Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 103 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-20, 16:10   #3061
anafora12345
Rozeznanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Cecyliaaa Pokaż wiadomość
Często spotykam się z opiniami że ta depilacja boli. Ja ją wykonałam w Salonie Casolla w Poznaniu, i wiecie co? Mam gładkie nóżki na lato i nic mnie nie bolało! Polecam współpracę z tymi paniami, osobiscie wracam tam co jakis czas i za kazdym razem jestem zadowolona i promienniejsza.
Potwierdzam choć co do kwestii bólu hm zależy która głowica bo mała boli jak ch.lera ale da sie przeżyć . Zrobiłam tam nogi bikini i broda +was zostały pachy .
Stary 2015-08-20, 16:51   #3062
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
może to zależy od osobistej podatności włosów na laser?

btw, powiedz gdzie byłaś - może spróbuje przejść na vectusa i zobaczę czy będą lepsze efekty.
Beautymed na ursynowie. Za lydki placilam chyba 200zl bo ze strony pobralam kupon znizkowy na pierwszy zabieg. Zabieg trwal niecale 40min. Szukam teraz jakis promocji
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 08:11   #3063
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adrianna94 Pokaż wiadomość
Jestem po trzech zabiegach depilacji bikini i najbardziej cieszy mnie to, że pozbyłam się wrastających włosków Na blogu zamieszczałam relację z zabiegu, myślę że naprawdę warto zapisać się na laser
wrastające włoski to chyba jeden z głównych powodów, dla których kobiety się na to decydują

btw myślicie, że takie zabiegi mogą mieć jakiś negatywny wpływ na organizm?
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 13:53   #3064
kornelka3331
Przyczajenie

Drogie Panie najmniej bolesny , a wprost bezbolesny jest najnowszy laser Light Sheer Desire. Polecam Poznań babor-beautyspa-luxderm.pl
kornelka3331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 14:06   #3065
pani_smith
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny

widzę, że od mojego ostatniego zapytania nikt nie polecił nic w Trójmieście, więc mam prośbę o recenzję sieciówki Laser DeLux - w wątku pojawiły się jakieś komentarze, ale te które widziałam na ostatnich kilkudziesięciu stronach pochodzą od autorów +/- 5 postów, co średnio wpływa na ich wiarygodność. Cena + potencjalna zniżka za "polecenie" natomiast czynią ich ofertę całkiem interesującą.
Jak tylko odczekam swoje po wosku będę robić bikini i pachy.

(Oczywiście, jeśli zajrzy tu ktoś, kto poleci inny sprawdzony adres, to też bardzo proszę o cynk).

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:32   #3066
Tysia_82
Zadomowienie

Robie w Laser DeLux pachy, jestem tuż po 4 zabiegu i szczerze polecam.
Po 3 zabiegu odrosło mi po kilkanaście włosków i to tak delikatnych i miękkich, że miałam problem z ich zgoleniem. Na 5 mam przyjść bez golenia bo prawdopodobnie to będzie ostatni raz.
Dodam, że miałam ciemne i mocne włoski, bardzo szybko odrastały, miałam tez problemy z wrastaniem. W moim przypadku efekty są naprawdę super, umówiłam się już na nogi.
Tysia_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:48   #3067
Tarhia
Przyczajenie

Hej
Wznawiam swoją prośbę o opinię... Czy ktoś z Was depilował się w katowickim BCC? ( http://bodycareclinic.pl/en/Oferta2/...lacja-laserowa ) i mógłby cośna ich temat napisać?
Pozdrawiam
Tarhia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:32   #3068
Bettina_
Wtajemniczenie

Ja również polecam delux
jako jedyni przykładają lód przed strzałem
Bylam w tychach m
Stary 2015-09-04, 19:50   #3069
Glam93
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie, czy przy depilacji łydek miałyście kolana gratis, czy to dodatkowo płatne? Idę w następnym tygodniu na łydki i tak się zastanawiam jak to jest z kolanami, czy wliczane są do łydek czy do ud, czy w ogóle osobno.
Glam93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 21:38   #3070
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy przy depilacji łydek miałyście kolana gratis, czy to dodatkowo płatne? Idę w następnym tygodniu na łydki i tak się zastanawiam jak to jest z kolanami, czy wliczane są do łydek czy do ud, czy w ogóle osobno.
Ja miałam robione kolana przy udach

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 10:39   #3071
Glam93
Raczkowanie

A jesteś zadowolona z efektów na udach? Kusi mnie, żeby zrobić cale nogi, ale słyszałam że z udami jest ciężko.
Stary 2015-09-05, 14:18   #3072
Baas
Zadomowienie

Jak robiłam ŁYDKI, to miałam całe stopy też robione i kolana i wyżej kolan...
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 16:44   #3073
holly-dolly
Raczkowanie

Czy popękane naczynka są przeciwskazaniem do zabiegu? Lub Krostki? Chciałabym zrobic uda lecz z tylu mam Krostki których nie moge sie pozbyć

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 17:11   #3074
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
A jesteś zadowolona z efektów na udach? Kusi mnie, żeby zrobić cale nogi, ale słyszałam że z udami jest ciężko.
Miałam 5 zabiegów, spodziewałam się lepszych efektów, ale i tak nie jest źle, na jesieni zacznę łydki. Teraz żałuję tylko, że nie robiłam całych nóg za jednym zamachem

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 17:55   #3075
Glam93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Miałam 5 zabiegów, spodziewałam się lepszych efektów, ale i tak nie jest źle, na jesieni zacznę łydki. Teraz żałuję tylko, że nie robiłam całych nóg za jednym zamachem
No właśnie, na udach włosy są delikatniejsze i jaśniejsze, dlatego trochę ryzykowne, ale z drugiej strony skoro robię łydki, to fajnie byłoby zrobić też uda a jakie przerwy robiłaś między zabiegami?
Stary 2015-09-05, 19:11   #3076
GlamKitty
Zakorzenienie

Hej dziewczyny.

Sorry, ze tak ni z gruchy, ni z pietruchy Ale chcialam napisac, ze mocno wahalam sie, czy zrobic trzeci zabieg depilacji laserowej na pachy, bo po drugim praktycznie nie bylo efektow. I jestem bardzo zadowolona! Doslownie zostaly mi pojedyncze wloski
GlamKitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 17:00   #3077
april_20
Rozeznanie

Korzystała któraś z Was z grupona? Są fajne oferty 10 zabiegów za 200-300 zł. Chcę zrobić pachy. Nigdy wcześniej nie byłam na laserze. Przy okazji poleci ktoś gabinety w Warszawie?
Stary 2015-09-06, 22:35   #3078
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Korzystała któraś z Was z grupona? Są fajne oferty 10 zabiegów za 200-300 zł. Chcę zrobić pachy. Nigdy wcześniej nie byłam na laserze. Przy okazji poleci ktoś gabinety w Warszawie?
Nie radzę brać tych z grupona. No gdziee 300 zł za 10 zabiegów... Jak jeden kosztuje ze 100 zł...
Stary 2015-09-08, 18:04   #3079
paul_ina033
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

widzę, że od mojego ostatniego zapytania nikt nie polecił nic w Trójmieście, więc mam prośbę o recenzję sieciówki Laser DeLux - w wątku pojawiły się jakieś komentarze, ale te które widziałam na ostatnich kilkudziesięciu stronach pochodzą od autorów +/- 5 postów, co średnio wpływa na ich wiarygodność. Cena + potencjalna zniżka za "polecenie" natomiast czynią ich ofertę całkiem interesującą.
Jak tylko odczekam swoje po wosku będę robić bikini i pachy.

(Oczywiście, jeśli zajrzy tu ktoś, kto poleci inny sprawdzony adres, to też bardzo proszę o cynk).
Jestem o pierwszym zabiegu na całe nogi w Laser DeLux w Gdańsku. Dzięki koleżance - otrzymałam 20% zniżki - a za zabieg zapłaciłam 318zł. Obsługa bardzo miła, mój zabieg trwał nieco ponad godzinę, pani była dokładna, miałam przykładany lód do skóry. Co do efektów nie mogę się jeszcze wypowiedzieć. Wcześniej miałam wykonywaną darmową próbę laserową. Póki co jestem zadowolona.
Jeśli masz więcej pytań śmiało pisz, chętnie odpowiem
paul_ina033 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 22:15   #3080
Baas
Zadomowienie

Która robiłą depilację laserową UD?
Stary 2015-09-09, 09:49   #3081
ZuzanneP
Raczkowanie

Ja się zastanawiam nad depilacją na jesieni, ale miejsc intymnych. Mam tam włosy dośc grube i ciemne, poczytałam sobie Wasze wcześniejsze opinie i teraz mam dylemat, bo nadal nie wiem: boli czy nie? Lepiej laserem czy jednak golić do końca życia?

Nie wiem, czy nie było już wcześniej odpowiedzi na te pytania, ale przejrzałam tę część i nic nie znalazłam, a link do poprzedniej części mi nie chce dzialać... Może to przez neta.

Dodam, że zabieg chciałam przeprowadzić w Vesunie, bo mam stosunkowo blisko do Bonarki (Kraków), byłam tam juz na innych zabiegach i okazały się skuteczne, ale właśnie z depilacją jest tak, ze ludzie różnie reagują. A nie chcialabym wyrzucić kasy w błoto. Czy ma ktoś podobny problem?
ZuzanneP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:15   #3082
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ZuzanneP Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad depilacją na jesieni, ale miejsc intymnych. Mam tam włosy dośc grube i ciemne, poczytałam sobie Wasze wcześniejsze opinie i teraz mam dylemat, bo nadal nie wiem: boli czy nie? Lepiej laserem czy jednak golić do końca życia?

Nie wiem, czy nie było już wcześniej odpowiedzi na te pytania, ale przejrzałam tę część i nic nie znalazłam, a link do poprzedniej części mi nie chce dzialać... Może to przez neta.

Dodam, że zabieg chciałam przeprowadzić w Vesunie, bo mam stosunkowo blisko do Bonarki (Kraków), byłam tam juz na innych zabiegach i okazały się skuteczne, ale właśnie z depilacją jest tak, ze ludzie różnie reagują. A nie chcialabym wyrzucić kasy w błoto. Czy ma ktoś podobny problem?
Pewnie, ze lepiej na laser niz golic. Moim zdaniem warto nawet jesli pozbedziesz sie tylko polowy wloskow, przeciez to juz bedzie duza roznica Bol to kwestia bardzo indywidualna, ale na 99% bedzie bolec mocno :P
GlamKitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 14:14   #3083
pani_smith
Wtajemniczenie

dzięki za informacje dziewczyny.
jestem praktycznie zdecydowana i tylko potwierdzacie moje wybory

wróciłam
Stary 2015-09-10, 15:42   #3084
paul_ina033
Raczkowanie

Chętnie podzielę się zniżką -20% do Laser DeLux
Proszę o kontakt na priv.
paul_ina033 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:59   #3085
lukrecja222
Zakorzenienie

miałam robiony laser lightsheere w polowie czerwca na pachy i całe bikini. Bolało mocno, nie powiem. Włoski ładnie wypadły i przez jakiś czas byłam gładka praktycznie całkowicie. Potem zaczęło odrastać i mam wrażenie, że jest jak przed laserem nie widać efektu żadnego. Chcę teraz iść na drugi zabieg (nie było mnie całe wakacje w PL, dlatego nie mogłam iść na kolejny zabieg po kilku tygodniach) tylko nie wiem czy przez to, że nie poszłam w wyznaczonym terminie nie popsułam efektu. Co myślicie?
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 09:34   #3086
pani_smith
Wtajemniczenie

@paul_ina033
muszę odkopać gdzie się oblokowuje privy, więc odezwę się w weekend jak będzie chwilka, abypodłubać

wróciłam
Stary 2015-09-11, 11:43   #3087
griz44
Przyczajenie

Korzystał ktoś może z salonu Laser DeLux? Wg cennika internetowego zabieg kosztuje tylko 199 zł, co wydaje się zadziwiająco tanie. W przypadkach niektórych części ciała to 1/3 normalnej ceny. Jest w tym jakiś haczyk? Może to zniżka tylko na pierwszy z serii zabiegów. albo jakaś inna niespodzianka.

Nie chce mi się wierzyć, że wykonają mi tam 5-6 zabiegów na daną część ciała i za każdy zapłacę tylko 199 zł bez żadnych haczyków.
griz44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:53   #3088
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez griz44 Pokaż wiadomość
Korzystał ktoś może z salonu Laser DeLux? Wg cennika internetowego zabieg kosztuje tylko 199 zł, co wydaje się zadziwiająco tanie. W przypadkach niektórych części ciała to 1/3 normalnej ceny. Jest w tym jakiś haczyk? Może to zniżka tylko na pierwszy z serii zabiegów. albo jakaś inna niespodzianka.

Nie chce mi się wierzyć, że wykonają mi tam 5-6 zabiegów na daną część ciała i za każdy zapłacę tylko 199 zł bez żadnych haczyków.
ja place tyle za cale bikini.
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:04   #3089
griz44
Przyczajenie

Przy każdym następnym zabiegu dalej 199 zł, czy to dotyczy tylko pierwszego? Jeśli jest cały czas taka cena, to jest to niesamowita okazja.
griz44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 19:41   #3090
april_20
Rozeznanie

Bardziej boli ipl czy light sheer? Byłam na ipl kilka lat temu na bikini i powiem szczerze, że ból był nie do zniesienia. Teraz zastanawiam się nad kupnem grupona na light sheer i jestem ciekawa jak jest z bólem przy tym laserze

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości