Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 125 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-04-21, 10:15   #3721
Eluvtus
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Caly czas was podczytuje, zbieram informacje i tak mi sie nasunelo pytanie...
Wosk mi oslabil mocno wlosy (ponad 8 lat depilacji pach, bikini ponad.3) i wiele wloskow jest bardzo jasnego koloru... czy w takiej sytuacji roznych odcieni wlosow na jednym obszarze mozna zastosowac laser?
Ponawiam pytanie dot. vectusa.
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:28   #3722
201604251028
Konto usunięte

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To jakie przerwy mają być?
Ja chodzę na Soprano ICE i pani przeprowadzająca zabieg mówiła że przerwa ma wynosić 5-6 tygodni... Jestem po dwóch zabiegach i mam o połowę mniej włosów więc efekty są
201604251028 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:34   #3723
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
6-8 tygodni to za krótkie? Pytam, bo chce wiedzieć, jak mam się następnym razem umówić.
Tak. Jest nawet na pierwszej stronie wątku napisane, że na łydki nawet 16 tygodni. Na bikini chyba 12. W salonach oczywiście powiedzą, że 6-8, a nawet 4.
Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
To jakie przerwy mają być?
Ja chodzę na Soprano ICE i pani przeprowadzająca zabieg mówiła że przerwa ma wynosić 5-6 tygodni... Jestem po dwóch zabiegach i mam o połowę mniej włosów więc efekty są
Na razie.
Cytat:
Na cały obszar można zastosować laser. Przy jaśniejszych mogą zwiększyć moc.
Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=231
stewardesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 11:51   #3724
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak. Jest nawet na pierwszej stronie wątku napisane, że na łydki nawet 16 tygodni. Na bikini chyba 12. W salonach oczywiście powiedzą, że 6-8, a nawet 4.
Na razie.

Na cały obszar można zastosować laser. Przy jaśniejszych mogą zwiększyć moc.
Poszukam salonu i chyba przed wakscjami zrobie pierwszy zabieg.
Stary 2016-04-21, 12:00   #3725
irrssin
Raczkowanie

Ja mam następny zabieg 6.05, czyli po 7 tygodniach. Wszędzie tu czytałam o 6-8 tygodniach. Zaskoczyłaś mnie tymi 12-16 tygodniami...
Stary 2016-04-21, 12:48   #3726
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja mam następny zabieg 6.05, czyli po 7 tygodniach. Wszędzie tu czytałam o 6-8 tygodniach. Zaskoczyłaś mnie tymi 12-16 tygodniami...

7 tygodni jest ok. Mi odrosly po 6 tygodniach, a zabieg mam po 8 tygodniach, wiec moglam juz duzo wczesniej isc.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 13:01   #3727
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
7 tygodni jest ok. Mi odrosly po 6 tygodniach, a zabieg mam po 8 tygodniach, wiec moglam juz duzo wczesniej isc.
Wszystkie odrastają po minimum 12 tygodniach.
Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
Stary 2016-04-21, 13:42   #3728
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stewardesa
Nie mam dokładniej wiedzy na temat czasu trwania różnych faz w przypadku łydek, ale 16 tygodni to prawie 4 miesiące, część włosów zdaży pewnie przejść cały cykl. Nie za bardzo widzę sensu w robieniu tak długich przerw, poza wydłużaniem całego cyklu.

Większość osób, które znam, robiło max 8 tygodni przerwy, jeśli dłuższe, to z powodów np. wakacji i zabiegi zakończyły się sukcesem. Myślę, że przez te niemal 2 lata i przy dwucyfrowej liczbie zabiegów, moja koleżanka wycisnęła z diodowego wszystko, co się dało. I tak podziwiam wytrwałość, ja bym się dużo wczesniej poddała.

Co do tematu - zdecydowałam się przetestować Vectusa na linii brzucha, dziś jestem po próbie, jutro zabieg.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 14:45   #3729
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
6-8 tygodni to za krótkie? Pytam, bo chce wiedzieć, jak mam się następnym razem umówić.

Dziewczyny ja byłam wtedy w tym laser delux pokazać te włosy co mi nie wypadły. Oglądała mnie inna kobietka niż robiła i powiedziała, że faktycznie nieciekawie to wygląda. Obiecała, że 6 zabieg, jak zostaną włosy, mam gratis.
Super, dobre i to Dla mnie np. na bikini 6 tygodni to stanowczo za mało. Jakieś włoski tam odrastały ale było ich mało i były bardzo słabiutkie. Na bikini chodziłam średnio co 8-9 tygodni. Skończyłam po 5 zabiegach wszystko wokół łyse...

Ale co do poprawki na wargach to nie zrobiłam wczoraj. Za szybko, prawie nic się nie pokazało jeszcze a wychodzi mi, że był to 6-7 tydzień po zabiegu. Zrobiłam wczoraj uda. Moc 40 J, Oj przypiekło! W sensie bolało, poparzeń nie mam ale następnym razem się na to nie piszę, 38 max.
W każdym razie muszę się umówić na łydki za jakieś 2 tygodnie i zrobię poprawkę głębokiego.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Ja bym spróbowała. Ostatnio robiłam górną wargę, ten sam problem, część włosków ciemniejsza, część biała ale wkurzał mnie ten meszek. Po pierwszej depilacji nie złapało mi wszystkiego, jakaś część włosów wypadła. Na drugiej zwiększyłyśmy moc i pozbyłam się wszystkiego. No prawie, kilka, dosłownie z 8 włosków zostało, pewnie pominięte. Także jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie mam dokładniej wiedzy na temat czasu trwania różnych faz w przypadku łydek, ale 16 tygodni to prawie 4 miesiące, część włosów zdaży pewnie przejść cały cykl. Nie za bardzo widzę sensu w robieniu tak długich przerw, poza wydłużaniem całego cyklu.

Większość osób, które znam, robiło max 8 tygodni przerwy, jeśli dłuższe, to z powodów np. wakacji i zabiegi zakończyły się sukcesem. Myślę, że przez te niemal 2 lata i przy dwucyfrowej liczbie zabiegów, moja koleżanka wycisnęła z diodowego wszystko, co się dało. I tak podziwiam wytrwałość, ja bym się dużo wczesniej poddała.

Co do tematu - zdecydowałam się przetestować Vectusa na linii brzucha, dziś jestem po próbie, jutro zabieg.
Dokładnie. Dla mnie 8-9 tygodni na każdej partii było optymalnie. Z 12-16 tygodniami bym nie szalała, bo to już pewnie by była inna faza. . Za to 6-7 tydzień to dopiero rzadki meszek ( u mnie ).

Daj znać jak efekty.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:39   #3730
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Daj znać jak efekty.
O efektach na razie trudno mówić, ale mogę sie podzielić wrażneniami po zabiegu. Depilowałam linię brzucha, w tym gabinecie to dość szeroki obszar, zachaczający niemal o kości biodrowe.

I tak, środek, gdzie teoretycznie włosów jest więcej i są grubsze - spoko, prawie nie czułam. Natomiast te boki... już rozumiem, o jakim rodzaju bólu piszecie. Mimo, że rósł tam jakiś jasny meszek. Pani w gabinecie mi wytłumaczyła, że to nawet nie od włosów zależy, co od unerwienia danej okolicy. No to moje boczki są cholernie unerwione. Zabieg kontynuowałyśmy z użyciem zimnego okładu, inaczej bym chyba uciekła z gabinetu, ale po schłodzeniu danego miejsca dało się wytrzymać.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:35   #3731
Eluvtus
Zakorzenienie

Przegladam oferty, i chybapowoli decyduje sie na vectus.
Co myslicie o tym salonie?
sylvetka.pl/zabieg/depilacja-laserowa-vectus/
Stary 2016-04-24, 19:34   #3732
malyniak
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Jakieś opinie o http://epilira.pl/?
Byłem 2 razy, i około miesiąca mam gładko, ale mam masę niewydepilowanych" plam. Tak ma być?
^^Znam ten "ból"z niewydepilowanymi plamami i z całą stanowczością odradzam ten "salon". Wykupiłem tam pakiet na całe ciało i każdy zabieg był wykonany "w kratkę", czy wręcz z pominiętymi obszarami kilka cm x kilka cm, pomimo tego że za każdym razem dopominałem się żeby "gęściej", "jeszcze tu", itd. (dość powiedzieć, że czasem 45 minut wystarczało pani kosmetolog na ogarnięcie ośmiu części ciała, pomimo że pani obsługująca rezerwację telefoniczną rezerwowała 2 godziny - ciekawe czy przez pozostałe 1h15min pani kosmetolog po prostu siedziała na fejsie, czy może przyjmowała na boku jakichś "swoich" klientów). Jak już się udało jakąś panią kosmetolog odpowiednio "ułożyć", to za następną wizytą okazywało się, że już nie pracuje (jest tam duża rotacja personelu).

Poza osobą wykonującą zabieg, nie bardzo jest się do kogo "pożalić" na niezadowalającą jakość usług, bo cała koncepcja firmy to niewielkie pomieszczenie wynajęte w klinice medycyny estetycznej (niejako podpierają się renomą tych klinik), a właściciel czy szef całego nieporządku znajduje się nie wiadomo gdzie (z perspektywy czasu oceniam, że to i tak duże szczęście, że nie zwinęli się z pieniędzmi zainkasowanymi z góry za pakiet zabiegów). Z kolei jedyne co ma do powiedzenia pani telefonistka, to "proszę przekazać uwagi osobie wykonującej zabieg".
Firma startowała z trzema takimi punktami w różnych klinikach, teraz zostały dwa (na Domaniewskiej i na Topiel), przy czym chyba jest pomiędzy nimi transportowany jeden i ten sam laser, bo jak są dostępne terminy w jednym punkcie, to nie ma w drugim. To powoduje gigantyczne kolejki, czasami 2 miesiące to zbyt małe wyprzedzenie, by dostać termin na godzinę popołudniową. Nie mówiąc o tym, że decydując się na te zabiegi wybierałem punkt 3 minuty od miejsca zamieszkania, a okazało się, że większość razy musiałem jeździć przez całe miasto na Domaniewską, bo akurat tam udawało się złapać termin.

Generalnie należy ocenić, że efekt jest proporcjonalny do pieniędzy, bo za 2-letni pakiet (10 zabiegów) zapłaciłem tyle co za ~3 zabiegi w normalnym salonie i efekt jest taki, jaki powinien być po trzech zabiegach, tj. 50-60% włosów mniej. Także mniej niż straconych pieniędzy, szkoda mi straconego czasu.

Jako że już chyba rozeszła się fama o "jakości" usług Epilira, to teraz ci sami ludzie uruchamiają ten sam koncept (klitka w klinice medycyny estetycznej ze wstawionym laserem, a w razie problemów szukaj wiatru w polu) pod inną nazwą, tj. Epilove. Jest podobny cennik, podobna strona internetowa, promowanie się przez blogerki i duża ilość opinii zadowolonych klientek w pierwszym tygodniu działalności (na fejsie itp.). Wątpliwości że to ten sam biznes nie pozostawia KRS (patrzeć na występujące osoby):
KRS Epilira: http://www.imsig.pl/pozycja/2013/65/...%C5%9ACI%C4%84
KRS firmy, w ramach której działa m.in. marka Epilove: http://www.imsig.pl/pozycja/2014/114...%C5%9ACI%C4%84
Mają też jakiś biznes z wybielaniem zębów (Smilespa), pewnie takie samo dziadostwo.
malyniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 00:45   #3733
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@malyniak
Aktualnie jestem 40 dni po drugim zabiegu i jeszcze włosy mi nie odrosły (oczywiście poza "plamami" które od początku były nietknięte) a więc sam laser jest spoko i dobrze depiluję tylko zabieg jest robiony na "odwal się"
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 01:12   #3734
evicca1
Raczkowanie

włosy przez kilka tygodni wypadają po zabiegu
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:06   #3735
malyniak
Przyczajenie

Cytat:
@malyniak
Aktualnie jestem 40 dni po drugim zabiegu i jeszcze włosy mi nie odrosły (oczywiście poza "plamami" które od początku były nietknięte) a więc sam laser jest spoko i dobrze depiluję tylko zabieg jest robiony na "odwal się"
Tak, do samego lasera nie mam zastrzeżeń, no ale to tylko połowa sukcesu, a z drugą połową, tj. dokładnością wykonywania zabiegów, mam jak najgorsze doświadczenia.
malyniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:49   #3736
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak btw. polecacie coś z tego : https://www.groupon.pl/browse/warsza...lacja-laserowa
Stary 2016-04-29, 09:36   #3737
gazelaa
Zadomowienie

Ciezko przejrzeć cały wątek ale chciałabym sie zapytac czy w działaniu czyms różnią sie lasery diodowe lightsheer duet i diamond stream?
Wiadomo w kazdym salonie kosmetyczki zachwalają swoj.
Z góry dzieki za odpowiedz
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 14:26   #3738
ViolettLady
Przyczajenie

Witam
Czy jest tu ktoś z Lubina lub okolic? Szukam opinii na temat zabiegów w lubińskim Medicusie (sprzęt - czy np. nie wysłużony, kompetencje/fachowość, obsługa, efekty):
http://www.cdtmedicus.pl/uroda/laser...-laserowa.html

Ewentualnie, będę wdzięczna za polecenie sprawdzonego gabinetu w okolicy.
ViolettLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 01:55   #3739
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa pytanka:

--> O co chodzi z tym że depilacja laserem jest niekompatybilna z woskiem?
Tylko o to że osłabia efekty depilacji laserem? Czy może będę wyglądał jak deadpool bez kostiumu?
Generalnie nie po to wydaję kasę na laser żeby potem przez kilka miechów golić się codziennie bo na kawałku ciała laser nie zadziałał + część ciała której (podobno) nie wolno depilować laserem moszna .
Więc zastanawiam się czy po następnym laserze mogę pójść na tradycyjny wosk (epefree) żeby "dodepilować" to co nie zostało wydepilowane (lub nie mogło zostać).

--> Dużo mówicie o minimalnych odstępach. A czy jest jakiś maksymalny interwał? No bo na logikę jeśli laser depiluję włosy "na śmierć" to nawet jeśli będę robił zabieg raz na rok to po x latach będę całkowicie wydepilowany. (gdzie x=wymagana ilość zabiegów na daną partie ciała dla danej osoby)

Edytowane przez deadpool
Czas edycji: 2016-05-03 o 01:56
Stary 2016-05-03, 09:09   #3740
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Dwa pytanka:

--> O co chodzi z tym że depilacja laserem jest niekompatybilna z woskiem?
Tylko o to że osłabia efekty depilacji laserem? Czy może będę wyglądał jak deadpool bez kostiumu?
Generalnie nie po to wydaję kasę na laser żeby potem przez kilka miechów golić się codziennie bo na kawałku ciała laser nie zadziałał + część ciała której (podobno) nie wolno depilować laserem moszna .
Więc zastanawiam się czy po następnym laserze mogę pójść na tradycyjny wosk (epefree) żeby "dodepilować" to co nie zostało wydepilowane (lub nie mogło zostać).

--> Dużo mówicie o minimalnych odstępach. A czy jest jakiś maksymalny interwał? No bo na logikę jeśli laser depiluję włosy "na śmierć" to nawet jeśli będę robił zabieg raz na rok to po x latach będę całkowicie wydepilowany. (gdzie x=wymagana ilość zabiegów na daną partie ciała dla danej osoby)
1. Możesz spokojnie depilować woskiem części ciała, których nie depilujesz laserem. Tych samych nie możesz, ponieważ po depilacji wszystkie włosy odrastają 3 miesiące. Możesz zatem użyć wosku tylko wtedy, kiedy planujesz dłuższą przerwę.

2. Teoretycznie jest maksimum, bo włosy mają swoje fazy wzrostu, ale w praktyce najlepsze rezultaty uzyskiwały osoby robiące najdłuższe przerwy, nawet pół roku, rok. Jeśli będziesz słuchał obsługi w salonie, to po prostu stracisz więcej kasy, bo zrobisz wiele zabiegów, a kiedy będziesz myślał, że już prawie pozbyłeś się wszystkich włosów, większość z nich odrośnie. Możesz poczytać wątek, chyba każdemu się to przytrafiło. Najgorsze, co można zrobić, to za krótkie przerwy.

Na jaki laser zamierzasz iść?
Stary 2016-05-03, 09:41   #3741
scrabble1
Zakorzenienie

Stewardesa Pół roku, rok... skąd masz takie informacje?

Ja robiłam nawet dłuższe przerwy, do 1,5 roku ale czy to miało jakiś pozytywny czy negatywny wpływ? Efekty się utrzymały, tyle mogę stwierdzić po sobie.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-03, 09:58   #3742
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Stewardesa Pół roku, rok... skąd masz takie informacje?

Ja robiłam nawet dłuższe przerwy, do 1,5 roku ale czy to miało jakiś pozytywny czy negatywny wpływ? Efekty się utrzymały, tyle mogę stwierdzić po sobie.
Z wpisów tutaj. Była jedna dziewczyna, która pozbyła się owłosienia po 3 zabiegach robiąc właśnie półroczne przerwy, kiedyś się często udzielała. A przecież standardowo wszyscy robią min. 8, kilkanaście. Ja wiem, że teoria i salony mówią zupełnie co innego. Mi nawet wmawiali, że jak nie będę przestrzegać ich absurdalnie krótkich przerw, to to jest bez sensu. Kiedyś często podkreślano na wątku, że te przerwy muszą być dłuższe i w salonach kłamią (zresztą tak pewnie są szkoleni), teraz piszą inne osoby, więc po prostu kolejne muszą doświadczyć tego na własnej skórze.

A Ty ile miałaś zabiegów i jak efekty?
Stary 2016-05-03, 11:15   #3743
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Z wpisów tutaj. Była jedna dziewczyna, która pozbyła się owłosienia po 3 zabiegach robiąc właśnie półroczne przerwy, kiedyś się często udzielała. A przecież standardowo wszyscy robią min. 8, kilkanaście. Ja wiem, że teoria i salony mówią zupełnie co innego. Mi nawet wmawiali, że jak nie będę przestrzegać ich absurdalnie krótkich przerw, to to jest bez sensu. Kiedyś często podkreślano na wątku, że te przerwy muszą być dłuższe i w salonach kłamią (zresztą tak pewnie są szkoleni), teraz piszą inne osoby, więc po prostu kolejne muszą doświadczyć tego na własnej skórze.

A Ty ile miałaś zabiegów i jak efekty?
Ale to jedna dziewczyna. Nie wiem, nie sprawdzałam teorii i nie czytałam dawniejszych wpisów. Może to po prostu indywidualne uwarunkowania. Moja mama robiła wąsik 3 razy i póki co jest zachwycona, pozbyła się wszystkiego a w zeszłym roku zdaje się była ostatni raz. Przerwy miała normalne.

Ja skaczę po różnych partiach. Najpierw w 2013 byłam 2 razy na pakiecie pachy, bikini i całe nogi. Potem zrobiłam przerwę i od 2015 robiłam bikini (łącznie 5 razy i mam skończone, czyli po 2 razach 1,5 roczna przerwa + 3 kolejne zabiegi), pachy robiłam 4 razy ( chyba jeszcze jeden potrzeba), 2 razy zrobiłam górną wargę ale z marnym skutkiem, przynajmniej za pierwszym razem no i teraz w kwietniu byłam na udach (czyli znowu 2 poprzednio + 1 teraz).
Nie mam pojęcia czy to miało jakikolwiek wpływ na szybsze pozbycie się włosów? Łydek nie ruszałam od 2 lat i włosów mam z 50% mniej. Nawet oddałam depilator w dobre ręce Ach, co najważniejsze, zawsze robię dwa miesiące przerwy między zabiegami, na każdą partię.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-03, 14:40   #3744
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
1. Możesz spokojnie depilować woskiem części ciała, których nie depilujesz laserem. Tych samych nie możesz, ponieważ po depilacji wszystkie włosy odrastają 3 miesiące. Możesz zatem użyć wosku tylko wtedy, kiedy planujesz dłuższą przerwę.
Mi chodzi również o to żeby "poprawić" jakieś malutkie fragmenty które mogły by zostać pominięte....
Jak robiłyście bikini/pośladki to było dokładnie w 100%??? Bo to jakby nie było strefa z masą "zakamarków" i "trudno dośtępnych miejsc" itd. A epilfree ma opinie "raczej trwałej" depilacji. Lub mogę poprawić elektrolizą (ona jest chyba naprawdę trwała)

Cytat:
Na jaki laser zamierzasz iść?
tani
Stary 2016-05-03, 15:56   #3745
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Mi chodzi również o to żeby "poprawić" jakieś malutkie fragmenty które mogły by zostać pominięte....
Jak robiłyście bikini/pośladki to było dokładnie w 100%???
A gdzie tam. Musiałam się prosić, ale i tak nigdy nie wyszłam zadowolona.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
A epilfree ma opinie "raczej trwałej" depilacji.
Co to znaczy "raczej trwały"? Weź, przecież to ściema. Gdyby dało się pozbyć owłosienia za pomocą kremu, to nigd by się nie katował laserem.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Lub mogę poprawić elektrolizą (ona jest chyba naprawdę trwała)
Byłeś już gdzieś i pytałeś o to? Bo z tego, co wiem, nie robi się jej na dużych partiach. W ogóle to jest niepopularny zabieg, nie wiem, dlaczego.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
tani
Czyli nie zależy Ci na trwałym efekcie.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Nie, tak nie można i nie powinno być takiej potrzeby, bo wszystkie włosy powinny wypaść.
Stary 2016-05-03, 17:21   #3746
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
A gdzie tam. Musiałam się prosić, ale i tak nigdy nie wyszłam zadowolona.
Cytat:
Nie, tak nie można i nie powinno być takiej potrzeby, bo wszystkie włosy powinny wypaść.
Sama sobie zaprzeczasz...

Cytat:
Czyli nie zależy Ci na trwałym efekcie.
to chyba zależy od lasera a nie ceny...
Stary 2016-05-03, 17:24   #3747
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Sama sobie zaprzeczasz...

W ogóle. POWINNY.
Cytat:
Lasera, który poniżej pewnej ceny nie schodzi albo jest to podejrzane. To jaki to ma być laser?
Stary 2016-05-03, 17:41   #3748
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

np. epilira 170/120 za partie; depiluje właściwie (od 1,5 miesiąca nic nie odrosło) tylko trzeba pilnować żeby było dokładnie...
lub jakiś groupon (skoro gabinet ma pozytywne opinie, to z groupona nie powinni robić na "odwal się")
Stary 2016-05-03, 18:31   #3749
gasolina84
Zakorzenienie

stewardesa gdzie robiłaś depilację?

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:38   #3750
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
stewardesa gdzie robiłaś depilację?
Ars Medica i Laser Cosmetic Salon w Lublinie i Depiclinic w Warszawie. Nigdy nie wypadły mi wszystkie włosy po zabiegu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości