Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 130 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-15, 13:44   #3871
karambajka
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Moim zdaniem stanowczo za szybko. Powiedziałabym, że odrosły te których nie złapało. U mnie do miesiąca jest całkiem gładko, po około 1,5 więcej się dzieje
Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Można się dogadywać żeby te niedobitki punktowo załatwić. Jeśli chodzisz do tego samego salonu na inną partię to takie "poprawki" pewnie zrobią za darmo
trzeba normalnie zapłacić.
karambajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:06   #3872
claroqueno
claroquesi

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
pachwiny?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Ja nie wiem co jest z tym mitem o aktywowaniu się nagle włosów? Moim zdaniem to bzdura, bo jeżeli nawet na głowie zaczyna się coś dziać niedobrego i włosy wypadają to inne mieszki się nagle nie aktywują i nie ma żadnego wysypu...[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że światło może aktywować mieszki, stąd niby po kilku zabiegach wysyp.
Do pewnego stopnia to prawda, np. zwykle włosy latem rosną szybciej, niż zimą ze względu na nasłonecznienie. Ale czy to ma przełożenie na laser tego nie wiem.
To ja może przetłumaczę.
Idąc na zabieg goli się to, co aktualnie wyrosło, czyli włosy będace w fazie wzrostu oraz przejściowej. Jednakże, to nie jest wszystko, co posiadamy, bo część mieszków jest w uśpieniu- ok. 10-20%. Faza ta trwa 2-4 miesiące, więc prawdopodobne jest, że w czasie teoretycznej łysiny po laserze ze skóry wyjdą nowe włosy. To wg mnie też tłumaczy dlaczego niektóre osoby skarżą się na wzmożoną ilość owłosienia mimo zabiegów (1-2).
Nie widzę tu mitu, ani bzdury Jeśli źle rozumuję, to proszę o wyprowadzenie z błędu.
claroqueno jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:23   #3873
coniglietto85
Przyczajenie

Czy orientujecie się jaki jest najnowocześniejszy laser dostępny na polskim rynku? Dotarłam do soprano ice ale może jest coś nowszego?
coniglietto85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:32   #3874
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
chyba nie
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
trzeba normalnie zapłacić.
Pewnie zależy od salonu. Ja chodzę do 2 i w każdym o to pytałam i nie ma problemu, z tym, że chodzi o prawdziwe niedobitki.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
To ja może przetłumaczę.
Idąc na zabieg goli się to, co aktualnie wyrosło, czyli włosy będace w fazie wzrostu oraz przejściowej. Jednakże, to nie jest wszystko, co posiadamy, bo część mieszków jest w uśpieniu- ok. 10-20%. Faza ta trwa 2-4 miesiące, więc prawdopodobne jest, że w czasie teoretycznej łysiny po laserze ze skóry wyjdą nowe włosy. To wg mnie też tłumaczy dlaczego niektóre osoby skarżą się na wzmożoną ilość owłosienia mimo zabiegów (1-2).
Nie widzę tu mitu, ani bzdury Jeśli źle rozumuję, to proszę o wyprowadzenie z błędu.
Rozumiem o co Ci chodzi ale te 10-20% więcej trudno nazwać wysypem. Zresztą jak więcej? Faza uśpienia trwa 2-4 miesiące czyli przyjmijmy na oko, że miesięcznie "budzi się" do życia 2-5 %? Dla mnie słowo "wysyp" to jakby po którymkolwiek zabiegu, pokazało się jeszcze więcej włosów niż na początku. A przecież ten proces przebiega płynnie, nawet jeżeli nie chodzimy na depilację a np. golimy skórę. To jest normalne, że część włosków jest uśpiona, część rośnie. Niech między zabiegami tak jak piszesz, dojdzie te kilka % to moim zdaniem jest i tak taka mała ilość, że nie powinna wzbudzać takich emocji.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:00   #3875
claroqueno
claroquesi

Cytat:
brzmi lepiej niż bikini w przypadku mężczyzny a My będziemy wiedziały o co Ci chodzi

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Pewnie zależy od salonu. Ja chodzę do 2 i w każdym o to pytałam i nie ma problemu, z tym, że chodzi o prawdziwe niedobitki.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Rozumiem o co Ci chodzi ale te 10-20% więcej trudno nazwać wysypem. Zresztą jak więcej? Faza uśpienia trwa 2-4 miesiące czyli przyjmijmy na oko, że miesięcznie "budzi się" do życia 2-5 %? Dla mnie słowo "wysyp" to jakby po którymkolwiek zabiegu, pokazało się jeszcze więcej włosów niż na początku. A przecież ten proces przebiega płynnie, nawet jeżeli nie chodzimy na depilację a np. golimy skórę. To jest normalne, że część włosków jest uśpiona, część rośnie. Niech między zabiegami tak jak piszesz, dojdzie te kilka % to moim zdaniem jest i tak taka mała ilość, że nie powinna wzbudzać takich emocji.
no ok, to moze zbyt ekspresywnie opisalam ten'wysyp' to, co mi wyrosło, wygląda na 10% - przy prostym szacunku, ze na okolo 10 sasiednich mieszkow to jeden jest z nowym wlosem, a reszta z polaserowymi resztkami (tu dodam, że na przyszłość będe się starać unikać golenia, bo jednak jako dłuższe zdecydowanie szybciej/łatwiej się wysuwają) . Moze ich dlugosc 3-4 mm spotegowalo wrazenie ilosci.
Stary 2016-06-15, 21:24   #3876
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
zgadzam się że dużo lepiej brzmi; ale zgodnie z definicją to raczej inna cześć ciała

pachwina to zagłębienie ciała znajdujące się między dolną, boczną częścią brzucha a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:29   #3877
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam się że dużo lepiej brzmi; ale zgodnie z definicją to raczej inna cześć ciała

pachwina to zagłębienie ciała znajdujące się między dolną, boczną częścią brzucha a wewnętrzną powierzchnią górnej części uda
Łooono!

Dobra, dzwonilam. Nic sie sensownego nie dowiedzialam. Maz mowi, ze wloskow mam mniej, ale wolno to idzie. Na.kolejny zabieg pojde dopiero po lecie, jak mi sie fazy unormuja, bede zywym testerem.faz wzrostu i depilacji co 3-4 miesiace
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:12   #3878
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Łooono!

Dobra, dzwonilam. Nic sie sensownego nie dowiedzialam. Maz mowi, ze wloskow mam mniej, ale wolno to idzie. Na.kolejny zabieg pojde dopiero po lecie, jak mi sie fazy unormuja, bede zywym testerem.faz wzrostu i depilacji co 3-4 miesiace
krocze.

Nie chcieli tego zobaczyć? O poprawkach pewnie nie ma mowy co?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-06-16, 12:38   #3879
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
krocze.

Nie chcieli tego zobaczyć? O poprawkach pewnie nie ma mowy co?
Pewnie nie, bo w zasadzie z ich punktu widzenia zrobili wszystko ok. Mierzenie poziomu melabinybylo? Bylo. Moc dostosowana byla? Byla... moze rzeczywiscie w nastepnych zabiegach z wieksza moca pojdzie rzeczywiscir jak niektorym kobietom - dopiero po 3 jakis efekt...
Nie no, tak przyjrzalam sie sobie i faktycznie wloskow robi sie coraz mniej, moze nawet juz 1/3wypadla, ale to tak powoli idzie, ze zwariowac mozna. I jeszcze zapraszala mnie na zabieg w lipcu, bo wypada akurat nastepny wtedy! No jasne, chyba tylko po to, zeby laserowac drugi raz te same. Poczekam az sobie w spokoju urosna do dawnego stanu, o.
Stary 2016-06-16, 12:53   #3880
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie nie, bo w zasadzie z ich punktu widzenia zrobili wszystko ok. Mierzenie poziomu melabinybylo? Bylo. Moc dostosowana byla? Byla... moze rzeczywiscie w nastepnych zabiegach z wieksza moca pojdzie rzeczywiscir jak niektorym kobietom - dopiero po 3 jakis efekt...
Nie no, tak przyjrzalam sie sobie i faktycznie wloskow robi sie coraz mniej, moze nawet juz 1/3wypadla, ale to tak powoli idzie, ze zwariowac mozna. I jeszcze zapraszala mnie na zabieg w lipcu, bo wypada akurat nastepny wtedy! No jasne, chyba tylko po to, zeby laserowac drugi raz te same. Poczekam az sobie w spokoju urosna do dawnego stanu, o.
Skoro wypadają, do wyluzuj i daj im czas. Ja też za pierwszym razem panikowałam, bo mija miesiąc a tu ani drgnie, ale wszystko było ok. Kolejny zabieg robił zgodnie z rozkładem, było co laserować, bo zaraz po zgubieniu starych wyrosły nowe.
To trochę mit z tym że powinny wypaść do 3 tygodni, u każdego może być inaczej, dużo też zależy od miejsca na ciele.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:59   #3881
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Skoro wypadają, do wyluzuj i daj im czas. Ja też za pierwszym razem panikowałam, bo mija miesiąc a tu ani drgnie, ale wszystko było ok. Kolejny zabieg robił zgodnie z rozkładem, było co laserować, bo zaraz po zgubieniu starych wyrosły nowe.
To trochę mit z tym że powinny wypaść do 3 tygodni, u każdego może być inaczej, dużo też zależy od miejsca na ciele.
Panikowalam bo porownywalam sie z Wami i kolezanka, ktora po 3 tyg juz byla lysa
Teraz grzecznie bede czekac
Stary 2016-06-16, 17:28   #3882
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Panikowalam bo porownywalam sie z Wami i kolezanka, ktora po 3 tyg juz byla lysa
Teraz grzecznie bede czekac
Zrób test pęsetą. Jeżeli je złapało to wyjdą bez bólu, jeśli nie to będą się trzymały i rosły jak gdyby nigdy nic.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-06-17, 10:13   #3883
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Zrób test pęsetą. Jeżeli je złapało to wyjdą bez bólu, jeśli nie to będą się trzymały i rosły jak gdyby nigdy nic.
Robilam
Trzyma sie chowlerstwo.
Stary 2016-06-19, 02:18   #3884
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co z tej listy polecacie, a czego nie polecacie? (szukam groupona)

Depi-Light http://depi-light.pl/

Medical Expert http://www.medicalexpert.pl/

Bella vita Clinic https://bellavitaclinic.pl/

Wileńska Clinic http://www.wilenskaclinic.pl/

Heaven Beauty & Spa http://www.heavenspa.pl/

Estetican http://www.estetican.pl/

Re Clinic http://www.centrummedycynyestetycznej.com/

Butterfly Body Clinic http://bbcklinika.pl/

Bella Clinic http://www.bellaclinic.pl/

Laser Expert https://www.facebook.com/Laser-Expert-155545604555624/
Stary 2016-06-21, 12:49   #3885
MalinowaMamba
Zakorzenienie

Przymierzam się właśnie do depilacji laserowej bikini light sheerem. W ten piątek mam konsultacje, pani kazała mi się nie golić wcześniej żeby zobaczyć jak te włoski wyglądają. Rozumiem ze mnie pooglada, coś jeszcze się robi na takiej konsultacji? Liczę na spore efekty. Z natury jestem dosyć mocno owłosiona w dodatku bardzo ciemne wloski, po kilka z jednej cebulki, rosną nawet na pachwinach więc po latach depilacji maszynką mam dosyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalinowaMamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 16:14   #3886
Migotka1313
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Przymierzam się właśnie do depilacji laserowej bikini light sheerem. W ten piątek mam konsultacje, pani kazała mi się nie golić wcześniej żeby zobaczyć jak te włoski wyglądają. Rozumiem ze mnie pooglada, coś jeszcze się robi na takiej konsultacji? Liczę na spore efekty. Z natury jestem dosyć mocno owłosiona w dodatku bardzo ciemne wloski, po kilka z jednej cebulki, rosną nawet na pachwinach więc po latach depilacji maszynką mam dosyc.

Na konsultacji kosmetolog ogląda, ocenia i robi próbę laserem. Mówi również o przeciwskazaniach i zaleceniach odnośnie zabiegu. Ciemne i mocne włosy są najlepszymi do usuwania laserem, więc powinnaś być zadowolona.
Jeśli ktoś się wybiera do salonów xxx to mogę podzielić się zniżką 20% na zabiegi wykonywane na pierwszej wizycie. Kontakt do mnie xxx.
Teraz lato, więc nie można wykonywać depilacji laserowej na partiach które są opalane, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć się tymi których nie opalamy. Ja w zeszłym roku zrobiłam raz pachy korzystając właśnie z takiej zniżki i efekt tak mi się spodobał, że w tym roku przed samym latem zaczęłam kontynuować tą partię. Niesamowita wygoda, zrozumie zwłaszcza ten dla kogo golenie maszynką jest codziennym utrapieniem, a do tego podrażnienia itp.

Co do wypadania włosów po zabiegach, to potwierdzę chyba to co wcześniej inni pisali. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że każda partia ciała inaczej reagowała. Zależy to zapewne od rodzaju włosa i miejsca depilowanego. Pachy wypadają bardzo szybko, nogi zdecydowanie najdłużej. Czasem do tego stopnia, że już traciłam nadzieję że wypadną i dopiero wtedy znikały. Ale ok 3 tygodnia powinny wychodzić lekko, bo jeśli siedzą mocno to marne szanse. Warto myślę sygnalizować takie problemy w salonie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 17:29 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 18:20   #3887
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem na depilacji pach (z groupona) w wileńska clinic/bella vita clinic. I zostałem obsłużone lepiej niż w niejednym salonie jako normalny (nie grouponowy) klient.

Pod jedną z pach zostało kilka włosków których laser nie złapał, zdzwoniłem i nie było żadnego problemu żeby to poprawić. Co jest mega dużym plusem bo nie wszystkie salony po sobie poprawiają.
Stary 2016-06-21, 21:55   #3888
claroqueno
claroquesi

Cytat:
Byłem na depilacji pach (z groupona) w wileńska clinic/bella vita clinic. I zostałem obsłużone lepiej niż w niejednym salonie jako normalny (nie grouponowy) klient.

Pod jedną z pach zostało kilka włosków których laser nie złapał, zdzwoniłem i nie było żadnego problemu żeby to poprawić. Co jest mega dużym plusem bo nie wszystkie salony po sobie poprawiają.
Fajnie wiedzieć, że to nie jest jakiś przekręt. Poczekam jeszcze na Twoje opinie za 2-3 tygodnie, żeby dowiedzieć się wszystko jest OK. Może później sama się skuszę
Light sheerem zostałeś potraktowany czy inną maszyną? Zwróciłeś uwagę na parametry?

Edytowane przez claroqueno
Czas edycji: 2016-06-21 o 21:57
Stary 2016-06-21, 23:08   #3889
Jumo83
Jumo83

Już ktoś to pisał, ale warto wiedzieć, że latem jest mniejszy popyt na laser, bo nie można depilować części ciała, które się opalają, bo można się poparzyć, dlatego wiele salonów robi latem specjalne promocje, warto wtedy skorzystać, by wydepilować sobie np. bikini.
Ja miałam depilowane pachy i bikini wiele lat temu, chwaliłam się już efektami, z których jestem bardzo zadowolona, choć bikini nie zrobiłam do końca, bo mnie zbyt bolało, ale teraz, po dwóch porodach stwierdzam, że zniosę wszystko! Zapisałam się na bikini głębokie do gabinetu, w którym wcześniej byłam i dostałam zniżkę 70%, więc już nie mogę się doczekać! Sprawdźcie sobie promocje gabinetów, ja jestem zachwycona efektami lightseer i obsługą w Mona Lisie w Poznaniu.
Jumo83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:13   #3890
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Sprawdźcie sobie promocje gabinetów, ja jestem zachwycona efektami lightseer i obsługą w Mona Lisie w Poznaniu.
Wiesz co, kolejny raz reklamujesz ten salon, mimo że byłaś w nim dawno temu - a ja w tym roku, obsługiwały mnie cztery pracownice i żadna z nich nie była szczególnie kompetentna. A moje zabiegi trwały bardzo krótko, dziewczyny stąd mi to wprost pisały. Tak że nawet jeśli Ty byłaś zadowolona, z usług w przeszłości, to aktualnie nie jest tam tak kolorowo. Zresztą kojarzę, że jakiś czas temu już na ten temat dyskutowałyśmy.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2016-06-21 o 23:15
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:22   #3891
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że to nie jest jakiś przekręt. Poczekam jeszcze na Twoje opinie za 2-3 tygodnie, żeby dowiedzieć się wszystko jest OK. Może później sama się skuszę
Light sheerem zostałeś potraktowany czy inną maszyną? Zwróciłeś uwagę na parametry?
Byłem właśnie jakieś 2-3 tygodnie temu. Ładnie wszystko wypadło po za tymi kępkami pod jedną pachą (nawet kosmetyczka stwierdziła że wygląda na ominięte).

Na parametry nie paczałem.
Stary 2016-06-21, 23:55   #3892
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Aniu, rozumiem, że przez ten czas oczekiwania na wypadanie włosków golenie się maszynką nie jest złe?

Wciąż nie umówiłam się, bo dopiero w 2 tyg lipca planuję (tylko bikini na razie, od razu kupię grupon lub karnet, żeby taniej wyszło) ale pomału rozwiewam swoje wątpliwości i się dokształcam w temacie...

Ja pójdę do salonu najpierw na "ogląd" (docelowo na zarezerwowanie terminu) przy czym zapytam czy przewidują poprawki w razie niepowodzenia (Lublin - ArsMedica na Zana lub BellaClinic na Krk Przedmniesciu, chyba).

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-22 o 00:01
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 00:16   #3893
MalinowaMamba
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Na konsultacji kosmetolog ogląda, ocenia i robi próbę laserem. Mówi również o przeciwskazaniach i zaleceniach odnośnie zabiegu. Ciemne i mocne włosy są najlepszymi do usuwania laserem, więc powinnaś być zadowolona.
Jeśli ktoś się wybiera do salonów xxx to mogę podzielić się zniżką 20% na zabiegi wykonywane na pierwszej wizycie. Kontakt do mnie xxx.
Teraz lato, więc nie można wykonywać depilacji laserowej na partiach które są opalane, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć się tymi których nie opalamy. Ja w zeszłym roku zrobiłam raz pachy korzystając właśnie z takiej zniżki i efekt tak mi się spodobał, że w tym roku przed samym latem zaczęłam kontynuować tą partię. Niesamowita wygoda, zrozumie zwłaszcza ten dla kogo golenie maszynką jest codziennym utrapieniem, a do tego podrażnienia itp.

Co do wypadania włosów po zabiegach, to potwierdzę chyba to co wcześniej inni pisali. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że każda partia ciała inaczej reagowała. Zależy to zapewne od rodzaju włosa i miejsca depilowanego. Pachy wypadają bardzo szybko, nogi zdecydowanie najdłużej. Czasem do tego stopnia, że już traciłam nadzieję że wypadną i dopiero wtedy znikały. Ale ok 3 tygodnia powinny wychodzić lekko, bo jeśli siedzą mocno to marne szanse. Warto myślę sygnalizować takie problemy w salonie.
Jakbyś mogła to odezwij się do mnie na PW odnośnie znizki, bo chyba tylko jedna sieć salonów taka oferuję i chyba to tam się wybieram

Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog?

MalinowaMamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:37   #3894
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Jakbyś mogła to odezwij się do mnie na PW odnośnie znizki, bo chyba tylko jedna sieć salonów taka oferuję i chyba to tam się wybieram

Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog?

Kladziesz sie na brzuchu i tyle. Ja pomagalam rozhylic moje obszerne poslady i mowilam jej jak cos pominela, niechetnie to robia

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle
Stary 2016-06-22, 10:36   #3895
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny'
Stary 2016-06-22, 13:28   #3896
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Aniu, rozumiem, że przez ten czas oczekiwania na wypadanie włosków golenie się maszynką nie jest złe?
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.

Cytat:
Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle
Weź pęsetę i spróbuj mocniej pociągnąć. Jeśli boli, to przestań, jeśli tylko czujesz opór, spróbuj dalej. Jeśli wyjęty włos nie będzie miał cebulki to ok, pręczej czy później wypadną.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:46   #3897
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.

Weź pęsetę i spróbuj mocniej pociągnąć. Jeśli boli, to przestań, jeśli tylko czujesz opór, spróbuj dalej. Jeśli wyjęty włos nie będzie miał cebulki to ok, pręczej czy później wypadną.
Co Ty, probowalam...
Stary 2016-06-22, 16:18   #3898
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Można golić.

Ooo... czyli po laserze wypadają włoski bez cebulek? Tego to nie wiedziałam Mam wrażenie, że tak mało wiem dalej w temacie...

Dzięki za odpowiedź co do golenia.
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:34   #3899
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ooo... czyli po laserze wypadają włoski bez cebulek? Tego to nie wiedziałam Mam wrażenie, że tak mało wiem dalej w temacie...

Dzięki za odpowiedź co do golenia.
Cebulki ulegaja zniszczeniu, dlatego wlosy juz pozniej nie rosna
Stary 2016-06-22, 22:48   #3900
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Cebulki ulegają zniszczeniu, dlatego wlosy juz pozniej nie rosna
Nie tylko cebulkę tylko dodatkowo komórki (nie pamiętam jak się ta część włosa nazywa) w skórze z których cebulka odrasta (wosk wyrywa z cebulkami, ale i tak odrasta)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości