Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 132 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-29, 13:36   #3931
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jak już tutaj pisałam - skończyłam zabiegi laserowe na łydkach 11 lat temu. Laser był starszej generacji, aleksandrytowy, nie usunął mi wtedy zupełnie wszystkich włosków (zostało parę na krzyż, możliwe, że jedno - dwa dodatkowe dostrzelania załatwiłyby sprawę), ale nie zaobserwowałam, aby odrosły jakiekolwiek ponad te.
11 lat temu i praktycznie spokój - wow to naprawdę było warte w takim razie Twoich pieniędzy! Gdzieś czytałam o tym aleksandrytowym, że jest polecany do jasnych włosków (takie mam na udach) - prawda to?
Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja już tyle wydałam na same łydki, że jak myślę, że mi kiedyś by to odroslo, to mnie szlaaaag trafia.
Pewnie co rok będę sobie chodzila na te zabiegi przypominające, ale w sumie tak patrzyłam dzisiaj na te okolice włączające się do ŁYDEK no i stwierdziłam, że pewnie czekać mnie będzie jeszcze 2 takie uzupełniające zabiegi jednak. Ale to zrobię pewnie już po lecie, koncem września...
Życzę Ci, żebyś miała i po 11 latah spokój tak jak @Siarka40 Bass, ja to poczekam na Twoją relację z utrzymywania się efektów we wrześniu, a jak bede kupowala (pakiet 5x bikini i 5x pachy) to zapytam na pewno czy bede mogla liczyc na zacną zniżkę przy ewentualnych łydkach. Ile mialas sesji na lydki?

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, cena jest bardzo wysoka. już nie pamiętam ile ja płaciłam ale z tego co wiem obecnie w tym gabinecie w którym wykonywałam zabiegi są spore promocje... Nawet bez promocji wychodzi sporo taniej...
Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Anna dobrze Ci podpowiada, ta cena faktycznie nie jest jakaś super promocyjna żeby się przy niej upierać, zwłaszcza że mówisz że to oferta wakacyjna niby ze specjalną zniżka. W salonie gdzie ja chodzę w standardzie bardzo podobną kwotę się płaci gdzie nie trzeba wykładać kasy do przodu. A jak się wykupuje pakiet, to nawet taniej.
Jak masz podobną ofertę cenową, to spróbuj popytać jakie ceny gdybyś musiała dokupić zabieg. Czy jakiś rabat wtedy dają, albo co robią gdybyś nie mogła kontynuować. Zwróć też uwagę czy ograniczeń czasowych nie stosują.
Bez Was wydałabym za dużo kasy, DZIĘKUJĘ - jesteście niezastąpione dziewczyny! Dodam, że chodziło o LCSalon w Lublinie. Zdecydowałam, że zrobię tak: w sierpniu idę osobiście do Ars Medica i Bella Clinic - zdecyduję gdzie bedzie korzystniej cenowo i oczywiście dopytam o rzeczy, które radzicie. Najwazniejsze to ten okres czasowy, bo zaczac bede mogla dopiero w grudniu

Mam jeszcze dwa dylematy... Dziewczyny, jak wiele cm na oko od pachwiny na wewnetrznych partiach uda wlicza sie do bikini? Moje wloski sa tam dosc jasne i cienkie, ale tez ich nie chce Nie marudzą i spokojnie tego sie pozbede? A.... i czy któraś z Was pozbywała się włosków z ud - jasnych i cienkich?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-29 o 13:38
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:00   #3932
Baas
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Życzę Ci, żebyś miała i po 11 latah spokój tak jak @Siarka40 Bass, ja to poczekam na Twoją relację z utrzymywania się efektów we wrześniu, a jak bede kupowala (pakiet 5x bikini i 5x pachy) to zapytam na pewno czy bede mogla liczyc na zacną zniżkę przy ewentualnych łydkach. Ile mialas sesji na lydki?

Mam jeszcze dwa dylematy... Dziewczyny, jak wiele cm na oko od pachwiny na wewnetrznych partiach uda wlicza sie do bikini? Moje wloski sa tam dosc jasne i cienkie, ale tez ich nie chce Nie marudzą i spokojnie tego sie pozbede? A.... i czy któraś z Was pozbywała się włosków z ud - jasnych i cienkich?

Dziękuję. Kurde, tak mnie gnęb, to że jednak są tam te włoski, ale jak się im przygląam, to są one taki słabiutkie, i chyba jaśniejsze. Więc, pewnie to wina tego, że te najgrubsze poszłyyyy, a te właśnie kiepskie zostały. Mimo to strasznie nie to iryyytuje, ale no już zdecydowałam, że zajmę się we wrześniu.

Jak chodzę do LCS - to pachwiny jeszcze zachodzę lekko na udach, ale leciutko tam. Powiem CI, że po tych 3 zabiegach już w sumie nie orosło mi tam w tych pachwinach prawie nic.
A z udami mam ten sam problem co Ty chyba. Bo właśnie mam rzadsze i takie jaśniejsze i też takie cienkie. Mi powiedziała babeczka jak się jej radziłam, że nie będzie tak fajnych efektów jak na łydkach, bo te włoski u mnie na udach są troszkę inne i na razie się wstrzymałam z udami i robię w domu albo u kosmetyczki woskiem - póki co. Ale wciąż się zastanawiam i nie wiem czy nie zacznę ich w okolicach grudnia mooże? Ale to jeszcze zastanawiam się.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 18:59   #3933
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
11 lat temu i praktycznie spokój - wow to naprawdę było warte w takim razie Twoich pieniędzy! Gdzieś czytałam o tym aleksandrytowym, że jest polecany do jasnych włosków (takie mam na udach) - prawda to?
Wytłuszczone - oj, tego nie wiem, ja szłam z czarnymi kłaczorami^^.
A tak w ogóle, prawdopodobnie moje dwie koleżanki z pracy chodzą obecnie na laser do tego samego salonu. Wiem, że praktykują tam dostrzeliwanie, myślę aby pójść tam celem pozbycia się tych włosków, które mi pozostały, na poszczególnych częściach ciała. (W MonaLisie, w której byłam ostatnio, czegoś takiego nie przewidziano, panie jechały laserem po całości, co było w sumie bez sensu, zważywszy, że na przykład na takim bikini z przodu miałam ze cztery włoski do usunięcia ).

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 22:30   #3934
scrabble1
Zakorzenienie

Byłam wczoraj 4 raz na udach. U mnie ta sama sytuacja. Na części wewnętrznej i z tyłu było trochę mocniejszych i ciemnych włosów. Przód i boki to raczej jaśniejszy meszek.
Ciemne wyłapuje wszystkie za każdym razem, meszek się przerzedza ale nie wypada całkowicie. Rozmawiałam wczoraj z kosmetyczką i powiedziała żebym na kolejne zabiegi przychodziła z nieogolonymi włosami, bo już jest ich znacznie mniej. Zrobimy to punktowo i cenowo mniej mnie policzą.
Fajnie, chociaż i tak mam jeszcze 1 zabieg wykupiony w pakiecie to nie wiem czy teraz skorzystam.
Ale do czego zmierzam. Babeczka mówi, że na LS nie ma sensu robić całości. Lepiej punktowo potraktować te dłuższe większą mocą...

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:32   #3935
AguŚ87
Zakorzenienie

Hej

sporo czytałam, ogólnie wiem że lepiej diodowy niż IPL

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
Stary 2016-06-30, 11:12   #3936
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Hej

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
Zbadaj koniecznie hormony!
Vectus dalby raczej rade
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 11:23   #3937
AguŚ87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Zbadaj koniecznie hormony!
Vectus dalby raczej rade
hej

miałam póki co prolaktyne i tsh sprawdzane i jest w normie, ale to pewnie za mało i wypadałoby zbadać jakieś inne hormony?

brałam kupe lat anty, takie rzeczy zaczeły się dziać po ich odstawieniu,.
Stary 2016-06-30, 12:08   #3938
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
hej

miałam póki co prolaktyne i tsh sprawdzane i jest w normie, ale to pewnie za mało i wypadałoby zbadać jakieś inne hormony?

brałam kupe lat anty, takie rzeczy zaczeły się dziać po ich odstawieniu,.
Ano wlasnie, organizm przyzwyczail sie do dodatkowej dawki estrogenow moze
Noe bierzesz zadnych innych lekow?
Stary 2016-06-30, 17:04   #3939
irrssin
Raczkowanie

Nie orientujecie się, czy można robić zabieg jak się bierze witaminę PP (to Wit. z grupy B)? I jeszcze cynk, czy nie przeszkadza?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Potrzebuję pilnie odp. bo jutro mam zabieg..
Stary 2016-06-30, 17:17   #3940
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
A nie lepiej zadzwonić do salonu i zapytać?^^

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2016-06-30, 17:22   #3941
irrssin
Raczkowanie

Dzwoniłam, ale na salonie już się raz zawiodłam, jak mi sciemniali i wolę się zapytać też ekspertek forumowych.
Stary 2016-06-30, 20:05   #3942
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - oj, tego nie wiem, ja szłam z czarnymi kłaczorami^^.
A tak w ogóle, prawdopodobnie moje dwie koleżanki z pracy chodzą obecnie na laser do tego samego salonu. Wiem, że praktykują tam dostrzeliwanie, myślę aby pójść tam celem pozbycia się tych włosków, które mi pozostały, na poszczególnych częściach ciała. (W MonaLisie, w której byłam ostatnio, czegoś takiego nie przewidziano, panie jechały laserem po całości, co było w sumie bez sensu, zważywszy, że na przykład na takim bikini z przodu miałam ze cztery włoski do usunięcia ).
Zdecydowanie bez sensu całość robić , lepsze dostrzeliwanie faktycznie i to jeszcze, zbey taniej liczyli - to juz idealnie Nie wiesz czy te kolezanki mialy taniej niz standard dostrzeliwanie?

Pisalam Wam o ofercie zaproponowanej w Laser Cosmetic, dostalam tez wycene od Ars Medica - jeszcze gorsza, bo 1900 za 10 zabiegow (5x pachy, 5x bikini). No to kierunek Bella Clinic... Wybiore sie do nich niedlugo, zeby oferte mi dostosowali oczywiscie zgodnie z wskazowkami Waszymi dopytam o wszysciutko

Powiem Wam... calkiem mozliwe, ze mi wystarczy 4 strzaly na pachy, a na bikini wezme 6. Ale to zobaczymy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj 4 raz na udach. U mnie ta sama sytuacja. Na części wewnętrznej i z tyłu było trochę mocniejszych i ciemnych włosów. Przód i boki to raczej jaśniejszy meszek.
Ciemne wyłapuje wszystkie za każdym razem, meszek się przerzedza ale nie wypada całkowicie. Rozmawiałam wczoraj z kosmetyczką i powiedziała żebym na kolejne zabiegi przychodziła z nieogolonymi włosami, bo już jest ich znacznie mniej. Zrobimy to punktowo i cenowo mniej mnie policzą.
Fajnie, chociaż i tak mam jeszcze 1 zabieg wykupiony w pakiecie to nie wiem czy teraz skorzystam.
Ale do czego zmierzam. Babeczka mówi, że na LS nie ma sensu robić całości. Lepiej punktowo potraktować te dłuższe większą mocą...
Te jaśniejsze też Ci złapał laser? Jas ie zastanawiam czy na wosk nie iść na uda... Bo mam te cieniutkie i jasne (nie białe oczywiście, takie tam beżowe, nie przeszkadzają bardzo ale po co mi one ) więc chyba laserem i tak nie bedzie szans sie tego pozbyc.

Cytat:
Dzwoniłam, ale na salonie już się raz zawiodłam, jak mi sciemniali i wolę się zapytać też ekspertek forumowych.
Nie jestem w stanie pomóc, może inne ekspertki (ja się zdecydowanie nie zaliczam do nich )
Stary 2016-07-01, 08:58   #3943
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Nie orientujecie się, czy można robić zabieg jak się bierze witaminę PP (to Wit. z grupy B)? I jeszcze cynk, czy nie przeszkadza?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Nie powinno sie nic wydarzyc
Stary 2016-07-01, 09:26   #3944
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
A z czym znowu ściemniali ?
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 13:46   #3945
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:

Powiem Wam... calkiem mozliwe, ze mi wystarczy 4 strzaly na pachy, a na bikini wezme 6. Ale to zobaczymy

Te jaśniejsze też Ci złapał laser? Jas ie zastanawiam czy na wosk nie iść na uda... Bo mam te cieniutkie i jasne (nie białe oczywiście, takie tam beżowe, nie przeszkadzają bardzo ale po co mi one ) więc chyba laserem i tak nie bedzie szans sie tego pozbyc.
Z pachami też byłam pełna nadziei, tak ładnie to wyglądało a byłam już 5 razy. Ale wiadomo, u każdego to przebiega inaczej.

Na udach złapało mi te mocne i słabsze ale ciemne. Jasny meszek został. Trudno to określić ale tak 20% wcale nie ruszyło. Nogi nie były gładkie jak po ogoleniu nawet przez chwilę dlatego już się nie łudzę, że da się tego pozbyć. Ale z drugiej strony, nie będzie mi to przeszkadzało

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 17:58   #3946
irrssin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A z czym znowu ściemniali ?
No wtedy co mi włoski nie powypadały. Gadali takie głupoty, że ręce opadają.
Stary 2016-07-02, 18:27   #3947
anna87
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli nie masz skłonności do wrastania, to spróbuj. Mi niestety włosy wrastają jak wściekłe, dlatego laseruje. Gdyby nie to, to bym została przy wosku.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

No i jeśli nie masz skłonności do pękających naczynek.

anna87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:11   #3948
sylvia_doll
Zakorzenienie

Dzieki za porade ogolnie z wrastajacymi problemu nie mam i nie zaobserwowalam u siebie zadnego peknietego, ale genetyczne predyspozycje to raczej mam kochana, a czy wloski slabsze naprawde rosna po wosku? Zaryzykuje na udach!!! w salonie, w ktorym bede decydowala sie na laser
Stary 2016-07-03, 13:33   #3949
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Z pachami też byłam pełna nadziei, tak ładnie to wyglądało a byłam już 5 razy. Ale wiadomo, u każdego to przebiega inaczej.

Na udach złapało mi te mocne i słabsze ale ciemne. Jasny meszek został. Trudno to określić ale tak 20% wcale nie ruszyło. Nogi nie były gładkie jak po ogoleniu nawet przez chwilę dlatego już się nie łudzę, że da się tego pozbyć. Ale z drugiej strony, nie będzie mi to przeszkadzało
U mnie pachy to akurat miejsce, gdzie laser stosunkowo dużą skutecznością się okazał (mimo że zabiegi trwały dosłownie mgnienie oka), tylko że wygląda to w ten sposób, że jakoś od trzeciego zabiegu mam te dosłownie trzy włosy na krzyż i są cały czas - dlatego tak liczę na to dostrzeliwanie w miejsca rzeczywiście tego potrzebujące.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz skłonności do wrastania, to spróbuj. Mi niestety włosy wrastają jak wściekłe, dlatego laseruje. Gdyby nie to, to bym została przy wosku.
Mnie po wosku nigdy włoski nie wrastały, za to po depilatorze i pęsecie - jak szalone .

mikroREKLAMA

Stary 2016-07-03, 14:49   #3950
smerffie
Zakorzenienie

Cześć

Jakiś czas temu udzielałam się w tym temacie, ale to chyba była jescze 1 część
Powracam z pytaniami odnośnie różnic pomiędzy LS i LS Duet.

Zwykłym zrobiłam pachy (jest super, 2 włoski na krzyz zostały), bikini głębokie ( na wargach niestety coś zostało, skóra jest dość ciemna). Zrobiłam też łydki, ale po wakacjach jeden zabieg na pewno jeszcze bedzie potrzebny. Wszystko robiłam w jednym, sprawdzonym salonie.

No ale wyskoczylam mi jakiś czas temu reklama na fb innego salonu, gdzie maja ls duet, gdzie za grosze mogłam zrobić sobie uda. Pomyslalam, ze bedzie fajnie na wakacje, w kwietniu zrobiłam pierwszy zabieg, 1,5 tygodnia temu byłam na drugim. Efekty po pierwszym - słabe. Miałam wrażenie, że włoski jak rosły tak rosną.
No ale nie chciałam oceniać tak z góry po jednym razie więc poszłam na drugi (w promocji małą partię mogłam zrobić gratis to zrobiłam ramiona).
No ale nadal ani włoski nie wypadają, ani nie ma efektu gładkości. Na ramionach podobnie, w okolicach łokci moooże coś wypadło.

I tu zastanawiam się gdzie jest błąd: czy duet jest aż tak słabszy od tradycyjnego? Czy zabiegi były źle zrobione? Moc chyba miała się automatycznie dobierac z tego co zrozumiałam. Czy to kwestia moich włosów? Moim zdaniem są ciemne, ud nie mam opalonych, a już też na pewno ani odrobiny słońca w kwietniu nie widziały....

Do tego salonu na pewno nie wroce,nie wiem czy po wakacjach szukać innego z Duetem czy iść do mojego sprawdzonego i poświęcić te 3 godziny na bardziej bolesny zabieg

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:37   #3951
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Cześć

Zwykłym zrobiłam pachy (jest super, 2 włoski na krzyz zostały), bikini głębokie ( na wargach niestety coś zostało, skóra jest dość ciemna). Zrobiłam też łydki, ale po wakacjach jeden zabieg na pewno jeszcze bedzie potrzebny. Wszystko robiłam w jednym, sprawdzonym salonie.

No ale wyskoczylam mi jakiś czas temu reklama na fb innego salonu, gdzie maja ls duet, gdzie za grosze mogłam zrobić sobie uda. Pomyslalam, ze bedzie fajnie na wakacje, w kwietniu zrobiłam pierwszy zabieg, 1,5 tygodnia temu byłam na drugim. Efekty po pierwszym - słabe. Miałam wrażenie, że włoski jak rosły tak rosną.
No ale nie chciałam oceniać tak z góry po jednym razie więc poszłam na drugi (w promocji małą partię mogłam zrobić gratis to zrobiłam ramiona).
No ale nadal ani włoski nie wypadają, ani nie ma efektu gładkości. Na ramionach podobnie, w okolicach łokci moooże coś wypadło.

I tu zastanawiam się gdzie jest błąd: czy duet jest aż tak słabszy od tradycyjnego? Czy zabiegi były źle zrobione? Moc chyba miała się automatycznie dobierac z tego co zrozumiałam. Czy to kwestia moich włosów? Moim zdaniem są ciemne, ud nie mam opalonych, a już też na pewno ani odrobiny słońca w kwietniu nie widziały....

Do tego salonu na pewno nie wroce,nie wiem czy po wakacjach szukać innego z Duetem czy iść do mojego sprawdzonego i poświęcić te 3 godziny na bardziej bolesny zabieg

A do jakich Salonów chodziłaś?
Który to ten lepszy, a który odradzasz?

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:53   #3952
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A do jakich Salonów chodziłaś?
Który to ten lepszy, a który odradzasz?
Kraków: dobry Revision na Szlaku, odradzam Vici Clinic na sw Sebastiana

INSTA
Stary 2016-07-04, 10:33   #3953
Kaczorrek
Raczkowanie

Cytat:

Bez Was wydałabym za dużo kasy, DZIĘKUJĘ - jesteście niezastąpione dziewczyny! Dodam, że chodziło o LCSalon w Lublinie. Zdecydowałam, że zrobię tak: w sierpniu idę osobiście do Ars Medica i Bella Clinic - zdecyduję gdzie bedzie korzystniej cenowo i oczywiście dopytam o rzeczy, które radzicie. Najwazniejsze to ten okres czasowy, bo zaczac bede mogla dopiero w grudniu

Rzeczywiście podobno laser nie widzi cienkich białych i siwych włosków. Pani która wykonywała mi zabieg poinformowała mnie o tym i odradziła tez żebym niepotrzebnie nie wydawała pieniędzy. Bo na udach niestety tez mam cienkie i białe włoski. jestem jej wdzięczna bo uda są droższe niż łydki. Wiadomo większa powierzchnia. Mało ze byłam zadowolona z zabiegu, bardzo miła Pani i jeszcze mnie nie naciągnęła ... A przy depilacji bikini wjechała mi dość głęboko na uda. Do tej pory mam spokój, trochę na łydkach zaczynają pojedyncze odrastać i muszę chyba na zabieg przypominający się wybrać. Jeśli jesteś z Warszawy to mogę Ci z czystym sumieniem polecić tą klinikę.
Kaczorrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:55   #3954
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wiele razy zioła fotouczulające były poruszane, jestem w trakcie robienia listy.
I jak tam lista? Bo wszędzie piszą fotouczulające np. nagietek, dziurawiec, i ... nic więcej nie podają.
A ziół jest milion pięćset sto dziewięćset. (i pewnie każde ma inny okres "fotouczulania")
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:00   #3955
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
I jak tam lista? Bo wszędzie piszą fotouczulające np. nagietek, dziurawiec, i ... nic więcej nie podają.
A ziół jest milion pięćset sto dziewięćset. (i pewnie każde ma inny okres "fotouczulania")
Wrzuce na bloga w tym tyg. liste. Dziurawiec w herbatce nie bedzie fotouczulajacy
Stary 2016-07-04, 11:06   #3956
Kaczorrek
Raczkowanie

Super, taka lista się przyda
Kaczorrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 12:05   #3957
dynamitka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Cześć

powiem Ci, że ja byłam na trzech zabiegach Duetem(bikini), efekty były marne, włosy praktycznie nie wypadały, może się lekko osłabiły. Miesiąc temu byłam na zwykłym LS i przede wszystkim włoski w końcu mi wypadły! Teraz czekam ile ich zostanie i odrośnie...Ale jak dla mnie LS bardziej skuteczny
dynamitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:07   #3958
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
powiem Ci, że ja byłam na trzech zabiegach Duetem(bikini), efekty były marne, włosy praktycznie nie wypadały, może się lekko osłabiły. Miesiąc temu byłam na zwykłym LS i przede wszystkim włoski w końcu mi wypadły! Teraz czekam ile ich zostanie i odrośnie...Ale jak dla mnie LS bardziej skuteczny
To chyba zalezy od użytej głowicy.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:20   #3959
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

Cytat:
Hej

Powiem Ci tak: żałuję, że gdy na brodzie jeszcze w okresie licealnym zaczęły mi rosnąć takie dłuższe, choć jasne, włoski, to nie usuwałam ich wtedy woskiem.
Zaczęłam je podskubywać palcami a z czasem zamiast jasnych i cienkich zaczęły mi rosnąć grube i czarne, musiałam je usuwać pęsetą i niestety ale na wosk już nie miałam co liczyć bo przecież nie będę chodzić z grubymi i czarnymi włosami w tym miejscu, to nie nogi.
Jestem teraz po drugim zabiegu laserem LS i powoli są efekty.

Natomiast co do wąsika, były tam włoski bardziej gęste niż np. na policzkach ale raczej jasne i ich nigdy nie ruszałam, w zeszłym roku zaczęły mi przeszkadzać bo jednak odznacza się to przy makijażu i zaczęłam usuwać je woskiem u kosmetyczki (nigdy sama nie wyrywałam ich pęsetą czy domowym woskiem) i pewnie będę to musiała robić regularnie ale przynajmniej nie jest to taki wydatek jak laser, który i tak by ich nie załapał, bo są za jasne.

Jeśli obawiasz się iż laser nie złapie tych włosów ale póki co jesteś sobie w stanie pozwolić na to, aby co półtora miesiąca zgłaszać się na wosk, to pozostałabym przy wosku. Jeśli włosy są czarne i grube i nie dasz rady ich hodować pomiędzy woskowaniem to tak jak dla mnie jedynym wyjściem jest laser.
Stary 2016-07-04, 14:58   #3960
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
No wiec pewnie będę kontynuować zwykłym ls

INSTA
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości