Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 129 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-12, 21:24   #3841
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mijaja juz 3 tyg i niewiele wlosow mi wypadlo... co teraz?
Na obu obszarach? Bikini i pachy były tak? Pisałaś że nie czułaś strzałów... Nie wiem, może spróbuj się kontaktować z salonem?

Poziomka 321 broda to trudny obszar, fajnie, że w ogóle łapie. Dziwne były te wypryski, czy to za wysoka moc? U mnie w takim wypadku skóra się przypiekła ale żadnych krostek nie było. Dobrze, że szybko zeszły.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-06-12 o 21:35
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 07:55   #3842
Eluvtus
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Mozliwe, że aż tak dużo zostałoby pominięte? Włosy zapewne masz czarne? Może zbyt słabą moca Cie potraktownao? Ja bym się umówiła na kontrolę, w koncu za coś zapłaciłaś. U mnie to co miało wylecieć, już dawno wyleciało (jestem 3 tyg po), zdążyłam już nawet pójść na dostrzał, bo niestety, ale te bardziej skryte fragmenty skóry obrastały jakby nigdy nic. Na szczęście w moim salonie panie bez zająknięcia przyjmują reklamacje, nawet same mówią, żeby przychodzić gdy coś jest zrobione nie do końca.
Nie mam czarnych, tylko brazowe, jestem srednia blondynka. I ewidentnie byly tam strzaly...
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 10:24   #3843
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

Też się cieszę, może moc była wysoka, ale nie wiem jak dokładnie, skórę miałam mocno czerwoną po zabiegu ale mimo tych krostek nie narzekam bo wolę się ciut pomęczyć a widzieć efekt. Pewnie też nie pomogło to, że dzień był bardzo słoneczny, posmarowałam się filtrem 50 ale słońce mimo wszystko mogło zadziałać na taką rozpaloną skórę.

Teraz się trochę martwię bo już zaczynają odrastać w większej ilości włoski a dopiero co minęły 4 tygodnie Chyba że jeszcze wypadną :P
Stary 2016-06-13, 10:37   #3844
claroqueno
claroquesi

Cytat:
Nie mam czarnych, tylko brazowe, jestem srednia blondynka. I ewidentnie byly tam strzaly...
a jak sie zachowują te wlosy? rosną normalnie, czy jako krotkie po depilacji siedzą w skorze?
claroqueno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 10:39   #3845
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
a jak sie zachowują te wlosy? rosną normalnie, czy jako krotkie po depilacji siedzą w skorze?
Wlasnie rosna, ale jakby troche wolniej?
Stary 2016-06-13, 11:26   #3846
Asia112233
Raczkowanie

Moim zdaniem coś poszło nie tak.
Stary 2016-06-13, 11:49   #3847
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Asia112233 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem coś poszło nie tak.
Jutro mojaja dokladnie 3 tyg. Zadzwonie do salonu.
Stary 2016-06-13, 12:20   #3848
paulinkka
Wtajemniczenie

Mi tez nie wszystkie wypadaja po duzej glowicy. A pamietasz moze jaka mialas uzyta moc?
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 13:53   #3849
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Mi tez nie wszystkie wypadaja po duzej glowicy. A pamietasz moze jaka mialas uzyta moc?
Niestety nie...
Stary 2016-06-13, 16:20   #3850
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Za słaba moc, tak jak u mnie na górnej wardze. Pierwszy zabieg prawie nic nie czułam i efekty marne. Tak myślę. Dzwoń, tym bardziej jak 2 partie były robione.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, może moc była wysoka, ale nie wiem jak dokładnie, skórę miałam mocno czerwoną po zabiegu ale mimo tych krostek nie narzekam bo wolę się ciut pomęczyć a widzieć efekt. Pewnie też nie pomogło to, że dzień był bardzo słoneczny, posmarowałam się filtrem 50 ale słońce mimo wszystko mogło zadziałać na taką rozpaloną skórę.

Teraz się trochę martwię bo już zaczynają odrastać w większej ilości włoski a dopiero co minęły 4 tygodnie Chyba że jeszcze wypadną :P
Ja bym nie liczyłam, że jeszcze wypadną. Na brodzie skubane szybko odrastają, moja ciocia latała raz w miesiącu na zabiegi. Grunt, że są efekty W dniu zabiegu i kilka po lepiej unikać słońca, ja też stosuję spf 50 ale w tych dniach się chowam. Lepiej nie kusić losu.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-06-13, 23:44   #3851
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Może ktoś robił w Lublinie w Latającej Owcy? (IPL+RF) - Interesuje mnie opcja "dużych partii ciała" ( łydki, uda, brzuch, pośladki, bikini głębokie, ramiona, przedramiona, dekolt - zapytam czy można zamienić sobie dekolt na pachy na przykład... jak myslicie? )

Na grouponie jest opcja 199 zł za 3 zabiegi lub 299 zł za 5 zabiegów- warto?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 23:51   #3852
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Może ktoś robił w Lublinie w Latającej Owcy? (IPL+RF) - Interesuje mnie opcja "dużych partii ciała" ( łydki, uda, brzuch, pośladki, bikini głębokie, ramiona, przedramiona, dekolt - zapytam czy można zamienić sobie dekolt na pachy na przykład... jak myslicie? )

Na ipl to szkoda czasu

Rotkohl jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 00:11   #3853
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Na ipl to szkoda czasu
... Toż to samo wynika z 90% wypowiedzi dziewczyn. Eh, nie chcę być kolejną naiwną Dzięki Natalia.

Aaa.. powiedz jaką depilację laserową polecasz!
Stary 2016-06-14, 08:47   #3854
Dlugienogi
Raczkowanie

Cytat:

Nie polecam wogóle latające owcy. Pomijając ze to IPL to jakość wykonania koszmarna a zasady zmieniają się tam z dnia na dzień. Kupując karnet pytałam z ilu części liczą się u nich nogi - poinformowano mnie ze z dwóch. Łydki i uda. A jak zaczęłam chodzić na ten "niby laser to właścicielka zmieniła zdanie i liczyła ze nogi to trzy partie: uda kolana i łydki. Bo to ze to nie jest laser to tez się nie dowiedziałam od nich.... ogólnie wyrzucona kasa w błoto i paskudne traktowanie
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:52   #3855
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Nie polecam wogóle latające owcy. Pomijając ze to IPL to jakość wykonania koszmarna a zasady zmieniają się tam z dnia na dzień. Kupując karnet pytałam z ilu części liczą się u nich nogi - poinformowano mnie ze z dwóch. Łydki i uda. A jak zaczęłam chodzić na ten "niby laser to właścicielka zmieniła zdanie i liczyła ze nogi to trzy partie: uda kolana i łydki. Bo to ze to nie jest laser to tez się nie dowiedziałam od nich.... ogólnie wyrzucona kasa w błoto i paskudne traktowanie
Odpuściłam już zanim napisałaś swoją relację, ale przepięknie dziękuję za nią - na pewno ktoś skorzysta z tej informacji. Ja w Latającej Owcy byłam raz - wykorzystywałam groupon na paznokcie + masaż + sonoforezę i było dość ok... Ogólnie... nie mogę powiedzieć złego słowa

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:53
Stary 2016-06-14, 09:55   #3856
gnazi
BAN stały

Światło IPL jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-06-14 o 10:27 Powód: Reklama
gnazi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:13   #3857
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potwierdzam że ipl to lipa, byłem kiedyś i absolutnie żadnego efektu. Za to laser super efekt...
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:38   #3858
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
... Toż to samo wynika z 90% wypowiedzi dziewczyn. Eh, nie chcę być kolejną naiwną Dzięki Natalia.

Aaa.. powiedz jaką depilację laserową polecasz!
Bo chodzi o to że ipl to nie laser nie usuwa na stałe owłosienia.

Z lubelskich słyszałam dobre opinie o arsmedica na Zana ja chodzę w Warszawie na lightsheer duet, z tego co mi się wydaje to na Zana jest ten sam.

Laserowa depilacja to na przykład ls i ls duet, vectus. Który lepszy różne są opinie.

Rotkohl jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:39   #3859
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Bo chodzi o to że ipl to nie laser nie usuwa na stałe owłosienia.

Z lubelskich słyszałam dobre opinie o arsmedica na Zana ja chodzę w Warszawie na lightsheer duet, z tego co mi się wydaje to na Zana jest ten sam.

Laserowa depilacja to na przykład ls i ls duet, vectus. Który lepszy różne są opinie.
Dzięki kochana. Ja jestem laik...

Ile razy już byłaś? Czy wystarczy faktycznie 5 razy i jest z głowy?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-14 o 19:41
Stary 2016-06-15, 09:08   #3860
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki kochana. Ja jestem laik...

Ile razy już byłaś? Czy wystarczy faktycznie 5 razy i jest z głowy?
Niektorzy chodza po 10 razy i cos tam jeszcze zostaje. Nie ma reguly.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:37   #3861
claroqueno
claroquesi

Wam, kobiety, też tak szybko bikini odstało? jMinęło trochę ponad 3 tyg i już widzę sporo włosków, przy czym są dużo cieńsze niż zwykle. Może to długo śpiące zasoby się zaktywowały? Albo po prostu tu szybciej odrastają?
claroqueno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:52   #3862
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi po pierwszym razie jakoś po miesiącu może półtora, po drugiej wizycie 2,5 miesiąca (i dużo wolnej rosną).

Może jako facet mam grubsze i ciemniejsze dlatego lepiej łapie

ps. serio u mnie też to się nazywa bikini? są na to jakieś inne kosmetyczne określenia
Stary 2016-06-15, 11:10   #3863
karambajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Niektorzy chodza po 10 razy i cos tam jeszcze zostaje. Nie ma reguly.
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2016-06-15 o 11:14
karambajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:59   #3864
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.
Czytałam, że między zabiegami można spokojnie maszynką sobie śmigać, ale czy jak już prawie włosków nie ma to nie szkoda ryzykować żeby się przez golenie wzmocniły? Ja bym pewnie rozjaśniła te "niedobitki"
Stary 2016-06-15, 12:03   #3865
karambajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Czytałam, że między zabiegami można spokojnie maszynką sobie śmigać, ale czy jak już prawie włosków nie ma to nie szkoda ryzykować żeby się przez golenie wzmocniły? Ja bym pewnie rozjaśniła te "niedobitki"
Tak, miedzy zabiegami golę się maszynką. Ale przeciez włosy się nie wzmacniają od golenia, to powielany mit no i wolę gładkość pod pachą, nawet taki rozjaśniony by mnie drażnił.
karambajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:10   #3866
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chodzi mi o to dlaczego nie można wyrwać (pęsetą/wydepilować ) włosów które i tak za 1-1,5 tygodnia i tak wypadną (świeżo wylaserowane)?
Obstawiam, że nie ma to większego wpływu na efekt końcowy, ale:
a) depilując włosy po laserze usuwamy też te, które mogły zostać pominięte i dostrzelone na poprawkach/przy następnym zabiegu
b) łatwiej klientom powiedzieć, żeby nie depilowali, niż tłumaczyć, kiedy można, a kiedy nie. Ktoś potem coś pomyli i będzie miał pretensje do salonu.

Zasadniczo nawet gdyby ciągle włosy depilować, to i tak jakiś efekt zabiegów będzie, chociaż oczywiście dużo słabszy.

Cytat:
Dziewczyny, mijaja juz 3 tyg i niewiele wlosow mi wypadlo... co teraz?
Spróbuj delikatnie pociągnąć kilka włosów pęsetą, jeśli wychodzą bezboleśnie, to jeszcze wypadną. U mnie na klacie z miesiąc im to zajmuje, może Twoje też potrzebują więcej czasu (nogi zaczynają masowo wypadać po tygodniu).

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:50   #3867
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Mi po pierwszym razie jakoś po miesiącu może półtora, po drugiej wizycie 2,5 miesiąca (i dużo wolnej rosną).

Może jako facet mam grubsze i ciemniejsze dlatego lepiej łapie

ps. serio u mnie też to się nazywa bikini? są na to jakieś inne kosmetyczne określenia
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Wam, kobiety, też tak szybko bikini odstało? jMinęło trochę ponad 3 tyg i już widzę sporo włosków, przy czym są dużo cieńsze niż zwykle. Może to długo śpiące zasoby się zaktywowały? Albo po prostu tu szybciej odrastają?
Moim zdaniem stanowczo za szybko. Powiedziałabym, że odrosły te których nie złapało. U mnie do miesiąca jest całkiem gładko, po około 1,5 więcej się dzieje
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Można się dogadywać żeby te niedobitki punktowo załatwić. Jeśli chodzisz do tego samego salonu na inną partię to takie "poprawki" pewnie zrobią za darmo

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-06-15 o 12:56
Stary 2016-06-15, 13:00   #3868
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Obstawiam, że nie ma to większego wpływu na efekt końcowy, ale:
a) depilując włosy po laserze usuwamy też te, które mogły zostać pominięte i dostrzelone na poprawkach/przy następnym zabiegu
b) łatwiej klientom powiedzieć, żeby nie depilowali, niż tłumaczyć, kiedy można, a kiedy nie. Ktoś potem coś pomyli i będzie miał pretensje do salonu.

Zasadniczo nawet gdyby ciągle włosy depilować, to i tak jakiś efekt zabiegów będzie, chociaż oczywiście dużo słabszy.

Spróbuj delikatnie pociągnąć kilka włosów pęsetą, jeśli wychodzą bezboleśnie, to jeszcze wypadną. U mnie na klacie z miesiąc im to zajmuje, może Twoje też potrzebują więcej czasu (nogi zaczynają masowo wypadać po tygodniu).
To nic.nie daje. Siedza porzadnie. Zapomnialam wvzoraj zadzwonic, dzisiaj sprobuje.
Stary 2016-06-15, 13:10   #3869
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...
Chodzi o to, że światło może aktywować mieszki, stąd niby po kilku zabiegach wysyp.
Do pewnego stopnia to prawda, np. zwykle włosy latem rosną szybciej, niż zimą ze względu na nasłonecznienie. Ale czy to ma przełożenie na laser tego nie wiem.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:15   #3870
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
pachwiny?
chyba nie
Cytat:
zagłębienie między dolną (u człowieka) lub tylną (u zwierząt) boczną częścią podbrzusza a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości