005-07-12, 14:49   #43
vexilla
Raczkowanie

Tak myślę, myślę i stwierdzam, ze chyba nie zdarzyło mi się kłaść do łózka w makijażu. Np. wczoraj (w sumie to już dziś ) wróciłam padnięta do domu po imprezie i teraz cieszę się z mojego natręctwa wieczornego (muszę: zmyć makijaż, umyć twarz i zęby oraz koniecznie się podmyć... porządny prysznic może zaczekać do rana, ale te 4 punkty MUSZĄ sie pojawić przed snem). Jak sobie pomyślę, że poza tym poimprezowym rannym samopoczuciem lekko nieprzyjemno kacorskim miałabym jeszcze czuć na twarzy resztki mazi i nieumytą szczękę, to aż mi żołądek wywija na drugą stronę........
vexilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:39   #44
shachownica
Zakorzenienie

moja koleżanka na wycieczce klasowej, żeby zaoszczędzić czas rano, malowała się wieczorem

twory i potwory

shachownica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:58   #45
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez shachownica
moja koleżanka na wycieczce klasowej, żeby zaoszczędzić czas rano, malowała się wieczorem
O matko
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:32   #46
Marigold19
Zakorzenienie

Hmmm dziewczyny, które napisały, że nigdy nie zdarzyło im się nie zmyć makijażu- bardzo zazdroszczę samozaparacia, bo ja czasem wracam o 4, 5 nad ranem (o 6 odżywam, wtedy mogę zmywać) i nie mam siły zmyć z siebie makijażu, o przysznicu nie ma mowy. W porywach umyję zęby a nawet to już prawie w łóżku. I nie jestem w tym jedyna, nie zauważyłam zmarszek, pryszczy ew. szarą cerę, ale to zwaliłabym na %. Wydaje mi się, że jak już całą noc wytrzymałam w makijażu to mojej cerze się nic nie stanie jeszcze przez kilka godzin. To tak jakbyście chodziły cały dzień (od 7 do 20) w makijażu. Nie widzę rożnicy pomiędzy 4 godzinami na odespanie a całym dniem.
Co innego dziewczyny, ktore "oszczędzają" na kosmetykach albo robia to z premedytacją... Nie wyobrazam sobie takiego normalnego, codziennego pojscia spac bez prysznica, umycia ząbków i demakijażu.

Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:12   #47
p_aneta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natasza2
Mi zdarzyło sie pare razy nie zmyc makijażu i miałam za swoje; cere mam tłustą, to sobie mozecie wyobrazić co było rano: mnóstwo krost i zaskórniaków, koszmarnie rozszerzone pory, a niby nastolatka juz od jakiegoś czasu nie jestem. Od tamtej pory zawsze zmywam makijaz, choćbym nie wiem jak była zmęczona. A i zmarszczki też predzej sie pojawia jesli nie będzie sie zmywało makijazu i kremiku na noc aplikowało. Radzę noskiem sie podpierać ale makijaz zmyć

pzdr
Ja mam to samo
Stary 2008-05-24, 14:31   #48
tenarr
Raczkowanie

Podbijam wątek.
Co zrobić następnego dnia PO imprezie, jeśli nie miało się mozliwosci zmyć makijażu. Kiedy wracam rano od mojego chłopaka wygladam często jak upiór(mieszka z rodzicami, wiec nie chcę sie narzucać i przemykam do łązienki tylko żeby umyć zęby, dlatego też kąpię się u siebie w domu zawsze przed przyjściem do niego. Makijażu nie mam wtedy siły ani możliwosci zmyć.). Skóra zanieczyszczona, przesuszona. I co wtedy? Czy po kąpiel, zmyciu makijażui i umyciu twarzy zastosować maseczkę oczyszczajacą? Czy lepiej nawilżającą? albo może lepiej w ogóle użyć tylko kremu? Jak ratujecie cerę "dzień po imprezie"?
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:48   #49
olikbt21
BAN stały

Mi się nie raz zdarzało: masakra. Poklejone oczy od tuszu, szara cera (z wypryskami problemów nie mam). Ratuję się zimną wodą, okładami z herbaty, a jak muszę wyjść do ludzi to mocniejszym makijażem i różem.
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:11   #50
czikuś
Raczkowanie

GG do czikuś

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Podbijam wątek.
Co zrobić następnego dnia PO imprezie, jeśli nie miało się mozliwosci zmyć makijażu. Kiedy wracam rano od mojego chłopaka wygladam często jak upiór(mieszka z rodzicami, wiec nie chcę sie narzucać i przemykam do łązienki tylko żeby umyć zęby, dlatego też kąpię się u siebie w domu zawsze przed przyjściem do niego. Makijażu nie mam wtedy siły ani możliwosci zmyć.). Skóra zanieczyszczona, przesuszona. I co wtedy? Czy po kąpiel, zmyciu makijażui i umyciu twarzy zastosować maseczkę oczyszczajacą? Czy lepiej nawilżającą? albo może lepiej w ogóle użyć tylko kremu? Jak ratujecie cerę "dzień po imprezie"?
Hej,

jeśli zostajesz na noc u chłopaka, kup sobie chusteczki do demakijażu. Noś zawsze w torebce, a kłopot z głowy, bo to sposób szybki, niekłopotliwy, wygodny.

Ja w makijaży nie śpię, bo może by się zdarzyło, ale noszę soczewki, które przed snem muszę zdjąć, bo inaczej oczy wyschną i koszar, więc demakijaż się już robi jakoś automatycznie. No i też, nawet jeśli nie mam siły na prysznic, to mam tak zwane "miejsca strategiczne", które muszę umyć: twarz, zęby, pachy, stopy i pupcię
czikuś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:32   #51
dorthea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Podbijam wątek.

W takiej sytuacji na pewno zaaplikowałabym peeling i silne nawilżenie
Na poszarzałą cerę zaś coś z witaminą C np. Active C LRP.
Przynajmniej ja takim zestawem się ratuję zwykle. No i jeszcze woda termalna!
Stary 2008-05-25, 10:57   #52
tenarr
Raczkowanie

No włąśnie, muszę postawić na delikatny peeling. Wczoraj nałożyłam maseczkę peel off sake i ryz Avonu i jest dużo gorzej niż przed jej użyciem
dzięki za odpowiedzi
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:15   #53
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

Ja zawsze zmywam makijaż - wyrzuty sumienia nie dały by mi spac (oczywiście zdarzyło mi się raz czy dwa nie zmywać nic - po prostu padłam na łoże, "na chwilkę" i zasnęłam). Chusteczki do demakijażu to bardzo dobry pomysł.. Chociaż mnie denerwuje niedokładne zmywanie makijażu przez nie i fakt, że zostawiają zazwyczaj tłustą warstewkę na skórze Dlatego i tak trzeba iść do łazienki, która w domu u mojego chłopaka oznacza wyprawe ponad moje siły o 3 nad ranem Mój problem wygląda tak, że zazwyczaj po imprezach nocuję u niego (mieszka sam), a ma wielki dom, trzeba schodzić po schodach i zazwyczaj jest strasznie zimno (zmarzluch jestem..) Dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj ograniczam demakijaz do minimum, wczoraj chociażby to minimum oznaczało mleczko do demakijazu i żel, dlatego po takiej nocy mam niedokładnie zmyty makijaz i i tak cera jest w nienajlepszym stanie.. Zazwyczaj robię sobie wtedy kurację maseczkami, które aktualnie mam czyli oczyszczająca i nawilżająca najczęściej ale i tak najgorsze są podkrążone oczy...
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:56   #54
becca
Zakorzenienie

oczy królika przez cały następny dzień
becca jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości