Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 127 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-05-09, 21:47   #3781
gasolina84
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja zwykle goliłam dopiero przed kolejnym zabiegiem. 4 kwietnia robiłam 3 zabieg na łydki a w weekend widziałam, że jeszcze mi wypadają włosy na kolanach

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:45   #3782
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy np. po każdej sesji nie golicie danej partii i czekacie aż Wam odrosną włoski? Tyle, że na bikini mogę sobie na razie na to pozwolić, to na pachach, nie bardzo.
W czwartek byłam na bikini i pachach i dzisiaj już musiałam ogolić pachy, bo nie powypadało. Wiadomo powinno tak 2-3 tyg powypadać, ale ja nie mam czasu czekać...
Ale to jest takie złe podunięcie?
Ja nie golę. Jeżeli jest gorąco jak teraz to koszulka z rękawkiem i do przodu Pod pachami po 2 tygodniach mam zupełnie łyso dlatego nie mam potrzeby ale jak Ci to przeszkadza to nie ma przeciwwskazań. Bo niby dlaczego? Cebulki są załatwione i nie wydaje mi się żeby to mogło mieć jakikolwiek wpływ na efekty. Między zabiegami tak samo, można golić byle nie wyrywać.

Jestem 20 dni po udach i też jeszcze wychodzą. Mocniejszych już nie ma ale coś czuję, że tych delikatnych nie złapało jak trzeba.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-05-10 o 10:55
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:15   #3783
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jestem 20 dni po udach i też jeszcze wychodzą. Mocniejszych już nie ma ale coś czuję, że tych delikatnych nie złapało jak trzeba.
To u mnie te słabsze wychodzą szybko, a te grube potrzebują czasu. Chociaż to też zależy...

Ja nie golę, jeśli nie mam potrzeby (a zwykle nie mam). Wpływu na rezultat to mieć nie powinno, ale chcę obserwować efekty. Poza tym łudzę się, że może zaczną szybciej wychodzić dzięki ocieraniu się ubrania, peelingom itd, ale to chyba nie ma większego znaczenia.

anna87 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:16   #3784
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Ja nie golę. Jeżeli jest gorąco jak teraz to koszulka z rękawkiem i do przodu Pod pachami po 2 tygodniach mam zupełnie łyso dlatego nie mam potrzeby ale jak Ci to przeszkadza to nie ma przeciwwskazań. Bo niby dlaczego? Cebulki są załatwione i nie wydaje mi się żeby to mogło mieć jakikolwiek wpływ na efekty. Między zabiegami tak samo, można golić byle nie wyrywać.

A bo tak się zastanawiałam, że lepiej zostawić, te włosy, żeby rosły i wypadły... No, ale już trudno.. Musiałam zgolić cholera.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 20:48   #3785
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
To u mnie te słabsze wychodzą szybko, a te grube potrzebują czasu. Chociaż to też zależy...

Ja nie golę, jeśli nie mam potrzeby (a zwykle nie mam). Wpływu na rezultat to mieć nie powinno, ale chcę obserwować efekty. Poza tym łudzę się, że może zaczną szybciej wychodzić dzięki ocieraniu się ubrania, peelingom itd, ale to chyba nie ma większego znaczenia.
Dlatego się zastanawiam czy złapało mi te słabe. Pociągnęłam pęsetą za jakiś grubszy i od razu wyszedł a te słabiutkie się trzymają

Zainwestowałam dziś dla sprawy w rękawicę do peelingu ciała. Tę do indyjskich rytuałów Hammam czy jakoś tak. Zobaczymy czy wspomoże szybsze wypadanie?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
A bo tak się zastanawiałam, że lepiej zostawić, te włosy, żeby rosły i wypadły... No, ale już trudno.. Musiałam zgolić cholera.
No jaka szkoda, zawsze pozostaje przeszczep jak zatęsknisz

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-11, 11:45   #3786
Eluvtus
Zakorzenienie

Salon oglosil promocje, - 400 zl... czyli zaplace za pachy i bikibi 1250 zl/ po 4 zabiegi.

Powiedzcie mi, jak dlugo zajmuje drpilacja vectusem (bikini)?
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 14:34   #3787
claroqueno
claroquesi

Nie bylam na depilacji Vetusem, tylko laserem Light Sheer Duet i pani kosmetolog używając zarówno małej, jak i dużej głowicy wyrobiła się w ok. 15-20 minut.
Podczytywałam Wasze relacje odnośnie bikini i wiedziałam, że to będzie bolało, ale nie że do tego stopnia. Mocno zaciskałam zęby i raz nawet zaklęłam, ale przetrwałam. Miałam nadzieję, że będzie podobnie do pach, ale było 2 razy bardziej boleśnie. Cóż, widocznie jest to mój najsłabszy punkt. Pani wykonująca zabieg powiedziała, że nie poleca Emli, ponieważ wtedy nie jesteśmy w stanie kontrolować naszych odczuć i nie wiemy czy nie dochodzi do poparzenia. Teoretycznie rzadko sie zdarzają takie poparzenia, więc to chyba nie jest super ryzykowne zastosowanie takiej maści. Muszę zapomnieć jak najszybciej o swoich wrażeniach by odważyć pójść się znowu na tę partię
Ponieważ byłam w tym salonie po raz kolejny i mam nadal pozytywne wrażenia, to z czystym sumieniem polecam sieciówkę Laser Delux, informując, że salon udziela zniżki 20% dla nowych osób, które zgłaszają się z polecenia obecnych klientów (klient również dostaje wtedy zniżkę). Dlatego, jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany skorzystaniem, to zapraszam do kontaktu: claro_que_no@wp.pl. Miasto nie ma znaczenia- promocja obowiązuje we wszystkich salonach.
claroqueno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 10:26   #3788
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Nie bylam na depilacji Vetusem, tylko laserem Light Sheer Duet i pani kosmetolog używając zarówno małej, jak i dużej głowicy wyrobiła się w ok. 15-20 minut.
Podczytywałam Wasze relacje odnośnie bikini i wiedziałam, że to będzie bolało, ale nie że do tego stopnia. Mocno zaciskałam zęby i raz nawet zaklęłam, ale przetrwałam. Miałam nadzieję, że będzie podobnie do pach, ale było 2 razy bardziej boleśnie. Cóż, widocznie jest to mój najsłabszy punkt. Pani wykonująca zabieg powiedziała, że nie poleca Emli, ponieważ wtedy nie jesteśmy w stanie kontrolować naszych odczuć i nie wiemy czy nie dochodzi do poparzenia. Teoretycznie rzadko sie zdarzają takie poparzenia, więc to chyba nie jest super ryzykowne zastosowanie takiej maści. Muszę zapomnieć jak najszybciej o swoich wrażeniach by odważyć pójść się znowu na tę partię
Ponieważ byłam w tym salonie po raz kolejny i mam nadal pozytywne wrażenia, to z czystym sumieniem polecam sieciówkę Laser Delux, informując, że salon udziela zniżki 20% dla nowych osób, które zgłaszają się z polecenia obecnych klientów (klient również dostaje wtedy zniżkę). Dlatego, jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany skorzystaniem, to zapraszam do kontaktu: claro_que_no@wp.pl. Miasto nie ma znaczenia- promocja obowiązuje we wszystkich salonach.
15 minut to troche krótki zabieg. A jak wlosy? Wypadly wszystkie po 1 zabiegu? Czy ta relacja to jedynie w celach reklamowych?
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:12   #3789
claroqueno
claroquesi

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
15 minut to troche krótki zabieg. A jak wlosy? Wypadly wszystkie po 1 zabiegu? Czy ta relacja to jedynie w celach reklamowych?
Oj tam od razu tylko reklame, nie sledze was od wczoraj Nie przeczę, ze byłoby przyjemnie zyskac znizke na przyszlosc, w koncu zabiegi kosztują mnóstwo kasy, ale nie jestem z tych co wciskają kit Uzasadnię moze, ze jestem zadowlona z salonu, bo panie wydają się byc kompetente (odpowiadają na pytania i opowiadają o swoich wrażeniach), jest czysto (niektore z Was nie zauwazyly, by kosmetolog przecierala glowice po kolejnych strzalach, kiedy to przypalone kawałki włosów pozostają na obszarze roboczym- a np. u mnie mimo wygolenia do 0, to i tak te grube czarn potrafia się jakoś wydostać przy strzale, wygladając jak strup). Poza tym po zabiegu na pachy i lydki wlosy zachowywały sie ksiązkowo, a raczej "forumowo" (niedlugo ide na 2. serię), więc liczę na to, że w przypadku bikini i ud, ktore mialam robione niedawno, bedzie tak samo.
To ile czasu trwaly wasze zabiegi? i jakiej wielkosci glowicą były przeprowadzane? Moze to o to chodzi, że czesciowo mialam robione duza, która bardzo skraca czas pracy? Bo jesli chodzi o odczucia, to mam wrazenie, że bolało wszędzie
Stary 2016-05-20, 20:40   #3790
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem dziś w BELLA VITA CLINIC Wileńska 29 (na stronie mają błąd) na pachach.
Fajna i miła obsługa- za kilka tygodni napiszę jak wyszło.

Po intymnych w epillira minęło właśnie 65 dni i wciąż nic nie odrosło- czekam na to jak dziewczynka na okres... (oczywiście po za fragmentami które od początku były skopane)

edit: pisałem posta po dwóch piwach i źle policzyłem około 65 dni

Edytowane przez deadpool
Czas edycji: 2016-05-22 o 01:09
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 23:05   #3791
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Byłem dziś w BELLA VITA CLINIC Wileńska 29 (na stronie mają błąd) na pachach.
Fajna i miła obsługa- za kilka tygodni napiszę jak wyszło.

Po intymnych w epillira minęło właśnie 45 dni i wciąż nic nie odrosło- czekam na to jak dziewczynka na okres... (oczywiście po za fragmentami które od początku były skopane)
Długo, u mnie po 45 dniach coś już zawsze odrasta.

Ja też muszę iść na pachy, pewnie na początku czerwca. Byłam za to na bikini. Siet, nie było mojej kosmetyczki, zrobiłabym wtedy łydki i tylko poprawki na bikini W każdym razie dramatu nie ma, bo poleciałyśmy chyba wszystko wokół, i jakieś pojedyncze na brzuchu i wewnętrzną stronę ud. Z bikini tylko głębokie i z tyłu. Zabieg trwał około 35 minut/ mała głowica.
Za to ubawiłam się jak nigdy, taka fajna babka mi się trafiła. Opowiadała jak sama robiła bikini, 2 razy. Tak skakała na fotelu, że pozwoliła sobie tylko zrobić pasek z góry i podziękowała. Mówiła że dla niej ból nie do wytrzymania a była na emli. Więcej się nie wybiera. To dopiero reklama

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Oj tam od razu tylko reklame, nie sledze was od wczoraj Nie przeczę, ze byłoby przyjemnie zyskac znizke na przyszlosc, w koncu zabiegi kosztują mnóstwo kasy, ale nie jestem z tych co wciskają kit Uzasadnię moze, ze jestem zadowlona z salonu, bo panie wydają się byc kompetente (odpowiadają na pytania i opowiadają o swoich wrażeniach), jest czysto (niektore z Was nie zauwazyly, by kosmetolog przecierala glowice po kolejnych strzalach, kiedy to przypalone kawałki włosów pozostają na obszarze roboczym- a np. u mnie mimo wygolenia do 0, to i tak te grube czarn potrafia się jakoś wydostać przy strzale, wygladając jak strup). Poza tym po zabiegu na pachy i lydki wlosy zachowywały sie ksiązkowo, a raczej "forumowo" (niedlugo ide na 2. serię), więc liczę na to, że w przypadku bikini i ud, ktore mialam robione niedawno, bedzie tak samo.
To ile czasu trwaly wasze zabiegi? i jakiej wielkosci glowicą były przeprowadzane? Moze to o to chodzi, że czesciowo mialam robione duza, która bardzo skraca czas pracy? Bo jesli chodzi o odczucia, to mam wrazenie, że bolało wszędzie
Duża końcówka na pewno skraca czas zabiegu. Na małej trwa u mnie około 40 minut, na dużej nigdy nie robiłam.
Z czasem ból będzie mniejszy, bo po prostu będzie mniej włosków ale uwierz, że do końca będziesz to czuła Znów byłam na Emli, wszędzie wokół spokojnie, wylegiwałam się jak na leżaku na Hawajach ale bikini głębokie znowu dało mi popalić. Oby ostatni raz

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-21, 10:12   #3792
Eluvtus
Zakorzenienie

Piszecie o tym bolu bikini, ze zaczynam sie denerwowac
Stary 2016-05-21, 20:41   #3793
scrabble1
Zakorzenienie

Tylko po to żeby się wyżalić. Potem dobrowolnie wracamy na kolejny zabieg dlatego się nie denerwuj niepotrzebnie.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-22, 01:12   #3794
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
edit: pisałem posta po dwóch piwach i źle policzyłem około 65 dni
.
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 06:27   #3795
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko po to żeby się wyżalić. Potem dobrowolnie wracamy na kolejny zabieg dlatego się nie denerwuj niepotrzebnie.
No tak, w koncu jestesmy kobietami (nasz rodzynek sie nie zali)

Pytanie!
We wtorek o.godz.17 mam depilacje. Czy wloski musza.byc zgolone na gladko czy "drapac"? Nir wiem czy golic sie dzisiaj wirczorem czy jutro.
Stary 2016-05-22, 09:47   #3796
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Na małej trwa u mnie około 40 minut, na dużej nigdy nie robiłam.
A u mnie znów bikini robione małą końcówką trwało krótko, około 15 minut. I to w zachwalanym tutaj przez jedną userkę salonie.

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Pytanie!
We wtorek o.godz.17 mam depilacje. Czy wloski musza.byc zgolone na gladko czy "drapac"? Nir wiem czy golic sie dzisiaj wirczorem czy jutro.
A właśnie, moja koleżanka z pracy chodzi do salonu, gdzie jej każą golić się na 3 dni przed dniem zabiegu. Koleżanka mówiła, że pani przeprowadzająca zabieg ma takie okulary, w których widzi miejsca, gdzie włosy jeszcze zostały, czy coś w ten deseń.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 09:51   #3797
claroqueno
claroquesi

Cytat:
Pytanie!
w moim przypadku to wyglada tak, ze to co nie dogolilo sie idealnie, to pozniej daje wiekszy efekt strupow. poza tym czytalam, ze skora musi byc na 0, bo inaczej energia wiazki marnowana jest na wystajacy fragment wlosa, zamiast oddzialywac glebiej.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A u mnie znów bikini robione małą końcówką trwało krótko, około 15 minut. I to w zachwalanym tutaj przez jedną userkę salonie.
hmm ld?? i jaki był tego efekt? przypuszczam, ze nie do konca dobry?
Stary 2016-05-22, 13:55   #3798
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
.
To bardzo długo. Ile zabiegów już robiłeś?

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Pytanie!
Różnie to u mnie bywało ale teraz golę 24 h przed i to mi się najlepiej sprawdza.Mam wrażenie, że efekty są lepsze, włoskom łatwiej jest się przebić i wypaść. Osobie wykonującej zabieg też jest chyba łatwiej, bo nie raz mi o tym mówiły. Kiedy pojawia się ten przypalony strupek, kosmetyczka widzi że w tym obszarze trzeba dalej działać, niczego nie pominie.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

A właśnie, moja koleżanka z pracy chodzi do salonu, gdzie jej każą golić się na 3 dni przed dniem zabiegu. Koleżanka mówiła, że pani przeprowadzająca zabieg ma takie okulary, w których widzi miejsca, gdzie włosy jeszcze zostały, czy coś w ten deseń.
Szybka akcja, bardzo szybka Robiłaś głębokie i okolice pośladków czy tylko standardowe?

3 dni to sporo chociaż wszystko zależy jak szybko rosną jej włosy? Im dłuższe włoski tym większy przypalony strupek. W sumie to nic złego tylko wygląda mało estetycznie.
Nie wiem o co chodzi z tymi okularami? Każda (kosmetyczka i pacjentka) ubiera okulary dla ochrony oczu przed laserem ale żeby miało to coś wspólnego z technologią wypatrywania włosków to nie słyszałam

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-24, 09:19   #3799
1989gosia
Przyczajenie

Ja robię dość regularnie zabiegi depilacji laserowej w Łodzi i jestem zadowolona, ale zabiegów było już dość dużo (mam niedoczynność tarczycy).
1989gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 09:43   #3800
gasolina84
Zakorzenienie

Ja idę dziś na bikini, dobrze że mam Emlę to może jakoś zniosę ból

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:23   #3801
Eluvtus
Zakorzenienie

Tez dzisiaj ide na bikini i pachy. I tez mam emle... w razie czego
Stary 2016-05-24, 15:45   #3802
Baas
Zadomowienie

Powiedzcie mi, gdzie mogę poprosić o receptę na EMLĘ? - Oprócz tego miejsca, gdzie robię depilację. Wypiszę mi receptę mój rodzinny lekarz?
Nigdy nie stosowałam, następny zabieg mam końcem czerwca i myślę użyć tej EMLI na bikini i pachy.

Czy któraś z Was, miała robione Bikini głębokie bez Emli i potem z?O ile mniej bolało z tą maścią?
Tak mnie ostatnio bolało, że może jednak zdecyduję się na to znieczulenie...

Stary 2016-05-24, 15:51   #3803
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Powiedzcie mi, gdzie mogę poprosić o receptę na EMLĘ? - Oprócz tego miejsca, gdzie robię depilację. Wypiszę mi receptę mój rodzinny lekarz?
Nigdy nie stosowałam, następny zabieg mam końcem czerwca i myślę użyć tej EMLI na bikini i pachy.

Czy któraś z Was, miała robione Bikini głębokie bez Emli i potem z?O ile mniej bolało z tą maścią?
Sprobuj normalnie u rodzinnego

Ew, mozesz poprosic w aptece bez recepty do skutku.Nikomu glowa nie poleci, moze kobiety wykaza sie wyrozumialoscia jak wyjasnisz

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2016-05-24 o 15:53
Stary 2016-05-24, 16:07   #3804
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Sprobuj normalnie u rodzinnego

Ew, mozesz poprosic w aptece bez recepty do skutku.Nikomu glowa nie poleci, moze kobiety wykaza sie wyrozumialoscia jak wyjasnisz
O, no to pewnie poproszę rodzinnego.

A duży to koszt?

Stary 2016-05-24, 17:50   #3805
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
O, no to pewnie poproszę rodzinnego.

A duży to koszt?
Dlateho warto isc od razu do apteki i prosic bez recepty duza emla 30 g kosztuje ponad 100 zl, mala, 5 g okolo 20. Apteki patrza na obroty, wiec moga sprzedac

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Czrkam na zabieg

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
Stary 2016-05-24, 19:05   #3806
claroqueno
claroquesi

Cytat:
W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
mala czy duza glowica?
i jak sie spisala emla?
podjelam decyje, ze nastepnym razem ide na bikini nasmarowana, przynajmniej nie bede podskakiwac i kobieta bedzie mogla spokojnie robic swoje

Edytowane przez claroqueno
Czas edycji: 2016-05-24 o 19:07
Stary 2016-05-24, 20:00   #3807
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

Spróbuj u rodzinnego ale też się zastanawiam czy w aptece by nie sprzedali tej małej pojemności 5 g? Możesz naściemniać, że chcesz wypróbować raz do zabiegu żeby zdecydować czy kupić duże opakowanie
Ostatnio płaciłam 120 zł za 30 g. Sporo. Ale jak mówiłam jest wydajna. Na całą serię np. bikini i pachy wystarczy 1 tubka.
Ja byłam raz bez znieczulenia na bikini i nigdy więcej. Dla mnie różnica była bardzo duża ale też głębokie to szczególnie wrażliwy obszar.
Przy okazji, zabezpieczacie emlę np folią żeby zrobić film okluzyjny?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:

[/COLOR]W 40 min zrobila pachy i bikini... wspolpracoeala, strzelala gdzie prosilam.
Piorunem! Jaka końcówka? Czekam na relację

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-05-24, 20:31   #3808
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
mala czy duza glowica?
i jak sie spisala emla?
podjelam decyje, ze nastepnym razem ide na bikini nasmarowana, przynajmniej nie bede podskakiwac i kobieta bedzie mogla spokojnie robic swoje
Duza glowica... nie za szybko?

Tylko i tak sie zastanawiam czy bylo ok zrobione, bo niektorych strzalow prawie nie czulam...
Stary 2016-05-24, 20:57   #3809
claroqueno
claroquesi

Cytat:

Tylko i tak sie zastanawiam czy bylo ok zrobione, bo niektorych strzalow prawie nie czulam...
duza?? tak dlugo? bez uzycia malej? to sa przeciez dosc trudno dostepne partie miejscami
moze nie bylo wloskow tam gdzie nie bolalo?
mnie dla odmiany bolało na udach w miejscach, gdzie nic mi nie rosnie z natury- wiecie może o co chodzi? zbyt dlugi czas srzalu? dlugosc wiazki za dluga? hm
Stary 2016-05-24, 22:00   #3810
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja robie duza i nigdy nic mi nie boli
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości