Nieuczulający podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-04, 11:20   #1
ninqa
Przyczajenie

Nieuczulający podkład

Mam spory problem z doborem podkładu do mojej buzi.
Cerę mam wrażliwą ze skłonnościami do zaczerwień(w sumie cały czas wyglądam jak "burak").
Problem polega mianowicie na tym, że większość podkładów mnie uczula i nie mogę znaleźć nic w przystępnej dla mnie cenie (do 50 zl) co by mnie satysfakcjonowało.

Z aptecznych ostatnio próbowałam La Roche Posay, Toleriane, Fond de Teint Correcteur Fluide, ale nie satysfakcjonował mnie. Za ciężki i moja buzia nie wyglądała dużo lepiej.

Zakupiłam ostatnio
Rimmel, Match Perfection, - uczulona jestem i komuś oddam

Ponadto używałam także:

- Rimmel, Wake Me Up, ale czułam się tak jakby ktoś warstwę silikonu, gumy na mnie nałożył, czyli nieświeżo i lepko. Po za tym skóra mnie swędzi po nim i wyskakują małe krostki co go dyskwalifikuje.

-Maybelline, Affinitone, na lato ok, ale obecnie potrzebuje czegoś bardziej kryjącego.

-Maybelline, SuperStay, 24H, najlepszy jaki miałam i nie wiem czy do niego wrócić, ładnie wyrównywał kolor ale czerwone policzki wychodziły z pod niego

-Rimmel, Stay Matte, wysuszał mnie strasznie i po zastosowaniu pojawiały się małe krostki

-Maybelline, Dream Cream Foundation, Lekki kremowy podkład, bardzo zadowolona byłam na początku, później zaczął zapychać mnie

-AMC podkład do twarzy INGLOT, na lato miałam i nie był tragiczny.

-Maybelline Superstay Silky 16h , dawno, dawno temu i bez problemów przyjął się na mojej skórze, obecnie brak koloru odpowiedniego.

-Inglot podkład do twarzy YSM , popsuł mi buzie, stan mojej skóry po tym podkładzie był jak po poparzeniu pokrzywą...

Może doradzicie mi jakiś podkład, który nadaje się do takiej cery i pomoże z zaczerwieniami.

ninqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:54   #2
wypad
Wtajemniczenie

Dot.: Nieuczulający podkład

podobno z tych aptecznych jest dobry pharmaceris. nie jest jakis tragicznie drogi a dobrze kryje niedoskonalosci i zaczerwienienia. moze popros o probki w aptece i przetestuj
Stary 2012-04-18, 08:37   #3
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Dot.: Nieuczulający podkład

Mnie zawsze podkłady uczulały, albo zostawiały placki aż w końcu zaczęłam używać tych z la roche possay i wszystko jest ok

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości