Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 111 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-19, 13:47   #3301
Lady in Blue
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Bardzo szybko to zrobili. Ja na bikini głębokie mam przeznaczone 40 minut z tym, że rozbieranie, ubieranie i dzień dobry trwa z 5 minut Ogólnie w 30 minut na małej się wyrabiamy. Jak chodziłam na pachy + bikini to godzina.

Ciekawy temat z tym czy głowica ma być przykładana punktowo czy ciągnięta po skórze. U mnie metoda mieszana, bo np. strefa już na udzie przesuwana jest w sposób ciągły a całość bikini, wszystkie szczeliny- punktowo. Efekty wszędzie takie same, pozbywam się 100% włosków ale wydaje mi się, że dostosowują miejsca do metody, w sensie tam gdzie jest taki meszek mogą sobie pozwolić na szybsze działanie

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Wiesz, to Twoja decyzja. Na 2 zabiegi pewnie się jeszcze załapiesz ale potem już lato i będzie trzeba przerwać. Ja bym poszła nawet na 1 zabieg żeby zobaczyć co i jak i jakie efekty będą. Jestem strasznie niecierpliwa

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Dlaczego Cię to dziwi? Przecież jak wyrwiesz cebulkę to laser jej nie złapie, mieszek jest pusty czyli nie będzie efektu.
Ja już 3 lata temu chciałam się wybrać na depilację laserową, ale ze względów zdrowotnych musiałam to odłożyć na przyszłość, więc przeczekam jeszcze te kilka miesięcy do jesieni (tak, zdecydowałam się, że zrobię to jesienią)

A co do wyrywania włosków to czytając czego nie należy robić przed zabiegiem to ja zrozumiałam, że chcąc zrobić górną wargę to na jakiś czas przed nie mogę także regulować brwi - ale może źle to zinterpretowałam.
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 14:51   #3302
alexandra_8
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam serdecznie.

Jeśli chodzi o depilację górnej wargi laserem,to nie ma to nic wspólnego z wyrywaniem włosów na innych partiach ciała.

Pozdrawiam.
alexandra_8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 21:10   #3303
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A co do wyrywania włosków to czytając czego nie należy robić przed zabiegiem to ja zrozumiałam, że chcąc zrobić górną wargę to na jakiś czas przed nie mogę także regulować brwi - ale może źle to zinterpretowałam.
Nie, nie można wyrywać włosków z miejsca, które ma być depilowane. Inaczej pewnie większość by się nie kwalifikowała .

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 00:34   #3304
paulinkka
Wtajemniczenie

Miał ktoś do czynienia z laserem Syneron Emax? Reklamuje sie jako najnowszy laser i najmniej bolesny. Jakieś opinie?

cytat jednej ze stron
"Jednocześnie dementujemy pojawiającą się na licznych forach internetowych informację, że najlepszym laserem diodowym jest laser LightSheer. Jest to wysokiej klasy laser diodowy, jednak nie jest to urządzenie o wyższej skuteczności, niż inne lasery diodowe.
Na uwagę zasługuje tutaj laser diodowy eMax, który jest połączeniem silnego lasera diodowego i radiofrekwencji. Takie połączenie stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie to cechuje się wyższą skutecznością od klasycznych laserów diodowych, szczególnie w przypadku cieńszych, czy jaśniejszych włosów."

Edytowane przez paulinkka
Czas edycji: 2016-01-21 o 00:39
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:37   #3305
asvr
Zadomowienie

Dziewczyny robilam z 5 -6 lat temu zabiegi laserem light sheer duet i teraz chcialabym inne partie ciala ale zastanawiam sie czy w ciagu tych lat doszly jakies metody znieczulajace? bo przez ból zrezygnowalam z innych części

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

----------
Jeśli chcesz kupować taniej kosmetyki napisz do mnie.
asvr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:21   #3306
201604301943
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dziewczyny robilam z 5 -6 lat temu zabiegi laserem light sheer duet i teraz chcialabym inne partie ciala ale zastanawiam sie czy w ciagu tych lat doszly jakies metody znieczulajace? bo przez ból zrezygnowalam z innych części
Używałaś Emlę? Jeśli nie, to możesz tego spróbować.
201604301943 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:20   #3307
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Miał ktoś do czynienia z laserem Syneron Emax? Reklamuje sie jako najnowszy laser i najmniej bolesny. Jakieś opinie?

cytat jednej ze stron
"Jednocześnie dementujemy pojawiającą się na licznych forach internetowych informację, że najlepszym laserem diodowym jest laser LightSheer. Jest to wysokiej klasy laser diodowy, jednak nie jest to urządzenie o wyższej skuteczności, niż inne lasery diodowe.
Na uwagę zasługuje tutaj laser diodowy eMax, który jest połączeniem silnego lasera diodowego i radiofrekwencji. Takie połączenie stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie to cechuje się wyższą skutecznością od klasycznych laserów diodowych, szczególnie w przypadku cieńszych, czy jaśniejszych włosów."
Nie słyszałam o nim ale "stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie " jakoś mnie to nie przekonuje, zwykła reklama. Wybierasz się?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-01-22, 20:21   #3308
Mariola13
Zakorzenienie

Witam się na tym wątku, bo szukam jakiejś pomocy i rady co zrobić z "fantem"

Rok temu, w lutym, skusiłam się na usunięcie rosnących na brodzie włosków. Denerwowało mnie już ich wyrywanie, a rosły nie na całej brodzie, a tylko na rzuchwie z dwóch stron. Kosmetyczka mnie obejrzała i stwierdziła, że jak najbardziej kwalifukuję się do usunięcia włosków przy pomocy lasera IPL. Mam jasną cerę, a włoski rosły czarne.

Efekt jest taki, że dzisiaj po 12 zabiegach nic się nie zmieniło. Jak rosły tak rosną. Kosmetyczka reklamacji nie chce uznać, bo opiera się na zdaniu firmy, która jej sprzedała urządzenie, że to niemożliwe, żeby włoski nie zostały trwale usunięte, gdyby przyczyna nie leżała po mojej stronie, sugerując zaburzenia hormonalne.

Nie wiem jak mam się teraz zachować. Badania hormonalne są drogie. Jeśli je wykonam i będą dobre to co? Kot mi zwróci za nie pieniądze i za tę depilację, której się poddawałam?

Tyle się naczytałam opinii, że IPL to nie jest właściwie laser i nie zawsze usuwa włosy z twarzy. Nikt mi o tym nie powiedział przed zabiegiem, że efekt może być lub go nie być.

Poprosiłam o kartę moich zabiegów. Ja się na tym nie znam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i dać mi jakąś radę w tym temacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160119_223526.jpg (106,8 KB, 25 załadowań)

TORY BURCH - YORK - navy - portfel saffiano

MICHAEL KORS - Jet Set Travel - czarny portfel saffiano

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:30   #3309
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Maść Emla albo chłodzenie lodem.
Zawsze sobie obiecuję, że pójdę bez Emli żeby się przekonać jaka jest różnica ale kiedy przychodzi co do czego to wymiękam Chociaż po schłodzeniu lodem nawet najwrażliwsze okolice bikini mnie nie bolą, z samą Emlą tak.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Rok temu, w lutym, skusiłam się na usunięcie rosnących na brodzie włosków. Denerwowało mnie już ich wyrywanie, a rosły nie na całej brodzie, a tylko na rzuchwie z dwóch stron. Kosmetyczka mnie obejrzała i stwierdziła, że jak najbardziej kwalifukuję się do usunięcia włosków przy pomocy lasera IPL. Mam jasną cerę, a włoski rosły czarne.

Efekt jest taki, że dzisiaj po 12 zabiegach nic się nie zmieniło. Jak rosły tak rosną. Kosmetyczka reklamacji nie chce uznać, bo opiera się na zdaniu firmy, która jej sprzedała urządzenie, że to niemożliwe, żeby włoski nie zostały trwale usunięte, gdyby przyczyna nie leżała po mojej stronie, sugerując zaburzenia hormonalne.

Nie wiem jak mam się teraz zachować. Badania hormonalne są drogie. Jeśli je wykonam i będą dobre to co? Kot mi zwróci za nie pieniądze i za tę depilację, której się poddawałam?

Tyle się naczytałam opinii, że IPL to nie jest właściwie laser i nie zawsze usuwa włosy z twarzy. Nikt mi o tym nie powiedział przed zabiegiem, że efekt może być lub go nie być.

Poprosiłam o kartę moich zabiegów. Ja się na tym nie znam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i dać mi jakąś radę w tym temacie?
Wszystkie tu chodzimy na lasery medyczne, to jest coś zupełnie innego ale nie wiem, może któraś będzie umiała pomóc. W każdym razie szkoda, że szybciej tu nie trafiłaś (tu albo do innego źródła informacji). Rzeczywiście IPLe to ściema, usuwają włoski na chwilę, wszystkie i tak odrastają.
Nie miałam z tym do czynienia ale takie gabinety wiedzą z czym pracują i że nie będzie efektów, myślę, że często mają niezadowolone klientki. Czy oddadzą pieniądze? Nie chcę krakać ale wydaje mi się, że w regulaminach muszą mieć takie punkty, żeby się od tego wykręcić, bo na logikę, każdy żądałby zwrotu pieniędzy. Ja bym zażądała
Moja koleżanka lata temu też tak się nacięła i pieniędzy nie odzyskała ale to jedyny przypadek, który znam z potwierdzonego źródła także nie wiem, trzymam kciuki mimo wszystko.

Boże, patrzę na tą kartę i co za ludzie, dziewczyna przychodziła nawet co 20 dni i nikt słowa nie pisnął. Ja bym tak nie umiała.

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-01-22 o 20:33
Stary 2016-01-22, 20:37   #3310
201604301943
Konto usunięte

Cytat:

IPL faktycznie jest słabym wyborem...
Ale bardziej skupiłabym się na sprawdzeniu, czy to jednak nie zaburzenia hormonalne. Bo wtedy i porządny laser nic nie daje, nie mówiąc już, że może to mieć wpływ na cały organizm, a nie tylko powodować występowanie włosków na brodzie. Te, jakie ty opisujesz, dość pasują do zaburzeń hormonalnych. Nie masz jakiś innych niepokojących objawów, problemów ginekologicznych? Może uda ci się wybrać do ginekologa/endokrynologa na NFZ i zrobić sobie badania hormonów? Najważniejsze badania to TSH, prolaktyna, LH i FSH, DHEAS + USG ginekologiczne.
201604301943 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:38   #3311
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Wszystkie tu chodzimy na lasery medyczne, to jest coś zupełnie innego ale nie wiem, może któraś będzie umiała pomóc. W każdym razie szkoda, że szybciej tu nie trafiłaś (tu albo do innego źródła informacji). Rzeczywiście IPLe to ściema, usuwają włoski na chwilę, wszystkie i tak odrastają.
Nie miałam z tym do czynienia ale takie gabinety wiedzą z czym pracują i że nie będzie efektów, myślę, że często mają niezadowolone klientki. Czy oddadzą pieniądze? Nie chcę krakać ale wydaje mi się, że w regulaminach muszą mieć takie punkty, żeby się od tego wykręcić, bo na logikę, każdy żądałby zwrotu pieniędzy. Ja bym zażądała
Moja koleżanka lata temu też tak się nacięła i pieniędzy nie odzyskała ale to jedyny przypadek, który znam z potwierdzonego źródła także nie wiem, trzymam kciuki mimo wszystko.

Boże, patrzę na tą kartę i co za ludzie, dziewczyna przychodziła nawet co 20 dni i nikt słowa nie pisnął. Ja bym tak nie umiała.
Dziękuję Ci za odpowiedź Ech, kosmetyczka twierdzi, że jestem pierwszą niezadowoloną klientką, bo wielu ludziom usuwa, nawet plecy mocno owłosionym mężczyznom i wszystko ładnie się usunęło Przychodziłam na zabiegi co 3 tygodnie Mieszkam w małym mieście (24 tys.) i nie wiem, gdzie i jaki laser przede wszystkim powinnam znaleźć. Jestem z okolic Zielonej Góry, więc albo w ZG albo nawet Poznań wchodziłby w grę tylko nie wiem czego szukać

szukają nowego domu
Stary 2016-01-22, 20:49   #3312
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
IPL faktycznie jest słabym wyborem...
Ale bardziej skupiłabym się na sprawdzeniu, czy to jednak nie zaburzenia hormonalne. Bo wtedy i porządny laser nic nie daje, nie mówiąc już, że może to mieć wpływ na cały organizm, a nie tylko powodować występowanie włosków na brodzie. Te, jakie ty opisujesz, dość pasują do zaburzeń hormonalnych. Nie masz jakiś innych niepokojących objawów, problemów ginekologicznych? Może uda ci się wybrać do ginekologa/endokrynologa na NFZ i zrobić sobie badania hormonów? Najważniejsze badania to TSH, prolaktyna, LH i FSH, DHEAS + USG ginekologiczne.
Badania hormonalne miałam robione kiedyś i wszystko było idealnie. Do ginekologa chodzę regularnie co roku na usg, cytologię itp.. Żadnych złych objawów nie mam A badania TSH robiłam nawet częściej i zawsze było ok.
Rosną mi w tych miejscach co zaznaczyłam.

A te badania hormonalne trzeba wykonać w jakimś określonym dniu cyklu? Pamiętam, że kiedyś jak robiłam to testosteron chyba w innym d.c. a prolaktyna w innym. Bo ich poziom chyba się zmienia w ciągu cyklu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog_qq_4772794_7413190_tr_333834.1.jpg (20,1 KB, 8 załadowań)

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2016-01-22 o 20:51
Stary 2016-01-22, 20:53   #3313
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Ci za odpowiedź Ech, kosmetyczka twierdzi, że jestem pierwszą niezadowoloną klientką, bo wielu ludziom usuwa, nawet plecy mocno owłosionym mężczyznom i wszystko ładnie się usunęło Przychodziłam na zabiegi co 3 tygodnie Mieszkam w małym mieście (24 tys.) i nie wiem, gdzie i jaki laser przede wszystkim powinnam znaleźć. Jestem z okolic Zielonej Góry, więc albo w ZG albo nawet Poznań wchodziłby w grę tylko nie wiem czego szukać
Nie wierzę w to co mówi, nie wierzę w skuteczność IPLi. Powinnaś poszukać np. LightSheer albo LightSheer Duet, dziewczyny tutaj chodzą też na Vectus. Te są najbardziej popularne i chyba w każdym większym mieście je znajdziesz.
W Poznaniu jest chyba sieciówka Laser Delux ale i pełno innych gabinetów z takimi laserami, poszperaj gdzie ceny są korzystne .

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-01-22, 21:00   #3314
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wierzę w to co mówi, nie wierzę w skuteczność IPLi. Powinnaś poszukać np. LightSheer albo LightSheer Duet, dziewczyny tutaj chodzą też na Vectus. Te są najbardziej popularne i chyba w każdym większym mieście je znajdziesz.
W Poznaniu jest chyba sieciówka Laser Delux ale i pełno innych gabinetów z takimi laserami, poszperaj gdzie ceny są korzystne .

Kosmetyczka zwrócić pieniędzy raczej nie chce. Jeszcze mi powiedziała, że czasami przyjeżdża do jej gabinetu Pani z Poznania z laserem sheerlight i ewentualnie 2 zabiegi on może pokryć Nie wiem co zrobić, żeby to chociaż była jakaś pewna osoba, a nie cyrk obwoźny
Wolałabym zwrot pieniędzy i sama bym sobie tak jak radzisz poszukała np. w Poznaniu kogoś pewnego.

szukają nowego domu
Stary 2016-01-22, 21:50   #3315
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

Kosmetyczka zwrócić pieniędzy raczej nie chce. Jeszcze mi powiedziała, że czasami przyjeżdża do jej gabinetu Pani z Poznania z laserem sheerlight i ewentualnie 2 zabiegi on może pokryć Nie wiem co zrobić, żeby to chociaż była jakaś pewna osoba, a nie cyrk obwoźny
Wolałabym zwrot pieniędzy i sama bym sobie tak jak radzisz poszukała np. w Poznaniu kogoś pewnego.
Sheerlight czy LightSheer? To ciekawe, jeśli to nasz laser a nie jakaś podróba z odwróconą nazwą to ja bym się pisała. Chociaż coś byś "odzyskała", bo na pieniądze bym nie liczyła. Dowiedz się konkretnie co to za laser, czy nadal IPL a jak medyczny to się zgódź. Może rzeczywiście sumienie ją ruszyło

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-01-22, 22:06   #3316
mopsi
Przyczajenie

Zobacz sobie koniecznie w necie jak wyglądają lasery Lightsheer (google grafika, na youtube pewnie nawet filmiki z zabiegów mozesz znaleźć), żeby Cie znów nie oszukali i nie zrobili jakimś innym badziewiem. Ogólnie nikomu nie polecałabym wypożyczanego lasera, podejrzewam, że może być nieźle zużyty jak tak jeździ po salonach, gdzie pewnie każdy katuje go po 12 godzin, zeby jak najwięcej klientów zrobić, ale zawsze lepsze to niż nic A jak chcesz sie pozbyć problemu to i tak zapisz się na normalny zabieg do sprawdzonego gabinetu w Poznaniu, tylko może nie kieruj się jak najtansza ceną, a opiniami o gabinetach z Lightsheerem i doświadczeniem, sama już wiesz po IPL, że niekiedy nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach
mopsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 23:41   #3317
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Sheerlight czy LightSheer? To ciekawe, jeśli to nasz laser a nie jakaś podróba z odwróconą nazwą to ja bym się pisała. Chociaż coś byś "odzyskała", bo na pieniądze bym nie liczyła. Dowiedz się konkretnie co to za laser, czy nadal IPL a jak medyczny to się zgódź. Może rzeczywiście sumienie ją ruszyło
Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Zobacz sobie koniecznie w necie jak wyglądają lasery Lightsheer (google grafika, na youtube pewnie nawet filmiki z zabiegów mozesz znaleźć), żeby Cie znów nie oszukali i nie zrobili jakimś innym badziewiem. Ogólnie nikomu nie polecałabym wypożyczanego lasera, podejrzewam, że może być nieźle zużyty jak tak jeździ po salonach, gdzie pewnie każdy katuje go po 12 godzin, zeby jak najwięcej klientów zrobić, ale zawsze lepsze to niż nic A jak chcesz sie pozbyć problemu to i tak zapisz się na normalny zabieg do sprawdzonego gabinetu w Poznaniu, tylko może nie kieruj się jak najtansza ceną, a opiniami o gabinetach z Lightsheerem i doświadczeniem, sama już wiesz po IPL, że niekiedy nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach
Dzięki dziewczyny Jutro skontaktuję się z nią i dokładnie wypytam kto to robi i jak urządzenie się dokładnie nazywa. Już się zdecydowałam, że mimo wszystko skontaktuję się z polecanym tutaj gabinetem w Poznaniu

szukają nowego domu
Stary 2016-01-23, 00:25   #3318
Migotka1313
Przyczajenie

Witajcie Wizażanki Zalogowałam się tutaj latem, przeczytałam też dużą częsć wątku, gdyż zastanawiałam się nad depilacją laserową i nie mogłam się zmobilizować. Bo jak juz wiedziałam, że chciałabym ją wykonać, to i tak musiałam przemóc swój strach i inne takie. W końcu poszłam, podbudowana opiniami tych co już ją wykonały. I dla tych osób które sie zastanawiają, powiem że strach ma wielkie oczy i naprawdę nie warto tracić czasu na męczarnie z goleniem czy zwykłą depilację depilatorem. Dla mnie to był koszmar, ciagle coś do golenia, do wyrywania i tak wkoło, i jak nie wrastanie, to podrażnienia. Po pierwszym zabiegu bikini laserem efekt super. Już wiedziałam, że popełniłam błąd zwlekając tak długo. Nie powiem, bólu troche było, ale to wszystko do przeżycia. Po drugim zabiegu jakby wysyp odrastających włosków, podobnie jak wam, kosmetolog powiedziała, ze to dobrze, ba nawet mnie uprzedziła, że tak może być. Po trzecim kolejny zachwyt, bo widać było kolejny skok do przodu. Teraz jestem juz po czwartym, włoski gdzieniegdzie odrastaja, ale to naprawdę niewiele, i bardzo słabe. Jak ktoś miał duży problem z nimi wczesniej, to teraz takie powiedzmy dwadzieścia włosków jest już jak ideał. Ja robię zabiegi w xxx, mają sieć w całej Polsce, skuteczny laser, a salon poleciła mi jedna z wizażanek, i cieszę się że tu trafiłam i w końcu zabrałam się za zabiegi. Wiadomo że każda z nas będzie indywidualnie reagowała na ból, będzie miała inne efekty, bo to wszystko zależy od wielu czynników. W każdym razie ja jestem zadowolona, jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby skorzystać ze zniżki 20% na pierwsze zabiegi to śmiało można pisać do mnie xxx. Robiłam też latem pachy, tylko jeden zabieg, a do dziś mam chyba mniej niż połowę tych włosów co przedtem. Ja robię zabiegi bez znieczulenia, i po wpisach widzę, że każdy róznie ból odczuwa. Dla mnie pachy były dużo boleśniejsze niż bikini, przy nogach to można uciąć sobie dzemkę, chyba że prowadzi się miłą pogawędkę z panią kosmetolog. A muszę powiedzieć, że w gabinecie do którego ja chodzę, są naprawdę przemiłe panie. Ja zaczęłam latem, wiec zero opalania było, więc jak któraś mysli o tych zabiegach, to warto już teraz zacząć, będą efekty na lato pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 17:35 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 02:40   #3319
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie słyszałam o nim ale "stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie " jakoś mnie to nie przekonuje, zwykła reklama. Wybierasz się?
Wybieram się na jakiś laser, ale robie na razie research. Myslalam, ze moze ktos cos tutaj slyszal o tym syneronie
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 13:04   #3320
Mariola13
Zakorzenienie

Skontaktowałam się z kosmetyczką i zaproponowała, że pokryje 3 zabiegi laserem LightSher Desire. To odpowiedni laser? Bo nie wiem co ten dopisek Desire określa.

szukają nowego domu
Stary 2016-01-23, 14:40   #3321
mopsi
Przyczajenie

Desire to taka przenośna wersja Lightsheera, do której może być doczepiona mała lub duża głowica. Jeśli miałabyś do wyboru końcówkę, to konieczne weź małą, bo działa dwa razy mocniej od dużej, na twarzy będzie tez na pewno bardziej precyzyjna i pilnuj panią żeby zrobiła dokładnie i nic ci nie ominęła
mopsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 17:31   #3322
notthatsimple
Przyczajenie

Hej,
ja miałam robione zabiegi (10) lightsheerem i właśnie nic mi nie dały na jasnych włosach. Zastanawiam się teraz nad laserem diodowym MedioStar NEXT. Czy ktoś z was go kojarzy? Czy jest silniejszy?
notthatsimple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 18:08   #3323
Baas
Zadomowienie

He, ja idę we środę na bikini + pachy
Już się boję i w ogóle Zbierałam, się na bikini z rok
Mam nadzieję, że szybko to pójdzie.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 18:20   #3324
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie się nad tym zastanawiam, to może być prawdziwy laser a babka dojeżdża, bo u nich w mieście jest dostępny tylko IPL. Ciekawe, może coś dobrego z tego wyjdzie.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Dzięki dziewczyny Jutro skontaktuję się z nią i dokładnie wypytam kto to robi i jak urządzenie się dokładnie nazywa. Już się zdecydowałam, że mimo wszystko skontaktuję się z polecanym tutaj gabinetem w Poznaniu
Zapytaj w którym gabinecie przyjmuje ta kobieta, tak się dowiesz jaki sprzęt mają

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Wybieram się na jakiś laser, ale robie na razie research. Myslalam, ze moze ktos cos tutaj slyszal o tym syneronie
Być może to jakiś nowy typ i dlatego jeszcze nikt nie słyszał.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Mariola 13 dobre, czyli jednak opłaca się zrobić aferę. Mimo wszystko miałaś fart.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
He, ja idę we środę na bikini + pachy
Już się boję i w ogóle Zbierałam, się na bikini z rok
Mam nadzieję, że szybko to pójdzie.
Sam zabieg około godziny. Nie ma co się bać, nawet jak poboli to warto. Słyszałaś powiedzonko "chcesz być piękna to cierp"?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-01-23, 20:03   #3325
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Desire to taka przenośna wersja Lightsheera, do której może być doczepiona mała lub duża głowica. Jeśli miałabyś do wyboru końcówkę, to konieczne weź małą, bo działa dwa razy mocniej od dużej, na twarzy będzie tez na pewno bardziej precyzyjna i pilnuj panią żeby zrobiła dokładnie i nic ci nie ominęła
Dzięki Będę pilnować
Cytat:
Zapytaj w którym gabinecie przyjmuje ta kobieta, tak się dowiesz jaki sprzęt mają
dobre, czyli jednak opłaca się zrobić aferę. Mimo wszystko miałaś fart.
Zapytam Póki co znalazłam, że to z tej firmy przyjedzie osoba z laserem.
https://web.facebook.com/CosmoMedical-1454436544801918/

Nie widzę, żadnej siedziby. Wygląda mi to na jakiś obwożną usługę w różnych gabinetach. Co o tym sądzicie?

szukają nowego domu
Stary 2016-01-24, 20:56   #3326
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki Będę pilnować

Zapytam Póki co znalazłam, że to z tej firmy przyjedzie osoba z laserem.
https://web.facebook.com/CosmoMedical-1454436544801918/

Nie widzę, żadnej siedziby. Wygląda mi to na jakiś obwożną usługę w różnych gabinetach. Co o tym sądzicie?
Już nie, jeśli wiadomo, że to LS to dobrze. Umów się na depilację i daj znać jak wrażenia i efekty

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-01-24, 21:10   #3327
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Właśnie się nad tym zastanawiam, to może być prawdziwy laser a babka dojeżdża, bo u nich w mieście jest dostępny tylko IPL. Ciekawe, może coś dobrego z tego wyjdzie.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Być może to jakiś nowy typ i dlatego jeszcze nikt nie słyszał.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Mariola 13 dobre, czyli jednak opłaca się zrobić aferę. Mimo wszystko miałaś fart.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Sam zabieg około godziny. Nie ma co się bać, nawet jak poboli to warto. Słyszałaś powiedzonko "chcesz być piękna to cierp"?

No niestety Trzeba to zrobić cholera, bo widzę po nogach, jaka to wygoda

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 13:20   #3328
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Już nie, jeśli wiadomo, że to LS to dobrze. Umów się na depilację i daj znać jak wrażenia i efekty
Pierwsza wizyta 12.02 Dam znać na pewno

szukają nowego domu
Stary 2016-01-25, 23:31   #3329
Jumo83
Jumo83

Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny, jeśli przyjeżdża do salonu ktoś z laserem LightSheer to warto skorzystać, bo to dobry laser, dzięki któremu pozbyłam się włosków na pachach i w okolicach bikini. I to wiele lat temu, więc mogę potwierdzić, że działa przynajmniej na kilka lat. Jeśli 3 zabiegi nie wystarczą, pomyśl o kontynuacji tym samym laserem, np. tam gdzie ja byłam, w Mona Lisie w Poznaniu, oni mają dobry sprzęt i dziewczyny, które znają się na przeprowadzaniu zabiegów. A co najważniejsze, mają co pewien czas fajne rabaty, warto śledzić, teraz akurat od 55 do 65% zniżki, więc korzystnie.
http://www.monalisa-poznan.pl/aktualnosci/promocja/
Jumo83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 01:57   #3330
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny, jeśli przyjeżdża do salonu ktoś z laserem LightSheer to warto skorzystać, bo to dobry laser, dzięki któremu pozbyłam się włosków na pachach i w okolicach bikini. I to wiele lat temu, więc mogę potwierdzić, że działa przynajmniej na kilka lat. Jeśli 3 zabiegi nie wystarczą, pomyśl o kontynuacji tym samym laserem, np. tam gdzie ja byłam, w Mona Lisie w Poznaniu, oni mają dobry sprzęt i dziewczyny, które znają się na przeprowadzaniu zabiegów. A co najważniejsze, mają co pewien czas fajne rabaty, warto śledzić, teraz akurat od 55 do 65% zniżki, więc korzystnie.
http://www.monalisa-poznan.pl/aktualnosci/promocja/
No akurat w tym zakładzie robiono mi tak krótko cały zabieg...

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości