Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-07, 15:47   #61
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry krem nawilżający, nietłusty, niezapychający

a najlepiej było by unormowac skórę przetłuszczającą się,naszpikowac ją wilgocią i lipidami,żeby przestała nadprodukowywac sebum...często świecenie jest wynikiem odwodnienia kosmetykami matującymi własnie

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 16:21   #62
Silence_
Zakorzenienie

Tony moly red appletox
Stary 2013-09-11, 09:58   #63
Drozdowianka
Raczkowanie

Ja również szukam jakiegoś dobrego, lekkiego kremu nawilżającego, bez zbędnych zapychaczy. Niestety, na razie nie udało mi się nic takiego znaleźć. A przetestowałam już wiele, ostatnimi czasy:
-Sylveco brzozowy lekki na dzień mam wrażenie, że zapycha, podkład średnio dobrze na nim wygląda, a skóra jest szarawa,
-Sylveco brzozowo-nagietkowy stosowany na noc identyczna sytuacja jak wyżej - zapycha, podczas używania pojawiły mi się drobne krostki na skroniach i policzkach. Za to świetnie sprawdza się w przypadku opryszki, wyleczył ją zupełnie w 3-4 dni
-masło kokosowe, wychwalane przez panią w mydlarni też odpada, skóra jest tłusta, bardzo słabo nawilża.
Na razie jako tako sprawdza się u mnie Cetaphil, ale stosowany tylko na noc, bo buzia się po nim świeci. Pamietam, że kiedyś (jakieś 5-6 lat temu) byłam bardzo zadowolona z Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24591 wchłaniał się do matu, dość dobrze nawilżał, jednak cena dość wysoka i więcej go nie zakupiłam. Ostatnio przeglądając KWC, natknęłam się na kremik GLACIER ESSENCE
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47111 - ten link jest do wersji dla skóry suchej, a mnie intryguje dla cery mieszanej, o konsystencji kremu- żelu http://sensilis.pl/kuracje-produkty/...ko-nawilzajacy http://2.bp.blogspot.com/-jyPTrOZQoN...0/sensilis.JPG Używał ktoś? Jak ze składem, czy są w nim potencjalne zapychacze? Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez Drozdowianka
Czas edycji: 2013-09-11 o 10:30
Drozdowianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:27   #64
whiteglove
Zakorzenienie

Co byście poleciły podobnego do Sylveco? Prawie miesiąc już używam tego lekkiego kremu brzozowego, wydaje mi się, że buzia już się nieco uspokoiła i znacznie mniej syfów mi wyskakuje, ale nawilżenie - słabe. Chciałabym powoli wprowadzać coś mocniej nawilżającego, tylko boję się, żeby sobie znowu nie zapchać twarzy :/

Szerokobiodrzaste
whiteglove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:36   #65
nagomiko
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Co byście poleciły podobnego do Sylveco? Prawie miesiąc już używam tego lekkiego kremu brzozowego, wydaje mi się, że buzia już się nieco uspokoiła i znacznie mniej syfów mi wyskakuje, ale nawilżenie - słabe. Chciałabym powoli wprowadzać coś mocniej nawilżającego, tylko boję się, żeby sobie znowu nie zapchać twarzy :/
nagietkowy moze? albo cos od babuszki agafii? w sumie sama bym chetnie posluchala propozycji, bo szukam czegos nowego

Włosomaniaczka od marca 2012
nagomiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:35   #66
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
nagietkowy moze? albo cos od babuszki agafii? w sumie sama bym chetnie posluchala propozycji, bo szukam czegos nowego
....
lekki rokitnikowy....z babuszki lubie to serum z pipetą do 35r. w cieplejsze miesiące wystarczało nawet samo bez dodatkowego kremu,inne specyfiki z tej serii nie podeszły mi w ogóle...duzo składników naturalnie potencjalnie uczulających.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:35   #67
paulaxw
Raczkowanie

Również polecam ten krem tradycyjny Fitomed, nie zapycha mnie, a mam do tego skłonności, nawilża (mam cerę mieszaną w stronę tłustej, zostawia ledwo wyczuwalny film na twarzy).
paulaxw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:34   #68
iskran
Przyczajenie

Cześć, szukam kremu nawilżającego dla mężczyzny (ten sam co dla kobiet będzie idealny). Mam wrażliwą skórę i szukam kremu hipoalergicznego, bo po innych mnie swędzi twarz. Do tej pory stosowałem Iwostin Sensitia i był ok, ale chce spróbować czegoś innego. Fajnie jakby miał dobry skład, ale nie kosztował milion Używam kremu wieczorem przed snem
Któraś z wizażanek będzie miła i mi pomoże?
iskran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 19:36   #69
Agnieszka_02
Raczkowanie

Dobre kremy ma Sylveco (niestety krótkie terminy ważności, bo naturalny skład), z aptecznych Alantan Dermoline i Cetaphil, z innych polskich firm może jeszcze Ava (ale trudno je dostać) i Uroda (ale te tłuste są bardzo ciężkie). Jeszcze z Perfekty niektóre są ok.
Agnieszka_02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 06:59   #70
DwadziesciakilkaLat
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja tylko chciałam nadmienić, że mnie osobiście Sylveco kompletnie się nie sprawdziło, zapchało niemiłosiernie (miałam dwa ich kremy, jeden rokitnikowy, drugi brzozowy). Nigdy w życiu żadna firma nie okazała się dla mnie takim bublem.

Z dobrych kremów nawilżających polecam Vichy Aqualia Thermal - zero zapychania, wielka wydajność, przyczynił się do cudownego stanu mojej skóry.

Ostatnio używam kremu nawilżającego z Mixy i też jest świetny, a 3x tańszy od Vichy. Jednak następnym razem wybiorę znów Vichy.

Kiedyś bardzo długo używałam Nivea Creme Care (chyba tak się nazywa: kosztuje ok. 6-8 zł, krem nawilżający z maslem shea). Był cudowny, miał w składzie masło shea i kosztował grosze - ale zauważyłam, że przy piątym czy szóstym opakowaniu zaczął mnie zapychać. Z największym bólem serca musiałam go odstawić.
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:06   #71
ramona28
BAN stały

Nie przepadam za Avą. Niestety ale pakuje do swoich kosmetyków silikony i oleje mineralne.Nie ma parabenów ale co z tego,że jest wiele zapychaczy.Sylveco i vianek to super sprawa, jedne z lepszych kosmetyków.
Fajne jest również serum Richevon, które nakładam na twarz.Rownież jest delikatne i naturalne W składzie nie ma żadnych sztuczych składników. Nie jest tanie ale przynajmniej nie robi krzywdy skorze a za to pomaga.
ramona28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:05   #72
mariian
Raczkowanie

Od jakiegoś czasu używam Matt Fuktcreme z Va’bra Stockholm. Marka mało znana, trafiłam na nich na targach kosmetycznych i w ciemno zabrałam buteleczkę tego kremu do domu. Jest lekki, nie zapycha, fajnie współgra z makijażem i okazał się jednym z lepszych kremów jakie miałam. Rozglądam się za kolejnym opakowaniem, bo tamto się już kończy Na razie znalazłam go tylko w 2 drogeriach internetowych, nigdzie stacjonarnie.
mariian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:15   #73
nagomiko
Wtajemniczenie

ja z czystym sumieniem polecam TEN , uzywam go gdy moja skora po prostu tego wymaga (nie codziennie, ale raz na 3-4 dni) i zawsze, po jednym dniu skora jest opita i bardzo, bardzo ladna. Chociaz jakbym uzywala go czesciej to moglby zapchac, bo za duzo by juz go skora miala, ale raz na kilka dni jest wystarczajaco dla mnie

Włosomaniaczka od marca 2012
nagomiko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości