Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 119 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-08, 13:52   #3541
201604251028
Konto usunięte

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli już po 1 zabiegu wszystkie włosy powinny wypaść? A potem odrasta tylko część?
201604251028 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:56   #3542
maloni
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, po dokładnie wykonanym zabiegu z dobrze dobranymi parametrami powinny wypaść wszystkie włosy. Przez chwilę powinnaś być bezwłosa, a potem zaczynają odrastać włosy, które nie były w odpowiedniej fazie w trakcie 1 zabiegu lub których macierz nie została skutecznie zniszczona (nie wiem ile czasu którym z nich dokładnie zajmuje odrastanie, ale kiedyś powinny wszystkie powyższe włosy odrosnąć ).

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-08 o 13:58
maloni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:57   #3543
irrssin
Raczkowanie

A gdyby ten ból porównać do depilowania bikini depilatorem, to jest dużo większy? A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
Stary 2016-03-08, 14:02   #3544
maloni
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
Ja ostatecznie nie wiem. U mnie Pani nie omijała pieprzyków (co oczywiście oznacza, że zostały uszkodzone). Na forum widziałam, że niektóre osoby przeprowadzające zabieg omijają pieprzyki, a niektóre nie. Jednej dziewczynie tutaj Pani zamalowywała pieprzyki na czerwono, ale ponoć to nie pomogło .
Stary 2016-03-08, 14:03   #3545
irrssin
Raczkowanie

Ale że jak zostały uszkodzone?
Stary 2016-03-08, 14:04   #3546
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
A gdyby ten ból porównać do depilowania bikini depilatorem, to jest dużo większy? A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
Mi te większe omijała, malowała je białą kredką.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 14:05   #3547
maloni
Raczkowanie

To znaczy, że miałam na nich strupki po zabiegu.
Stary 2016-03-08, 14:09   #3548
201604251028
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Tak, po dokładnie wykonanym zabiegu z dobrze dobranymi parametrami powinny wypaść wszystkie włosy. Przez chwilę powinnaś być bezwłosa, a potem zaczynają odrastać włosy, które nie były w odpowiedniej fazie w trakcie 1 zabiegu lub których macierz nie została skutecznie zniszczona (nie wiem ile czasu którym z nich dokładnie zajmuje odrastanie, ale kiedyś powinny wszystkie powyższe włosy odrosnąć ).
Dzięki Jak na razie włosy odrastają i żadnej różnicy nie widzę. Poczekam do tych magicznych 14 dni po
201604251028 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:28   #3549
southie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Ja jestem z okolic Możesz napisać jaki to gabinet? Ja aktualnie chodzę na laser do Salonu Urody Marzeny Gross i póki co jestem zadowolona. Parę lat temu chodziłam na depilację do dr Danuty Dąbrowskiej, chyba w Neolady, czy jakoś tak
southie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:14   #3550
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
scrabble1 Kochana, a powiedz Ty mi, jaki ból w skali 1-10 odczuwałaś bez znieczulenia, a jaki z EMLĄ?

Bo ja ten zabieg przyszły zrobię tylko z mrożeniem lodem, a następny chyba zrobię z EMLĄ.
Oszzzz nie wiem jak to określić stopniowo. Z Emlą też bolało ale nawet nie jęczałam a bez to był dla mnie koszmar. Babeczka rozrysowała sobie partie i poprosiłam ją żeby w głębi robiła to etapami. Chodzi mi o to, że zrobiła np. 3 strzały a potem przechodziła do zupełnie innej części bikini np. już przy udzie. Po prostu nie wytrzymałabym gdyby szła ciągiem od góry do dołu a prędzej dawałam radę. Miałam ochotę się ewakuować

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Max. 30%, jeszcze nie wiem, może mniej. Część wygląda jakby miała wypaść. Dam im jeszcze tydzień, a potem może zrobię fotę i porównam.

Kurcze, z dokładnością to nie mam porównania do niczego po jednym zabiegu, ale dużą część czasu patrzyłam jak Pani robiła zabieg i strzelała dość gęsto, na zakładkę. Oczywiście wydaje mi się, że zawsze można coś pominąć tak małą głowicą, ale to pojedyncze włosy, a nie np. 15 czy 30% jak się stara być dokładnym. Najgorzej jest z kolanami, ale tam mam najcieńsze włosy.

I tak, grubszy włos absorbuje więcej energii więc grubszy włos=większy ból.
W sumie może coś jeszcze wyjdzie. Robisz jakieś peelingi albo masujesz gąbką? Natłuszczasz? Wtedy też łatwiej wychodzą.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czyli już po 1 zabiegu wszystkie włosy powinny wypaść? A potem odrasta tylko część?
Tak, ale nie "część" a duża większość odrasta.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:37   #3551
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Oszzzz nie wiem jak to określić stopniowo. Z Emlą też bolało ale nawet nie jęczałam a bez to był dla mnie koszmar. Babeczka rozrysowała sobie partie i poprosiłam ją żeby w głębi robiła to etapami. Chodzi mi o to, że zrobiła np. 3 strzały a potem przechodziła do zupełnie innej części bikini np. już przy udzie. Po prostu nie wytrzymałabym gdyby szła ciągiem od góry do dołu a prędzej dawałam radę. Miałam ochotę się ewakuować
No u mnie też rozrysowuje sobie partie. Może też powiem jej, żeby robiłą różne partie.
Teraz tak patrz,ę na swoje bikini i odrosło mi jakieś 20%

Stary 2016-03-08, 20:55   #3552
maloni
Raczkowanie

Cytat:
W sumie może coś jeszcze wyjdzie. Robisz jakieś peelingi albo masujesz gąbką? Natłuszczasz? Wtedy też łatwiej wychodzą.
Tak, szoruję się szczotą na mokro i nakładam balsam szorstką rękawicą. Nie cackam się szczególnie, ale jeszcze trochę czarnych kropek mi też zostało.

Cytat:
Tak, ale nie "część" a duża większość odrasta.
Znalazłam jedno swoje ciekawe moim zdaniem zdjęcie, które trochę obrazuje jak dużo może włosów odrosnąć, albo skąd nagle te "wysypy", o których tu czytałam. Przez dłuższy czas się nie goliłam, tylko skracałam włosy trymerem, bo miałam powyżej uszu podrażnień. Potem pozwoliłam włosom odrosnąć. Dzięki temu widać ile włosów w danym momencie faktycznie rosło, a ile miałam jeszcze "w zapasie" na później .

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-08 o 21:02
Stary 2016-03-08, 21:22   #3553
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Ja jestem z okolic Możesz napisać jaki to gabinet? Ja aktualnie chodzę na laser do Salonu Urody Marzeny Gross i póki co jestem zadowolona. Parę lat temu chodziłam na depilację do dr Danuty Dąbrowskiej, chyba w Neolady, czy jakoś tak
O! Witam się Tak, to u Danutki tak mi się podoba, teraz jest w innym miejscu, całkiem nowy gabinet. Szkoda tylko, że ceny wysokie. Ostatnio znalazłam też salon w centrum gdzie mają laser Desire a ceny o połowę niższe.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
No u mnie też rozrysowuje sobie partie. Może też powiem jej, żeby robiłą różne partie.
Teraz tak patrz,ę na swoje bikini i odrosło mi jakieś 20%
Właśnie, na Emli też tak je sobie rozrysowywała ale leciała kawałek po kawałku a teraz nie wytrzymałam.

Co do pieprzyków to zawsze słyszałam, że trzeba je omijać, mam ich trochę i zawsze były pomijane. Moja Mamcia ma jeden nad wargą i kiedy robili jej wąsik, poproszono panią doktor aby go obejrzała i też kazała go ominąć. Ja bym się bała je ruszać. W końcu laser działa na melaninę a w pieprzykach jej jej mnóstwo.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Tak, szoruję się szczotą na mokro i nakładam balsam szorstką rękawicą. Nie cackam się szczególnie, ale jeszcze trochę czarnych kropek mi też zostało.

Znalazłam jedno swoje ciekawe moim zdaniem zdjęcie, które trochę obrazuje jak dużo może włosów odrosnąć, albo skąd nagle te "wysypy", o których tu czytałam. Przez dłuższy czas się nie goliłam, tylko skracałam włosy trymerem, bo miałam powyżej uszu podrażnień. Potem pozwoliłam włosom odrosnąć. Dzięki temu widać ile włosów w danym momencie faktycznie rosło, a ile miałam jeszcze "w zapasie" na później .
Ja też się nie cackam, pierwsze kilka dni tylko uważam.
Na marginesie, jakoś poprzednim razem pojechałam po całości peelingiem z kwasami. Chyba ze 2 dni przed zabiegiem, na szczęście nic się nie stało ale powiem szczerze, że miałam cykora. Jakoś mi wyleciało z głowy, że nie można tego robić.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-08, 22:59   #3554
lukrecja222
Zakorzenienie

gdzie w Wawie jest salon, w ktorym lekarz przepisuje emle?
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 06:05   #3555
little_Bella
Przyczajenie

Hej dziewczyny,

Jeśli któraś z Was wybiera się na depilację do salonu Laser De Lux to mogę polecić jakąś osobę, która dzięki temu dostaje 20% zniżki na zabieg Ja również dostanę zniżkę - 50%. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na prv.
little_Bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:12   #3556
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
gdzie w Wawie jest salon, w ktorym lekarz przepisuje emle?
W każdym gabinecie musi być lekarz. Myślę, że na pewno by Ci nie odmówili tym bardziej, że chcą abyś przyszła do nich na zabiegi. Możesz się umówić na próbę i od razu poprosić o receptę.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-09, 18:13   #3557
southie
Raczkowanie

Cytat:
O! Witam się Tak, to u Danutki tak mi się podoba, teraz jest w innym miejscu, całkiem nowy gabinet. Szkoda tylko, że ceny wysokie. Ostatnio znalazłam też salon w centrum gdzie mają laser Desire a ceny o połowę niższe.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Nie wiem czy widziałaś, że właśnie w Medeście zaczęła się promocja - za 4 zabiegi na łydki/bikini/uda itd. 800 zł. Kusi mnie
Na razie robię bikini w Salonie Marzeny Gross - mają Desire właśnie.
southie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:21   #3558
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
W każdym gabinecie musi być lekarz. Myślę, że na pewno by Ci nie odmówili tym bardziej, że chcą abyś przyszła do nich na zabiegi. Możesz się umówić na próbę i od razu poprosić o receptę.
bylam w dwoch i w zadnym nie bylo lekarza...
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:12   #3559
Baas
Zadomowienie

Ufffff...
Wróciłam po 2 zabiegu na PACHY I BIKINI i 7 zabiegu na ŁYDKI.
Na łydkach miałam prawie najwyższą moc - no jedną z takich większych może - 56J.
Dałam radę z bikini i pachami, bez problemu.
Zwiększona była moc, a nawet odczuwałam mniejszy ból niż ostatnio.
Cieszę się, że to przetrwałam i jestem o krok do gładkości.

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2016-03-10 o 13:15
Stary 2016-03-10, 19:43   #3560
maloni
Raczkowanie

56 to już naprawdę sporo! Ciekawe czy ja bym tyle wytrzymała... wydaje mi się, że niekoniecznie .

Wiesz może jaka była długość trwania pulsu (ta liczba podawana w ms)?.
Stary 2016-03-10, 19:59   #3561
Baas
Zadomowienie

Cytat:
56 to już naprawdę sporo! Ciekawe czy ja bym tyle wytrzymała... wydaje mi się, że niekoniecznie .

Wiesz może jaka była długość trwania pulsu (ta liczba podawana w ms)?.
Kurcze, nie wiem. oO Nie mam pooojęcia. Ale zaciśnęłam zęby i dałam radę, Powiedziałam sobie, że dla efektów wycierpię. Ból nie był jakiś koszmarny i nie do zniesienia.

To już był 7 zabieg, to mam nadzieję, że ostatni. Przejechała mi przód małą głowicą, a restzę zrobiła dużą. Bo jak leżałam, to już w poczekalni czekaly 2 osoby i pomyślałam, że nie będziemy rooobikć całości małą.
Kurcze ale dałaam radę, jestem z siebie dumna, bo było naprawdę spoko. Te 3 partie trwały około 50 minut.

Stary 2016-03-10, 21:10   #3562
whenee
Zakorzenienie

Cytat:
Kurde, ja na 1 zabiegu byłam znieczulana tylko LODEM, a kurde EMLI no nie kupię, bo jak. Jeszcze mi powiedziała, że mniejsze efekty po EMli były u ludu.
No i będę się we czwartek męczyła z lodem tylko.
A jak mi zwiększy MOC, to tam padnę.
Baas powiedz mi gdzie to się chodzisz debilować w Rz? Ja byłam na Kopernika na wąsie ale kosmetyczki wiecznie nie ma, chciałam gdzieś wąsa w dobre ręce oddać
Stary 2016-03-10, 21:23   #3563
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Baas powiedz mi gdzie to się chodzisz debilować w Rz? Ja byłam na Kopernika na wąsie ale kosmetyczki wiecznie nie ma, chciałam gdzieś wąsa w dobre ręce oddać
Ja chodzę do Laser Cosmetic Salon na Okrzei.
Przemiła obsługa i w ogóle jestem bardzo zadowolona.
Jak się zdecydujesz, to daj znać. Podamy sobie nazwiska i będziesz miała taniej.

Stary 2016-03-11, 10:28   #3564
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałaś, że właśnie w Medeście zaczęła się promocja - za 4 zabiegi na łydki/bikini/uda itd. 800 zł. Kusi mnie
Na razie robię bikini w Salonie Marzeny Gross - mają Desire właśnie.
Chyba wykupię ten pakiet i zrobię uda i łydki

Ile płacisz u M.G? Widzę, że tradycyjne bikini 250, głębokie 350. Jeżeli to i tak Desire to pomyśl nad gabinetem Madame na Oboźnej. U nich bikini 200 a głębokie + linia stringów 250.
Przy głębokim to już spora różnica w płatności. Byłam tam raz na pachach i chciałam robić tam następne zabiegi ale przy tej promocji 800 zł/4 zabiegi opłaca się zostać w Medeście.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
bylam w dwoch i w zadnym nie bylo lekarza...
Poważnie? Myślałam, że to standard skoro trzeba mieć uprawnienia żeby kupić taki sprzęt.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Ufffff...
Wróciłam po 2 zabiegu na PACHY I BIKINI i 7 zabiegu na ŁYDKI.
Na łydkach miałam prawie najwyższą moc - no jedną z takich większych może - 56J.
Dałam radę z bikini i pachami, bez problemu.
Zwiększona była moc, a nawet odczuwałam mniejszy ból niż ostatnio.
Cieszę się, że to przetrwałam i jestem o krok do gładkości.
krok do gładkości! Fajnie powiedziane! No brawo za wytrwałość, mówiłam, że kolejne zabiegi są mniej bolesne, to jest pocieszające. Bikini głębokie robiłaś?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-11, 10:40   #3565
Baas
Zadomowienie

Cytat:
krok do gładkości! Fajnie powiedziane! No brawo za wytrwałość, mówiłam, że kolejne zabiegi są mniej bolesne, to jest pocieszające. Bikini głębokie robiłaś?
Hee, no byłam w szoku i zauważyłam, że jak babeczka robiła mi prawą stronę bikini to jak na lewej trzymałam LÓD - okłady, to mniej mnie bolało. Jakoś ciało skupiało się na mrożeniu i nie odczuwałam bólu przy strzałach.
Tak, tak ja robię bikini głębokie i tylek też robią.

Stary 2016-03-11, 11:00   #3566
scrabble1
Zakorzenienie

Sezonie bikini przybywaj! Trochę mnie to denerwuje, że trzeba czekać 2 miesiące między zabiegami. Chciałabym mieć to już z głowy.

W sumie dziwne, że pośladki też robią. U mnie też a przecież powinni to liczyć jako drugi obszar.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-03-11, 11:07   #3567
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Sezonie bikini przybywaj! Trochę mnie to denerwuje, że trzeba czekać 2 miesiące między zabiegami. Chciałabym mieć to już z głowy.

W sumie dziwne, że pośladki też robią. U mnie też a przecież powinni to liczyć jako drugi obszar.
Hahah, ja nawet nie będę przerywała depilacji. Zakupię sobie nowe majtki bikini, takie pełniejsze, albo spodenki. Nie przerywałam wcale łydek, to i bikini polecę z koksem.
A tam, dobrze, że robią ten obszar, ha.

Stary 2016-03-11, 14:06   #3568
scrabble1
Zakorzenienie

Bass, bikini i pachy bez kłopotu zrobi się bez przerwy. Żałuję, że ja to wtedy odpuściłam.
Nie chodziło mi o to żeby przerywać depilację w lecie. Ja też nie zamierzam. Miałam na myśli czas odrastania włosów między zabiegami.
Mam już plan Kupię ten pakiet i na początku maja skoczę na uda i łydki (+ ewentualnie punktowo machnę głębokie bikini) i potem w lipcu te same 2 obszary.
Pachy zrobię już w kwietniu i pewnie w czerwcu, na Desire. Byłam dopiero 3 razy ale łudzę się, że 5 wystarczy

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-03-11 o 14:07
Stary 2016-03-11, 14:44   #3569
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Bass, bikini i pachy bez kłopotu zrobi się bez przerwy. Żałuję, że ja to wtedy odpuściłam.
Nie chodziło mi o to żeby przerywać depilację w lecie. Ja też nie zamierzam. Miałam na myśli czas odrastania włosów między zabiegami.
Mam już plan Kupię ten pakiet i na początku maja skoczę na uda i łydki (+ ewentualnie punktowo machnę głębokie bikini) i potem w lipcu te same 2 obszary.
Pachy zrobię już w kwietniu i pewnie w czerwcu, na Desire. Byłam dopiero 3 razy ale łudzę się, że 5 wystarczy
No to pewnie, jak już się działa, to lepiej skończyć.
Ja też się łudzę, że na pachy wystarczy mi 5 zabiegów. Jeszcze 3...
Ja jeszcze z tych części ciała, które chciałabym zrobić, to zostały mi UDA. Ale jak pokazywałam je babeczce, to ta powiedziała, że nie wie jakie będą efekty, bo mam słabe tam i nie mam duużo. Używam od kilku lat depilatora i to je osłabiło. Ale chciałabym machnąć jednak kiedyś te UDA.

Stary 2016-03-11, 16:37   #3570
scrabble1
Zakorzenienie

A widzisz, ja mam na udach, część wewnętrzna i z tyłu. Nie są takie mocne jak na łydkach ale dziwnie chyba by to wyglądało, bikini i łydki łyse a pomiędzy jakieś włoski Z przodu ud zawsze miałam raczej meszek ale go złapało a górnej wargi nie. Może coś z niej wypadło ale po ponad miesiącu nadal są. Trzeba się samemu przekonać.
A może poprosisz o próbę w 2-3 miejscach podczas jakiegoś zabiegu?

Konkursomaniactwo '15
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości