Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 112 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-26, 11:48   #3331
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny, jeśli przyjeżdża do salonu ktoś z laserem LightSheer to warto skorzystać, bo to dobry laser, dzięki któremu pozbyłam się włosków na pachach i w okolicach bikini. I to wiele lat temu, więc mogę potwierdzić, że działa przynajmniej na kilka lat. Jeśli 3 zabiegi nie wystarczą, pomyśl o kontynuacji tym samym laserem, np. tam gdzie ja byłam, w Mona Lisie w Poznaniu, oni mają dobry sprzęt i dziewczyny, które znają się na przeprowadzaniu zabiegów. A co najważniejsze, mają co pewien czas fajne rabaty, warto śledzić, teraz akurat od 55 do 65% zniżki, więc korzystnie.
http://www.monalisa-poznan.pl/aktualnosci/promocja/

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No akurat w tym zakładzie robiono mi tak krótko cały zabieg...
To znaczy nie polecasz tego gabinetu?

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

TORY BURCH - YORK - navy
- portfel saffiano

MICHAEL KORS - Jet Set Travel - czarny portfel saffiano

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:45   #3332
Baas
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jezuuu jutro idę na bikini i pachy. Jak się booooooję
Mam nadzieję, że zastosują jakieś środki łagodzące. O tyle co pach się nie boję, bo mniejsza powierzchnia, to bikini całkowitego - strasznie.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 17:55   #3333
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zastosują jakieś środki łagodzące. O tyle co pach się nie boję, bo mniejsza powierzchnia, to bikini całkowitego - strasznie.
Zazdroszczę
Ta nie ma co się bać ja bym się doczekać nie mogła.
Napisz jak będziesz po

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 17:59   #3334
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Póki co, trudno mi się odnieść do efektów zabiegu, bo jeszcze za mało czasu minęło. Ale dziewczyny swoje opinie na temat tego mojego zabiegu przedstawiły po moim poście^^.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 19:37   #3335
mopsi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Jak szukasz jeszcze jakiegoś gabinetu na kontynuację zabiegów to z czystym sumieniem mogę polecić ci Studio Laser w Poznaniu. Robię i robiłam dobrych kilka lat temu zabiegi w ich gabinecie w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, mają doświadczenie i dużą wiedzę, którą chętnie się dzielą. Do tego panie są mega dokładne, a to bardzo istotne przy tych zabiegach
mopsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 20:58   #3336
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Jak szukasz jeszcze jakiegoś gabinetu na kontynuację zabiegów to z czystym sumieniem mogę polecić ci Studio Laser w Poznaniu. Robię i robiłam dobrych kilka lat temu zabiegi w ich gabinecie w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, mają doświadczenie i dużą wiedzę, którą chętnie się dzielą. Do tego panie są mega dokładne, a to bardzo istotne przy tych zabiegach
Dzięki za polecenie , bo pewnie jakiś 1 czy 2 zabiegi może trzeba będzie dokupić.

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

TORY BURCH - YORK - navy
- portfel saffiano

MICHAEL KORS - Jet Set Travel - czarny portfel saffiano

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 21:10   #3337
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
Ta nie ma co się bać ja bym się doczekać nie mogła.
Napisz jak będziesz po
Hehe, jestem na razie po 6 zabiegach na łydki, ale chyba będę musiała sobie dobić jednak 7 cholera.
Ja się boję straszecznie jutra.
I w ogóle wstydzę tego bikini głębokiego. hehe

Stary 2016-01-26, 21:17   #3338
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe, jestem na razie po 6 zabiegach na łydki, ale chyba będę musiała sobie dobić jednak 7 cholera.
Ja się boję straszecznie jutra.
I w ogóle wstydzę tego bikini głębokiego. hehe
Ta czego to się wstydzić kobieta też ma to samo więc wiesz dasz radę !
Ja to w ogóle na żywioł chodziłam na wosk i bez rycia było

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Stary 2016-01-26, 21:51   #3339
Jumo83
Jumo83

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Póki co, trudno mi się odnieść do efektów zabiegu, bo jeszcze za mało czasu minęło. Ale dziewczyny swoje opinie na temat tego mojego zabiegu przedstawiły po moim poście^^.
Hmmm, może tam ktoś nowy pracuje, nie wiem, ja miałam robiony laser kilka lat temu i byłam zachwycona, a w zeszłym roku byłam tylko na jednym zabiegu przypominającym na pachy, bo odrosło mi kilka włosków, pewnie z powodu hormonów (dwie ciąże), zabieg rzeczywiście nie trwał bardzo długo, może z pół godziny, ale to dlatego, że miałam dosłownie kilka włosków, a ich lokalizacja została wcześniej otoczona kredką, żeby w nie właśnie trafiać. Wiem jednak, że tam babki mają doświadczenie i może dlatego tak szybko? Robią to w końcu już wiele lat. Albo trafiłaś na jakąś nową pracownicę? Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu to najlepiej iść zagadać z właścicielką, ona tam zwykle jest i bardzo pilnuje, żeby dziewczyny dobrze wykonywały zabiegi, nawet kiedyś mnie dopytywała po jakimś zabiegu czy wszystko było tak jak oczekiwałam itd., ale ja tam jestem dość stałą klientką, bo zawsze wszystko było super.
Jumo83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 22:01   #3340
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Ta czego to się wstydzić kobieta też ma to samo więc wiesz dasz radę !
Ja to w ogóle na żywioł chodziłam na wosk i bez rycia było
Ja właśnie nigdy nie miałam robionego bikini. Sama zawsze goliłam nieszczęsną maszynką i się cykam i w ogólę. Nie wiem jak to będzie wyglądać. Czy będę leżeć z gołą pituchą, czy dadzą mi jakieś majtki, w jaki sposób będzie to dokładnie, krok, po kroku wykonywane.

Stary 2016-01-27, 07:11   #3341
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Podpisuję się pod tym, co napisały dziewczyny, jeśli przyjeżdża do salonu ktoś z laserem LightSheer to warto skorzystać, bo to dobry laser, dzięki któremu pozbyłam się włosków na pachach i w okolicach bikini. I to wiele lat temu, więc mogę potwierdzić, że działa przynajmniej na kilka lat. Jeśli 3 zabiegi nie wystarczą, pomyśl o kontynuacji tym samym laserem, np. tam gdzie ja byłam, w Mona Lisie w Poznaniu, oni mają dobry sprzęt i dziewczyny, które znają się na przeprowadzaniu zabiegów. A co najważniejsze, mają co pewien czas fajne rabaty, warto śledzić, teraz akurat od 55 do 65% zniżki, więc korzystnie.
http://www.monalisa-poznan.pl/aktualnosci/promocja/
3 raczej nie starczą :p
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 07:31   #3342
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie nigdy nie miałam robionego bikini. Sama zawsze goliłam nieszczęsną maszynką i się cykam i w ogólę. Nie wiem jak to będzie wyglądać. Czy będę leżeć z gołą pituchą, czy dadzą mi jakieś majtki, w jaki sposób będzie to dokładnie, krok, po kroku wykonywane.
Oj nie wiem nigdy nie miałam depilacji bikini laserem
Przy wosku miałam jednorazowe stringi i leżałam, najgorzej było wykonać jakąś pozycję do lepszej depilacji np noga jedna do góry bo wszystko było i tak widać

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Stary 2016-01-27, 08:14   #3343
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Mogą Ci dać majtki ale i tak Ci wszędzie zajrza te majtki to tylko dla twojego komfortu , ja leżę bez. Co do bólu bikini będzie bolało nie ma co kłamać ale wszystko da się wytrzymać.

Rotkohl jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 09:59   #3344
dynamitka
Raczkowanie

hej dziewczyny Czytam Wasze wypowiedzi i mam pewne wątpliwości co do swojego zabiegu... Robię bikini głębokie i pachy LS Duet, pachy i większość bikini mam robione dużą końcówką, a tylko najbardziej głębokie bikini(na wargach) mam robione małą. Czy to znaczy, że moje zabiegi będą mniej skuteczne? Jestem po dwóch zabiegach na razie, za drugim razem pani nieco zwiększyła moc lasera(chyba 10 na dużej i 34 na małej jeśli dobrze popatrzyłam na monitorze wiecie czy to duże moce czy raczej słabe?). Zastanawiam się czy nie lepiej się umówić na zwykły Lightsheer ? Czy poprosić o małą końcówkę na wszystkich powierzchniach?
I jeszcze jedno pytanie Co ile najlepiej robić przerwy pomiędzy zabiegami? teraz mam co 7 tygodni, nie za krótko?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
dynamitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 12:07   #3345
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Oj nie wiem nigdy nie miałam depilacji bikini laserem
Przy wosku miałam jednorazowe stringi i leżałam, najgorzej było wykonać jakąś pozycję do lepszej depilacji np noga jedna do góry bo wszystko było i tak widać
O matyldo święta. Bolało jak FIKS. Kuuuźwa mać. Masakra
Przeżyłaaam, ale jak mi zwiększą moc to chyba zejdę.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Czytam Wasze wypowiedzi i mam pewne wątpliwości co do swojego zabiegu... Robię bikini głębokie i pachy LS Duet, pachy i większość bikini mam robione dużą końcówką, a tylko najbardziej głębokie bikini(na wargach) mam robione małą. Czy to znaczy, że moje zabiegi będą mniej skuteczne? Jestem po dwóch zabiegach na razie, za drugim razem pani nieco zwiększyła moc lasera(chyba 10 na dużej i 34 na małej jeśli dobrze popatrzyłam na monitorze wiecie czy to duże moce czy raczej słabe?). Zastanawiam się czy nie lepiej się umówić na zwykły Lightsheer ? Czy poprosić o małą końcówkę na wszystkich powierzchniach?
I jeszcze jedno pytanie Co ile najlepiej robić przerwy pomiędzy zabiegami? teraz mam co 7 tygodni, nie za krótko?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Właśnie, właaśnie, mi eż tak dzisiaj robiła. Kurde, nie wiem wlaśnie czy wszystko OK.
Najpierw robiła mi pachy dużą końcowką, potem małą końcówką, dokładnie cały obszar zrobiła.
Bikini też zrobiła najpierw dużą, a potem tak bliżej warg i okolice pachwin, koło tyłka - robiła małą.
Nie wiem cholera, czy to nie do końca dobrze ;/

W marcu muszę wydać 577 zł :O
Na pachy, bikini i dodatkowy 7 zabieg na łydki na dobitke (tu chyba poproszę o małą końcówkę, skoro mówicie, że jest lepsza, tylko nie wiem czy się zgodzi na tak dużym obszarze na małą końcówkę, cholera ;/)

Stary 2016-01-27, 14:16   #3346
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Właśnie, właaśnie, mi eż tak dzisiaj robiła. Kurde, nie wiem wlaśnie czy wszystko OK.
Najpierw robiła mi pachy dużą końcowką, potem małą końcówką, dokładnie cały obszar zrobiła.
Bikini też zrobiła najpierw dużą, a potem tak bliżej warg i okolice pachwin, koło tyłka - robiła małą.

Na pachy, bikini i dodatkowy 7 zabieg na łydki na dobitke (tu chyba poproszę o małą końcówkę, skoro mówicie, że jest lepsza, tylko nie wiem czy się zgodzi na tak dużym obszarze na małą końcówkę, cholera ;/)
ŻYJESZ ! Oby tylko efekty były

Nie używamy cukru
Pokrzywa 10/100
Skrzyp 10/100

Siemię lniane 47/100

Stary 2016-01-27, 14:42   #3347
MajaLisa
Przyczajenie

Hej dziewczyny ! Własnie minął 1 tydzień po moim pierwszym zabiegu pachy-bikini głębokie Mogłybyście napisać mi kiedy można oczekiwać chociaż jakiś minimalnych efektów po 1 zabiegu ? Zdecydowałam sie na laser, bo w okolicach bikini strasznie wrastały mi się włosy. I teraz po zabiegu odnoszę wrażenie, ze włosy odrastają sztywniejsze i też wrastają się, czy to normalne? Pani w gabinecie mówiła mi, że zaczną wypadac po 2-3 tygodniach, więc jeszcze chwilę muszę poczekać Czy któraś z Was tez tak miała?
MajaLisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:32   #3348
mopsi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Własnie minął 1 tydzień po moim pierwszym zabiegu pachy-bikini głębokie Mogłybyście napisać mi kiedy można oczekiwać chociaż jakiś minimalnych efektów po 1 zabiegu ? Zdecydowałam sie na laser, bo w okolicach bikini strasznie wrastały mi się włosy. I teraz po zabiegu odnoszę wrażenie, ze włosy odrastają sztywniejsze i też wrastają się, czy to normalne? Pani w gabinecie mówiła mi, że zaczną wypadac po 2-3 tygodniach, więc jeszcze chwilę muszę poczekać Czy któraś z Was tez tak miała?
Mi zawsze po zabiegu na bikini włosy rosly na długość kilku mm, a po 2, 3 tyg wypadały bez żadnej pomocy i było gladziutko, aż do 8 tygodnia, bo wtedy powtórka.
mopsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:33   #3349
Jumo83
Jumo83

Cytat:
Hm, a może widzisz takie czarne małe kropki, czyli włoski, które zostały spalone laserem i przy lekkim pociągnięciu wychodzą? Nie przypominam sobie, żebym miała sztywniejsze i wrastające włosy po laserze, raczej miałam mniej, rzadsze i w ogóle nie wrastały. Zresztą tak szybko, po tygodniu, chyba by nie odrosły nowe włosy, to muszą być te stare, które były pod skórą i teraz po depilacji wychodzą. Nic się nie martw.
Stary 2016-01-27, 15:39   #3350
Baas
Zadomowienie

Cytat:
ŻYJESZ ! Oby tylko efekty były

Hahaha, a iiiidź. Jaki to ból. Jeszcze z takim niepokojem zapytałam, czy jak zwiększą moc, to będzie o wiele bardziej bolało, to mi babeczka powiedziała, że no może troszkę, ale to zależy, bo niektóre mówily, że nawet mniej bolało. a ja już łzy. Hahah.
Kuurde, pytałam też o maść EMLA, czy jakoś tak i powiedziała, że ona nie poleca itd... I chłodziła mi ciągle takimi okładami z lodem. Co dawało ukojenie.
Ogólnie to spoko.\

Kurde jedynie czego obawiam się, to tego, że po powiedziała mi, żebym tak 3 dni nie ćwiczyła, ani nie szła na siłownie. ;/
Kiedy ja muszę hehe.

Stary 2016-01-27, 17:00   #3351
KarolinaMalinowska5
Przyczajenie

Hej
Dostałam ostatnio ulotkę na darmowy zabieg depilacji laserowej do salonu Laser Depil w Warszawie przy użyciu lasera LightSheer Duet. Ktoś może był i testował ? Co myślicie o takiej depilacji?
KarolinaMalinowska5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 00:03   #3352
MajaLisa
Przyczajenie

Cytat:
Hm, a może widzisz takie czarne małe kropki, czyli włoski, które zostały spalone laserem i przy lekkim pociągnięciu wychodzą? Nie przypominam sobie, żebym miała sztywniejsze i wrastające włosy po laserze, raczej miałam mniej, rzadsze i w ogóle nie wrastały. Zresztą tak szybko, po tygodniu, chyba by nie odrosły nowe włosy, to muszą być te stare, które były pod skórą i teraz po depilacji wychodzą. Nic się nie martw.
Pewnie masz rację i to są te stare włosy Jestem tylko tydzień po pierwszym zabiegu i w sumie nie wiedziałam czego sie spodziewać :P Na zabieg bardzo dobrze sie ogoliłam i teraz pewnie te stare włosy rosną mi bardziej pod skórą. Zobaczymy jeszcze za tydzień czy dwa
Stary 2016-01-28, 16:43   #3353
Jumo83
Jumo83

Cytat:
Pewnie masz rację i to są te stare włosy Jestem tylko tydzień po pierwszym zabiegu i w sumie nie wiedziałam czego sie spodziewać :P Na zabieg bardzo dobrze sie ogoliłam i teraz pewnie te stare włosy rosną mi bardziej pod skórą. Zobaczymy jeszcze za tydzień czy dwa
Tak, pewnie stare, potraktowane laserem włosy wychodzą spod skóry, nie ma co się przejmować. A z efektów na bikini na pewno będziesz zadowolona, mi też kiedyś wrastały włosy i było ich całkiem sporo, co dwa dni jechałam maszynką, robiły się czerwone kropki, dramat. :/ Po laserze zero kłopotu z włoskami, nawet jak gdzieś jakiś się pojawił po tych kilku latach, to taki słaby, ledwo widoczny, do zgolenia raz na jakiś czas. Laser bardzo ułatwia życie.
Stary 2016-01-28, 18:45   #3354
MajaLisa
Przyczajenie

Cytat:
Tak, pewnie stare, potraktowane laserem włosy wychodzą spod skóry, nie ma co się przejmować. A z efektów na bikini na pewno będziesz zadowolona, mi też kiedyś wrastały włosy i było ich całkiem sporo, co dwa dni jechałam maszynką, robiły się czerwone kropki, dramat. :/ Po laserze zero kłopotu z włoskami, nawet jak gdzieś jakiś się pojawił po tych kilku latach, to taki słaby, ledwo widoczny, do zgolenia raz na jakiś czas. Laser bardzo ułatwia życie.
Dzisiaj poczułam ulgę, po kąpieli zauważyłam wypadające włosy Ja depilację laserem planowałam juz od lat. W zeszłym roku nawet byłam w gabinecie gotowa na pierwszy zabieg, ale przy wypełnianiu ankiety o stanie zdrowia okazało się, że mój lek od dermatologa moze byc światłouczulający, więc zrezygnowałam na czas leczenia, potem było lato i tak to się przeciąnęło do teraz Robię sobie bikini i pachy, więcej obecnie nie potrzebuję. Nogi od lat depilowałam woskiem u przyjaciółki-kosmetyczki i tym sposobem moje włosy się poddały :P mam tylko pojedyńcze, jasne włosy na nogach
Stary 2016-01-28, 20:52   #3355
Jumo83
Jumo83

MajaLisa - ja też robiłam laserem bikini i pachy właśnie. Te miejsca jak dla mnie nie nadają się na wosk i depilator, bo za bardzo boli... Na a golenie codziennie to horror. Wolałam pocierpieć na serii zabiegów laserem. Stosowałam krem emla, niektóre dziewczyny też polecały, niektóre nie, u mnie działało, ale musiałam posmarować tak pół godziny przed zabiegiem. Bez maści nie wiem, czy dałabym radę, bo jednak ból jest, a nie chciałam zmniejszania mocy lasera, bo wiadomo, że wtedy gorzej działa... Dodam jeszcze, że kilka moich koleżanek, gdy zobaczyło efekty po laserze też się zdecydowało na depilację bikini, mi zależało tylko na okolicach, a wargi sobie odpuściłam, bo po pierwszej serii myślałam, że wykorkuję. Ale kumpele dzielnie zniosły całą serię na wargach i przy pupie (bikini głębokie) i teraz nic zupełnie im nie wyrasta! Robiły też tym laserem co ja, lightsheer, czasem żałuję, że też się nie przemęczyłam, ale w sumie mojemu mężowi włoski "tam" nie przeszkadzają, gorzej jak wystają z majtek... a tego u mnie już nie będzie nigdy. ))
Stary 2016-01-28, 21:56   #3356
Baas
Zadomowienie

No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji

Stary 2016-01-29, 00:09   #3357
MajaLisa
Przyczajenie

Cytat:
MajaLisa - ja też robiłam laserem bikini i pachy właśnie. Te miejsca jak dla mnie nie nadają się na wosk i depilator, bo za bardzo boli... Na a golenie codziennie to horror. Wolałam pocierpieć na serii zabiegów laserem. Stosowałam krem emla, niektóre dziewczyny też polecały, niektóre nie, u mnie działało, ale musiałam posmarować tak pół godziny przed zabiegiem. Bez maści nie wiem, czy dałabym radę, bo jednak ból jest, a nie chciałam zmniejszania mocy lasera, bo wiadomo, że wtedy gorzej działa... Dodam jeszcze, że kilka moich koleżanek, gdy zobaczyło efekty po laserze też się zdecydowało na depilację bikini, mi zależało tylko na okolicach, a wargi sobie odpuściłam, bo po pierwszej serii myślałam, że wykorkuję. Ale kumpele dzielnie zniosły całą serię na wargach i przy pupie (bikini głębokie) i teraz nic zupełnie im nie wyrasta! Robiły też tym laserem co ja, lightsheer, czasem żałuję, że też się nie przemęczyłam, ale w sumie mojemu mężowi włoski "tam" nie przeszkadzają, gorzej jak wystają z majtek... a tego u mnie już nie będzie nigdy. ))
Hahahha u mnie tez nigdy poza majtki nie wyjrzą Ja zrobiłam głębokie dla wygody i świętego spokoju, jakoś zawsze goliłam wszystko. Dużo pływam, więc też dlatego depilacja to dla mnie oczywistość. Akurat tak sie składa, że nogi woskiem to juz ok. 7 lat, pachy woskiem może ze 3-4 lata i bikini głębokie tez pare razy robiłam - jestem bardzo wytrzymała na ból :P Kremu znieczulającego nie stosowałam, słyszłam, ze moze trochę osłabiac działanie lasera. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie jest zbędny. Laser był na max możliwej mocy. Właściwie pachy były bez problemu, pachwiny tez, a przy wargach juz trochę ciepła czułam, ale reagowałam na to takimi wzdrygnięciami się pare razy Juz nie mogę doczekac sie końca i gładkiego ciała

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji
Zakładasz w sumie 6 sesji? jakim laserem robisz?
Ja z założenia mam 4 zabiegi , max 5
Stary 2016-01-29, 00:46   #3358
elizaz777
Przyczajenie

Może ja też coś napisze o mojej przygodzie z depilacją laserową Dość długo nie mogłam się zdecydować, aż w końcu namówiła mnie koleżanka, która też wcześniej sobie zrobiła i była zadowolona. Depilacje robiłam w tym samym gabinecie, co koleżanka w Katowicach w Freshmed. Nie ma się czego bać! Nie miałam żadnych problemów. Nad wszystkim czuwa pani doktor, która wcześniej wszystko tłumaczy. Mi wystarczyło 5 zabiegów i po włoskach nie mam już śladów
elizaz777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 11:36   #3359
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Hahahha u mnie tez nigdy poza majtki nie wyjrzą Ja zrobiłam głębokie dla wygody i świętego spokoju, jakoś zawsze goliłam wszystko. Dużo pływam, więc też dlatego depilacja to dla mnie oczywistość. Akurat tak sie składa, że nogi woskiem to juz ok. 7 lat, pachy woskiem może ze 3-4 lata i bikini głębokie tez pare razy robiłam - jestem bardzo wytrzymała na ból :P Kremu znieczulającego nie stosowałam, słyszłam, ze moze trochę osłabiac działanie lasera. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie jest zbędny. Laser był na max możliwej mocy. Właściwie pachy były bez problemu, pachwiny tez, a przy wargach juz trochę ciepła czułam, ale reagowałam na to takimi wzdrygnięciami się pare razy Juz nie mogę doczekac sie końca i gładkiego ciała

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Zakładasz w sumie 6 sesji? jakim laserem robisz?
Ja z założenia mam 4 zabiegi , max 5

Miałam robione łydki Light Sheer Duet i mialam 6 sesji, no i chyba muszę wybrać się na 7, bo jednak na kolanach i gdzieniegdzie wyrosło trochę włosków. Ehh
A z bikini i pachami, no tak liczę, bo wolę się mile zaskoczyć, niż rozczarować. Babeczka powiedziała mi, że tak do 6 zabiegów może być, więc nastawiłam się na gorszą opcję.
Ja się pytałam mojej Pani o mść EMLA, czy jakoś tak, to właśnie powiedziała, że kiedyś tego używali, ale teraz już nie, bo to ponoć oslabia efekty i w ogole takie to średnie.

Ja na pachy jeszcze zęby zaciskalam, ale czasem mnie tak zabolalo, że huuuu... Na bikini no to myślałam, że jestem bardziej wytrzymała na ból, a tu nie bardzo. Też miałam takie "wzdrygnięcia" i czasem przerywałyśmy na jakieś 20 sek.
Tyle kasy na to iiidzie, mam nadzieję, że będę się cieszyła niesamowitymi efektami.

Stary 2016-01-29, 18:08   #3360
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

też tak mówiłam po pierwszym zabiegu ale z lodem jest dużo łatwiej.
Co do łydek to może się zgodzić. Moja mówi, że jak mam takie obszary gdzie trzeba by coś zrobić to mam ich nie golić, przyjść, Ona zobaczy, zaznaczy co i jak i zrobi punktowo. W sumie to już dużo czasu nie zajmuje także może najpierw zadzwoń i się dogadaj z tymi łydkami?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Mi zawsze po zabiegu na bikini włosy rosly na długość kilku mm, a po 2, 3 tyg wypadały bez żadnej pomocy i było gladziutko, aż do 8 tygodnia, bo wtedy powtórka.
Mam identycznie za każdym razem

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Hahaha, a iiiidź. Jaki to ból. Jeszcze z takim niepokojem zapytałam, czy jak zwiększą moc, to będzie o wiele bardziej bolało, to mi babeczka powiedziała, że no może troszkę, ale to zależy, bo niektóre mówily, że nawet mniej bolało. a ja już łzy. Hahah.
Kuurde, pytałam też o maść EMLA, czy jakoś tak i powiedziała, że ona nie poleca itd... I chłodziła mi ciągle takimi okładami z lodem. Co dawało ukojenie.
Ogólnie to spoko.\

Kurde jedynie czego obawiam się, to tego, że po powiedziała mi, żebym tak 3 dni nie ćwiczyła, ani nie szła na siłownie. ;/
Kiedy ja muszę hehe.
Czyli okłady z lodu przykładał "po", że piszesz, że były kojące? U mnie najpierw przykłada, to znieczula skórę i praktycznie nic nie boli podczas zabiegu.

Ja bym na siłkę nie poszła przez te 2-3 dni. Pewnie nie ma zdrowotnych przeciwwskazań ale skóra jest zbyt wrażliwa i podrażniona. Wolałabym sobie darować

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:

Ja na pachy jeszcze zęby zaciskalam, ale czasem mnie tak zabolalo, że huuuu... Na bikini no to myślałam, że jestem bardziej wytrzymała na ból, a tu nie bardzo. Też miałam takie "wzdrygnięcia" i czasem przerywałyśmy na jakieś 20 sek.
Tyle kasy na to iiidzie, mam nadzieję, że będę się cieszyła niesamowitymi efektami.
Wiesz, pożegnania bywają bolesne. Ja zawsze tak sobie myślę kiedy zaboli tak, że łezka się zakręci w oku... ach żegnajcie

Ja się pocieszam zabiegami robionymi w 2013, Widzę realne efekty dlatego nie ma co rezygnować, kwestia tylko ile zabiegów będzie trzeba wykonać?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A gdyby jeszcze kogoś interesowało jak to jest z wypadaniem, to akurat po zabiegu 11-ego musiały minąć 2 tygodnie żeby bikini było całkiem gładkie. W sumie zawsze tyle czasu to u mnie zajmuje.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości