Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 118 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-05, 15:58   #3511
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę wtrącić taki off top i czy mogę zapytać, ale na blizny/rozstepy, czy na zmarszczki/odmładzanie? Bo już się zmarszczki u mnie pojawiły pewne i zastanawiam się czy to skuteczne?
Może zmienimy kolor żeby nie było offtopa

Właśnie w tym celu. Mam bliznę nad okiem i próbuję ją wygładzić a całą twarz robię ogólnie przeciwzmarszczkowo, wygładzająco. Od jakiegoś roku bawiłam się Dermarollerem ale Dermapen to wyższa szkoła jazdy, w sensie jest bardziej skuteczny. Robiłam zabieg ze 3 dni temu a łuszczę się jak wąż. Jestem zachwycona, mikrodermabrazja i kwasy idą w niepamięć.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja na bikini i pachach jestem obłożona z 15 minut bikini i babeczka sobie tam coś zapisuje itd. i wtedy po tych kilku minutach działamy dopiero.
Teraz będę miała ostatni raz (mam nadzieję) robione łydki, to pewnie dłużej będę oblodzona.
Czułam za 1 razem, jak mi picza zamarza.
kurcze, ale to musi być nieprzyjemne! U mnie to trwa kilkanaście sekund, przykłada i działa, przykłada...

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:35   #3512
anna87
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie dziewczyny,

wczoraj miałam swój pierwszy zabieg depilacji laserowej. Depilowałam klatkę piersiową, miałam na niej sporo ciemnych włosków, głównie wokół brodawek. Laser - z tego, co mi wiadomo, neodymowo-yagowy.
Lekarz poleciła mi ten konkretny laser w przypadku włosów w nietypowych miejscach, pojawiających się przy zawirowaniach hormonalnych, bo działa najgłębiej, dodatkowo tym laserem można operować na granicy brodawek. Strzelała punktowo włosek po włosku. Zabieg był zupełnie bezbolesny.

Pytałam też o nogi i bikini, tu akurat pani mi poleciła e-lighta (ipl+rf), wiem, że ipl jest owiane złą sławą, ale mam zaufanie do niej, zastanawiam się,czy nie spróbować (z tego, co czytałam, w tej metodzie zresztą to nie ipl niszczy mieszki włosowe, ale impuls prądu).

anna87 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:54   #3513
maloni
Raczkowanie

anna87 Przeczytałam cały ten wątek (300+ stron). Nie widziałam tu ani jednej osoby, która po upływie min. 6 mies od zakończenia zabiegów czy ti IPL czy e-lightem byłaby zadowolono z efektów (tzn. której nie odrosłyby włosy). Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie. Może tylko poczytaj ile dasz radę przed jej podjęciem, żebyś nie była potem zawiedziona.

Nd-yag jest chyba dość rzadko używany w Polsce, ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na lasery dla ciemnej karnacji, więc prawie nie ma o nim tu informacji (ja osobiście też się nie interesowałam). Daj znać jak efekty, chętnie się dowiemy .

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-05 o 20:06
maloni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:03   #3514
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
anna87 Przeczytałam cały ten wątek (300+ stron). Nie widziałam tu ani jednej osoby, która po upływie min. 6 mies od zakończenia zabiegów czy ti IPL czy e-lightem byłaby zadowolono z efektów (tzn. której nie odrosłyby włosy). Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie. Może tylko poczytaj ile dasz radę przed jej podjęciem, żebyś nie była potem zawiedziona.
No właśnie też się cykam. Całego wątku nie śledziłam, czytałam dość dawno temu kiedy po raz pierwszy zaświtała mi w głowie myśl o depilacji laserowej i do tej pory byłam absolutnie na "nie" jeśli chodzi o ipl... Z drugiej strony - ta pani i tak ma we mnie stałą klientkę z innych powodów, a w gabinecie prawdziwe lasery, nie wiem, po co miałaby mi wciskać e-lighta. Zastanowię się jeszcze, w razie czego podzielę sie wrażeniami.

anna87 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:09   #3515
maloni
Raczkowanie

To może spytaj Panią po prostu dlaczego akurat e-lighta poleca a nie lasery. Nie musi tego robić przecież w złej wierze, może ma z nimi małe doświadczenie i im jeszcze ufa , a może ma jakiś inny powód.

scrabble1 Zaciekawiłaś mnie. Daj znać po odpowiednim czasie jak efekty.

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-05 o 20:19
Stary 2016-03-05, 20:25   #3516
Baas
Zadomowienie

Cytat:
kurcze, ale to musi być nieprzyjemne! U mnie to trwa kilkanaście sekund, przykłada i działa, przykłada...
Hmm... Nie jest źle, na początku fajnie, tak mi zamraża, podoba mi się.
Po jakichś 10 minutach, czuje jak mi piczka zamarza.. Ale ja sama chciałam jak najdłużej to trzymać, chociaż nie wiem, czy są lepsze efekty znieczulające.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 23:20   #3517
maloni
Raczkowanie

Mam pytanie do osób, które miały zabiegi małą końcówką LS. Czy laser był tylko przykładany do skóry, czy Panie go przyciskały?
Stary 2016-03-06, 09:53   #3518
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
no niestety i widzę, że znowu coś odrosło pod pachą..... więc szykuje się 12 zabieg jestem trochę już tym załamana, ale nie odpuszczę i będę je ubijać do skutku
i to light sheer?
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 10:42   #3519
maloni
Raczkowanie

Tak się zastanawiam, jeśli kilka włosów dalej odrasta po 11 zabiegach to sądzicie, że jest w ogóle sens iść na kolejny? Nie bybłoby lepiej pójść na elektrolizę z tymi kilkoma włosami?

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-06 o 13:13
Stary 2016-03-06, 13:20   #3520
201604251028
Konto usunięte

Mi Emlę poleciła pani kosmetolog w salonie. Jestem po 1. zabiegu na bikini i dosłownie zwijałam się z bólu Mam nadzieję, że z Emlą będzie lepiej.
201604251028 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:34   #3521
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Tak się zastanawiam, jeśli kilka włosów dalej odrasta po 11 zabiegach to sądzicie, że jest w ogóle sens iść na kolejny? Nie bybłoby lepiej pójść na elektrolizę z tymi kilkoma włosami?
Są jaśniejsze? Jak myślisz, dlaczego laser ich nie łapie? Elektroliza ponoć koszmarnie boli, moja ciocia chodziła i mówił, że to koszmar w porównaniu do lasera. Ale nie chcę straszyć, sama nie byłam .
Może to jest rozwiązanie, 11 zabiegów to bardzo dużo. Ja bym chyba spróbowała

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Mam pytanie do osób, które miały zabiegi małą końcówką LS. Czy laser był tylko przykładany do skóry, czy Panie go przyciskały?
Nacisk jest ale nie wiem jak to opisać, nie jakiś bardzo mocny ale przykładają końcówkę dość intensywnie. To też pewnie zależy od obszaru i wielkości tkanki tłuszczowej.
Sama nie wiem co piszę, no na pachach tak, czuję go jak najbardziej a np. na udach nawet nie zwracałam na to uwagi. Wiesz, strzał potrafi dać w kość, o niczym się nie myśli
Dlaczego pytasz?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Mi Emlę poleciła pani kosmetolog w salonie. Jestem po 1. zabiegu na bikini i dosłownie zwijałam się z bólu Mam nadzieję, że z Emlą będzie lepiej.
Grunt, że zachowałaś uśmiech Dla mnie ból bólem, wszystko do przetrwania. Podpytaj o chłodzenie lodem, mi pomaga jeszcze bardziej niż Emla.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-06, 17:14   #3522
maloni
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nacisk jest ale nie wiem jak to opisać, nie jakiś bardzo mocny ale przykładają końcówkę dość intensywnie. To też pewnie zależy od obszaru i wielkości tkanki tłuszczowej.
Sama nie wiem co piszę, no na pachach tak, czuję go jak najbardziej a np. na udach nawet nie zwracałam na to uwagi. Wiesz, strzał potrafi dać w kość, o niczym się nie myśli
Dlaczego pytasz?
Nie mam oczywiście doświadczenia jako, że nie jestem osobą przeprowadzającą zabiegi, więc nie wiem jakie to ma faktycznie znaczenie, ale ponoć nacisk na skórę jest istotny. To oczywiście nie znaczy, że ma Pani głowicę dociskać z całej siły, ale nie powinna się tylko np. ślizgać po skórze bez nacisku lub ledwo przykładać. Nacisk na skórę ma mieć kilka funkcji. Po pierwsze zmniejsza trochę rozpraszanie się wiązki, po drugie zbliża cebulki włosowe do głowicy/powoduje, że faktycznie penetracja lasera jest trochę głębsza i dodatkowo "wyciska" krew z tego miejsca (utlenowana hemoglobina również, choć w mniejszym stopniu absorbuje energię lasera). Jest to wszystko opisane również w materiałach producenta, który zaleca "umiarkowany nacisk" )

Zastanawiałam się nad tym, ponieważ w trakcie swojego zabiegu nie zauważyłam, żeby Pani głowicę przyciskała. Pod koniec zabiegu jak już miała trochę zmęczoną rękę chyba to machała głowicą "uderzając" nią w skórę trochę mocniej, ale nie wydaje mi się, żeby to było celowe działanie. Poza tym Pani była bardzo szybka (myślę, że ze 2 strzały na sekundę) i dokładna, ale zastanawia mnie ta kompresja skóry.

Załączam obrazek poglądowy .

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-06 o 17:45
Stary 2016-03-06, 17:47   #3523
201604251028
Konto usunięte

Cytat:
Grunt, że zachowałaś uśmiech Dla mnie ból bólem, wszystko do przetrwania. Podpytaj o chłodzenie lodem, mi pomaga jeszcze bardziej niż Emla.
Dzięki, podpytam
Ból bólem, byle by efekty były A mam nadzieję że będą. No i plus jest taki, że u mnie zabieg trwał niecałe 20 minut
Stary 2016-03-07, 05:56   #3524
little_Bella
Przyczajenie

Cytat:
Nie mam oczywiście doświadczenia jako, że nie jestem osobą przeprowadzającą zabiegi, więc nie wiem jakie to ma faktycznie znaczenie, ale ponoć nacisk na skórę jest istotny. To oczywiście nie znaczy, że ma Pani głowicę dociskać z całej siły, ale nie powinna się tylko np. ślizgać po skórze bez nacisku lub ledwo przykładać. Nacisk na skórę ma mieć kilka funkcji. Po pierwsze zmniejsza trochę rozpraszanie się wiązki, po drugie zbliża cebulki włosowe do głowicy/powoduje, że faktycznie penetracja lasera jest trochę głębsza i dodatkowo "wyciska" krew z tego miejsca (utlenowana hemoglobina również, choć w mniejszym stopniu absorbuje energię lasera). Jest to wszystko opisane również w materiałach producenta, który zaleca "umiarkowany nacisk" )

Zastanawiałam się nad tym, ponieważ w trakcie swojego zabiegu nie zauważyłam, żeby Pani głowicę przyciskała. Pod koniec zabiegu jak już miała trochę zmęczoną rękę chyba to machała głowicą "uderzając" nią w skórę trochę mocniej, ale nie wydaje mi się, żeby to było celowe działanie. Poza tym Pani była bardzo szybka (myślę, że ze 2 strzały na sekundę) i dokładna, ale zastanawia mnie ta kompresja skóry.
Osobiście miałam już 7 zabiegów na pachy i 4 na bikini. W obu przypadkach wydaje mi się, że nacisk był i to dość mocny. Jedynie podczas jednego zabiegu, gdy Pani kosmetolog przestawiła się na dużą głowicę, w ogóle tego nie odczułam. Z obu obszarów jestem zadowolona (pachy póki co prawie idealne), a bikini ubyło z 70% włosków, więc mi to nie przeszkadza. Dokończyłabym zabiegi, ale wolałabym znaleźć sprawdzony salon nieco bliżej miejsca zamieszkania, a nie oddalonego o 50 km

Czy są dziewczyny, które mogłyby się wypowiedzieć o Laser DeLux w Sosnowcu konkretnie?
little_Bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 11:59   #3525
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

Załączam obrazek poglądowy .
To dobrze, u mnie wszystko gra Może rzeczywiście podczas Twojego zabiegu była już zmęczona. Po kilku godzinach takiej pracy ręce mogą mieć dość. Musisz teraz tego przypilnować.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-07, 12:03   #3526
201604251028
Konto usunięte

Po ilu dniach od zabiegu wypadały wam włosy? Czy to możliwe, że po 1. zabiegu nie będę miała żadnego efektu?
Stary 2016-03-07, 12:06   #3527
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Po ilu dniach od zabiegu wypadały wam włosy? Czy to możliwe, że po 1. zabiegu nie będę miała żadnego efektu?
Na poprzedniej stronie zadałam to samo pytanie :P A ile jestes dni po zabiegu?
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:19   #3528
201604251028
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Na poprzedniej stronie zadałam to samo pytanie :P A ile jestes dni po zabiegu?
4, ale już nie mogę się doczekać wypadnięcia chociaż paru włosków więc wypytuję
Kosmetyczka mówiła mi, że po ok. 2 tygodniach zaczynają wypadać
Stary 2016-03-07, 13:36   #3529
scrabble1
Zakorzenienie

Ja po 14, max 16 dniach jestem łysa, nie ważne która to partia ciała.

Nie możliwe. Po każdym udanym zabiegu jest efekt ale najlepiej zrobić sobie fotkę "przed" i "po". Wtedy to najłatwiej ocenić.

Ale się wczoraj uśmiałam. Tżta zainteresował temat depilacji bikini. Wypytywał jak to właściwie działa, ile tych włosków po zabiegu jest mniej itd. Na koniec pyta czy to aż tak boli? Powiedziałam jak jest ! Przemyślał sprawę i mówi: "Nie chcę żeby Cię bolało, jutro Ci kupię tę maść na znieczulenie".
Co za gadzina, zamiast powiedzieć, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wszystko, to wybrał mniejsze zło
Chyba mu wykupię jeden zabieg na urodziny + maść oczywiście

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-03-07 o 13:43
Stary 2016-03-07, 14:08   #3530
irrssin
Raczkowanie

Wreszcie się zdecydowałam na depilację laserową. Zapisałam się do Laser Delux, więc jeśli któraś z Was tam chodzi, to możecie mi w PW napisać swoje nazwisko żeby były zniżki Zaczynam hardcorowo, bo od bikini.. W piątek mam próbę
Stary 2016-03-07, 21:15   #3531
scrabble1
Zakorzenienie

Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.

Z dobrych wieści, oficjalnie skończyłam bikini 5 zabiegów i babeczka stwierdziła, że nie chce mnie już widzieć, chyba, że na innej partii. Śmiesznie to wygląda, tak mało punkcików wokół bikini. Druga, jeszcze milsza rzecz, żeby nie tracić zabiegu, zrobiła mi wewnętrzną stronę ud. Z przodu mam tylko meszek więc nie było sensu także praktycznie jeden zabieg na uda mi odpadł A najlepsze, że zamiast 350 zł za głębokie bikini zapłaciłam 250. Miałam ochotę ją ucałować Dogadałyśmy się też co do warg, gdyby coś tam się jeszcze pojawiło ( a tego się spodziewam, bo głębokie robiłam tylko 3 razy), to załatwi mi je punktowo przy jakimkolwiek innym zabiegu. Chociaż stwierdziła, że i tak jest ich mało.
Gdyby nie ten ból, uznałabym ten dzień za na prawdę udany

Pytałam o różnice mocy Dueta i LS i zrozumiałam to tak jak tu podawano, że chodzi o wielkość głowicy. Jeżeli jest większa to moc powinna być mniejsza żeby naświetlanie nie było zbyt mocne. Na LS maksymalnie jest 60J! Wow, 38 już mi poparzyło skórę! Nie wiem, chyba trzeba by mieć skórę jak słoń żeby wytrzymać 60.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-07, 22:51   #3532
maloni
Raczkowanie

Cytat:
Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.
To bardzo ważna informacja dla tych co jeszcze nie próbowali (np. dla mnie). Wprawdzie różnie mogą ludzie oceniać działanie znieczulenia, ale Twoja ofiara nie poszła na marne!

Cytat:
Z dobrych wieści, oficjalnie skończyłam bikini 5 zabiegów i babeczka stwierdziła, że nie chce mnie już widzieć, chyba, że na innej partii.
Gratulacje!

Cytat:
Druga, jeszcze milsza rzecz, żeby nie tracić zabiegu, zrobiła mi wewnętrzną stronę ud. Z przodu mam tylko meszek więc nie było sensu także praktycznie jeden zabieg na uda mi odpadł A najlepsze, że zamiast 350 zł za głębokie bikini zapłaciłam 250. Miałam ochotę ją ucałować Dogadałyśmy się też co do warg, gdyby coś tam się jeszcze pojawiło ( a tego się spodziewam, bo głębokie robiłam tylko 3 razy), to załatwi mi je punktowo przy jakimkolwiek innym zabiegu.
Myślę, że po tym co przeczytałam trafiłaś na bardzo fajny gabinet i profesjonalną obsługę. Moce wydają się dobrze dobrane, zabieg dokładnie wykonany i nie ciągną z Ciebie kasy na siłę. Pewnie już gdzieś pisałaś gdzie chodzić, ale chyba warto go polecić jeszcze raz dla potomnych .

Cytat:
Na LS maksymalnie jest 60J! Wow, 38 już mi poparzyło skórę! Nie wiem, chyba trzeba by mieć skórę jak słoń żeby wytrzymać 60.
Poprawka, maksymalnie jest 100J. Tylko, że powyżej 60J, można stosować tylko i wyłącznie przy długości trwania puslu 400ms. Ja czytałam badania w których stosowano tak wysokie moce i zastanawiałam się jakim cudem Ci ludzie wyszli bez poparzeń (może nie wyszli po prostu..). Raz tylko na tym forum widziałam doniesienie, że ktoś miał robione bikini z mocą 70J, ale tak to chyba powyżej 45-50J nie używają gabinety szczególnie często.

Natknęłam się ostatnio na ciekawe materiały dotyczące stosowania dłuższych czasów trwania pulsu. Ciekawa jestem bardzo czy ktoś je w ogóle stosuje i jak z tym w praktyce. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę streścić jak już je doczytam.

Cytat:
Ja po 14, max 16 dniach jestem łysa, nie ważne która to partia ciała.
No właśnie ja jestem już 14 dni po pierwszym zabiegu i trochę włosów zostało. Myślę, że niektóre jeszcze wyjdą, ale tak do 30% zostanie. Pani była dokładna, więc po prostu za mała fluencja była...

Cytat:
Ale się wczoraj uśmiałam. Tżta zainteresował temat depilacji bikini. Wypytywał jak to właściwie działa, ile tych włosków po zabiegu jest mniej itd. Na koniec pyta czy to aż tak boli? Powiedziałam jak jest ! Przemyślał sprawę i mówi: "Nie chcę żeby Cię bolało, jutro Ci kupię tę maść na znieczulenie".
Co za gadzina, zamiast powiedzieć, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wszystko, to wybrał mniejsze zło
Chyba mu wykupię jeden zabieg na urodziny + maść oczywiście
Nieźle . Ale mój też mi współczuje, co nie oznacza, że mam nie chodzić :P.
Stary 2016-03-08, 07:40   #3533
irrssin
Raczkowanie

Cytat:
To mnie przeraziłaś! A jak zdobyć receptę na Emle?
Stary 2016-03-08, 07:51   #3534
Rotkohl
Zakorzenienie

Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu :Ehem: Ja do tej pory robiłam 4 razy bikini i 5 pachy (z powodu leków muszę przerwać chwilowo) ani razu nie miałam znieczulenia i przeżyłam. Na pachy wg mnie wogole nie Potrzebne bikini nie powiem ze jest łatwo i przyjemnie, ale da się przeżyć.

Co do emli to czasem mają w salonach maści znieczulajace nie na receptę :Ehem:

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:56   #3535
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
To bardzo ważna informacja dla tych co jeszcze nie próbowali (np. dla mnie). Wprawdzie różnie mogą ludzie oceniać działanie znieczulenia, ale Twoja ofiara nie poszła na marne!

Myślę, że po tym co przeczytałam trafiłaś na bardzo fajny gabinet i profesjonalną obsługę. Moce wydają się dobrze dobrane, zabieg dokładnie wykonany i nie ciągną z Ciebie kasy na siłę. Pewnie już gdzieś pisałaś gdzie chodzić, ale chyba warto go polecić jeszcze raz dla potomnych .

Poprawka, maksymalnie jest 100J. Tylko, że powyżej 60J, można stosować tylko i wyłącznie przy długości trwania puslu 400ms. Ja czytałam badania w których stosowano tak wysokie moce i zastanawiałam się jakim cudem Ci ludzie wyszli bez poparzeń (może nie wyszli po prostu..). Raz tylko na tym forum widziałam doniesienie, że ktoś miał robione bikini z mocą 70J, ale tak to chyba powyżej 45-50J nie używają gabinety szczególnie często.

No właśnie ja jestem już 14 dni po pierwszym zabiegu i trochę włosów zostało. Myślę, że niektóre jeszcze wyjdą, ale tak do 30% zostanie. Pani była dokładna, więc po prostu za mała fluencja była...
Moja "ofiara" Kurcze a to był ostatni zabieg. Nie wytrzymałabym pierwszych bez znieczulenia. Teraz to dopiero do mnie dotarło, jaki ból opisywały tu niektóre osoby...
Nie wiem ile teraz kosztuje Emla ale warto. Mi została resztka pierwszej tubki także jest wydajna i jednak lepiej na tym nie oszczędzać.

Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Zanim weszłam do gabinetu, poprzednia klientka weszła do recepcji zapłacić i od razu chciała się umówić na następny zabieg za 6 tygodni, na co odpowiedziano jej, że skoro jest po pierwszym zabiegu to niech z tym poczeka, bo nie wiadomo czy do tego czasu włoski jej odrosną. Jeżeli będzie ich mało to i tak zapłaci za standardowy zabieg a to się jej nie opłaca... Takie podejście mi się podoba, na pewno nie próbują zedrzeć z ludzi pieniędzy

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-08, 10:58   #3536
201604251028
Konto usunięte

Cytat:
Moja "ofiara" Kurcze a to był ostatni zabieg. Nie wytrzymałabym pierwszych bez znieczulenia. Teraz to dopiero do mnie dotarło, jaki ból opisywały tu niektóre osoby...
Nie wiem ile teraz kosztuje Emla ale warto. Mi została resztka pierwszej tubki także jest wydajna i jednak lepiej na tym nie oszczędzać.

Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Zanim weszłam do gabinetu, poprzednia klientka weszła do recepcji zapłacić i od razu chciała się umówić na następny zabieg za 6 tygodni, na co odpowiedziano jej, że skoro jest po pierwszym zabiegu to niech z tym poczeka, bo nie wiadomo czy do tego czasu włoski jej odrosną. Jeżeli będzie ich mało to i tak zapłaci za standardowy zabieg a to się jej nie opłaca... Takie podejście mi się podoba, na pewno nie próbują zedrzeć z ludzi pieniędzy
Ja robiłam 1 zabieg bez znieczulenia, bo naczytałam się na necie że "ból do zniesienia" Na drugi idę już z Emlą.
Stary 2016-03-08, 11:13   #3537
Baas
Zadomowienie

Kurde, ja na 1 zabiegu byłam znieczulana tylko LODEM, a kurde EMLI no nie kupię, bo jak. Jeszcze mi powiedziała, że mniejsze efekty po EMli były u ludu.
No i będę się we czwartek męczyła z lodem tylko.
A jak mi zwiększy MOC, to tam padnę.

Stary 2016-03-08, 13:01   #3538
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
To mnie przeraziłaś! A jak zdobyć receptę na Emle?
Mi wypisała pani doktor normalnie w gabinecie po próbie, nic za to nie płaciłam.

Wiesz, próg ból u każdej osoby jest inny. Może normalne bikini bym jakoś zniosła ale już o głębokim nie ma mowy. Z drugiej strony całe nogi nie były dla mnie żadnym problemem i robiłam bez Emli czy chłodzenia lodem.
Poważnie, nie chcę nikogo straszyć, bo każda z Nas jest inna ale no ja już bym na to nie poszła a jeszcze kilka dni temu Was pocieszałam, że wszystko jest do przejścia Może to kilkunastominutowe mrożenie jest jakimś rozwiązaniem.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Ja robiłam 1 zabieg bez znieczulenia, bo naczytałam się na necie że "ból do zniesienia" Na drugi idę już z Emlą.
Dać to się da, w końcu jeszcze żyję Nie jestem typem panikary ale teraz też już wiem, że jeżeli ktoś ma możliwość skorzystania ze znieczulenia to nie ma co się zastanawiać.
Zastanawiam się czy siła bólu zależy od rodzaju włosów, w sensie czy np. grube i mocne są bardziej kłopotliwe.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Poważnie? 30% to bardzo dużo. Ja bym się jednak zastanowiła czy była taka dokładna? Raz mi się to zdarzyło i to była ewidentna wina osoby przeprowadzającej zabieg. Powtórzono go na tej samej mocy i wszystkie włoski wyszły.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-08, 13:26   #3539
Baas
Zadomowienie

scrabble1 Kochana, a powiedz Ty mi, jaki ból w skali 1-10 odczuwałaś bez znieczulenia, a jaki z EMLĄ?

Bo ja ten zabieg przyszły zrobię tylko z mrożeniem lodem, a następny chyba zrobię z EMLĄ.

Stary 2016-03-08, 13:50   #3540
maloni
Raczkowanie

Cytat:
Poważnie? 30% to bardzo dużo. Ja bym się jednak zastanowiła czy była taka dokładna? Raz mi się to zdarzyło i to była ewidentna wina osoby przeprowadzającej zabieg. Powtórzono go na tej samej mocy i wszystkie włoski wyszły.
Max. 30%, jeszcze nie wiem, może mniej. Część wygląda jakby miała wypaść. Dam im jeszcze tydzień, a potem może zrobię fotę i porównam.

Kurcze, z dokładnością to nie mam porównania do niczego po jednym zabiegu, ale dużą część czasu patrzyłam jak Pani robiła zabieg i strzelała dość gęsto, na zakładkę. Oczywiście wydaje mi się, że zawsze można coś pominąć tak małą głowicą, ale to pojedyncze włosy, a nie np. 15 czy 30% jak się stara być dokładnym. Najgorzej jest z kolanami, ale tam mam najcieńsze włosy.

I tak, grubszy włos absorbuje więcej energii więc grubszy włos=większy ból.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości