MOJA przygoda z blondem ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-20, 12:55   #61
Skczat
Rozeznanie

Dot.: MOJA przygoda z blondem ...

masz śliczne oczy i rysy twarzy, ale ta sztuczna opalenizna jest okropna
Skczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:42   #62
anulka262
Zadomowienie

wg dla ciebie jasne blondy do jasny braz, taka mocna platyna malo komu pasuje. sama ostatnio przefarbowalam na sredni blond
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:44   #63
preetamsingh
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Skczat Pokaż wiadomość
masz śliczne oczy i rysy twarzy, ale ta sztuczna opalenizna jest okropna
miałam to samo napisać
połączenie opalenizny z solarium/samoopalacza i jasnego blondu wygląda według mnie kiczowato i tanio.
ładną masz naturalna cerę -jasną, nieopaloną. Masz ładną buzię, wystarczy podkreślić oczy, nie musisz się oszpecać tym sztucznym odciecniem cery.
preetamsingh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:46   #64
anolinae
Raczkowanie

radze ciemny blond lub jasny brąz karmelowy. nie będzie się to gryzło z Twoją opalenizną. będziesz wyglądała naturalniej ale i tak jesteś śliczna. mi dziewczyny doradziły na wizażu,że mam hodować swoja naturę. nikt tu nie chce doradzić źle. też mam farbowany blond i już mam tego dosyć. i taka prawda,że faceci nie lubią blondynek. same sobie wkręcamy,że w blondzie jest najładniej i najlepiej. mi od zawsze chłopak mówił że mam wrócić do naturalnego koloru ale ja nie sugerowałam się jego opinią bo on się nie zna... a tutaj dziewczyny właśnie mi doradziły to samo co chłopak.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

poza tym sama widzisz,żeby mieć ładny blond trzeba farbować włosy co 6-4-6tyg potem żółkną i ja np.nie moge na siebie patrzeć wtedy znowu trzeba farbować a włosy coraz słabsze.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

domka141 ale ślicznie wyszedł ci kolorek. twoje metamorfoza wyszła idealnie. napisz jaka farba potraktowałas wloski. wyszlo perfect. o wiele lepiej niz ten blond tleniony
anolinae jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości